Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) easy...rider


easy...rider
őstag

Sziasztok!

Tudnátok néhány Tegra 3-as telót ajánlani olcsóbb kategóriákból?
Mennyire hihetőek ezek a 720p-s Tegra3-as mobilok ilyen 200$os áron? Kamu lehet?
Meg ez a ZTE U950 számomra hihetetlen 160dollárért. Ez elírás lehet :)

Köszi előre is a válaszokat :)

[ Szerkesztve ]

(#9802) devast válasza Sanyesz. (#9797) üzenetére


devast
addikt

Nekem is singpost-al jön, tmallbox-tól. Pont egy hete adták fel, tracking szerint.
ps: Ha majd megjön erre a root-ra biztos rá fogok kérdezni, mert ebből a topikból bármi értelmes kihámozni visszamenőlegesen lehetetlen. :))

(#9803) Bagira01


Bagira01
veterán

Van valami fejlemény az okt 17-i rendelésekkel kapcsolatban? Nekem még mindig a postánál porosodik :W

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#9804) Sanyesz. válasza devast (#9802) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Hát igen. Én sem keresek vissza itt, mert macerás. Ha jól emlékszem ez az a link.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9805) pzstm


pzstm
titán

UP :U :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9806) beers válasza tlac (#9798) üzenetére


beers
addikt

Én most rendeltem egyet 228-ért, letette a tmallbox a nagyesküt, hogy holnap fel tudja adni!
Kíváncsi leszek!

Köszi Sanyesz, közben megkerestem én is!

[ Szerkesztve ]

M&N

(#9807) Sanyesz. válasza pzstm (#9805) üzenetére


Sanyesz.
őstag

A HTC-t itt már tesztelték. Egy dolog szól ellene, hogy "csak" egymagos. Egyébként, mint márka teljesen korrekt. Ha itthon veszed természetesen magyar nyelv és garancia adott. A másik kütyüt nem ismerem. Esetleg nézd meg az Alcatel OT-997D-t. Az kétmagos és van itt topikja.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9808) banderasz77 válasza Bagira01 (#9803) üzenetére


banderasz77
addikt

Nekem mindkét ügyem (V12, N70) vám elé állítva státuszon van 30. ill. 31. óta... :U

(#9809) fecg21 válasza pzstm (#9792) üzenetére


fecg21
aktív tag

Jó tanácsom és ötletem nincs ezzel kapcsolatban, de egy tippem lenne: [link]
Elnézést a reklámért, de sürgősen el kellene adnom a telefont-anyagi gondjaim miatt. :(

(#9810) krisztian07 válasza szpali (#9796) üzenetére


krisztian07
tag

Szerintem jól döntöttél, ez legalább biztos (biztosabb). Én is ilyet fogok venni, csak még várok egy kis pénzt.
A hdmi kábelt minek adja hozzá? Én néztem el valamit? Van rajta HDMI ?

Mondtam, hogy a droidot, ne rakjátok ki oda, Mert leviszi a buráját egy aszteroida!

(#9811) motocoder válasza lajossss (#9772) üzenetére


motocoder
aktív tag

Nekem is pozitív velük a tapasztalatom!

(#9812) kugli81


kugli81
aktív tag

Ha érdekel valakit egy one x magyar nyelvvel fóliás még karcmentes irjon privibe......

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#9813) hevizms válasza banderasz77 (#9808) üzenetére


hevizms
addikt

Ez nagyon nem jó hír.Mi a lószart ülnek rajt?Eddig még aznap,de legkésőbb másnap levámolták a csomagokat.
Valami változott a vámügyintézésben vagy mi van?

(#9814) ZaXXoN válasza hevizms (#9813) üzenetére


ZaXXoN
tag

Türelmetlen vagy. Növekvő forgalom, romló szolgáltatások, örülj, hogy megkapod ;]

(#9815) osztraksajt válasza hevizms (#9813) üzenetére


osztraksajt
őstag

Dehogy is, volt amikor nekem 1,5 hétig is ültek rajta és semmit nem kértek. Most ráadásul a hosszított hétvégék szerintem ott is éreztetik hatásukat.

(#9816) hevizms válasza ZaXXoN (#9814) üzenetére


hevizms
addikt

Ez nem türelmetlenség,csak nekem eddig ami jött,az vagy még aznap,de legkésőbb másnap vámkezelve volt.Ehhez képest irtam hogy sokallom ezt az 5 napja várakoztatást.Remélem az én csomagom az eddigi sorozatot követve 1 nap alatt levámolódik:)

(#9817) ZaXXoN


ZaXXoN
tag

ttmalls-os ulefone singpost-tal okt. 12-edikén rendelve ma érkezett meg. Majd beszámolok, csak a postás lusta volt, és csak a kis cetlit dobta be, hogy nem volt itthon senki (pedig de), vegyem át a postán...

(#9818) LámaZ válasza ZaXXoN (#9817) üzenetére


LámaZ
addikt

Rengetegen picsognak itt a posta lassúsága miatt. Miért nem kértek futárszolgálatot? Ja, hogy az drágább.

Legyen minden jó!

(#9819) devast válasza LámaZ (#9818) üzenetére


devast
addikt

Magamat ismerve az $20-30 -al , plusz az egész 27%-ával drágább. Annyiért inkább várok még 1-2 hetet.

(#9820) Vvarpi válasza Prien (#9768) üzenetére


Vvarpi
tag

"Ezen az etotalk-on 2 különböző kép van a Jiayu G2+ -ról, melyik az igazi kinézet?:D (Fent HTC ,lenn SGS II hasonlóság... :F )
Egyébként továbbra sincs hír a G3-ról?"

A fenti kis kép még a G1-ről készült. :W

(#9821) Sir Csimbók


Sir Csimbók
tag

Ma sikerült átvennem a ttmalls-tól 10.17-én rendelt Zp300+ masinát. Már többen elöttem írtak a készülékröl, így ezt nem ragoznám, csak annyit, hogy Blade után leesett az állam. Az viszont érdekelne, hogy lehet pc nélkül rootolni és CWM-et felrakni. Korábban valaki tett erre utalást, csak nem tudom, megtalálom-e. Sajnos az orosz és a kínai nem az erösségem. A segítséget elöre is köszönöm, ill. konkrét kérdésekre szívesen válaszolok a telóval kapcsolatban.

(#9822) hevizms válasza ZaXXoN (#9817) üzenetére


hevizms
addikt

Megkérdezhetem hogy mikor adták fel?
Azt látom mikor rendelted,de mikor inditotta útjára a singpost és mennyit állt a vámon?

(#9823) orkester válasza Vvarpi (#9820) üzenetére


orkester
senior tag

Ez a G2+ legalább annyira biztos, mint a G3. Nekem már 2 helyről sem sikerült elpostázniuk, pedig mindketten azt mondták, hogy raktáron van és a "héten küldik".

Láttátok, hogy a Hoo újra beindult? Már válaszolnak a kérdésekre (ezt a G3nál találtam):
"Hi,
I would like to ask that you will have this phone and when?
Have a nice day!

Dear Sir,it is already in stock now,you can place the order on us! Regards
Date Added: 10/28/2012 by Gergo Negyesi"

Hihetetlen, hogy nem tiltja le őket senki. Viszont legalább már vásárolni nem lehet: "Sorry, we are not accepting payments from your region at this time." Biztos csalódtak a gonosz magyarokban, hogy visszaszereztük a pénzünket. :)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#9824) MAC72


MAC72
tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérem! Karácsonyra vásárolnék ajándékot,
de nem szeretnék valami hülyeséget venni.
Külföldi vásárlás nem akadály.

Mit ajánlanátok ezekből a kínai Androidos telefonokból?
A keret olyan 30-35e max.
Az igényeim: Android 4, minimum 4" kapacitív, szép kijelző
játékok jól menjenek rajta, pörögjön az internet is.
Ebben az árban mi a legjobb elérhető proci, ram?
Fontos még, hogy fehér színben is elérhető legyen.

Köszönöm!

(#9825) ZaXXoN válasza hevizms (#9822) üzenetére


ZaXXoN
tag

2012.10.12 rendelés, fizetés
2012.10.15 feladták
2012.10.27 megérkezett + vám elé állítva
2012.10.31 vámkezelve
2012.11.05 helyi postára megérkezett (ebben mondjuk plusz kiesés a 4 napos hétvége)

(#9826) Bagira01 válasza ZaXXoN (#9825) üzenetére


Bagira01
veterán

Akkor én sem aggódom nekem 10.29-e óta csücsül a postánál, remélem a héten azért kihozzák. Az a vicc, hogy közbe rájöttem, hogy nekem nem is tetszik a V12. Inkább THL W3+ jönne be vayg az Umi X1. Csak 200$ felett nem nagyon akarok telefonra áldozni :(((

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#9827) smilecat


smilecat
aktív tag

Sziasztok!

Van egy STAR N9000(i9220)-es telefonom amin a gyári launchert szeretném kicsit módosítani.
Viszont nem találom benne sehol hogy hol is lehetne ezt ill azt sem ez melyik launcher.(hol lehet ezt egyáltalán megnézni?)
Amit igazából szeretnék az, hogy ne 5 lapból álljon a menüje hanem csak egyből, tehát a főképernyőn kívül ne legyenek további oldalra lapozhatós részek.
Akármit nyomtam nekem semmilyen beállítás nem jelenik meg ezzel kapcsolatban.
Kérném a márkatársakat ha tudják osszák ezt meg velem.

Köszönöm

(#9828) hevizms válasza ZaXXoN (#9825) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm.

(#9829) Buccer válasza szpali (#9796) üzenetére


Buccer
tag

Én is :)
Találtál valakit akinek van ilyennel tapasztalata vagy bevállaltad ismeretlenül? Várom, hogy tudj róla írni valamit.

Pécs City

(#9830) berigazek válasza smilecat (#9827) üzenetére


berigazek
őstag

Szia!
Tudtommal ezt nem tudod állítani és kivenni sem lapokat belőle.Lehet,hogy van progi hozzá vagy telepítesz egy más Launchert fel,ami eltér ettől.
De itt vannak a szoftver guruk,ŐK majd lehet,hogy többet tudnak segíteni neked.
Én ezt úgy oldóttam meg,hogy a középső 3 lapot használom,a szélső kettőt soha.

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9831) LámaZ válasza berigazek (#9830) üzenetére


LámaZ
addikt

Egy lapra nem fog kiférni minden, bár az áruházas részben ott vannak. Az ablakok arra jók, hogy rendszerezni tudod az appokat. A fő oldalon a gyakrabban használtak, balra a játékok, jobbra a segédprogik... hadd ne soroljam!

Legyen minden jó!

(#9832) fecg21 válasza smilecat (#9827) üzenetére


fecg21
aktív tag

Ezt egy másik launcher-el tudod csak kivitelezni. Hirtelen nem jut eszembe csak a go launcher ex, de úgy tudom hogy az ADW launcher-ben is be állítható ez a ficsőr. [link]

(#9833) berigazek válasza LámaZ (#9831) üzenetére


berigazek
őstag

Nem egyről beszélünk sztem... :-)
Én kevés ,,Gyors gombot" tettem ki,azt is csak ami a legfontosabb.A 3 oldalamra bőven elfér,sőt még 6 Gyors telefonszámnak is volt hely.
Aztán mindenki úgy lakja be,ahogyan akarja :-)
A kollégánknak a kérdése az volt,hogy hogyan lehetne az 5-ből kitörölni,mert Ő csak 1-et használna.
fecg21!
Igen,itt a válaszod :-)Nagyon jók ezek!

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9834) smilecat


smilecat
aktív tag

fecg21, berigazek!

Köszönöm, meglesem ezeket...

(#9835) berigazek válasza smilecat (#9834) üzenetére


berigazek
őstag

Az Androidra nem,de a Windows Mobile-ra anno a S.Omniára tettem fel Launchert és elégedett voltam vele.

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9836) smilecat válasza berigazek (#9835) üzenetére


smilecat
aktív tag

Én nem akartam újat, mert ez jól működik meg tetszik is, csak sokallom a különálló oldalakat. Nem kell ennyi...
Viszont a linken lévők egyike se hasonlít arra ami ezen van...(csak részben) olyan mintha több alkalmazásból lenne összegyúrva.

[ Szerkesztve ]

(#9837) berigazek válasza smilecat (#9836) üzenetére


berigazek
őstag

Értelek igen...nekem is sok az 5...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9838) smilecat válasza berigazek (#9837) üzenetére


smilecat
aktív tag

No megtaláltam, azt hiszem.
Nova launcher a neve. [link]
Hihetetlen jó és testre szabható, gyors, és szép, szinte érezhetően gyorsabb a telefon tőle. :C
Meg is vettem a prime változatot. :D

(#9839) szpali válasza smilecat (#9838) üzenetére


szpali
addikt

nem tudom mi volt az előzmény, mert nem olvastam el, de ezt használom az 55ft-os akció óta (akkor lehetett megvásárolni ennyiért)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#9840) Novicsok válasza smilecat (#9838) üzenetére


Novicsok
tag

Én ugyanezt a www.4pda.info-ról szedtem le. :C

(#9841) ktamas55 válasza MAC72 (#9824) üzenetére


ktamas55
tag

Hááát...... Ezért a pénzért megbízható telefonra azért én nem számítanék.

(#9842) robit1973 válasza MAC72 (#9824) üzenetére


robit1973
aktív tag

Szia!
Így hirtelen ezeket találtam neked:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#9843) cappa72


cappa72
nagyúr

A mymemory.co.uk-ról rendeltem én is, nagyon gyorsan itt volt a 32GB-os class 10-es kártya 17.5GBP-ért.
De hát nem fért bele a telefonomba. Az ok prózai: elfelejtettem micro-t rendelni belőle. Szóval ha valakinek kell egy ilyen SD kártya, jelezze...
Rendelhetek másikat :(

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9844) szpali válasza cappa72 (#9843) üzenetére


szpali
addikt

én ilyet rendeltem tegnap

ha te is ilyet rendeltél, akkor érdekel a dolog. :)

neked mennyi idő alatt érkezett meg?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#9845) xhege


xhege
addikt

Gyors beszámoló. Tegnap megérkezett a telefonom :C
Infók, hogy ne kelljen visszalapozni:
ttmalls.com-ról rendeltem Ulefon/Star V1277, 4,3' Mtk6577, 512/4Gb
Renedlést leadtam okt. 13., postázták okt 15., Magyarországra ért okt 27., vámkezelték okt 31., kezemben volt nov 5. Singposttal érkezett, vám és áfa pluszban nem volt. A csomagra azt írta a kicsi kínai, hogy "phone toy" 50 $ :D
Tapasztalatok elsőre:
Minden kiegészítő benne volt a csomagban (teló, 2 db 2200mAh akksi, füles, töltő, adatkábel, szilikon hátlapvédő). Bekapcsoláskor orosz nyelven indított, megizzadtam, mire átállítottam a nyelvet magyarra. Mert biza volt benne az is. Az hogy rootolt-e nem tudom, mert hülye vagyok hozzá :DDD . Két kártyát tökéletesen kezeli vodás és telenoros (magán/céges) van benne. 16 gb Class 10-es kártyát tettem bele (mymemory oldalról) látja, kezeli. Wifi simán megtalálta, csatlakozott, órákon keresztül nem dobta el a jelet. Kijelző szerintem gyönyörű, tűéles. Összeszerelés minősége teljesen frankó. Ettől féltem, mert nem volt kínai telóm még, de tökéletes (előző nokia volt, és az után sem csalódás egy kicsit sem). Ja hátlapjára rá van gravírozva, hogy HTC :N
Egyelőre ennyire volt időm, sok segítséget ne várjatok tőlem, mert analfabéta vagyok androidban, de amire tudok természetesen válaszolok.

(#9846) MAC72 válasza ktamas55 (#9841) üzenetére


MAC72
tag

A lányomnak szánom karácsonyra.
Csak 10 éves, ezért nem hiszem, hogy komolyabb telefon kellene neki.
Internetezni, fényképezni, meg néha játszani szeretne rajta.

(#9847) Prien válasza MAC72 (#9824) üzenetére


Prien
addikt

Véleményem szerint 2 magos CPU, 1 Gb RAM modellek közül válogass. A GPU általában Power VR SGX 531 az olcsóbbakban.
Viszont megbízható bolt...hát, olvasgass vissza. :)

szerk: ja, ha 10 éves gyerkőcnek kell, akkor nem szóltam :)

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#9848) ÁrPi2 válasza cappa72 (#9843) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Ha Sandisk extreme akkor ..látom szpali lestoppolta, de amúgy milyen márka?

--pü. ment.--

(#9849) MAC72 válasza robit1973 (#9842) üzenetére


MAC72
tag

Köszönöm szépen!

Az érdekel igazán, hogy mire figyeljek.
Mi az ami már elavultnak számít, processzor, ram, kijelző terén mit illik manapság vásárolni,
és mi az, amit már nem vennétek.
Továbbá megbízható oldalt keresek, ahonnan olcsón vásárolhatnék.
Tanácsok a hozzáértőktől.
Köszönöm a linkeket!

(#9850) ÁrPi2 válasza MAC72 (#9824) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

A külföldi mobiltelefonos- webshopok megbízhatóságáról megosztom ZaXXoN kigyűjtését:

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.