Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) bandiras2 válasza Tüzi (#5149) üzenetére


bandiras2
senior tag

Legalább Rei nem lesz egyedül!
Ki lesz a következő?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5152) Tüzi válasza bandiras2 (#5151) üzenetére

[link]

[link]

ezek jönnek még.

Mizuho sensei nem ennyibe került, rendesen le volt árazva :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5153) Tüzi

hát íme.
[link]
helyhiány miatt egyelőre így vannak elrendezve. (kép 1sec záridővel, kézből)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5154) bandiras2 válasza Tüzi (#5153) üzenetére


bandiras2
senior tag

Két baloldali libát nem ismerem.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5155) Tüzi válasza bandiras2 (#5154) üzenetére

Baloldali a Rosario to Vampire
Mögötte meg Jibril

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5156) kenwood3


kenwood3
őstag

Nekem a mai napig a Dragon Ball a favorit :K ! Emlékszik még vki milyen lázban volt az ország akkoriban mikor az Rtl nyomta :F ?? A városba nem volt olyan korosztálybeli aki nem tudta volna mi az :N !! De szép időszak is volt az :O !

Mi az az ekezet dragasag??

(#5157) bandiras2


bandiras2
senior tag

Mócinak köszönhetően végre láthattam a PSG season1 lezárórészét. Masszív hülyeség. EKKORA ÁÁÁllatságra nem számítottam, pedig...
LOIC meg HMG bazeg, a Gainaxék nagyon betegek. Mennyit kell egy ilyenhez inni-szívni?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5158) bandiras2


bandiras2
senior tag

baromira leült a topic. Nézni most nem nézek semmit, itt egy kis tematikus hallgatnivaló ömlesztve minden rendszer nélkül:
[link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5159) rudymester


rudymester
senior tag

Ahogy itt olvasgatom a hozzászólásoket, ez nekem már nagyon japán. Kb a éve nem néztem nagyon animét, pedig régen nagyon szerettem őket. Néha elfog a nosztalgia és megnéznék valami - még lenne is mit - de valahogy elfelejtődik hamar a dolog. Legutoljára az Initial D 4. sorozatot néztem, kár hogy egyenlőre nincs hír a folytatásról, pedig lezáratlan a sztori.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#5160) Tüzi válasza bandiras2 (#5158) üzenetére

Ja, meló van :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5161) bandiras2 válasza Tüzi (#5160) üzenetére


bandiras2
senior tag

Kiskarácsony nagykarácsony kiégett már alakásom...
Szenes pulyka, csillagszóró...
gondolom van meló rendesen.
Ráadásnak meg most jön a petárdaszezon. Gonoszherpeszesödönke és a római gyertya...

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5162) bandiras2 válasza rudymester (#5159) üzenetére


bandiras2
senior tag

Panty and Stocking nem annyira japán, főleg mert Power Puff Girls re épül, bár kissé nagyon elborult lett. 18+ többekközt

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5163) rudymester válasza bandiras2 (#5162) üzenetére


rudymester
senior tag

Nincs nekem bajom a japán dolgokkal, szeretem őket. A nagyon japán a címekre vonatkozott, amik nekem már nem mondanak semmit. Akira, GitS, Evangelion, Azumanga Daioh, Berserk stb. Ezeknél képben vagyok, meg még azért sok címet említhetnék, de nem is ez a lényeg. Az utóbbi 2-3 év termését pl alig ismerem. :(

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#5164) bandiras2 válasza rudymester (#5163) üzenetére


bandiras2
senior tag

Hát azt énsem ismerem. Negyedévente átnézem az aktuális induló animék listáját, és jó ha egy olyan van köztük ami érdekel.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5165) Tüzi válasza bandiras2 (#5161) üzenetére

Nem :D A meló majd most jön.
Jelenleg mindenféle autóval jégbe szakadt barmot kell megmenteni. Egyre hülyébbek az emberek, kiveszik belőlük a maradék alapvető logika is :(

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5166) unclefucka


unclefucka
senior tag

:C B.U.É.K. minden topic-társnak :C

kívánok mindenkinek még több:

- loli -t (pl. goth lolit)
- tsundere -t
- nekomimi -t
- sensei -t
- otome -t
...csak nőből legyen :DDD
- 乳 -t (nagyot, kicsit, B-set, C-set, H-sat :Y ) (o)(o) ...BOING :B
- pantsu -t :C
- és ECCHI -t dögivel. :K

No és persze minden más jót is ;)

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5167) rudymester válasza unclefucka (#5166) üzenetére


rudymester
senior tag

Köszi, ez így mind jöhet. na jó, a lolikat nem nagyon szeretem... :U
H méret jöhet!

Tegnap este kapcsolgattam a televíziót és az Animaxen anime zenék koncertje volt. O.o Nagyot néztem, de örültem neki. 5 éve erről csak álmodtunk, ma meg valóság. Kár, hogy azóta már kevésbé vagyok otaku. Feleség, gyerek mellett kevesebb időm van kockulni, bár a párommal a Mangafan fórumán jöttünk össze, szóval megért. :D

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#5168) unclefucka válasza rudymester (#5167) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nekem egyenlőre "csak a feleség" jutott. 100%-ig Megértőnek éppen nem nevezném, de hagy némi mozgásteret, hogy kiéljem otaku ösztöneimet. Persze, ha elkezdeném a kecót telerakni figurákkal, mint Tüzi, akkor kivágna otthonról, mondván: "Lotyók nem jöhetnek be !!" :O :O
Nem baj, ha lesz gyerek legalább sok időt eltöltök vele, a TV előtt nyomjuk az Animét majd ezerrel :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5169) Tüzi válasza unclefucka (#5168) üzenetére

Majd holnap ápdételem a képet, ez már idejétmúlt :D

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5170) unclefucka válasza Tüzi (#5169) üzenetére


unclefucka
senior tag

:C Sirály! :C

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5171) Grisu


Grisu
csendes tag

Volt alkalmam megnézni nemrég a Dragon Half című alkotást, hát az endingje az nagyon komoly.

(#5172) rudymester válasza Grisu (#5171) üzenetére


rudymester
senior tag

Az endingre már nem emlékszem, de az anime nagyon beteg a maga nemében. Én most ismét fellángoló anime énemmel elkezdtem ismét az Ergo Proxyt. Remélem, most nem fogy el a lendület a 6-7. résznél. Anno valamiért abbahagytam. Most naponta nézek majd 1-1 részt minimum (ha tudok).

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#5173) unclefucka


unclefucka
senior tag

Remélem mindenki tájékozódott már az év elsőként induló animéivel. :K

Ami tutira nem maradhat ki, az a Mitsudomoe Zouryouchuu!. Az első évad is királyság volt remélem ez is legalább annyira beteg lesz. :C

Leadták az első részét az Infinite Stratos -nak, jónak tűnik elsőre, legalább elmélyítem magam egy kicsit a mecha világban. (ne csak mindig bugyikból álljon a világ... :B )

Szintén ma debütált a Yumekui Merry is, ami tetszetős, de ha valaki rájött, hogy miről is szól az egész sztori, akkor szóljon, mert én az első részből ezt még nem látom körvonalazódni. :F

És persze az elmaradhatatlan ecchi: a Rio: Rainbow Gate!, már csak a nagy (o)(o) miatt is érdemes megnézni BOING! :DDD nem is beszélve a sok bugyiról! :C

A Kore wa Zombie desuka? elsőre jónak tűnik, egy megnézést mindenképpen megér szerintem. :K

Na megyek is és nyomatom az ipart.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5174) Tüzi válasza unclefucka (#5173) üzenetére

"Kore wa Zombie desuka?"
Ez mekkora cím :D :DDD komoly, csak a san hiányzik belőle. Kore wa Zombie-san desu ka :D

ápdét:

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5175) unclefucka válasza Tüzi (#5174) üzenetére


unclefucka
senior tag

Jól fest az öt némber :K :C

A fekete ruhásat még nem sikerült beazonosítani...

Viszont az X-Fi Elite Pro-t azt igen :Y (és persze az alatta lévő vasat is).

Zsííír.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5176) jahrn válasza rudymester (#5163) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem vesztettel sokat, az utobbi evek termesenek 90 szazaleka a 0% sztori 100% fanservice kategoriaba tartozik. Mondjuk nem zavar, hiszen nem kotelezo megneznem oket^^

Mondjuk mivel elfogadtak Ishihara kormanyzo beterjeszteset - "effective july 2011, all H and Ecchii games/manga/anime are to be banned from the tokyo area. anything with school uniforms (-.-), bloomers (wtf?), blood (mivan?), partial nutidy, or depicting, mentioning, or innuendo of an 'immoral' sexual act is to be banned" - ezert jo esellyel sotet jovo var az anime iparra. ( az animek 95%-a tartalmaz a fentiekbol vmit)
Ugyan 18+ cimkevel vetithetoek es kiadhatjak oket DVD-n es BDMV-n, de ez bevetel es promocio kieses...

Btw, erdekes modon a lolikat nem bannoltak, (nem annyira) kedves Ishihara ur csak nem pedonak tetszik lenni??

[ Szerkesztve ]

(#5177) Tüzi válasza unclefucka (#5175) üzenetére

18+ játék. Nem ismerem, csak a figura maga kvára megtetszett :D
[link]
van fehér (sok) fekete (kevés) és bordó/vörös amiből asszem 500db-ot adtak ki. Na az elég ritka :)
ebay :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5178) Móci válasza unclefucka (#5173) üzenetére


Móci
addikt

Ha már Yumekui Merry: én és az UraharaShop készítjük hozzá a feliratot, úgyhogy tessék nézni bátran! ;)
Nekem tetszett, a többi most indulóról még írok, csak picit le vagyok maradva velük sajna...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5179) bandiras2


bandiras2
senior tag

[OST]
Többi szám a user feltöltései között.

[részlet a moziból]
Erősen spoileres, 05:00 ig viszont bátran nézhető. Utána ne nagyon aki nem látta.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5180) unclefucka válasza Móci (#5178) üzenetére


unclefucka
senior tag

Szvsz nekem is tetszeni fog a Yumekui Merry, csak még nem vágom a történést.

Hűűű, bazz viszont belenéztem a Freezing-be :Y . Hát, ha nem lesz benne rengeteg ecchi, akkor nem nézem, mert igen brutálisra sikeredett, kaszab, vér, csak úgy repkednek a végtagok szanaszerteszéjjel.
Nem toom, lehet, hogy csak nem vagyok elég "beteg" az ilyesmihez, de az erőszak nekem nem jön össze a szexualitással.
Vagy legyen brutális, vagy legyen ecchi, de a kettő együtt... A maximum nálam az Ichiban Ushiro No Daimao, annál több erőszak nekem már túl sok, az önfeledt cici bámulgatáshoz (legalábbis eddig).

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5181) Móci válasza unclefucka (#5180) üzenetére


Móci
addikt

Szerintem senkinek sem világos még, hogy mi a fene fog történni.
A mangát nem olvasom, úgyhogy én sem tudom.

A Freezingbe én nem néztem bele, nem nagyon érdekelne.
Beelzebub nagyon jó, hozza a manga színvonalát, a Gosick is biztos, hogy nézős lesz.
Infinite Stratos szintén dobva, eléggé jellegtelen egy sorozat.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5182) rudymester válasza jahrn (#5176) üzenetére


rudymester
senior tag

Azért valamennyire képben vagyok, de kb 1,5 éve nem voltam conon, egy kicsit kiestem a pörgésből is. Volt olyan időszakom, amikor napi 4-5 órát tudtam animékkel és mangákkal foglalkozni. Szépek is voltak azok az legény évek.

Ez az új rendelet nagyon érdekes, kíváncsi leszek, mennyire befolyásolja az ipart.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#5183) bozont válasza unclefucka (#5180) üzenetére


bozont
veterán

Igen a Yumekui Merry elég érdekesnek tűnik, bár félek tőle hogy ez is csak a szokásos harem anime felé tolódik el, remélem nem így lesz.

Az Infinite Stratos-tól és a Dragon Crisis-től nem várok túl sokat, semmi újdonság nincs bennük, bár a DC-ből még talán kihozhatnak valami jót.
A Freezing eddig tetszik, akció, véres harcok és kis ecchi, bár mélyenszántó sztorira ennél sem számítok.
A Kore wa Zombie Desuka? alapötlete sem újdonság, de az első rész alapján mégis nagyon tetszik, úgy tűnik (a kicsit morbid) poénokban sem lesz hiány. :C

Viszont amitől nagyon sokat várok az idei év új sorozatai közül az a Level E, számomra elég érdekes témát látszik boncolgatni.

[ Szerkesztve ]

(#5184) Caesarion


Caesarion
aktív tag

juj de rég jártam már erre :B

Visszaolvastam szeptemberig a hozzászólásokat, csak hogy "felvegyem a ritmust" :DDD és bánatosan konstatáltam hogy két sorozatról nem volt szó mostanában. Nézi rajtam kívül más is a [Fairy Tail] és a [The World God Only knows]-t?

ezek mellett futtatom még a Bleach-et és Naruto Sh.-t, Beelzebub-ot, meg most kedved adtatok a Level-E.-hez és a Panty-Stockinghoz :)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#5185) unclefucka válasza Caesarion (#5184) üzenetére


unclefucka
senior tag

A The World God Only Knows -on már túl vagyok, elég gyorsan jött és hamar vége is lett, úgyhogy nem beszéltem róla, érdekes volt, de max. a sztori ami egy kicsit kilóg a sorból (jó értelemben).
Mondjuk a vége alapján, de egyébként is biztos a folytatás, remélem kikerekedik belőle valami "egész történet".

A Fairy Tail alapvetően nem az én műfajom és nem is szívesen kezdenék bele egy másik N x 100 részes animébe, elég nekem a Naruto is. A Bleach ugyanezen okbók nem fér bele a világomba.

Én már alig várom a Panty & Stocking with Garterbelt folytatását. :K

A Mitsudomoe második szériája viszont nem kezdődött valami fényesen, remélem az elkövetkezendő részek rácáfolnak a félelmemre és legalább annyira jó lesz, mint az első évad.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5186) unclefucka válasza bozont (#5183) üzenetére


unclefucka
senior tag

Az Infinite Stratos azért "új" nekem, mert mecha - robot - Sci-Fi animéket még nem nagyon néztem, mert nem kaptam rá az ízére. Lehet, hogy ez meghozza az áttörést. A Level E -be is pontosan ezért nem kezdek bele.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5187) Móci válasza bozont (#5183) üzenetére


Móci
addikt

Szerintem nem lesz belőle nagy hárem anime. Legalábbis remélem. Inkább maradjanak az álmoknál, meg Merry kis hegyes füleinél, s nem lesz baj.

Level E: abszolút nézős, a szezon egyik legerősebb darabja.
Zombi: nem rossz, de szerintem a mahou shoujo dolog nagyon erőltetett. Addig még egész kellemes volt, utána...
Dragon Crisis: hárem lolival, meg csöcsökkel. Meg Kugimiya Rie. Ennyi.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5188) Caesarion válasza Móci (#5187) üzenetére


Caesarion
aktív tag

zombie-t még nem láttam, de nemsokára orvosolom a hiányt. DragonCrisis-el egyetértek, ha nem is ezeket a szavakat használnám, de jórészt fedi :)

viszont nekem valahogy nem jön be a Level-E. :( nemtom, valahogy a rajzolás sem fogott meg, de ezt még cs hagyján... viszont a story hogy megannyi ufo van itt köztünk csak mi nem vesszük észre és egy takonypóc pedig hosszú hajjal bepofátlankodik hirtelen az apartmanomba.... dislike.

ellenben Beelzebub jónak ígérkezik (nálam). :C

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#5189) Móci válasza Caesarion (#5188) üzenetére


Móci
addikt

Hát, azért a szöszi valódi alakja elég durva...
Mindegy, ha nem tetszik a sci-fi, hát nem. :)
Beelzebub valóban jó, a mangát olvasom, megéri belekezdeni, ha tud valaki angolul.

Mondjuk engem speciel Merry fogott meg, biztos a fülei miatt. :D Remélem nem rontják el a sorozatot, bár a manga is még fut, szóval amúgy sem kapunk lezárást a végén.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5190) rudymester


rudymester
senior tag

Ma egész nap ezt a rádiót hallgattam. Majdnem el is felejtettem, hogy létezik!

http://kawaii-radio.net/

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#5191) unclefucka


unclefucka
senior tag

Kore wa Zombie Desu ka?

...

Naggyon beteg a humora, tisztára Dokuro-chan, de ugyanakkor annyira Moe, hogy nem lehet nem szeretni. Így a második rész után ez az a sorozat, amit 110%, hogy nem fogok abbahagyni.
:)) :)) :)) :))

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5192) Caesarion válasza unclefucka (#5191) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Csatlakozom, magam is felvettem a "követendök listájára" :)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#5193) barca4ever


barca4ever
tag

Én egyetlen anime sorozatot néztem végig az az Afro samurai volt !! Az viszont jó kis anime!
Upp a topicnak!!!! :DD

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#5194) rudymester válasza barca4ever (#5193) üzenetére


rudymester
senior tag

Igazából csak egy kaszabólos cucc, de meg kell hagyni, hogy nagyon stílusos.

Az Ergo Proxy 18. részénél járok és nagyon bejön a sorozat. Többször félbehagytam a 7. résznél, de ha valaki eljut a 10-11. részig, akkor már tuti végignézi. Igaz van pár rész, amit nehéz követni, de kicsit túl van futtatva időnként a filozófia. Ajánlom, aki szereti a cyber-punk, posztapokaliptikus témát.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#5195) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Milyen zene/tánc központú anime-t tudnátok ajánlani ? most kedvet kaptam ilyenhez is :))

(#5196) bozont válasza phanzetomox (#5195) üzenetére


bozont
veterán

Nem sokat láttam ebben a témában, de a K-ON! az tetszett és a Beck is nagyon jó.

(#5197) jahrn válasza phanzetomox (#5195) üzenetére


jahrn
senior tag

Detroit Metal City :DD

(#5198) rudymester válasza phanzetomox (#5195) üzenetére


rudymester
senior tag

Párom most kezdte el nézni a Hikari no Densetsu-t. Igaz, ez nem sima tánc, hanem ritmikus sportgimnasztika. Sokat szívtunk vele, mire meglett. Németül, franciául, olaszul és japánul van csak. Szerencsére párom jol beszéli a németet, így nem okoz gondot neki a német szinkron. Ráadásul jó kis retró cucc 1985-ből... :)

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#5199) unclefucka válasza Caesarion (#5192) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ne írd le ilyen hamar a Level E -t, a második részen mosolyogsz a harmadik résznél már a hasadat fogod, nem gyengén komikus, ahogy "Baka herceg" hülyét csinál mindenkiből, szvsz egyszer megnézős, de az az egy megnézés ajánlott.

A Gosick -től is idegenkedtem, de kiderült, hogy nem rossz, sőt! valahogy úgy lehetne körül írni, hogy: loli bőrbe bújt Sherlock Holmes és a kissrác kalandjai, kifejezetten szórakoztató darab.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5200) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Köszi az ajánlatokat,legalább most lefoglalom magam egy pár napra ezekkel :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.