Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) fateless válasza Ádibádi (#10098) üzenetére


fateless
veterán

Gondolom nem az egyetlen vagyok, akinek a gyomra ezt így egyben nem veszi be. (Hoo feeling)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10102) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Sziasztok,

Lenne néhány kérdésem az Android 4 oprendszerrel kapcsolatban.

1) Tud webszerver lenni?
- milyen tartalmakat képes szerverként szolgáltatni
- eközben normálisan használható-e tovább

2) meg tudja osztani az internetkapcsolatot számítógéppel?
- hspa-n fogadni és wifin osztani tovább
- közben tudja-e ő is továbbra is használni a netet

3) tud youtube és egyéb beágyazott videókat letölteni
- milyen minőségben
- milyen formátumban
- milyen program kell hozzá?

4) van hozzá torrent kliens?

5) hosszas letöltés nagy mennyiségben mennyire foglalja le?

6) Használható letöltés közben normálisan minimum telefonként vagy akadozik?

7) ut rajta OpenOffice.org?

8) mennyire működik a multitasking? Tudnátok mondani rá egy példát?

9) egyetlen fejlett gép sincsen qwerty billentyűzettel?

10) a kínai oldalakról van tapasztalat a garancia érvényesítésében?

11) Létezik a klón modellekre invisible shield?

12) a b/g és a b/g/n wifi között mi a különbség?

13) ha dübörög az internet az egyik sim kártyán, akkor a másik kártya nincs fenn a hálózaton? (mint amikor beszélünk az egyik sim kártyán, és a másik addig lekapcsolódik)

14) ahspa internet csak az egyik sim kártyán használható?

Előre is köszönöm a választ!

nyuszi

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#10103) Ádibádi válasza fateless (#10101) üzenetére


Ádibádi
tag

Pedig úgy néz ki ez az új HDC variáns mivel máshol is feltűnt :K

[link]

Csak itt nincs annyira sok Samsung logó rajta :U

"HDC Galaxy S3 I9300 MTK6588 White Version showing below is an engeneer model from HDC Company and tested by Fastcardtech, all those info are from HDC Galaxy S3 I9300 engeneer phone though FCT tech support team. "

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

(#10104) nyuszi123456 válasza feca81 (#10082) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

kár, hogy ez lett a vége a hootabletnek, remélem, kártérítettek Benneteket

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#10105) LámaZ válasza nyuszi123456 (#10102) üzenetére


LámaZ
addikt

Kedves nyuszi!

10 ezer (bocs, inkább 20k, mert sok van) ft-ért megválaszolom minden kérdésed, de biztos lesznek itt ingyért dolgozó önkéntesek is.

(Amúgy ez a kérdés nem idevaló, hanem az android oprendszer topikjába.)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#10106) Bagira01


Bagira01
veterán

Megjött a v1277, sajna nem voltam otthon, aki meg otthon volt nem volt hajlandó átvenni..... Az a baj, hogy holnap is kèsön èrek haza, lehet, hogy vègül csak szombaton tudom elhozni :(

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#10107) mikrofon válasza Bagira01 (#10106) üzenetére


mikrofon
addikt

:W

(#10108) banderasz77 válasza Bagira01 (#10106) üzenetére


banderasz77
addikt

Nekem még nem jött semmi, talán holnap.... :U

(#10109) fecg21 válasza Ádibádi (#10098) üzenetére


fecg21
aktív tag

Ez már azért a pofátlanság netovábbja, Samsung s3-ként árulnak egy mtk chipset-es telót...nevetséges.... :U

(#10110) mikrofon válasza berigazek (#10090) üzenetére


mikrofon
addikt

ezért rendeltem napelemes "energiabankot" e-bay-ról. 5000mAh. Tölthető microUSB-n és az egyik oldala napelem! Autóban a szélvédőnél jobb, mint az autós töltő! :DDD

Egyébként énn most cserélem le az 550mAh-s autóstöltőmet, kínai spec. szerint 2000mAH-sra, mert a jelenlegi alígbírja. Ez azt jelenti, megy a navi folyamatosan bekapcsolt képernyővel, zenelejátszó FM transmitterrel, időnként bejövő hívások fogadásával, már alig jut energia az aksi töltésére. Ez kicsit kellemetlen, mert utazás után kiszállok az autóból, és a telefon töltöttsége max. 10%-ot emelkedett. Szeretném, ha mikor kiszállok teli lenne.

Cappa72 és Devast fórumtársakkal egyetértek! Annyit vesz fel az akku amennyit az elektronika szeretne, ha a töltő bírja. Amit Te írsz, az leginkább az NiMH elemformájú aksikhoz használt ultragyors töltőkre vonatkozik! A rendszeres, teljes lemerítés, visszatöltés tartja jó kondiban az aksikat. Ez az anód és katód közötti elektronáramlás miatt szükséges, azaz hogy időnként az "összes" rendelkezésre álló elektron átvándoroljon, majd vissza. Az elektronok is el lustulnak edzés nélkül, épp úgy mint az ember....

[ Szerkesztve ]

(#10111) nyuszi123456 válasza LámaZ (#10105) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

nem érted a dual sim androidra vonatkozó kérdéseket, vagy csak nem olvastad el?

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#10112) berigazek válasza devast (#10099) üzenetére


berigazek
őstag

Na,de azért annyira se... :DD
A laptop akksit is én írtam egyebek között,hogy havonta lemerítem egy pàrszor és igen örülök,hogy az akksijaim mindig sokáig tartottak :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#10113) feca81 válasza nyuszi123456 (#10102) üzenetére


feca81
aktív tag

néhány válasz:

12) a b/g és a b/g/n wifi között mi a különbség?
úgy tudom sebesség. egy "új" gyorsabb adatátvitel. az idézőjel azért van,mert már megvan pár éves. jelenleg csak helyi jálón van értelme,mert ritka a 10mb-esnél nagyobb kapcsolat. azt meg tudja produkálni a b/g is. részletesebben: http://hu.wikipedia.org/wiki/Wifi

13) ha dübörög az internet az egyik sim kártyán, akkor a másik kártya nincs fenn a hálózaton? (mint amikor beszélünk az egyik sim kártyán, és a másik addig lekapcsolódik)
de rajta van a hálón. ez a történet csak a beszélgetésre vonatkozik.magyarul ha az egyiken beszélsz,a másik lemászik, de ha egyiken netezel,ugyanúgy megy a másik. gondolj csak a simpla simkártyásokra.ha azon netezel,akkor is tudsz fogadni hívást. Viszon ha hívás jön,a netről lemászik!

14) ahspa internet csak az egyik sim kártyán használható?
igen,csak az egyik kártyán használható. ahol beteszed a simkártyát ott mutatja,hogy melyik képes rá.

sajnos a többire nem tudom a választ. viszont a jó hír,hogy szinte mindenre létezik program! tehát valószínű,hogy tud lenni webszerver,és meg is tudja osztani a netet. utóbbi szinte 100%

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10114) feca81


feca81
aktív tag

uraim!:
http://www.fastcardtech.com/goods-7418-Jiayu-G3-MTK-6577-Dual-Dore-Dual-Simcard-Dual-Standby-1G-RAM-45-IPS-Screen-8MP-Camera.html
200db g3 in stock!!!

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10115) Ádibádi válasza fecg21 (#10109) üzenetére


Ádibádi
tag

Itt van az Unboxing videó...minden "Samsung" :U

[link]

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

(#10116) devast válasza feca81 (#10114) üzenetére


devast
addikt

Délelőtt még csak $195 volt, most 199.99.... tehgát egy $2-os cuccot kell hozzá venned hogy free shipping legyen, $202-nél tartunk, plusz 4,5% paypal fee, $211 összesen. Mondjuk még így is talán a legolcsóbb ajánlat.

(#10117) feca81 válasza devast (#10116) üzenetére


feca81
aktív tag

egész pontosan 209.31$:) legolcsóbb 206 vagy 202, ami mind kétséges. szerintem bevállalom

javítok: bevállaltam. 48510Ft-ért megvettem a Jiayu G3-at pay-pallal, free shippinggel :C

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10118) fecg21 válasza Ádibádi (#10115) üzenetére


fecg21
aktív tag

Rengeteg hiszékeny vásárlót fognak evvel a cuccal átverni....nekem csak ez a bajom vele-semmi más. :(((
Piacon, még talán ilyen sufni gsm üzletekben is lehet majd később ilyen telóval találkozni-vagy ki tudja még hol....ezzel kissé messzire mentek a kínaiak szerintem....

(#10119) devast válasza Ádibádi (#10115) üzenetére


devast
addikt

Az nem zavar senkit, hogy $300 egy nexus4 4magos krait-al, normális garanciával/supporttal ?

(#10120) fecg21 válasza feca81 (#10117) üzenetére


fecg21
aktív tag

Én max 40.000ft-ot fizetnék egy G3-ért, többet semmiféleképpen nem... :N

Jelenleg 224 ft-ért kapsz 1 usd-t. Igen, romlott egy keveset a forint.

Devast: : az egy hülyeség, én nem hiszem el hogy a G3 gyártása annyiból jönne csak ki....nevetséges-sokkal kevesebb összegből hozzák azt ki..

[ Szerkesztve ]

(#10121) devast válasza feca81 (#10117) üzenetére


devast
addikt

Én $237-et fizettem, de ez akkor még csak -50887 volt. Ennyit romlott volna a forint ?
@fecg21: akkor soha nem lesz neked, mert kb 36k-ba kerül kínában a gyártótól. Max ha valami kínai haverod tud küldeni neked :)

[ Szerkesztve ]

(#10122) ztibor válasza mikrofon (#10110) üzenetére


ztibor
senior tag

(#10123) feca81 válasza devast (#10121) üzenetére


feca81
aktív tag

rengeteget romlott. paypal 232-ben számolja most. 1-2 héttel ezelőtt még 220 alatt...
amúgy a nexus 4 nem 300$, mert az LG nem hajlandó annyiért adni...

fecq21: én se akartam többet adni érte,de ha most nem csapok le rá, attól félek kivonják a forgalomból, mielőtt hozzájutnék.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10124) fecg21 válasza feca81 (#10123) üzenetére


fecg21
aktív tag

Figyelj, én is nagyon sokáig oda meg vissza voltam a G3-ért, nagyon sokáig vártam hogy in stock legyen, aztán egy idő elteltével meguntam. Most jelenleg elérhető-de ezért az összegért köszönöm szépen nekem inkább nem kell(meg nem is lenne miből :DDD )-lesz még olyan teló ami gorilla glass-os, nem is egy, hanem egyre több. És azok az újabb telók már remélhetőleg erősebb gpu-val lesznek majd szerelve mint a jelenleg használatos sgx531-es.

[ Szerkesztve ]

(#10125) feca81 válasza fecg21 (#10124) üzenetére


feca81
aktív tag

abszolute megértem a hozzáállásod,én is ilyen vagyok. csak nekem most már szükségem van egy dual simes, nagykijelzős okostelefonra, mert hamarosan elkezdünk appokat fejleszteni a cégnél mobilra,és le akarom tesztelni azokat. Összekötöm a kellemeset a hasznossal. Lecserélem a samsung D880-amat, és még a melóban is tudom használni a telóm. Sajnos a másik telefonom, a SE Xperia Mini Pro kijelzője nagyon kicsi...

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10126) Sanyesz. válasza feca81 (#10123) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Sajnos a PayPal-nak nagyon rossz az árfolyama. Ez az ára a biztonságnak. Ha be mernénk vállalni pl. a közvetlen bankkártyás fizetést, olcsóbb lenne. De ismerve a kínai boltokat, inkább PayPal.
Nekem a G3 230$-ba került, azaz 52 ezer Ft. :Y

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#10127) feca81 válasza Sanyesz. (#10126) üzenetére


feca81
aktív tag

igen, így van. nekem ennyit megér a biztonság.

amúgy már 205$ a fastcardtechnél. egyre jobban megy fel...

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10128) ztibor válasza Sanyesz. (#10126) üzenetére


ztibor
senior tag

De miért a Paypal vált?
Állítsd be hogy a saját bankod váltson, és sokkal jobban fogsz járni.

[ Szerkesztve ]

(#10129) fecg21 válasza feca81 (#10125) üzenetére


fecg21
aktív tag

Értem, ha így nézzük akkor végülis neked vissza termeli majd a telefon ezt a vételárat-remélhetőleg. És ha munkára is kell egy ilyen telefon-akkor nem kérdés hogy ez még mindig jobban megéri, mint egy 100 akár hány ezres telefon-ami a te esetedben ugyanazt a célt szolgálná majd.

Csak tényleg azért eljutottak oda a kínaiak hogy kezdenek nagyon elszállni az árakkal, se support, se garancia, se semmi-és bőven 200 dollár felett van egy mtk chipsetes 2 magos teló átlag ára-szállítással mindennel együtt. Nekem egyre inkább nem éri meg...

(#10130) Rawulf válasza fecg21 (#10120) üzenetére


Rawulf
őstag

Ne a középárfolyamot nézzétek, hanem az eladási árat.
40.000,-ért G3-at? Lassan a B92M 1GB-os verziója sem fér bele. :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#10131) devast válasza fecg21 (#10129) üzenetére


devast
addikt

Nem csak neked, nekem is ezen sír a szám. Ráadásul a 4magos mtk6588.al mégjobban el vannak szállva, már majdnem $300-at akarnak. Bukás lesz ennek a vége :)
ps: paypal-nál be lehet állítani, hogy a paypal váltson neked, vagy az eladó valutájába fizetnél. Nálam sokkal jobban jön ki, ha az otp vált nekem, nem a paypal. A negatív velejárója, hogy ha refund van, akkor azt is az éppen aktuális árfolyamon fogják visszafele váltani.

[ Szerkesztve ]

(#10132) feca81 válasza ztibor (#10128) üzenetére


feca81
aktív tag

mert a bankomban nem bízok :DDD képes addig várni, míg annyira felmegy a $ ára, hogy rosszabbul váltson,mint a paypal. Sajnos nem vicc,már megcsinálta velem. Nem 2-3 nap múlva vonta le,mint ahogy az elő van írva, hanem 1 hét után, amikor már bőven felment a $!!! :Y (se ünnep,se semmi nem volt,amire lehetett volna hivatkozni)

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10133) Sanyesz. válasza ztibor (#10128) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Már bocsássatok meg, hogy ilyen tudatlan vagyok, de hol tudjátok Ti beállítani, milyen árfolyamon váltson a PayPal? :F
Csodálkoznék, ha ilyen lehetőség lenne.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#10134) fecg21 válasza devast (#10131) üzenetére


fecg21
aktív tag

Valószínűleg bukta lesz ebből előbb utóbb, tisztességes support meg garancia nélkül a neve nincs logóval ellátott telóikat egy idő után nem fogja megvenni az átlag vásárló. Én elhiszem hogy a minőségibb telóknak ára van-de ha azt veszem hogy gyakorlatilag a telefon legyártás után nulla költségük van egy ZTE vagy Huawei-hez viszonyítva-(ők supportot is adnak legalább, garanciát stb-ami pénzbe kerül), akkor hát hogy is mondjam...lassan meg gondolandó a vásárlás a neve nincs "telógyártó műhelyekből"....

(#10135) Rawulf válasza fecg21 (#10134) üzenetére


Rawulf
őstag

Egy kis manufaktúrától mit vársz?
Példát lehetne róluk venni, hogy kell 100% feletti haszonnal dolgozni. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#10136) smilecat válasza Sanyesz. (#10133) üzenetére


smilecat
aktív tag

Sehol, a paypal accountodnál van egy "átváltó", ott látod ők mennyiért váltják a forintot...

(#10137) nyuszi123456 válasza feca81 (#10113) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Köszi szépen a választ. Akkor ha a megjelölt sim kártyán megy a hspa, telefonhívást fogadni és kezdeményezni mindkét sim kártyán lehet, bár a beszélgetés ideje alatt az internet szünetel (wifi esetében pedig talán tovább fut a net).

Valahogy soknak tűnik ennyi minden egyszerre egy készüléknek. Androidom még nem volt, de korábbi csúcsmodelleket használtam már, és ismerem az alkalmazások önkényes bezárásának jelenségét /pl memóriahiányra panaszkodva/. Hosszabb letöltéseket valószínűleg wifin sem érdemes rábízni, ha közben telefonálni akarunk, mert megszakadhat, és vagy képes újraindítani, vagy nem. Hogy eközben mi történik egy esetleg megnyitott, de épp nem mentett dokumentummal, szintén kétesélyes.

Vajon a telefonálás, a két sim egyidejű kezelése, az internet, azon belül mobilnet vagy wifi jelent próbatételt inkább az Android 4nek?
vagy ez nem állapítható meg, és bármilyen multitaskingra egyaránt érzékeny lehet egy határon túl. És vajon mi lehet ez a határ...

Például érdekes kérdés, mit csinál, ha épp videót veszel fel, amikor megcsörren az egyik sim kártya.

/nyilván ki lehet akasztani bármilyen rendszert, a cél nem ez, hanem csak látni, hogy 5-6 funkció együttes alkalmazásánál érdemes megfontoltnak lenni, mint user, vagy már kettőnél is érdemes minél inkább mentesíteni a rendszert, mert nem bírja/

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#10138) Sanyesz. válasza smilecat (#10136) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Naja! Ezt pár hete már megbeszéltük, hogy árfolyamot senki nem állítgathat. Ugyanúgy jegyez keresztárfolyamot a PayPal, mint a kártyatársaságok. :K

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#10139) fecg21 válasza Rawulf (#10135) üzenetére


fecg21
aktív tag

Semmit, csak a telefonjaik ár/érték arányához megfelelően társított árazást. Egyszerűen nem adhatnak el egy 2 magos okostelefont túlárazottan a leendő vevőknek-terméktámogatás, szerviz, garancia, jól beazonosítható márkajelzés nélkül . (ennél érthetőbben nem tudom leírni-szerintem érted/értitek hogy mire gondolok) Az elején-még amikor bejött az mt6575,akkor érdekes módon tudtak jól beárazott telefonokat piacra dobni-jó, igen-ez lehetett a csali. De akkor is, egyre húzósabb az árazásuk ezeknek a több magos mtk processzorral szerelt telefonoknak, én mindenesetre sokallom..

[ Szerkesztve ]

(#10140) Rawulf válasza fecg21 (#10139) üzenetére


Rawulf
őstag

Arra céloztam, hogy a JiaYu és a Xiaomi is a kínai belső piacukra termel. Szándékosan limitált szériát gyárt le időközönként (és nem a mennyiségre megy, mint pl. a Star). Nekik a haszon mértéke a fontos.
Amúgy a JiaYu support-ja igencsak jó, az más kérdés, hogy a hivatalos fórum természetesen kínai nyelvű (ahonnan a firmware is tölthető).
Sajnos itt a November és szokás szerint a forintot ütik ilyenkor. Nesze neked karácsony.
Január és Március lesz szerintem a vásárlásra érdemes időszak (a választék/ár szempontjából).
Februárban a kínaiak ismét pihenni fognak és bulizni.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#10141) ztibor válasza fecg21 (#10139) üzenetére


ztibor
senior tag

De a legegyszerűbb megoldás hogy nem veszed meg a telefont, ha sokallod az árát :)

(#10142) cappa72 válasza feca81 (#10123) üzenetére


cappa72
nagyúr

fura. delelott meg 225 volt. felkeltek az amcsik es tozsdeznek, mi?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#10143) Rawulf válasza cappa72 (#10142) üzenetére


Rawulf
őstag

Nem az amcsik. Idehaza keresd a ludasokat. Mivel nem szabad politizálnom, ezért nem mondok neveket (de az egyiknek még a szeme sem áll jól). :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#10144) fecg21 válasza ztibor (#10141) üzenetére


fecg21
aktív tag

Igen, majd ha lesz felesleges 40 pár ezrem, és lesz kínai dual simes telefonból valamilyen bestbuy vagy egyéb speckó miatt megvételre érdemes telefon-akkor majd vásárolok-addig meg sózzák el a túlárazott telóikat annak akinek tudják... :P

(#10145) b0bcat válasza mikrofon (#10110) üzenetére


b0bcat
addikt

"Amit Te írsz, az leginkább az NiMH elemformájú aksikhoz használt ultragyors töltőkre vonatkozik!"

Tudomásom szerint a nikkeles akkumulátorokon belül a kadmiumosak (NiCd) rendelkeznek igazán az úgynevezett memória-effektussal. (Ez az a jelenség, amikor nem töltik fel "csurig" az akkut, és egy idő után "úgy emlékszik", hogy alacsonyabb feszültség szinten van a maximuma, és egy idő után jobban már nem is lehet feltölteni. Ergo mindig ajánlatos ezeket teljesen lemeríteni, majd fullra feltölteni.)

A lítiumos akkumulátorokon belül a LiPo-khoz "értek" jobban. Nos, ezek közül a leggagyibbak (régebbi típusúak) is 2C-vel tölthetők, de az újabb generációsak akár 5C-vel is. (Tehát egy 1.000 mAh-s régebbi LiPo akku 2A-rel, de egy újabb generációs akár 5A-rel is.) Én sehol nem láttam még olyat leírva - pedig rengeteg magyar és külföldi modellező fórumot végignyálaztam a témában -, hogy minél kisebb töltőáramot használsz, annál jobban feltöltődik a pakk, vagy hogy annál tartósabb lesz, mármint lítiumos akkuk esetében. (Ez most nem neked, hanem berigazek kollégának szól. :B)

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#10146) feca81 válasza cappa72 (#10142) üzenetére


feca81
aktív tag

dehogy! A görög válság, a spanyol és olasz helyzet miatt gyengült az euró a dollárral szemben,és természetesen a forint még az eurónál is jobban gyengült. Nem értek ehhez. Sosem értettem, miért ők vannak sz.rban, és mi szívunk miatta. Mondjuk nem is érdekel, mert csak jobban felidegesíteném magam :D

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10147) Rawulf válasza feca81 (#10146) üzenetére


Rawulf
őstag

Mert EU-ban mi vagyunk a legsérülékenyebbek a tudod kicsodák/micsodák miatt. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#10148) robit1973


robit1973
aktív tag

(#10149) miklosandras


miklosandras
csendes tag

Hát, a fastcardtech -nél vettem egy G3 -at :) Tokkal, kicsit több mint 50ezer (218.65$) volt. Hát kíváncsi leszek :)

[ Szerkesztve ]

(#10150) orkester


orkester
senior tag

Vett már valaki Jiayu G1-et? Páromnak is jó lenne egy 2 simes mobil, de a telefonáláson és esetenként pár kép készítésén kívül nem használja másra, ezért minél olcsóbban. Illetve ami nem világos, hogy ebben egyik SIM hely sem 3G képes? Mert a 2. sim Neki is mobilnetre lenne.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.