Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) pmikloska válasza Sanyesz. (#10973) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Neked nincs véletlenül bekapcsolva az USB hibakeresés (USB Debugging)? Azért kér drivert, és azért nem tudod használni meghajtóként a telefon memóriáját.
De a névjegyzék átviteléhez kell egy program, amit megesz a Gmail címjegyzéke, mert oda be lehet importálni egy nagy csomagban, aztán onnan a telefonod meg szinkronizálja azokat, és rögtön rajta is lesz a teljes telefonkönyved!

(#11002) Sanyesz. válasza m165le (#11000) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ez alapból így van. Korábban írtam, hogy két meghajtót fel is vesz a PC. Csak éppen nem elérhetők.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#11003) pmikloska válasza Sanyesz. (#11002) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Szerintem ezt nézd meg, és ha be van jelölve, akkor vedd ki.

(#11004) Sanyesz. válasza pmikloska (#11003) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ezen is túl vagyok már. Annyi történik, hogy bontja a két meghajtó-kapcsolatot, majd újrakapcsolódik. Az eredmény változatlan marad... :(

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#11005) cappa72 válasza Sanyesz. (#11004) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nekem is volt ilyen az elején. Aztán feltettem az android-sdk-t, letöltötte a frissítéseket, majd jó lett minden.
Ámbár én Linuxot használok.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#11006) pmikloska válasza Sanyesz. (#11004) üzenetére


pmikloska
aktív tag

De kivársz egy kis időt, nem azonnal fog kapcsolódni újra, nekem el kellett számolni vagy 10-ig, mire elérhető lett a meghajtó. Vagy próbáld meg úgy, hogy a Debugging mindenképpen ki legyen kapcsolva, és válaszd le a telefont, aztán csatlakoztasd újra. Másik gépen próbáltad már?
Az USB Debugginghoz mindig kell driver, azt mindenképpen lődd le!

(#11007) mikrofon válasza Sanyesz. (#11004) üzenetére


mikrofon
addikt

még egy lehetőség: Újra kell indítanod recovery módba
CWM Recovery / mount and storage / Mount USB storage - így driver nélkül 10-20 mp után meg kell hogy jelenjen a gépeden az SDkártyád tartalma, ha nem akkor baj van!

[ Szerkesztve ]

(#11008) Sanyesz. válasza mikrofon (#11007) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Gyerekek! Köszönöm a tanácsokat. Csak este tudok a dologgal foglalkozni, mert most dolgozom. Majd akkor jelzem a fejleményeket. :R

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#11009) GaborJanos


GaborJanos
csendes tag

Valaki a forumon probalta mar a zopo oldalan talalhato lepeseket a zp100 3G problema megoldasara?http://www.zopomobileshop.com/zopo-rom/zopo-zp100-pilot-3g-signal-solution/

(#11010) peter76bp válasza beers (#10951) üzenetére


peter76bp
senior tag

És mivel tetted fel a CWM-et? Vagy mivel és pontosan hogyan tetted fel a ROM-okat? Mert látod, másnál is ugyan ez előjött. Nem igazán értem akkor mi a baj :(

(#11011) HUNpusi


HUNpusi
csendes tag

Akit érdekel, van egy ilyen kis gadget Windows Sidebarhoz, lehet figyelni az express küldeményeket, meg a usps-t. Többire nem teszteltem.

(#11012) beers


beers
addikt

Az összes 6575-6577-es telefont hasonlóan kell flash-elni!
Én még a lenovoval kezdtem anno, de a thl is ugyanaz!
Csak az általad említett recovery-t kell betallózni!
Nézd meg!

Sanyesz:
Az driver probléma, én is játszottam vele mind a 2 telefonnál, mire jó lett!
Ez a G3 sajnos nem elterjedt, lehet, hogy kicsit később jött, mint kellett volna!
Már sokan vettek valami mást.
Hungobungo-t kell megkeresni a magyar nyelvel, neki már van egy bejáratott módszere és ha van ideje biztos segít!
Ezért kerestem én is a romot, hogy a szükséges file-okat kiszedhessem belőle, de egyelőre nem találtam sehol....
Majd talán itt lesz valami.

[ Szerkesztve ]

M&N

(#11013) zarew


zarew
senior tag

Nekem most [[ez a kedvencem]

(#11014) kovisoft válasza zarew (#11013) üzenetére


kovisoft
őstag

Tényleg klassz. Kár, hogy ebben sincs magnetic sensor, csakúgy, mint a THL W3+ -ban.

(#11015) hevizms


hevizms
addikt

Engem nem szeret a magyar posta úgy látom.
Szombat reggel hajnali 6 órai bejegyzés van a nyomkövetésben hogy vámkezelve.
Azóta nem ért ide.Hogy a rosseb verjen beléjük hogy nem képesek 3 munkanap alatt eljuttatni egy ilyen kis csomagot a fővárosból Siófokra.
Mégcsak nem is egy kis faluba kellene,ahova esetleg több elosztóhelyen is átmegy,hanem Siófokra,ami azért lényegében nagyvárosnak számit,autópályával és közvetlen vasútvonallal a fővárosig.
Szeretlek Magyarország.
Lassan már többet lesz hazai pályán a csomag mint külföldön,amióta feladták.

(#11016) Male válasza hevizms (#11015) üzenetére


Male
nagyúr

Szombat reggel óta másfél munkanapnál tartunk szerintem és nem háromnál :U

(#11017) devast válasza hevizms (#11015) üzenetére


devast
addikt

Nyugodj meg, még zalaegerszegre se ért ide a szombat hajnalban vámkezelt cucc. Most pont szabadságon vagyok itthon, és még a postást se láttam... Talán még ma ideér :)

(#11018) berigazek válasza zarew (#11013) üzenetére


berigazek
őstag

Ez nagyon jó!Lehet,hogy erre kellett volna még várjak egy kicsikét?
És ebben még a magyar is benne van:-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#11019) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Erről a telóról mi a véleményetek? Nagyon jó árban van... A boltról valaki tud valamit?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#11020) sasa311 válasza sirály69 (#10968) üzenetére


sasa311
veterán

Áru helye: JAPÁN

MUHAHAHAHAHHAHAH HAHAHA HA HA HA HAH AHHA HAH HAHAHAHA

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#11021) banderasz77


banderasz77
addikt

Thl V12 6577:

Na leteszteltem a GPS-t is.
Kellemes meglepetés ért. Sokan panaszkodnak a fórumban, hogy egyáltalán vagy csak 3G-s ill. Wifi-s net segítségével találnak műholdat a telók.
Leszedtem a GPS teszt kis progit, hogy nyomon tudjam követni az eseményeket, ne csak a villogó GPS jel keresés szöveget lássam.
GPS bekapcs, semmi más. Hozzá tenném még, hogy ebben a gány időben, kocsiban, mozgásban.
Szinte azonnal látott 2 műholdat, 2 percen belül 8-at, 5-6 perc alatt 12-őt. Simán fasza.... :K

Melyik navi progit érdemes alá rakni? Ez esetleg priviben is mehet. :R

(#11022) sasa311 válasza hevizms (#11015) üzenetére


sasa311
veterán

Nekem szombat 10óra a vámkezelés és BP-en belül sem ért ide...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#11023) Imu


Imu
csendes tag

hát nem lesz Umi X1-em :( mert nem tudnak küldeni, de nagyon korrekt módon felajánlották, hogy ráfizetés nélkül küldenek egy G3-at :C
hajrá minidíl :)

(#11024) LámaZ válasza banderasz77 (#11021) üzenetére


LámaZ
addikt

„Melyik navi progit érdemes alá rakni?”

Ez attól függ, hogy on- vagy off-line progit akarsz.

Legyen minden jó!

(#11025) ZaXXoN válasza cappa72 (#11005) üzenetére


ZaXXoN
tag

Végre egy linuxos!
A roolással, custom rom felrakással te boldogultál linuxból? Igaz, nekem nem ZTEm van, de a legtöbb leírás azzal kezdi, hogy ilyen meg olyan windows drivereket tegyünk fel, s nekem a környékelmen sincs windows, pláne nem xp. Nem tudom, virtualbox-szal érdemes-e nekivágni, vagy installáljak ezért valahova egy xp-t?...

(#11026) feca81 válasza ZaXXoN (#11025) üzenetére


feca81
aktív tag

én is linuxos vagyok:) sajnos kényszerűségből van VM XP-m, meg egy win8 bootom is...

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11027) cappa72 válasza ZaXXoN (#11025) üzenetére


cappa72
nagyúr

Szevasztok kernelfüggők! (vicceltem.. ;))

Szóval amíg volt SonyEriccsonom, addig minden rendben volt, mert volt natív linux támogatott flash-tool.
De az MKT platform-mal megszívtam. nem sikerült a hegesztés... :O

Szóval kerestem egy régi hdd-t és oda feltettem az xp-t ;] , mert olvasgattam, hogy w7/8-ra még azért nem mindig elég stabilak a driverek. De ugye tapasztalatom ebben nincs.
Virtualbox-ot még nem próbáltam, de olyasmi olvastam, hogy az onnan indított flash-tool nem működik megfelelően.
Wine alatt tuti nem megy, azt próbáltam.
(Esetleg van valakinek crossover?)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#11028) sirály69 válasza sasa311 (#11020) üzenetére


sirály69
őstag

Például e miatt is gyanús....

Szerver Hosting Debrecenben

(#11029) banderasz77 válasza LámaZ (#11024) üzenetére


banderasz77
addikt

Hát, akkor már legyen offline... a GPS frankón megy rajta segítség nélkül is. :K

(#11030) hevizms válasza Male (#11016) üzenetére


hevizms
addikt

Szombat,hétfö,kedd.
Ez akkor mennyi?Vagy a posta kivétel volt szombaton?Ugyanis munkanap volt.
Mivel ma màr volt a postás.Gondolhatod hogy a mai napot nem számoltam volna hozzá ha még nem volt volna.

[ Szerkesztve ]

(#11031) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!
Mit jelent a "free shipping", ha nem ingyenes a szállítás? Nem tudja valaki?

(#11032) krisztian07 válasza dlaj (#11031) üzenetére


krisztian07
tag

Ugyanazt mint a "gorilla glass" a kínaiaknál. Magyarul olyasmi, de mégsem az. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mondtam, hogy a droidot, ne rakjátok ki oda, Mert leviszi a buráját egy aszteroida!

(#11033) berigazek


berigazek
őstag

Tudjátok,hogy mit hiányolok egyedül ezekből a Dual Sim-esekből?Az OTG kábel csatlakoztathatóságát,pont,mint az SGS sorozatból.Most a Sony is megcsinálta.Kiváncsi vagyok a Dualosok mikor oldják meg?
Szerintem nagyon praktikus!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#11034) ÁrPi2 válasza XM-L T6 (#10955) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Olvasd el angolul itt "metanastis" kommentelő kommentjeit (meg akár az egész nemtúlhosszú topikot)

A Hero9500-ra felmegy a zp900 zopomobileshopnál letölthető romja (kínai, angol nyelvvel is ellátva)
, mert szerintük csak akksiban és kamera-megapixelben különbözik a hero vs. zopo.

"only different housing"

A Hero9500 rootolásáról itt

(#11035) dlaj válasza krisztian07 (#11032) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi

(#11036) beers


beers
addikt

Mi van ezzel szingapúri postával?

2012/11/13
09:29
Tétel információ :
Küldemény Vám ELE állítva / jogcím vám elé

5-én fizettem ki a g3-at....

M&N

(#11037) GIJoe válasza beers (#11036) üzenetére


GIJoe
addikt

jó kérdés, nekem meg az írta ki UA destination tehát Ukrajna célállomás, vicc :)

(#11038) Rawulf válasza beers (#11036) üzenetére


Rawulf
őstag

Lehet benn járt a vámon az ArtisJus. :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#11039) ztibor válasza hevizms (#11030) üzenetére


ztibor
senior tag

Tudom ez téged nem boldogít, de Bp-re se érkezett meg a szombat reggel vámolt G3.
Nagyon beragadtak a szombati tételek valamiért.

Remélem holnapra megjön, mert a hét másik felében nem leszek itthon.

(#11040) lajosmol


lajosmol
csendes tag

Szeretném bővíteni a fórumok listáját

http://chinamobiles.org/forum.php

segíthet

Cui prodest? Na meg... De gustibus non est disputandum.

(#11041) Rawulf válasza ztibor (#11039) üzenetére


Rawulf
őstag

Így év végére egyre több áru jön az országba. Gondolom karácsonykor lesz, akinek még többet kell majd várnia.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#11042) peter76bp válasza beers (#11012) üzenetére


peter76bp
senior tag

Ok, de nem a recovery felpakolása a kérdés, hanem a ROM-é. CWM recoveryt simán felraktam mtkdroidtools-al és utána a CWM-el csináltam mentést, majd feltettem vele a magyar romot, mivel PM-ben a CWM-et javasoltad eredetileg. Sok lehetőség meg nincs a CWM-en belül egy rom feltételére, szóval nem tudom mi ketten mit rontunk el, hogy nem jó nálunk, nálad meg jó volt.

Közben haladok előre, működésre bírtam a CWM-et, de a régi mentés nem megy vissza. Ha visszarakom, akkor a ROM bootnál jön a szétfolyás. Mivel az eredeti CJ-ThL.120829.6577.COM.EN telepíthető verzióját nem találom leszedtem az általad említett v0.5.2-t és azt raktam fel. A g-szenzor hibátlanul megy vele. Visszaraktam a magyart ugyanúgy nem megy. Erre varrjon valaki gombot :W

SP Flash Toolhoz USB VCOM Drivert kellene telepíteni, de Win7-re az istennek nem tudom feltenni, mert a HTC drivere tette vissza magát. Most nagy nehezen kigyomláltam, de most meg hiába adom meg a vcom drivert win7 azt mondja nem található driver a megadott útvonalon. Nem értem mi van, nem szokott nekem ennyi bajom lenni az ilyen dolgokkal :((

[ Szerkesztve ]

(#11043) banderasz77


banderasz77
addikt

APKs Install Assistant

Ez mi lehet?

(#11044) Male válasza hevizms (#11030) üzenetére


Male
nagyúr

Napcsere volt most szombaton? :F

...ha meg csomagként jön esetleg, akkor mindegy, hogy a leveles postás volt-e már aznap, az független. (nekem sem az hozta, hanem autóval jöttek más időpontban, akik a csomagokat hordják ki)

[ Szerkesztve ]

(#11045) Rolly


Rolly
veterán

én most rendeltem minideal.com-ról rendelés végig ment, összeget levonták (skill / moneybookers) de a my orderben nem látom a rendelésemet + e-mailt sem kaptam ? :( ilyenkor mivan?

(#11046) peter76bp válasza banderasz77 (#11043) üzenetére


peter76bp
senior tag

Megkeresi az összes elérhető apkt az összes útvonalon és kilistázza névvel mérettel útvonallal stb. Innen tudod telepítgetni őket.

(#11047) Rolly válasza Rolly (#11045) üzenetére


Rolly
veterán

minideal.net az előbb elírtam

(#11048) banderasz77 válasza peter76bp (#11046) üzenetére


banderasz77
addikt

Nekem tök üres a lista.... :U

(#11049) Sanyesz. válasza Rolly (#11045) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nem a minideal küld értesítést (visszaigazolás, tracking stb.), hanem a fizetést közvetítő. Legalábbis velem a PayPal kommunikált.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#11050) Rolly válasza Sanyesz. (#11049) üzenetére


Rolly
veterán

én moneybookers-szel fizettem az nem hiszem, hogy komunikál velem ... neked a minideal.net-en a my order-ben van valami?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.