Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) berigazek válasza Dot (#12000) üzenetére


berigazek
őstag

Pedig Julie Fu...nálam mindig ,,+" -an szerepelt....

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#12002) fateless válasza pallacko (#11984) üzenetére


fateless
veterán

Mindenképp az 1GB-os verziót rendeltem, nem is gondolkodtam az 512-esben.
Nézegettem a H9300-ast és 9500-ast is, de azért a Zopomobile mint márka nekem elég meggyőző.
Sokat rágódtam azon, hogy a ZP300+-ot rendeljem, vagy inkább ezt, de végül inkább a teflákot rendeltem. Gondoltam ha annyira nem jön be, akkor is el tudom adni árában és legalább kipróbáltam.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12003) ÁrPi2 válasza e.vid (#11994) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Monddd mit írtam rosszul? :W Mit kell írni kuponkódként?

(#12004) tlac válasza sasa311 (#11583) üzenetére


tlac
nagyúr

én sehol nem láttam ezt az opciót, tudnál nekem mutatni egy képernyőképet?

(#12005) sasa311 válasza tlac (#12004) üzenetére


sasa311
veterán

Csak konkrétan a fizetésnél találtam meg én is

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#12006) tlac válasza sasa311 (#12005) üzenetére


tlac
nagyúr

az előbb fizettem vele, bár most használtam először, de ahova lehetett kattintatni, kattintottam, de ilyet nem láttam

visszaosztva: 216,77 volt a váltás

[ Szerkesztve ]

(#12007) berigazek válasza fateless (#12002) üzenetére


berigazek
őstag

Jól cselekedtél,hidd el jó lesz!
A képernyőjük is szuper,meg a sebesség,stb.minden!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#12008) ÁrPi2 válasza berigazek (#12001) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Az antelife az aliexpressen is jelen van ha jól látom.

Az antelife.com-on például a jiayu g3 $230-ért freeshipping-es, az Alin "freeshipping " (ja éés qHD kijelző) kitétellel a terméknévben ugyanennyiért mégsem free , csak dhl-ems-ups szállítással van.

Keveredik nekem itt hogy mire számíthatnék tőlük!
Te vettél tőlük telefont is, vagy csak apróbb kiegészítőt? (amit nem lehet csilliómegapixelperincsesnek reklámozni)

(#12009) devast válasza ÁrPi2 (#12008) üzenetére


devast
addikt

Egy $5-os kiegészítőt én simán bevállalni szinte bármilyen helyről. Egy $230-os telefont annyira már nem :)

(#12010) szpali válasza lostprophet (#11976) üzenetére


szpali
addikt

ez a h3000 nem véletlenül nem ez?
http://www.tmallbox.com/mobile-phone/14773-mtk6577-hero-h2000.html

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#12011) sasa311 válasza szpali (#12010) üzenetére


sasa311
veterán

de

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#12012) Sanyesz. válasza WolfManus (#11999) üzenetére


Sanyesz.
őstag

"Hááááát elég siralmas. Igaz hogy nadrágzsebben volt, nede hogy 1db holdat sem talált ..." Nem lehet, hogy Te valami lovagi páncélban próbáltad a GPS-t? :R

Semmi szükség trükkökre. A GPS-nek enélkül is tökéletesen működnie kell. Tegnap este is téma volt, ha visszaolvasol láthatod. :K
Ma este, amikor jöttünk haza Veszprémből kézimeccsről, az autópályán próbaként bekapcsoltam a GPS Test-et. Kb. 3 (!) másodperc után 8-10 holddal beszélgetett.
A MobileUncle-t én CWM telepítésre használtam, buherálásra még nem.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#12013) szpali válasza sasa311 (#12011) üzenetére


szpali
addikt

és miért lett átnevezve h2000-ről? :)

---

más:
Azt vettem észre, hogy a Quarx alapú CM10 a Defy+-on letölti a nagy felbontású képeket a telefonkönyvben a kontaktokhoz, viszont a Huawei G500 U8836D alap 4.0.4-el nem.
Ez a nagy méretű kép letöltés JB feature, vagy ICS alatt is működik?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#12014) devast válasza Sanyesz. (#12012) üzenetére


devast
addikt

Az én gps-em nem 100-as, ez már biztos. A hárombetűssel használhatatlanul pontatlan. sygic-el sokkal jobb, de itt meg néha eléggé lemarad. Ez van. Jövő héten autózok pár 100 km-t, akkor majd többet tudok mondani.

(#12015) Sanyesz. válasza devast (#12014) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Azt el tudom képzelni, hogy van, akinek nem megfelelően műxik a G3-on a GPS. Csak itt több bejegyzés úgy állította be, mintha ez általános probléma lenne.
Én is kipróbáltam a "hárombetűs" navit, igaz rövid távon, de működött. A Sygic-et nem szeretem.

A GPS teszt programokkal (GPS Test, GPS Status) pedig jó értékeket kaptam.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#12016) devast válasza Sanyesz. (#12015) üzenetére


devast
addikt

Ez is egy érdekes screenshot, talán tegnap csináltam:
Lát vagy 9-et, és nem használja őket... :F
De szerintem is ez egyéni probléma lesz.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#12017) berigazek válasza ÁrPi2 (#12008) üzenetére


berigazek
őstag

Vásároltam telefont is tőlük meg sok mindent.Nagyon korrektek voltak,precízek,stb.
Ott sem lehet szélhámoskodni az Alin,mert,ha tudod bizonyítani,hogy átverés áldozata lettél vagy bármi akkor ,,egyből" a Felügyelősséghez fordulhatsz panaszért és az Eladót kirugják a pénzedet meg visszaadják!
De idáig NE jussál,minden apró részletet beszélj meg velük és tisztázzál vásárlás,azaz fizetés előtt!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#12018) hevizms válasza devast (#12016) üzenetére


hevizms
addikt

Hát ez tényleg érdekes.
Kiváncsiságból letöltöttem még egy progit és azzal is megnéztem az enyémet.
Az eredmények a gps test és a gps státusz progival:
[/L[L:/dl/upc/2012-11/25/231565_h2swjpzxfcxdkiw4_screenshot_2012-11-25-06-32-42_2.png](IMG:/dl/upc/2012-11/25/231565_h2swjpzxfcxdkiw4_screenshot_2012-11-25-06-32-42_2.thumb.png)(/IMG)[/L]]

[ Módosította: CoolMan ]

(#12019) hevizms válasza devast (#11997) üzenetére


hevizms
addikt

A tettek mezejére léptem és rendeltem egy feketét.

(#12020) lostprophet válasza szpali (#12013) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Fene se tudja, de például alibaba.com is ismeri mindkettőt (például képernyőnél 4.0-4.9 col van feltüntetve): http://www.alibaba.com/product-gs/682124563/H2000_H3000_smart_phone.html

[ Szerkesztve ]

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#12021) hevizms válasza hevizms (#12019) üzenetére


hevizms
addikt

Jiayu G3 GPS!
Csak megnyugtatásul kipróbáltam egy samsung galaxy s2-n a 2 tesztprogit.
Semmivel nem hozott jobb eredményt mint a G3.Sőt ha azt nézem még nagyobb is volt a pontatlansága.Szóval szerintem tipushibáról nem beszélhetünk,inkább azt mondanám hogy van 1-2 teló amin valamiért rosszalkodik a GPS.
Mint pld devastnál.Ott valami nincs rendben.
Itt vannak a képek a samu s2-ről:

[ Módosította: CoolMan ]

(#12022) banderasz77


banderasz77
addikt

Sajnálom, hogy páran szívnak a GPS-el.
Én is féltem tőle a sok hozzászólás alapján.
Szerencsére az én telóm várakozáson felül teljesít. Kb. 30mp-1perc intervallumban mozgó autóban is biztos jelet talál 3G nélkül is és pontosan navigál.
Most megyek a gyerekekkel sétálni, megnézem ezt a GPS status progit is mit mutat. ;)

(#12023) robit1973


robit1973
aktív tag

Tegnap én is teszteltem a V1277 GPS-ét. Az eredmény:

(#12024) stmiklosi válasza devast (#12016) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Én másképp tudom, gondolom.
1. Az egyszer megtalált holdak letárolódnak 6 napos időtartamra. Következő bekapcsoláskor a program kiszámítja az éppen látható (nem keresi azt, ami látóhatár alatt van) holdakat, ez látható a képernyődön, de nem kap tőlük használható adatot. (Remélem ez a kép szabadban készült!?)
2. 1 pontnál semmilyen segítségre nem támaszkodik. De ezekben a készülékekben van A-GPS funkció is, ami annyit jelent, hogy a beszélgetésre/adatátvitelre éppen használt cellainformációk alapján tudja a készülék 50-100 méteres pontossággal, hogy hol van, ezt átadja a GPS programnak, ami így gyorsan talál holdakat.
Ennek alapján "látszanak" a keresett, de éppen nem használható holdak, takarásban vannak.
Sétálj egyet, majd meglesznek.
Ha nem így van hardverhiba.
Még egy azért lehet, készüléken belül nem találkozik a GPS kockától érkező adatfolyam az őt fogadó programmal. Nem stimmel az adatátviteli sebesség és a belső kommunikációs port száma.
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#12025) oris válasza devast (#12016) üzenetére


oris
aktív tag

Próbáld ki, hogy kikapcsolt adatforgalom és wifi mellett működik-e...

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#12026) Sanyesz. válasza hevizms (#12021) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Na, így legalább tudjuk, hol laksz. :C

Feltételezem, kikapcsolt A-GPS mellett jöttek ezek az értékek, mert én csak így próbáltam.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#12027) hevizms válasza Sanyesz. (#12026) üzenetére


hevizms
addikt

Hát mit mondjak erre hogy valakinek erről pont az jut eszébe aminek nem illene?Ráadásul még fel is hivod rá a figyelmet.Kösz.

ui:azt hiszem befejeztem az itteni segitségnyújtást

[ Szerkesztve ]

(#12028) LámaZ válasza hevizms (#12027) üzenetére


LámaZ
addikt

A kis sértődős...

Legyen minden jó!

(#12029) Sanyesz. válasza hevizms (#12027) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ezer bocsánat, nem gondoltam, hogy ennyire a szívedre veszed. :R :W De tényleg...
Ha ekkora gond, töröltesd egy Mod-dal.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#12030) Ghostdog77 válasza ÁrPi2 (#12008) üzenetére


Ghostdog77
tag

Szép Napot

Az Antelife-ről én is vettem telefont, küldi rendesen, válaszól az email-re is csak az elején kicsit húzta az időt szerintem nem tudta rögtön beszerezni a telefont (ZTE V 970), de amúgy nem volt probléma

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#12031) ztibor


ztibor
senior tag

Ma reggel én is kipróbáltam a gps status progival a G3-at. 13-22 méter pontossággal jött a jel, elindítottam a GPS Test programot, ott meg 80-100 láb alá nem ment, így szerintem a programmal alapból valami gond van...

(#12032) berigazek


berigazek
őstag

És ami a furi a dologban,hogy amikor rögtön kézbe kaptam a telefonokat,a dobozból kivéve rögtön a GPS funkció volt kipróbálva,mert nekem nagyon szükségeltetik (!)És internet,EPO,stb segítség nélkül (!)
30 sec alatt jelet fogott!Egy volt olyan amivel gondom volt,azt írtam is nektek,az i9300+, (de ez is lehet egyedi probléma)
És amit szeretnék mondani megint,hogy előttem frissitve sem volt 6 napja sem....
Tehát nem egyformák a beépített GPS-ek és van amelyik hamarabb talál műholdat és müxik is,nemcsak látja őket!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#12033) banderasz77


banderasz77
addikt

Na kipróbáltam sétálva a GPS-t, az adott programmal is. Kb. 5 másodperc múlva már 13 műholdat látott, még 10 mp és 8-al kommunikált is zöld jelzéssel. Hiba 6-8m. :K

(#12034) ÁrPi2 válasza hevizms (#12027) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

A nép nevében elnézést kérünk Sanyesz indiszkréciója miatt! :)

De ha a a topik technikai-házigazdájához fordulsz és eltakaríttatod a képet amit te magad kommenteltél be az egyébként kiváló segítőkészséged mellékleteként, akkor én például azt tisztelettel tudomásulveszem.

(Bennem föl se merült, hogy akkor mostmár tudom hova kell betörni működő-GPS-el-szerelt Jiayu G3-ért! Tényleg! )

(#12035) Sanyesz. válasza ÁrPi2 (#12034) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Már elnézést, de ez nem "indiszkréció". Nem titkos adatot hoztam nyilvánosságra, csak felhívtam a figyelmet fórumtársunk apró figyelmetlenségére, amit buzgó segítőkészsége miatt ő nem vett észre. :R :R :R
Szerintem hagyjuk az ügyet.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#12036) hevizms válasza Sanyesz. (#12035) üzenetére


hevizms
addikt

Szerintem is hagyjuk.Semmi gond.
Engem csak az zavart ebben hogy szerintem kb 10 emberből mondjuk 8-nak eszébe sem jutna a koordinátákat nézni,hisz a lényeg nem azon volt,hanem a pontatlanságon,viszont igy hogy sikeresen felhivtad rá a figyelmet,mindjárt kézenfekvő hogy kiváncsiságból rögtön megnézze aki csak olvassa hogy hol is van ez.Még annyira ez sem gond,hisz nincs titkolnivalóm,de azért nem szivesen adja ki az ember a személyes adatait.
Hibáztam,hisz eszembe sem jutott hogy ezt nézze bárki a képről.
Tudom hogy segitő szándékkal hivtad fel a figyelmet,de mondjuk privátban jobb lett volna.
Spongyát rá.

[ Szerkesztve ]

(#12037) banderasz77 válasza hevizms (#12036) üzenetére


banderasz77
addikt

A másik, hogy bárhol is lehettél, nem igaz? ;]

(#12038) Rawulf válasza hevizms (#12036) üzenetére


Rawulf
őstag

Én nem néztem meg, hova szól a koordinátád.

Különben is. A kettes számú barátnőd címe lehet, ugye? :D

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#12039) banderasz77 válasza Rawulf (#12038) üzenetére


banderasz77
addikt

Azta q.va, ott a pont......hát itt van a kutya elásva.... :DD

(#12040) hevizms válasza banderasz77 (#12037) üzenetére


hevizms
addikt

Igen persze,de ha már nyomozósdit játszunk,mégis mennyi az esélye annak hogy vasárnap reggel nem otthon tartózkodik az ember?
Szóval nem akkora baj ez,kicsit túlspiláztam én is.
Folytassuk a telókkal.

Menetközben gps-eztem a G3-al.
Tökéletesen működik,semmi pontatlanság.
Hárombetűst használok.

(#12041) Simon02


Simon02
tag

Bocsánat, hogy belekontárkodom, de kicsit túl lett ez spirázva, a fél ph-nak fent van a címe: [link]

De hogy on is legyek, úton van az én G3-am is a Mixeshopról, összesen 215-re jött ki, ami azért olcsóbb mint máshol (bár most látom megemelték az árát). Nagyon megbízhatóak és 1-2 órán belül minden mailemre válaszoltak. Igaz ugyan, hogy 3 nap helyett 5 napig tartott nekik feladni, de attól még nálam ajánlottak :) - ellenben a ttmalls.al...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#12042) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Erre a telóra fenem a fogam:

Philips W 832.

A hírekben is megjelent, MTK két magos, két kártyás teló. Ha tudjátok, láttátok már valahol, ahol meg lehetne venni, akkor sikítsatok! :)

Azt gondolom, ez egy best buy gép...

Köszi.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#12043) olo975 válasza Roda (#8355) üzenetére


olo975
csendes tag

Üdv! Én 3 napja kaptam kézhez a Jaiyu g3 csodaságot. Eddig minden szuper,abszolút megéri az árát (és a várakozást)
Magyar nyelv sajnos nincs benne ,és erre idáig csak részleges megoldást találtam,szóval ha valaki tudna segíteni ,hogyan magyaríthatnám teljes mértékben a telcsit,azt naon megköszönném!
Az a gond,hogy fogalmam sincs,milyen ROM-ot ,vagy MIUI-t tehetnék rá.
Egyébként "pre-sell" formában vásároltam,azaz egy hónappal a megjelenése előtt fizettem érte.
Cirka 50 napot vártam a készülékre,de végre itt van és tényleg szuper!
A vámon nem jutott át probléma mentesen,időbe,energiába,és pénzbe került ez a része is a dolognak,erre számolni kell,mert már ránézésre is luxus telefon! :W

Üzletelni csak korrektül szabad!...még jóhogy jó !!!...és milyen jó hogy jó!

(#12044) banderasz77 válasza 19_OsY_81 (#12042) üzenetére


banderasz77
addikt

Közel 500 dodóért? Kétlem.

Annyit tud, mint a 150-200 közöttiek. De te tudod.

(#12045) beers válasza banderasz77 (#12044) üzenetére


beers
addikt

Kinek mi a bestbuy :DDD !

M&N

(#12046) Bubcsi56 válasza beers (#11568) üzenetére


Bubcsi56
csendes tag

Megnéztem a beállításokban a build számot:
ZP900 20120912-155136 és a verzió 4.0.4
Letöltöttem a Zopo oldaláról a ZP900 romot abban a zip neve:
MP_MT77_root_en_play_fix_zp900_zwx_ics_20120912-155136_TSZ_PC
a dátuma és a build szám és a verzió ugyanaz, tehát ez a legutolsó hivatalos rom, ami rajta van. A Zopo oldaláról bárki letöltheti.

(#12047) b0bcat


b0bcat
addikt

Urak! Általában mi a véleményetek a DaPeng telefonokról?

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#12048) beers válasza Bubcsi56 (#12046) üzenetére


beers
addikt

:R

M&N

(#12049) Bubcsi56 válasza beers (#12048) üzenetére


Bubcsi56
csendes tag

A rom nevében az "en" ne zavarjon, kétszer is rákérdeztem a Zopo oldalán a fórumban, és az egyébként nagyon készséges Jessica (ő vágja a technikai részleteket) megesküdött az anyukája életére :) , hogy ez a multilanguage verziót takarja.

Amúgy egy kérdés: hogyan tudok képernyőkép mentést csinálni (pl. antutu-ról)?
Egyébként az antutu score 5594 lett, még egy kis optimalizálás, és utolérem a Galaxy Note-t ;)

[ Szerkesztve ]

(#12050) beers válasza Bubcsi56 (#12049) üzenetére


beers
addikt

hangerő le + power gomb

M&N

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.