Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) miklosandras


miklosandras
csendes tag

G3 akkumulátor teszt. A héten letudtam tesztelni, hogy mennyit bír az aksi normál használat mellett.

Kedden reggel 5-kor levettem a töltőről, és tegnap (csütörtökön) este 11-kor tettem fel tölteni, úgy, hogy még volt 23%

Nagyon megvagyok elégedve vele. Wifi állandóan ment, ha nem munkahelyen vagy otthon vagyok, akkor a 3G megy. Jó lesz nagyon :)

(#14002) pmikloska válasza albinolynx (#13991) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Igen, azt meg is próbálnám, de nem merem addig, amég nem tudom, hogy sikerülni fog-e, és amég nem tudom, addig mindenképpen szeretnék egy biztonsági mentést, ami tuti, ezért érdekel, hogy a CWM alatt kimentett Backup mindent ment-e, beleértve az IMEI-t is? De erre a kérdésre valahogy eddig senki sem tudta a választ, vagy legalábbis nem jött, én meg nagyon várom. :)

(#14003) hun_gery válasza pmikloska (#14002) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Nézd, nem akarlak megbántani, de ha egy rootolástól tartasz, akkor nem biztos, hogy romolgatnod kéne.
Mi félelmetes van egy rootolásban? :W
Kb semmit nem tudsz elrontani.
Ha nem jó a program, vagy a script, amit próbálsz, akkor nem történik semmi, kapsz egy hibaüzenetet, és kész.

Onnantól meg, hogy root jogod van, mégis ki a bánatot érdekel az, hogy kimenti-e a cwm azt a kva imei-t?
Leírtam, hogy droidtools, meg mobiluncle is tudja menteni.

Egyébként kérdeztem, hogy biztos vagy-e abban egyáltalán, hogy a factory reset törli az imei-t?

CWM-nél annyira kell figyelni, hogy a saját készülékedhez legyen, mert nem kompatibilisek egymással.
orosz fórum neked
Ezen a platformon azért nem bonyolult dolgok ezek.
MTKdroidTools-ban mi a félelmetes?
Tele van a használatáról szóló magyar leírással a net.
Annál még root se kell az imei mentéséhez.
Még magyarul is van.
Egyébként meg az mtk6575/77 platform majdhogynem kinyírhatatlan szoftveresen.

száz szónak is egy a vége: ne kinlódj már, légy tökös, rootold meg azt a kva telefont, mentsd az imeit a fenti módszerek egyikéveel, és hajrá :)

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#14004) pmikloska válasza hun_gery (#14003) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Már próbáltam root-olni, szóval tökösködtem, a SuperOneClick-et, meg ezt is. De nem lett root jogom. A készüléken már eredetileg is rajta volt a SuperUser app, de ettől még nincs root jogom.:-(
Ezért fosok már mindentől, hogy a végén valami szoftverben hülyeséget nyomok, aztán nem lesz időm helyrepofozni Karácsonyig, amikor oda kéne adni ajándéknak.

Tehát már az EtoTalk-osok rátették a megfelelő CWM-et, én abban mentettem is a rendszert a Backup-pal, és azért érdekel, hogy az a bizonyos mentés tutira ment-e mindent, (beleértve az IMEI-t is).

(#14005) Sanyesz. válasza pmikloska (#14004) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Akinek ajándékba adod, annak egyáltalán szüksége lesz ezekre a buherálásokra? Mintha azt írtad volna, hogy szülőnek lesz. :F Úgy értem, hogy van értelme ennyit görcsölni a kütyüvel?

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#14006) hun_gery válasza pmikloska (#14004) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Legalább megpróbáltad.
Igaz, hogy két dolgot ajánlottunk neked, te meg két másikkal küzdesz, de sebaj :)
mi lenne, ha megpróbálnád azt is, amit javasoltunk, és biztosan működik?

Egyébként meg mit akarsz varázsolni rajta, ami akkora para?
Mert ha csak lepucolni róla a vackaidat, akkor cwm-ben: clear cache/data/dalvik, és szűz lesz a rendszer.

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#14007) llll


llll
senior tag

lehet hogy hülye kérdés, de télen szabad ilyen műszaki kütyüket rendelni?
a szállítás alatt nem árthat nekik a hideg?
(csak mert kaptam már kézhez jéghideg csomagot is)

Soha többet DPD!

(#14008) pmikloska válasza Sanyesz. (#14005) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Igazából nincs értelme, én csak azt hittem, hogy ha valamiért majd gyári visszát kell nyomni rajta egyszer, akkor el fog tűnni mindenképpen az IMEI, és csak root-tal lehet majd visszaállítani, ezért akartam egy olyan megoldást, amivel atom bebiztosítom magam minden ellen, mert én meg nem leszek feltétlenül itthon, hogy meg tudjam oldani, de ha csak annyit mondok majd távsegítséggel, hogy nyomj hang fel+bekapcs. gombot, aztán ugrálj a hangerő gombokkal a Backup and Restore-ig, ott nyomj a Restore-ra, az SD kártyán meg ott lesz mindig a mentés, akkor minden meg lesz oldva. :))

Jah, van egyébként olyan app is, amit jó lenne kipucolni.

Köszi, hogy segítetek, de minden előtt baromira érdekel, hogy mi van ezzel a Backup-Restore dologgal, mennyire teljes.

(#14009) pmikloska válasza hun_gery (#14006) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Egyébként ma nekilátok az ajánlataitoknak, ígérem. :)

(De azért írjátok meg légyszi, hogy a CWM Backup mindent ment-e :B )

[ Szerkesztve ]

(#14010) minatomiray válasza hevizms (#13998) üzenetére


minatomiray
csendes tag

Köszi!! Biztos azért nem találtam mert angolokat kerestem, még nem döntöttem, mert azt mondta a mixeshopos Lia, hogy nagyon sok melójuk van, így inkább ünnepek utánra halasztottam a beszerzést mert nem égetően sürgős :)

(#14011) hevizms válasza pmikloska (#14009) üzenetére


hevizms
addikt

A G3-on csinálok neked egy factory resetet és utána meg egy restore-t.Segit az neked?

[ Szerkesztve ]

(#14012) hevizms válasza minatomiray (#14010) üzenetére


hevizms
addikt

Nincs mit.Ha nem sürgős akkor tényleg nem éri meg elkapkodni.
Amennyire gyorsan változik az egész kinálat,itt 2-3 hét alatt is jöhetnek új készülékek.
A G3-nak 1 hibája van csak az én használotomban.A kamera.
Nem csinál szép képeket és itt nem arra gondolok hogy fényképezőgéppel összehasonlitva,hanem más hasonló kaliberű kinai mobilokhoz képest.
Biztam benne hogy ez csak szoftveres és majd javitanak rajt,de ez eddig nem történt meg és erős a gyanúm hogy nem is fog.
Más minden tökéletes nekem rajt.
Ha nem érdekel a kamera része,akkor tökéletes választás.
Csak ajánlani tudom.

(#14013) GIJoe


GIJoe
addikt

UMI X1 185$ postával... (minideal.net)

(#14014) tthom


tthom
senior tag

Igazából ez is olyan dolog, mint a számítógép.. Ha várunk 1-2 hetet, még jobbak jönnek ki.. Aztán akkor már várjuk meg a 4 magosakat.. Utána a 2gbosakat.. Aztán, hogy olcsóbbak legyenek.. :)

(#14015) pmikloska válasza hevizms (#14011) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Óh, az jó lenne, köszi. Így legalább kiderül, hogy ha a G3 esetleg IMEI vesztős, akkor minden okés lesz-e. Ezt nagyon megköszönném! :DD

(#14016) Szipoly válasza GIJoe (#14013) üzenetére


Szipoly
tag

Egészen idáig?
jiayumobileshop-on is kiválasztottam kishazánkat, és Singapore Post-al free shippinget írt. Na most 203$-ért azonnal vinném, ha tényleg így van :U

Regisztrációért -5$ is jár :DD Akinek van, vagy látott már, fekete vagy az ezüst a szebb? Képekről sajnos nem látom annyira.

[ Szerkesztve ]

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#14017) GIJoe válasza Szipoly (#14016) üzenetére


GIJoe
addikt

én úgy tudom a gyártói oldal ide nem szállít, de amit linkeltem én már rendeltem onnan, és igen sing posta volt ide...

(#14018) hevizms válasza Szipoly (#14016) üzenetére


hevizms
addikt

Ezt én nem igazán vágom most.
A Jiayumobileshop-on is lehet venni UMI X1-et?

[ Szerkesztve ]

(#14019) Szipoly válasza GIJoe (#14017) üzenetére


Szipoly
tag

A listában szerepel, és elfogadja, mint címet. 203,98$-ra jön ki, készülék+ceruza+kártyaolvasó+fekete tok+Singapore Post, és elvileg itt is alacsony értékűként küldik, nem szokott fennakadni vámon? Még nézegetem a boltokat, de jelenleg ez a legjobb ajánlat :))

hevizms Nem, Jiayu-t, elnézést, hogy nem fogalmaztam pontosan.

[ Szerkesztve ]

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#14020) Bagira01


Bagira01
veterán

Sokaknak van már itt Jiayu G3-a. A Zopo ZP300+ is hasonló árba van(215$) körül az éri meg jobban vagy ez?
:R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#14021) hevizms válasza Szipoly (#14019) üzenetére


hevizms
addikt

Semmi gond.Nem a fogalmazással volt a gond,csak te GJIoe hsz-ére válaszoltál és ő az UMI X1-et ajánlotta.Ezért csodálkoztam kicsit.
Ja amúgy a minideal.net már szépen bizonyitott.Nézd meg az első oldali listát.Akik onnan rendeltek,azoknak mindnek itt volt 15 napon belül a RENDELÉSTŐL(nem a feladástól) számitva.Sokaknak meg más oldalakról akár hónapokig is tartott ez az idő mert a bolt hazudott a raktárkészletről azt csak húzta az időt a feladással mindenféle indokokkal.
Egy szó mint száz szerintem a minideal megbizható gyors bolt.Lehet kicsit drágább pár dollárral mint más,de ennyit megér.
Talán egyedül Bagira nem volt megelégedve velük.

[ Szerkesztve ]

(#14022) tutis válasza GIJoe (#14013) üzenetére


tutis
őstag

esetleg van hozzá még valamilyen kuponkód is?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#14023) Szipoly válasza hevizms (#14021) üzenetére


Szipoly
tag

Elsőre furcsának találtam, hogy ingyen posta is van, ezért reagáltam rá gyorsan a G3-al, hogy valóban így van-e :D
Root nem igazán foglalkoztat, magyar nyelv sem lényeg. Ha rendelésnél beleírom, gondolom beállítják angol nyelvre. Bár ikonokból lehet kínaiul is kitalálom :D

Számomra is a minideal tűnik a legszimpatikusabbnak, 2 napja ott nézegetem a mobilokat, rendeljek inkább onnan, +10-15$ ellenére, mint a gyártóitól?

[ Szerkesztve ]

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#14024) Sanyesz. válasza hevizms (#14021) üzenetére


Sanyesz.
őstag

A Minidealt én is tudom ajánlani, bár a 15 nap csak nagyon ideális esetben tartható. Nekem 3-án postáztak egy csomagot, de még be sem ért az országba. ;] Nyilván az ünnepek miatt.
A Jiayumobileshop-ról annyit, hogy 3 hete rendeltem tőlük szilikontokot - még fel sem adták. :W Lehet, ha értékesebb cuccut vesz valaki, akkor sietősebbek. :F

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#14025) albinolynx válasza Szipoly (#14023) üzenetére


albinolynx
őstag

Feltétlenül kérdezz rá, hogy van-e raktáron. Délelőttönként lehet velük beszélni.
Ha van, pár nap múlva küldik. Singpost jó, kapsz tracking-et. Alapból angol nyelvvel küldik a készülékeket.

Nekem is utólag az a véleményem, hogy olyan készüléket érdemes venni, amihez van háttér.
Az nagyon jó, hogy sw szinten nem lehet hazavágni az MTK657x-es telefonokat, de mi csinálsz, ha nincs hozzá flashelhető rom? Az is igaz, hogy ha nem piszkálod, még root sem kell, akkor neked ez a része nem lényeges.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#14026) Szipoly válasza albinolynx (#14025) üzenetére


Szipoly
tag

Lehet csak újév után fogom megrendelni, szerintem minideal+sinpost lesz. Pont a háttér volt, ami miatt a zte v970-nél maradtam először, aztán láttam, hogy Jiayu-hoz is szállingóznak a rom-ok, ajánlgatjátok is, meg igen, nekem elég az alap rendszer. Addigra lehet még olcsóbb lesz, vagy karácsony után visszaáll az áruk?

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#14027) vt602


vt602
tag

Üdv Urak!
Valakinek Note 2/N7110 dual sim [link] van ilyen telefonja? Most vettem 3 napja, az 5,5" kép nagyon állat. Napi kb.1óra net, kb.2,5 óra használat, nálam nincs folyamatos wifi-net-bluetooth, 2nap után 38%-on áll az akksi. Video, szépen megy, a képek elég jók, a villanó 50% egy SE ainóhoz, egyre jobban tetszik. Volt egy kis zűr, ha az egyik sim kijelzés zárolva van, le kell kapcsolni azt, mert a net nem fog menni. Nagyon jó pofa hogy nem sim1-sim2 van, hanem színekkel lehet megkülönböztetni a kártyákat. Folyt köv.

[ Szerkesztve ]

(#14028) albinolynx válasza Szipoly (#14026) üzenetére


albinolynx
őstag

Ott máshogy vannak az ünnepek. Hétfőn munkanap, addigra ígérte a Katherine a haipai rom-ot nekem.
Nem gondolnám, hogy jelentősen felmennek az árak. Rendeld meg minél előbb, nehogy az ottani újévbe csússz. Talán február 10-e környéke.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#14029) sasa311 válasza vt602 (#14027) üzenetére


sasa311
veterán

MTK6577 mióta QUAD core? :Y

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#14030) Szipoly válasza albinolynx (#14028) üzenetére


Szipoly
tag

Tudom, hogy másképp vannak az ünnepek, csak mikor és mennyire, azt nem :DDD Valamelyik oldalon láttam, hogy kellemes karácsonyt kívántak, ebből arra gondoltam, hogy a sok külföldi rendelő miatt akcióznak ilyenkor.
Minideal-en készülék+tok kerülne 214$-ba, míg jiayumobileshop-on készülék+tok+kártyaolvasó+érintőtoll 204$-ba.
Postaszolgálat ugyanaz, de ahogy Sanyesz. írta, jiayu-sok 3 hét alatt még fel sem adták a csomagot. Mondjuk nekem annyira nem sürgős.

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#14031) albinolynx válasza Szipoly (#14030) üzenetére


albinolynx
őstag

Esetleg próbálj meg support-tal beszélni, van-e raktáron amit szeretnél.
Ez fontos, mert paypal vásárlástól számítva 45 napod van. Ha abból kicsúszol és még nem érkezett meg a csomagod, csak reménykedni tudsz. Ráadásul még hozzá veszed, hogy esetleg késve adják fel, stb. Csúnyán kicsúszhatsz az időből.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#14032) feca81


feca81
aktív tag

Uraim! Örömmel jelentem be, megérkezett a családba a második Kínai dual simes telefon egy THL W1+ személyében.
A telefonról:
Gyönyörű kijelző, jófajta rezgőmotor, gyors reakció, egyszóval jó kis gép. Negatívum a műanyag. Az egész ház gagyi recsegős műanyagból van. Kicsit kiábrándító, de hát ez van. 30.000-ért ne várjon az ember alu házat. Azért annyira nem vészes, együtt lehet vele élni, de nem egy Jiayu G3... A vicc amúgy az, h míg az Antutu a G3-nál 5800 pont,addig ennél 6410 :D :DDD
A telefonhoz járt 2 akksi, headset, képernyővédő fólia, kábel, töltő, leírás!!! Mind-mind THL felirattal ellátott. Érdekes módon a töltője nagyon jó minőségűnek tűnik, nem könnyű 1 $-os gagyi, hanem szépen megmunkált db. Esküszöm jobban össze van rakva, mint a telefon:D Ali expressről rendeltem. A telefon(kapaszkodjatok meg) valós feladástól számítva 3 nap alatt az országban volt!!! maga rendelés nov 26.-a, és ma vettem át. Sokat vártak a feladással. Eladó: Ugood Electronics CO. 170$ volt és ebből lejött a 30$-os kupon.
Szóval bátran ajánlom mindenkinek.

Más: valószínű ezt is rootolnom kell,mert mért ne. Olvasom,hogy mindenki szenved a root-tal. A Jiayu G3 leírásaiban van egy univerzális MTK 6577-es rot egy univerzális mtk6577-es USB driverrel. miért nem azt használjátok?

Valaki próbált már erre CWM-et,másik szoftvert feltenni?

(táblázatot töltöm)

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#14033) hevizms válasza Sanyesz. (#14024) üzenetére


hevizms
addikt

Azért ez egy kicsit túlzó hogy azt mondod hogy ideális esetben tartható a 15 nap a minidealnál.
Az a normális időtartam szerintem.
Nekem az eddigi rendeléseim onnan és azoknak az ismerőseimnek akiknek én ajánlottam a minidealt kivétel nélkül belefért a 15 napba.
Mondjuk 1 kivétellel ami pont az én legutóbbi rendelésem volt,az 16 napra volt a kezemben,de ebben benne volt az hogy az itthoniak tököltek vele sokat.

Persze mint mindenhol itt is lehet kivétel,lásd a te mostani rendelésed,de én azt mondodm a tapasztalat alapján hogy az esetek 95%-ban benne van a 15 napban a dolog(kinai ünnepek idejét kivéve).

(#14034) hevizms válasza pmikloska (#14015) üzenetére


hevizms
addikt

Na megcsináltam
Van egy jó meg egy rossz hirem ezzel kapcsolatban.
A jó hir hogy megmarad az imei szám.
A rossz hogy nekem személy szerint a gyári visszaállitást nem tudta maradéktalanul megoldani,ugyanis nem tudott bebootolni a telo :W

Rányomtam a "telefon visszaállitása" gombra,a telo kikapcsolt,újraindult,bejött a zöld emberke,elindult a kék csik és ahelytt hogy bejött volna a képernyő,újraindult megint,bejött a zöld emberke,ment a kék csik és újraindult ..........és igy tovább.

Bekapcsgomb+hangerő fel gombot hiába nyomtam nem jött be sem a cwm sem pedig a gyári recovery.
Na mondom semmi gond,jöhet a cwm telepités.
Igenám,de nem akart működni.Nem indult el a piros csik sem. :Y :W
Kezdtem ideges lenni.
Rádugtam a kábelt,lehuztam a kábelt,próbáltam többször,drivert telepitettem újra,azt egyszer csak sikerült.
CWM-el restore azt most oké.

Szóval nem is volt ez olyan egyszerű.Megizzasztott kicsit.
Ezzel nem akarlak elijeszteni,nehogy félreértsd.lehet én voltam a béna vagy gyári visszát nem lehet akkor csinálni ha már fenn van a CWM.?
Ezt mástól is kérdezném ha tudja valaki.

[ Szerkesztve ]

(#14035) pmikloska válasza hevizms (#14034) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Úh, köszi, és bocs, hogy gondot okoztam ezzel, örülök, hogy újra működik ezek után. De legalább egy újabb kérdésre kaphatunk választ.

(#14036) pmikloska válasza hevizms (#14034) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Na, megpróbálkoztam a magyarított mtkdroidtools-szal is, semmi. Mindent kiír a telefonról, felismeri stb. a bal oldali részen, de a jobb oldali ablakban ezt írja: --- HIBA : failed on '/data/local/tmp' - Permission denied

(#14037) pmikloska válasza pmikloska (#14036) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Közben annyi változás van, hogy megpróbálkoztam a legújabb verzióval, a 2.3-mal, most alul megy egy kék folyamatjelző csík, de már sokadszorra ment végig. Normális ez így, meddig tart? Leállíthatom, ha sokáig csinálja, de nem lesz vége?

(#14038) albinolynx válasza pmikloska (#14037) üzenetére


albinolynx
őstag

Droid-dal nem biztos, hogy fog menni, nekem sem ment.
Amit linkeltem xda-t, onnan töltsd le, állítsd be amit írtam. HA azzal sem működne, akkor nincs több ötletem.

Amúgy kíváncsi lennék milyen verziót és kernelt ír a telefon.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#14039) Sanyesz. válasza hevizms (#14033) üzenetére


Sanyesz.
őstag

OK, de itt most nem Minideal-ről van szó, hanem a postáról. Nem mindegy, melyik Cargojáratra fér fel.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#14040) vt602 válasza sasa311 (#14029) üzenetére


vt602
tag

Ezt én sem értem, még a fólián is amoledet, meg quad core-t ír, de dual core-s, és az megy is szépen. Persze nem 150000-es Note II.

(#14041) hevizms válasza Sanyesz. (#14039) üzenetére


hevizms
addikt

Hát akkor elbeszéltünk egymás mellett.Pontosan hogy a minidealról van szó.
Én pont azért hangsúlyoztam ki a MEGRENDELÉSTŐL dolgot,mert pont ez a lényeg.
A posta ahogy irod te is az nem különbözhet elméletileg,viszont akkor miért van az hogy vannak oldalak ahonnan 20-30 nap alatt érnek ide dolgok ugyanazt a postát használva,mig a másiknál(pld a minideal) ez olyan ritka mint a fehér holló.
Erről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#14042) tthom válasza hevizms (#14041) üzenetére


tthom
senior tag

Egyszerű..

1. Nem ugyanazt a postát használja: SingPost, HK Post, China Post
2. Hiába kapod meg válaszlevélben másnap, hogy Shipped 6.án, ha ténylegesen csak 12.én jelenik meg az adott postán.. Szal olyan, mintha kikérnék a track numbert, de ténylegesen a csomagot csak 1 hét múlva cipelnék be. Nekem az utolsóm ilyen volt.. De miután megjelent a postán, onnan tényleg csak 8 nap volt, mire ideért. De ha beleszámolod az egy hetes várakozást is, akkor már 15 nap. Ha meg beleesik pont két hétvége, akkor 20nap körül vagy.

(#14043) pmikloska válasza albinolynx (#14038) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Újabb sikertelen eredmény született, igaz a folyamat szépen lefutott. Nincs root jogom, továbbra is ott a Superuser ikon, ami már az eredeti EtoTalk ROM-ban is volt, de még mindig nincs root jogom.:-S

Összesítem: SuperOneClick, Root_with_Restore_by_Bin4ry_v18, MTKdroidTools nem nyert. :(

(#14044) gps76


gps76
őstag

Arra nem tudtok választ,hogy lehetne nagyobb "térerőt" elérni a telenor 2G hálózatán?
Mert az egyik slotban van a digis netkártya ami ugye a 3G-t használja,a másikban meg egy flottás sima,de az meg csak a 2G-t kapja,és épületen belül alig lehet beszélni,akadozik, a "térerő" ikon 1-esen van.Ha ennek a kártyának engedélyezem az adatkapcsolatot(nincs net rajta,csak így vált ennél 3G-re),egyből max-on van,a netkártya meg csak E betüt ír.
A tmobilnál nem volt ilyen gond,mert az gondolom erősebb lefedettségű 2G-n.
Nem a telóval van baj(ZP100),mert a G3 is ugyanezt művelte.

[ Szerkesztve ]

(#14045) pmikloska válasza hun_gery (#13983) üzenetére


pmikloska
aktív tag

A Mobileuncle MTK Tools nem tud települni, mert azt mondja, hogy fent van egy másik példány, amit nem tud cserélni - persze hogy nem, mert az EtoTalk feltette saját név alatt (Etotalk Tools), rendszer szinten van, amit a root hiánya miatt nem tudok törölni.

(#14046) minatomiray


minatomiray
csendes tag

Olvastam hogy többen a minideal.net -ről rendeltetek, illetve ajánljátok is SGPost-al. Viszont ezidáig a mixeshop.com -ot nézegettem, Ők azt írják $150 felett csak futárral (DHL, EMS, ..) postáznak mert a SGpost nem megbízható szerintük, mert lassú és veszett el csomag. Valakinek van tapasztalata mixeshop-al? Az árakban valóban pár dollár eltérés van az egyes helyek között, azaz pár 100ft, amin nem spórolok ha a megbízhatóságról van szó.

(#14047) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!

Na nekem nem ment a newman n1-en a sim.
Ma volt lehetosegem kiprobalni masik simmel: mukodott.
Ki is csereltettem a telenornal.

Most beteve a newmanba latja is a halot es mukodoik is, csak relative surun eldobalja a halozatot.
Ott ahol a sony neo v meg boven fog jelet az n1 mar eldobja:-(!
Van erre valami megoldas?

koszonom a segitseget.
udv

(#14048) sasa311 válasza vt602 (#14040) üzenetére


sasa311
veterán

Persze, nekem is van egy amire rá van írva még a jövő hét is, amoled meg minden :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#14049) sasa311 válasza tthom (#14042) üzenetére


sasa311
veterán

Ez alap.

Kikérik DIGITÁLISAN a tracking numbert aztán majd amikor úgy tartja kedvük beviszik a csomagot a postára.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#14050) Sir Riccio válasza minatomiray (#14046) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Mixeshop teljesen megbízható eddig három G3-ról tudok csak családon belül ami tőlük jött, határidőre (bár a feladás nem mindig történt meg az ígért napon, de ezt egy-két napon belül pótolták) hibátlanul, DHL-el, illetve tudok két függőben lévő rendelésről is (barátok rendeltek szintén G3-at), de több Dreamboxunk is van tőlük. Én ajánlom őket, bár volt akinek volt velük gondja (szemét volt a kijelző üvege alatt, kérdés ez mennyire a bolt hibája, de ezt már kitárgyaltuk). :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.