Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) GIJoe válasza MAC72 (#9939) üzenetére


GIJoe
addikt

(#9952) Sanyesz. válasza MotorBoy79 (#9926) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Megmondom őszintén, hogy én sajnáltam rá a DHL-es felárat (34,57$). Én is 31-én rendeltem meg, de nyilván a futár gyorsabb, mint a sima posta.
Mire végre kapni lehetett a G3-at, szépen fel is vitték az árát.

Motorboy 79: Volt "felára" a kütyünek?

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9953) MAC72 válasza robit1973 (#9949) üzenetére


MAC72
tag

Próbáltam még nézelődni, de már nem tudom lebeszélni arról, amit linkeltél.

Egy probléma van csak, hogy nem ingyen postás.
Melyik szállítást válasszam?
Air Mail (hk post register) ?
Ez a legolcsóbb.
A TFT kijelző nem túl gáz? Gondolom ebben az árban ne várjak IPS panelt.
A RAM is csak 512MB
Elég lesz ekkora kijelzőhöz?

GIJoe: köszönöm, de már megvan a kiszemelt.
Úgy megtetszett a lányomnak, hogy már nem kell neki másik.

[ Szerkesztve ]

(#9954) fecg21 válasza berigazek (#9943) üzenetére


fecg21
aktív tag

Küldtem neked email üzenetet. Ha már mégse aktuális a dolog, csak írj rám-nem fogok megharagudni.

(#9955) ZaXXoN


ZaXXoN
tag

Postáról elhoztam én is egy V12-őt. Nálam kerek perec rá volt írva, hogy cell phone. Az összeg volt kicsit kevesebb, $50 - ami ugye áfa köteles lenne, ennek ellenére nem foglalkoztak vele.

Működik a cucc, eddig nem találtam kifogásolnivalót benne/rajta.

(#9956) robit1973 válasza MAC72 (#9953) üzenetére


robit1973
aktív tag

Szerintem a kijelző és a RAM is megfelelő. Én az Air Mail-t választanám.
Rendelés előtt mindenképpen kérdezd meg, hogy van-e raktáron.
A mixeshop nem szokott kamuzni a készletet illetően ( legalábbis én így tapasztaltam ).

(#9957) MotorBoy79 válasza Sanyesz. (#9952) üzenetére


MotorBoy79
tag

Igen, volt felára.
Főnökömmel együtt rendeltünk két Jiayu G3-at céges telefonnak (tehát cégnévre rendeltük, céges PayPal-lal lett fizetve) és így már rendeléskor tudtuk, hogy lesz rá 27% ÁFA, de még szerencse, hogy el lehet számolni céges költségként :)
VÁM nem volt rá.
Összességében nekem a telefon webáruházas ára + fél DHL szállításba, tehát kb 240 USD-be került.
Ebben a felállásban szerintem megérte a DHL-t választani.

Közben frissítettem az itthoni router firmware-t és már működik is a WiFi :) :) :)

[ Szerkesztve ]

(#9958) devast válasza MotorBoy79 (#9957) üzenetére


devast
addikt

Olyan konstrukcióban én is dhl-el kértem volna :DDD
ps: Tokot kaptál hozzá ajándékba ?

[ Szerkesztve ]

(#9959) GeoPhoto válasza chinaminman (#9877) üzenetére


GeoPhoto
tag

szia! nekem a pandawill-tôl van az N1-es, szintén gommers rommal, tök jól megy. 2 kártyával kihúz egy napot nálam. A zte grand x fóliája jó rá, sôt vettem egy mûbôr tokot is, az is ráment, de sajnos már az elsô héten elkezdett a tok mûanyag széle töredezni, de gondolom az a kinai anyag hibája.

Ja, a képernyô szintet tuti, hogy nem gorilla glass, mert ha jó erôsen megnyomom akkor simán szivárványos lesz az lcd...

Egy megjegyzés, hátha elkerülte a figyelmed: a gommers romon soha ne csinálj factory resetet, mert bootloop lesz az eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#9960) Dot válasza GeoPhoto (#9959) üzenetére


Dot
őstag

Az (eredeti finn) N8-amat is meg tudtam úgy nyomni, hogy szivárványosodjon a kijelző! Ja és a zsebemben sikerült megkarcolnom...

[ Szerkesztve ]

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#9961) GIJoe


GIJoe
addikt

Nincs vkinek minideal diszkont kuponja?

(#9962) feca81


feca81
aktív tag

[link]

most kérdeztem rá,azt mondták van raktáron,és 3-4 napon belül küldik free shippinggel tracking numberrel china post air maillal
csak még életemben nem rendeltem ali expresszről. a cég valósnak tűnik,bár kicsit hátborzongató,hogy az egyik supportos neve Lily Wang :DDD

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9963) agent_k válasza MotorBoy79 (#9957) üzenetére


agent_k
őstag

Tök jó, hogy megkaptad. Én is vacilláltam, hogy rendeljek-e vagy sem, de aztán a nem mellett döntöttem mégis. Lehet kár volt. De elválik, ha megosztod a tapasztalataidat majd.

(#9964) mikrofon válasza chinaminman (#9877) üzenetére


mikrofon
veterán

Átpartícionáláshoz, a leírásról tudnál küldeni egy linket?

(#9965) mikrofon válasza mikrofon (#9964) üzenetére


mikrofon
veterán

Közben megtaláltam :W

(#9966) orkester válasza feca81 (#9962) üzenetére


orkester
senior tag

Nyugodtan rendelj, ugyanúgy visszakapod a pénzt probléma esetén, mint a Paypaltól. Csak akkor fizetik ki az eladót, ha minden rendben volt. Nekem is adták már vissza a pénzem, mert nem küldte el a telefont az eladó a vállalási határidőn belül (+még adtam nekik 1 hetet, de addig sem sikerült).

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#9967) LámaZ válasza feca81 (#9962) üzenetére


LámaZ
addikt

Free shipping = ingyenes szállítás
Tracking number = ragszám
Air mail = légiposta
Supportos = ügyfélszolgálatos

Van olyan gyanúm, hogy te is tudod ezeket, csak nagyzolsz.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#9968) feca81 válasza LámaZ (#9967) üzenetére


feca81
aktív tag

nem nagyzolok,csak lusta vagyok lefordítani,és úgyis mindenki érti. Ráadásul egyszerűbb azt leírni, hogy free shipping, mint ingyenes szállítás, tracking number ,vagy csomagkövető szolgáltatáshoz szükséges kód, stb. Egyszerű spórolás. ennyi.
Sztem mindenkinek fontosabb a tartalom,mintsem a külcsín, de javíts ki,ha tévedek.

(#9966) orkester: akkor már csak coupont kell keresnem, és meg is rendelem:)

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9969) feca81 válasza orkester (#9966) üzenetére


feca81
aktív tag

+ egy kérdés,mivel fizettél? mert paypalt nem látok. simán kártyával nyomassam? kicsit idegenkedek ettől

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9970) orkester válasza feca81 (#9969) üzenetére


orkester
senior tag

Kártyával. Itt az Aliexpress szolgáltatja azt amit a Paypal. Sőt, ha nem találsz kupont, Mastercarddal fizetsz és az első rendelésed, akkor ha szombaton vásárolsz 5$ kedvezményt kapsz, igaz csak 150$ vásárlás felett.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#9971) feca81 válasza orkester (#9970) üzenetére


feca81
aktív tag

ez jó hír. sajnos a mastercard nem él nálam,csak Visa kártyám van...

coupont meg találtam kb 20db-ot ,de egyik se valid :W

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9972) smilecat válasza feca81 (#9971) üzenetére


smilecat
aktív tag

én Visa kártyával fizetek az alin, eddig nem volt gond...

(#9973) feca81 válasza smilecat (#9972) üzenetére


feca81
aktív tag

couponod nincs véletlenül,ami működik is? :B

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9974) LámaZ válasza feca81 (#9968) üzenetére


LámaZ
addikt

Az a baj a hozzád hasonló emberekkel, hogy elvárnád a kínai kereskedőtől és gyártótól, hogy neked kiváló minőségű árut szállítsanak a lehető legrövidebb időn belül (+olcsón), de te a saját bevallásod szerint is lusta vagy, és - teszem én hozzá - trehány is.
A dolgok így nem fognak működni (vagy funkcionálni?).

Legyen minden jó!

(#9975) feca81 válasza LámaZ (#9974) üzenetére


feca81
aktív tag

Látom személyeskedünk, hát tegyük azt. Fogalmam sincs mit ártottam neked, de biztos megvan az okod rá,h sértegess. Észrevettem, h szívesen osztod az embereket mindenféle vélt vagy valós ok alapján. Biztos kisebbségi komplexusod van, és így vezeted le a feszültséget, szíved joga.
Az a baj a hozzám hasonló emberekkel,hogy elvárom,hogy a pénzemért szolgáltatást kapjak, ne ígéreteket, és hazugságokat. Minek vegyek meg valamit dupla áron, amikor szimpláért is megkapom? Emlékeztetnélek,hogy a G3 899 yuan, ami kb. 140$ tegyen rá 40-60$ hasznot,de ne 80-100-at! Ha te gazdag vagy, vedd meg drágán. Nekem van egy elvem, hogy mennyit adok egy telefonért. Ennél többet számomra nem ér meg. Ennyi.
+ ha megígéri nekem, hogy 3 napon belül postázza, és 2 hét után azt mondja,hogy még 2 héten belül nem kap, had' legyek már ideges emiatt, és követeljem vissza a pénzem. Be tudom fektetni én is, Jobb, ha nekem kamatozik!

Egyszóval a közeljövőben ha nem esik túlságosan nehezedre, hagyjál békén, és idegesíts mást. Nem érdekel a véleményed, és a segítséged se kell, 31 évet eléltem nélküled, szerintem ezután is menni fog. Valahogy eddig mentek, funkcionáltak a dolgok.

Még egy dolog: az a baj a hozzád hasonló emberekkel,hogy kérdés nélkül beleugatnak mindenbe, aztán még ők vannak felháborodva, ha visszaszólnak. Engedd meg,hogy megosszam az egyik kedvenc idézetem:
"A vélemény olyan, mint a s.gglyuk. mindenkinek van, de senki se kíváncsi rá"

részemről befejeztem az off-ot,többet nem válaszolok neked.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9976) fecg21 válasza LámaZ (#9974) üzenetére


fecg21
aktív tag

"neked kiváló minőségű árut szállítsanak a lehető legrövidebb időn belül (+olcsón),"

Én úgy gondolom, hogy ha már fizet az ember x összeget egy termékért-akkor joggal várhatja ezt el, szerintem ez alap dolog.

(#9977) berigazek válasza feca81 (#9962) üzenetére


berigazek
őstag

Lilly komoly ügyintéző!Én többször rendeltem tőlük és soha nem vertek át.

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9978) cappa72


cappa72
nagyúr

Egy kis adalék, miért is csúszhat néhol a szállítás.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9979) gps76


gps76
őstag

Azt tudja valaki,hogy a négymagos MTK proci mikor fog megjelenni,úgy hogy elérhetö is?

(#9980) feca81 válasza berigazek (#9977) üzenetére


feca81
aktív tag

no ez legalább jó hír! akkor van olcsón G3. most már csak a kuponomat kell megkapnom,mert elfelejtette az ali express aktiválni...
Asszony meg kap egy thl W1+-t, ha sikerül a happy hour a pandawillnél!

te tudsz szerezni kupont az ali-ra?

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9981) Unsign válasza feca81 (#9962) üzenetére


Unsign
tag

Közben én is rákérdeztem. Lehet rendelés lesz a vége (szombaton :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#9982) smilecat válasza feca81 (#9973) üzenetére


smilecat
aktív tag

Nincs sajnos...

(#9983) motocoder válasza feca81 (#9980) üzenetére


motocoder
aktív tag

(#9984) feca81 válasza motocoder (#9983) üzenetére


feca81
aktív tag

igen,ezt néztem,de mastercard kell hozzá és szombat. nekem meg visa-m van és szerda :DDD

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9985) acelos válasza somogy (#9937) üzenetére


acelos
tag

http://www.youtube.com/watch?v=VZzKxuBV8m0&feature=player_embedded#!

A videó alapján a kijelzője elég fura sok benne a kék(hideg).

Egyszer vettem innen egy tábla pc-t nem volt velük semmi problémám.Kifizettem és 2-3 nap múlva postázták is kb olyanok mint a pandawill.

(#9986) berigazek válasza feca81 (#9980) üzenetére


berigazek
őstag

Most sajnos nem:-(

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9987) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Mixeshopékhoz nincs kuponja esetleg valakinek? :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9988) Ezekiell válasza feca81 (#9962) üzenetére


Ezekiell
veterán

Én is gondolkozok egy ilyen rendelésén, a kérdés, hogy van hozzá frissítés, esetleg custom ROM (CM10 pl)?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#9989) feca81 válasza Ezekiell (#9988) üzenetére


feca81
aktív tag

root van hozzá, ez fix. és amekkora rajongó tábora van,tuti lesz custom rom.

más: pandawillnél a happy hour kezdetekor a 160$ (20% off) hirtelen 173$ (14% off) lett. milyen már? :W
inkább megveszem a tmallboxtól 170-ért bármikor akció nélkül...

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9990) orkester válasza feca81 (#9989) üzenetére


orkester
senior tag

Volt 5db, megvették. Pár percig élt az akció. Most én is néztem kíváncsiságból, mert nem rég rendeltem én is egy ugyanilyet 2,75$-al drágábban.

Egyébként Aliexpressen is van 160,19$-ért, igaz egy 0 értékeléses eladónál, így azt is meg lehet próbálni, akinek persze nem sürgős.

Illetve 170-ért : [link] én tőlük vettem, egy 5$-os kuponnal.

Tmallboxnál is 173$, mert rájön a 3$ "postaköltség".

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#9991) feca81 válasza orkester (#9990) üzenetére


feca81
aktív tag

a 0 értékelésest hagyom, annyit nem ér. Akkor marad a tmallbox,mert az ugoodbuyról még jót nem hallottam. Ráadásul a honlapjuk se elérhető, mert "veszélynek vagyok kitéve". ;]
ha megérkezett a telefon, mindenféleképp számolj be róla, milyen, mert nagyon érdekel! + a coupont hol szerezted?

még jó, hogy "free shipping"... szeretem az ilyet.mind1, az a 3$ még belefér, hogy nem vagyok időhöz kötve. Bár ha neked megérkezik az ugoodbuytól,lehet megrendelem az aliról.

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9992) szpali


szpali
addikt

Sziasztok!

Tmallbox rendelésnél mennyi idő elteltével kellene látnom a Singpost-os tracking numbert?
(tegnap 15-kor kaptam az üzenetet, hogy feladva)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#9993) feca81 válasza szpali (#9992) üzenetére


feca81
aktív tag

átlag 2-3 nap telik el,mire megjelenik a követő rendszerben. ez minden áruházra igaz,nem csak tmallboxnál.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9994) orkester válasza feca81 (#9991) üzenetére


orkester
senior tag

Volt egy Haloweenes memóriajáték (azt hiszem az Alibaba.com-on) és onnan volt a kupon. Előtte 2 héttel naponta volt karácsonyi 10$ kupon (azt buktam egy hazudozó, telefont 2 hétig nem küldő eladó miatt). Nem kizárt, hogy hamarosan megint lesz valami. Nov.23.-án pl. itt a Fekete Péntek is.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#9995) Bagira01


Bagira01
veterán

Ùgy néz ki a héten màr nem lesz meg a v12-m. 29-e òta emészti a posta. Tököm kivan, hogy minden külföldi rendelésemnél a magyar posta a szűk keresztmetszet....

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#9996) body007


body007
addikt

Ez mekkora duma:

Storage ROM

16GB (note: the operate system and Apps take some spaces, so only show 2GB + 502MB)

agyam eldobom... :Y :R :DDD

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#9997) feca81 válasza body007 (#9996) üzenetére


feca81
aktív tag

jézusom, betette a lábát a microsoft az android piacra? :DDD hol van ez a gyöngyszem???

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#9998) body007 válasza feca81 (#9997) üzenetére


body007
addikt

az aliexpress-en vmerre, már nem tudom :)

de, h ne csak hülyeségeket beszéljek, ehhez mit szóltok?

CDS CD1000 smart cellphone 4.5inch IPS Capacitive 1280x720 pixel MTK6577 dual core 1GB 4GB Dual camera 5.0MP Bluetooth GSM WCDMA

most ez nekem nagyon megtetszett... :Y

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#9999) szpali válasza feca81 (#9993) üzenetére


szpali
addikt

köszönöm! :)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#10000) Unsign válasza body007 (#9998) üzenetére


Unsign
tag

Nem rossz. 200 dollárért szerintem nézd még meg az AMOI N820 vagy N821-et (sokáig favorit volt,de inkább a G3 felé húzok) és alternatíva lehet a Newman N1 is (ez picit kisebb és olcsóbb - 4,3")
Árban felette, amik leírás és tesztek alapján jónak tűnnek, az az UMI X1 és ha van/lesz Jiayu G3, a ZOPO-k és a W3+ ...stb

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.