Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37001) bozont válasza Archanon (#36999) üzenetére


bozont
veterán

Én hozzádobnék egy Hellsing Ultimate-et is. Vagy itt van még a The Hakkenden és a Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku Hen is.

(#37002) KisTücsök válasza bozont (#37001) üzenetére


KisTücsök
addikt

A Tsuioku Hen-t csakis az alap sorozat után!

Ammeg sok rész ám. :D Ő meg filmeket keres. De hátha majd meggondolja magát.

(#37003) bozont válasza KisTücsök (#37002) üzenetére


bozont
veterán

Én előtte láttam és jó volt így is (sőt a sorozatot jóval később néztem csak meg).

(#37004) KisTücsök válasza bozont (#37003) üzenetére


KisTücsök
addikt

Persze, hogy jó volt, hiszen jó mindkettő (ha feltétlenül külön akarjuk választani). Csak ha fordítva nézted volna, még jobb lett volna.

Az a 4 ova akármennyire is jó, mégis csak 4 ova (4x30min), és olyan kérdésekre ad válaszokat, amiket előtte az alap 94(!) részen keresztül csak kerülget. Utalásokkal, visszatekintéses vágóképekkel, stb. De ennek ellenére mégis mindig a középpontban van, árnyékot vetve a főcselekményre. Ha előbb az előzmény ova-t nézed meg, ezt az árnyékot tünteted el, amivel sokkal "vékonyabb" a sorozat. Ebben az esetben sokkal jobb előbb azt látni, hogy mivé lett, és csak utána, hogy honnan indult. btw az alap is volt előbb megcsinálva. Bővebben csak szpojleresen tudnék indokolni, azzal meg nem sokra megy az, aki még nem ismeri Kenshin-t.

Anno elkezdtem írni egy gigamega posztot Kenshin összesről (beleértve az élőszereplős filmeket), de aztán valamiért abba maradt. Ott jobban boncolgattam, hogy miért sokkal jobb ez a sorrend. Majd talán egyszer...

(#37005) Mister_X válasza Archanon (#36999) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hajjaj, Katanagatarival óvatosan, becsapósak a 40 perces epizódok (jut idő mindenre, de nem egészséges napi több epizódot elfogyasztani) és annyira epikus, hogy még mindig borsódzik a hátam :Y

Tömény agymenés kategória még az Akame ga Kill, csak óvatosan.... :D

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37006) dokee78 válasza Archanon (#36999) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#37007) Pttypang válasza Mister_X (#37005) üzenetére


Pttypang
veterán

Haha ebbe en s sokszor belefutottam, mikor leultem "csak gyorsan ujranezek egy reszt", aztan hirtelen este lett :D

Everybody lies.

(#37008) Ellia


Ellia
addikt

Volt egy szabad délutánom, illetve a héten kaptam egy tippet, hogy nézzek rá a Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!-ra. Hát ez, ez kegyetlen jó volt :D Alapjáraton nem állnak messze tőlem az MMORPG játékok de ez kőkemény paródia, tele zakkant karakterekkel meg világgal. Ajánlom mindenkinek rettentő szórakoztató!

[ Szerkesztve ]

(#37009) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37010) Pttypang válasza -=RelakS=- (#37009) üzenetére


Pttypang
veterán

ennek mi értelme?

Everybody lies.

(#37011) -=RelakS=- válasza Pttypang (#37010) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

kb ugyanolyan kinézetű jelenetek

Nekem tetszett, mind1 :3

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37012) Pttypang válasza -=RelakS=- (#37011) üzenetére


Pttypang
veterán

Kb... azert ennel picit tobbet szoktak igenyelni, hogy legyen ertelme az osszevagasnak :D

Everybody lies.

(#37013) Archanon válasza dokee78 (#37006) üzenetére


Archanon
őstag

Sengoku Basara is bár sorozat, de azt naaaagyon durván ajánlom, mert egyszerűen baromi jó. Tessék csak megnézni az első 5 percét, utána le se lehet rakni... ;] (Mindenkinek, aki még nem látta!) Full elnagyolt, az egész annyira unreal, és mégis olyan brutál epic, hogy nemigaz. Végig. Nem hal meg a sztori, végig brutál.

Klotty.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37014) dokee78 válasza Archanon (#37013) üzenetére


dokee78
félisten

Ezekhez magyar felirat is van?

(#37015) bandiras2 válasza dokee78 (#37014) üzenetére


bandiras2
senior tag

VÉR és BELEZÉS kell?
[Drifters OVA]
Amíg nem figyeltem oda, egy hónapja kijött az első rész. ATOMDÚRVAJÓ!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37016) dokee78 válasza bandiras2 (#37015) üzenetére


dokee78
félisten

Ha van magyar felirat akkor jöhet.

(#37017) F34R


F34R
nagyúr

(#37018) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Pendrive-ot valaki?
Fészbúk bejegyzés

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37019) Rimuru válasza F34R (#37017) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem inakbb Remian? ;]

Vigyázat, csalok!

(#37020) Rimuru válasza bandiras2 (#37015) üzenetére


Rimuru
veterán

Sorry a duplaert.
Van barmi kozuk a Hellsing ultimate keszitoknek ehhez?

Vigyázat, csalok!

(#37021) bandiras2 válasza Rimuru (#37020) üzenetére


bandiras2
senior tag

Egyértelműen! Ez az új projekt, látszik a szereplőgárdán is, de az animáció is ugyanolyan gory, és NAGYON JÓ!

dokee78:
Google megmondja. Animeaddictson vannak a feliratok, használd azokat.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37022) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Féloff:

AZ új kocsim Forza Horizon 3-ban. :D

Ki találja ki hogy melyik animéből van?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37023) Máté94 válasza oriic (#37022) üzenetére


Máté94
addikt

EZ

:DDD

(#37024) -=RelakS=- válasza oriic (#37022) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ránézésre Idolmastert mondanék

Egy kis MyAnimeList után kiderült, hogy az ott nem みさ, hanem みき :DDD

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37025) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Idolmaster valóban. :D Tudtok ti azért. :D

Live-Die-Respawn

(#37026) dokee78 válasza Archanon (#36999) üzenetére


dokee78
félisten

Na a Sword of Stranger-ről írtam telitalálat.
Ninja Scroll,fú na erre már nem tudom mit mondhatnék.
Cool!
Ez favorit lett,minden volt benne amit bírok.

Sorban nézegetem lassan a többiek által ajanlottakat is,már amelyekhez találok magyar feliratot.

(#37027) Jammalan


Jammalan
tag

A napokban végignéztem a Ga Rei Zerot. Szuper anime, nekem nagyon tetszett és tudom ajánlani. :)

(#37028) maross válasza Archanon (#37013) üzenetére


maross
veterán

Még a teljes elso resz utan is sikerult leraknom :). Shigurui igeretesebb, teszek egy probat azzal is. Afro san, Samurai Champloo, Ninja Scroll mar kipipalva, azok nagyon bejottek.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#37029) Archanon válasza maross (#37028) üzenetére


Archanon
őstag

Azért én adnék neki még néhány esélyt. ;) Shigurui meg szöges ellentéte lesz, az... az egy beteg, borzasztóan vontatott, lassú, japánwestern(eastern)horrorgoreoverpoweredsamuraiizé. Eszméletlenül idegtépő és mégis badass. :DDD

#dokee78: AnimeAddicts, UraharaShop, Saiyan Rivals, Ricz/Ronin Factories... AA-n a legtöbb forrásból össze vannak gyűjtve, érdemes ránézni, viszont sok silány minőségű felirat (a legtöbb) így kerül be a listára. Itt vannak a 2014-es adatbázishalál előtti feliratok összegyűjtve, ha valamit nem találnál a főoldalon.

Sokan úgyis azt mondják, hogy angol felirattal nézz animét... de előbb utóbb te magad is észreveszed a magyar feliratok többségének a hibáit, mikor már japánul is jobban értesz majd, aztán inkább az angol felirat, ha egy normális csapat sem fordította le az adott művet. A legtöbbel ugye az a gond, hogy nem japánról magyarra fordítják, hanem japán-angol-magyar... és a végeredmény legtöbbször finoman mondva: silány minőség, rossz. De hajrá... :)) Én azért még legtöbbször magyarul nézek mindent. ;]

+ajánlás sorozat kategóriában, ami mondjuk megfelel 4-5 egészestének (24-26 részesek maximum): Nem feltétlen szamurájos, deeee... Dark fantasyból melegen ajánlott 1997-ből a Berserk!!!, végül a bár igen gyenge 3D grafikával rendelkező 2012-es remake is, ez 3 film, kicsit tovább viszi a sztorit. Harc, vér, akció, szerelem, politika.. minden. Aztán a 2016-os verzióról nem tudok nyilatkozni, trailert láttam, elég is volt köszönöm szépen, borzasztóan igénytelen trutyi. Aztán lehet a sztori kárpótolna, de ááh, nem merek belekezdeni.

Hasonló kategóriában ott a Claymore. Még most is borsódzik a hátam némelyik jelenettől.

Hellsing Ultimate... Bár csak az első 4 részt láttam évekkel ezelőtt, aztán abbahagytam mert még nem volt befejezve, de így is nagyon ajánlom. 10x50 perc, szerintem nem vészes, minden nap 2 epizód, azt vége is, és be van tartva az "egész estés" része is. Hú, elő kéne vennem nekem is.

A sok komor sztori közé ha vér kell, akkor azért betolnék egy Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan-t is. ;]

Nehéz nekem ajánlani, mert nagyon nem ebben a témakörben nézelődök ám, minél kevesebb a vér, annál jobb. :B Pláne, hogy néha iszonyat túlzásokba esnek a 30 literes vérömlenyekkel. Meg ugye inkább sorozat...

Ha igazán egész estés kell, de nem szempont a hú szamurájos, fröcsögő vér, agresszió, akkor ezekkel tudok szolgálni:

Paprika - Nézz egy trailert, igazán egyedi agymenés, tiszta rémálom. Mondjuk pont az. :DDD

Howl no Ugoku Shiro - Egy Ghibli gyöngyszem, jól eltalált angol, vagy akár magyar szinkronnal (A vándorló palota). Na ez az ami nagyon ritka! Bármelyik nyelven jó, és egyszerűen... nagyon jó. Nem olyan durván, mint a Hotaru no Haka esetében, de azért itt is jelen van a háború szele, ez azért sokkal könnyedebb annál. Nyugodtabb éjszakára nagyon kellemes időtöltés, tuti nem bánnád meg. De fentebb is írták: Ghibli-től bármit. Nekem se ártana bővítenem a repertoáromat... (Laputa, Nausicaa, Hotaru no Haka, Howl, Arrietty, Umi ga Kikoeru, azt ennyi eddig...)

Ha érdekel a steampunk: Steamboy. Kellemes emlékeim vannak róla, Akira után meg pláne kötelező.

Giniro no Kami no Agito - Ezt olyan kevesen hozzák föl... nem is olyan jó cucc, de egynek oké. Viszont az openingig kötelező!!! eljutni, az animetörténelem egyik legjobb főcímdala, áhh, ráz a hideg. Persze Onizuka OP-t nem pipálja le. :P Csak, hogy tudd ilyen is van... Ultimate favorit. :C

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37030) Archanon válasza dokee78 (#37026) üzenetére


Archanon
őstag

Kicsúsztam a szerkesztésből... de szerintem a Black Lagoon is tetszene. :DDD (Angol szinkron mehet, kifejezetten jó.)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37031) unclefucka válasza dokee78 (#37026) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ha már Archanon beajánlotta a Black Lagoon -t, akkor mehet sorban utána a Gangsta is.
Ha tetszeni fog az egyik, akkor tetszeni fog a másik is. Gengszterek, fejvadászok, stukker, kés, akció hegyek.
Bár a Gangsta befejezése nem a leginkább eltalált, az ecpic-fight -ok benne azért nagyon ott vannak a szeren.
A Black Lagoon -ból meg van több évad, mellékszál, stb., azokat se hagyd ki!

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37032) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Urak, a Fate/Stay Night franchise-nak melyik szeriaval lenne erdemes nekiallni? Tegnap Netflixen belekezdtem az UBW-be, de mar a prologue olyan volt mintha igenyelte volna az univerzum ismeretet... abba is hagytam azutan hogy azt a companiont vagy mit megidezte a senpai.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37033) dokee78 válasza unclefucka (#37031) üzenetére


dokee78
félisten

Sorban megnézegetem majd ezeket is. :R

(#37034) alevan


alevan
őstag

Én ebben a sorrendben néztem:

Fate/stay night
Fate/Zero
Fate/Zero 2nd Season
Fate/stay night: Unlimited Blade Works
Fate/stay night: Unlimited Blade Works 2nd Season

És jönni fog még a 3 darab Heaven's Feel mozifilm, ami a harmadik utat dolgozza fel.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#37035) Darth_Revan válasza tDr1v3r (#37032) üzenetére


Darth_Revan
veterán

2 módon is nézheted.

Ha úgy szeretnéd ahogy megjelentek a TV-ben/BD (és DVD-n), akkor úgy ahogy alevan kollega írta, ha viszont történet szempontjából sorba rakva:

Ha nem számít a "grafika" és a törtéent a fontos, akkor én előszőr a Fate/Zero-t nézném, aztán pedig jöhet akármelyik Fate/Stay Night, mivel történet szempontjából azoknál nem számít a sorrend és azért van (lesz) 3 is belőlük, mert a játékban 3 főhősnő van 3 befejezéssel annak megfelelően, hogy a játékos a döntései alapján ki mellé teszi le a voksot és mind a 3 befejezést animálják. A 3 között történet szemponjából a legapróbb eltéréseken át igen nagy különbségek is vannak.

(#37037) F34R válasza oriic (#37036) üzenetére


F34R
nagyúr

Votma :DDD

[link]

(#37038) renji00 válasza Darth_Revan (#37035) üzenetére


renji00
aktív tag

Nagyon remélem hogy Kizumonogatari módjára a három Heaven's Feel film is nagyjából 1 év alatt kerül ki a közönségnek.

Ráadásul Fate/Extra animét is kapunk jövőre, ami nem kicsit hype. :B

(#37039) bandiras2 válasza Darth_Revan (#37035) üzenetére


bandiras2
senior tag

Kiegészíteném a Fate univerzumot a Side story vonalakkal.
Az úgynevezett Nasuverse nem kizárólag a FSN vonalat jelenti, az univerzumon osztozik még a
Tsukihime és a Kara no Kyoukai.
Mindkettő erősen ajánlott. A Tsukihime ismeretében ráizzítanálak a
Carnival Phantasm című őrületre is.
Valamint létezik még egy alter universe spinoff Ilyasvel Von Einzbern főszerepléséve, magical girl cucc, akinek nem inge ne nézze, én is csak belenéztem(Magical Girl vonalból nekem kizárólag Madoka, de az olyan is:DARK! és masszív), de a Carnival phantasm után volt egy jelenet amikor visítottam a röhögéstől már rögtön az elején.
Érdemes nézni, sok, és nagyon jó, viszont nincs végtelenítve mint az one piece meg néhány egyéb. Habár ezt pont érdemes lenne, ha képesek tartani a minőséget.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37040) F34R válasza bandiras2 (#37039) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem idaig minden route megvan, az alternative szalakkal is. :DDD

(#37041) renji00 válasza bandiras2 (#37039) üzenetére


renji00
aktív tag

Tsukihime -> Inkább olvassa el a mangát, nem hosszú. Az anime inkább hasonlít egy comiket fanfiction-re.
Illetve csak a Tsukihime nem elég önmagában. -> Melty Blood. A manga megteszi ebből is, nem kell a verekedős játékkal "szenvedni".

De ha már Nasunál tartunk
Extra
Apocrypta
Strange Fake
Mahoyo
Hollow Ataraxia
etc. ;]

Tényleg Mister_X a PSVITA csomagodat eladtad? Mi lebeszéltünk egy Fate-t , de mire rendeztem a dolgaim és lett pénzem is a hirdetés eltűnt. :/

(#37042) Mister_X válasza renji00 (#37041) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ó, csak a gépet adtam el, a játékok többsége még megvan.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37043) renji00 válasza Mister_X (#37042) üzenetére


renji00
aktív tag

Igen? Én meg azt hittem mind elment. Hétköznapok egyikén ráérsz? PM.

[ Szerkesztve ]

(#37044) tDr1v3r válasza Darth_Revan (#37035) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Koszi sracok!

Nekialltam a Zero-nak, az elso reszt mar letoltam, grafikara teljesen jo szvsz.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37045) renji00 válasza tDr1v3r (#37044) üzenetére


renji00
aktív tag

a Zero első osztályú , az eredeti Fate/Stay Night-ban lesznek gondok.

(#37046) tDr1v3r válasza renji00 (#37045) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Arrol amugy is azt olvastam, hogy cselekmenybe se karcos... az marad majd a legvegere.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37047) renji00 válasza tDr1v3r (#37046) üzenetére


renji00
aktív tag

Egy jó adaptáció egy bizonyos pontig amiután egy turmix az egész és elég szar részek jönnek.. aztán a befejezésre megint visszatér a helyes útra... Inkább vághattak volna a részek számán és akkor nem kell kitölteni a hiányzó helyeket. A Fate route a legrövidebb

De összességében különösebb bajom nekem nincs vele.

Ha megtetszenek (és meg fognak. :K ) és a Tsukihime-re vetnéd magad , akkor az anime előtt vagy után irány vagy a VN vagy a Manga. Kérlek. :R

(#37048) bandiras2 válasza renji00 (#37047) üzenetére


bandiras2
senior tag

A Fate Stay Night rengeteg hibája ellenére elég erős. A grafika ÖREG. Zeneileg viszont ütni fog. Kenji Kawai írta az OST-t, és nagyon odatette magát. A story az összes hibája ellenére eteti magát.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37049) Archanon válasza dokee78 (#37033) üzenetére


Archanon
őstag

Aztán kérjük szépen a véleményeket sorban. ;] :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37050) dokee78


dokee78
félisten

Archanon :K

Ha valaki letöltené,nekem a Black Lagoon 2 feliratát megköszönném.
Hiába regisztráltam,azt írja: Nem! Ehhez nincs jogod!

[link1]
[link2]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.