Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) fateless válasza banderasz77 (#10249) üzenetére


fateless
veterán

Előbb inkább az eladóval beszélj, mintsem hogy azonnal a claim-et indítsd :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10252) banderasz77 válasza fateless (#10251) üzenetére


banderasz77
addikt

TTmalls, nem tudom, ott nincs Skype szerintem...

közben lefuttattam egy Antutu-t: 5779 pont MTK6577-et ír ki.

[ Szerkesztve ]

(#10253) devast válasza banderasz77 (#10252) üzenetére


devast
addikt

Az nem jó. Azt hiszem a ttmalls megbízhatóságának annyi. G3-akat is úgy adták el, hogy nem volt nekik. Mást küldenek mint amit megveszel... stb.
ps: És mit kellett volna kapnod ?

[ Szerkesztve ]

(#10254) Bagira01 válasza banderasz77 (#10249) üzenetére


Bagira01
veterán

Már nekem is otthon a csomag kiváncsi vagyok mi van benne:)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#10255) ÁrPi2 válasza banderasz77 (#10249) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Véletlenül eccer megrendeled a koh-i-noor -t, milyen olcsó, de aztán grafitceruzát küldenek. Szén szén
Szerencsére van s.n.a.d. a paypalnál. :D

HDMI van a THL-es v12-őn?

Témába vág a kérdésem hogy
Tudtok-e valamit valamiféle dokkoló adapterről (illetve óccó de működő S3 kiegészítője - alternativáról) ami kirakja a display képét nagyobb monitorra és a dokkban megtápolva usb-s egér és billentyűzet is lehetne??

(#10256) banderasz77 válasza ÁrPi2 (#10255) üzenetére


banderasz77
addikt

Nincs HDMI. Nekem ezt küldték pontosan, de a ttmalls oldalán még fent sincs... ;]

Mi az a s.n.a.d. és most mit csináljak? Végül is tettszik a cucc, de azért na.... ;]
Vagy refund és még a teló is marad?

(#10257) F.Kornél válasza banderasz77 (#10252) üzenetére


F.Kornél
csendes tag

Már sokan rendeltünk a ttmalls-ról és eddig nagyon megbízhatónak bizonyult. Nem hiszem, hogy direkt át akartak verni. Nagyon sajnálom, hogy éppen veled fordult elő egy ilyen baki.
Online chaten tudsz velük kapcsolatba lépni a honlapjukon a délelőtti órákban, én mindenképpen először ezzel próbálkoznék.
Ha PayPal claim-re kerül a sor, akkor pedig volt egy részletes leírás a fórumban pár ezer hozzászólással korábban, amit itt olvashatsz: (#7521) r00r1

(#10258) _Karesz_ válasza banderasz77 (#10256) üzenetére


_Karesz_
tag

árban mennyi a különbség?

(#10259) alázógyík válasza xhege (#10242) üzenetére


alázógyík
őstag

"mégis csak a méret a lényeg a nőknél "

:K :C

(#10260) banderasz77 válasza _Karesz_ (#10258) üzenetére


banderasz77
addikt

Ahol vettem, ott nincs is fent, máshol 6-9 EUR-ral drágább, amit kaptam...

(#10261) ÁrPi2 válasza banderasz77 (#10256) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

A snad az egy paypal terminológia: significantly not as described.

Ha paypal accountodba belépve feléjük jelzed a panaszod még jelezheted hogy snad, mondjuk a hdmi hiányára panaszkodva vagy mittudomén...

"Vagy refund és még a teló is marad?"

Nem ismerem a szabályos procedurát ilyenkor, de hát izé ha valahogy refundolva megmaradna ez a teló is nálad, az natttyon igazságtalan lenne.. a kis kamuzó sárgákkal :U

(#10262) F.Kornél válasza banderasz77 (#10256) üzenetére


F.Kornél
csendes tag

Alternatív megoldás: Megrendeled mégegyszer az "igazi" V12-t, az újdonsült kütyüt pedig eladod a vaterán vagy az apróhirdetés rovatban. Szerintem beszerzési áron simán elmegy, de még kereshetsz is rajta egy picit. (Így akár a végén te jöhetsz ki legjobban a V12 vásárlásból.) :)

(#10263) banderasz77 válasza ÁrPi2 (#10261) üzenetére


banderasz77
addikt

Persze, de én vissza nem küldöm saját költségre, az tuti. Küldjenek singpost csomagcímkét.....

(#10264) sasa311 válasza banderasz77 (#10256) üzenetére


sasa311
veterán

Ilyenkor az van, hogyha nem tudtok megegyezni az eladóval (ő majd tesz egy ajánlatot - ilyen esetben valószínűleg nem fog pénzt visszatéríteni, mert még jól is jártál) akkor PP kötelez téged arra, hogy VISSZAKÜLD egy trackelhető szolgáltatással a telefont, nekik pedig add meg a trackinget. Visszatérítést pedig csakis akkor kapsz, mikor a csomag meg is érkezett a kicsi kínaihoz és az visszajelezte, hogy minden OK (illetve ha 9 napig nem jelez vissza semmit a csomag megérkeztétől).

Arra nincs sansz, hogy pénz is vissza meg teló is marad :)

A visszaküldés a te kontódra megy (cserébe az idefele kifizetett postadíjat is visszatéríti a PP)

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10265) LámaZ válasza ihlet (#10231) üzenetére


LámaZ
addikt

Te, komolyan nem értem, miért kell ide ezeket az irreleváns, kutyát sem érdeklő nyomkövetési információkat egy az egyben bemásolni? (Na, jó, lehet, hogy a kutyát érdekli.)

Ennek a topiknak, a címe szerint két SIM-kártyás telefonokról kéne szólnia, nem arról, hogy kinek mikor vámkezelték a küldeményét. Azt még megértem, ha egy rövid mondatban összefoglaljátok, hogy mikor rendeltétek, és ahhoz képest mikor kaptátok meg, de napi jelentéseket írni, hogy épp hol tart a küldemény, ez nagyon szánalmas. Teljesen elveszi a kedvem a topiktól, amelynek színvonala már így is közelít a béka segge felé.

Legyen minden jó!

(#10266) banderasz77 válasza sasa311 (#10264) üzenetére


banderasz77
addikt

Jól jártál?

Kisebb kijelző, kisebb felbontás, nincs HDMI, sokkal kisebb akksik stb....
Árszint ugyan az, lényeg, hogy nem ezt kértem....

Éntőlem maradhat, mert jobban tettszik, a HDMI-re nincs szükségem és a 4"-on is elvagyok....akkor ajánljon valamit a kínai... :K

Viccet félretéve amúgy állat penge kis telefon, vékony, könnyű, a képe gyönyörű és atom gyors.... :K

(#10267) hevizms válasza banderasz77 (#10256) üzenetére


hevizms
addikt

Hát faramuci egy helyzet az biztos.
Még azt sem lehet feltételezni hogy átakartak verni,hisz ha az árát nézzük a telóknak te a drágábbikat kaptad olcsóbban.
Még talán tényleg az a legegyszerűbb ha vagy megpróbálod eladni,vagy elajándékozod a családban/rokonságban,te pedig megrendeled amit eleve akartál.
Most ha belegondolsz hogy még abban az esetben is ha a kinaiak a legnormálisabban állnak hozzá,több hét vagy inkább hónap mire a 2 telót kicserélitek.
Annyira azért ők sem gavallérok hogy csakúgy küldjenek egy másikat,ezt meg nálad hagyják.
Bár még ez sem kizárt.

(#10268) banderasz77 válasza hevizms (#10267) üzenetére


banderasz77
addikt

Meglátjuk, írtam nekik egy levelet. Addig meg tesztelgetem ezt. ;]

(#10269) sasa311 válasza banderasz77 (#10266) üzenetére


sasa311
veterán

A telefon vásárlás üzlet. És üzleti szempontból jól jártál :)

Szerintem írj neki egy UDVARIAS levelet, jelezd mi a gond, de jelezd azt is, hogyha meg tudtok valami kis kedvezményben egyezni akkor lenyeled a békát és jó lesz ez a teló is neked. Mondjuk adjanak valami fasza kis karácsonyi 20-30$-os kupont magukhoz aztán majd ellövöd :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10270) baalco válasza LámaZ (#10265) üzenetére


baalco
tag

+1
én is szépen kezdek leszokni erről a topikról, mert úgy kell vadászni a valóban ide tartozó infókra :W

(#10271) banderasz77 válasza sasa311 (#10269) üzenetére


banderasz77
addikt

Fasza gyerek voltam, udvarias. Majd ha válaszol, kérek kupont... :K

(#10272) llll válasza F.Kornél (#10257) üzenetére


llll
senior tag

"Nagyon fontos, hogy vitát csak akkor indíthatsz, ha az adott vásárlás nem régebbi 45 napnál!"
ez a 45 nap a rendelés dátumától ketyeg?
vagy a full shipment dátumától?

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#10273) LámaZ válasza baalco (#10270) üzenetére


LámaZ
addikt

Igen, sajnos egyesek kezdik kisajátítani a topikot, és magán üzenőfalnak használják.
Annak még van értelme, hogy a szállítás gyorsaságáról, egyes webáruházak megbízhatóságáról közérdekű infókat is közzétegyünk, de csak ebből fog állni az egész topik, hogy XY-nak sippelték (sic!) őszutó havának 38. napján a telóját, és jujj, de jó, 16,5 nap múlva meghozta a postás a RN12313211CN küldeményt, bár a kutya megugatta a postást?... Most komolyan, kit érdekel ez?

Közben, az ember olvas máshol olyanokról, hogy az Ericsson kamerafejlesztői „rovaroptikával” kísérleteznek stb. stb. de már nincs kedve itt megosztani. Kinek?

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#10274) BobbyBaccala


BobbyBaccala
csendes tag

üdv

alcatel ot997d vagy jiayu g3?

szívem szerintem a g3at venném, de elriaszt a no support, no gari.

azon kívül, hogy jobban néz ki, érdemben többet tud az alcatelnél? sokat jelent a magasabb órajel? az erősebb akksi sokkal tovább tart, vagy a nagyobb kijelző miatt kb ugyanannyi lenne az üzemideje mint az alcatelnek?

a témában nálam jártasabbak legyenek kedvesek segíteni!

(#10275) GIJoe válasza BobbyBaccala (#10274) üzenetére


GIJoe
addikt

Umi X1-hez mit szólsz? Bár egyre jobban megy fel az ára...

(#10276) hevizms válasza LámaZ (#10273) üzenetére


hevizms
addikt

Ha nem érdekel ugord át.
Engem pld érdekelnek ezek a postázások,mert várom az enyémet is és igen ad támpontot ahhoz hogy most éppen milyen gyors a posta vagy a vámügyintézés.
Na meg egyáltalán ki dönti el azt hogy mi az ami belefér és mi az ami nem?
Ami az egyiknek érdektelen,az a másiknak esetleg nem.
Pld engem a telefonok addig érdekeltek,amig eldöntöttem és megrendeltem a nekem valót.Onnantól inkább érdekel a postázás és vámkezelés.
Természetesen elolvasom a telefonos hozzászólásokat is,de elsősorban most az érdekel kb mikorra várható az enyém.

[ Szerkesztve ]

(#10277) Hulot


Hulot
tag

Választ kaptam TTMALS-tól, hogy mikor küldik a nyáron megrendelt telefont. Ime:

"The Jiayu G3 is not in stock now. The factory failed to make enough Jiayu G3 phone for the customer.It will be long time than we expected before it is in stock.And the exacter time of the stock is unknow.

Please advice replace, waiting or refund."

Ők ennyire luzerek? Nem értem, hogy mások hogy tudtak már postázni készüléket?
(SENKINEK NEM AJÁNLOM A ttmals.com-OT.)
Jól értem, hogy felajánlják a pénz visszatérítést is? Ez még jó is volna, csak akkor újra a start vonalon vagyok, ráadásul gyengült a forint, jön a karácsonyi dömping a vámon.

(#10278) Gerasz válasza cappa72 (#10241) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Köszönöm a tanácsokat mindenkinek. Ez az X26i tetszene, de sokan írják, hogy a GPS használhatatlan. A Lenovo meg nem annyival olcsóbb, amennyivel szerényebb a tudása.

Már értem, hogy miért a drágábbakat favorizáljátok. Egy átlagos telefonért nem éri meg a sok kockázat és a várakozás, legalább legyen akkora a cucc, mint a fejem.

Ettől függetlenül az alábbihoz mit szóltok? 137$
FeiTeng GT-i9300+ Android 4.0.4 3G Smartphone with 4.7 inch WVGA Screen 8MP Camera MTK6577 Dual Core WiFi GPS (White)

(#10279) fecg21 válasza Hulot (#10277) üzenetére


fecg21
aktív tag

Most ezt komolyan mondod hogy több hónapja a G3-ra vársz?....Kitartó vagy, egy darabig én is vártam hogy in stock legyen, aztán meguntam. Sajnos mindenképpen buksz a gyengülő forint miatt, én nem is értem mért vártál eddig.

(#10280) fPApi válasza beers (#10229) üzenetére


fPApi
őstag

Ok, de ez akkor is igen súlyos darab.

(#10281) b0bcat válasza Hulot (#10277) üzenetére


b0bcat
addikt

"Jól értem, hogy felajánlják a pénz visszatérítést is?"

Jól. ;) Sőt, cserét is ajánlanak. (Gondolom, arra utalnak ezzel, hogy választhatsz másik készüléket.)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#10282) berigazek válasza alázógyík (#10259) üzenetére


berigazek
őstag

:-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#10283) devast válasza Hulot (#10277) üzenetére


devast
addikt

Mennyiért rendelted meg anno? Ha olyan $160-170 környékén, akkor felejtsd el, hogy valaha is "lesz nekik raktáron", vagy ha lesz is, felárat fognak kérni, mert bukóval biztos nem küldik el.

(#10284) sasa311 válasza Gerasz (#10278) üzenetére


sasa311
veterán

Ez ennyiért egy marha olcsó telefon.
A teljesítményével nem hiszem, hogy gond lenne, maximum nem lesz olyan tűéles a kijelzője a 480 x 850 miatt (nekem a 4 colos H2000-nek is ennyi a felbontása ez meg ugye 4,7 col).

Szerintem ha nem vagy finnyás akkor jó vétel lenne.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10285) Hulot válasza devast (#10283) üzenetére


Hulot
tag

Anno 184,13 $-ért, jelenleg is ugyan ennyiért hírdetik.

-Miért? -Reklámból idézve: "Mert nekem kell ez" a telefon. Sok szempontot figyelembe véve bízom ebben a készülékben és ha döntöttem akkor már nem variálok. Bizonyos határok között az elérhetőség vállalható.

(#10286) pmikloska válasza LámaZ (#10265) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Osztom a hozzáállást, engem is nagyon zavar, hogy folyton a nyomonkövetési információkkal van tele a topic.

(#10287) csepelball


csepelball
tag

Megjött tmallbox-tól Justin és Tom közreműködésével a Jiayu G2 1gb-os kütyü. Ha ma hazaérek, akkor részletes beszámoló, videóval, és stbvel.

Addig röviden:
-gyors(veszettül)
-telenor azonnal ment(csak 1 simmel)
-angol nyelv(bár néha kinai billentyűzet)
-wifi azonnal wpa2k
-

és a többi :D Hamarosan, részletesen!!! JESSZ!!!!

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#10288) pmikloska válasza hevizms (#10276) üzenetére


pmikloska
aktív tag

De akkor ez innentől egy másik topic kéne, hogy legyen, mert már nem érdekel maga a telefon téma, cserébe a postázás igen, viszont a csomag tartalma így bármi lehet, ha a postázás érdekel, akkor talán van egy Postai nyomonkövetés külföldről topic, vagy kéne egyet nyitni.
Bocs, hogy ezt ílyen nyersen írom, nem csak neked, mindenkinek szól.

(#10289) fecg21 válasza pmikloska (#10288) üzenetére


fecg21
aktív tag

Szerintem fontos dolog az is ha nem csak a dual simes telefonokról tudunk itt társalogni, hanem tudjuk azt is hogy melyik webáruházból mik a tapasztalatok, szállítás stb. Jó ez így ahogy van, csak tényleg nem kellene regényt írni a küldemények jelenlegi postai állapotáról-és főleg nem napi rendszerességgel. Csak röviden. :K

(#10290) Prien válasza csepelball (#10287) üzenetére


Prien
addikt

Nekem is tetszik a G2, ajándéknak szánom...várandós a beszámolód!

A kevés is több a semminél.

(#10291) pmikloska válasza fecg21 (#10289) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Az tényleg jó, hogy ha valaki visszajelez, de NE A TELES nyomonkövetési infót illessze be, nekem ezzel van bajom, és a fórumtársamnak is, ha jól értem. Főleg ne úgy, hogy "juj de jó, már egy sorral több látszik" és bumm, már tolja is a teljes listát.

(#10292) hevizms válasza pmikloska (#10288) üzenetére


hevizms
addikt

Ha nem érdekelne a telefontéma akkor nem olvasnám ezt a topikot.Igaz szerencsétlenül fogalmaztam,de nem kell annyira szó szerint érteni.Csak azt akartam érzékeltetni hogy nem csak kizárólag a telefon érdekelheti az embereket hanem az is hogy miként hogyan mennyi idő alatt ér ide a csomag.Az hogy az emberek örülnek hogy megérkezett a régóta várt csomagjuk és ezt megosztják egymással miért olyan nagy baj?Nem értem.Na mindegy.Engem tutira nem zavar ha valaki belöki ide a nyomkövetési státuszát a csomijának.

(#10293) LámaZ válasza pmikloska (#10288) üzenetére


LámaZ
addikt

Ezek a nyomkövetési információká ill. a szállítás annyi mindentől függnek, hogy semmiféle támpontot nem nyújt az neked, ha tudod, hogy másoknak mikor érkezett meg a küldeménye. 10 naptól 6 hétig,. sőt 2 hónapib bármi lehet.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#10294) mipityu válasza LámaZ (#10238) üzenetére


mipityu
tag

A T-mobile 100 Mb csomagja előfizetéssel (régi Mobilotthon) 90 Ft/hó (1 töredék + 2 teljes hónapig), azzal és itthon wifivel.

10250) hevizms: köszönöm válaszod. Egyenlőre csak a rootot csináltam meg (az rendben sikerült és működik), a firmware rajta a jelenlegi legutolsó, ha esetleg valaki főz rá valami jót, de akkor is meggondolom, mert ezzel is kiválóan működik.
Először megijesztett, de kiderült, hogy a vele vásárolt 32 Gb SD egy szar, hiába van Kingston-ra szitázva. A dispute-ot át is fordítottam claim-be emiatt. Jeleztem, hogy a telefon rendben, de az SD az szar, használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#10295) Gege94


Gege94
tag

Sziasztok még új vagyok itt ebben a topicban. A kérdésem, hogy ez az x26i mennyire megbízható? Gondolok itt az anyaghasználatra, az android stabilitásárra. Nagyon megfogott a kicsike ezzel az xperiás designnal és persze az árrával is. :) Esetleg akinek van itt ilyen tudna egy pár infót szalajtani róla? :D Megvegyem-e vagy ne? Ebben az árrésben nem nagyon láttam más konkurenciát.
Ja igen itt olvastam fentebb Gerasz kollégától, hogy azt mondják a GPS nem a legjobb, pedig ez nekem egy fontos tényező lenne. Alternativa? :D

[ Szerkesztve ]

(#10296) okmaci válasza Hulot (#10277) üzenetére


okmaci
csendes tag

"Please advice replace, waiting or refund."

Itt gyakorlatilag választhatsz, hogy az általad befizetett összegből veszel mást, vársz még a G3-ra vagy pedig a visszafizetést kéred.

[ Szerkesztve ]

(#10297) Imu


Imu
csendes tag

umi x1 megrendelve :)

(#10298) pmikloska válasza Imu (#10297) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Hű, na erre nagyon kíváncsi vagyok! :K :C

(#10299) LámaZ


LámaZ
addikt

Azokat, akik itt nagyon fellelkesedtek, le kell hűtsem: Barack Obama újraválasztott amcsi elnök továbbra sem vesz kínai olcsó okostelót.

Legyen minden jó!

(#10300) F.Kornél válasza llll (#10272) üzenetére


F.Kornél
csendes tag

A 45 nap a Paypal fizetéstől ketyeg, tehát a vásárlás napjától.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.