Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45001) F34R válasza bandiras2 (#45000) üzenetére


F34R
nagyúr

Azaz Biribiri <3

(#45002) bandiras2 válasza F34R (#45001) üzenetére


bandiras2
senior tag

[link]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#45003) oriic válasza Silεncε (#44999) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN bírtam az AW-t, csak hirtelen lett vége.

Live-Die-Respawn

(#45004) AuraSync válasza bandiras2 (#45002) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ennél már csak ez jobb. :))
[link]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#45005) TBT


TBT
addikt

Megkapta angol nyelvű előzetesét (igen, angol szinkron formájában) a Weathering With You

Annyira, de annyira szeretném már látni ezt a filmet!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#45006) TBT


TBT
addikt

A SAO anime alkotói is új mozival virítanak májusban

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#45007) AuraSync válasza F34R (#45001) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Amúgy most, hogy ezt említetted én így néztem meg ezt a sorozatot:
Toaru Kagaku no Accelerator
Toaru Majutsu no Index S01
Toaru Majutsu no Index S02
Toaru Majutsu no Index S03
To Aru Kagaku no Railgun S01
To Aru Kagaku no Railgun S02

Ez mennyire volt rossz sorrend? :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#45008) bandiras2 válasza AuraSync (#45007) üzenetére


bandiras2
senior tag

Hát csak annyiban hogy elspoilereztél egy nagyon komoly személyiségfejlődést.
Last Order fekszik az anyós ülésen elektródákkal, és tölt be a vírus. Közben meg emelkedik egy pisztoly csöve. döntést kell hozni. Neked meg ott volt a végeredmény már az elején, mikor később láttad a csávót hugicákat gyilkolni, és plazmagömböt formálni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#45009) AuraSync válasza bandiras2 (#45008) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Jóvan na amikor megnéztem az Acceleratort nem tudtam, hogy az kapcsolkódik-e valamihez. :DD
Azt hittem egy single anime előzmények nélkül.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#45010) unclefucka válasza oriic (#44986) üzenetére


unclefucka
senior tag

Azt írják, hogy a Re:Zero Hyouketsu no Kizuna az gyakorlatilag az első évad kiegészítve néhány extra jelenettel. Az mondjuk teljesen igaz, hogy az első rész tekintetében nem láttam különbséget. A többi rész tekintetében: 60 percesek lesznek és -még- 11 lesz belőlük.
Ami így azt jelenti, hogy 24 x 25 = 600 vs. 11 x 60 = 660, tehát nettó egy óra plusz történetet kapunk.
Legalábbis, ha lehet hinni a bejelentéseknek.

Kár, hogy pont most néztem újra nem rég, de így is megnézem.
Azért jöhetne már az új évad.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#45011) oriic válasza unclefucka (#45010) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Április messze van még.

Az a gond, hogy szívesen nézném én is (Valszeg fogom is) az extra verzót, csak nálam is az van, hogy pár napja néztem újra az alap sorozato. :D

Live-Die-Respawn

(#45012) ANOka válasza unclefucka (#45010) üzenetére


ANOka
őstag

Na, én az ilyen "felmelegített töltött káposzta" megoldásokat szoktam kidobni a francba: amikor régi jelenetekből összevágnak vmit (pl. más szereplő szemszögéből u.a-t). :W

(#45013) TBT


TBT
addikt

Itt is Szódoaonlájn van:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#45014) bandiras2 válasza ANOka (#45012) üzenetére


bandiras2
senior tag

Nekem meg megfelel, mert eddig kihagytam. Ideális ürügy hogy elkezdjem.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#45015) TBT


TBT
addikt

A pincérnő is aktivizálta magát: ;]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#45016) F34R válasza TBT (#45015) üzenetére


F34R
nagyúr

Meglancolnad? ;]

(#45017) unclefucka válasza ANOka (#45012) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nem várom annyira, mint néhány más címet/folytatást.
Ettől függetlenül megnézem, nem azért mert lesz benne recap, hanem mert alapvetően jó anime és időről-időre újra nézem a jobb címeket.
Meg egy kicsit kíváncsi is vagyok, hogy mennyire lesznek szignifikánsak a változtatások.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#45018) Farkassacred válasza unclefucka (#45017) üzenetére


Farkassacred
őstag

Szerintem jobb lesz majd, mint a Sao amit tavaly kaptunk..Érdemes várni :K Most is a téli szezon a gyengébb, tavasszal jönnek majd a jobb címek..ahogy a nyár ismét visszavesz a tempoból, őszre meg beérik majd a dolog.. :)

(#45019) Silεncε


Silεncε
őstag

Az Evangelionból ez a négy film (amiből a negyedik majd idén jön), az eredeti sorozatnak a filmesített változata, jól értem, ugye? Illetve az utolsó részekből melyiket érdemes nézni: a director's cut-ot vagy az eredetit?

(#45020) F34R válasza Silεncε (#45019) üzenetére


F34R
nagyúr

Egy alternative routing... ami moviekbol all. Ha mar a director's cut van meg nyugodtan nezheted, egy ujabb kiadott verzio.

(#45021) bandiras2 válasza Silεncε (#45019) üzenetére


bandiras2
senior tag

Neon Genezis Evangelion
Ez egy robotos gyilkolászásnak álcázott lelkidráma katasztrófa. Úgy szokták mondani, hogy az anime történelmében van az Eva előtti, és az EVA utáni korszak.
Elsőre a grafika bugyutának tűnhet a mai CGI orgiában, de azért annyira nem szörnyű, tekintve hogy a stúdió a csőd szélén állt.
Az Evalgelion vége fele elég sok dráma lesz, a lezárómozi pedig úgy fog mentálisan gyomron rúgni, hogy leszédülsz a székedről.
megtekintési sorrend:
sorozat 1-24 Egy aljas kirakósjáték, ami az orrod előtt lengeti a darabokat már az első résztől, csak nem látod a fától az erdőt.
25-26 kihagyós, helyette vannak a mozik.
Death and Rebirth: A moziból az első fele, stáblistáig. A sorozat újranézése helyett összefoglalja a kulcsjeleneteket, Itt kerülnek majd a helyükre a dolgok a fejedben, a "vonósnégyest" meg kár lenne kihagyni. A második fele csak egy fél órás intro az EoE-mozihoz. Felesleges, mert az EoE bővebb is-->
End of Evangelion: A vég. ettől kissé majd kikészülsz.
és csak ezek után nézed meg az új mozikat, mert az már atomspoileres FOLYTATÁS. 1.11, 2.22, 3.33.
EOE-be nem nézel bele előre, mert nincs benne 2 olyan perc ami nem spoilerezi el. youtube videket nem nézel amig az EOE vel nem végeztél.

Új mozik:
1.11
2.22
3.33

SEMMI ESETRE SEM A SOROZAT ELŐTT, MERT VALAMI KÜLÖNÖSEN NAGY ALJASSÁGRA KÉSZÜLNEK VELE!!!

Anime történelmi mérföldkő.
Youtubos AMV-ket kerüld, a sok gyökér kulcsjelenetekből csinált videt, csak lelövöldözik a slusszpoénokat.

Ha végeztél mindezzel, akkor adok neked mégvalamit emészteni,talán több megértést fog adni az új mozik miértjeihez.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#45022) TBT válasza F34R (#45016) üzenetére


TBT
addikt

Jól ismersz te már engem. ;]
Mondjuk itt jó dolga lenne, most, hogy rámszakadt az ATM, dolgoznia sem kellene. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#45023) Silεncε válasza bandiras2 (#45021) üzenetére


Silεncε
őstag

Hűha, akkor ez egy nagyobb program lesz, remélhetőleg jövő héten megcsinálom az utolsó vizsgámat, utána rámegyek

TBT: kész van már a pince? ;]

[ Szerkesztve ]

(#45024) oriic válasza bandiras2 (#45021) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Filmekkel én már megvárnám a Evangelion: 3.0+1.0 befejezést. Nyáron jön ha jól emlékszem. (Ideje lesz már, hogy rohadjon meg. :D )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#45025) TBT válasza Silεncε (#45023) üzenetére


TBT
addikt

;] :DDD
Hétvégén volt Frozen 2 nézés a nővérével.
Azóta beteg... Kellett ennek is lemennie vidékre. ;]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#45026) F34R válasza TBT (#45025) üzenetére


F34R
nagyúr

Tudod mikor lenne beteg? ha egy jokora tetoleccel arcon lenne csapkodva. A Frozenen nem lehet szenvedni. ;]

(#45027) TBT válasza F34R (#45026) üzenetére


TBT
addikt

Már látom is Totheground kolléga hozzászólását:
Srácok, ilyet nem illik!

Ott nem is, de itt? ;] :DDD

Amúgy valamennyit ivott Szilveszterkor (legalábbis Twitteren azt írta, hogy nem sikerült megállnia, hogy ne fogyasszon - wtf), azért gyengélkedik most. Majd a 72%-os Tatratea helyrehozza. ;]
Gondolom beütött a Frozenes kölyökpezsgő.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#45028) Silεncε válasza TBT (#45027) üzenetére


Silεncε
őstag

Jobb helyeken itt sem... :U

;]

(#45029) bandiras2 válasza oriic (#45024) üzenetére


bandiras2
senior tag

A filmekkel nincsen semmi baj, mert nem remake, hanem folytatás. Ez elsőre nem esik le, és akkor most spoiler jön: Mikor Shinji az elején telefonál, akkor a hajóroncs a városközepén héderezik. Ugyanakkor látjuk EVA01 becsapódási képét is körberajzolva, ahova a tsápos angyal dobta, hogy aztán beengedje a gyökereket a pilótafülkébe. Mindezt az "első" harc előtt... Neeem. Ez nem egy remake.
Mivel te már túl vagy az End of Evangelonon, hadd ajánljak neked egy kis csemegét:

A KÖVETKEZŐK SZIGORÚAN ÉS KIZÁRÓLAG AZ END OF EVA ISMERETÉBEN! ARRA MAXIMÁLISAN ÉPÍT! ANÉLKÜL SZART SE FOGSZ MEGÉRTENI BELŐLE!!!!!
Evangelion Re:Take manga.
Először is szükség van az eredeti mangából egy jelenetre ebből a rövid füzetből [Shinji és Rei beszélgetnek a parkban. A többi nem számít, azt már láttad.]
Aztán az olvasási sorrend: 1, 1.5, 2, 3, 0, 4, After. Neem, nem elírás, a 3 után 0 jön.
Angolul itt:
1 [link]
1.5 [link]
2 [link]
3 [link]
0 [link]
4 [link]
AFTER: [link]

Magyarul bejelentkezés után itt(egész tűrhető fordítással):
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.4454
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.8557
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.8951
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.8952
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.4455
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.8953
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.9399

Ez a cucc igen dúrva méreg. Majd számolj be privátban hogy esett.
Volt aki az első kötet végén dobta, mert nem bírta. De megéri folytatni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#45030) F34R válasza TBT (#45027) üzenetére


F34R
nagyúr

Lehet elnyomott alkesz, es mikor eppen nem sztar akkor lealjasodik...
Kolyokpezsi persze nem tudom mennyire ut. ;]

(#45028) Silεncε

Ez a TBT pince is olyan mint a Shingeki no Kyojin-ban? :P

(#45031) Silεncε válasza F34R (#45030) üzenetére


Silεncε
őstag

Tőlem kérdezheted (és most lehet, hogy kikapok), egyetlen részt sem láttam még az AoT-ből :(

Én nem szoktam jó animét nézni, csak SAO-t... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45032) TBT válasza Silεncε (#45031) üzenetére


TBT
addikt

Ha kimész Japánba, viselkedj így. Tuti sikered lesz mindenhol. ;]

#45030
Sok volt a szaké, végül is 2020 csak egyszer van. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#45033) oriic válasza bandiras2 (#45029) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt a hsz-t elmentettem. Hónap végére van betervezve a full EVA rewatch, utána jól fog ez jönni úgy érzem. :D

Live-Die-Respawn

(#45034) Totheground válasza F34R (#45030) üzenetére


Totheground
addikt

Azt hiszitek, a japánok nem tudnak inni, de nem egyszer az én pálinkán edzett pofám is beleállt a földbe a különböző levezető bulikon. Most hétfőn is, kirendelünk egy italt (fejenként max 3 engedett). Kihoznak mindenkinek egy vizespohárnál alig kisebb alkalmatosságot egy elég mély kistányérban. Aztán tökig töltik sochu-val, és amikor tele van, felöntik valami töménnyel amíg túlfolyik és a kistányér is megtelik. Na az ütött mint az ipari áram.

Valaki egy kis vizet? :DD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45035) Aljasvip válasza Silεncε (#45031) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Ne sajnáld annyira az AoT-t, eddig kevés rész volt kint belőle, de most már ideje lesz bepótolni, mert elég kérek történetet ölel már fel az anime.

Én nagyon nem szeretek befejezetlen sztorikat nézni, 5 év Naruto Shippuuden elég volt hogy leszoktasson a heti nézésről és a várakozás öröméről.
Az AoT-n is úgy felhúztam magam az első évad után (nagyon néztem volna tovább), hogy tavaly őszig vártam, így volt 2 teljes évad, amit nézhettem. Na az viszont egyben pörgött le, mert még mindig brutál jó a világa.

(#45036) Rimuru válasza Aljasvip (#45035) üzenetére


Rimuru
veterán

Az elso evadot a mrgjelenes utan kb 1 evvel lattam mert mondtak hogy mindjart itt a masodik... 4 evvrl kesobb meg is erkezett.
majd ha lezarjak vegleg akkor folytatom (az elso evaddal egyutt :DDD)

Vigyázat, csalok!

(#45037) Silεncε válasza Totheground (#45034) üzenetére


Silεncε
őstag

Fél literes műanyag üvegek? Ejjj, és hol a környezetvédelem? :(

(#45038) AuraSync válasza Totheground (#45034) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Az avatárod melyik animéből van?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#45039) Nova96 válasza AuraSync (#45038) üzenetére


Nova96
őstag

Te új vagy itt, úgy nézz ki . :DDD

Szerk: mivel kolléga állandóan erről ír, Love Live, olyan mint a SAO fanbase ,csak rosszabb.
;]

[ Szerkesztve ]

(#45040) oriic válasza Nova96 (#45039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajaj. :D

Live-Die-Respawn

(#45041) Totheground válasza Nova96 (#45039) üzenetére


Totheground
addikt

Na látod, te se tudod. ;]

Nem LL, hanem LL:Sunshine. Azaz a kettő közül a jobb. :P

Egyébként mostanában többet írogatok a dolog 3D részéről, szóval. :K

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45042) Silεncε válasza Nova96 (#45039) üzenetére


Silεncε
őstag

olyan mint a SAO fanbase

Itt van olyan? :Y ;]

Totheground: hozhatsz még ilyen képeket, ezeket mindig örömmel látjuk :D

(#45043) Totheground


Totheground
addikt

Ebben az esetben kérdés.
Vörös vagy kék?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45044) TBT válasza Totheground (#45041) üzenetére


TBT
addikt

A 3D verzió mindig jobb, mint az anime verzió. :DDD

#45043
Aranyos. Mindkettő variáns jöhet, de sajnos ő nem a kedvenc pincérnőm. Pincérnő nélkül meg nincs értelme az életnek. :(

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#45045) Totheground válasza TBT (#45044) üzenetére


Totheground
addikt

Csak mert nem ismered eléggé. :K

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45046) TBT válasza Totheground (#45045) üzenetére


TBT
addikt

Ha el is megyek Japánba, akkor sem lesz lehetőségem megismerni egyiket sem. Úgy látom, ezek még az ottaniaknak is el vannak zárva, nemhogy a koszos külföldiek számára, szóval...
Egy Ferrarit könnyebb megszerezni, mint ezeket. :DDD Ferrarival meg már úgyis álompasi leszel minden nő számára. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#45047) Silεncε válasza TBT (#45046) üzenetére


Silεncε
őstag

Azért feltételezem, a maradék 126 millió ember között csak vannak még szép, okos és vicces lánykák, találnál magadnak másik pincérnőt :D Egyedül Tokióban laknak annyian, mint itthon az egész országban, onnan azért lehet meríteni :D

[ Szerkesztve ]

(#45048) Nova96 válasza Totheground (#45041) üzenetére


Nova96
őstag

Bocsánat. :))

És tény nem is tudom mi történt, new year new me? Kár, hogy más kollégára nincs ilyen hatással.
;]

(#45049) unclefucka


unclefucka
senior tag

ID:Invaded
Ez egészen új szintre emeli a detektív történetet, mint stílust.
Olyan, mintha A Mentalitstát, az Eredetet és A Sejtet remek módon össze-mixelte volna egy anime-séf a megfelelő arányokban.
Nagyon erős kezdést adott az első két rész.
Fel is tettem a szezon alatt megnézendők listájára.
A bűnügyes témát kedvelőknek ajánlom bátran.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#45050) Totheground válasza Nova96 (#45048) üzenetére


Totheground
addikt

Minel jobban belekeveredek ebbe a dologba, annal jobban latom, hogy mennyi időt vesztegettem el a sok Chinese cartoon-ra. ;]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.