Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) banderasz77 válasza F.Kornél (#9300) üzenetére


banderasz77
addikt

(#9302) beers válasza berigazek (#9297) üzenetére


beers
addikt

Egyedi gond lehet, pár fórumot átfutottam és nem volt ilyen panasz...!
Akkor már 3-an rendelkezünk ezzel a telefonnal :C

[ Szerkesztve ]

M&N

(#9303) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Tegnapi videó a G3-ról ezek szerint mégsem fake. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9304) GIJoe válasza Sir Riccio (#9303) üzenetére


GIJoe
addikt

" Közzétette: chiribe, dátum: 2012.09.29. " :U

[ Szerkesztve ]

(#9305) Sir Riccio válasza GIJoe (#9304) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Ezer bocs, ezt benéztem. Nekem még szeptember van. :DDD

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9306) hevizms válasza Sir Riccio (#9303) üzenetére


hevizms
addikt

Valami itt nem stimmel.Ez a videó ez nem tegnapi az tuti.Ezt már régebben is láttam.
Legalábbis nagyon ismerős az a villódzás bekapcsolás után.

[ Szerkesztve ]

(#9307) banderasz77 válasza beers (#9302) üzenetére


banderasz77
addikt

Hol lenne érdemes most ezt rendelni? Jó ár/"megbízható" shop?

(#9308) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

No, ma reggel visszajött Wang úrtól, illetve a PayPal-tól a 186$ hiánytalanul :K . Eredeti forintösszeggel.
Lezártuk az ügyet a hoo...-val. ;]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9309) xhege válasza F.Kornél (#9300) üzenetére


xhege
addikt

Azért nem láthattad a beszámolót, mert nekem valahogy nagyon lassan ért ide a feladástól számítva. Elméletileg 27-én állt vám elé, de azóta nem változott a státusz a posta.hu szerint :( Ma elutazunk ezért kicsit reméltem, hogy ma esetleg megkaphatom, de úgy tűnik majd csak a jövő héten.

(#9310) Csari93 válasza berigazek (#9292) üzenetére


Csari93
aktív tag

Szia! Az említett telefon drágább, mint a G3, ugye? Nekem az a gorilla glass, és az erősebb akksi miatt szimpatikusabb, vagy van, amit nem tudok?
G3-asok, van valami fejlemény? Milyen oldalról rendelgettek? Nekem a fastcardtech van ajánlva.

[ Szerkesztve ]

www.flickr.com/csari

(#9311) szabi__memo válasza hevizms (#9306) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ott van h szept 29

(#9312) hevizms


hevizms
addikt

Ma is rákérdeztem a G3-ra és azt a választ kaptam hogy ma adják fel!
Tegnap azt mondták hogy "holnap",ma azt mondták hogy "ma".Kétszer már csak nem hazudja ugyanazt nem?
Ha azt mondta volna ma hogy holnap vagy a héten,akkor lennének kétségeim,de igy talán hihető a dolog.Mondjuk én még ebben az oldalban nem csalódtam.minideal.net

(#9313) hevizms válasza szabi__memo (#9311) üzenetére


hevizms
addikt

Viszont hogy lehet hogy a hozzászólások közt van több hetes is?

[ Szerkesztve ]

(#9314) GIJoe válasza hevizms (#9313) üzenetére


GIJoe
addikt

A végén addig hergelem magam hogy Google Nexus 4 lesz belőle!

(#9315) hevizms válasza GIJoe (#9314) üzenetére


hevizms
addikt

Netto 300$.
Kicsit húzós.

(#9316) Csari93 válasza hevizms (#9312) üzenetére


Csari93
aktív tag

Szuper, ha kézhez kapod kérlek írj te is pár sort igényességről, gördülékenységről, kameráról stb. :)
Beszélgettetek itt vámokról, ez hogy működik? Mennyiért kap az ember kézhez egy 230 dolláros telefont?

www.flickr.com/csari

(#9317) hevizms válasza Csari93 (#9316) üzenetére


hevizms
addikt

Vagy 230-ért vagy 230+27%áfa-ért.
Szerencse kérdése.

(#9318) xhege


xhege
addikt

Beszéltem a Postával, és kissé elkeserítettek. Azt mondták, hogy nem szúrópróba a vámoltatás, hanem minden termék vám elé megy, és mindenkitől bekérik a számlát vagy a kifizetési igazolást :F . Azt mondta a hölgy, hogy dömping van, mert közeleg a karácsony így lassú lesz a vámkezelés 1-2 hét is lehet. Mindenkit levélben értesítenek, amiben leírják, hogy mit kérnek ez a levél az országba való megérkezést követő 3-4 munkanapon belül kerül kézbesítésre. Erre kell megküldeni digitálisan a dokumentumokat, és utána jön a vámérték megállapítása, kézbesítés stb.
Remélem, hogy ez nem így fog menni, mert akkor tényleg rohadt sokáig tart a buli, csak nekem okt 27-óta nem változik a státuszom a "vám elé állítva" kategóriából. Így kezd gyanús lenni a dolog.

(#9319) devast válasza xhege (#9318) üzenetére


devast
addikt

Úgy bírom, mikor valaki csak beesik ide, és közli azt, hogy a dolgoknak hogyan kéne működnie :DDD

(#9320) xhege válasza devast (#9319) üzenetére


xhege
addikt

A világért sem szerettem volna közölni, hogy a dolgoknak hogyan kell működni. Leírtam azt, amit a posta mondott. Ennyi. Nem tudtam, hogy csak "őstagokank" lehet ide írni. Sajnálom, hogy ha ezzel neked bármi kellemetlenséget okoztam.

(#9321) devast válasza xhege (#9320) üzenetére


devast
addikt

Nem okoztál semmi kellemetlenséget, sőt... Sikerült egy kis mosolyt csalnod az arcomra ezen a hideg reggelen :D

(#9322) xhege válasza devast (#9321) üzenetére


xhege
addikt

Ha így történt, akkor nem írtam be hiába. :)
Mindenesetre kíváncsian várom a csomagom sorsát.

(#9323) banderasz77 válasza devast (#9321) üzenetére


banderasz77
addikt

Remélem nem fognak bas*tatni a Na* emberei, fogalmam sincs mit írt rá kis sárga barátom értéknek.... :B

(#9324) F.Kornél válasza banderasz77 (#9301) üzenetére


F.Kornél
csendes tag

Bocs, valóban... :)

(#9325) feca81 válasza xhege (#9318) üzenetére


feca81
aktív tag

így van! és (M)agyarországon mindent csak számlával árusítanak. Az ügyvéd, a jós, a víz-, gáz, -villanyszerelő, sőt még a fodrász is minden esetben ad számlát. a kőművesről meg már ne is beszéljünk :DDD

neki kötelező a hivatalos verziót mondania, mert fogalma sincs ki van a telefon másik végén.

a valóság: a csomagok száma több 10, de akár 100 szorosára is emelkedett. képzeld el, h ott ül teszem azt 10 vámos. Napi több 100 csomag. Csak a tárolása mekkora költség,és energia!!! a többit a képzelőerődre bízom... ;]

csak egy hasonlat: a jegyellenőr is az összes buszt ellenőrzi, vagy szúrópróba szerűen?

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9326) F.Kornél válasza xhege (#9322) üzenetére


F.Kornél
csendes tag

Köszi xhege, hogy vetted a fáradtságot, utána érdeklődtél és megosztottad velünk a sokunk számára hasznos információkat!
(És nyilvánvalóan nem a kommentek számától függ a hozzászólás joga, ilyen csak Bruno fórumán van ;) )

(#9327) _Karesz_


_Karesz_
tag

Nekem még csak vasárnap óta "célországba elküldve" az állapota, megőszülök, mire én ezt megkapom... :D Viszont már legalább látszik a posta.hu-n!

[ Szerkesztve ]

(#9328) hevizms


hevizms
addikt

Nem hinném hogy mindent áttudnának nézni tüzetesen a vámon.
Az azért érdekes hogy az egyik tabletes fórumban is egy kérdezőnek pont 27-ike óta áll a vámon a csomagja és nem változik a státusza.
Máskor már aznap,de legkésőbb a következő napon levámolták a dolgokat.

(#9329) devast válasza hevizms (#9328) üzenetére


devast
addikt

Nekem állt már 7-8 napig is... attól függ, gondolom, hogy melyik sarokba teszik le a raklapot, amikor leszedik a repülőgépről :DDD

(#9330) xhege válasza hevizms (#9328) üzenetére


xhege
addikt

Igen az az ami engem is aggaszt kissé, hogy mások korábbi tapasztalatai alapján nem szokott ez ilyen sokáig a vám előtt ácsorogni. Abban bízok még, hogy lehet már túl is van a vámon, csak a státuszt nem frissíti a posta.

(#9331) xhege válasza devast (#9329) üzenetére


xhege
addikt

Ez biztató, hogy nem egyedi az eset. Remélem az enyémet is megtalálják hamarosan a sarokban :)

(#9332) Prien válasza hevizms (#9315) üzenetére


Prien
addikt

Ha egy amerikai barátommal odakinn megvetetem 299 dodóért a cuccot és ő elküldi nekem postán, szerintem teljesen jó vétel bármelyik Nexus. Csak annyi kritérium kell, hogy világ-garancia. :)

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#9333) ZaXXoN válasza Prien (#9332) üzenetére


ZaXXoN
tag

Nem lehet bele SD kártyát rakni :Y

(#9334) xhege válasza ZaXXoN (#9333) üzenetére


xhege
addikt

Meg aksit cserélni.

(#9335) Prien válasza ZaXXoN (#9333) üzenetére


Prien
addikt

Ez igaz, viszont 32 Gb elég sok mindenre elég (Nexus 7 3G-ről beszélek, 299$, itthon 99.900). De ez már nagyon off itt. :)

A kevés is több a semminél.

(#9336) ZaXXoN válasza Prien (#9335) üzenetére


ZaXXoN
tag

Való igaz, off, hiszen nem is kétkártyás. Kinek kell ilyen...
Bírom ezeket a megszólalásokat :). Jöhetne most már valaki azzal is, hogy "elegem van a bizonytalan kínai webshopokból, én inkább szerzek egy kutyát, az legalább hűséges".

[ Szerkesztve ]

(#9337) pmikloska válasza Prien (#9332) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Az a baj, hogy mivel az USA-ból küldi, a 299 dollár sem annyi lesz, mivel azt a csomagot is megvámolhatják (nagy valószínűséggel), így számold rá a vámot és áfát, úgy meg nem is sokkal kedvezőbb az ára. :( Tapasztalatból írom; nekem egy Sony e-reader-t küldtek így, és fizetnem kellett, mert kibontották a csomagot, és látták, hogy zsír új cucc.

[ Szerkesztve ]

(#9338) GIJoe válasza Prien (#9332) üzenetére


GIJoe
addikt

meg ugye itt is működjön, mert ha amcsi szabvány simogathatod 300$ ért...

(#9339) hevizms


hevizms
addikt

Hoppá!
Tegnap rendeltem a G3-at,ma már kaptam is tracking numbert.
Ha minden jól megy és ugy lesz mint az eddigi rendeléseim,akkor még 12-14 nap és már nyomkodom is.:)

(#9340) Prien válasza pmikloska (#9337) üzenetére


Prien
addikt

Igazatok van, de úgy tudom, ezek bárhol használhatóak a világon, Nexusban nincs Amcsi szabvány vagy EU külön. Vagy tévednék?
Amúgy meg egy magánszemély csomagját miért bontják fel? Nem elég annyit ráírni,hogy törékeny,stb? :)

A kevés is több a semminél.

(#9341) GIJoe válasza Prien (#9340) üzenetére


GIJoe
addikt

különösen magánszemélyek kis csomagjaira mennek rá, cuccot keresek...
hevizms: szurkolok, majd jelentkezz, fólia és telefon v csak fólia jött meg...

(#9342) pmikloska válasza Prien (#9340) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Nincs olyan, hogy magánszemély csomagja. Van EU-n belülről, és kívülről érkező csomag, a csomagon vámnyilatkozattal (tartalom, érték). Megnézik, és ha úgy ítélik meg, akkor belekukkantanak. Röntgen alatt meg minden csomag átgurul. Nem olyan egyszerű ilyesmit az USA-ból sem küldeni, semmiben sem különbözik a kínai csomagoktól.

(#9343) mikrofon válasza ZaXXoN (#9336) üzenetére


mikrofon
addikt

:DD
:C

(#9344) mikrofon válasza Prien (#9340) üzenetére


mikrofon
addikt

USA-ból küldésnél még egy probléma: az akkumulátor!
Mostanában nem minden repülőn, lehet ilyet küldeni...Sőt egyre kevesebben. Egyszer valaki belinkelt ide egy oldalt! Pont ez a probléma jelenleg a fényképezőgépekkel is, és notikkal is! Ezért legtöbben aksi nélkül rendelik és ezt nagybetűkkel ráíratják a doboz minden oldalár!

(#9345) LámaZ válasza berigazek (#9292) üzenetére


LámaZ
addikt

Mennyibe fájt?

Legyen minden jó!

(#9346) LámaZ válasza Dávid Tünci (#9236) üzenetére


LámaZ
addikt

nehogy az alcatelt megvedd.
Amennyi pénzed van, azért már olyan teló kell, amelyikben van gps is.

Legyen minden jó!

(#9347) hevizms válasza GIJoe (#9341) üzenetére


hevizms
addikt

Abban biztos vagyok hogy az jön amit rendeltem.Tőlük már többször rendeltem és maximálisan megbizom bennük.Mindig rendben volt.

(#9348) GIJoe válasza hevizms (#9347) üzenetére


GIJoe
addikt

"JIAYU G3 only have 200pcs now,if you want to order,please fast fast fast" :)

(#9349) szpali válasza LámaZ (#9346) üzenetére


szpali
addikt

már miért ne lenne benne gps? :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#9350) tuxihome válasza szpali (#9349) üzenetére


tuxihome
csendes tag

Bizony, bizony van benne, remélem hogy holnap már én is kipróbálhatom... :C

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.