Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107001) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

be touch 2-ről mik a vélemények 180usd-ért marha jónak tünik ?
Illetve ami megválaszolatlan számomra, hogy 2db sim esetén van microsd bővíthetőség ?

(#107002) Bendegúz98 válasza TaaT (#106998) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

A tobbirol nem akarnak lebeszelni?
A blackview ha jol latom tf/microsim, a doogee meg presell ki tudja milyen lesz?

[ Szerkesztve ]

(#107003) TaaT válasza Bendegúz98 (#107002) üzenetére


TaaT
veterán

Azokról nem, egyik haver most vett Lenovo A916-ot, az műszaki paramétereiben pl nagyon hasonlít a Blackview V16-ra.

Give them hell Ukraine!

(#107004) szuszinho


szuszinho
őstag

Tudtok ajánlani megbízható telefonszervizt?

(#107005) b0bcat válasza TaaT (#106995) üzenetére


b0bcat
addikt

Egyéni preferencia kérdése. Szebb a HD felbontás a qHD-nál, ez nyilvánvaló. ;) Nekem 5,5 colon is még beleférne a qHD, más attól már hányingert kap. Nem vagyunk egyformák. :N 100 dollárért szerintem elfogadható kompromisszum az a felbontás, igaz, mostanság egészen meglepően jó dolgokat (pl. Mlais MX Base) lehet ugyanennyiért megcsípni. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#107006) bupemko válasza GIJoe (#106999) üzenetére


bupemko
senior tag

Ennek mintha itthon gond lenne a DualSIM képességeivel - ismerős azt mondta, hogy csak egy IMEI-je van, ami Kínában nem gond, de neki gond volt.

(#107007) cappa72 válasza bupemko (#107006) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem lehet gond az egy imei itthon sem.
Nagyon sok gyártó 1 imei-vel árulja a telefonjait (ZTE, Jiayu), semmi fennakadás nem volt soha.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#107008) TaaT válasza b0bcat (#107005) üzenetére


TaaT
veterán

Tetszik ez az MX Base, de sehol sem láttam 100dollárért :B Meg hát próbálnék 85dollár körül keresgélni.

Én sem vagyok a nagyon magas felbontás megszállottja, haver 5.5"-os 720p-s Lenovoja pl teljesen jó szerintem.

Give them hell Ukraine!

(#107009) GIJoe válasza TaaT (#107008) üzenetére


GIJoe
addikt

Elephone G9 95$
SISWOO A4 89$ :)
Blackview Zeta V16 85$
LANDVO L500S 70$ :)

Csak keresgéltem, nem ismerem 1iketsem...

(#107010) bupemko válasza cappa72 (#107007) üzenetére


bupemko
senior tag

Nem tudom, hogy ZTE/Jiayu-hoz képest a ViewSonic mit alakított, de ez volt a tapasztalat:

SIM2 bekéri PIN-t, de nem megy fel hálóra.

Nekem még nem volt olyan telefonom, aminek 1 IMEI-je lett volna, úgyhogy passz, csak gondoltam megírom, hogy volt ilyen tapasztalat is.

(#107011) TaaT válasza GIJoe (#107009) üzenetére


TaaT
veterán

Az L500S egyből kiesik, nagyon gyenge a kijelzője. :B

Give them hell Ukraine!

(#107012) GIJoe


GIJoe
addikt

Amennyire kemény a $ most Huawei P8 Lite DualSIM 70E ért honi garanciával, nem tűnik rossznak...
200$ felett van kintről szinte mindenhonnan (x288)

[ Szerkesztve ]

(#107013) robi1979


robi1979
aktív tag

No ismét akadt egy kis problémám a Comebuyos rendeléssel: tegnap este beraktam kosárba a ZTE Blade S6-ot, német EU raktárról. Ma reggel nézem a German Warehouse szürke, azaz nem lehetett már kosárba rakni még egy darabot innen, viszont az enyém ott virított még a kosárba és a 30euros kupon kódot is elfogadta, így paypallal kifizettem ma. Szerintetek most ilyenkor mi van? Küldik vagy nem vagyis bele számolják az enyémet is ami kosárban volt már tegnap este annak ellenére hogy csak ma fizettem ki?

[ Szerkesztve ]

(#107014) silver10 válasza bupemko (#107006) üzenetére


silver10
aktív tag

A ZP 999 is! egy IMEI számos, míg a korábbi Zopom kettő IMEI-vel rendelkezett. A 999 mind2 SIM-mel rendben műxik a hálózaton, mobilnet, hívás ugyanúgy. Vagyis ez nem lehet gond.

(#107015) Bendegúz98 válasza robi1979 (#107013) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Az lesz, hogy elobb utobb lesz egy zte blade s6-od.
De azt ne vard, hogy itt valaki megjosolja neked, hogy most mi lesz.
Kicsik annyit hajintanak az arukeszletrol, hogy meg a live chat se tudna neked megmondani.
Azt mondja majd ha megkerdezed tole, minden rendben ne idegeskedj rogzitettek a megrendelest kuldik.

(#107016) gyűrű válasza silver10 (#107014) üzenetére


gyűrű
addikt

Ez így van.. az ép zp999-em is csak egy imeit mutat, de tökéletes mind a pannon, mind a westel hálózaton.
Amúgy.... pár hét használat után, ajánlott vétel a Blackview Alife S1 ami nagyon jól működik, olcsó, minden 4G megy rajta, nincs kinai appokkal teleszórva,kicsi, könnyű, kamerája tuti, gps-e is jó....

(nem fizetett hirdetés..)

[ Szerkesztve ]

(#107017) Nkboy


Nkboy
senior tag

Sziasztok!

Egy telefonnál a B20, 800mHz hiánya az miben nyilvánul meg? Bocs a kérdésért, de nem tudom, nem értek hozzá :B

És elvileg a Redmi 2 , az tudja a 800Mhz-t is, ha jól olvastam?

Köszönöm!

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#107018) #79335424 válasza Nkboy (#107017) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerinted???
Sztem elég egyértelmű, hogy nem lesz 4G elérés ott, ahol a szolgáltató ezen a frekvencián nyújtja a 4G -t.
Remélem, most nem az jön, hogy melyik szolgáltatónak, melyek a 800Mhz -el lefedett területei!

[ Szerkesztve ]

(#107019) WOT-H-A-C válasza #79335424 (#107018) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nyugodtan rajad, ON-ba a frekis hozzászolásokat! :) Kivéve ha át kanyarodunk VoIP- témába. :R

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#107020) Nkboy válasza #79335424 (#107018) üzenetére


Nkboy
senior tag

Mivel, hogy én nem kenem vágom a témát, ezért merészeltem rákérdezni. Bocsi a zavarásért! ☺

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#107021) iMaverick válasza #32577792 (#106200) üzenetére


iMaverick
addikt

Erről az Elephone P4000-ről semmi hír azóta sem?

Próbáltam nézegetni webshopokban, meg külföldi fórumokban, de akkora az össze-vissza fejetlenség, hogy csak na...

Először is hol "pre sale"-ben van, hol "out of stock", hol meg "in stock". A pre sale végét minden oldalon máskorra írják, volt már május, június, most éppen július 15, meg július 18-ka volt közszájon.

A 2GB memória rendre 1GB-nak kikiáltva, lévén YT-os videókon a benchmark program 1GB-nak írta.

Ez azért eléggé nagy baj. (Az 4400-as aksira is kíváncsi lennék.)

Elephone tulajok: a gyártó mennyire szokott hazudni a paraméterek kapcsán? Kamerával mennyire vagytok megelégedve?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#107022) beg válasza Nkboy (#107020) üzenetére


beg
veterán

Akkor mész biztosra 4g ügyben, ha b20-ast is tudót keresel. Később meghálálja magát.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#107023) #79335424 válasza Nkboy (#107020) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem érzem úgy, hogy indokolt lenne a hangsúlyváltásod. Egy "sorry" sztem reálisabb lenne. Ez a dolog lehet, hogy Neked új, de nekünk nagyon nem. Hetente n+1 alkalommal előjön. A fórumozás sorrendje az, hogy visszaolvas -> használja a keresőt -> kérdez. Jelen esetben ez nem lett volna túl megeröltető. Csak 26 hsz. -t kellett volna visszanézned és egy füst alatt a keresési eredmények linkjét is megtaláltad volna. Még mindíg úgy látod, hogy Te mindent úgy csináltál, ahogy a fórumban "illik", ezért indokolatlan a reakcióm stílusa? Mert ha igen, akkor próbáld ki, hogy naponta kétszer-háromszor válaszolsz ugyanarra a kérdésre!

(#107024) bupemko válasza #79335424 (#107023) üzenetére


bupemko
senior tag

Remélhetőleg hamarosan a topigazda gép elé kerül ;) és akkor már nem is a keresőt, hanem az összefoglalót tudjuk majd naponta 2-3x javasolni :C

Edit: ja bocs, már megtörtént, :R innentől elég az összefoglalót említeni, nem kell a kereső sem :)

[ Szerkesztve ]

(#107025) Nkboy válasza #79335424 (#107023) üzenetére


Nkboy
senior tag

Feltettem egy kérdést, amit nem kellett volna, mert volt már róla szó! Oké, én voltam a figyelmetlen, sorry. :R

Ha Téged ez zavart, akkor nem értem miért nem hagytad figyelmen kívül a kérdést? Simán átsiklottál volna felette, és kész.

Nem hiszem, hogy hangsúlyváltás lett volna, de én sajnos nem vagyok naprakész a témában, ráadásul figyelmetlen is voltam.

[ Szerkesztve ]

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#107026) SamSem58


SamSem58
aktív tag

Sziasztok,

Vettem egy vadi új Lenovo A7000 telcsit, melyről szeretném végérvényesen levakarni a GMAIL alkalmazást, ugyanis ezen a ketyerén a GMAIL-ba lehet csak beállítani a saját POP3 postafiókjaimat is. Ez egyrészt agyrém, másrészt nálam a Telenor a kimenő levelező szerver és így nem mennek el a leveleim. Próbáltam levakarni a GMAIL-t de nem lehet, miután eltávolítottam a frissítéseket és letiltottam nem tudom megnyitni a bejövő leveleimet sem... állandóan a GMAIL-t dobja fel nekem...(a Lenovo A850+-nál akkor volt GMAIL ha letöltöttem és telepítettem, illetve volt külön Lenovo e mail kliens, itt a Lenovo e mail kliens csak a GMAIL-on keresztül működik... ez egy borzalmas nagy baromság!!! :W ) Azon kívül, hogy másik e mail klienst telepítettek, tehetek e még valamit, hogy kikerüljem a Google xarját??

Samsem

(#107027) Zeki válasza Nkboy (#107017) üzenetére


Zeki
nagyúr

Sajnos a Xiaomi termékek MÉG nem támogatják a 4G B20/800MHz-et.

(#107028) McReay


McReay
aktív tag

Sziasztok!
Jó ideje nem követem a topicot, mert asszonynak is és nekem is jó telefonunk van/volt - hála a segítségeteknek-. Azonban az asszonyé (THL W100) haldoklik és még mielőtt végleg megadná magát szeretnék venni egy utódot.
Szeretném a segítségeteket kérni, hogy tudásban kb egy ilyen telefont vegyek, árban nagyon maximum 120 dollárban gondolkodom.
Ha van valami ötletetek, ne tartsátok magatokban!
Köszönöm a segítséget előre!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#107029) Nkboy válasza Zeki (#107027) üzenetére


Nkboy
senior tag

Köszönöm a választ! :R Valamelyik oldalon írták a 800 Mhz-t, valahol nem.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#107030) rjg válasza SamSem58 (#107026) üzenetére


rjg
őstag

Ezt nem egészen értem, mert:
- ha másik pop3 fiókot állítasz be a gmail kliensbe, ott meg tudsz adni másik kimenő kiszolgálót is, pl a Telenorét
- fel tudsz tenni tetszőleges számú másik email klienst a Playről, pl k9; én most a TypeMail-t használom
- de ha tényleg nem tudsz megbarátkozni a gmail-lel, akkor a Beállítások - Alkalmazások - összes útvonalon keresd meg és tiltsd le

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#107031) SamSem58 válasza rjg (#107030) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Szia,

A másik e mail kliens felrakását szerettem volna elkerülni, mert ez telefon és nem karácsonyfa.... De hát nem megy, így feltettem az AnyMail-t (nekem a K9 nem jött be, az A850+-nál állandóan leállt) és abból a Digin keresztül (náluk van internet előfizetésem) mennek ki a levelek.
A Gmaillal az a gondom, ha letiltom akkor az abban konfigurált POP3 postafiókokat meg sem tudom nyitni, nem, hogy azokon keresztül levelet tudjak küldeni. Erre is szükségem van, mert ha vidékre megyek, a Digi szervert már nem tudom használni :((

Azt hiszem, hogy rövidre zárom a dolgot és a céges tárhelyen keresztül fognak a levelek nemcsak bejönni, hanem kimenni is, mert a Digi csak Bp.-n használható, a Telenor meg problémás, mászik, Wifiről nem megy...stb. Egyébként továbbra sem értem, hogy mi szükség volt arra, hogy a POP3 fiókok a Gmailon keresztül menjenek...

[ Szerkesztve ]

Samsem

(#107032) SamSem58


SamSem58
aktív tag

A Telenoros postafiókom nem küldi el a leveleket, Wifi kikapcsolva, az egyéb beállítások jók - ua. mint az A850+-nál volt - ott a Lenovo klienssel és az AnyMaillal is működött, illetve előtte a Sony Xperia Tipo Dullal is. Most a Gmailban beállított POP3 fióknál a Lenovo kliens várólistára teszi a kimenő levelet és nem küldi el :W Akkor most mi a xar, a telefonom vagy a Gmail???

Belső hibát (6) jelez a telefon, tehát a telcsi xar, tudok ezzel valamit csinálni, vagy máris (4 napos) szerviz??? :(( :((

[ Szerkesztve ]

Samsem

(#107033) SamSem58 válasza SamSem58 (#107032) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Egy újabb kérdés: szeretném a Lenovo A850+ NOTE3_A850P Romos telcsimen a Samsung logót és boot animációt a cappa72-től lehozottra - Logó és boot animáció csere hanggal Lenovo stílusra - cserélni. Csináltam két biztonsági mentést is a telcsiről (egyet az MtkDroidTools 2.4.8-al, illetve egyet az MtkDroidTools 2.5.3-al is, de mindkét progi hibát jelez a végén - "a mentés hibával befejeződött". Gőzöm sincs arról, hogy most mi a hiba... Bár van a készüléknek egy általam ismert hibája - ledobál a hálózatról (de ez ROM csere előtt is volt, és akkor simán, hiba nélkül lefutott a Vanilla biztonsági mentése. Az írtak után inkább hagyjam, mert könnyen féltégla lehet belőle, vagy nyomhatom nyugodtan az említett Lenovo logót, boot animációt és hangot?

Samsem

(#107034) Prien válasza Nkboy (#107029) üzenetére


Prien
addikt

Nem annyira sok telefon tudja még ezt a 4G frekit, de attól is függ, mennyi a kereted rá. :)
Pl. Galaxy S6 32GB Duos elég ütős kis telcsi. :D

A kevés is több a semminél.

(#107035) cappa72 válasza SamSem58 (#107033) üzenetére


cappa72
nagyúr

A logo, boot cseréhez elegendő lesz az ami megvan mentés, plusz egy cwm mentés.

de mindkét progi hibát jelez a végén - "a mentés hibával befejeződött".
Konkrét hibaüzenetet is szokott kiírni az MTKDT. (Egyébként vélhetően az emulált belső sd-vel van gondja emlékeim szerint)

Amúgy mehet a logo és bootanimáció csere, nem szabad téglának lennie tőle.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#107036) Zeki


Zeki
nagyúr

24USD az euroline shipping költség a merimobilesnél , és nincs áfa meg vám, meg picit gyorsabb mint az ingyenposta.

(#107037) GIJoe válasza TaaT (#107011) üzenetére


GIJoe
addikt

Még 1 utolsó Turbo Mini F1 90$

(#107038) SamSem58 válasza SamSem58 (#107032) üzenetére


SamSem58
aktív tag

A hiba (nem megy el a levél) oka, hogy xar a Google levelezője. A Google szerint a hiba hamarosan (szerintem május 40.-én tutira :(( ) megszűnik magától...

Samsem

(#107039) SamSem58 válasza cappa72 (#107035) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Kösz, a felhomályosítást! Még egy kérdésem hadd legyen: a CWM mentés csinálhatom az oldaladról letölthető 6.0.1.2-vel, vagy másik cwm kell hozzá?

(Egyébként vélhetően az emulált belső sd-vel van gondja emlékeim szerint) az isten tudja, hogy az A850+ telcsimnek mivel van gondja :(( Leváltottam egy A7000-re mert újabban már mindkét kártyát ledobálta. Keresek egy épkézláb szervizt, aztán piacra dobom - pedig méretre, fogásra, masszívságra, no és az e mail kliens nem ezen az átkozott xar Gmail-on keresztül ment - jobban bejött nekem mint az A7000 :((

[ Szerkesztve ]

Samsem

(#107040) #32577792 válasza Zeki (#107036) üzenetére


#32577792
törölt tag

Az nem a DHL-s ár? -24EUR-

(#107041) Zeki válasza #32577792 (#107040) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én egy tabletet nyomtam be próbából.

(#107042) cappa72 válasza SamSem58 (#107039) üzenetére


cappa72
nagyúr

Csinálhatod CWM-mel, vagy CWM alapú PhilZ recovery-vel is.
A philz kisebb data partíciót fog menteni, mert ez tudja az emulált belső sd-t kezeni.
A portolt CWM egészben menti a data-t, így az emulált belső sd tartalma is mentésre kerül, így a mentési méret nagyobb lesz.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#107043) SamSem58 válasza cappa72 (#107042) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Kösz! :R

Lenne egy az A7000 telcsivel - illetve a Windowszal kapcsolatos kérdésem: az A7000 telcsiből telepítettem a Windowsra a MagicPlus progit. De ez, nem a Program Files mappába, hanem az almappáival együtt - Download, PhoneInfo, PrintSecren - a rendszer számára fenntartott 100 MB-os partícióba települ - amitől meg sikít a Windows, hogy kevés a hely. /nincs felugró ablak, mely megkérdezi, hogy hova kívánod telepíteni/ Bár a MagicPlus-t átraktam a Program Files mappába és működik is, de érdekelne, hogy ez a fura hiba miért keletkezett - Windows hiba, vagy a telefon hibája?? - Illetve az, hogy ezt egy újratelepítés esetén hogyan lehet kivédeni.

Samsem

(#107044) TaaT válasza GIJoe (#107037) üzenetére


TaaT
veterán

Köszi a tippeket :R

Give them hell Ukraine!

(#107045) cappa72 válasza SamSem58 (#107043) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sajnos nincs a7000 ismeretem, illetve windows-os kérdésekben biztos nem én leszek az első számú informátor - Linux user vagyok.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#107046) SamSem58 válasza cappa72 (#107045) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Kösz, semmi gond. :)

Samsem

(#107047) HerbertSobel


HerbertSobel
csendes tag

Coolpad F1-n MUT-> engineer mode( mtk) nem tudok belépni, mert ha rányomok vissza tesz a fő menüben.
Rootolva van a készülék.
Valaki találkozott már ilyen problémával?
2.9.9 verzió van fent.

(#107048) KTU válasza HerbertSobel (#107047) üzenetére


KTU
addikt

Van külön topikja is,
Lehet hogy ott hamarabb tudnak segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#107049) #32577792


#32577792
törölt tag

Alife P1 Pro
Erről van már információja valakinek?

(#107050) Zeki


Zeki
nagyúr

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.