Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) cor válasza bandiras2 (#2990) üzenetére


cor
őstag

:D
az elsö széria sokkal jobb mint a 2....

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3002) Gergello


Gergello
addikt

Végeztem az egész Initial D-vel. Ismertek még valami jót a témában?

(#3003) Caesarion válasza Gergello (#3002) üzenetére


Caesarion
aktív tag

hellsing, blood+, witch hunter robin, Shin Angyou Onshi
nekem ezek ugrottak be így hirtelen. :)

[ Szerkesztve ]

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3004) bozont válasza Caesarion (#3003) üzenetére


bozont
veterán

Ezek is jó animék, de nem a Vampire Hunter D-ről volt szó, hanem az Initial D-ről az más műfaj. ;)

Mindenesetre, ilyen autós témában kevés címet ismerek: Wanga Midnight, Capeta, eX-Driver

(#3005) cor


cor
őstag

hi,ujra kérdeznék,véleményt várnék ezekröl :B
- Code Geass Hangyaku no Lelouch
- Darker than Black - Kuro no Keiyakusha
:F
arra emléxem h a DtW-t régebben is kinéztem már,de akkor még nem volt felirat hozzá :B

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3006) Caesarion válasza bozont (#3004) üzenetére


Caesarion
aktív tag

oupsz, tényleg. hajnali félreolvasás. Thx a korrigálást ;)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3007) Gergello


Gergello
addikt

Kössz a tippeket! Wangan Midnightot néztem de egyelőre csak a 6ig részig van angol felírat.

(#3008) cor válasza cor (#3005) üzenetére


cor
őstag

végülis a DtB-vel kezdtem:D
az elején a zene egész jo,legalábbis mig a csávo el nem kezd énekelni :DDD
a story még nem tiszta,gondolom késöbb majd érthetöbb lesz :)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3009) Caesarion válasza zsiga667 (#2964) üzenetére


Caesarion
aktív tag

nemtod "véletlenül" hogy mikor lesz (pontosabban) a Code Geass-nak folytatása (ill. movie)? :)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3010) zsiga667 válasza Caesarion (#3009) üzenetére


zsiga667
addikt

A tavaszi szezonban indul, valószínűleg április első hetében.

(#3011) cor válasza Caesarion (#3009) üzenetére


cor
őstag

én azt pont tegnap(ma?) kezdtem el:D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3012) Caesarion válasza cor (#3011) üzenetére


Caesarion
aktív tag

szvsz tetszik ahogy tesztelgeti az erejét, nem pedig azonnal PRO-ként használja :) meg úgy az alaphangulata jó. viszont hiányolom nagyon a folytatását, de emiatt még ne fájjon a fejed, nézd csak szépen sorjában :)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3013) cor válasza Caesarion (#3012) üzenetére


cor
őstag

megnéztem:)
de ha tudom h igy van "vége" nem kezdtem volna el..

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3014) Caesarion válasza cor (#3013) üzenetére


Caesarion
aktív tag

ne nyugtalankodj, lementem focizni és kihevertem a dolgot én is. Zsiga kolléga meg azzal bíztatott hogy tavasszal jön a folytatás :) szeritem amíg nézted addig élvezted, nem? akk meg ne bánd ;)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3015) cor válasza Caesarion (#3014) üzenetére


cor
őstag

:) ettöl nem aludtam rosszabul, csak zavar ha nincs rendesen "elvarrva" egy sorozat...
aki ajánlotta, ö is csak kb a felénél szolt h "ugye tudod h ezt majd még folytatják?" ... :Y ;]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3016) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Interstella 5555]
Nesztek. Emésszétek. Azért nem hiszem hogy bárki gyomrát megfeküdné.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#3017) cor


cor
őstag

megnéztem az NGE-t 21-24. a director verzsönt... :U meg az End of E.-t
a befejezés szörnyü...
25-26. rész :((
az EoE-meg sztem eltulzott agyzsibbasztó izé lett...

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3018) cor


cor
őstag

Dokuro-chan -t nézze meg aki még nem látta :DD
az elsö "széria" nagyon "beteg" ;]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3019) Caesarion válasza cor (#3018) üzenetére


Caesarion
aktív tag

kellemes kikapcsolódásnak ajánlom a "saber marionette J"-t is :)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3020) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani olyan oldalakat ahonnan lehet letölteni teljes sorozatokat, filmeket, esetleg magyar vagy angol feliratokat? Lehetőleg ne fizetős :D és ne meghívós oldalak legyenek! Vagy ha kell hozzá meghívó esetleg tudna valaki küldeni?
Előre is köszi a válaszokat! :R

PSN: Nifty_Ghostface

(#3021) Gergello válasza Ghostface (#3020) üzenetére


Gergello
addikt

animeaddicts van minden amit felsoroltál és nem fizetős.

(#3022) cor


cor
őstag

Karas ;)
6 részes, démonos-horror(?)ka:) szerüség:D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3023) brownus


brownus
veterán

hi,

ezt látta vki? death note

és ez meg van-e vkinek? vagy honnan tudnám beszerezni, ha lehet hd-ban? death note: the last name

(#3024) Caesarion válasza brownus (#3023) üzenetére


Caesarion
aktív tag

jelentem: én láttam :) nagyon tetszett, a Last Name-t is láttam amit t0rr3ntröl szereztem meg [JPN, subENG], de csak divx-ben láttam fenn. HD-ben passzolom

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3025) brownus válasza Caesarion (#3024) üzenetére


brownus
veterán

a death note is úgy van meg, szóval az nem baj. divx-ben már megtaláltam, csak jó lenne ez is hasonló minőségben:)
[link]
sztem is kurv@ jó:)

(#3026) Tüzi válasza brownus (#3025) üzenetére

Ez az ami olyan mint a Jigoku Shoujo nem?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3027) Caesarion válasza brownus (#3025) üzenetére


Caesarion
aktív tag

akk már cs az OST-t tudom javasolni h hallgasd is, ne csak lásd :) **********

Tüzi: mármint Hellgirl? hm, érdekes összehasonlítási alap, de a hangulata egyezik :K. A történet sebessége viszont nem olyan "vontatott" és van benne egy amolyan "sakkozós élmény" hogy: én tudom hogy ő tudja hogy mi tudjuk de ő azt hiszi és ezért én ... érted? :B

[ Módosította: Racecam ]

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3028) brownus válasza Caesarion (#3027) üzenetére


brownus
veterán

köszi:)

Tüzi, azt nem ismerem.

sp death note

"sakkozós élmény"
jaja, az jó volt amikor L mondta light-nak, hogy csak Te tudod az igazi nevem, vagyis akik még benne vannak a nyomozásban. szóval ha meghalok, csak te lehetsz Kira. de aztán lemondott a death note-ról és indult a kavarás. jól megcsinálták:) de megúszta a végén a kisköcsög ezért vadászom most a 2. részt, hogy megbüntetik-e:)

(#3029) Tüzi válasza Caesarion (#3027) üzenetére

Vágom :D Felírom.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3030) Racecam válasza Caesarion (#3027) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem warezolunk, nem linkelünk torrent oldalakat!!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3031) Caesarion válasza Racecam (#3030) üzenetére


Caesarion
aktív tag

oupsz, tényleg - bocsánat :B a lelkesedés tette. többet nem teszem.

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3032) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Hehh, hogy a francba nem vettem észre ezt a topikot még :D
Mániákus Kaizoku (One Piece) rajongó vagyok, Nami san <3 , Robin chwan <3 !!! :D
Olvastam valaki anno azt mondta erre a sorozatra egyetlen egy rész megnézése után, hogy 3 éves gyerekeknek való... 1 rész megnézése után, ehhez csak gratulálni tudok.
A sorozat nem túl megterhelő agyilag az tuti, viszont nagyon sok mondanivalója van az érzelmekről, s az összetartásról, ezen kívül teli van hatalmas nagy poénokkal. Persze vannak részek, amikben nincs egy poén se, mert olyan témát boncolgatnak ami nem olyan. Első kb 20 rész megnézése után kb látható miről van szó. Összességében hatalmas nagy sorozat, remélem még jó sokáig lesznek új részek!

Filmből ami nekem igazán tetszett az a Ninja Scroll movie volt.

Sok más kacatba belenézegettem, de egyelőre csak ezeket találtam említésre méltónak, aztán van még csomó dolog amit megakarok nézni, majd ha lesz időm rá, utána majd beszámolok!

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#3033) Ghostface válasza brownus (#3028) üzenetére


Ghostface
senior tag

Death Note-ot én is láttam. Jelenleg a legnagyobb kedvencem! Megvan az anime összes része + 2 film (Dead or Live és Last Name) + egy speciális 2 órás OVA! A mozik nem HD minőségűek, az első rész DVD a második sima Divx! Egy Japán ismerősöm épp a napokban tudatta velem hogy Japánban hamarosan bemutatnak egy filmsorozatot ami az animéből készült! :Y :C :DD

PSN: Nifty_Ghostface

(#3034) brownus válasza Ghostface (#3033) üzenetére


brownus
veterán

Length: 2:10:49
Description: Death Note Directors Cut finally subbed in english
this was aired on japanese tv shortly after the death note anime was completed, this special basically recuts the first 26 episodes of the series into a two hour movie with some new scenes and dialogue added and the story is seen from ryuk's viewpoint.

nekem ez van meg, és az itt említett 26 részen kívül még mennyi van?
tudnál egy listát mutatni?

szóval 3 film van... köszi, ezt is megkeresem:)

közben találtam egy magyar DN oldalt:)

[ Szerkesztve ]

(#3035) Thulcandra válasza brownus (#3034) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Legbiztosabb forrás anime téren az anidb.net , Death Note adatlap: [link]

Itt legalább az is látszik, hogy melyik csapat fordította milyen nyelvre.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#3036) Ghostface válasza brownus (#3034) üzenetére


Ghostface
senior tag

Szerintem ezen az oldalon amit linkeltél és anidb-n mindent megtalálsz!
Egyébként nekem 37 része van meg az animének + az 2órás rész ami neked is megvan és a 2 film! Nem 3! A két film összekapcsolódik a Dead or Live a Last Name előzménye csak együtt érdemes megnézni, és a történet több helyen is eléggé eltér az animétól!

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#3037) brownus válasza Ghostface (#3036) üzenetére


brownus
veterán

oké, így már tiszta.

(#3038) Caesarion válasza Ghostface (#3036) üzenetére


Caesarion
aktív tag

szvsz - nekem az anime befejezése jobban tetszik :) persze szívem szerint egy 3. végszót tettem volna a sorozat végére :D ... Yagami Kingdom... Let there be "Light" :DDD

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3039) Ghostface válasza Caesarion (#3038) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nekem is sokkal jobban tetszik az anime vége mint a filmé.
Más végszót a sorozat végére? Aztuán hogy L meghal benne szerintem Near nem tudja őt pótolni! Olyan mintha valami hiányozna a sorozatból! Így nem hiszem hogy tovább kellene erőltetni! Ez így tökéletes ahogy van! :DD :R

PSN: Nifty_Ghostface

(#3040) Caesarion válasza Ghostface (#3039) üzenetére


Caesarion
aktív tag

ejnye, írd oda hogy Spoiler :DDD
Egyébként nekem a kedvencem Mikami Teru :) az elszántsága, a következetes "sakujo" esték, a lojalitása ami párosul a remek kombinálóképességével, ahogy mutatják h elmegy edzeni ... wáá :C a csúcs rész számomra a 32.es. Azt megtartottam a gépen is, néha megnézem cs úgy újra :)

[ Szerkesztve ]

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3041) Hollowka


Hollowka
újonc

Sziasztok!!!
Reményeim szerint nem néztek butának.
Mostanában kezdtem el nézni az animaxot és marhára tetszett.
Kaptam egyik barátomtól pár dvd-t és azokon mit adj isten Animék voltak.
A dvd-k tartalma a bleach, A fruit Basket és a Wolf's Rain.
Nagyon jók főleg a Bleach jött be nagyon.

Lenne pár kérdésem.
Pl hogy honnan tudok Animéket letölteni(mint sorozatot mint Filmet).
Előre is köszönöm hogy válaszoltok.
Sziasztok.

(#3042) bandiras2 válasza Hollowka (#3041) üzenetére


bandiras2
senior tag

Privi ment.
Ahoz pedig hogy a menyország kapui megnyíljanak előtted, még sokat kell bizonyítanod ;]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#3043) DArchAngel válasza cor (#3017) üzenetére


DArchAngel
tag

Nem egyszerű.
Annó fél napig olvasgattam, milyen keresztény, kabalisztikus meg mittudomén milyen legendák, hiedelmek vannak benne. De még ezek ismeretében is nehéz megérteni. Nekem pont ez tetszett benne. Egy kíméletlen történet az emberi lélekről és az apokalipszisről.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#3044) cor válasza DArchAngel (#3043) üzenetére


cor
őstag

lehet
csak ezek a "hit"-es dolgok kicsit hidegen hagynak...

ma vagy a Samurai 7 v a Death Note-nak nekikezdek:) (szerencsére idejében észrevettem s nem olvastam el a fentebbi hszeket:D)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3045) Gergello


Gergello
addikt

Elkezdtem nézni a Bubblegum Crisist. Jó kis cyberpunknak tűnik, bár a 46 perces részek alatt néha elfárad az ember.

(#3046) VoDaFoNe válasza brownus (#3037) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

áááh Brownus drága jó barátom :D nem is tudtam hogy animés vagy :D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#3047) Tüzi válasza bandiras2 (#3042) üzenetére

Eva-Agent ready :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3048) L3zl13 válasza Hollowka (#3041) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem tom mit kaptál priviben bandiras2-től, de nekem az a javaslatom, hogy ismerkedj a torrent-tel.
Legtöbb fansub és dvdrip csapat ilyen formában terjeszti a munkásságát.
Ezen kívül a már fentebb említett anidb.net című oldalon kereshetsz leírást és egyébb infót a sorozatokról, filmekről, valamint, hogy ki fansubbolta. A fansub csapat infójánál általában megtalálod a fansub csapat weboldalának címét. Ott pedig többnyire látod, hogy hol, és milyen formában teszik közzé a műveiket.
Valamint legöbb nagy, nyilvános torrent oldalon is megtalálhatóak a csomagok.
Persze többnyire angolul.

Egyébként pedig mindenki olvasson mangát. A Bleach anime láttán megint le kellett szűrnöm a következtetést, hogy a manga verzió mindig jobb...
Az előtte nézett&olvasott Mahou Sensei Negima esetében a manga és az anime verzió nem is egy kategória...

Aki hülye, haljon meg!

(#3049) L3zl13 válasza bandiras2 (#3016) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ezt nemrég láttam én is. Annó mikor a Daft Punk videóklippenként kihozta majdnem az egész sztorit (illetve MTV-n ment rendszeresen kb 4-5 videóklippnyi a sztoriból ) nagyon vadásztam rá, de még most is jó kis kikapcsolódás volt.

Aki hülye, haljon meg!

(#3050) L3zl13 válasza bozont (#3004) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Bár régi, de hátha érdekel még valakit.
A Wangan Midnight egy seinen, tehát bár nem láttam, de tartalmasabb, komolyabb sztorira számítok.
Az ex-Driver inkább csak szórakoztató, nem igazán mérhető egy Initial D-hez. De a szereplők viccesek, szóval az a pár rész nézhető.
Autós még amit láttam a Cyber formula sorozat. Shounen (fiúknak szánt) kategóriában indul de a későbbi sorozatok már erősen a seinen (felnőtt férfiaknak szánt) felé hajlanak ami az érzelmi vonatkozásokat illeti.

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.