Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) karpi2261 válasza LámaZ (#10748) üzenetére


karpi2261
csendes tag

Ebbe a topikba biztos nem mert kb atneztem az egeszet. Mindenki inkabb csak kodositett ezekre a kerdesekre mintha a 3-ik vilaghaboru reszleteit kerdeztek volna. Amugy mindegy hol dumalsz barmirol is. Ha ugy tartja kedvuk az e-mailokat is ugy olvassak mint barmelyik publikus forumot ugyhogy mind1.
Azert koszonom.

(#10752) szpali válasza karpi2261 (#10751) üzenetére


szpali
addikt

Akkor átsiklottál felette :)

a barátunk is ezt támasztja alá :)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#10753) robit1973 válasza karpi2261 (#10751) üzenetére


robit1973
aktív tag

Akkor rosszul nézted át: [link]

Na, megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#10754) ztibor válasza karpi2261 (#10751) üzenetére


ztibor
senior tag

gondolkozz már egy kicsit. okosított számlás vámolásnál magad ellen tennél ki bizonyítékot.
Tudod a költségeket, szorozd be a 27%-al, és annyi a hivatalos vám+áfa, ha meg okosba nyomod, akkor másnak nincs köze hozzá.

A kép volt már a topikban, legfeljebb figyelmetlenül olvastál.

(#10755) orkester válasza ÁrPi2 (#10692) üzenetére


orkester
senior tag

Szia! Ezt sajnos nem tudom. 2 kupont biztos nem lehet összevonni, de ha a rendszer kupon nélkül is számolja a kedvezményt, mint pl. a szombati Mastercard esetében, akkor mellette szerintem kupont is megadhatsz.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10756) HUNpusi válasza robit1973 (#10750) üzenetére


HUNpusi
csendes tag

Jogos!!

Gprs el 40kbps
Edge-vel elérhető az 1.3Mbps! /elméletben/ (egyébként ezt nem is gondoltam volna) ~~~

De módosítva hozzászólásomat, magyar 3g hálózatot nem tud fogni, se 3g mobilinternet, se hsdpa, se videotelefonálás. :)

(#10757) ÁrPi2 válasza karpi2261 (#10747) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Ez a vám és áfa oszlop inkább legyen egy korrekt hivatalos, az eu-s és a topikunkban tárgyalt azon kívüli ,szóval főleg kínai okostelefonokra vonatkozó linkkel kitöltve, hogy mennyi a százalék a taxcustomer irányába.
Pl.: - a vám 2,5% az áfa 27% .

Az áruk vámonátcsúszása hány százalékánál nyugodna meg egy telefonvásárló?; És a vámstatisztikát gyártó hivatalnok?

(#10758) ÁrPi2 válasza karpi2261 (#10751) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

"Ha ugy tartja kedvuk az e-mailokat is ugy olvassak mint barmelyik publikus forumot ugyhogy mind1."

azért van kelletlenül fogadva egy-egy konkrét vámtétel táblazatoszlopba rakása mert ez inkább maradjon-maradhatna diszkrétebb információ, olyan infó ami egy ügybuzgó vámtiszt hivatalnok számára nem mutatna kristálytiszta (kihívó szép táblázatba is foglalt) missziót.
Az áruk vámonátcsúszása hány százalékánál nyugodna meg egy telefonvásárló?; És a vámstatisztikát gyártó hivatalnok?

(#10759) LámaZ


LámaZ
addikt

Vegyetek ilyeneket. Olcsóbbak.

Legyen minden jó!

(#10760) ÁrPi2 válasza LámaZ (#10748) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Ezt a táblát kellene berakni a készülő táblázat mellett jobbra, (láthatósági-zöld kerettel ellátva).

Ez a tanácsom pedig gift. :))

(#10761) mipityu


mipityu
tag

Legyen már egy kis szakmai is :-)

Annyira jó ez a Star N9770, hogy nagyon :-) Volt már Sensationom is és megfordult a kezemben jó néhány tablet - tudom miről beszélek :-)
Játékok (Angry Birds [3 fajta], Asphalt 7, Hot Pursuit, Shift, Overkill) offline GPS programok (Pr.mo, Sygic) kiválóan működnek. Természetesen minden egyéb funkció is működik.
Találtam 3 extrát, ami sok telefonból hiányzik:
beállított időpontban TELJES ki-be kapcsolás (android alapból teljesen kikapcsolt telefont nem tud bekapcsolni),
beszélgetés felvétele (ha nincs kihangosítva akkor is, kézi indítás-leállítás),
beszélgetés közben minden perc 50. másodpercét egy diszkrét hanggal jelzi (ki-be kapcsolható).
Ha valaki 5"-es telefont szeretne, elfogadható áron ($180), nagyon ajánlom :-)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#10762) hevizms válasza mipityu (#10761) üzenetére


hevizms
addikt

Na és a hátulján levő leddel is elégedett vagy? Próbáltál már esti fényképet késziteni?
Amúgy tényleg jó kis telefon.

(#10763) Vvarpi válasza peter76bp (#10734) üzenetére


Vvarpi
tag

Rom csere nélkül is meg lehet oldani, hogy magyarul telepedjenek a programok csak telepíteni kell a morelocale 2-t.
Esetleg az első hozzászólásban is lehetne egy felsorolás a fontosabb alkalmazásokkal.

[ Szerkesztve ]

(#10764) janakbacsi válasza szpali (#10736) üzenetére


janakbacsi
őstag

november 5-én megrendeltem a huawei g 500 pro-t a tmallbox-tól de még azóta sem küldtek tracking numbert. kétszer kértem már e-mailben, de semmi válasz. érdemes dispute-ot indítani paypal-on szerintetek?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#10765) beers válasza janakbacsi (#10764) üzenetére


beers
addikt

A My orders/rendelési számra kattintva megtalálod!
Ez náluk mindig így működik!

M&N

(#10766) mipityu válasza hevizms (#10762) üzenetére


mipityu
tag

Örülnék neki, ha olyan képeket készítene, mint az egyik előttünk belinkelt.
Sajnos a fényképezője első blikkre (majd még próbálgatom) egy rakás kaki.
De ez nálam másodlagos, ettől a többi még jó.
Annyira nem érdekel a fényképező minősége, hogy el is felejtkeztem róla.

A LED-ektől meg nem tudom miért várjátok, hogy olyan fényt adjon, mint egy vaku :-)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#10767) janakbacsi válasza beers (#10765) üzenetére


janakbacsi
őstag

szerintem ez a módszer nálam nem működik, mivel regisztráció nélkül vettem meg a telefont.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#10768) nyuszi123456 válasza csepelball (#10700) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

igen, amit lejjebb írtam, méretek, akku, képességek, az tévedésből az ulefone V12-re vonatkozik a tévesen írt G2 helyett.
Tehát megbízható kereskedőnél 157 dollár, 2x2200mAh aksi, 540x960 pixel felbontású 4.3"képernyő, külméretei pedig 128.2x65.8x12mm.
Természetesen a most kapható legmodernebb, kétmagos MTK 6577 processzort tartalmazza 1GB RAMmal.
Ezekkel a paraméterekkel és árral az ulefone V12 szerintem most a legjobb vétel a megbízható www.ttmalls.com-on.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#10769) meko1 válasza fPApi (#10691) üzenetére


meko1
tag

nagyszerü,ismerem,csakhogy én nem specifikációra vagyok kiváncsi,hanem tapasztalatokra,kösz

(#10770) Rolly válasza Sanyesz. (#10730) üzenetére


Rolly
veterán

akkor hogy éri meg jobban? DHL-lel vagy singposttal? Illetve ha nem kapom meg a terméket vagy nem azt kapom van lehetőség a pénzem visszakérésére (paypalnál tudom, hogy van, de nekem moneybookersem van :$ )

(#10771) ÁrPi2 válasza orkester (#10635) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Orkester, meg tudnád adni nekem ennek a Campaign page működő linkjét?
Az általad adott instrukciós lapon "404" re mutató link van.

(( 1. Visit and login to the Campaign page at [http://www.aliexpress.com/activities/aliexpress-holidaycheck/index.html] ”); ))

(#10772) HUNpusi válasza nyuszi123456 (#10768) üzenetére


HUNpusi
csendes tag

ttmalson 512 rammal írják, tmallboxon van 3 féle, mind3nál tft kijelző, 260k színnel, 512 rammal.
Ilyenkor keresnék rá a gyári információra/weblapra, de arra jelenleg nincs időm :/

Ha 512 ramos telefon, az én favoritom a zte v889m, igaz, 800x480 4"-en.

@(#10770) Rolly: Csinálj egy paypalt, hipp-hopp megvan, nem bonyolult.

[ Szerkesztve ]

(#10773) cappa72 válasza janakbacsi (#10767) üzenetére


cappa72
nagyúr

Akkor viszont marad az online ügyfélszolgálat. megrendelésszámmal és esetleg paypal tranzakciós kóddal.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#10774) Rolly válasza HUNpusi (#10772) üzenetére


Rolly
veterán

paypalt nem tudok csinálni ... anno letiltottak és nem engednek újra reggelni :( asszonykámat meg nem igazán tudom bevonni a történetbe ...

(#10775) Bagira01 válasza nyuszi123456 (#10768) üzenetére


Bagira01
veterán

Èn a ttmalls-os 1GB-os verziót rendltem, de ez is 512-es. Többek között ezért is a körmükre nèzetek....

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#10776) Csari93


Csari93
aktív tag

fPApi! Jó a táblázat, nekem az jutott eszembe, hogy esetleg az akksiméret oszlop mögé egy átlagos üzemidő oszlop is elférne! Onnan jutott eszembe, hogy Bagira01 kiegészítette egy "papíron" szóval a mAh-t. Azt, hogy kinek milyen használat mellett produkál ilyen üzemidőt, bele lehetne írni a leírásba, ahova eddig is lehetett írogatni bármit. :)

Az is egy érdekes, és másik téma, hogy kinek mi az elvárása. A Star v1277 eltéréseknél vagy az látszik, hogy a gyártási hibaszázalék elég nagy, és egyik telefon épp szar lett, a másik jó, vagy az egyik vevő kínai telefont vesz lelkileg is, a másik pedig Samsunghoz hasonlítja? Nem mindegy, mert pl aki Samsungok és Iphoneok után téved ide, és azt látja, hogy minden milyen fasza, aztán azokhoz képest csak-csak egy összelapátolt valamit kap, az biztos csalódás.
Nekem például SGS1-em van, nem fogtam még kínai telefont.

[ Szerkesztve ]

www.flickr.com/csari

(#10777) beers válasza Bagira01 (#10775) üzenetére


beers
addikt

Rom cserét próbáltál már?
Rajtad kívül mindenki elégedett a a v1277-el!

M&N

(#10778) feca81


feca81
aktív tag

megjelent a Jiayu G2s presale teljesen jutányos áron :DDD
[link]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10779) osztraksajt válasza LámaZ (#10759) üzenetére


osztraksajt
őstag

Javasolnám a topik címét átolvasni. És ilyen képességű telókat kétkártyásan még olcsóbban meg lehet venni. :P

(#10780) fPApi válasza Csari93 (#10776) üzenetére


fPApi
őstag

A többieknek is: Már nem én vagyok az aktuális a táblázat ügyében! Én csak elindítottam és szerencsére mások is felkarolták és orkester mester a tapasztalatok alapján csinált egy űrlapos-táblázatos variációt, most már célszerű azt használni:

(#10703) orkester

[ Szerkesztve ]

(#10781) pmikloska válasza Vvarpi (#10763) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Ha összeszeded, esetleg korrektül megírod, én beleteszem.

(#10782) cappa72


cappa72
nagyúr

Az első hozzászóláshoz esetleges ötlet.
Ha lesz "karbantartója", akkor javasolnám, hogy a már meglévő készülékeknek, amiknek van külön topikja/blogja, azokat is lehetne linkelni, hátha hasznos.

Vagy pedig a táblázatban megtenni ugyanezt, és akkor az első hozzászólás nem lenne nagyon átláthatatlan.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#10783) beers válasza fPApi (#10780) üzenetére


beers
addikt

Azt hittem újra be kell vinni az adatokat, akinek van hozzáférése az egyik soromat törölje....

M&N

(#10784) ZaXXoN válasza mipityu (#10761) üzenetére


ZaXXoN
tag

Ezek az "extrák", nem alap 4-es androiddal jönnek? Mert a V1277-ben is benne van. (Automata ki-bekapcs, csipogás az 50-edik másodperceknél)

(#10785) ZaXXoN válasza nyuszi123456 (#10768) üzenetére


ZaXXoN
tag

Nem létezik 1G RAM-mal, csak a ttmalls kamuzza ezt, olyan megjegyzéssel, hogy hát az android elvesz valamennyit, így 512 látszik, haha. Írtam nekik, hogy ez hülyeség, persze nem reagáltak.

(#10786) pmikloska válasza cappa72 (#10782) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Gondoltam rá, hogy beleteszem az első hsz.be, de jó lenne, ha valaki összegyűjtené nekem. Azt tudom, hogy volt egy Lenovo A789 és egy 750-es, de mi is volt még?
VAGY
Talán hosszú távon tényleg jobb, ha a táblázatba kerül bele a link, mert x év múlva elég dagadt is lehet az első hsz., ha esetleg sok új saját topic nyílik.
Ehhez viszont az kell, hogy akinek saját fóruma van, az is töltse ki a táblázatot.

[ Szerkesztve ]

(#10787) hevizms válasza Csari93 (#10776) üzenetére


hevizms
addikt

Akkuidő tartam felelsleges,mert ahány ember annyiféle használat.Csak megzavarná azt aki telot akar venni.
Mert pld ha "csak"telefonálásra használom a star n9770-et,akkor akár 3 teljes napig(72óra) is birja,ha viszont wifizek,mobilnetezek,játszom,akkor este már töltőért kiabál.Most akkor mit irnék be?3 nap vagy 1?
A másik az összehasonlitás.Unokaöcsémnek sg1 van,a lányomnak sg2.Egymástól függetlenül mindegyik azt mondta hogy milyen szuper az érintőképernyője a telómnak,az unokaöcsém szerint még jobb is mint az sg1.
Ezt az érintőképernyőre mondta,nem a teljesitményre,arra nem szánt időt hogy megnézze,csak kiváncsiságból megtapizta kicsit.
Szóval azt nem állitom hogy olyanok vagy jobbak,mert nem teszteltem ilyen szempontból,de szerintem megállják a helyüket ezek a kinai telók.

(#10788) cappa72 válasza pmikloska (#10786) üzenetére


cappa72
nagyúr

Gondolkodtam, szerintem a 2. megoldás a jobb, betenni a táblázatba.
Ha meg valaki nyit topikot a saját telefonjának, vagy talál egyet, az belinkelheti oda. (Ha minden igaz, akkor úgyis sorrenben lesznek a telefonok)
Ennyit elvárhatunk egymástól.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#10789) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

No, ma megkaptam Singpost-tal a fekete G3-at a Minideal-től. Szűk 2 két hét alatt itt volt.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#10790) hevizms válasza Sanyesz. (#10789) üzenetére


hevizms
addikt

Basszus akkor én is lesem a postást,hátha megkapom ma.
Örülök hogy neked megjött.Várjuk az első benyomásokat.
G3 a minidealtól.

[ Szerkesztve ]

(#10791) devast válasza hevizms (#10790) üzenetére


devast
addikt

Hát még én hogy lesem... most szabadságon vagyok, át tudom venni :DDD

(#10792) hevizms válasza devast (#10791) üzenetére


hevizms
addikt

Te is g3?Honnan?

(#10793) cappa72 válasza Sanyesz. (#10789) üzenetére


cappa72
nagyúr

Csatlakozom az előttem szólóhoz: Gartula és várjuk a beszámolót. Egész gyorsan megjött! (meg a táblázatot se felejtsd el, kérlek)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#10794) Rolly válasza Sanyesz. (#10789) üzenetére


Rolly
veterán

várom az élménybeszámolót a héten én is rendelem ... DHL vagy singpost szerinted?

privátba egy vámkezeléses sztorit írhatnál :)

(#10795) devast válasza hevizms (#10792) üzenetére


devast
addikt

tmallbox, szombaton le lett vámkezelve, szóval ma/holnap megkapom.

(#10796) Rolly válasza devast (#10795) üzenetére


Rolly
veterán

mennyi idő míg megjön?

(#10797) thumb


thumb
aktív tag

Sziasztok!

Ha azt írja a magyar posta nyomkövetési oldala, hogy 10-én azaz tegnap előtt vámkezelve akkor szerintetek kihozzák ma?

köszi

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#10798) mipityu válasza ZaXXoN (#10784) üzenetére


mipityu
tag

Nem.
Ahogy már írtam, volt HTC Sensation-öm és abban nem volt, pedig az is Android 4.x, sőt 4.1 a végén.
A teljesen kikapcsolásból bekapcsolást csak hardveresen lehet megoldani, egyetlen márkás telefon sem tudja, csak a kínaiak. A pittyre is sokan keresnek megoldást az android szoftver topikban, mert nem tudja a neves telefonjuk.

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#10799) _Karesz_ válasza thumb (#10797) üzenetére


_Karesz_
tag

holnap valószínűbb, nekem úgy volt...

(#10800) cappa72 válasza thumb (#10797) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igen nagy az esélyed, mert a fővárosban vagy.
Vidékre szokott késni egy napot.
De hát a királyi posta megfejthetetlen...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.