Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42001) Goldwin válasza mekker (#41997) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Figurák, kártyák, matricák.

[ Szerkesztve ]

(#42002) Mister_X válasza Synthwave (#42000) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak ilyen hatékonysággal tudom rombolni a közösséget.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42003) Synthwave válasza Mister_X (#42002) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tudom.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42004) Goldwin válasza Mister_X (#41999) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Hé, én csak megosztottam veletek a problémámat, miszerint
helyhiánnyal küszködöm. :P

[ Szerkesztve ]

(#42005) -=RelakS=- válasza KISDUCK (#41991) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Mert pont ebből ne lenne :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42006) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live action Gundam?

Live-Die-Respawn

(#42007) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Jin-Roh Live Action

Másik, jó volt ez a Wotaku ni Koi wa Muzukashii anime nagyon is. Örülök, hogy nem vitték túlzásba a fujoshi témát, így bizony nálam szezon első eddig. A többit majd ha lesz időm..

(#42008) bandiras2 válasza oriic (#42006) üzenetére


bandiras2
senior tag

Na neeee.
A Gundam pont az amit nagyon nehéz jól filmre vinni. [link] Jó, Transformers, Pacific rim, szóval a látvány készen áll,
De ehez pénz kell. SOK.
És kik lesznek a szereplők?
Char minimum egy teuton árja szőke kell hogy legyen, kb mint Captain amerika német ellenpárja.
Amuro még az egyszerűbb.
Visszatérve a pénzhez, megfelelő pénz mennyiséggel csak Hollywood rendelkezik. Ha poedig a yenkik ráteszik a SJW ideológiával fertőzött mancsukat valamire mint a Gundam, akkor kapunk egy olyan szinten terhelt filmet... Esetleg némi történet is lesz az Űrnácik Vs Haladó demokraták ideológiai összecsapásának közepette.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42009) oriic válasza bandiras2 (#42008) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A Gundam pont az amit nagyon nehéz jól filmre vinni"

Egyetértek.

Még CGI használatával is furcsa volt a Ready Player One filmben a Gundam vs. Mechagodzilla jelenet. [link]

Live-Die-Respawn

(#42010) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Októberben végre jön a folytatás. \o/

Sword Art Online –Alicization– PV #1

:C

Live-Die-Respawn

(#42011) F34R válasza oriic (#42010) üzenetére


F34R
nagyúr

nah ez is egyben dara lesz ugy erzem.

(#42012) oriic válasza F34R (#42011) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eredetileg én is annak terveztem, de állítólag lemegy majd animében a teljes arc, az meg nem kevés rész lesz, szóval tuti nem fogom kibírni és nézem hetente. :D

Live-Die-Respawn

(#42013) Synthwave válasza bandiras2 (#42008) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha már itt tartunk; ez megvolt már?

Amerikai-japán kooprodukció voltának ellenére böszme nagy királyság.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42014) bandiras2 válasza Synthwave (#42013) üzenetére


bandiras2
senior tag

[ Bah weep grahnah weep ninny bong? ] Vagyis "Hoztam nektek bongot" ?
15 éve véletlen megvolt egy havernál, nem a műfajom, de az artwork az adja.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42015) -=RelakS=- válasza oriic (#42009) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Hehe, most nézem, hogy hülye színész :D
Scroll down: válogat a cuccok között
Scroll down: Mecha Godzilla kiválasztva :W :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42016) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Én kis naiv csacsi, mondom megnézem mennyi filler volt a Naruto Shonen Jumpban (itt megnéztem minden részt), hát a második fele filler volt, pedig mennyivel hamarabb kezdhettem volna a Shippudent. Már mindegy ami elmúlt az elmúlt. A Shippudennél legalább kihagytam a fillerek nagy részét.

(#42017) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Darling

24. rész, sorozatzáró.

Tökéletes befejezés szerintem. Szerettem a sorozatot. :R

Live-Die-Respawn

(#42018) bozont válasza oriic (#42017) üzenetére


bozont
veterán

És végre egy anime aminek "vége" is van. Először bele sem akartam kezdeni, gondoltam ez is valami mecha-ecchi-harem lesz, de szerencsére maradtam az első 1-2 rész után.

(#42019) F34R válasza bozont (#42018) üzenetére


F34R
nagyúr

En is azthittem egy tomegnyomor lesz, de utanna szepen beindult. A vegere meg egesz jora sikeredett.

(#42020) oriic válasza bozont (#42018) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A VRIM behozatala kicsit hirtelen jött a semmiből, de végül megbékéltem vele. A befejezésénél azért vigyorogtam nem kicsit, örülök hogy újjászülettek. :)

Live-Die-Respawn

(#42021) mekker válasza Synthwave (#42013) üzenetére


mekker
őstag

Enkór, VHS rip, régi magyar szinkronnal érdemes 1x megnézni az életben a 86-os Transformers moviet, mert valami művészi szinten szar az a szinkron. Youtube-on van belőle szemezgetés

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42022) Synthwave válasza mekker (#42021) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

No thx, maradok Blu-raynél. )

Magyarul nem láttam, de nem is hiányolom. Az alap szinkron "aranyos" 80-as évek amerikai frontja, de japán tudtommal nincs is. Unicron hangja viszont Orson Welles. Az azé epic. Elvileg az utolsó munkája a halála előtt.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42023) F34R


F34R
nagyúr

FLCL Progressive csak angolul volt elerheto? nekem igy annyira nem volt faszanyos. :F

(#42024) oriic válasza F34R (#42023) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

US verzió ment eddig le. Szeptember 28-től lesz Japánban ha jól tudom.

Live-Die-Respawn

(#42025) mekker válasza Synthwave (#42022) üzenetére


mekker
őstag

Pedig eléggé trash, csak azért ajánlom

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42026) Nova96 válasza oriic (#42017) üzenetére


Nova96
őstag

BD-t érdemes várni vagy lazán kezdhető? :R

(#42027) oriic válasza Nova96 (#42026) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lazán kezdhető.

Más:
____

Dragon Ball Super film jön ugye december 14-én.

Nem meglepő módon Broly lesz a főgenya.

[link]

Live-Die-Respawn

(#42028) F34R válasza oriic (#42027) üzenetére


F34R
nagyúr

fosch.... miert kellett ezt? nah mindegy, ezzel egy csapassal kukaztak a first saiyan god tortenetet (Yamoshi)

[ Szerkesztve ]

(#42029) errorcode06


errorcode06
őstag

Mindjárt nézem az Overlord 3. évadát.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#42030) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Overlord

3x01

Nyugis kezdés, de ahogy hallom az évad kicsit azért pörgősebb lesz előzőnél. Albedo rész végi beindulása priceless. :DDD

Live-Die-Respawn

(#42031) bandiras2


bandiras2
senior tag

Darling in the FranXX és a VÁMPÍROK!!!
[Gigukk video, angol nyelven, spoileres lehet.]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42032) F34R


F34R
nagyúr

totheground itt vagy? :DD

(#42033) Totheground


Totheground
addikt

I heard the summons. ;]

Ha ezutan lesz Italy live, tuti megyek. :C
Most hetvegen Fukuoka-ban volt, mindenki mondta, hogy ne menjek (Del-Japan kapta most rendesen az ivet, a shinkansent is leallitottak igy szo szerint az utolso pillanatban repjegyet veve jutottam oda :DDD ).

Utolso pillanat: jobb felul, hogy mikor jott meg a visszaigazolas, lent hogy mikor szallt fel a gep. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42034) estikornel


estikornel
tag

Nézem itt Mal-on a Darling in the Franxx review-okat és jó sokan lehúzták, szerintem ok nélkül.. Ti mit gondoltok róla?

Most végeztem vele és imádtam, minden része lekötött és mindenre kaptam magyarázatot a végén. Részemről az egész egy Evangelion feat. Zankyou no Terror (gyerekek előélete miatt) volt. Sokkal könnyebben emészthetőbb mint az Evangelion, egyedül a robotok kinézete nem tetszett, szerintem tök gagyi volt (kicsit a fekete Sonicra hasonlított lol), az Eva ebben tényleg jobban odatette magát. Lehet, hogy nem volt egy óriási fejtörő elrejtve benne, vagy elképesztően mély gondolatmenet de érdekes volt, érdekelt mi lesz a karakterekkel, nem volt benne üres filler. Ráadásul a piros hajú csajszi is nagyon hasonlított az Evás csajszira (uram bocsáss, hogy nem tudom megjegyezni a neveket pedig egy órája fejeztem be)..

Nem akarok túl elfogult lenni de nálam most bekerült a top 3 vagy 5-be. Az intro/outro zenék pedig már megint ott fityegnek a telefonom playlistjében.

Ezt pedig még akkor találtam amikor valaki keresett itt egy számot, aztán azóta akarom belinkelni. A címe nyugodtan lehetne Vénynélküli Xanax, olyannyira chilles. A Dango Daikazokunak egy olyan remixe ami miatt nem kap az ember melankóliát. :)

(#42035) bandiras2 válasza estikornel (#42034) üzenetére


bandiras2
senior tag

[FranXX elemzés Gigukk módra reupload]

"egy olyan remixe ami miatt nem kap az ember melankóliát. :)"
De. A trance upbeat feldobja jelentősen, de mi tudjuk hogy mi lesz ha a zene véget ér.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#42036) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Hinamatsuri
A sok szürke anime mellett a szezonban ez egy csoda... Sajnálom, hogy nem tudtam hétről hétre követni.

(#42037) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lett egy kis szabadidőm, szóval letoltam a DXD 3-4. évadot. :D Látom sokat nem változott, még mindig nagy marhaság+sok ecchi. Mondjuk a 4. évad rajzolása az első pillanatra WTF volt. o.O

Live-Die-Respawn

(#42038) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az a hajszerkezet. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#42039) Aljasvip válasza bandiras2 (#42035) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Köszi! Nagyon jó ez a videó, bírom a srác stílusát. (Egyébként csak most érkeztem végignézni a sorozatot.)

@(#42034) estikornel
Korábban már írtam, szerintem a világépítéssel elkéstek. A TTGL-hez hasonlítanva, az elborult utolsó pár rész miatt, nekem innen hiányoztak az utalgatások és az előre bemutatott cuccok, amiről lehet sejteni, hogy talán lesz jelentősége.
Ellenben a két főhős karakter dinamikája nagyon tetszett. Sok anime-ben látni, hogy a konfilktusokat meg lehetne oldani azzal, ha a két fél valaha beszélne egymással, de hát akkor nem lenne sztori... Itt viszont rengeteg jó párbeszéd volt kettejük között.
A házaspár története is tetszett, a többi csapattagra ugyanezt nem tudom elmondani, de legalább volt némi fejlődés ott is.
A végső képkockás befejezés cuki, szép gesztus volt a készítőktől.

Nálam nem kerül Top 10-be, de mégegy nézést adok majd neki, hátha. :)

(#42040) mekker


mekker
őstag

Please don't bully me, Nagatoro

Ezt ismeritek? Nekem nagyon tetszett. Aranyos történet, nincs a kelleténél jobban túltolva benne a szoknyahorgászat és a kreténség.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42041) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Call of Duty másképp :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42042) oriic válasza -=RelakS=- (#42041) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Errol most megint eszembe jutott h hianyzik egy jo fegyveres akcio-anime.

Mint Jormungand vagy Black Lagoon.

Live-Die-Respawn

(#42043) estikornel válasza Aljasvip (#42039) üzenetére


estikornel
tag

Valóban, én is láttam róla jó pár mémet, hogy az utolsó 4 ep el lett hamarkodva, de némelyik jelenet megmagyarázható, vagy jobban mondva bemagyarázhatóak magunknak, ha kicsit átgondoljuk. Hogy pl miért jönnek a kik a végén, stb.

(#42044) KaitouP válasza -=RelakS=- (#42041) üzenetére


KaitouP
veterán

Adnám, ha létezne ilyen. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42045) KaitouP


KaitouP
veterán

Ez a Harukana Receive egész jó eddig, nincs túltolva benne az ecchi, de azért lehet benne csodálni az idomokat, és komolyabban veszi azért a sport részt is. Holnap jön a 3. rész, ha lesznek jó röplabda csaták benne, egész jó anime lehet majd. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#42046) errorcode06


errorcode06
őstag

FMP!IW utolsó 2 részéről nincs valami infótok?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#42047) bozont válasza KaitouP (#42045) üzenetére


bozont
veterán

Szintúgy a Hanebado! is elég ígéretesnek tűnik az eddigi 3 rész alapján. Aki szereti a sport témájú anime-ket érdemes belekezdeni. :K

(#42048) oriic válasza errorcode06 (#42046) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezen a hétvégén lesz a dupla évadzáró.

Live-Die-Respawn

(#42049) -=RelakS=- válasza oriic (#42048) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Akkor lassan ideje elnézni a virágboltba? :DDD

------
And now something completely different:

Mit nem ajánl nekem a youtube O_O
Jashin-chan dropkick

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42050) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Evangelion hírek]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.