Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57001) Zeki válasza pruf (#57000) üzenetére


Zeki
nagyúr

Fel kéne iratkozni a pandawill.com newsletterére, azaz levlistájára, és akkor értesülnél előre az akciókról.
Ugyanez igaz az összes többi kínai oldalra is.

[ Szerkesztve ]

(#57002) svgyula válasza meridaharcos (#56997) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ez egy CUBOT ONE MTK 6589T.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57003) pruf válasza Zeki (#57001) üzenetére


pruf
csendes tag

Lehet az lesz a probléma h ma reggel tettem meg mindezt , de akkor megnyugtató h képben leszek a későbbiekben.

Bestsecret inv. privátban kérhető

(#57004) sandorwat


sandorwat
csendes tag

Sziasztok!

Ma berendeltem egy iNew V3-at. Nem tudjátok lehet szerezni hozzá valami combosabb akksit? Kicsit kevésnek tűnik az ami benne van.

(#57005) drr


drr
őstag

Srácok, úgy fest az Aliexpresses vásárlásom csődbe megy, kedden indítom a dispute-ot... Egy Jiayu G3T lett volna a vásár fia, de már nem várom, hogy megérkezik, mivel 19 nappal az utalás után sem él a kapott TN...
170$ várok vissza, azt szeretném kérdezni, hogy van e jobb alternatíva ennyi pénzért? Többet nem szeretnék költeni, de a gorilla glass-nak és a nagy aksinak meg a 4 magnak nagyon tudnék örülni. Nem tudom mikorra jön vissza a zseton, lehet addigra már lesz G2F is, a geekbuying-on még most is csak előrendelési fázisban van. Szóval várnám a javaslatokat. Köszönöm előre is az építő jellegű, pozitív hozzászólásaitokat! :R

(#57006) monti0222w


monti0222w
addikt

Lenne egy kérdésem, valaki rendelt már be nyolc magos telot, mindegy melyik gyártotól? Vagy, mikortól lehet őket megvenni? :F

(#57007) motrola


motrola
aktív tag

Áresések mindenütt.

http://www.everbuying.com/product441338.html?utm_source=evmail_shs.1223&utm_medium=mail&utm_campaign=special.1223

http://www.everbuying.com/product505216.html?utm_source=evmail_shs.1223&utm_medium=mail&utm_campaign=special.1223

http://www.moonarstore.com/cubot-c9w-mtk6572w-13ghz-android-42-dual-core3g-smartphone-wifi-bluetooth-p-3191.html#.UsBBkPvy1Ft

http://www.aliexpress.com/item/Presell-Original-THL-T100-5-0-inch-Android-4-2-MTK6592-Octa-Core-Smart-3G-Cell/1541526795.html

Érdemes körülnézni ha valaki venni akar.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#57008) moy01 válasza drr (#57005) üzenetére


moy01
csendes tag

A TMALLBOX-on van raktáron 170 $-ért.[link]

(#57009) Maximum1 válasza motrola (#57007) üzenetére


Maximum1
őstag

Ezeknek ennyi az ára, nincs itt akció.
Néha valaki benyalja, ezért csinálják.

(#57010) RVR400 válasza motrola (#57007) üzenetére


RVR400
veterán

Ebből egyedül a moonarstore-os C9W, ami olcsóbb, mint bárhol, ami nekem gynaús, mert eddig mindent jóval drágábban adtak még akciósan is, mint máshol. Na meg a termékleírásaik elég viccesek (MTK6589 DUAL CORE, és stb...).
A T100 pl a banggoodon is pont ugyanennyi, a többit meg olcsóbban is meg lehet találni. De azért köszi! :)

(#57011) kgymac válasza moy01 (#57008) üzenetére


kgymac
őstag

Ja, Justin-nak minden van raktáron. Olyan raktára lehet, mint itthon pl. a Ramiris vagy CHS egy kis számtech boltnak. ;]

szerk: nocsak, fanatizálódtam :F

[ Szerkesztve ]

(#57012) drr válasza kgymac (#57011) üzenetére


drr
őstag

Én már idegbajt kapok. Lassan az jön le, hogy sehonnan nem szabad rendelni, vagy ahol van a kiszemelt darab, ott baromi drága. Eddig egyetlen bolt volt, ahonnan megkaptam két dolgot is: a geekbuying. Komolyan mondom, nem tudom honnan rendeljek, ha visszakapom a pénzemet...

(#57013) kgymac válasza drr (#57012) üzenetére


kgymac
őstag

Justin idővel elküldi (ha végleg ki nem fogy Kínában), csak mindig minden van raktáron. Ha van időd, 45 napos paypal védelmen belül lehet tőle rendelni. De utalni / kártyával fizetni tilos, pont Justin a negatív hős pénz visszafizetés ügyben...

(#57014) fecg21 válasza drr (#57012) üzenetére


fecg21
aktív tag

Én a pandawill-t ajánlom neked, lehet nem a legolcsóbbak, de én személy szerint megbízhatónak tartom őket.

(#57015) svgyula válasza drr (#57012) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nekem 3hét alatt itt volt a teló a kezemben. [link]
Csak egy apró figyelmeztetés vagy megjegyzés a részemről: ugye azzal mindenki tisztába van, hogy a jiayu-nak nincs magyar nyelvet tartalmazó készüléke? Nekem is tetszett csak amikor hozzáértő barátomtól
megtudtam a felrakás mókolás, soha nem lesz olyan mint ha eredetileg lett volna integrálva, inkább hagytam!
Érdekesség innen [link]már kaptam úgy magyarul nyelvel nyitott!? :K

Nagyon tetszik most is a G5-ös csak azt sem tudni mekkora belenyúlás lenne az a "magyarítás.apk" hááááát nem tudom :(
Ha ezek úgy működnének mint amit beleintegráltak akkor mi lenne értelme a "multi languages"-nek? Hiszen mindenki a Google Playstone-ból letöltené az éppen "hazait :P " és kész!
Pontosan ezért húztam ki a listámból a MIUI ROM-ot! Kicsit sem lettem ideges amikor a beharangozott "MULTI LANGUANGES" (az oldalukon a magyar is szerepel persze valami mókolásos stílusban) abból állt hogy volt háromfajta német!? angol, cseh, lengyel, török, meg valami arab, kínai! A német olyan érthetetlen volt
szerintem azt a svájciaknak csinálták :DDD ! Úgy hogy elveszett az életemből három óra meg egy kínai regisztráció mivel a telefon csak akkor volt hajlandó elindulni ha regisztráltam a MIUI honlapján! Mázli hogy nem kínai :Y nyelven hanem angolu :K l!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57017) kgymac válasza #45553408 (#57016) üzenetére


kgymac
őstag

Generált két - eltérő - scatter file-t. Ha a megadott hibákat adja az sp flash, akkor kell a pmt-set használnod. Bővebben cappa72 írt a témában. Olvasgass.

(#57018) svgyula válasza #45553408 (#57016) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Root megvan? Alul a bal sarokban zöld színre váltott?

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57019) nemlehet


nemlehet
őstag

Tudom, kicsit off topic, mert nem kifejezetten két SIM-es telefont keresek, de mivel kínaiban úgy látom itt vannak legjobban otthon a kollégák itt is kérek egy kis segítséget.

Nah most hogy beadta a kulcsot a mikrofonja végképp megérett a Acer Liquid Metalom a cserére és mivel óriási a választék kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Árkategória: max 40k (200$) de ha valami nagyon nagyon tuti kínálat van 210-220-ért akkor az még belefér.
Használt vagy új: Mindegy, de legalább 2 évre venném, tehát nem ártana, ha nem lenne elmaradott.
Hol venném: Mindegy, Kínai is jöhet (sőt ezeket nézegettem főleg), de semmi képpen sem akarok előfizetést kötni. Telenoros kártyás vagy.
Mire használnám: Filmezés, játék (főleg GBA, NES/SNES/SEGA emulátorral, tehát semmi RR3 meg Modern Combat) netezés, navigáció, zene puskázás az egyetemen :D
Kizárólag androidos érdekel, próbálatam a WP-t, nagyon nem jött be, ennyiért meg iOS meg nincs (bár az sem a szivem csücske, mert szintén próbáltam)
Milyen kialakítású telefon: Hát a legjobb a full qwerty slide lenne, de ez hiú ábránd tudom... Szóval marad a lehetőleg 4,7" ne legyen nagyobb.

Még fontos lenne a jó aksi (lehetőleg 2000 Mha<) és örülnék ha a 720p-s kijelző is beleférne. Én a eddig a Jiayu G3T-t néztem ki, amit igazából rendelnék is, mert lefedi az igényeimet, de azért hátha van ennél jobb ajánlat is. A két SIM nem szempont, ROM-olgatás szintén nem gond.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#57020) slezakimi válasza #45553408 (#57016) üzenetére


slezakimi
senior tag

Csak nekiálltál? :D

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#57021) Indiant válasza drr (#57005) üzenetére


Indiant
addikt

Nem lehet hogy közben változott a tracking szám??

(#57022) drr válasza Indiant (#57021) üzenetére


drr
őstag

Több üzenetet is váltottam [link], de csak a magyarázkodás és az ígérgetés meg a türelem kérés megy...

[ Szerkesztve ]

(#57024) Flexy90 válasza svgyula (#57015) üzenetére


Flexy90
senior tag

A "hozzáértő" barátod milyen problémákra panaszkodott? Nekem a MiniDeal magyar nyelvet tartalmazó rommal küldte, de bármelyik romot lehet magyarítani, sőt mostanában a spanyol romfőzők is beleteszik a magyar nyelvet az újabb romjaikba. Szvsz nincs vele semmi probléma azért mert magyarítva van!

Xiaomi Fan

(#57025) slezakimi válasza #45553408 (#57023) üzenetére


slezakimi
senior tag

Igen sokkal :D
Én is csak ilyet találtam sajna :((
:O

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#57026) pasig válasza svgyula (#57015) üzenetére


pasig
csendes tag

Érdekes, hogy amit belinkeltél oldalt, ott pl.a hongmi 100 dolcsival drágább mint pl. a minideal-nél.A mini valami klónt árulhat, vagy ez a bolt ennyire drága?

[ Szerkesztve ]

(#57027) svgyula válasza Flexy90 (#57024) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Csak annyit, hogy a fordítás nem teljes és típustól függően van azért eltérés az alkalmazások és az alatta futó menük között. Azonkívül nem mindegy az sem melyik android verziót használja a teló. Viszont kimondtad a varázsszót is a "főzött rom-ba beleteszik"! Igen én is erről beszélek. De nekem mindegy! Én megkérdeztem két on-line áruházban a jiayu-t a válasz mindegyiknél az volt: utánanézek! a következő: nincs mivel ezt a telefont nem arra a régióra szánták!
Egy magyar cég [link] is úgy hozta volna hogy ők rakják rá a magyar menüt ez
+1hét és +4500Ft. A teló meg náluk amúgy is ~8eFt-vel drágább lenne!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57028) svgyula válasza pasig (#57026) üzenetére


svgyula
addikt

Nem tudom melyikre gondolsz? Az ahonnan megrendeltem és három hét alatt itt volt? Nos tőlük azt is kaptam ami az oldalon le volt írva! A cubot one-nak elméletileg létezett két verziója a sima MTK6589 1,2Ghz és az MTK6589T 1,5Ghz ez utóbbi mindenhol drágább volt viszont októbertől már nem szállítottak régit csak ha volt még a sufniban! Akik a leírást meg az árat nem írták át azok az akkumulátorral próbáltak üzletet csinálni! Kétszer futottam bele abba, hogy vártam két hetet utána közölte az eladó "csak egy akkumulátorral" tud szállítani! Nos az aksi árát ismerve 10-13$ tudott-akart visszahozni az áron. Na meg azt hogy lógott a pénzem három hétig a levegőben, mire visszakaptam! Mert azért mondanom sem kell a válaszom "nem" volt!
A GS3-at a nyáron 37$!!!!! nem vicc! akciózták! Persze nem kaptam meg szerintem elírták az árát 137$ lett volna! A kifogás jött három hét múlva úgy, hogy már volt csomagkísérő szám is!!! A kibújó válasz az volt a "szállító megbízhatatlan". :F
Bocs a hosszú sztori-ért!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57029) RVR400 válasza svgyula (#57027) üzenetére


RVR400
veterán

Azért mindig elgondolkozok az ilyen oldalakon, hogy vajon az ÁFA-t ki fogja fizetni... Valamint, ha kész rá magyarítást (egy csomó telefonnál feláras, amit amúgy kintről is magyar nyelvvel lehet rendelni - no comment), akkor vajon hogyan megy a dolog. Ők megrendelik a saját címükre, aztán küldik tovább a vevőére? Na ott akkor mi van az ÁFA-val? Mert így már abszolút nem annyiba kerül a teló, mint amennyiért hirdetik. Valamint mi van a garanciával, mert ugye így már ők is belenyúltak szoftveresen a dologba? :F

(#57030) KurtCobain válasza svgyula (#57028) üzenetére


KurtCobain
őstag

Az a 37$ gondolom aliexpressen volt. Ott rengeteg ilyen lehúzós emberke van. És nem, nem lett elírva direkt kis összeget írnak ki...

Mmm'kay?

(#57031) Thrawn válasza svgyula (#57015) üzenetére


Thrawn
félisten

Tökéletesen lehet magyarítani a Jiayu telefonokat, nem egy bonyolult művelet.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#57032) Klara_ válasza Thrawn (#57031) üzenetére


Klara_
őstag

Kifejtenéd bővebben?
Mert a G5 adv pl. jbart után minden csak nem tökéletesen magyar. Gyárin kívül más ROM pedig nem működik rajta magyarítás nélkül sem normálisan.

(#57033) furarroland


furarroland
újonc

Sziasztok! Szeretném kérni segítségeteket, hogy melyek a legjobb kínai telefonok amiket ti is vesztek. 40.000 HUF-ra gondoltam, ha a körül van az ára vagy lentebb az jó . HDC Galaxy S4 Legend az ami nagyon tetszik. (4 magos, HD kijelző, 1Gb ram, 5 inch kijelző) Ugyan ilyesmi kínai telefont keresnénk ha ez nem lenne jó. Akinek van ilyen kérem írja már le hogy hogyan milyen, érdemes e megvenni. Előre is köszönöm!!

(#57034) bigrock válasza Klara_ (#57032) üzenetére


bigrock
addikt

MIUI -t próbáltad? G4-en tökéletesen megy a magyar.

(#57035) pruf válasza furarroland (#57033) üzenetére


pruf
csendes tag

Az elsődleges kérdés h 40 k az ÁFA-val vagy anélkül?
Mert ha azzal akkor máris csak 32 ezres telórol beszélünk.
Mostanában inkább lebuknak mint sem a telefonok.

Bestsecret inv. privátban kérhető

(#57036) pinterto


pinterto
tag

Sziasztok!
Olyan telefont keresek ami tudja a WCDMA 900/2100 frekvenciát.
Nagyon keveset találok, esetleg van valmi lista, hogy melyik típusok tudják ezt?

(#57037) pruf válasza pinterto (#57036) üzenetére


pruf
csendes tag

Itt a kereső szerint minden teló tudja a 900/2100 at ( ha legörgetsz) összesen valami 45 db.

900/2100

Bestsecret inv. privátban kérhető

(#57038) Indy1


Indy1
tag

Baratomnak megerkezett ZTE v889m. Minden megy, kivetel a bejovo hivasokat nem fogadja.
Minden hivas a hangposta jelentkezik
Kimeno hivas OK
net OK, wifin es 3Gn OK
SMS mindket iranyba OK.
Bemeno hivas nem cseng nem jelez- semmi
Kiprobaltam mind a ket foglalatot. Kiprobaltam negy kulombozo SIM kartyaval.
Beallitasok OK.
Tanacsot kerek.

(#57039) Klara_ válasza bigrock (#57034) üzenetére


Klara_
őstag

G5-re a MIUI multilangban nincs magyar, atforditas nem sikerul normalisan 1/3 magyar, 1/3 angol, 1/3 kinai lesz az erdemeny. Vegigzongoraztam mar ezt, es a needromos romokat is. A legujabb gyari jbarttal atfordiva, 2-3 hibauzenettel indult, ezeket a programokat, es komplett gappsot cserelve most mukodik, de meg mindig nem 100% magyar.

(#57040) Maximum1 válasza Klara_ (#57039) üzenetére


Maximum1
őstag

(#57041) svgyula válasza Klara_ (#57039) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Nos amit leírtál az volt az oka, amiért nem vettem meg a JIAYU-t! A CUBOT ONE ugyanazt tudja teljesen magyar! Igaz volt az a csengőhang-szívatás de az szoftver védelmi hiba. De nem csak ennél ahogy utána olvastam rengeteg más típusnál is jelentkezett már!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57042) furarroland válasza pruf (#57035) üzenetére


furarroland
újonc

Hát akkor ÁFÁ-val :D Esetleg te vagy valaki tud valamit a HDC Galaxy S4 Legendről? Nagyon tetszetős :)

(#57043) KurtCobain válasza svgyula (#57041) üzenetére


KurtCobain
őstag

A kb 99,99%-ban magyar nyelvű Jiayu-m köszöni szépen, jól van.

Mmm'kay?

(#57044) sfbukfenc válasza nemlehet (#57019) üzenetére


sfbukfenc
tag

Ha nem szempont a két Sim, akkor ezt javasolnám.

[link]

Igaz, 40k-ba nem fér bele, szállítással együtt kb. 51k lesz.

[ Szerkesztve ]

(#57045) nemlehet válasza sfbukfenc (#57044) üzenetére


nemlehet
őstag

Hát azért az 51k az elég messze van a 40-től :D Amúgy szemeztem vele, de nagyon nem tetszik külsőre és sajnos kicsit túl is szalad a kereten.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#57046) tvamos válasza svgyula (#57015) üzenetére


tvamos
nagyúr

Tisztara megkivantam ezt a Zoppo ZP600+ telot! Kar a Mali-400 MP2-ert! Az a Sharp 3D kijelzo... Kiralysag! :))

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#57047) pruf válasza tvamos (#57046) üzenetére


pruf
csendes tag

Mi a probléma a Mali-400 MP2 -vel?

Bestsecret inv. privátban kérhető

(#57048) pgemil válasza Indy1 (#57038) üzenetére


pgemil
aktív tag

Nézd meg a beállítások----átirányítások vagy valami hasonló menü pont alatt. Nálam is volt hasonló, melyet elbabráltam a beállításokban.

(#57049) Reni38


Reni38
újonc

Sziasztok!Karácsonyra kaptam egy aTab3.5 telefont,de sajnos nagyon hamar merül,1 napot sem bír az aksija.kérlek SOS!!Mit csináljak?

(#57050) moy01 válasza Reni38 (#57049) üzenetére


moy01
csendes tag

Esetleg a kuka .

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.