Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) m165le válasza LámaZ (#10329) üzenetére


m165le
csendes tag

Akkor az a társaság nem "jobb" , hanem egy gyökér társaság lesz.
Szerinted valakit a telefonja alapján kéne megítélni?

(#10352) banderasz77 válasza m165le (#10351) üzenetére


banderasz77
addikt

Sznobok lehet, hogy kinézik az embert, de akkor az a társaság nem is nekem/neked való....
Ez csak egy teló.....ráadásul jóóók..... :K Hagyjuk már.....nemde?

(#10353) m165le válasza xhege (#10338) üzenetére


m165le
csendes tag

Tanulmányozzátok egy kicsit az android RAM kezelését, mielőtt problémáztok amiatt, hogy betelik.

(#10354) nyuszi123456 válasza hevizms (#10344) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

ja, nem, félreértettél, és előtte én is téged. Én azt hittem, hogy te már megkaptad nov 8-án, de a sok hootabletes befürdés miatt nem ajánlanám a rendelést Kínából, ha úgyis kapható itt is hús-vér szuper Alcatel igazi garanciával hasonló áron. Nem célozgattam, hisz nem tudtam, hogy még nincs nálad a csomag.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#10355) Male válasza Gerasz (#10278) üzenetére


Male
nagyúr

x26i-m van, a GPS a mostaniakban teljesen jól működik. (Mondjuk a Wifi probléma megvan... néha több száz MB-os letöltés is végigmegy, néha meg nekiáll szórakozni, és 10 másodpercenként megszakad.... böngészésnél nem gond, mert gyorsan magához is tért, de pl távoli asztalnál ez szívás... van rá valami félig-meddig megoldás, de még nem próbáltam ki.)

#10295, Gege94: A fenti GPS/Wifi infó neked is megy akkor :)

A szállítási infós vitához: Nekem igenis segítség, és megnyugtatás volt, hogy találtam pár ilyen teljes listát itt a topicban a szállításról... pl ebből tudtam meg, hogyha a vám elé állítva után már két nap is eltelt, az még nem jelenti azt, hogy vámot kell fizetnem. Vagy hogy vámolás után 1-2 napon belül simán ittvan már... meg egyáltalán, hogy a köztes állomások mik a szállítás folyamatában.

[ Szerkesztve ]

(#10356) csepelball válasza devast (#10339) üzenetére


csepelball
tag

Köszönöm a figyelmeztetést! Már más is szólt ez miatt!

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#10357) fPApi válasza Male (#10355) üzenetére


fPApi
őstag

Többen írták, hogy mennyire várják a G3-at, mivel az lesz a csúcs! Viszont azt látom, hogy a wifi-je csak g-s. Ez ma valóban lehetséges? Ha igen, akkor ez elég jól lerontja a többi előnyét!

(#10358) csepelball válasza hevizms (#10327) üzenetére


csepelball
tag

A termék megjött. Több is volt benne, mint amit megrendeltem. Lehet csak én voltam kicsit türelmetlen ezzel kapcsolatosan.
minideal-t megnézem a jövőben,mert mostanában többen dicséritek

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#10359) csepelball


csepelball
tag

Jiayu G2-vel kapcsolatban még infó:

- Wifi több helyen szinte azonnal működött.
- Max hangerőn egy nagyon picit doboz hang jön elő. De nem zavaró,csak a vájt fülű embereknek, akik a 96kHz/24bit-et is kritizálják :)
- A kamera éjszaka, teljes sötétben szinte használhatatlan. Tesztfotók a videóval együtt.

Szerintetek érdemes cikket írni a telefon összefoglalójáról?

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#10360) osztraksajt válasza fPApi (#10357) üzenetére


osztraksajt
őstag

Azért azt megkérdezem, hogy mi az a mobilalkalmazás ahol neked nem elég az 54mbit?

Max file másolásnál lehetne jelentősége, de még az n-es wifinél is sokkal gyorsabb a kábel, ergó ott is inkább azt célszerű használni.

(#10361) szpali válasza ZaXXoN (#10312) üzenetére


szpali
addikt

Én is ezt javaslom.
Hétfőn reggel rendeltem meg egy 32-es SanDisk Extreme SDHC kártyát és tegnap már a postaládádban is volt. ~2£ volt a szállás

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#10362) pmikloska válasza csepelball (#10359) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Szerintem nem érdemes; ha ide írsz egy mini cikket pár linkelt eredeti fotóval, az nekünk nagyon jó lesz, de a cikkírással én nem bajlódnék. Régen én is lelkes voltam, ha kaptam valami újat, máris fotóztam stb., de rájöttem, hogy ma már annyian írogatnak ilyesmit, hogy 12 egy tucat.

(#10363) Male válasza csepelball (#10359) üzenetére


Male
nagyúr

Ha van időd színvonalas, objektív cikket írni róla, akkor szerintem igen. (Nem csak pár kép, meg az adatok, hanem részletesen bemutatod, előnyök-hátrányok, tapasztalatok, tesztképek, esetleg teszteredmények...)

(#10364) Dot válasza csepelball (#10359) üzenetére


Dot
őstag

Én szívesen olvasnám! :R

[ Szerkesztve ]

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#10365) xhege válasza m165le (#10353) üzenetére


xhege
addikt

Nem problémáztam! Tényeket közöltem és ahogy írtam nekem ez bőven elég mindenre, nem érzem a hátrányát semmiben

[ Szerkesztve ]

(#10366) fPApi válasza osztraksajt (#10360) üzenetére


fPApi
őstag

Az 54 mbit az a maximális sebessége (amit köztudomásúlag soha nem érnek el, csak labor körülmények között), a jellemző sebesség 19-20 mbit, ami azért lényegesen kevesebb az n-es wifi 75 mbit-es jellemző sebességénél. Arról nem is beszélve, hogy a hatótávolságukban/erősségükben is jelentős különbség van (pl. otthon a tetőtérben akarsz csatlakozni a lent lévő wifi-hez). Ja és ne felejtsük el, hogy a g-s wifi 2003-as, az n-es wifi 2009-es technológiát/fejlettségi szintet képvisel. Valószínűleg ez alatt 6 év alatt történt 1-2 dolog a számítástechnikában, ami miatt jobb a fejlettebb/újabb rendszert használni.

Ma már több 100 MB-s (sőt többi gigás) játékok is vannak bőven, amelyeket pont az ilyen erős telefonokkal lehetne jól kihasználni, így nem mindegy, hogy mennyivel tudom letölteni azokat.

Én azért úgy vagyok vele, hogy ha választanom kell egy technikailag fejlettebb, erős 75 mbit-es, vagy egy túlhaladott, gyengébb 20 mbites között, akkor inkább az elsőt választom.

Pont emiatt ma már nagyon ritkán lehet olyan új eszközt találni, ami nem legalább n-es, így ez kicsit meglepő.

De hátha az, akinek van megnézi és kideríti, hogy csak elírás a g-s wifi!

[ Szerkesztve ]

(#10367) hevizms válasza fPApi (#10366) üzenetére


hevizms
addikt

Hát ez nem jó hír.Ezt mondjuk pont nem néztem én sem amikor ez mellett tettem le a voksomat.
Remélem én is hogy elirás a gyártótól,azt az összes webshop átvette a hibás adatot.Ha meglesz mindjárt okosabbak leszünk.Amúgy hogy lehet megnézni milyen rendszerű?

(#10368) banderasz77


banderasz77
addikt

Nem is emlékszem már a teló sztorim után ki húzta le a ttmalls-t, de ne tegye.

1. Igaz, hogy nem azt a telót küldték, amit rendeltem (de már örülök is neki, mert klasszabb) teljesen korrektek, elmondta hogy ők hibáztak, elismert mindent, elnézést kért.
2. Tegnap kaptam kézhez a telót, este írtam az első emilt, de ma már meg is lesz oldva a dolog.
3. Végeredményképpen kapok 20 $ refundot.

Emily nagyon kedves.... :K

(#10369) ZaXXoN válasza fPApi (#10366) üzenetére


ZaXXoN
tag

De azt se fejeltsük el, hogy az ilyen mobil eszközök belső adatsebessége nudli mondjuk az asztali gépekhez képest, ezért hiába van n-es wifi chip benne, ha pl. nem képes tárolni az így jövő adatot. Szóval van ebben is egy olyan parasztvakítási faktor, mint a megapixelháborúban.

(#10370) hevizms válasza fPApi (#10366) üzenetére


hevizms
addikt

Vannak olyan eladók ahol b/g/n -t irnak a wifihez.
Pld:[link]
vagy itt:[link]

Szóval a fene se tudja mi az igaz. :W

[ Szerkesztve ]

(#10371) llll válasza F.Kornél (#10300) üzenetére


llll
senior tag

oké köszi, de közben latba vetettem a tanáraimat is megszégyenítő és megrettentő angol tudásomat és sikerült kisilabizálni
elnézést az offért

bár most már úgyis mindegy, úgyhogy ha esetleg ez közérdekűnek számít:
nem jött meg 1 filléres csomagom
és a dealextreme kb 5 nappal a 45 nap lejárta előtt azt ajánlotta, hogy várjak még 1 hetet...
márpedig gondolom ők azért 1 magamfajtánál jobban tisztában vannak a pay pal működésével
(na sztem pl ezért sem teljesen fölösleges infók az ilyenek, még ha közvetlenül nem is vágnak a témába)
mindenesetre udvariasan megfenyegettem őket :)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#10372) LámaZ válasza llll (#10371) üzenetére


LámaZ
addikt

A DX a legmegbízhatóbb webshop.

Legyen minden jó!

(#10373) b0bcat válasza banderasz77 (#10368) üzenetére


b0bcat
addikt

"...ma már meg is lesz oldva a dolog."

Mármint vissza kell küldened a készüléket, és küldik a jót? "Rendesek", hogy adnak 20 USD refund-ot, mert kb. annyiba lesz a postázás vissza... :U

Amúgy megvettem az aTab5-öt. A nem igazán szépen szóló (nagyobb hangerőn recsegő) hangszórót leszámítva szuper. :) (Úgy vagyok vele, hogy most első körben nem telefonnak kell, a külső hangszórót pedig a teblet-emen sem használom, tehát ez most nem igazán számít, ha meg később mégis nagyon zavarna, akkor elméletileg a gari idő végéig vissza tudom vinni gariba javíttatni/cseréltetni. Fülhallgatóval teljesen jó a hangja.)

Minőségre még kicsit jobb is összességében, mint amire számítottam. Nyilván nem egy Galaxy Note, meg vannak apróbb bosszantó dolgok (pl. a túl erősen világító kapacitív gombok vagy az alapból félig kínai billentyűzet, amit sikerült átállítani magyarra), de jó lesz 5 collos tablet gyanánt/helyett. ;) Fel is dobtam rá a fiam kedvéért gyorsan a legújabb mérges madarakat, és hibátlanul fut rajta. Ennél erősebb játékot úgysem fog látni... :DDD Az mondjuk "vicces", hogy a dobozán 4 giga RAM-ot ír, míg valójában csak 2 giga van benne, de van hozzá microSD kártyám, úgyhogy ez sem érdekel. :P Ami számomra a legfontosabb: kényelmesen és pontosan tudok jegyzetelni rajta. (A képernyő érzékenysége tökéletes.)

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt korábban a kérdéseimre! Leginkább a magyar gari - és persze az 5 collos képernyő - miatt csábultam el erre a készülékre, meg aztán a megint gyengülő forint és a különböző boltokról hallott rossz hírek is elvették a kedvemet a külföldi rendeléstől. De persze még később előfordulhat ilyesmi, mármint külföldi telefon vásárlás (ha most végképp megfertőződöm a kínai dual SIM őrülettel... :D).

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#10374) banderasz77 válasza b0bcat (#10373) üzenetére


banderasz77
addikt

Nem, a teló marad, még jobb is. :K

(#10375) llll válasza LámaZ (#10372) üzenetére


llll
senior tag

veszem észre
(abba meg már bele sem gondolok, hogy akkor milyen a többi...)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#10376) fecg21 válasza llll (#10375) üzenetére


fecg21
aktív tag

Én csak a pandawill-ről tudok írni, megbízhatóak-de egyetlenegy üzenetre se válaszolnak. Írhatsz nekik akármit, lesz.rják nagy ívben... :K

(#10377) LámaZ válasza LámaZ (#10372) üzenetére


LámaZ
addikt

2010.01.28. óta összesen 21 alkalommal rendeltem (ez 100-nál több cikket jelent) a DX-től. Mindig megjött a cucc.
Persze a minőséggel néha gond volt - főleg, ha nem olvastam el előtte a többi megrendelő minősítéseit vagy a fórumot - de csak olcsó tömegtermékeknél, pl. egy 20 dolcsis LED-lámpánál.
A Z8D multimédia rekorder (kb. 150$) és a 6"-os GPS navigációm (kb. 80$) voltak nagyobb értékű megrendelések tőlük. Mindkettő okés.

Én egyébként kb. 1998 óta üzletelek a távol-keletiekkel. Tajvannal kezdtem, majd jött Hong Kong, és most a sláger a kontinentális Kína. Persze, nem kereskedelmi céllal üzleteltem, csak magáncélra (beh hülye voltam...)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#10378) llll válasza fecg21 (#10376) üzenetére


llll
senior tag

na velük meg nekem nem volt gondom...
szal lassan leszögezhetjük, hogy akkor egyikért se tegyük tűzbe a kezünket
(és ez sztem talán belekalkulálandó minden rendelésbe - csak hogy némileg azért témánál is maradjak)

LámaZ:
értem én, hogy talán csak a látszat szól ellenük
de lásd be: az eléggé

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#10379) sasa311 válasza fecg21 (#10376) üzenetére


sasa311
veterán

Paypal disputra rögtön reagálnak...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10380) fecg21 válasza llll (#10378) üzenetére


fecg21
aktív tag

Nekem se volt velük semmi problémám, azt kaptam amit rendeltem, még a szállítás idejébe se tudtam volna belekötni-ha akartam volna se-mert időben jött a cucc. Csak zavaró volt az hogy a 3 levelem közül egyikre se tudtak/akartak válaszolni a mai napig se... :U

sasa311: A dispute-ra mindegyik eladó egyből reagál. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10381) Dot válasza LámaZ (#10377) üzenetére


Dot
őstag

DX-et én is ajánlom! Többször rendeltem, mind megjött az 1ik épp 10perce. Minőségről: haver SGS3-asára külső akksis töltőnél a 3 ledből 1 kh-s volt, kis nyomás kellett, hogy világítson. Haver írt nekik és visszaküldtek 8$-t /24$ volt az akksi/

[ Szerkesztve ]

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#10382) fPApi válasza ZaXXoN (#10369) üzenetére


fPApi
őstag

"De azt se fejeltsük el, hogy az ilyen mobil eszközök belső adatsebessége nudli mondjuk az asztali gépekhez képest, ezért hiába van n-es wifi chip benne, ha pl. nem képes tárolni az így jövő adatot. Szóval van ebben is egy olyan parasztvakítási faktor, mint a megapixelháborúban."

Úgy látszik akkor csak nekem van olyan szerencsém, hogy az összes családi telefonnál, tabletnél mind a belső memória, mind az SD kártya vígan többet tud, mint a g-s wifi jellemző sebessége.

Szóval jól hangzanak ezek a klisék, lehet velük villogni, csak ne nézzen utána senki ...

(#10383) Mathiax Rex


Mathiax Rex
csendes tag

A mai postával megjött a Lenovo A789. További költségek nem merültek fel. Ajándékba kaptam egy kijelzővédő fóliát és egy szilikon tokot. Most töltöm az akksit, kóstolgatom az új szerzeményt, részletek később itt, illetve az A789 fórumban!

(#10384) LámaZ válasza llll (#10378) üzenetére


LámaZ
addikt

Én mindenkinek azt tanácsolom, hogy vásárlás előtt olvasson utána, tisztázza magában, hogy mire van szüksége, mennyit hajlandó rá áldozni, mert nagyon ciki, ha nem azt kapja, amit szeretne, és utána elkezd cigánykodni az eladóval, meg a PayPallal, hogy adják vissza a pénzét. Ha alaptalan a kifogás, és sok ilyen van, azzal csak a többi Magyarországról rendelő embert járatja le az ilyen.

Legyen minden jó!

(#10385) Sanyesz. válasza fPApi (#10357) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nem hiszem, hogy itt bárki úgy aposztrofálná a G3-at, mint "csúcsmodell". Fogalmazzunk úgy, hogy új modell és ár/érték arányban a bevezetőára nagyon jó volt. A baj az, hogy ennyiért nagyon keveseknek sikerült megvenni. A többség a mostani 200-230$ körüli áron jut hozzá.
Személy szerint engem az sem érdekel, ha "csak" g-s a wifije. A kamera része még ennél is jobban hidegen hagy. Én telefont akartam venni, nem fényképezőgépet. Az van kettő igazi.
Alaposan túl van ez a dolog misztifikálva. A G3 egy telefon a sok közül. :R

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#10386) hevizms


hevizms
addikt

Rendeltem már a dealextreme-től is meg a pandawilltől is.
Dx-től kb 1,5 hónapra kaptam meg a cuccot,arra hivatkoztak hogy annyira új konstrukció hogy még nem tudták beszerezni.Na persze a kinálatban ez nem szerepelt.Mindenesetre megkaptam,de nagyon soká tartott.
Pandawillnél még év elején rendeltem egy akkor sláger tabletet,az Ainol Aurora-t.
Hetekig hitegettek mindenkit(aki kiváncsi olvassa vissza a fórumát),mig végül sokakkal egyetemben visszarefundoltattam a pénzem.Meg is kaptam,szóval etéren nem átvágósak,csak kamuznak a készlettel főleg az új dolgokkal és hitegetnek sokáig.Ami van náluk azzal semmi gond,küldik rendesen.

(#10387) xhege


xhege
addikt

Lehet hogy off de talán mást is érdekel. Tud valaki valami igazán jó offline módon is működő gps programot?

(#10388) osztraksajt válasza fPApi (#10382) üzenetére


osztraksajt
őstag

Gondolom naponta töltesz le több gigás játékokat telefonra, és abban a szerencsés helyzetben vagy hogy az otthoni neted gyorsabb mint 20mbit, bár ez nem egy túl gyakori metszetet képez. Itt vidéken még nagyobb többségben ADSL-el nyomjuk ahol az erősen limitált G-s sávszél is hiú ábránd.

Ezek a két antennás 150mbites cuccok jelerősségben semmivel nem tudnak többet mint a sima 54-es rendszerek, sőt ha megnézed az igazán nagy lefedettségű rendszerek mind a mai napig 54g alapon mennek, és nem azért mert nem lenne rá pénz. Egy mezei wrt54gl router még mindíg az egyik legjobb választás ha stabil nagykiterjedésű lefedettségre van szükséged.

Ha neked alapvetően N kell azzal nehéz vitatkozni, de ez erősen körülményfüggő. Nekem pl totál fölösleges lenne.

(#10389) Gyuszkoo


Gyuszkoo
tag

off, de rendelt már valaki OTP webkártyát paypal accounthoz hogy megvegye a telefonját? Műxik?

[ Szerkesztve ]

(#10390) ZaXXoN válasza fPApi (#10382) üzenetére


ZaXXoN
tag

Szólj, ha mutatod a tesztet, amikor 20MB/s-el ír a mobilod az sd kártyára wifiről... ;]

(#10391) Male


Male
nagyúr

A külső és a belső sdcard megcserélésére van valami egyszerű, megbízható módszer?
Tehát nem kell újra partícionálni, meg semmi, csak a belső 2GB helyett a 16GB-os kártyámat szeretném ott látni... főleg a GPS program miatt, hogy a térképeknek legyen hely (2GB-ra nem sok fér).

Mindez megoldható úgy, hogy a jelenleg a belsőn lévők ne vesszenek el, hanem átkerüljenek a külsőre? (gépre kötve át tudom másolni, de nem tudom, hogy ez így elég-e) A fő szempont az lenne, hogy 100%-ig biztonságos legyen a megoldás, és a jelenleg fentlévő programok észre se vegyék a változást...

Sokan emlegetnek ilyeneket, de nem találtam jó leírást.

Jah, ha számít: x26i-ről van szó, gyári ROM, nincs rootolva.

Illetve: Lehet, hogy én vagyok a béna, de hogy állítok be különböző csengőhangot a két SIM kártyához?

(#10392) devast válasza fPApi (#10366) üzenetére


devast
addikt

Nem csorbítani akarom a G3 érdemét, de nem "erős" a telefon. Személyes véleményem szerint, cpu-ban ez a legalja, amit árulniuk kéne a gyártóknak. Ez már mindennapi használatra elég. Ha erőset szeretnél, ajánlom a meizu mx4-et, xiaomi mi2-őt, és a zte-nek / huawei-nek is vannak keményebb telefonjai. Ami közös bennük, hogy $350-400 körül indulnak. Csúcsteljesítményt kínában sem kapsz fityingekért.

[ Szerkesztve ]

(#10393) ZaXXoN válasza devast (#10392) üzenetére


ZaXXoN
tag

Hogy mi erős, az igencsak relatív. Itt sokan feature phone-ról váltottak androidra, ahhoz képest brutális teljesítményt nyújt. Senki se gondolta, hogy a G3 a csúcsok csúcsa.

(#10394) cappa72 válasza Male (#10391) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát ha nincs root-olva, akkor nehéz.
Van esetleg CWM rajta (módosított recovery menü)
Én már csináltam ilyet (saját szakállamra) és bejött.
Csak ehhez az fstab.vold file-t kell szerkeszteni, az meg root köteles.

Ha már valaki csinált esetleg update.zip-et, és abba bele tudja tenni, akkor lehet, hogy nem kell a root.
De ez csak találgatás.

A megcserélés nem jár adatvesztéssel, mivel ez kb. olyan, mintha az F: és K: meghatjódat felcserélnéd win alatt.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#10395) fPApi válasza ZaXXoN (#10390) üzenetére


fPApi
őstag

"Szólj, ha mutatod a tesztet, amikor 20MB/s-el ír a mobilod az sd kártyára wifiről"

Miért is kellene 20 megabájtos írást mutatnom, amikor 20 megabitről van szó, ami 2.5 megabájt? Melyikünk hiányzott sz iskolából, amikor ezt tanították?

(#10396) fPApi válasza Sanyesz. (#10385) üzenetére


fPApi
őstag

"A G3 egy telefon a sok közül."

Igen, csak azok között a legjobban várt itt a fórumon (csak vissza kell olvasni...). Ja és ne felejtsük el, hogy a dual sim-esekről beszélünk, tehát a "csúcsmodell"-t így kell érteni.
Egyébként ez a vita abból fakad, hogy amikor az ember vesz valamit, aztán amikor kiderül, hogy valami fontosat elfelejtett megnézni, elkezdi bizonygatni, hogy az nem is igazán fontos.

(#10397) Prien válasza devast (#10392) üzenetére


Prien
addikt

Így van, ráadásul ebben a 200 dollár körüli árkategóriában jellemzően ugyanaz a hardver dolgozik (MTK6577+PowerVR SGX531) ,de készülékenként eltérő felbontásokon. Így elképzelhető,hogy egy 800x480 pixeles 4 collos picivel jobban hasítson, mint a 960x540 vagy magasabb felbontású telefon. Hangsúlyoznám, hogy szerintem. :)

A kevés is több a semminél.

(#10398) ZaXXoN válasza fPApi (#10395) üzenetére


ZaXXoN
tag

Hol lenne szó 20 megabitről? Ja, hogy te ilyen ultragagyi n-es wifit használsz, ultrazajos környezetben? Akkor erről beszélj nagyokos! Elég jól lekerekíted a 150-et, ha az nálad 20, tényleg be kellett volna járnod abba az iskolába.

(#10399) fPApi válasza devast (#10392) üzenetére


fPApi
őstag

"...ajánlom a meizu mx4-et, xiaomi mi2-őt..."

OK, de azt is mond meg, hogy hova rakjam a második sim-et! Azért arra lehetne figyelni, hogy mi a fórum témája (Android DUAL SIM (két SIM) okostelefonok topikja)!

(#10400) pmikloska válasza Gyuszkoo (#10389) üzenetére


pmikloska
aktív tag

A virtuális kártyára/számlára gondolsz, ugye? Persze, azzal használom a kezdetektől a PayPal-t.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.