Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Echoo válasza cappa72 (#15998) üzenetére


Echoo
senior tag

Köszönöm! Még a végén használható lesz. Már csak azt kell megfejtenem, hogy miért merül le a 2100mAh-s aku éjjel 2-től délután 3-ig úgy, hogy 2G és minimális beszélgetés?

Utasítás:
A készülék ki van kapcsolva, az "On". és a "Volume -" és tartsa addig, amíg a menü meg nem jelenik. Mozgás a menüben: "hangerő +" = fel, "Volume -" = le, "ház" = választás. Lépjen a vizsgálati jelentés, majd a PS kalibrálás, majd válassza ki az elemet ne Calibration tegye a kezét az érzékelő a parttól 2-2,5 cm-es, majd kattintson a "ház", az értéket kell lennie valahol a 12 és 17. Indítsd újra a gépet.

Brutálisan beástam magam a neten található információ morzsákba. Találtam az One X-hez stock, sd-ről flashelhető romot!

[ Szerkesztve ]

(#16002) Echoo válasza cappa72 (#15998) üzenetére


Echoo
senior tag

Tök jó lett. Működik a távolságérzékelő, a hangerő is megfelelő, végre használni is lehet. :)

(#16003) cappa72 válasza Echoo (#16002) üzenetére


cappa72
nagyúr

:)
Akko végülis úgy látszik megérte az árát?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#16004) Dominó85 válasza ztibor (#15996) üzenetére


Dominó85
veterán

Ezek alapján az enyém is hamis. Ezen sincsen logo. :C

Echoo
Battery Calibration nevű ingyenes APK-ot szedd le a Play-ről. 100%-os akku kapacitásnál kalibráld újra vele a telefont. ;)

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#16005) Echoo válasza cappa72 (#16003) üzenetére


Echoo
senior tag

Ha nem melegszik a felső részén, és nem merül mint a könnyűbúvárok, akkor igen.

Dominó85: Köszi!

(#16006) pojakcs


pojakcs
senior tag

Az enyémen sincs logo, ergo hamis. Ellenben rendeltem a telefonnal együtt egy memóriakártyát, azon van valami ákom-bákom logo, de mindezektől függetlenül betojt.
Szerintetek írjak a kínaianak, kicserélik? 8 usd volt, nem a világ vége, de bosszant.

Üdv: Csaba

(#16007) LámaZ válasza osztraksajt (#15986) üzenetére


LámaZ
addikt

Akkor azt a Nagy memóriakártya topikot nekem nem is javasolod, te undok?

Legyen minden jó!

(#16008) krisz1991 válasza ztibor (#15996) üzenetére


krisz1991
csendes tag

Bizots nem utánzat :D csak láttam képeken és van amin ottvan a logó van amin meg nincs , egyébként milyenek a tapasztalataid a telefonról ? és honnan rendelted ? :D előre is köszi a válaszokat

(#16009) hevizms


hevizms
addikt

Enyémen sincs logo,akkor az enyém is hamis.Olyat én is láttam már egyébként hogy a hátulján nem volt logo.Az enyémnek a hátulján van.

(#16010) sasa311


sasa311
veterán

Nem tudom ki szerkeszti az első HSZ-t, de a ROM cserés résznél azért leírhatnánk, hogyha valakinek van egy full *.img ROM mentése akkor ahhoz a világon semmit nem kell cserélni, csak flashtoolal felflashelni kb. 1 perc alatt és annyi, nem kell baszogatni a recovery-t.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16011) mikrofon válasza mikrofon (#15977) üzenetére


mikrofon
addikt

Megoldottam!

Ennek a proginak van olyan widget-e, ami mutatja az áram felvételt, fogyasztást, csak valami kis átlagolással!

(#16012) fila válasza Szego9216 (#15944) üzenetére


fila
senior tag

Telenor Sim kártyával próbáltad?

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#16013) ztibor


ztibor
senior tag

G3 merülés problémám lenne. (volt már kalibrálva az akku)
pár napja volt egy 3-4 órás telefonálásom. Talán 25%-ot ha esett a töltöttség akkor.
Viszont azóta 2 nap alatt nullára merül sima használattal, pedig előtte ugyanígy max 40-50%-ig merült.

A CPU spy azt írja hogy majd végig teljes processzor teljesítményen megy, deep sleepbe egyáltalán nem.
Hogy lehetne utána járni mi használja ennyire a processzort?
no frills CPU controll megy: 1001-250, hybrid, deadline beállítással.

(#16014) Dominó85 válasza ztibor (#16013) üzenetére


Dominó85
veterán

2 HSZ-szel feletted lévő progi ingyenes változatával teszteld le. Állítólag igen részletesen leírja mi nyúzza az aksit. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#16015) ztibor válasza Dominó85 (#16014) üzenetére


ztibor
senior tag

Az fent van szinte a kezdetek óta, de nem jövök rá abból se.

(#16016) ztibor válasza ztibor (#16015) üzenetére


ztibor
senior tag

Illetve arra rájöttem az előzményeket nézegetve hogy míg a telefonálás elött 4mA-t fogyasztott ha nem használtam, azóta gyakorlatilag nem ment 35mA alá, de inkább több.
Elvben nem állítgattam semmit, tán 3 új app került fel azóta.

(#16017) Echoo


Echoo
senior tag

Ezt érti valaki?

The archive with the firmware includes everything needed, such as: SP Flash Tool and all the drivers. Separately download anything unnecessary.
1) extract the archive to the root of the drive ,
2) install the drivers from the folder DISC-: \ SP_Flash_Tool \ Driver \;
3) Turn off the phone, remove the battery and set it back,
4) not including the phone, connect it to the computer and check the Device Manager to see if the new device under Ports (COM & LPT), if everything is OK, then proceed to the next item, or to pop a new device driver to manually select the folder DISC-: \ SP_Flash_Tool \ Driver \. After the phone from the PC,
5) start -DISC-: \ SP_Flash_Tool \ Flash_tool.exe and click through Scatter-loading file, select DISC-: \ SP_Flash_Tool \ Android \ MT6577_Android_scatter_emmc_format.txt should appear below the list of files. Check the settings of the program: to be installed jackdaw Options - USB Mode and stand jackdaw in the main window of DA DL ALL With Check Sum .
6) In file remove all jackdaws, except BOOTIMG, RECOVERY and ANDROID. NB! I after unsuccessful flashing some kind of custom crafts, stitched with all included the boxes and returned the phone functionality. So, the item of your choice. Push the button Download , or press F9 on the keyboard and in the resulting window, click Yes (YES) . draws from the battery. In the original manual the item was out and I struggled for two hours - the connected body begins to charge and firmware in any ... did not start to connect the phone to a PC cable supplied. If the system will be one more new device and install the drivers, then manually set the folder -DISC: \ SP_Flash_Tool \ Driver_2 \ . Below programs should begin to crawl color stripes progress with interest. wait until the window with a green circle . All phone please!
7) to implement an optional item! NB! Even say more ... I "looped" body manipulation in your system ... Machine at the time was with root access and lots of installed software ... Titanium And I do backups, as usual, have not had time ... And what do you think? After flashing Ruth remained in place, as well as software. Add YouTube and ES-conductor, and everything else "Chiki-bunches" ))) After the firmware, if you want or need, simultaneously press the keys "Volume +" and "On / Off" before the Recovery Mod . Choose the menu Wipe DATA / Factory reset to reset all settings. Reboot your phone and enjoy the new firmware!

(#16018) Xabi78


Xabi78
aktív tag

Egy jó összefoglaló az MT6589 SOCról.
Ami a legjobb hír: alapból támogatja a Dual standby full active funkciót! Vagyis 2 sim esetén ha az egyiken van hívásod, a másik is befut... :)
A többi már ismert, ez viszont meglepett, és hatalmas pozitívum, jobban tetszik, mint az összes többi fejlődés... :)

X.

ps.: 13q1 végére várja az első működő telefonokat... :)

[ Szerkesztve ]

Cave canem!

(#16019) LámaZ válasza Echoo (#16017) üzenetére


LámaZ
addikt

Én értem.
Ha korábban olvastad az SP Flash tool hasznalatat angolul, akkor te is erted. Ez nyilvan google-fordított anyag. A "Chiki-bunches" jelentését én is csak sejtem.
Különben a magyar macskaköröm, mint idézőjel gépi fordítása is hasonló
eredményt hozna.

jackdaw sztem pipa jel.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#16020) hun_gery


hun_gery
aktív tag

G3 tulajok!
Megtennétek, hogy löktök fel mondjuk a képfeltöltés.hu-ra pár telefonnal készített képet?
(vegyesnek (nappali/kinti/benti/vakus) örülnék legjobban)
Köszönöm!

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#16021) Echoo válasza LámaZ (#16019) üzenetére


Echoo
senior tag

e1911_v77_jbaol_g20mt9p017_120927.rar

Bocsi. Megvan, olvasok.

[ Szerkesztve ]

(#16022) hevizms válasza hun_gery (#16020) üzenetére


hevizms
addikt

Ez igy látható?

Vagy csak én látom?

[ Szerkesztve ]

(#16023) FalconKnight válasza hevizms (#16022) üzenetére


FalconKnight
aktív tag

látható, de a mobilos oldalra mutat alacsony felbontású képekkel

Falcon

(#16024) tvamos válasza LámaZ (#16019) üzenetére


tvamos
nagyúr

Esetleg igy van ertelme?
Cheeky bunch
En nem tudom?!..

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#16025) Unsign


Unsign
tag

Sziasztok,

Szerdán délután rendelt, pénteken feladott G3-at ma délelőtt már kézbesítette volna DHL, ha itthon vagyok. Postázást tekintve a mixeshopnak nagy csillagos ötöst adok és a DHL is kitett magáért a gyorsaságával. A DHL rugalmasságát mutatja, hogy a módosított keddi szállítási címet ma délelőtt 2 perc alatt lebeszéltem az ügyfélszolgálatukkal.
Azt, hogy mit küldött a shop valójában :DDD , holnap derül ki (szín stb). Majd beszámolok, hátha valaki rendelés előtt áll.

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#16026) sasa311 válasza Unsign (#16025) üzenetére


sasa311
veterán

Akkor gondolom vám ügyintézés nem volt. :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16027) Echoo


Echoo
senior tag

SP-ben vagy egy driver2 mappa. A windows 8 hisztizik, hogy nincs digitálisan aláírva. Tipp, ötlet?

(#16028) Unsign válasza sasa311 (#16026) üzenetére


Unsign
tag

Volt, de észrevétlen, olyan amit "szeretünk" :DD

(#16029) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

ez is gorilla glass meg rootolt: http://www.tmallbox.com/mobile-phone/14809-mtk6577-jiayu-g2-dual-core-1gb-4gb-80mp-gorilla-glass-ips.html

van olyan jó mint a jiayu G3?
megéri?

(#16030) hun_gery válasza hevizms (#16022) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Karaj, köszi!
480*360-as képek

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#16031) Belamia


Belamia
csendes tag

Help

Sziasztok hogyan lehet erre magyar nyelvet rátenni. Vagy rom csere amiben van magyar nyelv

Free 4 7" Dual Sim MTK6577 Android 4 0 F9300 S3 9300 Dual Core 1GHz 3G Phone Bla | eBay
http://www.ebay.com/itm/130804702271?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

(#16032) hun_gery


hun_gery
aktív tag

szerintetek mit jelenthet ez a kifejezés:
"single sim card dual mode"?
(a szavakat értem, de az értelmét nem...)

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#16033) Vjankovics82 válasza akoska87 (#15743) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Hali! én is azt szeretném megvenni az gorilla üveg és rootolt? szólj már mikor jött meg oké!!

(#16034) beers válasza Belamia (#16031) üzenetére


beers
addikt

Valószínűleg fordítani kell....

M&N

(#16036) ÁrPi2


ÁrPi2
senior tag

Sziasztok,

Szakértőkhöz, memória-interfész sebesség gurujaihoz fordulnék kérdésemmel:

A Jy-G3 -ba vennék egy (class10-es) gyors sdhc kártyát: Ez a MTK6577 soc vagy éppen a G3 megf. interfésze képes-e kihasználni a
a "legújabb" micro sdhc memkártyák uhs-1 sebességtartományait?

Érdemes-e ilyen (uhs-1 jelölésű) karit megpályáznom vagy "közönséges" másodgenerációs Class10-es tökéletesen megfelel,
mert talán jobban úgysem hajtja a g3? (Ez utóbbi fajta memkari most gyorsan kezembe kerülhetne.)

(#16037) GIJoe válasza Xabi78 (#16035) üzenetére


GIJoe
addikt

MTK6575 -el

(#16038) Dominó85 válasza hun_gery (#16020) üzenetére


Dominó85
veterán

[48 Kép - Jiayu JY-G3]
Egyik képhez sem nyúltam hozzá, mind a gyári beállításokkal készült. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#16039) tesopapa


tesopapa
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy UMI X1 + egy bontatlan tartozék csomag.

[link]

(#16040) cappa72


cappa72
nagyúr

Ez a ZTE V889m vajon a ZTE Blade III kínai piacra szánt 2 kártyás megfelelője?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#16041) hunaqua válasza cappa72 (#16040) üzenetére


hunaqua
addikt

Igen! A Blade3 tulajok is erre való tokot vesznek.

http://www.aliexpress.com/item/New-arrival-ZTE-V889M-WCDMA-3G-mobile-phone-4-0-touch-screen-WIFI-GPS-CPU-MTK6577/628446992.html

Ezt az üzletet ismerem,velem nagyon korrekt volt.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#16042) Marty válasza sasa311 (#15956) üzenetére


Marty
tag

(#16043) andrasxx válasza ÁrPi2 (#16036) üzenetére


andrasxx
tag

Én class6-os kártyát vennék a helyedben. Kis file-ok irására az a legjobb

Mi 9T Pro + PIPO M9 Pro... előtte: Xiaomi Mi5s + Redmi 3 Pro, Elephone P7000, THL 5000, INEW V3, JIAYU G3S, JIAYU G3, ZOPO ZP500, ZTE Blade

(#16044) Terentius


Terentius
őstag

Jiayu G4

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#16045) tvamos válasza ÁrPi2 (#16036) üzenetére


tvamos
nagyúr

En a tabletbe egy "sima" 32GB C10 kartyat vettem. A notebook kartyaolvasolyaba szoktam tenni, es ugy masolom ra a meseket a gyereknek. Sokkal gyorsabb, mint a regi, 16GB C6. Arban nem volt sok a kulonbseg a C6 es a C10 kozott. (Amikor en vettem...)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#16046) hun_gery válasza Dominó85 (#16038) üzenetére


hun_gery
aktív tag

köszönöm!

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#16047) FalconKnight


FalconKnight
aktív tag

with the standard G4 going on sale for 999 Yuan ($160)! :Y

Falcon

(#16048) b0bcat válasza FalconKnight (#16047) üzenetére


b0bcat
addikt

Bátran gondolj hozzá még legalább 50%-ot... :U Kínai barátaink ár-előrejelzései utólag mindig igen szerénynek bizonyulnak. Vagy a specifikáció esik (lásd Zopo 950) vagy az ár nő a másfélszeresére (lásd MTK6517-es Huawei modell, amit elsősorban a belpiacra szántak). :(

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#16049) beers válasza FalconKnight (#16047) üzenetére


beers
addikt

Én 230-ért láttam, de az sem lesz igaz.....!

M&N

(#16050) sasa311 válasza Marty (#16042) üzenetére


sasa311
veterán

Ez a H2000+ / H3000+ / I5 / Goophone teló. Világ szopása rootolás szempontjából, mert rabszódikusan viselkedik. Tegnap csináltam meg egyet magyarra, illetve nekem is ilyenem van.
Az enyémet pl. a Bin4ry rootoló el sem kezdi megcsinálni, beletörik.
Ami tegnap járt nálam azt "elvileg" rootolta, gyakorlatilag a /system mappa írásvédett maradt...
Mondjuk mákom volt, mert volt kész magyar ROM-om hozzá és csak feltettem, így nem kellett a ROOTolás.

Szóval készülj fel rá, hogy ezzel szopni fogsz :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.