Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) GIJoe válasza XM-L T6 (#9050) üzenetére


GIJoe
addikt

tudom, és lesegetem 12h ként van e, ha igen veszem meg...
Etotalknál van, de 275$ pöttyet túlzás...

(#9052) XM-L T6 válasza GIJoe (#9051) üzenetére


XM-L T6
tag

115$ különbség. Tényleg lehúzás. :(( Utálom az ilyet.

(#9053) devast válasza GIJoe (#9048) üzenetére


devast
addikt

Ilyen névvel? 100% kamu.

(#9054) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

G3 talán itt
illetve gy video ide mutat

[ Szerkesztve ]

XiaomI RedmI Note|||

(#9055) GIJoe válasza ouzohuto (#9054) üzenetére


GIJoe
addikt

ezt beszéltük fentebb

(#9056) feca81 válasza ouzohuto (#9054) üzenetére


feca81
aktív tag

egy kamu oldal. messziről látszik. ha nem hiszel nekem,nézd meg az about us-t. legalább azt kitöltötték volna.arról nem is beszélve,hogy mi a linkje a page-nek: http://www.jiayumobileshop.com/about-magento-demo-store :DDD

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9057) sasa311 válasza feca81 (#9046) üzenetére


sasa311
veterán

Szerintem semmi spéci - az alap menüben van.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9058) ouzohuto válasza GIJoe (#9055) üzenetére


ouzohuto
senior tag

ja tenyleg sorry all

XiaomI RedmI Note|||

(#9059) Sanyesz. válasza ouzohuto (#9054) üzenetére


Sanyesz.
őstag

G3 itt elvileg van készleten, DHL-lel 251$ :F

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9060) GIJoe válasza Sanyesz. (#9059) üzenetére


GIJoe
addikt

feedback-eket olvastad? Érdemes.. + Alin nincs paypal...

Komolyan kezdek ráunni hogy nincs egy normális teló :W

[ Szerkesztve ]

(#9061) Sanyesz. válasza GIJoe (#9060) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Teló még csak-csak lenne, de szavahihető bolt az tényleg nincs. Bár én a hootablet-en edződtem... :Y

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9062) XM-L T6 válasza Sanyesz. (#9061) üzenetére


XM-L T6
tag

Ezt hogy érted, hogy "hootablet-en edződtem... :Y"? Rendeltél és nem megbízható bolt? Mert elég jó áraik vannak. :Y

(#9063) feca81 válasza XM-L T6 (#9062) üzenetére


feca81
aktív tag

olvass vissza. nagy kamu az egész.páran már a paypal jóvoltából visszakaptuk a pénzünk,de tuti van olyan,aki nem iylen szerencsés...semmilyen körülmények között ne rendelj onnan!!!

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9064) XM-L T6 válasza feca81 (#9063) üzenetére


XM-L T6
tag

Akkor honnan rendeljek ahol biztosan megkapom a telefont? Sajnálatos dolog, hogy ilyen kamu oldalak is vannak. Kezdem azt hinni, hogy csak ebay-en szabad rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#9065) feca81 válasza XM-L T6 (#9064) üzenetére


feca81
aktív tag

jó kérdés. egyik áruházra se mondhatom,hogy 100%-ig megbízhatóak. mindegyik sunyi. van akinek gond nélkül megérkezik a cucca, van akinek ugyanattól nem, vagy hiányosan.
én személy szerint ezeket tartom megbízhatóbbnak, mint a többit:
ttmalls, etotalk, tmallbox, pandawill, mixeshop, antelife, android-sale, lightake, fastcardtech.
ismétlem, egyik se tökéletes! szived joga, melyiket választod...

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9066) krics válasza GIJoe (#9060) üzenetére


krics
tag

Alin eladotol fugg, van-e paypal, persze tobbnyire nincs, de naluk is van buyer protection, es a vevonek csak akkor utaljak at az osszeget, ha a vevo konfirmalta, hogy rendben megjott a cucc. A vevonek erre bizonyos ideje van, multkor nekem 30 nap volt, most 45 nap, ugyanis 3 napja onnan rendeltem g3-at Best Cash nevu eladotol 204 dollarert szallitassal egyutt (S'pore post). Csavo szerint valamikor jovo heten kapjak meg a telokat a gyarbol es a megrendelesek beerkezesi sorrendjeben postaznak.

(#9067) Sanyesz. válasza krics (#9066) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Igen. Minden bolt ezzel hiteget, hogy a "jövő" héten lesz raktáron G3. Csak azt nem tudni, honnan számítjuk a jövő hetet.
Én is kaptam "értesítést" a ttmalls-tól, hogy a héten lesz, de senki nem tudja, hogy megjött-e a várva várt szállítmány.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9068) RBJ


RBJ
addikt

Hónapokig ment a hypolás G3 ügyben. Még mindig senki ne jutott hozzá? Lehet kamu telefon. :DDD
Lenovo 660
ez mitől vízálló ha a hátlap alatt vizes. :))
[link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9069) berigazek


berigazek
őstag

Gratulálok srácok,hogy a pénzt visszakaptátok Wang úrtól!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9070) hevizms válasza Sanyesz. (#9067) üzenetére


hevizms
addikt

Kedvenc webshopomtól most reggel ezt a választ kaptam arra a kérdésre hogy mikorra várható a G3:

It will be in stock this week
Linda 04:37:55
you can order now

[ Szerkesztve ]

(#9071) hevizms válasza RBJ (#9068) üzenetére


hevizms
addikt

Ez már megfordult az én fejemben is.
Lehet nem is létezik ez a G3?
Olyan mint Columbo felesége.Szó van róla mindig,de még senki nem látta:)

(#9072) berigazek válasza hevizms (#9071) üzenetére


berigazek
őstag

:-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9073) sasa311 válasza XM-L T6 (#9064) üzenetére


sasa311
veterán

Mindegyik kínai kamus, mint az állat.

Mikor lesz nekik készleten akkor meg fogod kapni a telefont, de a hazudozás az folyamatos. Mielőtt fizetnél minden van készleten, persze, holnap tudjuk is küldeni, fizess csak.

Aztán mikor fizettél akkor jönnek a gubancok, hogy jajj hát nem elfogyott, de majd jövő héten jön, válassz mást, kihagynak belőle ezt-azt, stb...

sajna ez ilyen.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9074) slaci007 válasza RBJ (#9068) üzenetére


slaci007
senior tag

Ha megnézed a hátlapot csak az akkunál és a simnél van szigetelőgumi.

Tungsram 1896-2022

(#9075) ZaXXoN válasza XM-L T6 (#9064) üzenetére


ZaXXoN
tag

Az ebay-en ugyanúgy ott állnak sorba a kamuárusok. Hamis memóriakártyák, rossz aksik, semmit se küldő emberek. Ha nem bírod a feszültséget, akkor ne neten rendelj, hanem menj be a boltba, ahol ismered a szervizes józsit. :)

Ami a kínai kamuzást illeti, tessék figyelembe venni a kultúrák közti különbséget. Az, ami nekünk hazug hitegetés, náluk sokkal inkább kedves reményéltetés. Keleti kultúrákban sok helyen kifejezett udvariatlanság egy kérdésre nemet válaszolni.

(#9076) xhege válasza ZaXXoN (#9075) üzenetére


xhege
addikt

Teljesen igaz, amit írsz. Mi itt ezt másképp éljük meg mint ők. Mikor kinn voltam Kínában, valóban semmire nem mondtak nemet. Ha bármit kértél azt mondták, hogy van vagy az vagy valami hasonló :) , de ezt ők tényleg nem átcseszésként élték meg.

(#9077) hevizms válasza ZaXXoN (#9075) üzenetére


hevizms
addikt

Ezzel nem is lenne semmi gond ha mondjuk ezt irnák,ami elnézve a helyzetet még igaz is lenne"sajnos még nincs készleten,de igéretet kaptunk a gyártótól és 1 hónapon belül biztosan lesz.Hogy pontosan melyik héten azt rajtunk kivül álló okok miatt nem tudjuk pontosan megmondani"
Ehelyett konkrét időpontokat irnak némelyek,pld pénteken feladjuk,vagy most épp nem jutott neked a pénteki szállitásból de hétfőn biztosan küldjük.Persze tudja ő is hogy ez nem igaz,szóval HAZUDIK!!!!
Nem kell őket védeni.Hazudoznak csak azért hogy náluk rendelj.

(#9078) ZaXXoN válasza hevizms (#9077) üzenetére


ZaXXoN
tag

Még egyszer tehát... A nem és a nincs egy goromba elutasítás. Valami olyasmi, mintha te itthon a boltban azt kapnád válaszul, hogy "micsodaaa? ez nem kapható, mit képzel, takarodjon innen!".

(#9079) ouzohuto válasza ZaXXoN (#9078) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Na azért a pénzt elutaltatja a néppel az is azért van mert jó fej és nem hazudik :D Nem kell őket védeni, elég dörzsöltek ők ígyis!

XiaomI RedmI Note|||

(#9080) berigazek


berigazek
őstag

Egy a lényeg:már nem olyanok,mint régebben :-(
(Tisztelet a kivétel!)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9081) GIJoe válasza RBJ (#9068) üzenetére


GIJoe
addikt

Ha 1 G RAM lenne benne már megrendeltem volna, na de 512 rammal nem veszünk telefont, ezt már lefektettük itt :)

(#9082) sasa311 válasza GIJoe (#9081) üzenetére


sasa311
veterán

Szerintem már azt is bőven megbeszéltük, hogy az átlag user még az 512 ramot sem tudja kihasználni, nemhogy az 1 gb-ot...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9083) GIJoe válasza sasa311 (#9082) üzenetére


GIJoe
addikt

én nem átlagusernak akarok venni telefont hanem magamnak, a kocka állatnak :D
De köszönöm, peace!

(#9084) sasa311 válasza GIJoe (#9083) üzenetére


sasa311
veterán

Akkor azt írd, hogy NEKED nem elég 512 ram, ne általánosíts. Szerintem a topicban lévők 95%-a még életében nem használt el 512 ramot sem a telefonjában.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9085) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

No, srácok, addig jutottam az x299-ivel, hogy van Root és GAPPS, viszont nincs GPS, 3G és Magyar nyelv, és ezek vélhetően nem is megoldhatóak (mert ugye kérdés, hogy most akkor végülis MT6515 ill MT6575 van-e benne). Mindenesetre mivel nekem fontos a GPS és később talán a 3G is az lesz, érdekelne valakit a cucc? Akinek ez a kettő nem fontos, jól járhat vele, nagyon szép a kijelzője és gyors is. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9086) GIJoe válasza sasa311 (#9084) üzenetére


GIJoe
addikt

szerinted, szerintem meg aki idejár az valamilyen szinten játszogat, kocka, tehát ki fogja nőni a ramot... :U

(#9087) ZaXXoN válasza GIJoe (#9086) üzenetére


ZaXXoN
tag

Nem csak magának vesz az ember. Én nézem az olcsó két sim-eseket, nem kocka ismerősök számára is.

(#9088) siryeti


siryeti
tag

Sziasztok, Zopo tulajoktól kérdezném :
végre megvan a ZP300+-am , nagyon tuti, Imax mozi kijelzővel,
minden tetszik rajta de nem tudom flashelni a romot.
Mindent letöltöttem, driverek telepítve, flashtool indít , teló csatlakoztat, de nem ismeri fel a telót, írja hogy csatlakoztassam. Snappea telepítve, mindent lát a telón.
Mindent a zopo oldalán lévő videó szerint csináltam.
Windows7 64bit

Ha van valami ötlet jöhet, köszi

(#9089) tuxihome válasza siryeti (#9088) üzenetére


tuxihome
csendes tag

Várjuk a beszámolót, vagy már volt csak átsiklottam felette? :F

(#9090) krisztian07 válasza ZaXXoN (#9075) üzenetére


krisztian07
tag

Jól írod, hogy ismerned kell a szervizest, mert előfordulhat hogy elhajtanak. Ismerősöm Samsung i900 Omniájának a kijelzője beadta az unalmast. Elsőre szó nélkül kicserélték, majd mikor fél évre rá másodszorra is tönkrement elutasították a garanciát. Azt mondták, hogy a töltő csatlakozóján oxidáció van, tehát beázott. Ő hiába mondta, hogy nem és a telefon egyébként működik, csak a kijelző máshol érzékel mint ahol nyomja nem érdekelte őket. Persze szívesen megcsinálják egy 20-asért és így talán el tudja adni 10-ért. Tuti biznisz.

[ Szerkesztve ]

Mondtam, hogy a droidot, ne rakjátok ki oda, Mert leviszi a buráját egy aszteroida!

(#9091) siryeti válasza tuxihome (#9089) üzenetére


siryeti
tag

Nemsokára írok róla meg csinálok videót is.
Nagyon tuti készülék, semmi recsegés ropogás...
A kijelző félelmetes :DD :C

(#9092) banderasz77 válasza siryeti (#9091) üzenetére


banderasz77
addikt

Hol rendelted? Mennyi lett a vége? Egyébként gratula... :C

(#9093) siryeti válasza banderasz77 (#9092) üzenetére


siryeti
tag

Köszönöm. :D
Ante-ról, kicsit kalandosan, először G3 előrendelésnek indult ez is azután meg hogy ne csússzak ki a paypal védelemből, meg türelem is fogytán, változtattam erre, a nagy ünnepek előtt egyeztetve emailben velük, ráfizettem gyorsan, erre közölték hogy nincs fekete, csak ünnepek után.
Ideg , várakozás, hitegetés, paypal vita....
Tehát így, alkudozások után végülis 250 dodó lett kb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9094) xhege válasza banderasz77 (#9092) üzenetére


xhege
addikt

Státuszom változott!!!!!

RF106125355SG 15-10-2012 27-10-2012 Arrived at overseas (Country code: HU)

:C :C :C

Vajh mikorra hozza ki a posta?

(#9095) Novicsok válasza siryeti (#9088) üzenetére


Novicsok
tag

A ZOPO vonalon az orosz fórumot érdemes követni, nem a gyárit.
Mindent aprólékosan kipróbálnak és kommentálnak.
Amíg volt ZP100-am, ezt tettem.

(#9096) hevizms válasza xhege (#9094) üzenetére


hevizms
addikt

Gratula.Szerintem a singpostot ismerve 1 hét kb.
Annyian irnak itt a fórumon hogy én nem tudom már nyomonkövetni ki milyen telefont és honnan rendelt.
Elárulod milyen telo és honnan?

(#9097) GIJoe


GIJoe
addikt

Akit érdekel olcsó dual sim mobil: Y9300+ 56$

(#9098) banderasz77 válasza xhege (#9094) üzenetére


banderasz77
addikt

Nekem még nincs változás, 10.21 a posting date.
Drukkolok...

(#9099) Bagira01 válasza banderasz77 (#9098) üzenetére


Bagira01
veterán

Neki, ha jól emlékszem 15-e körül adták fel. Szóval sanszos, hogy a 21-i küldemények a jövő héten még nem jönnek meg :(

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#9100) ctibor


ctibor
senior tag

Sziasztok, vettem itthon egy Mo.-ra frissen érkezett Alcatel OT-997D kétkártyás, Android 4.0-ás, 1GB RAM-os, 1Ghz dual-core MTK csippel szerelt telefont. (Forrás: mobilexpressz.com) Jó tesztet olvastam róla, és egyelőre -- két nap után -- tényleg meg vagyok elégedve vele, gyors, minden átlag-alkalmazás gond nélkül fut rajta. (Azért írom, hogy átlag-alkalmazás, mert játékokból csak egy pár egyszerűbbet -- pl. Pasziánsz,stb. -- használok, erőforrás-zabálókat nem.)

Tehát minden műkszik, egy progi kivételével: iGO Primo 2-t próbáltam rá feltenni, ugyanazt, ami gond nélkül fut a sokkal gyengébb BLU Studio 5.3 telefonomon (650 Mhz MTK proci, 512MB RAM, stb.). De az új Alcatelen nem indul meg. Feltelepül, de első futtatáskor ezt a hibaüzenetet adja: "Error. User inteface resolution [0x0] is not supported or compatible skin cannot be found. Exiting application."

Nem tudom, mit tegyek, hiszen mindkét készülék 480x800 felbontású. Más fórumon kaptam mindenféle tanácsokat, mit változtassak a sys.txt-ben, meg a data.zip-ben, párat próbáltam is, de nincs eredmény. Meg különben is, akkor a BLU-n miért megy gond nélkül, ha rossz valamelyik érték ....

Nektek van valami ötletetek?

Üdv.,

Tibor

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.