Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43001) maross válasza Synthwave (#43000) üzenetére


maross
veterán

ja, en mar a kulon sztorik reszre reagaltam :). btw, vegigneztem, kb 4 ora az egesz, jo volt :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#43002) F34R válasza maross (#42996) üzenetére


F34R
nagyúr

Koszi, mar regebben lattam a trailert.. Kolcsonzom is ki...
A trailer alatt szolo zenehez hasonlo megy 11 eve a fulemben. :DDD

(#43003) Maxxy10


Maxxy10
addikt

SAO

Úgy hiszem egy epic fight-tal nézzünk szembe jövőhèten :C :U

(#43004) oriic válasza Maxxy10 (#43003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A csajt nem igazán izgatta a dolog, hogy kiderült Kirito honnan származik. (Tippre lesz segítsége kintről)

Live-Die-Respawn

(#43005) bandiras2


bandiras2
senior tag

HANEKAWAAAAA! So cute! De olyan keveset szerepelt!
Hackijui, huhh! micsoda NŐ!
Cute Sodachi Oikura is cute.
Shinobu mint Disney princess? lol!
Nadeko több mint érdekes volt így, de akire igazán kíváncsi vagyok, az Senjougahara sama! Mikor kapunk már belőle?
A többi lány is elment, akit érdekel, az majd megnézi. 3 rész kint van, nemsokára meglesz a 4. is.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#43006) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Domestic na Kanojo-t nézi valaki? Le vagyok maradva néhány résszel, nem igazán érzem hogy folytatni akarom. :( (Utolsó rész talán az amikor a sensei a végén úgy tűnik beadja a derekát)

Live-Die-Respawn

(#43007) Maxxy10 válasza oriic (#43004) üzenetére


Maxxy10
addikt

Két emberre tudok gondolni:
-Akihiko Kayaba
-Asuna

(#43008) Mister_X válasza oriic (#43006) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Durva összekutyulódott szerelmi négyszög, na. De nem, még PEGI13/T besorolású.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43009) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tensei shitara Slime Datta Ken - 2. évad jön 2020-ban :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43010) KISDUCK válasza maross (#42996) üzenetére


KISDUCK
addikt

OMG, az első részt megnéztem és hát elég jó! :D Ebből ha lenne egy sorozat vagy egy film, az hatalmas lenne. Remélem a többi rész is van ilyen jó.

(#43011) unclefucka válasza oriic (#43009) üzenetére


unclefucka
senior tag

OMG, milyen sokat kell rá várni. :Y :W
Az viszont mindenképpen jó hír, hogy legalább lesz folytatása. :C
Mondjuk alapanyag, az van bőven. :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#43012) maross válasza KISDUCK (#43010) üzenetére


maross
veterán

a masodik nagy pofon lesz az elso utan :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#43013) F34R válasza maross (#43012) üzenetére


F34R
nagyúr

Ebben semmi anime nem volt viszont :DDD pedig azt hittem az IS lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#43014) KISDUCK válasza maross (#43012) üzenetére


KISDUCK
addikt

A beszívott a cucc, most kezdem a 11. részt. A második rész is jó volt, bejöttek a poénjai, de a legjobban eddig a valósághű CGI részek tetszettek, jók voltak a történeteik, meg persze a látvány is hatalmas, önálló filmként is megállnák a helyüket szerintem.

Más: hogy ne legyen sok az off, tegnap vettem észre, hogy év végén volt újabb adag Tokyo Ghoul. Az első részt tegnap megnéztem, de hát nem volt valami nagy szám. Remélem a többi azért jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#43015) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

One Punch Man új trailer :C

Live-Die-Respawn

(#43016) Deck


Deck
titán

Befejeztem a Psycho Pass-t. Végig lekötött, szuper volt :P

PS5

(#43017) Maxxy10 válasza Deck (#43016) üzenetére


Maxxy10
addikt

Pár hete olvastam,hogy jön a folytatás.
S03 talán?

(#43018) Darth_Revan válasza Maxxy10 (#43017) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Igen, de a poszter alapján uj főszereplőkkel :(

(#43019) KaitouP válasza Deck (#43016) üzenetére


KaitouP
veterán

És a Kill la Kill? :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#43020) Deck válasza KaitouP (#43019) üzenetére


Deck
titán

Héten befejezem aztán megírom, hogy tetszett :P

PS5

(#43021) F34R válasza oriic (#43015) üzenetére


F34R
nagyúr

I'm fired up... Az OP eleg hangulatos, szerintem fogom tolni :DDD

(#43022) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Aki náthás, szedjen Loli-t :Y :C

A gyógyszer nevét is tuti olyan találta ki/szedte, akinek nincs köze mangához/animéhez :DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#43023) maross válasza F34R (#42918) üzenetére


maross
veterán

Tényleg jo. Van még valami hasonlo stilus utobbi egy evbol? (ha nem ovisokkal van tele mint ez es a made in abyss, az pluszpont :) )

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#43024) F34R válasza maross (#43023) üzenetére


F34R
nagyúr

Psychological a tema. Ebbol pedig van rengeteg jo.
Hasonlo nem nagyon van, viszont ha ezeket nem lattad szerintem ne hagyd ki egyiket sem.

Boku dake ga Inai Machi
Shinsekai Yori
Zankyou no Terror
Death Parade
Higurashi no Naku Koro ni
Kiseijuu: Sei no Kakurits
Zetsuen no Tempest
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

(#43025) mike1334


mike1334
veterán

Lassan a Himouto! Umaru-chan végére érek. Ez se volt, rossz, de annyira nem jött be mint az előzőek.
Amik eddig tetszettek:

Videojáték vonalon:

Hi(gh) score girl
Wotakoi: Love is Hard for Otaku

Egyéb slice of life vonalon:

Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge (Tanaka-kun is Always Listless)
Danshi Koukousei no Nichijou (Daily Lives of High School Boys)

Ezen kívül elkezdtem a Hataraku Maou-sama! (The Devil is a Part-Timer!)-t, de az se jött be igazán, plusz ott ugye van sztori, én meg pont olyat keresek, amiből néha-néha meg lehet nézni egy részt, nem nagyon függnek össze.

Van ajánlott, hasonló anime? (nem feltétel a videójátékos kötődés, de előny, illetve alapvetően slice of life vonal, nem kell folytonos sztori, lehet diák vagy fiatal felnőtt/munka a téma).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43026) KaitouP válasza mike1334 (#43025) üzenetére


KaitouP
veterán

Umaru pedig a legjobb. :)) :DD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#43027) maross válasza F34R (#43024) üzenetére


maross
veterán

Koszi, felvesem oket. Kozben belekezdtem boku no hero academia-ba, ez lefoglal egy ideig :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#43028) mike1334 válasza KaitouP (#43026) üzenetére


mike1334
veterán

Nem rossz, de néha már átmegy idegesítőbe :D
Vmi tipp esetleg? :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43029) KaitouP válasza mike1334 (#43028) üzenetére


KaitouP
veterán

Haverom rohadtul rühelli mert szerinte is idegesítő, de nem értem mi a gondja... :DDD

Hm, hát ami hasonló, vagy legalábbis slice of life és én szerettem:

- Umaru 2nd Season ofc.
- Gabriel DropOut
- Karakai Jouzu no Takagi-san (kicsit romantikus is, de szerintem aranyos és pont elégséges mértékben)
- Abenobashi Mahou Shoutengai
- Kobayashi-san Chi no Maid Dragon

Így hirtelen ennyi, most hogy gyorsan végigfutottam a listámat. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#43030) mike1334 válasza KaitouP (#43029) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :)

Nem gáz, ha van benne egy kis romantikus vonal, azt még kibírom (egyetemen egy csaj miatt végignéztem a Love hina-t is :DDD )

Ja meg lehagytam a listámról a Gamers!-t is, az is tetszett és azért abban is volt romi vonal.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43031) KaitouP válasza mike1334 (#43030) üzenetére


KaitouP
veterán

Takagi (mind a karakter, mind az anime) nagyon aranyos, vicces kis love sztori az egész. :K

A Gamers! - ben viszont én csalódtam amikor néztem a szezonban, olyan semmilyen volt nekem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#43032) F34R válasza maross (#43027) üzenetére


F34R
nagyúr

Most jon a negyedik evad szoval ha megszeretted, nem fog apadni a lelkesedes. :)

(#43033) mike1334 válasza KaitouP (#43031) üzenetére


mike1334
veterán

Az is inkább a videó játék téma miatt jött be, nincs időm játszani, így pótolom :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43034) carl18


carl18
addikt

Üdv! Gondoltam írok már ide ha már néha animét is nézzek! :D

Még Régen 1999-ben láttam elsőnek RTL 2-őn a Digimon Adventure-t, folyton németül néztem az német adokon. 2004-ben már a negyedik évad ment, akkoriban nagyon bele voltam bolondulva, viszont 2006 fele jött magyar szinkronnal. Amerikai háttér zene és a borzalmas magyar szinkron, semmi köze se volt az eredetihez. Kettő együtt úgy szíven ütött hogy 13 évesen nem is néztem inkább, már gyerekként is hülyeségnek tartottam.

2012-ben 19 évesen végig néztem Japán szinkron magyar felirat, hatalmas élmény volt. Végre értettem miről van szó és lelkileg sokkal komolyabban hatott rám. A háttér zenék/ és a zenével a felirat.
Nekem gyerek korrom egyik legjobb élménye volt, most 26 évesen újra elkezdtem nézni a felénél tartok.
Azért az unalmas részeket én se szerettem de még mindig tud szórakoztató lenni.
Kipróbáltam ismét a magyar szinkront, hányinger okkádék semmit mondó!!!! És ezért valaki fizetett? :DDD
Ment a felirat mellette a magyar szinkron, semmi köze se volt az valós szöveghez.

Amúgy 2015 körül jött a Digimon Adventure Try ahol kis hősein idősebb korukba ismét vissza tértek, volt benne egy kis nosztalgia hogy a szereplők is vissza vágytak a múltba. És tetszett hatalmas karakterfejlődésen mentek keresztül hogy sokkal nagyobb felelőséget vállaltak a harcok okozta károkért.

Szóval Digimimon szerintem még mai napig is egy jó aranyos kedves kis anime. De sziguan csak feliratosan! :)

Amúgy az új Avatarom A Ranma 1/2-ből, még nagyon friss ma reggel lett beállítva. :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#43035) F34R válasza carl18 (#43034) üzenetére


F34R
nagyúr

"Szóval Digimimon szerintem még mai napig is egy jó aranyos kedves kis anime. De sziguan csak feliratosan!"

Azt se magyarul :P
Egyebkent a Digimon Adventure Tri-t nezem en is.

(#43036) mike1334 válasza F34R (#43035) üzenetére


mike1334
veterán

A digimon olyan, mint a pokemon, csak nem igazi? :D

Nekem kimaradt teljesen, már pokemont is alig néztem...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43037) F34R válasza mike1334 (#43036) üzenetére


F34R
nagyúr

A pokemon az pocket monster, digimon meg digital monster. Van is digitalis vilag benne ahol harcolnak egymassal.

(#43038) mike1334 válasza F34R (#43037) üzenetére


mike1334
veterán

Mondom én :K

Digitális = nem igazi :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43039) Synthwave válasza carl18 (#43034) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, újhús. De rég vót má. :D

Lapát viszont még nem vót, mert fucka-csan most nincs a közelben. Ha visszatért, majd ráduszítom. ;]

Addig viszont van beléd is egy extenzív ajánlás, mindenféle műfajban, ha kő;
[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A linkeken további linkek, csak hogy jó legyen. Egy-két cím szerepel többször is a műfaji átfedések miatt.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#43040) oriic válasza Synthwave (#43039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köhöm,khm. Mecha ajánló? :U ;]

Live-Die-Respawn

(#43041) Synthwave válasza oriic (#43040) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

[link] [link] [link]

[link]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#43042) carl18 válasza Synthwave (#43039) üzenetére


carl18
addikt

Köszönöm az ajánlásokat, hát tervbe a One Punch man új évadja van meg a nyáron folytatódó DB Super.

Esetleg digimon második és harmadik évad volna tervbe de nincs hozzá magyar felirat :( Valami 7-10 részhez van felirat a harmadik évadból. Esetleg még a jövőben megszeretném nézni az Intial D-t is ha már annyi meme készült belőle. Néhány zenéjét imádom amúgy.

Így az elmúlt évekbe láttam még pár nagyon jó animét, a Kanabery Iron fortress is tetszett, a Kotoura-San is jó volt de kicsit túl szomorú.

Dragon ball Kait is nem rég néztem végig, animációban jobb de a Z hangulata jobb volt a háttér zenék miatt. :Y

A digimon negyedik évad volt az utolsó amit láttam, utána a többi már el lett rontva. De az első 3 évad volt belőle az igazi számomra. A Beyblade első 3 évadját láttam és imádom is, első évad magyarba elsőnek 2003 Március 15-én vetítették a TV 2-ön. Ennyire megragadt bennem az első vetítés dátuma hogy fejből fujom. :))

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#43043) F34R válasza carl18 (#43042) üzenetére


F34R
nagyúr

Dragon Ball-bol pont hogy a Z a jo nem pedig a Kai. Az egy leroviditett Engdub-os formedveny.

(#43044) carl18 válasza F34R (#43043) üzenetére


carl18
addikt

A Z-hez a felirat valahogy nem volt az igazi, a 128 résznél például valami túl fejlett a magyar szinkronba mondott szövegeket írta bele a felirat fájlba. Hát így én is tudok fordítani, ennek sok értelmét nem láttam ha nem tudtam mi a jelentése.

A Dragon ball Kait csak azért néztem mert kíváncsi voltam mit mondtak valójában, és a Naruto-kun oldalon jól fordítanak le animéket. Ezért is néztem meg a Kait végül, a Z-hez nem mindig volt jó a felirat meg túl hosszú.
De majd egyszer a Z-t is újra nézzem :))

Ja " én a Kait japán szinkronnal néztem". Nem ENGDUbbal.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#43045) F34R válasza carl18 (#43044) üzenetére


F34R
nagyúr

A tovabbi wonderful animenezesi jovodert, ajanlatos hogy elobb-utobb angol felirattal nezzel mindent. Mar csak azert is mert a legtobb sorozat-nal a fansubberek hozzarakjak a sajat forditasukat.
A magyarokat inkabb hagyjuk :DDD

(#43046) Synthwave válasza carl18 (#43042) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Initial D alapmű. Háromszor láttam az összeset; egymásutánban fogynak a részek. Királyságos benzingőzös eurobeat parádé, amiben kb. a kor összes jelentősebb touge járánya helyett kap, némi benzinvérűeknek való blablával kiegészítve.

Kotoura-san szomorú?? Az első epizód talán, onnantól fogva igen jóféle comedy.

Magyar felirat? Angolul nem tudsz valamennyire? Itt az idő gyakorolni és keresve sem találhatnál jobb módot erre így hirtelen. Magyar subbal (amellett, hogy egy csomó óvodás szintű szövegezés van) elég durván behatárolod, hogy mit tudsz nézni és mit nem.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#43047) oriic válasza Synthwave (#43041) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na tessek, erre gondoltam :D Thx.

Live-Die-Respawn

(#43048) Synthwave válasza oriic (#43047) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem volt elfelejtve, csak a kelletlenség..

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#43049) oriic válasza Synthwave (#43048) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elhiszem. ;]

Live-Die-Respawn

(#43050) carl18 válasza Synthwave (#43046) üzenetére


carl18
addikt

Igen nekem szomorú volt, de egész jó volt voltak benne vicces részek. :)

One punch man második évadjára leszek kíváncsi, De megjelenés után se akarok egyből nézni megvárom amíg megjelenik pár rész. És lesz mit egybe megnézni :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.