Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111001) bacskait


bacskait
tag

[link]Cubot X10-ről van valakinek infója? milyen lehet a minőség, teljesítmény?

[ Szerkesztve ]

(#111002) tescodr


tescodr
tag

Elbizonytalanodtam a Gearbestes rendeléssel kapcsolatban akkor.Minden képpen eu raktárról szeretnék vásárolni.Ki melyik webshoppot ajánlaná?Tinydeal megbizható?

(#111003) salaud válasza tescodr (#111002) üzenetére


salaud
aktív tag

TinyDeal-ről az elmúlt 2 hónapban 2 telefon jött, Német raktárból dhl-el egy hét alatt itt volt a rendeléstől számítva.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#111004) Zeki válasza tescodr (#111002) üzenetére


Zeki
nagyúr

A merimobiles.com is okés, van eu shippingjük. Azaz hazai áfa mentes.

(#111005) kmisi99 válasza Zeki (#111004) üzenetére


kmisi99
addikt

A merimobiles mennyiért hoz eu shippingel? Sehol nem látom.

(#111006) RBJ


RBJ
addikt

ÉRdekes a gearb eu ból olcsóbb a lenovo k3 mint kínából. azt meg hogy? :R
Ha nem sikerül megoldanom a digitizer cserét a telefonomon akkor nézni kellesz alternatívát karácsonyi címen magamnak. :DDD
Vagy tényleg hazai véglet bestbuy ha eustock os meizu m2

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#111007) A texasi válasza kmisi99 (#111005) üzenetére


A texasi
aktív tag

Kedvezménnyel (-5 USD)
15$-ért. :)

[ Szerkesztve ]

(#111008) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Lenovo termékekről milyen vélemények vannak?
Pl.: K3 Note?
/ténylegvtöbb változata van?

(#111009) Damwise


Damwise
csendes tag

Van egy olyan gondom az Ulefone be touch 2 telefonommal, hogy este beteszem repülőre, reggel visszaállítom, és 10 perc múlva nullára merül az aksi. Sehogy másképp nem csinál ilyet, csak repülő üzemmódban. Valami szoftveres gond lehet szerintetek? Ha igen tudtok rá valami megoldást? Bocsi, hogy itt kérdezem és nem a topicjában, de az nem túl látogatott.Köszi előre is a segítséget.

(#111010) kobipeti válasza LantosBerry8 (#111008) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Itt nézd meg:
link

(#111011) mdav88 válasza LantosBerry8 (#111008) üzenetére


mdav88
senior tag

Alapvetoen full korrekt. Asszony hajtja... Volt korabbi szeria is, az is rendben volt, es nagy tamogatottsag van hozza.

(#111012) LantosBerry8 válasza kobipeti (#111010) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Azért nem ott kérdeztem, mert a tulajok általában elfogultak... Bocs, hogy érdeklődtem...

(#111013) LantosBerry8 válasza mdav88 (#111011) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Vannak külömbségek egyes szériák között? - vagy csak szoftveres dolgokról van szó, ami kiküszöbölhető?

(#111014) kobipeti válasza LantosBerry8 (#111012) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Miért is bocs? Akkor kétféle ember megy oda aki elfogult, és akinek baja van, ha nincs olyan akinek baja van, csak az elfogultak, akkor a telefon rendben. :) Néz be a Redmi 1s topikban, ott nem csak elfogultak vannak, pl ram kezelés ügyben (remélem azóta megoldódott)

(#111015) LantosBerry8 válasza kobipeti (#111014) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Jelenleg Redmi 1S -t használok... (kb.1,5éve már... - CM óta nincs ram kezeléssel gond)
Elfogultság alatt pedig arra gondoltam, hogy vagy nagyon istenítik, vagy pedig nagyon lehúzzák...
Azért kérdeztem itt, mert itt talán más szemmel látják a dolgot, de mindegy is...
Akkora a választék, hogy egyszerűen nem tudok dönteni.. Mindig felvetődik egy újabb lehetséges jelölt, ami elbizonytalanít...

(#111016) kobipeti válasza LantosBerry8 (#111015) üzenetére


kobipeti
aktív tag

A MIUI ramkezelésre gondoltam nem a cm-re, mert aki a xiaomit választja, az többnyire a a MIUI-t szeretné használni. De abbahagyom az off-ot bocs

(#111017) boff


boff
senior tag

Sziasztok!

A Barátnőmnek van egy Lenovo A536 telefonja és 1 sim kártyával használja. A probléma, hogy van egy felkiáltójel háromszögben az állapotsávban, hogy nincs kártya a 2-es slot-ban és ez nagyon zavarja, a kérdésem, hogy ezt, hogy lehetne eltűntetni? Neten nem nagyon találtam róla infót úgyhogy szívesen veszem a segítséget. Előre i köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#111018) szutyok13


szutyok13
csendes tag

Erre a mobilra ráhazudtak 12 négyzetcentit
[link]

(#111019) aytukabozs válasza szutyok13 (#111018) üzenetére


aytukabozs
addikt

nem tudom mennyire kell komolyan venni egy cikket, aminek az írója szerint a Yulong egy ismeretlen kínai cég :/

szerk.

Mondjuk azt a csalós videót én sem értem, a dzsunka gyártók szokták így kozmetikázni a stock fotóikat..

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#111020) A texasi válasza boff (#111017) üzenetére


A texasi
aktív tag

Értesítősáv lehúz, az említett ikonra kopp és eltűnik.
:U

(#111021) b0bcat válasza aytukabozs (#111019) üzenetére


b0bcat
addikt

Az viszont tény, hogy ez a hardver nem ér meg 50 ezer forintot. :(

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#111022) WOT-H-A-C válasza aytukabozs (#111019) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Üdvözletem újra köztünk tisztelt "proffeszionális kibic" kolléga! :)

A cikk írója, mindenbizonnyal képben van a kínai gyártókkal! :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#111023) aytukabozs válasza WOT-H-A-C (#111022) üzenetére


aytukabozs
addikt

Adjisten gazduram! :)

(#111021) b0bcat

Hát azt nem vitatom hogy durva fiaskó pont egy ilyen túlárazott és furcsa készülékkel beköszönni az EU piacra :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#111024) boff válasza A texasi (#111020) üzenetére


boff
senior tag

Sajnos nem ilyen egyszerű, nem tűnik el a jelzés és folyamatosan jelen van. :( Ha rákoppintunk csak az értesítősáv tűnik el a jelzés marad.

(#111025) Surda-


Surda-
őstag

Sziasztok!
Xiaomiforsaletől fogok rendelni egy redmi 2-t,azt már kiderítettem,hogy a 900mhz-es kell.
A kérdésem az lenne,hogy ilyenkor milyen rom és programok vannak a telefonon vajon?
Egy teljesen laikus ismerősömnek szeretném megvenni és ha nincs rajta pl a google áruház az szívás lenne.
Ja és vajon hány nap eu-ból mig megérkezik?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#111026) WOT-H-A-C válasza boff (#111024) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha nincs a szoftverben erre lehetőség akkor exposed+ GB ott ki lehet kapcsolni.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#111027) svgyula válasza boff (#111024) üzenetére


svgyula
addikt

Ha nem akar vele szoftveresen szórakozni akkor tegyen bele egy akármilyen lejárt kártyát. Csak helykitöltés céljából.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#111028) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Üdv!
Elsősorban Kelzsocához írnék!

Lehet döntőre jutok a héten és rendelek Tőled (EUSTOCK) egy MeiZu M2 Note -ot....
A kérdésem az lenne, hogy a prohardver kupunkód még mindig él az ingyen DHL szállításhoz?

[ Szerkesztve ]

(#111029) kelzsoca válasza LantosBerry8 (#111028) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

Priviben, ha kérhetem, ne offoljuk a topicot, köszönöm. :R

https://vertigostore.eu

(#111030) boff válasza svgyula (#111027) üzenetére


boff
senior tag

+(#111027) svgyula

Köszönöm a válaszokat, mivel szoftveresen semmiképp nem szeretné mókolni ezért egy SIM kártya lesz a megoldás szerintem, főleg, hogy van neki otthon vagy 5db.

:R

(#111031) #79335424 válasza kelzsoca (#111029) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem meg ne priviben! Teljesen közérdekű infó, de, ezt inkább bízzuk a gazdira! A személyes véleményem az, hogy minimum annyival "tartozunk neked" a munkásságodért, hogy ha jó a bót, akkor a közösség tolja egy kicsit. Ez egyben a mi érdekünk is. Nézd meg az Android miniPC -s topikokat! Amióta a 220V beszállt és van a topikban hozzáértő, kompetens, közvetlen kontaktunk, azóta sztem tök hülyeség ilyen kütyüket Kínából rendelni. Esetleg nyithatnál egy topikot az EUSTOCK -nak..

[ Szerkesztve ]

(#111032) kelzsoca válasza LantosBerry8 (#111028) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, a kuponkód most már a Meizu M2 Note készülékre is használható, a futárszolgálat pedig a GLS, akikkel szerződésben vagyunk. :)

(#111031) Somatom

Köszi, igyekszem a termékekkel kapcsolatos kérdésekre úgy válaszolni, hogy az ne legyen reklám, de van hivatalos céges hirdetés is a hardveraprón, bazár formájában, oda is nyugodtan írhat bárki. :R

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#111033) WOT-H-A-C válasza #79335424 (#111031) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Az, hogy az eustockot ajálljuk és megbeszéljük az ott elérhető dual sim-es telefonok dolgait nem probléma, ersze a rendelés továbbra is off, ez csak akkor lenne gond ha maga kelzsoca ajállaná az eustickot a kollégáknak. Ha szakmai dolgokban kérik zsoca segítségét, véleményét az sem probléma szerintem, viszont az üzleti része a dolgnak nem lehet nyilvános és ez elég vékony mezsgye. Erről még kikérem nálam okosabbak véleményét a modkerben. :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#111034) kelzsoca válasza WOT-H-A-C (#111033) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem kell kikérni, én már kaptam felvilágosítást ezzel kapcsolatosan (és 2 topicban ugrott a topicgazda rangom is.. ) beszélgetni lehet, de a reklámozás részemről értelemszerűen nem elfogadott.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#111035) lordmark


lordmark
tag

Sziasztok!

Látom, hogy mostanság a Xiaomi Redmi Note 2 és a Meizu m2 Note az ajánlott készülékek.
Kb minden paraméter megfelelne, kivéve a kijelzőméret :(
Ebben a kategóriában egy 5" kijelzővel mit ajánlanátok?
Tartok ettől az 5.5"-tól :S Jelenleg egy 5"-ost nyúzok, amit pont optimális méretnek érzek...

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#111036) Viktor0610 válasza lordmark (#111035) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Honor 4C vagy Redmi 2 Pro

Samsung Galaxy A54

(#111037) Surda- válasza lordmark (#111035) üzenetére


Surda-
őstag

A pontos méreteket összevetetted a mostani készülékeddel?
Lehet csökkent már annyival a káva,hogy alig lenne nagyobb az 5.5.
Csak egy ötlet...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#111038) WOT-H-A-C válasza kelzsoca (#111034) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Akkor ezt, "rád bízom" idáig is jól kezelted ezt a dolgot szerintem! :) :R :R

Ha nem gondd írd már le pü. hogy történt mert csak annyit vettem észre a dologból, hogy eltüntél a 2 említett topikból és az egyikben már más a TG. :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#111039) lordmark válasza Viktor0610 (#111036) üzenetére


lordmark
tag

@Viktor0610
Az a gond, hogy az Honor 4C-ből kompletten hiányzik az LTE.
A Redmi 2 Pro-nál meg "problémás" az LTE ahogy olvasom a B20 miatt, ahogy olvastam :(

@Surda-
Igen, néztem a pontos méretet, nagyobb lenne azért erősen.
Aztán lehet hogy végül ezek mellett szánom el magam vagy várok egy kicsit hátha kijön egy igéretes 5"-os.

(#111040) ouzohuto válasza lordmark (#111039) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Bocsi, de had kérdezzem már meg, mi a fenére kell neked a 4G?Sok embert megkérdeztem már emiatt és kiváncsi vagyok minden válaszra :)

Igen noob vagyok

XiaomI RedmI Note|||

(#111041) beg válasza ouzohuto (#111040) üzenetére


beg
veterán

Alacsony pinges voip, alacsonyabb akksi fogyasztás, mint a 3g, gyorsabb letöltés, ezt fogják fejleszteni lefedettség tekintetében, néhol már most van 4g ott, ahol 3g nem volt.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#111042) #79335424 válasza beg (#111041) üzenetére


#79335424
törölt tag

Néhol? A Telenor esetében konkrétan ég és föld minden tekintetben a 3G és a 4G szolgáltatás.

(#111043) A texasi válasza lordmark (#111039) üzenetére


A texasi
aktív tag

Blackview Omega Pro
Doogee F3 Pro

(#111044) dlaj


dlaj
őstag

Somatom, beg, ouzohuto

Telenoros vagyok és átmenetileg egy 4G-s Galaxy Ace 3-at használok. Újra telefon vásárlás előtt álok és azt hiszem Kínából veszek egy 4G-s telefont.

Viszont jelenleg nem sok értelmét látom, és lehet, hogy még egy ideig 3G-re állítva fogom használni, ugyanis a 2 legtöbbet használt helyen,ahol nem wi-fizek ott nekem 4G-n a négy térerő signal pálcikából 1 vagy 2 világít. Amint átállítom 3G-re jön a full térerő.

Hozzáteszem, hogy nem faluhelyen, hanem megyeszékhelyen élek (Kecskeméten) és a két ominózus helyből az egyik szinte a városközpont, a másik városhatáron van.
Úgyhogy ezen a területen még van mit a Telenornak fejlesztenie.

(#111045) Jim74 válasza A texasi (#111043) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia TeXaSeee!

Jók az információim, hogy a Doogee F3 Pro vagy 2 SIM kártyát, vagy 1 SIM kártyát + 1 SD kártyát kezel egyszerre? Tehát 2 SIM kártya mellé nem lehet beletenni tárhely bővítő kártyát?

Igaz ez a Blackviewra is?

(#111046) lordmark válasza A texasi (#111043) üzenetére


lordmark
tag

Erős konfignak tűnnek. Egyedül az akksit érzem kevésnek (2200, 2400mAh)... Plusz a stabilitás faktor.

(#111047) petrosilov válasza ouzohuto (#111040) üzenetére


petrosilov
tag

T-mobile tapasztalat:

Vidéken rengeteg olyan helyen találok 4G hálózatot, ahol eddig 3G sem volt, sőt most sincs.

(#111048) lordmark válasza A texasi (#111043) üzenetére


lordmark
tag

Erős konfignak tűnnek. Egyedül az akksit érzem kevésnek (2200, 2400mAh)... Plusz a stabilitás faktor.

(#111049) keszo


keszo
őstag

Sziasztok

Dual simes telot keresek.
Sokszor ajánljátok Xiaomi Redmi Note 2 telefont.
Viszont MediaTek processzor van benne, a kérdésem az lenne hogy mennyire jó a GPS-e? ( csak reálisan )
Volt WayteQ Talk 5H-ám abban használhatatlan volt.
Köszönöm

Attila

(#111050) Viktor0610 válasza keszo (#111049) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az MTK-processzoros Xiaomi készülékeknek SOHA nem volt gondja a GPS-vétellel, de az új MTK-procik már kinőtték az elődök gyermekbetegségeit, szóval duplán is nyugodtan megveheted! ;)

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.