Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102001) Silberpfeil válasza beg (#102000) üzenetére


Silberpfeil
csendes tag

Őszintén szólva tényleg sajnálom a mobilra a pénzt (nem érdekel annyira, illetve 24 hónapot élő fogyóeszköznek tekintem). Mindenesetre ha nem lehet fapadosban stabilan működőt találni, akkor persze átgondolom az elméletemet... A lefagyástól megőrülök...

http://www.aliexpress.com/item/Original-lenovo-A399-MTK6582M-Quad-core-Phone-1-3GHz-512MB-RAM-4GB-ROM-Dual-Sim-android/1988699994.html

Ezt is elfelejthetem, ugye? :B

(#102002) beg válasza Silberpfeil (#102001) üzenetére


beg
veterán

Nem, ez speciel használható itthon. Telefonálására. Mást ne nagyon próbálj vele. Nem volt rossz az A820 vonal, csak ne a T verzió. Esetleg használtban nézelődj 20 ezer forintért.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102003) Viktor0610 válasza Silberpfeil (#102001) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

" A lefagyástól megőrülök..."

Már bocs, de az olcsó Androidok sajnos, ilyenek. Tehát, ha nem akarsz megőrülni, akkor vagy többet szánsz rá, vagy használtat keresel (ami lutri, ugye :U ), vagy pl. WP-s készüléket veszel, mert az valószínűleg az alapfunkciókat jobban ellátja ebben a szegmensben.

Samsung Galaxy A54

(#102004) Silberpfeil válasza beg (#102002) üzenetére


Silberpfeil
csendes tag

Hm...
Érdekes, hogy egy ekkora kijelzős mobil, és mégis ilyen limitált képességű...
Igo, skype, viber szerinted menne rajta, vagy ez is letérdelne, mint a Samsungom? :U

Megfordítom a kérdést, mielőtt még az agyára megyek mindenkinek a mezítlábas telefonok linkelgetésével: 2015-ben milyen képességű mobilt vegyek, hogy ne vágjam azonnal a földhöz, ha egyszerre fut majd rajta két app, vagy kapok navigálás alatt egy bejövő hívást?

A Samsungom pl. a navigálás alatt bejövő hívást úgy reagálja le, hogy a lefagyásából csak egy akku kiszedés után lehet felébreszteni... :DDD

(#102005) beg válasza Silberpfeil (#102004) üzenetére


beg
veterán

Közelebb az ötvenhez. Kis szerencsével 40. Legalább 1gb memóriával keress minimum 4 magost.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102006) Silberpfeil válasza beg (#102005) üzenetére


Silberpfeil
csendes tag

OK :)

Most elmegyek aludni, sziasztok!

(#102007) Zeki válasza Silberpfeil (#102006) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az a baj banyek, hogy ahogy erősödnek a mobilok, úgy nő a különböző programok étvágya. Ami régen ment gyengébb hardveren is, ma már nem.
Olcsóbb Windows-os telók tudnak nagyon stabilan működni. Droid már nem.
Olvass utána.

(#102008) WOT-H-A-C válasza beg (#101997) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Hahh tényleg!!!Már meglátok egy betűt a számok után és nindjárt farjast kiáltok!! :DDD :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102009) alexw801


alexw801
senior tag

A szulinapp gond nélkül lejött a Honor 3X-re, kb. 165 MB, 1 perc az itthoni wifin. Települt, működik. iGO Navigation SzülinApp a neve.
A Huawei 10 collos FHD tabletre nem települ, már a Play Store-ban sem mutatja. Meg van szűrőzve, 7 collt mondtak max.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#102010) junkpod válasza aleister (#101977) üzenetére


junkpod
nagyúr

Elephone G4: rom csere 2GB elvegezve, majd cwm mentesbol frissebb rom rafrissitve szépen működik.
Telo és rom elég gyors, képernyő nagyon szép, fényképező fenyigenyes, GPS jól működik, gesture vezérlés jól működik.
Negativumok: talán kicsit nehéz, töltő nem megy bele foldelt konnektorba.
79usd áron részemről ajánlott (egyelőre jobban tetszik a romja mint az Inew v3).

Box's don't touch!

(#102011) alexw801


alexw801
senior tag

Amíg tököltem, az ASUS Zenfone 2 ZE551ML elkelt, így 550ML megvéve fekete színben. UK eBay, 1 hét alatt jön. Meglátjuk.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#102012) junkpod válasza beg (#102005) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ez egyáltalán nem 50e kategória. 80-120 usd áron vannak jó 6582 - esek.

Box's don't touch!

(#102013) bb71 válasza alexw801 (#102009) üzenetére


bb71
őstag

7 collos tabletre SEM ment fel nálam...

(#102014) aytukabozs válasza junkpod (#102012) üzenetére


aytukabozs
addikt

Hitvitába felesleges lenne belemenni, de van akinek az elephone/cubot/doogee/stb még mindig nem brand...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#102015) aytukabozs válasza alexw801 (#102009) üzenetére


aytukabozs
addikt

Nem max. 7 "
Hanem;
" 7’’-nál kisebb képernyő-átmérőjű készülékek" :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#102016) beg válasza junkpod (#102012) üzenetére


beg
veterán

Arra a jó 120 dollárosra számolj áfát és kezelési költséget. Máris közel vagy az én hozzászólásomhoz, "kis szerencsével 40"

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102017) zolipapa66 válasza Silberpfeil (#102004) üzenetére


zolipapa66
tag

Vagy az UMI Hammer, 47-ből megvan mindenestől, és nem régi mtk procis.

[ Szerkesztve ]

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#102018) b0bcat válasza aytukabozs (#102014) üzenetére


b0bcat
addikt

Azért a THL nem annyira rosszul csengő név, és nekik is van bőven 100 dollár alatti telefonjuk (T6S). ;) Ettől függetlenül igazad van, nem mindenkinek felel meg egy B brand. Számukra mindenképpen drágább a mulatság, de nem feltétlenül járnak jobban. :N

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#102019) junkpod válasza aytukabozs (#102014) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem kért brandet, sőt szidta a samut. Akadas mentes működés volt a kérés.

Box's don't touch!

(#102020) beg


beg
veterán

Elefánt igyekszik, nem is csinálja rosszul. Katt-katt kész.
Elephone working on their own “Ele Flash” tool for easy ROM installation.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102021) WOT-H-A-C válasza beg (#102020) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Valóban nem rossz. Bolond biztos romflash. Viszont ha jól gondolom ennél is bekapcsolt telefon kell. Vagyis unbrick-hez nem jó. Persze ez csak találgatás részemről.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102022) aleister válasza beg (#102020) üzenetére


aleister
veterán

Kr, hogy nincs róla infó, hogy mikor adják ki.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#102023) aytukabozs válasza beg (#102020) üzenetére


aytukabozs
addikt

Tetszik a koncepció, UMI-ék Rootjoy-ánál (amit ez a cikk is említ) is az volt az érzésem hogy európai vásárlóként ez elégnagy előrelépés a pár éve még szinte support nélkül működő cégek esetében... :K

(#102018) b0bcat,

azért fogalmaztam úgy hogy "van akinek az elephone/cubot/doogee/stb még mindig nem brand", az én előző telóm egy UMI volt :P

(#102019) junkpod
Igaz nem volt kitétel, de azért belinkelt a kérdező 2 Lenovo telefont, igaz utána meg hozzátett egy ZS brand árcímkét... :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#102024) Peaceliker válasza silver10 (#101858) üzenetére


Peaceliker
őstag

Sajna nekem nem langyos, hanem marha meleg. Dh5 nel is ugyan úgy, mint bmi játéknál. :-\
Most is csak itt olvasgatok és kamera olyan 40fokos, ha nem több.

Bár többen írták, hogy nekik is meleg. Lehet neked vastag a bőr a kezeden és neked nem tűnik fel xD
Amúgy nagyon relatív, hogy kinek ami a langyos és mi meleg...

Milyen rom van neked fent?

"Oh my Goa'uld!"

(#102025) dokee78


dokee78
félisten

THL T12-ről van tapasztalat?
Szabad RAM,stabilitás frissítések.

[ Szerkesztve ]

(#102026) atee_13


atee_13
őstag

Anyumnak letölteném a szülinapos igo-t lenovo 760 ra de azt írja az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval. Ez mi a szösz?

(#102027) Mercutio_ válasza atee_13 (#102026) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezt inkább a topicjában (iGo) kellene megkérdezni...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#102028) atee_13 válasza Mercutio_ (#102027) üzenetére


atee_13
őstag

Elife E7 re simán felment és a play írja, hogy nem kompatibilis.

(#102029) aytukabozs válasza atee_13 (#102026) üzenetére


aytukabozs
addikt

ICS-nél újabb a rom?
Magyar a gmail fiók amivel próbálod letölteni?

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#102030) atee_13 válasza aytukabozs (#102029) üzenetére


atee_13
őstag

4.1.2 fut rajta

Egy sima regisztrációt csináltam hozzá anno. Más appokat letölt. Hogy tudom meg, hogy magyar e a gmail fiók?

(#102031) iMaverick válasza aytukabozs (#102029) üzenetére


iMaverick
addikt

Magyar a gmail fiók amivel próbálod letölteni?

Magyar? Egy gmail fiók hogy lehet magyar? Eleve @gmail.com a vége mindnek... :F

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#102032) silver10 válasza Peaceliker (#102024) üzenetére


silver10
aktív tag

Gyári rootolt rom. Nem hinném, hogy kéz kérdése lenne. :-) feltettem a CPU Temperature-t. Ha lesz időm a teszt kedvéért egy 15 percnyi DH5 után rögtön megnézem az értékeket. (CPU, Akku C°). Az kevésbé lesz szubjektív...

(#102033) b0bcat válasza aytukabozs (#102029) üzenetére


b0bcat
addikt

Nekem ICS alatt fut. ;) (Gyári állapotú Haier W910-en.)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#102034) Víz Elek válasza aytukabozs (#101771) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Most jutottam el csak odáig, hogy kipróbáljam a jbart programot, nos nekem nem .zip kiterjesztésben van, hanem .7z-ben, ez gond?
Esetleg átcsomagoljam zip-be?

Ezt a romot szeretném magyarítani.

[ Szerkesztve ]

Samsung S9

(#102035) aytukabozs válasza Víz Elek (#102034) üzenetére


aytukabozs
addikt

Linkeltem a topicjait, ott jobban értenek hozzá... :D

(#102031) iMaverick

Emlékszel még milyen adatokat adtál meg a google-nak mikor regeltél? :P
Amugy az NNG oldaláról idéztem (na jó, nem szó szerint).

"A SzülinApp letölthető a 10 nap alatt magyar iTunes illetve Google Play accounttal magyar IP címről. Mivel beállítható más nyelv is (angol, francia, héber stb. stb.) külföldiek is tudják használni."

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#102036) DarthSun


DarthSun
nagyúr

Doogee DG550- re felment szépen a SzülinApp. Kimentem az udvarra és kb 1 percen belül talált is GPS jelet. Mondjuk nekem arra jó lett hogy kipróbáljam a telót csak GPS- el, mivel 1 hete vettem és ezt még nem csekkoltam rajta. Navit nemigen használok mert nem szeretek utazni, a melóhelyre meg már eltalálok :DDD

Viszont megnéztem a memória használatot, az valós hogy ez a progi csak 50MB- ot zabál a RAM- ból ? :U

(#102037) bupemko válasza DarthSun (#102036) üzenetére


bupemko
senior tag

Jiayu F2-re is gond nélkül felment az ingyenes iGO.

(#102038) iMaverick válasza aytukabozs (#102035) üzenetére


iMaverick
addikt

No látod arra már nem emlékszem... Gondolom "bevallottam", hogy magyar vagyok. :DDD

Viszont ott a másik pont, ahol elcsúszhatott a dolog: magyar IP címről

Nálunk egy időben a Digi romániai IP tartományból adott IP címet az otthoni előfizetésünkhöz.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#102039) CsaBully


CsaBully
aktív tag

Van/volt egy zopo zp980+ telóm,ami már eladtam..majd a vevő azzal hozta vissza(1 hónap után) hogy időnként jelentkezik rajta ez az un "ghost touch" ami kb annyit jelent,hogy randomban bekapcsol alkalmazásokat,a nélkül hogy hozzáérnék.Esetleg van ötlete valakinek hogy ez mi lehet?

[ Szerkesztve ]

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#102040) beg válasza CsaBully (#102039) üzenetére


beg
veterán

Töltés közben? Mert akkor cseréljen töltőt. Ha anélkül, akkor rom csere és ha ezután is, akkor meghalt a digitizer.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102041) CsaBully válasza beg (#102040) üzenetére


CsaBully
aktív tag

Nincs töltőn...a recovery menü meg vhogy átváltott kinaira :(

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#102042) WOT-H-A-C válasza CsaBully (#102041) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"a recovery menü meg vhogy átváltott kinaira"

:DD

Ezek a kínai recovery-k nagyon huncutok!!! :DDD

Na de viccet félre téve, van olyan, hogy egy script vissza írja a gyári recoveryt a custom flashelése után, de az elég ritka eset és ugytudom egyből megcsinálja és nem x idő múlva!!!

Nem lehet, hogy a vevőd kicsit belepiszkált a teló lelkébe csak nem mondta el neked és most rohan vissza, hogy "rossz a telefon" ? :U

mod. Jahh... nem lehet, hogy recovery helyett a factory menüt nézted , mert az többnyire kínai!!??

mod2. : Elárulhatnád milyen telefonról van szó mert akkor nem kéne találgatnunk annyit!!! ;)

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102043) CsaBully válasza WOT-H-A-C (#102042) üzenetére


CsaBully
aktív tag

Zopo zp980+

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#102044) beg válasza CsaBully (#102041) üzenetére


beg
veterán

Az valahogy nem vált át, a kedves vevő belematatott, rossz fw van rajta, valószínűleg ezért a ghost touch.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102045) Mercutio_ válasza CsaBully (#102039) üzenetére


Mercutio_
félisten

1 hónap után - hacsak nem garisnak hirdetted - úgy hajtanám el melegebb égtájra, hogy csak na.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#102046) CsaBully válasza Mercutio_ (#102045) üzenetére


CsaBully
aktív tag

Jelezte nekem 1 hét után de csak most jött vissza..mi lehet a megoldás? Nem hiszem hogy rossz a sofrvare mert müxik rendesen csak ez a "tünete"

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#102047) WOT-H-A-C válasza CsaBully (#102046) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"mert müxik rendesen csak ez a "tünete""

a ghost touch minden csak nem RENDES működés!!

Nos első körben nézd át rendessen a telefont! Aztán nézd meg milyen firmware van rajta! Aztán flasheld fel valamelyik gyári verziót mindenféle modding nélkül! Lehetőleg előtte olvass utána, hogy olyan verziót tegyél fel amelyikben kivan zárva ez a hiba lehetőség!

Ha jól látom a töltős megoldás még nincs kizárva! Olvasd el figyelmesebben amit beg kolléga írt és kezd az ő tanácsaival a hiba keresést!

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102048) aleister válasza junkpod (#102010) üzenetére


aleister
veterán

Bocsi, valahogy elkerülte a figyelmem a hsz-ed!
Köszi az infókat!

A G4 kapcsán egyedüli negatívumként én szintén a töltő kialakítását hoznám fel. Alig van a lakásban olyan aljzat, amiben tudom tölteni.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#102049) aytukabozs


aytukabozs
addikt

(#102046) CsaBully

A 980+ ogs-es, úgyhogy imádkozunk érted hogy ne a panel legyen a hibás....

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#102050) RVR400 válasza aytukabozs (#102049) üzenetére


RVR400
veterán

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.