Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122001) tibcsi0407 válasza RVR400 (#122000) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hehe, így könnyebben be tudtam szólni, hogy közben még segítettem is :D

https://utdetailing.hu/

(#122002) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!

30-40 ezer forint környékén milyen kínai telefont ajánlotok, és honnan? ( nem feltétel az EU-s raktár, de persze nem gond ha van ).
Ami fontos, hogy legyen 2 GB RAM, Dual Sim ( dual standby ), és B20-as LTE, meg minimum 5, de maximum 5.5 colos képernyő.
Rövid távra tervezek ( bár ez gondolom nyilvánvaló az árból ).

[ Szerkesztve ]

(#122003) sanchy


sanchy
aktív tag

Sziasztok!

40-50k körül milyen DualSim telót ajánlotok, ami jelenleg a top vétel ebben az árkategóriában?

Elegem lett a sok kínai vacakból, valami megbízhatóbbat keresnék.

Előre is köszi!

Mi oda megyünk be, ahonnan más csak menekül!

(#122004) Viktor0610 válasza sanchy (#122003) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Elegem lett a sok kínai vacakból, valami megbízhatóbbat keresnék."
Ez a kijelentés ebben a topikban elég bátor tett. :P :D

Én a kínai (nem vacak) Xiaomi Redmi 3-at javasolnám, nem kínai fronton most nem vagyok otthon. :D

Samsung Galaxy A54

(#122005) tibcsi0407 válasza tibcsi0407 (#121989) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kiegészítettem kameraképekkel a kis írományt. :DD
Összeraktam egy cikket is, mert ez így eléggé fejetlenül néz ki, remélem pár héten belül megjelenik, valamint, nem sok gond lesz vele. Minden építő jellegű kritikát szívesen fogadok!

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#122006) beg válasza sanchy (#122003) üzenetére


beg
veterán

Ha mutatsz pár olyan márkát aminek nincs köze kínához, akkor azokból kiválasztjuk neked a legjobbat.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#122007) gagyilovag válasza bopeti98 (#122002) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Oukitel k4000 pro
Mondjuk innen:

[link]

Vagy a LENOVO K3 note

[ Szerkesztve ]

(#122008) ctibor


ctibor
senior tag

Esetleg látott már valaki Vernee Apollo Lite-ot európai raktárból vagy spéci EU-s szállítással kínálni?

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#122009) A texasi válasza gagyilovag (#122007) üzenetére


A texasi
aktív tag

Out of Stock, amit linkelsz.

(#122010) GIJoe válasza ctibor (#122008) üzenetére


GIJoe
addikt

Itt elvileg kapható thor, és van EU shipping (COUPON Code: VENE20 ) hátha jön/van Apolló is

[ Szerkesztve ]

(#122011) gagyilovag válasza A texasi (#122009) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Az az én linkem volt ahonnan rendeltem.Valahogy összekevertem :DD

Ez a jó link:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#122012) tibcsi0407 válasza gagyilovag (#122011) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tinydeal. Aztán vagy megjön, vagy nem. :))

https://utdetailing.hu/

(#122013) b0bcat


b0bcat
addikt

További Bluboo Picasso tapasztalatok:

- erős GPS (10 mp alatt 9/9 műhold a házból kilépve)
- gyenge a fényerő beállítás automatán, cserébe 50%-os fényerő is elég erős napfényben
- két OTA frissítés volt már
- van noti led (piros)
- jónak tűnik a töltője (a W910-et a gagyi kínai töltők nem tudják tölteni :N), de gyengus (700 mA)

negatívumok:

- a hátlap minimálisan "mozog" egy részen
- a rezgő gomb-visszajelzés hol működik, hol nem :U

Lőttem képeket is, de azokat még fel kell töltenem valahova...

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122014) pezo00 válasza tibcsi0407 (#122001) üzenetére


pezo00
tag

Köszönöm a segítséget! Legutóbb mikor kerestem még nem volt semmi, most pedig meló közben könnyebb volt előbb kérdezni.

(#122015) A texasi válasza gagyilovag (#122011) üzenetére


A texasi
aktív tag

Mesélj még, kérlek!
:C

TinyDeal EU Warehouse
az elmúlt időben nem a megbízható kategória!

Tapasztalatod is van vagy csak ajánlgatsz random?
(Olvass bele a Külföldi rendelések topicba.)

(#122017) RVR400 válasza A texasi (#122015) üzenetére


RVR400
veterán

Az hagyján, de kínai raktárból EU Expressel vettem tőlük 3 telót, amiből 1 presell volt. Eltelt 1.5 hét, amikor a presell time lejárt, és kellett volna küldeniük azt a telót is, és küldték is az e-mailt, hogy sorry, de nagyon népszerű a termék, ezért várjak még pár napot. Másnap kaptam is egy CH-s tracking numbert, ami teljesen érthetetlen, majd harmadnap fel is adták vele a telót, de kettébontották a rendelést, majd rá 2 napra a másik két telót feladták külön valóban EU Expressel, de azt a két telót akkor már 2 héttel azelőtt fel kellett volna adniuk, mivel ugye azok nem presell-esek voltak.
Ha valaki érti, hogy ha kettészedték a rendelést, akkor miért nem küldték el 2 héttel korábban az a két telót, valamint ha már nem küldték el azokat korábban, akkor minek kellett szétbontani a rendelést, és 2 nap különbséggel teljesen más postázási módszerrel elküldeni, akkor egy sör fejében várom a megoldást. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#122018) gagyilovag válasza A texasi (#122015) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Jó mesélek:Csak rákerestem,és ott találtam!!!!Nem tudtam,hogy a nem ajánlottak között van!!!!!!!!!!!!!!
Örülsz?

(#122019) MonRo


MonRo
tag

Sziasztok!
13 éves kislánynak kellene egy dual simes telefon. Felhasználás: Messenger, viber, fb, internet (mondjuk youtube) wifin, sms, zenehallgatás, film nézés, egyszerűbb játékok. A család a Huawei Y6-ot nézte ki, ami kb. 45 ezer Ft.
Van egy sejtésem, hogy ennél azért van ajánlottabb készülék is...
Tudnátok egy két ütősebb gépet mondani?
Köszönöm!

2 hét múlva kellene, ajándékba lesz.

[ Szerkesztve ]

(#122020) tibcsi0407 válasza MonRo (#122019) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A 2 hét elég necces. Mert beüthet egy kis szállítási probléma, ha külföldről veszed. Itthonról az EUstock-tól ajánlanám a Redmi 3-at, ha nem kell feltétlenül mindenhol mobilnet. (B20 hiánya)

https://utdetailing.hu/

(#122021) b0bcat válasza MonRo (#122019) üzenetére


b0bcat
addikt

Homtom HT3? Alap dolgokra tökéletes. Kb. 20 ezerből kijön. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122022) RVR400 válasza b0bcat (#122021) üzenetére


RVR400
veterán

És nem is lesz rosszabb, mint az Y6, ami durván túl van árazva.

(#122023) paulkaresz válasza MonRo (#122019) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

+1 a redmi 3-ra. Ennyiért nem lehet jobb minőségű telefont kapni szerintem, ráadásul napokig bírja az akku.

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#122024) Soká válasza b0bcat (#122021) üzenetére


Soká
senior tag

Jó, hogy nem felfelé tornázod az árat, én is túlzásnak gondolnám egy 13 éves gyereknek kislánynak az 50.000-es Redmit, ugyanakkor a gyerekek elég hamar képesek kiakasztani egy telefont, mert minden gátlás nélkül töltenek le számolatlan applikációt. Az 1 Gb ram és 8 Gb rom már nem túl acélos. Akkor már inkább ez, bár ezt csak véletlenül szúrtam ki, fogalmam sincs se a telóról, se a boltról. De 55euró és dupla rom/ram az előbbi ajánlathoz képest.

(#122025) paulkaresz


paulkaresz
aktív tag

Lehet én értettem rosszul,de nekem úgy tűnt a pénz rá van szánva,csak szeretné ebből a pénzből a legjobbat/legtöbbet kihozni.

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#122026) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Az is szempont, hogy 2 hét van rá összesen.

https://utdetailing.hu/

(#122027) Zeki válasza Soká (#122024) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, ma nyomtam egy rendszer visszaállítást a 11 éves lányom Xiaomi Redmi 1S telóján, mert már full tele volt minden szarral, egy nyamvadt app frissítés nem tudott lefutni.

(#122028) ReFleXx


ReFleXx
addikt

egyebkent tizenpareveseknek miert szempont a dual sim-es telefon? :F

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#122029) Viktor0610 válasza ReFleXx (#122028) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem mindegy? :P

Egyiken apuval beszél, másikon anyuval. :D
Vagy egyiken az egyik csajt/srácot érik el, a másikon a másik csajt/srácot. :D

Samsung Galaxy A54

(#122030) Soká válasza ReFleXx (#122028) üzenetére


Soká
senior tag

Kínaiból nem kisebb a választék, ha 1 SIM-eset szeretne?

(#122031) ReFleXx válasza Soká (#122030) üzenetére


ReFleXx
addikt

van olyan androidos telo amit nem kinaban gyartanak?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#122032) MonRo


MonRo
tag

b0bcat, RVR400, Soká, paulkaresz, köszönöm a tanácsokat!
Igen, erős gépre azért gondoltam, mert a fiatalok minden vackot letelepítenek, megnyitnak, aztán szidják a telót ha akad. Meg az ötletgazdát...
Redmi 3-ból az arany meg szép is. Meg legyen Kolzsocáéknál készleten. (Mellesleg én is sokallom, főleg hogy egy része a vételárnak rám terhelődik.)

[ Szerkesztve ]

(#122033) KamuMazsola válasza MonRo (#122032) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Még mindíg jobb, mintha egy almást kellene kifizetned. :)

Üdv.: KamuMazsola

(#122034) svgyula válasza MonRo (#122032) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Meg azért is sok az ár mert ennél a korosztálynál egy telefon élettartama ~1-2hét-től az egy évig a (legjobb esetben) terjed :D A leggyakoribb áldozat kijelző. A farzsebes ráülés, véletlenül kicsúszott és a WC-ben landol stb nap mint nap előfordul:DDD De hol lenne a telefonpiac ezek nélkül, kell a forgalom lássuk be................. :))

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#122035) MonRo válasza ReFleXx (#122028) üzenetére


MonRo
tag

Mert nagyobb a kínálat, meg bármit hozhat az élet.
Valamint ez a legjobb telós közösség!
svgyula: tudom, igazad van. Te mit vennél a helyemben?

[ Szerkesztve ]

(#122036) svgyula válasza MonRo (#122035) üzenetére


svgyula
addikt

Hát jó kérdés! De mivel a másik "nem" erősen vizuális a színekben, én a belsővel megállnék a 100$-os szinten.
Mivel ajándék lesz gondolom nem lehet a véleményét kikérni? Meg lehet, hogy azzal infakrtus közeli élményed lenne ha szifont vagy samut szeretne 200-ért mert a barinőnek az van............link
[link]
Aztán ha látszik az akarat valamilyen formája arra, hogy vigyáz a telefonra akkor lehet emelni a szintet.......
Ha van bátorságod akkor a kicsit magasabb "szint" aminek a belsejével sem lesz az utolsó helyen.
[link]
0Link
vagy válogass a pénztárcádnak megfelelően arra figyelj, hgy a"sipping" a German legyen.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#122037) b0bcat válasza Soká (#122024) üzenetére


b0bcat
addikt

Pont egy kicsit feljebb írtam erről a modellről. ;) Édesanyámnak vettem ilyet nemrégiben. Jó cucc. :K Bár nekem 25 ezerben állt meg, nem 55 ajróban. :(

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122038) Atomcsirke válasza svgyula (#122034) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Jogos, a kamaszok nálunk is minimum évi 2 telefonnal haladtak, míg meg nem untam, és azt nem mondtam, hogy innentől akkor lesz telefonotok, amikor ti keresitek meg a rávalót. Na, azóta nincs telefonjuk, és nekünk se kell idegeskednünk, hogy hol van má' az a büdös kölök, és ménemveszi fel a telefont?! :DDD

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#122039) zizol válasza MonRo (#122019) üzenetére


zizol
aktív tag

Ulefone paris eu raktérból megjön 2héten belül.
Az itteni teszt valami hibás darabot fogott ki, szóval azt ne olvasd el. A korábbi hibáit javították az ota frissítések.
Van magyar nyelv, tudja a B20at, és a 6753-as soc elég arra amit írsz. Szép a készülék. Mi kaptunk hozzá aktív flippes tokot és üveg fóliát.
Kamera is egész jó. Van noti led, világított gombok. Egyedül az akksi nem valami combos, de egy napot azér kibír.

2/16-os memóránál én manapság már nem vennék kevesebbet.

Üdv, zizol

(#122040) zizol válasza ReFleXx (#122028) üzenetére


zizol
aktív tag

Egyik kártya mobilnetes a másik (telefonálós) pedig valami prepaid. Ez így elég gazdaságos és okos megoldás egy keveset beszélő, de sokat netező usernek.
Csak tipp, lehet itt másról van szó.

[ Szerkesztve ]

Üdv, zizol

(#122041) SJaika


SJaika
tag

Helló

Segítséget szeretnék kérni.
A tinydealről akartam rendelni egy Oukitel K6000 Pro telefont, azt irták garantált készlet, de mivel két hét alatt nem sikerült feladniuk refundot kértem, azt ígérték hogy 2-3 nap, mindegy ez az én gondom.
Olvasgatva a fórumokat kicsit elbizonytalanodtam.
Szerintetek milyen készüléket vegyek?
Max 60 E HUF van rá.
2-3 GB RAM,
5.5 col alá nem szeretnék menni, nekem bejön a tepsi :DD
A B20 feltétel.
Fingerprint, és iránytű jó ha van benne.
Én eddig az Outiketl K6000 Pro-t, a Leagoo Shark 1-et, és az Ulefon Power nézegettem.
A másik kérdés, hogy honnan szerezzem be?

A válaszokat előre is köszönöm.

Poco F5

(#122042) Outlander válasza SJaika (#122041) üzenetére


Outlander
őstag

A leagoo shark 1-et inkább ne... nagyon csúnyán elverte a k600pro, igaz "szintetikus", de akkor is nagyon nagy a különbség.

Ulefone power iszonyat laggolós, hazudott aksival...

Így maradt az oukitel a 3-ból ami egész jól szerepelt... pont tegnap nézegettem én is.... egész jókat írnak róla.
Én a 3 közül, kérdés nélkül azt venném... gearbestet ajánlom, bár nincs eu készleten, de figyelgetni kell.

Vagy banggood, eu raktár, van is kászleten 2-5 ezres kupont sem nehéz találni hozzá... így le lehet vinni 50k alá.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#122043) GIJoe válasza SJaika (#122041) üzenetére


GIJoe
addikt

Fingerprint ugyan nincs, de nekem még mindig szimpibb a Cubot H2, abban fix hogy jó akku van...

(#122044) Outlander


Outlander
őstag

Elephone M3 van itt valakinek? 3000-es aksi hogy bírja, illetve ugyanolyan meot nem látottak mint a P széria? :F

Bocs, nem figyeltem, preorder-es...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#122045) L.C.S.


L.C.S.
tag

Sziasztok!

Az mennyire általános kínai és nem kínai telefonoknál, hogy beég a képernyő? Konkrétan a meizu m2 noteom tetején két oldalt sárgult meg a kijelző, ami elég dühítő egy fél éves telónál. :(( Garancia persze nincs, használtan vettem még tavaly. Szóval ez mennyire általános, mert szeretnék egy újat venni, de még egy ilyenbe nem szívesen futnék. Egyébként a Meizu-val részben meg vagyok elégedve, tetszik flyme rendszer, bár fél év használat után a rendszer is eléggé akadozik.

Milyen megbízható kétkártyást javasolnátok 80 ezerért?

(#122046) tibcsi0407 válasza L.C.S. (#122045) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tavaly vetted használtan és fél éves? Vagy akkor már fél éves volt, amikor vetted és be volt sárgulva? :F
Én haza beszélnék, olvasd el a tesztem erről a készülékről. Igaz, most ez 300 Dollár felett jön ki valamivel, de a kistesóját 200 körül már el tudod vinni, ami csak a kamerában és a RAM-ban gyengébb.

https://utdetailing.hu/

(#122047) Outlander válasza L.C.S. (#122045) üzenetére


Outlander
őstag

Besárgult? :F

Cigizel?! ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#122048) n@p@lm válasza Outlander (#122042) üzenetére


n@p@lm
őstag

Vajon az Oukitelben van noti led?
Tetszik nekem is az a teló....

(#122049) b0bcat válasza b0bcat (#122013) üzenetére


b0bcat
addikt

És az ígért fotók teljes méretben:

kép
kép
kép
kép
kép
kép
kép
kép

Jól látszik, hogy amint nincs elég fény, előkerül a "Picasso ecset"... :DDD

Kisebb méretben amúgy szerintem ezek elfogadható képek, mármint egy ilyen olcsó készüléktől. :K

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#122050) A texasi válasza n@p@lm (#122048) üzenetére


A texasi
aktív tag

Sajnos nincs értesítő LED!
:(

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.