Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) berigazek válasza beers (#9740) üzenetére


berigazek
őstag

Én nem tudom,hogy a THL W 3+ melyik telónak a klónja,de nagyon jól sikeredett (sőt),bátran ajánlom másoknak is :-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9752) cocus007 válasza devast (#9750) üzenetére


cocus007
tag

Én tudom,csak más véleményét is akartam látni h legyen bizonyítékom amit be tudok mutatni 1 ismerősnek. :DDD

(#9753) kugli81 válasza Imu (#9743) üzenetére


kugli81
aktív tag

közben találtam csak a videoban nem látni a magyar nyelvet amúgy a leirásban van mondjuk lehet csak a kékkel jelöltek vannak és átmásolták mindet :) és gorilla glass

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#9754) psycho069


psycho069
csendes tag

Kollégák!! M-Tech aTab 5 -re tud valaki valami infót?
Root, új droid.. stb???? :R :R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

psycho069 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! PC guru. Jóóóval ára alatt PC/LAPTOP Javítás, adatmentés, Szoftver-Hardve

(#9755) LámaZ


LámaZ
addikt

Miért ilyen olcsó ez a Tianji x720d?

Legyen minden jó!

(#9756) LámaZ


LámaZ
addikt

Ez meg miért ilyen drága? (költői kérdés)

Legyen minden jó!

(#9757) sasa311 válasza cocus007 (#9749) üzenetére


sasa311
veterán

Ez a 32$-os leggagyibb "Iphone" klón.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9758) devast válasza sasa311 (#9757) üzenetére


devast
addikt

És valaki 16k-t fog érte adni legalább. Tudtam, hogy pályát tévesztettem, nekem is embereket kéne átvágnom vaterán :)

(#9759) fateless válasza tlac (#9668) üzenetére


fateless
veterán

+ előlapi kamera
Ez csak személyes preferencia kérdése, de én még nem használtam a telefonon az előlapi kamerát (gondolom azért, mert skype-on is ritkán videótelefonálok, olyankor meg a tabletet használom. Utcán sétálva skype-on csak a hanghívást használom, akkor nem gond, ha véletlen pl átvált 3G-ről EDGE-re).

+ gorilla glass
Nem tudom, mennyire lehet hinni a gorilla glass kiírásnak, hogy tényleg az van-e benne. Nekem a kijelző még nem karcolódott ,se ma rajta levő fólián nem látszik semmiféle karc, miközben egy esést követően a kijelző melletti krómcsíkról már lepattant egy pici darab.

+ nagyobb aksi a huawei javára
Korábban egy HTC Sensationt használtam a gyári akkujával, illetve egy 2300-as akkuval, ami mindkettővel az én felhasználási módom mellett (állandóan bekapcsolt WiFi, BT, HSDPA, sok net, hívások, sms) épp kibírta egy napig. A ZTE V970-es többnyire 30-40% körül zárja a napot a kezeim között!! :R Szóval az, hogy mekkora számot írnak az akku hátuljára, még nem jelenti azt, hogy jól bírja, vagy jól optimalizált.

Emellett pedig az MSM8225-ös proci gyengébb is az MTK 6577-nél (ez utóbbi közelebb áll az MSM8260-hoz - azért számít ám az, hogy A5-ös vagy A9-es)

Jó készülék a Huawei, a tabletemet nagyon szerettem tőlük, de ha az előlapi kamera nem létszükség, én inkább a ZTE v970-et venném/vettem.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9760) sasa311 válasza devast (#9758) üzenetére


sasa311
veterán

Ezzel még nem is lenne baj - 32$ + 8 $ posta = 40$ = 9,000 HUF, korrekt profit vatera jutalékkal együtt is.

A baj, hogy ezeknek 99%-a nincs is raktáron (ergo a paraszt nem a saját f@szával veri a csalánt), hanem kifizeted neki ELŐRE és ő megrendeli neked a saját címedre kínából! Aztán sz0pjál te, érdeklődni sem tudsz merre jár, reklamálni pláne nem, garid sincs, ha a vám megállítja te szívod meg... Görénység.

De amíg ilyenek vannak egyszerűen nem éri meg behozni saját kontóra eladásra telefonokat, mert 3,000 ft profitért senki nem fektet be, a parasztnak hiába magyarázod, hogy ez egy 600 mhz-es ócska fos, nem fog többet fizetni az MT6577-es dual core-ért.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9761) osztraksajt válasza fateless (#9759) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ezúton is köszi a hozzászólást, én a V970 és a Jiayu G2+ között vacilálok, nagyjából egy árban vannak.

V970:
+ nagyobb felbontású kijelző
+ support
+ magyar nyelv

Jiayu G2
+ nagyobb kapacitású dupla akksi
+ előlapi kamera
+ szebb kijelző

Van esetleg valakinek mindkettővel tapasztalata?

(#9762) feca81 válasza cocus007 (#9749) üzenetére


feca81
aktív tag

rezisztív kijelző? :Y Édes istenem,az acer dx900-am jobb ennél,ami kb 2009-as volt!!!
erősen felejtős kategória

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9763) feca81 válasza osztraksajt (#9761) üzenetére


feca81
aktív tag

az etotalk-on most lett a g2+ elérhető, korrekt áron!

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9764) LámaZ válasza feca81 (#9762) üzenetére


LámaZ
addikt

Miért rosszabb a rezisztív kijelző, mint a kapacitív?
Én még nem jöttem rá.

Legyen minden jó!

(#9765) feca81 válasza LámaZ (#9764) üzenetére


feca81
aktív tag

kevésbé érzékeny, nincs multitouch benne, ha ujjal nyomod, többet hibázik, a toll meg karcol. Ezek a tapasztalataim. az Acert csak ezért adtam el,mert elegem volt a rezisztívből. Pedig azt a telefont imádtam!

Szerk:
látom osztráksajt, egy véleményen vagyunk:)

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9766) osztraksajt válasza LámaZ (#9764) üzenetére


osztraksajt
őstag

A rezisztívnél a fizikai nyomást érzékeli, egy görgetés pl hatványozottan nehezebben megoldható mert gyakorlatilag végig kell "szántanod" a kijelzőt, míg a kapcitívnál elég ha hozzáérsz. A rezisztívnél rugalmasnak kell lennie a felületnek hogy benyomódhasson az érzékeléshez, a kapacitív viszont edzett üveg jellemzően. Azon kívül rezisztív multitouch ugyan elvileg létezik, csak még senki sem látott olyat.

Röviden: rezisztív = gagyi.

(#9767) pmikloska válasza cocus007 (#9752) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Ha már olcsón szeretne egy i5 kinézetűt, akkor inkább ezt vegye.
Amit linkeltél, az tényleg gagyi, és ha valakinek 40-ért el is tudja adni, akkor kb. négyszeres haszonnal adja el, mert valami ilyesmi az, amit kínál a Vaterás pali.

(#9768) Prien válasza feca81 (#9763) üzenetére


Prien
addikt

Ezen az etotalk-on 2 különböző kép van a Jiayu G2+ -ról, melyik az igazi kinézet?:D (Fent HTC ,lenn SGS II hasonlóság... :F )
Egyébként továbbra sincs hír a G3-ról?

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#9769) cocus007 válasza pmikloska (#9767) üzenetére


cocus007
tag

Ja hát 40ért tényleg elég drága - csak gyorsan belinkeltem mondjuk az elsőt amit találtam - mondjuk én 1 forintot se adnék érte + ezek közt is vannak különbségek,legalábbis a leírás szerint. Csak agyalágy :Y "sógornőm" nézett ki most ilyen telot,és majd le kell beszélni róla (mindezt azután h 3 hónapja csak sony go kellene neki, azért kicsit nagy ugrás)
Mer ilyen csiga procival ha tud wifizni és lehetne netezni sztem az kínszenvedés, java játékok már nagyon elavultak és tv-t nézni 240*320as kijelzőn elég gagyi lehet... de szóljatok ha máshogy gondoljátok
és tényleg van csomó ember aki meg is veszi vaterán :DDD

(#9770) sirály69 válasza LámaZ (#9764) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem ilyen kijelzővel szerelt samum(B7722) van...
Nem egy leányálom kezelni! Rengeteget téveszt..., pedig jó telefon lenne!

Szerver Hosting Debrecenben

(#9771) _Karesz_


_Karesz_
tag

Hát ez a szingapúri posta sem kapkodja el a csomagküldést. :D Több mint egy hete "Célországba elküldve" az állapota.

[ Szerkesztve ]

(#9772) lajossss válasza body007 (#9701) üzenetére


lajossss
csendes tag

Hello

ahappydeal.com FELEJTŐS

végigolvashatjátok
http://www.sitejabber.com/reviews/www.ahappydeal.com

ez olcsó
és stabil...gyors
üdv

http://www.buysku.com/

(#9773) LámaZ válasza lajossss (#9772) üzenetére


LámaZ
addikt

Na, ugye, hogy megmondtam!

----
Olyan gagyi ezeknek a webshopoknak a keresője. Sehol nincs egy normális szűrő, ahol több szempont szerint tudnád szűrni a találati listát.
Talán az aliexpressé a legjobb, de ott is, ha pl. kiválasztottad a GPS-t sok egyéb szempont, pl. wifi, eltűnik.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#9774) GIJoe válasza osztraksajt (#9761) üzenetére


GIJoe
addikt

a G2 szebb a képe < ebben biztos vagy?

(#9775) GIJoe válasza feca81 (#9763) üzenetére


GIJoe
addikt

205 $ neked korrekt ár? Nagyon nem az... :U

www.fastcardtech.com 155$
Minideal 175$
Aliexperess 168$

[ Szerkesztve ]

(#9776) feca81 válasza Prien (#9768) üzenetére


feca81
aktív tag

sajnos nem tudom melyik a valós. Annyit tudok, hogy máshogy néz ki, mint a többi G2. Volt dizájnváltás is.
nekem a G3 a ttmalls-tól jönne, de már 2 hét telt el,és még el se indították. Szokásos kamu volt,h van raktáron. várok pár napot,és visszakérem a pénzem.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9777) feca81 válasza GIJoe (#9775) üzenetére


feca81
aktív tag

179$-árt hirdették még pár perccel ezelőtt.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9778) osztraksajt válasza feca81 (#9763) üzenetére


osztraksajt
őstag

Hát, a 25USD airmail-lel mindjárt nem olyan jó az ár. :W

(#9779) osztraksajt válasza GIJoe (#9775) üzenetére


osztraksajt
őstag

A fastcardtechnél vigyázz, mert ott ha az opciók között átkattintod hogy 1GB ram akkor ugrik az ár 175 USD-re.

Elvileg a G2 kijelzője szebb/nagyobb a fényereje, valamelyik külföldi fórumon láttam egy összehasonlítást ahol pont az IPS panelokat taglalták fényerő/színek szempontjából Most hirtelen nem tudom hol, de már volt 1-2 hónapja biztos hogy olvastam, de ha nagyon kell előtúrom valahol ha lesz egy kis szabadidőm.

(#9780) feca81 válasza GIJoe (#9775) üzenetére


feca81
aktív tag

fastcard technél az 1Gb-os modul + 20 $
a postaköltséget viszont valóban nem láttam,azt hittem free shippinges...

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9781) LámaZ válasza lajossss (#9772) üzenetére


LámaZ
addikt

Apropó!
Ennél a sitejabbernél a webáruházak rangsorát nem lehet látni?

Legyen minden jó!

(#9782) ZaXXoN válasza LámaZ (#9781) üzenetére


ZaXXoN
tag

Van pár webshop a világon... Egy sorrendnek csak úgy lenne értelme, ha szűrni tudnál minimum arra, hogy mit árulnak, honnan szállítanak és hova. Ez viszont praktice kivitelezhetetlen adatbázist igényelne.
Vagy téged az érdekel, hogy a sarki zöldséges megbízhatóbb-e, mint egy kínai telefonárus? :)

(#9783) LámaZ válasza ZaXXoN (#9782) üzenetére


LámaZ
addikt

Ha valaki csinál egy ilyen értékelő webhelyet, akkor csinálja meg rendesen, ne gagyit hányjon össze halomra.
Szerintem értékelni kellene ezeket az értékelő helyeket is.

Legyen minden jó!

(#9784) feca81


feca81
aktív tag

nos a ttmalls-os G3 kudarcba fulladt, most beszéltem velük online. Még a jövő héten se kapnak G3-at. Tök jó, hogy azt mondták, hogy az október 23-ai héten lesz. Igaz csak azt nem mondták melyik évben... Megbeszéltem velük,indul a dispute, jön a refund...

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9785) b0bcat válasza lajossss (#9772) üzenetére


b0bcat
addikt

Ez durva... Lemondják a PP tranzakciót, majd felhívnak, hogy küldd a pénzt WU-n keresztül? :Y

De azért azt is tegyük hozzá, hogy olvasható itt kb. 50 negatív vélemény, miközben lehet, hogy több száz pozitív vélemény is van a másik oldalon... :U Persze a kiszámíthatatlanság sem egy jó erény egy üzletnél. :DDD

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#9786) krisztian07 válasza fateless (#9759) üzenetére


krisztian07
tag

A HuaWei U8836D -ban szintén MTK6577 proci van.

[ Szerkesztve ]

Mondtam, hogy a droidot, ne rakjátok ki oda, Mert leviszi a buráját egy aszteroida!

(#9787) Rawulf válasza feca81 (#9784) üzenetére


Rawulf
őstag

Sajnálom. Éreztem, hogy ez lesz a vége. :(
Kínai haverom azt mondta, hogy kap egy sms-t, amikor lesz G3. Amíg nem kap erről sms-t, addig szerintem sehol sem lesz ilyen telefon.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#9788) sasa311 válasza lajossss (#9772) üzenetére


sasa311
veterán

Átnéztem ezeket a kommenteket, a fele kamu. Helyből onnan kezdve, hogy simán lehet PP-al fizetni és nem kérnek WU fizetést...

persze ettől lehet kamu a dolog.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9789) smkb válasza Rawulf (#9787) üzenetére


smkb
őstag

In4dealz-en is kinn volt a hétvégén, de furamód ma már ott nem is láttam, pedig még csak 3-4 dealnél tartott.... úgyhogy valszeg tényleg nincs belőle valós készlet sehol.

(#9790) chinaminman


chinaminman
tag

Megjött az N1-em, most is róla irok, beszámoló késöbb, mert most dolgozok,de eddig nagyon tetszik!

(#9791) ztibor válasza Rawulf (#9787) üzenetére


ztibor
senior tag

Nekem valami úton van, remélem a G3-am, és nem fólia :-)

(#9792) pzstm


pzstm
titán

Sziasztok!

Egy kedves hölgy szeretne mindenképpen dual-simes mobilt vásárolni a nagyon közeli jövőben.

MyAudio Phone5-öt nézte ki, illetve egy ATAB5 nevűt.

Én még találtam egy HTC Desire V nevű masinát is, de túl részletesen nem volt időm vele foglalkozni.

Nagyon megköszönnék mindenféle jótanácsot, ötletet, tippet! :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9793) Dot válasza ztibor (#9791) üzenetére


Dot
őstag

szia!
Honnan rendelted, ha szabad tudni?

(#9794) beers
Ez melyik oldal? Mármint akivel chat-eltél.

[ Szerkesztve ]

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#9794) beers


beers
addikt

G3 fronton itt tartok:
[15:53:36] beerss: Hi! G3 is in stock? When can you send?
[15:54:05] Amokbuy: if you pay today
[15:54:16] Amokbuy: ship it tomorrow
[15:54:29] Amokbuy: we sell many since last week

Root és recovery itt van elvileg, de én ezekkel a kínai oldalakkal nem boldogulok!

M&N

(#9795) cocus007


cocus007
tag

Egyébként ezeken a klón telókon milyen a tv-zés próbálta már vki? És ha megszűnik az analóg tv ki lehet dobni a kukába a készüléket - már ha vki csak erre használná?

(#9796) szpali


szpali
addikt

Üdv mindenki!

Reggel megrendeltem az U8836D-t a tmallbox-ról, 225$+3$ singpost.
Tűkön ülve várom a fejleményeket :)

(2 órával később kaptam hírlevelet, hogy a G3 raktáron van, szintén 225$-ért... :F )

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#9797) Sanyesz. válasza beers (#9794) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Van erről "érthetőbb" leírás is. Ha visszaolvasol kb. 1 hetet, valahol linkeltem többek között én is. Az legalább angolul van és a segédprogi is letölthető.
Nekem a singpost szállítja a G3-at (remélem azt) és 31. óta "Célországba elküldve" a státusza.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9798) tlac


tlac
nagyúr

honnan és milyen áron rendeltétek a g3-at?

(#9799) osztraksajt válasza szpali (#9796) üzenetére


osztraksajt
őstag

3-5 napot írnak a postázásra, szóval szerintem kamu hogy van nekik raktáron. :U

(#9800) Sanyesz. válasza tlac (#9798) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ketten biztosan a minideal-től rendeltünk, 229,85$ SingPost-tal, trackinggel. Elméletileg másnap már postázták is.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.