Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) hevizms válasza GIJoe (#9348) üzenetére


hevizms
addikt

Na jó,de ez most honnan,melyik oldalról?

(#9352) banderasz77 válasza hevizms (#9351) üzenetére


banderasz77
addikt

minideal.net gondolom, nekem is most erősítette meg, van fekete... az ára is jó itt amúgy?

(#9353) LámaZ válasza szpali (#9349) üzenetére


LámaZ
addikt

Akkor bocs! :R

Legyen minden jó!

(#9354) LámaZ válasza Sanyesz. (#9308) üzenetére


LámaZ
addikt

Nekem is lóg a Dangpeng úr 35 dolcsival.
A PayPal nekem még nem adta vissza, várnak a másik fél válaszára okt. 25 óta.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#9355) chinaminman válasza xhege (#9331) üzenetére


chinaminman
tag

Enyém is 27-e óta csücsül valahol, lehet, hogy egy raklapon vannak. :D

(#9356) GIJoe válasza hevizms (#9351) üzenetére


GIJoe
addikt

az általad dicsért oldalról, csak lentebb scrolozztam, picit...

(#9357) xhege válasza chinaminman (#9355) üzenetére


xhege
addikt

Naxxon fórumtársé is információim szerint. Szóval vagyonk egy páran úgy tűnik. Kíváncsi vagyok mikor mozdul a helyzet.

(#9358) chinaminman válasza xhege (#9357) üzenetére


chinaminman
tag

Úgy látszik, hogy ez a gyors singpost nem nagyon jött be... :((
Sima airmaillel eddig a rekordom 8 nap, mondjuk az nem telefon volt.

(#9359) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Nekem is visszajött hiánytalanul a paypaltól a hoo-s huncutkodás. :D

[ Szerkesztve ]

(#9360) xhege válasza chinaminman (#9358) üzenetére


xhege
addikt

Nekem az utazása is hosszabb volt a csomagnak, mint az átlag, meg ez a vámos dolog sem megy túl gyorsan...

(#9361) hevizms válasza banderasz77 (#9352) üzenetére


hevizms
addikt

Hát láthatod te is ha megnézed.Ha neked az jó,akkor jó.
Egy biztos.Trükközni a postaköltségekkel meg százalékokkal nem szoktak.Ami ott van,a végén is annyi lesz.

(#9362) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Amúgy miért nem rendelitek DHL-el? Kifizettek több tízezreket és sajnáltok $25- a szállításra, hogy ne hetekig tartson mire ideér valami? Ezt nemigazán értem.

(#9354) LámaZ : Nekem sem reagált még a másik fél, pedig neki is az lenne az érdeke, hogy gyorsan lezáruljon nem?

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9363) LámaZ


LámaZ
addikt

Az októberi 2 hetes kínai ünnep miatt sok minden késett, de ne adjátok fel a reményt!

Legyen minden jó!

(#9364) LámaZ válasza Sir Riccio (#9362) üzenetére


LámaZ
addikt

+27% áfa!!!!!!

Legyen minden jó!

(#9365) Sir Riccio válasza LámaZ (#9364) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Miért normál esetben ha posta hozza nincs ?

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9366) hevizms válasza Sir Riccio (#9365) üzenetére


hevizms
addikt

Ez mindig előjövő téma.
Nincs róla értelemszerűen statisztika,de a fórum hozzászólásokból az szűrhető le,hogy a DHL-nél nagyobb az esély arra hogy nem csúszik át a csomag áfa fizetés nélkül.
Hangsúlyozom hogy NEM MINDEN ESETBEN.Ott is van ami simán megjön minden gond nélkül.Lásd Berigazek barátunkat,akinek sok csomagja jött DHL-el minden gond nélkül,a legutóbbi viszont megakadt.
A másik hogy a DHL nagyon sok esetben kéri be a számlát vagy az utalási bizonylatot,ami sok embernek nem áll a rendelkezésére.
A sima posta nem kér ilyet.
A másik amit irsz hogy mit számit az a 25$?
Hát pont annyit.Én azon inkább veszek memkarit vagy tokot vagy bármit,minthogy a DHL-nek adjam.
Simán kibirom azt a max 15 napot mig megjön free posttal.
Nekem legalábbis ennyi volt a legtöbb amit vártam.

[ Szerkesztve ]

(#9367) Sir Riccio válasza hevizms (#9366) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Akkor csak én vagyok aki nem bízik a postában, persze kisebb érték más tészta de van amit nem bíznék a postára. Részemről csak egy kérdés volt, de így persze érthető. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9368) hevizms


hevizms
addikt

Nekem a rekord a free posttal 6 nap volt.Nem tudom hogy csinálták.
Csak néztem!
Igaz az egy kis csomag volt kis értékkel,nem tudom az mennyire számit.Töltő átalakitó volt.

(#9369) hevizms válasza Sir Riccio (#9367) üzenetére


hevizms
addikt

Hát benne van a pakliban az is.Mondjuk ez az egy ami miatt kicsit aggódom én is,de úgy gondolom mivel van csomagkövető szám,ami a posta oldalán és rendszerében is ott van,talán nem merik lenyúlni.Végülis nyomonkövethető,ugyanolyan mint belföldön az ajánlott küldemény.Na meg legvégső esetben ott a paypal.

(#9370) hevizms válasza Sir Riccio (#9367) üzenetére


hevizms
addikt

Hát benne van a pakliban az is.Mondjuk ez az egy ami miatt kicsit aggódom én is,de úgy gondolom mivel van csomagkövető szám,ami a posta oldalán és rendszerében is ott van,talán nem merik lenyúlni.Végülis nyomonkövethető,ugyanolyan mint belföldön az ajánlott küldemény.Na meg legvégső esetben ott a paypal.

(#9371) devast válasza Sir Riccio (#9367) üzenetére


devast
addikt

No offense, de a magyar posta a nemzetközi leveleket kb kincsként kezeli, főleg az olyanokat amin van tracking. Csak aláírással veheted át.

(#9372) Dot válasza devast (#9371) üzenetére


Dot
őstag

Ez nem is baj, de én is ezt tapasztaltam!
Többször rendeltem kínából gadget-et, utoljára egy csavarhúzó készletet, általában sima "pukis zacsiba" érkeznek, de most magyar postás szalaggal volt betekerve igen jól! Fóliába egy nyomtatott papírral, hogy megsérült a csomagolás, ezért megerősítették. Szerencsére épségben ideért/igaz 30nap alatt/! Aztán lehet, hogy csak valaki kíváncsi volt mi van benne!

[ Szerkesztve ]

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#9373) Sir Riccio válasza Dot (#9372) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Így már én is jártam, de nagyobb értéket még mindig félnék rájuk bízni, ha van más lehetőség. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9374) ztibor válasza devast (#9371) üzenetére


ztibor
senior tag

Nekem ez újdonság, mert trackelt küldeményeket (kindle, telefon stb) is tömtek már be a postaládámba.

Ezzel szembe, ma jött egy pár ezer forintos notebook akku singapuri postával, és 3 helyen aláiratták, személyit kértek.

(#9375) berigazek válasza LámaZ (#9345) üzenetére


berigazek
őstag

3800,-ft volt rairva a csomagomra,de csak a VAM Nyilatkozatot kellett kitolteni a Fogado fel adataival ADO szamaval es nem kellett fizetni??!!Vajon miert?
Ki jart mar igy kozuletek?Sot nem is a vasarlo adatai kellettek...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9376) berigazek válasza beers (#9302) üzenetére


berigazek
őstag

Most melozom,de majd kerdezni szeretnek valamit holnap...:-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9377) body007


body007
addikt

Találtam az xda-n a b92m-hez cuccokat.
Star b92m cwm recovery root + CWM AND ROM BACKUP

Ez mi lenne: 2.5 GB DATA PERMANENT ROOT + FULLY WORKING RECOVERY
(for 2.5gb data after flash you must format data in recovery)

Átparticionálás + root + recovery menü?
Annyi, h ráteszem ezt a rom részletet? (mert bele nézve a .zip-be látom, h ez csak az eleje a rom-nak)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#9378) mikrofon


mikrofon
addikt

Egy Átparticionálás a lenovo a789-hez is érdekelne, de még nem találtam meg a megoldást! :F

(#9379) m165le


m165le
csendes tag

Sziasztok!

Végigolvasva a fórumot kedvet kaptam a kinai telefonokhoz.
Két hete rendeltem a ttmalls -tól egy N9776 -ost.
Kicsit féltem tőle, mert android mókolásban kezdő vagyok, ráadásul ennek a telefonnak csak kinai fóruma van, és valahogy keveset értettem meg belőle. :)
Ráadásul magyar nyelv nincs a honlap szerint a telcsin, de nekem mindenképpen ez a 6" -os kellett, mert keveset telefonálok inkább táblagép helyettesítőnek akartam, amivel mellesleg telefonálhatok is.
A dual sim meg azért kell, mert régóta van dominos kártyám, a másikba meg számítógéphez adott mobilnetet akarok, mert ugyanannyiért több adatmennyiséget adnak így.
Kértem a kinait, hogy ha lehet tegyenek rá magyar nyelvű androidot és úgy küldjék el.
A ttmalls 2 napon belül feladta a telefont, 26-án reggel megérkezett a postához, este 8.30 -kor vám elé állították, másnap reggel 9-kor levámolták, és ma kiszállították.
A vámot megúsztam, és a ttmalls magyar! nyevű 4.09 -es rendes play áruházas androiddal küldte el!
Nagyon pozitívan csalódtam a kinaiakban!
A telcsi egyenlőre most töltőn van, első benyomásom hogy igen minőségi a kivitel, nem recseg-ropog, pedig 6" -os a kijelző, brutál jó képpel (super amoled).
Gond nélkül csatlakoztam a google fiókomhoz, és próbából telepítettem egy alkalmazást.
Eddig minden amit megnéztem magyar nyelvű, csak rootolva nincs ezt kell majd megoldanom valahogy.
Még amit nem tudok, hogy valóban MTK6577 -es két magos proci van-e benne, mert a gyári beállításoknál ezt nem írja ki a telefonról.
Ha valaki ismer egy alkalmazást, ami minden hardwer infót közöl, kérem írja meg.

[ Szerkesztve ]

(#9380) acelos válasza m165le (#9379) üzenetére


acelos
tag

Pl.: Antutu benchmark, Elixir2

(#9381) Mikuland


Mikuland
tag

Antutu ki írja a teló adatait. Ha van olyan progi feltelepítve, hogy "Superuser" akkor rootolt.

Találtam mókolást a wifi antenna erősítésére...ki válalja? :F

Ezt a star note 9000-en csinálták...

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#9382) banderasz77 válasza Mikuland (#9381) üzenetére


banderasz77
addikt

Simán csak egy drót van forrasztva a nyák megfelelő pontjára. Bármelyik TV szerelő megcsinálja, ha van aki szétszedi a telót és tudja hová kell forrasztani...

(#9383) ouzohuto válasza Dot (#9372) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Inkább az a helyzet, hogy átvizsgálták a csomagodat. Anno nagyon nagy drog mizéria volt ezügyben :S

XiaomI RedmI Note|||

(#9384) sirály69 válasza ftibor (#9268) üzenetére


sirály69
őstag

Ma rendeltem két filléres dolgot tesztnek innen ...
Meglátjuk mi lesz...

Szerver Hosting Debrecenben

(#9385) Dot válasza ouzohuto (#9383) üzenetére


Dot
őstag

A mai világban egy röntgen géppel gondolnám! Ja és a másikak miért nem voltak szétvágva?!
Tény 1. ránézésre úgy egy adag drognak nézett ki, azaz ahogy a filmekbe van tégla alakban! :D
De ahogy megfogtad zörgött a sok csavarhúzó fej benne!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#9386) LámaZ válasza berigazek (#9375) üzenetére


LámaZ
addikt

Legyen minden jó!

(#9387) berigazek válasza LámaZ (#9386) üzenetére


berigazek
őstag

Nem ertetted megvkerdesemet,olvasd el megegyszer :))

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9388) ZaXXoN válasza berigazek (#9387) üzenetére


ZaXXoN
tag

Vagy te nem értetted a válaszát? 22 euro alatt nem kell fizetned, márpedig 3800Ft ~ 13 euro.

(#9389) Rawulf


Rawulf
őstag

Könyörgöm, nyisson már valaki egy külön kínai vám topikot és kínai cégek topikot.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#9390) hevizms válasza ZaXXoN (#9388) üzenetére


hevizms
addikt

Szerintem az a 3800 ft már a kivetett áfa volt és gondolom nem érti miért nem kellett kifizetnie.
Mondjuk nem egyértelmű a kérdés az már biztos.

[ Szerkesztve ]

(#9391) berigazek válasza hevizms (#9390) üzenetére


berigazek
őstag

A kerdes az volt,hogy miert nem nekem szabtak ki azaz a vasarlo nevere!Es ki kellett a nyilatkozatot tolteni a fogado nevere es ado szamaval!
Ezt irtam es erre nem kaptam valaszt senkitol... :(
Mikor kell fizetni jovore adobevallaskor?
Ezzel befejeztem ugy latom,hogy nem tudjatok a valaszt es ,,ŐK" sem valaszolnak ez a legnagyobbik bajom... :(

ZaXXon!

Te meg nem tudod,hogy a szamla 40,-USD-rol volt,az tobb,mint 22,-eur...

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9392) hevizms válasza berigazek (#9391) üzenetére


hevizms
addikt

Na várjunk csak.
40$ miatt nem kell áfát fizetni.
Most akkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#9393) berigazek válasza hevizms (#9392) üzenetére


berigazek
őstag

Es mikor kell fizetni ez volt a kerdes masik fele :)
Amugy koszi a valaszt arra voltam kivancsi!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9394) berigazek válasza berigazek (#9393) üzenetére


berigazek
őstag

Leirtam erthetoen,hogy miert is kellett Vam Nyilatkozatot ado szam meg minden???

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9395) LámaZ válasza berigazek (#9391) üzenetére


LámaZ
addikt

Először is, írj érthetően, mert sem magyar ékezet, sem központozás, semmi. Így nem lehet válaszolni.
A vámot, áfát meg a termék átvétele előtt kell kifizetni, DHL-nél pl. a futárnak.

Annyit ne értetlenkedj, nem szeretem, amikor valaki képtelen megfogalmazni a gondolatait, elvárná, hogy kitaláljuk őket.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#9396) berigazek válasza LámaZ (#9395) üzenetére


berigazek
őstag

Maa megertette ketszer irtam irtam le es az egyik irasomon volt ia ekezet :DD
Kulfoldi billentyun nincs magyar ekezet :))
Es most megint nem ertetted amit ketszer irtam le,de viszont amire valaszt adtatok azt mar tudtam:-)
Jo ejt!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9397) LámaZ válasza berigazek (#9396) üzenetére


LámaZ
addikt

OK, te egy boldog ember vagy.

Legyen minden jó!

(#9398) berigazek válasza LámaZ (#9397) üzenetére


berigazek
őstag

Akkor volnék boldog,ha a hozzászólok elolvasnák pontosan az elözményeket és utána tudják,hogy miről is van szó és nemcsak az utolsó hsz.-t kell elolvasni!
És,ha valaki nem tudja a vàlaszt akkor inkább ne is szóljon a dolgokhoz :DD

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9399) tlac válasza berigazek (#9398) üzenetére


tlac
nagyúr

valószínűleg nagyon kevés ember lehet, aki ezt a topikot alaposan követi
nem nézek rá pár napig és lesz benne 300 új üzenet...
ha azt akarod, értsük miről van szó, pár mondatban írd le az előzményt

(#9400) berigazek válasza tlac (#9399) üzenetére


berigazek
őstag

Igaz,de az ember azt hinné,hogy a hozzászól9 elolvas mindent mielőtt hsz a dolgokhoz,nem? :D

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.