Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) Rawulf válasza Sanyesz. (#9249) üzenetére


Rawulf
őstag

H806 telefonnal sem volt gond IMEI szempontból.

Csak lábjegyzetben megemlíteném, hogy a telefonok után az ArtisJus a jogdíjat az IMEI számok alapján szedi... Már érdekel valakit ennek a hivatalos rablásnak a menete... :((

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#9252) GIJoe válasza Rawulf (#9251) üzenetére


GIJoe
addikt

Akkor nem a memória miatt, tehát ahogy a microSDkre, pendokra, DVDkre ráteszik...

(#9253) ZaXXoN


ZaXXoN
tag

Mit hordtok itt össze? :N Az IMEI-t változtatni elvileg tilos, régen nem is lehetett. Ez a készülék egyedi azonosító kódja (kínában itt-ott nem egyedi, de ez részletkérdés). A szolgáltatónak meg aztán marhára mindegy az IMEI számod, lényeg, hogy tudja azonosítani a készüléked a hálózatban. Ő annak örül, ha használsz bármilyen készüléket és fizeted a tarifákat.

IMEI-t csak akkor nem enged be, ha letiltatja a tulajdonos és ezt papírokkal is tudja igazolni. Macerás folyamat, és onnantól kezdve, hogy szoftveresen lehet változtatni az IMEI-t, nincs is értelme.

Az artisjus pedig memóriára szed jogdíjat, merthogy azon zenét/filmet tudsz magadnak másolgatni.

(#9254) Bagira01


Bagira01
veterán

Na az én pakkom is megjött kis hazánkba, 21-én adták fel, ma annyi van a postai nyomkövetésbe, 29-i dátummal, hogy vám elé állítva, semmi célországba megérkezett vagy valami :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#9255) Dot válasza devast (#9250) üzenetére


Dot
őstag

Kapsz e-mailt, vagy figyelgetni kell? Illetve free vagy dhl-el rendelted?

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#9256) ztibor válasza hevizms (#9239) üzenetére


ztibor
senior tag

Én itt olvastam a G3 rootolásról, a hozzászólásokban van tutorial is tán.

(#9257) xhege válasza Bagira01 (#9254) üzenetére


xhege
addikt

Lehet neked máshol is vámolják nem csak Magyarországon :D .

Egyébként jó gyorsan megérkezett, pl az enyémhez képest. Kíváncsi leszek meddig tart ez a vámolási procedúra és mi lesz az eredménye.

(#9258) Sanyesz. válasza ztibor (#9256) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én éppen most töltöttem le azt a csodálatos kínai alkalmazást, amivel rootolni lehet. Alig 29 MB, de jó egy óra alatt vánszorgott le.
Van hozzá leírás is, csak még nincs mit rootolni. :C

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9259) banderasz77 válasza Bagira01 (#9254) üzenetére


banderasz77
addikt

Nekem is szintén ez van, akkor ez már tuti Áfa+stb fizetés?

(#9260) Bagira01 válasza banderasz77 (#9259) üzenetére


Bagira01
veterán

Nem, minden csomagnál ez szokott lenni. Tabomnál azt hittem én is, hogy ez már azt jelenti, de nem. Jó esetben szerdán már ki is hozhatják, ha addig nem, akkor sztem már csak jövő hét eleje felé.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#9261) banderasz77 válasza Bagira01 (#9260) üzenetére


banderasz77
addikt

Nekem is az N70-em csücsül ott....

mod.: kb. 1 hét múlva ugyan ezt fogom látni a V12-ről...remélem.... :K

[ Szerkesztve ]

(#9262) hevizms válasza ztibor (#9256) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm.
Remélem hazai viszonylatban is lesz akkora tábora ennek a telonak hogy érdemes lesz esetleg egy külön fórum,ahol ezeket a tapasztalatokat megoszthatjuk egymással.

(#9263) GIJoe


GIJoe
addikt

hátha vkit érdekel: Hisense T96 Nvidia Tegra2 160 $

(#9264) Dot válasza GIJoe (#9263) üzenetére


Dot
őstag

Ez alapján a 3G nem működik nálunk! :S

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#9265) Bagira01 válasza GIJoe (#9263) üzenetére


Bagira01
veterán

Hát elég gagyinak néz ki :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#9266) whiskeys válasza imiadmin (#710) üzenetére


whiskeys
őstag

elkezdte, majd a program nem válaszolt ir, kifagyott a 7.es lépésnél... nemtom miért...
10 perc után kikapcsoltam...

[link]

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#9267) F.Kornél válasza Bagira01 (#9254) üzenetére


F.Kornél
csendes tag

Az én csomagom is ott van valahol a tracking szerint. Gondolom banderasz77 és peter76bp cucca is.
Kíváncsi leszek, hogy ki, mikor és mennyiért jut majd hozzá a telefonjához. :)

[ Szerkesztve ]

(#9268) ftibor


ftibor
csendes tag

Egy kis segítség kellene. Látom szakemberek vannak itt a témában.
Mennyire megbízható innen rendelni: http://www.geekbuying.com/ :F
Valakinek tapasztalata.
Köszi.

(#9269) xhege válasza F.Kornél (#9267) üzenetére


xhege
addikt

Akkor ha jól számolom egyszerre 6 db V1277 van vámkezelés alatt.

(#9270) Bagira01 válasza xhege (#9269) üzenetére


Bagira01
veterán

Pedig nem is egy bestbuy telefon. Én se tudom miért ezt rendeltem :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#9271) xhege válasza Bagira01 (#9270) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem pedig elég best buy. Az árához képest nagyon jó a specifikációja. Mi az ami neked hiányzik belőle?

(#9272) sirály69 válasza ftibor (#9268) üzenetére


sirály69
őstag

Nézelődtem és több fórumban is találtam az oldalról rendelt termékkel kapcsolatos eszmecserét...

Szerver Hosting Debrecenben

(#9273) GIJoe válasza Bagira01 (#9270) üzenetére


GIJoe
addikt

nem rossz azért itt is dicsérik is a kommentekben.

(#9274) Bagira01 válasza xhege (#9271) üzenetére


Bagira01
veterán

A hétvégén volt a kezemben egy 6575-ös V12, az összeszerelés minősége nekem nem volt az igazi. A jelenlegi Alcatel OT-990-em minőségibb benyomást keltett. A kijelzőn alulról volt egy v alakú rész ahol láthatóan világosabb volt a kép. Illetve a gps elég lomha volt. Az ismerősöm már régebben vette, remélem ez a 6577-es már nem küzd ilyen gondokkal.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#9275) xhege válasza Bagira01 (#9274) üzenetére


xhege
addikt

Ebben én is nagyon bízok. Azért is írtam, hogy a specifikációja alapján tűnik nagyon jónak. A kezemben még nem volt. Remélem hamarosan lesz. :)

(#9276) Sir Riccio válasza GIJoe (#9263) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy miért jó ezeknek ez az antenna/TV mizéria. Ott ez tényleg menő? :DDD

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9277) Buccer válasza Novicsok (#9182) üzenetére


Buccer
tag

Nekem is ez most a best, utána a 997D.
Az viszont érdekes, hogy a képeken egy bordázott hátlapja van a telónak, viszont a YT videokon mikor kicsomagolják már sima.
Van itt a fórumon valakinek ilyen készüléke már? 9936D-re gondolok

Pécs City

(#9278) pmikloska válasza GIJoe (#9263) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Ez annyira jó ár érte, hogy már gyanús.
Az antenna érdekes, olyan, mintha a füles helyére lehetne dugni, ha tévézni szeretnénk, de a leírásokban sehol sem látni a tv funkciót, pedig én ráadásul digitális tv tunert feltételeznék.

(#9279) ZaXXoN válasza pmikloska (#9278) üzenetére


ZaXXoN
tag

Egyrészt nem digitális, hanem gagyi analóg TV vevő van ezekben, másrészt a "Network Mode: GSM, TD-SCDMA" azt jelenti, hogy a 3G-ből csak a Kínában honos verziót ismeri.

(#9280) devast válasza Buccer (#9277) üzenetére


devast
addikt

OT986 lenne brutál, ha 1, olcsó lenne 2, dual sim-es lenne :)

(#9281) pmikloska válasza ZaXXoN (#9279) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Tegra 2 + analóg tévé? Akkor már inkább a Tegrát kérdőjelezném meg.
Pl. ebben is digitális tuner van.
De bármilyen is van benne, miért nem írják sehol?

(#9282) GeoPhoto válasza osztraksajt (#9210) üzenetére


GeoPhoto
tag

Nekem sikerült a múltkor elsônek Lenni egy pandawill akción, egy bedove x12-est szereztem 143 dolcsiért... igaz, hogy nem volt raktáron mint kiderült, és csak 3 hét múlva indult el, 40 napra ért ide. Most a barátomat boldogítja, beker áron átadtam, amikor megjött a Newman N 1-esem

(#9283) cappa72


cappa72
nagyúr

Van már 4.1.1-es droiddal megáldott mtk6577-es telefon. LT29 kódnévvel.
512RAM van csak benne.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9284) pmikloska válasza GeoPhoto (#9282) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Az N1-esről tehetnél fel pár fotót. Úgy értem amit készít. Kinti, benti, vakus stb. eredeti felbontásban. Tölts fel légyszíves párat akár egy zip-ben valahova.

(#9285) GIJoe válasza cappa72 (#9283) üzenetére


GIJoe
addikt

webshop 4.0-át ír...

(#9286) HUNpusi


HUNpusi
csendes tag

quad core zte 360$

Itt

De fura, hogy 300$ fölött csak bank transfert fogadnak el... így mi a biztosíték, hogy nem húznák le a vevőt?

(#9287) Moleman válasza HUNpusi (#9286) üzenetére


Moleman
addikt

Ugyanitt a Xiaomi M2 is 360 dollár. Kicsit sem átverés... :))

(#9288) GeoPhoto válasza pmikloska (#9284) üzenetére


GeoPhoto
tag

szerintem elég gagyi, nem érdemes nagyon erôltetni... de lehet, hog csak elfogult vagyok, mert dslr-el fotózom 7 éve? Majd feltolok pár képet, ha lesz egy kis idôm.

(#9289) peter76bp válasza F.Kornél (#9267) üzenetére


peter76bp
senior tag

Jaja, enyém szintúgy, de nekem azért beszúrták elé, hogy célországba megérkezett. Azt hiszem én most ezt időben bukom, mert szerdáig nem látok rá reális esélyt hogy a kezeim közé kerüljön, aztán jövő hét csütörtökig vidéken vagyok :O

(#9290) pmikloska válasza GeoPhoto (#9288) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Azt nagyon megköszönném. Igen, tükröshöz viszonyítva mind vacak. Az én kedvencem a D90.

(#9291) cappa72 válasza GIJoe (#9285) üzenetére


cappa72
nagyúr

a fenykepen, ami a belso, akksi alatti resz, az meg boszen hirdeti, hogy 4.1.1 :DDD
a fene tudja...

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9292) berigazek


berigazek
őstag

THL 3W+ beszámoló!

Gratula azoknak akik megalkották :-)
13 órás nyomkodás után,3G,Wifi,telefonálás,fényképezés után mondhatom ,,emelem kalapom" e telefon előtt :-)
Összerakása nagyon minőségi,nem recseg nem ropog,dupla vaku és 8 Mp kamera hátul,előle pedig 3.2 Mp kamera.
nagyon szép képet készít még homályos időben is.
MTK 6577 DUAL CORE
1.2 GHz
1 Gb RAM
4 Gb ROM
4.5" gyönyörű képernyő melynek felbontása 1280X720
Nagyon gyors mindenben!
Fekete színű és minőségi kidolgozás!
Eddig mind Pozitív csak egy Negatívumot tudok felhozni...az akksi ,,darabosan" merül,pont,mint a ZOPO ZP200-nál.Azt sehogy nem tudtam helyrehozni semmilyen akksi javító progival.Ezt nem is tudom,hogy melyikkel próbáljam? :-(
Amúgy most merült mondhatni 13 óra állandó tapízás mellett,de csak 65 %-on volt gyárilag az akksi.
Idővel fog erősödni,de sztem nem fog abbamaradni ez a darabos lemerülése,azaz 2-3 óráig mutat 53%-ot és utána leesik 45%-ra pl.... :-(
Majd még írok róla,ha lesz időm.
Nem kell magyar nyelv rá,megelékszem a Német,angol,stb.-vel.
Nincs fölösleges kínai app rajta,
csak hasznos progik(ja és ill.van kínai,de csak nyelv választási opció,semmi MÁS :-)
Eddig teljes megelégedettség a tartozékaival együtt!
Sikeres darab,bátran ajánlom bárkinek!
Android 4.0.4.-es

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9293) krics válasza berigazek (#9292) üzenetére


krics
tag

Koszi Berigazek a beszamolot, ezt mind meg tudom erositeni en is. Es mellesleg keszitettem egy leirast arrol, hogyan sikerult lecserelnem a gyari recoveryt CWM-re.:

CWM (clockworkmod recovery) telepitese THL W3+ telefonra.

Eloszor is kell hozza az mtkdroidtools nevu progi, en azt hasznaltam amit Hungobongo linkelt be ide az 5864-es hsz alatt:

http://www.mediafire.com/?3tacf0bnc6ij7

1 Fenti linkrol letoltod tehat az mtkdroidtools221_HUN.zip, es a tartalmat kicsomagolod.

2 Letoltod a CWM recovery image filet innen: http://data.hu/get/5751447/recovery.img

(CWM Recovery v5.5.0.4 for ThL W3+ //sgg)

3 Usb-n csatlakoztatod a telot a szamitogephez, legordited a telon a fenti savot ahol a wifit , gpst stb-t lehet bekapcsolni, kivalasztod az USB connected modot,aztan Turn on USB storage.

4 Elinditod az MTKdroidTools.exe-t, egy kis ido mulva vegigscanneli a telefont, es kiirja a telefon infokat.

5 A root, backup, recovery fulon kozepen bekattintod a To use boot from phone opciot, es utana kattints mellette balra a Recovery and Boot gombra. Eloszor betolti a telon levo boot image-et, aztan betallozod a lementett recovery.img filet . Megkerdi: install patched boot to phone? - yes, aztan install created recovery to phone?, szinten yes. Itt elszoszmotolhet 2-4 percet is, aztan megkerdezi hogy To reload phone in recovery? Yes. Itt ujraindul a telo CWM recovery modban. Kesz

(#9294) Hulot


Hulot
tag

Mi számít jobban a telefonban a proci típus vagy az op. rendszer?
Pl. MTK6515 vs. 6575, illetve android 2.3 vs. 4.0 (másként: 6575 proc 2.3-al vagy egy 6515 proc 4.0-val)?

Szabad-e választani MTK procis helyett valami mást (pl. smdk4012, SC6820) - mind 1GHz sebességű?

(#9295) berigazek válasza krics (#9293) üzenetére


berigazek
őstag

Nagyon szépen köszönjük neked is a pontos és fontos beszámolót!Akkor neked is THL W3+ van?Akkor ezek szerint TE is elégedett vagy vele :-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9296) GIJoe válasza berigazek (#9292) üzenetére


GIJoe
addikt

berigazek :R Aztán véletlen se fuss ilyenbe!

krics :R

(#9297) berigazek válasza GIJoe (#9296) üzenetére


berigazek
őstag

Most megijesztettél,ezek a gyengéi ennek a THL W3+ telónak? :-(

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9298) GIJoe válasza berigazek (#9297) üzenetére


GIJoe
addikt

nem állt szándékomban, de azért checkold le!

[ Szerkesztve ]

(#9299) berigazek válasza GIJoe (#9298) üzenetére


berigazek
őstag

Eddig szuper :-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9300) F.Kornél válasza xhege (#9269) üzenetére


F.Kornél
csendes tag

6db V12 érkezik? Elvesztettem a fonalat számolásnál. Azt hittem a tiéd már megérkezett, mert korábban rendelted. Mondjuk az ígért beszámolót még valóban nem láttam.
De ha már ennyi érkezik, tényleg be lehetne indítani egy fórumtémát és csapni egy össznépi buherálást (rootolás, ROM-olás, stb.) :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.