Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Geree


Geree
senior tag

az ujonnan rendelt G3-asokkal kapcsolatban lenne kerdesem. Tenyleg nem adnak hozza mar tokokat/dupla akksit? Tobb oldalon irjak ezt... vagy csak a szuk keszletek miatt "lenyuljak"?

a friend in need is a friend indeed

(#10852) Sanyesz. válasza Geree (#10851) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Dupla akksit szerintem sehol nem adtak - ingyen. A szilikon tok viszont több helyen szériatartozék volt, csak én olyan pillanatban rendeltem, amikor ott még nem járt.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#10853) fecg21 válasza Bagira01 (#10850) üzenetére


fecg21
aktív tag

Annak kellene eltördelni a kezét aki postára adta neked azt a "telefont" .....2012-ben ilyet hogy egy töltő csak úgy eldurranjon, meg hogy selejtes telefont küldjenek el....nevetséges. Ebből is látszik hogy át se nézik a cuccokat mielőtt postára adnák...de a 40-50.000ft-nyi dollárt azért hiánytalanul elvárják....vicc.

(#10854) banderasz77 válasza LámaZ (#10847) üzenetére


banderasz77
addikt

Viszont a táblában igen, de Ő tudja is.....
Thl V12 6577

(#10855) Martinmentor


Martinmentor
csendes tag

Sziasztok!

Van egy n9770 star note 2-es telefonom! Szeretném rootolni, ha van rá mód... Ezzel egyetlen baj van, hogy teljes sötétség van ebben a témában. Ha valaki vállalná hogy elmagyarázza mint egy 3 évesnek akkor azt megköszönném.

(#10856) ZaXXoN válasza Bagira01 (#10850) üzenetére


ZaXXoN
tag

Ez fokozottan furcsa. A többieknek minden kifogástalan, neked meg egyik hiba a másik után. Mint amikor a szervízbe visszavitt hibás alkatrészeket összerakják és megpróbálják újra eladni.

Amikor én vettem, fehéret nem is lehetett választani, fixen csak fekete volt, örültem is neki, hogy akkor biztos nem tévesztik el. Most nézem az oldalukat, a képek továbbra is a fekete (szürke) készüléket mutatják, a feliratban meg már white szerepel. Az 1GB ramot viszont kijavították 512MB-ra. Vicces, mert alul a kommenteknél még látszik, hogy valaki érdeklődött, hogy tényleg 1GB-e az az 1GB, és bizonygatta, hogy igen, csak lefoglal belőle az oprendszer...

Őszinte részvétem, ez a kínából rendelés "varázsa". Én biztos visszaküldeném, hogy vagy a pénzt adják vissza, vagy egy teljesen újat kérek helyette, mert rossz. Ha nincs fehér, és neked az kell, akkor nem is ezt a modellt.

(#10857) ÁrPi2 válasza Geree (#10851) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Ne csináld már azt hogy az új G3 tulajokat itt egye a méreg miértnem duplaakksit kaptak... :))

Én szeptember közepe környéke óta lesek elég sok webshopot G3 (és egyéb favoritjaim) miatt de még a hoo sem kínálta kettőakksis sztenderd pakkban.
Külön pótakku rendelhető de kb. 15-20 dollár, ha jól figyeltem..

De én is kérdezem a többieket akik már meg is kapták, vagy maholnap kapják:

A Jiayu G3 wifije 802.11g ,vagy n-et is tud?

Motiváljatok jó hírekkel! :)

[ Szerkesztve ]

(#10858) hevizms válasza ÁrPi2 (#10857) üzenetére


hevizms
addikt

Na hálistennek 2 olyan dolog,ami nekem tutira nem fog hiányozni.A dupla akksit pont a múltkor kérdeztem hogy mire jó,mert én nem látom semmi értelmét.Nekem az n9770-hez kapott másik akksi azóta is a dobozában pihen.
A szilikon tok az jó lenne,de ha azt a ronda sárgát teszik mindegyikhez,akkor inkább jobb ha nem is kapok.
Sajnos nekem nem hozta ma a postás.Talán holnap.
A wifit hogyan lehet megnézni hogy n-es vagy g-s?

[ Szerkesztve ]

(#10859) xhege válasza Bagira01 (#10850) üzenetére


xhege
addikt

Sajnálom, hogy ilyen szutyok telot kaptal :( Én az enyémmel maradéktalanul elégedett vagyok. Szerintem is próbáld kicseréltetni ha lehet, mert egy hibátlan készülékkel biztos te is elégedett lennél ebből a típusból.

(#10860) xhege


xhege
addikt

Nagyon jó lett a kezdő hozzászólás és a telefonos táblazat ia. Gratulálok az elkövetőknek!

(#10861) Bagira01 válasza xhege (#10859) üzenetére


Bagira01
veterán

Egyelőre most 50$-t írtam amennyit szeretnék vissza. Itt van mi fingott ki a minőségi töltőbe:
:C

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#10862) Sir Csimbók


Sir Csimbók
tag

Sziasztok!

Némi segítséget szeretnék kérni. Sajnos a ttmalls-tól rendelt Zp300+ telón nem tudom működésre bírni a GPS-t. Elvileg ezen az orosz fórumon írnak róla és talán a megoldást is, de sajnos az oroszt nem vágom, viszont mielőtt visszaküldeném, szeretném megtudni, hogy valóban hardveres hibáról van-e szó. Egyébként a telefon tökéletes, mindene jól és gyorsan működik, a GPS-t leszámítva, csak hát az egyik ok, amiatt ekkora kijelzővel vettem telefont pont ez volt. Aki tud segíteni privátba némi információval, nagyon megköszönném. Egyenlőre csak annyit tudok, hogy ugyanezzel a rommal van olyan, akinek működik rendesen.

(#10863) tiger71 válasza berigazek (#10590) üzenetére


tiger71
aktív tag

Szia!

Köszönöm az infot...

Rajta vagyok a témán, de ma úgy elhajtottak a vodafonnál mint a magzatvizet!!! Mondom az ügyintézőnek, hogy mi a problémám, hogy a régi telefonommal működött, az újjal meg már nem... Erre betette egy szerintem kb 5-6 készülékbe, és azt mondta, hogy nála működik, meg biztosan működne egy harmadik telefonban is! Így a kártya csere díja 5000HUF...

Annyira felhúztam magam, hogy inkább nem is fűztem hozzá semmit, de lehet, hogy holnap bemegyek és a mélyére ásom a témának... Bár szerintem kellene addig szereznem egy újabb kártyát addig...

Üdv Pali

Predator Helios 300...

(#10864) devast válasza GBRDVD (#1) üzenetére


devast
addikt

1, Én a Star -t kihúznám a megbízható minőségi gyártók közül. Többi stimt, esetleg felvihető meg a xiaomi és a meizu.
2, a ttmalls.com neve / linkje is rossz. ttmalls.com nem pedig tmalls.com

(#10865) banderasz77 válasza tiger71 (#10863) üzenetére


banderasz77
addikt

Szia!

Ha nincs már hűséged, akkor simán térj át feltöltő kártyásra. Ekkor kapsz egy új SIM kártyát, amire ráprogramozzák a hívószámodat.
Utána pedig vissza mész előfizetésesbe..... máris 0.- HUF a kártyacsere.

Üdv.

(#10866) berigazek válasza tiger71 (#10863) üzenetére


berigazek
őstag

Köszi a fejleményeket!Mondom próbáld ki egy másik vagy harmadik kártyával is.Ne hagyd magad!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#10867) ÁrPi2 válasza hevizms (#10858) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Itt láttam egy javaslatot az "n wifi mizériára" :

"a bruttert állítsátok "Wireless / Channel and SSID / Wireless Mode / 802.11n only" és ha megy a net a wifivel, akkor n-es, ha nem akkor nem."

Egyébként két akksi nekem sem hiányzik, az az egy pedig 2750 mAh, talán elég :)

A mipityu által említett n9770-es extrák jól jönnének viszont a G3-ba is:
- az óraidőzítésű teljes ki-be kapcsolás
- a másik két extra szerintem szoftver illetve max. egy modd.ROM okossága, és nem hardwer extra

(#10868) pmikloska válasza devast (#10864) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Nem is egyszer kértem a visszajelzéseket, most egy ideig marad így. Majd ha lesz még egyéb, akkor kerül javításra. Nem fogom minden nap zaklatni a HÁZIGAZDÁT a javítások feltöltése miatt.

(#10869) Male válasza Bagira01 (#10861) üzenetére


Male
nagyúr

Szép :DDD ....én kezdettől inkább a gépre dugom... a Corsair tápról járatott USB-ben jobban bízom :)

Nekem a tabhoz adtak hasonlóan hibás töltőt. Bedugtam, és semmi... szétszedtem, abban a középső, 4 lábú chipnek hiányzot a fele, de már az összerakás előtt letörhetett, mert nem volt benne a hiányzó darabka.
(szó nélkül küldtek újat, de az meg 2A-es és nem 3, így kevés... de nem is érdekelt, úgyis a gépről töltöm azt is... a rossz töltőről levágtam a kábelt, és összeraktam egy molex-szel, így közvetlenül a gép tápjáról kapja, és az biztos elég neki :) )

(#10870) Male válasza Sir Csimbók (#10862) üzenetére


Male
nagyúr

Tabnál segített nekem: GPS Test... engedélyezd a GPS-t, aztán indítsd el... szabadtéren persze, és hagyj neki pár percet.
(ott sem ment semmivel a GPS, az óceán közepére képzelt mindig.... ezt javasolták, és miután egyszer ez megtalálta a műholdakat, azóta minden programban megy rendesen, a miértet ne tőlem kérdezd :) )

(#10871) tiger71 válasza berigazek (#10866) üzenetére


tiger71
aktív tag

Szia! Azt fogom tenni! Nem hagyom magam... Vagy beviszem a telefont, és oda adom a csajnak, hogy bírja működésre... Nem lesz egyszerű dolga, ha nem cseréli ki a kártyát! :)) Köszönöm az eddigi segítséget... Üdv Pali

Predator Helios 300...

(#10872) mikrofon válasza Male (#10870) üzenetére


mikrofon
addikt

annyival egészíteném ki, hogy miután megtalálta a műholdakat a menüben ki kell válastani az A-GPS update-et!

Valamint a mobileuncle tools / engineer mode / MTK engineer mode / locationBasedService menüpont alatt is lehet nézegetni nyomkodni. Először a NET fülön a SIM1, SIM2,Query gombokat kell nyomkodni, ill meg kell nézni, hogy allul NetLoc szolgáltatásnak a Google network van e kiválasztva. Aztán a MAP fülön lehet ellenőrizni, hogy hová tesz, ill. MISC / yGPS-sel lehet tesztelgetni....

Volt olyan ROM a telómon, aminél ezek oldották meg a problémát!

[ Szerkesztve ]

(#10873) GIJoe válasza ZaXXoN (#10849) üzenetére


GIJoe
addikt

használt lehet...

(#10874) devast válasza pmikloska (#10868) üzenetére


devast
addikt

Sorry, ma volt időm ránézni.

(#10875) Rawulf válasza devast (#10864) üzenetére


Rawulf
őstag

A Star telefonról írtam már itt ezzel kapcsolatban. Attól, hogy rá van írva, hogy STAR és két tök ugyanolyan telefonra, még nem biztos, hogy ugyanabban a gyárban készült.
Erre egy tablet példa az EKEN Q88. Van olyan tablet, ami szintén EKEN Q88 és mégsem a MID gyárban készült.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#10876) Csari93


Csari93
aktív tag

Nagy off lesz amit írok, de csak ezt a topicot figyelem kb egy hónapja a fórumban, úgyhogy egyszer talán megbocsájtható.
SGS1-em van, gyári androiddal, 2.3 talán. Untam a gyári lockert, illetve tetszik a 4-es androidoké, így kerestem programot hozzá. A widgetlocker volt a legjobb, nagyon testreszabható, tök szép zárképernyőt csináltam, viszont van egy gondom. Mivel ugyebár itteni ismerős probléma is a RAM, és az enyémban csak 512 van, amiből 358-at kezel, ezért elég sokszor szoktam törölni a RAMOT és bezárni a programokat birizgálás után! Ekkor azonban bezár a locker progi, és a gyári kerül vissza, míg újra meg nem nyitom.
Mit tudok tenni? Töröljem csak a RAMOT, és hagyjam a programokat, vagy be lehet állítani valahol kivételnek ezt a progit? Egyéb?
Köszönöm szépen előre, ha segítetek!

www.flickr.com/csari

(#10877) szpali válasza Csari93 (#10876) üzenetére


szpali
addikt

ami progival törlöd a ramo-ot, abban nem lehet felvenni a kivételek közé?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#10878) Csari93 válasza szpali (#10877) üzenetére


Csari93
aktív tag

a gyári progit használom erre a célra, mert az általam próbáltak nem váltak be.

www.flickr.com/csari

(#10879) turkburk válasza peter76bp (#10837) üzenetére


turkburk
tag

Recovery szintén lila, szétfolyós képet ad, nem működik. Akksit nem kellett kivennem, valamit megnyomtam és újraindult normál módban.

Tényleg gáz, hogy így nem lehet egyszerűen backup/restore-t csinálni. De valami megoldás csak van. Remélem.. :F

(#10880) berigazek válasza mikrofon (#10872) üzenetére


berigazek
őstag

Méghamarabb megtalálja a holdakat,ha először frissiti az EPO-val a műholdak állását!Nekem nem kellett,de nem egyformák a beépitett GPS-ek sajna.

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#10881) fecg21 válasza turkburk (#10879) üzenetére


fecg21
aktív tag

Röviden: Ha kékes-lilás árnyalatúak a színek a kijelzőn, akkor sz.r a rom, vagyis nem való arra a telóra amire rátetted.

(#10882) HUNpusi válasza Bagira01 (#10861) üzenetére


HUNpusi
csendes tag

Fél off: ha érzed magadba az erőt, hogy megcsináld, keresd meg a darabkát, illezd össze, úgy kiderűl a kód, utána hestroe.hu -n van csomó alkatrész, remélhetőleg találsz hozzá. Nemtom mi lehet az, 3 lábú, tranzisztor?

(#10883) LámaZ válasza berigazek (#10880) üzenetére


LámaZ
addikt

Bővebben az EPO-ról...

Legyen minden jó!

(#10884) Vvarpi válasza ÁrPi2 (#10867) üzenetére


Vvarpi
tag

Érdekes a G2-ben benne van alapból a gyári romban az óraidőzítésű teljes ki-be kapcsolás.
A system menüben van egy Schedule power on/off lehetőség, ahol be tudod állítani a ki és bekapcsolás időpontját.
Ha egy G2-ben megvan ez a funkció, csak nem vették ki a G3-ból.

[ Szerkesztve ]

(#10885) peter76bp válasza fecg21 (#10881) üzenetére


peter76bp
senior tag

Köszi, de a ROM erre a telóra való és működik is a gszenzort leszámítva. A lila elfolyós hibajelenség a recoverybe való belépéskor jelentkezik. Onnan kilépve telót újraindítva ismét remekül megy minden és a színek is jók.

(#10886) berigazek


berigazek
őstag

Az előbb regisztráltam a Maestro kártyámat a PayPalon,de nem jött SMS még a 400,-ft ról.Lehet,hogy elcsesztem valami adatot!Máskor rögtön jön bármilyen kártyaforgalomról.
Ui.Most érkezett meg az SMS:-)Kollégàk,akkor lehet mától a Maestrokat is regisztrálni a PP-n!:-)

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#10887) Rawulf válasza berigazek (#10886) üzenetére


Rawulf
őstag

Na igen. Ideje lesz lemondani a VISA kártyámat. :D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#10888) LámaZ válasza berigazek (#10886) üzenetére


LámaZ
addikt

És?

Legyen minden jó!

(#10889) pmikloska válasza Rawulf (#10875) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Mi az, hogy a MID gyárban? Ez a gyár/gyártó neve? Van a Star-nak honlapja, mint a többi márkának?
Vannak Star telefonok, ha jól sejtem, akkor _Karesz_ is azt vett, egy X26i-t. Vannak újabb típusok is, úgyhogy jó lenne, ha benne maradna a márka a listában, de kéne egy hivatalos honlap/gyártó címe.

(#10890) HUNpusi válasza Rawulf (#10887) üzenetére


HUNpusi
csendes tag

Miért? Ahogy tapasztalom(usa, környező országok, netes webshopok)) a visa a legszélesebb körben elfogadott kártya, utána mastercard (elég közel hozzá) aztán távolabb a maestro.

(#10891) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

Uraim! A G3 WiFi-je "n"-es. Most teszteltem. :)

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#10892) LámaZ válasza HUNpusi (#10890) üzenetére


LámaZ
addikt

Én, mióta a PayPal szakított velük, az Aliexpressnél is 3-szor fizettem a dombornyomott Visa kártáymmal (mert nékem olyan van!), de szerintem át fogok térni a Skrillre (mert nékem olyanom is van). Ez utóbbi 10$-ért Mastercardot (!) ad.

Legyen minden jó!

(#10893) fPApi válasza Sanyesz. (#10891) üzenetére


fPApi
őstag

Na végre felszállt a füst, ez mindenképp örömteli! Azt elmondod, hogyan próbáltad ki?

(#10894) Sanyesz. válasza fPApi (#10893) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Adott egy D-Link DIR-655 router. Átállítottam a WiFi módot "802.11 n only"-ra. Engedélyeztem a "Guest" módot (mert eddig még nem írtam be a G3-ba a WiFi jelszót). Ezt követően a G3 gond nélkül csatlakozott 108 Mbps sebességen.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#10895) pmikloska


pmikloska
aktív tag

A táblázatba bele kéne tenni, hogy magyar menüs-e a megkapott készülék. A megjegyzések között csak egy telefonnál találtam meg, hogy van benne, pedig ez fontos tulajdonság lehet sokak számára.
Ehhez pedig nyilván az űrlapot is módosítani kell.
Kérem a készítőjét, hogy ha van ideje, és jónak találjátok az ötletet, akkor módosítsa őket. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#10896) peter76bp


peter76bp
senior tag

Hölgyek Urak ThL W3+ tulajok és érdeklődők, fáradjanak ide infogyűjtés és eszmecsere céljából

(#10897) m165le válasza Bagira01 (#10831) üzenetére


m165le
csendes tag

Rakjál fel egy GOlautcher -t és egyből vajsima lesz a görgetés

(#10898) ZaXXoN válasza Bagira01 (#10844) üzenetére


ZaXXoN
tag

A tisztánlátás végett, valahogy így néz ki a normális V1277 széle. A szutyokért bocsánat, nincs ultrahangos tisztítóm :). A jobb oldalon a szélén sem fehér sorjás, csak a lámpa csillant be a műanyag élén. Belül, ahol Bagira01-nek "reszelt fehér", ott csak egy diszkrét szürke sáv látszik (így oldalról).

A nagyított képen kivehető a touchpad hálója is, ami érdekes módon nem egy sima négyzetháló, hanem néhol X-et formál:

(#10899) LámaZ válasza peter76bp (#10896) üzenetére


LámaZ
addikt

Csak 4,5”-os a kijelző?
Csak 2k mAh-s az aksi?

Legyen minden jó!

(#10900) berigazek válasza ZaXXoN (#10898) üzenetére


berigazek
őstag

A Zopo Zp200-nál pedig nem ,,térháló" volt látható,hanem tűhegyni pontocskák kb.ugyanilyen ilyen távolságra egymástól.

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.