Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119001) msam válasza Milestone2 (#119000) üzenetére


msam
tag

Köszönöm a segítséget, marad aXiaomi Redmi Note 2.

msam

(#119002) Milestone2 válasza msam (#119001) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De a Prime (legalább is én arról vakeráltam)!!!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#119003) msam válasza Milestone2 (#119002) üzenetére


msam
tag

Köszönöm, igen arra gondoltam.

msam

(#119004) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
Van egy régi borzalmas telefon, amiről átállnék egy új androidosra (Doogee X5 Pro). Van kb. 500 név a telefonkönyvbe amit át kéne másolni az új telefonra, lehetőleg nem egyesével. Viszont a régi az cvs kiterjesztésű fájlba exportál, amivel a Doogee nem tud mit kezdeni, mert annak meg vCard kéne. Megpróbáltam (volna) átkonvertálni, de eddig még nem találtam olyan programot, ami rendesen működött volna. A legtöbb nem csinál semmit, 1 volt aminek lett valami eredménye, de az meg csak a tel.számokat tudta kihámozni, nevek nélkül.
Van erre valami normális megoldás?

Köszönöm

(#119005) woodworm válasza nzozz (#119004) üzenetére


woodworm
veterán

Számítógépen megnyitva a google címjegyzéket lehet importálni csv-t. Még ott gépen rendbe lehet tenni a névjegyzéket, majd a telefonon beállítva a profilt szinkronizálni.
Ha nem teszik a felhő, akkor ugyanez myphoneexplorerrel.

[ Szerkesztve ]

(#119006) zizol válasza nzozz (#119004) üzenetére


zizol
aktív tag

gmail-be importáld be és után már a teló is látja.
Ha nem jól importálja a google, akkor a csv-t excelben tudod szerkeszteni.
[link]

Üdv, zizol

(#119007) nzozz válasza zizol (#119006) üzenetére


nzozz
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!
Teljesen jó lenne a Google -s importálás, de valamit alakítani kéne a rendszeren, mert beimportál mindent, de az adatmezőket üresen hagyja és megjegyzésnek/leírásnak adja meg a nevet és a telefonszámot. Tehát így használhatatlanan. Gondolom ha a cvs -t átalakítanám jó lenne, csak nem tudom ezt hogy lehet hatékonyan megcsinálni. Mert csak az A oszlopban vannak megadva adatok, de ott kb. 30 paraméter pontosvesszővel elválasztva, idézőjelek közt.

(#119008) salaud válasza nzozz (#119007) üzenetére


salaud
aktív tag

Próbáld ki a MyPhoneExploler-t. Hagyományos és okostelefonokat is kezel, tud névjegyeket importálni és google fiókba exportálni.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#119009) RVR400 válasza Milestone2 (#118995) üzenetére


RVR400
veterán

Az "Ezmiez?" kérdést még én is értettem volna: :D

(#118986) ÁrPi2: Azért majd' 50e Ft-ot nem biztos, hogy parkoltatnék egy kínainál 1 hónapig. A Spemall RN3 Pro elővételi akciója után meg pláne nem erőltetném. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#119010) Lecs@ válasza RVR400 (#119009) üzenetére


Lecs@
addikt

Az lett volna a lényege, ismeri-e valaki. ( akkor ébredtem :D ) Megbízható készülék lehet-e. Akku, ár, kinézet. Akár tetszene is. Bár kicsi az esély, hogy Zuk Z1 - t lecserélem mostanában, de sose lehet tudni.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#119011) ZolkoW válasza zizol (#118971) üzenetére


ZolkoW
őstag

Korábban kérdés volt, és választ is kapott ugyan, de én is arra reagálok egyben: Ule Parist rendeltem ugyaninnen, és fontos lehet, hogy az EU raktár ennél a boltnál (és ez a gyakoribb) nem jelent EU szervizt, sem visszaküldési lehetőséget. A számla gyakorlatilag nincs, így én nem vállaltam a Kínába visszaküldést (vagy olcsó,vagy biztonságos), ebben a formában pont nem ér semmit nekem a garanciájuk. A Paris eddigi statisztikái alapján kb.50%-os az elégedettség, én néznék olyan típust,ahol magasabb ez az érték. A ma megjelent lehúzós teszttől függetlenül is.

Szerk: akkor már lehet,hogy pár ezressel drágábban ebay is jobb, ott úgy tudom,az eladónak kell visszaküldened.

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#119012) ZolkoW válasza nzozz (#119007) üzenetére


ZolkoW
őstag

CSV-ből -ha picit értesz hozzá-,könnyű excelt faragni, és ott oszlopokban szerkeszteni. De mivel ez sima szöveges formátum, lehet hogy kézzel, csoportos cserékkel is megoldható ami a gondot okozza.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#119013) Outlander válasza ZolkoW (#119011) üzenetére


Outlander
őstag

Ez mondhatni kivétel nélkül így van az összes kínai webshop fél hivatalos eu lerakatánál. :U

Ebayes eladó nem biztos hogy tud vám mentesen küldeni, és ez esetben nem 1-2 ezressel lesz több, ráadásul az ő garija még ennyi se jelent.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#119014) akos727 válasza ZolkoW (#119011) üzenetére


akos727
senior tag

Köszi mindenkinek a választ, specre tetszik a Paris (a mai tesztben a "gold" valami mást tipusra utal vagy szimplán a szinére?) 40e alatt csak az van 6753-mal. Most elgondolkodtam doogee x5pron is mert a célre megfelelne, csak a kamerájától féltem, de anyukám a cubot gt99-re is azt mondja, hogy jó a kamerája, elgondolkodtam rajta.

(#119015) RVR400 válasza akos727 (#119014) üzenetére


RVR400
veterán

A GT99 kamerája jobb, mint az X5-é. És nem kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#119016) IldiH válasza nzozz (#119007) üzenetére


IldiH
aktív tag

Excelt megnyitod, Adatok - Külső adatok importálása - Adatok beolvasása - Kiválasztod a csv-t - Megnyitás - a Szövegbeolvasó varázslóval szépen beállítod a megjelenítést.

(#119017) ZolkoW válasza Outlander (#119013) üzenetére


ZolkoW
őstag

Néztem előtte, ráadásul a Zsírbeszt EU raktárából kértem pár dollárért biztosítást,így kábé egálban volt. Nekem valamiért az az érzésem, az ebayes eladók jobban komolyan veszik a garis kérdéseket (és értékeléseket). Én is úgy tudom, hogy a legtöbb boltnál ez a rendszer, a Xiaomishopnál mintha úgy láttam volna,hogy EU szervizt is írnak (most nem ellenőriztem). Én csak azt mondom,hogy most tuti nem úgy döntenék, mint akkor: vennék egy itteni aprós eladótól újan,garival, mert tudom,hogy többet ér nála a gari,mint a fenti helyen. Meg megvárnék több tapasztalatot, mostanra azért már szállingóznak a negatív infók is,nem csak a rózsaszín köd.

Ja, a Parishoz infó: az X-es változatnak butított mindkét kamerája, azt hiszem,ennyi a különbség, egyébként a nem x-esnek ugyanaz a fő szenzora a kimovil szerint,mint a Huawei p8lite-nak,bármit is jelentsen ez :P
(Szerintem a legaljánál jobb,de nem lennék elégedett vele)
A gold tudtommal a simának az aranyszínű keretes változata.

Akos727: sebességre nem nagyon van panasz, újraindulás volt már,de talán kettő rémlik.mondjuk nem én nyúzom. A kijelző kifejezetten faja lenne a világos folt nélkül :P
Hangminőség és az a hülye sípolás: vazze, ZolkoW,komolyan gondoltad,hogy 40ért tökéletes telefont kapsz?! :DDD győzött a kalandvágy,hiába.

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#119018) silver-pda válasza ZolkoW (#119011) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Paris-ról volt lehúzós teszt? Hol? Kíváncsi vagyok rá. Most találtam egy januári leírást róla, ott elégedett volt vele a tulaj.

[ Szerkesztve ]

(#119019) PanUser válasza silver-pda (#119018) üzenetére


PanUser
tag

Mobilaréna címlapján. :)
link

(#119020) Graphics válasza Zoleee89 (#118959) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van egy hardveraprón ,hazai garis, szerintem még most csapjon le rá, jó árban.

Kintről drágább lesz neki, kár vele foglalkozni ennél a típusnál

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#119021) silver-pda válasza PanUser (#119019) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Tényleg jól lehúzták. Sztem annyira nem gáz, sőt ... Legalábbis az enyém. :)

(#119022) SaGa59 válasza nzozz (#119007) üzenetére


SaGa59
őstag

A csv-t beolvasod excelbe vagy libreoffice calc-ba, kijelölöd az első oszlopot, majd az adat "fülön" aktiválod a szövegből oszlopok menüt. Megadod, hogy az elválasztó karakter a pontosvessző és lesz egy táblázatod, amiben úgy manipulálod az oszlopokat, ahogy akarod.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#119023) nzozz


nzozz
aktív tag

Köszönöm az exceles válaszokat! A probléma nem abból adódott, hogy nem tudom szerkeszteni a cvs -t, hanem hogy nem tudom mit hogy vesz figyelembe a google importálásnál. Kivettem a fölös oszlopokat, átírtam angolra a fejlécet, a neveket beolvasta rendesen a de a tel.számokat nem. Na de lassan már csak megoldom valamilyen úton. Vagy így vagy a myphoneexplorerrel.

(#119024) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Ha a legolcsóbb EU-n belüli elfogadható kamerás készüléket keresem, nem alja általános minőségben, akkor a TCL i708 24k-ért EU raktárból játszhat *ha van olcsóbban szóljatok :) ? Egyedül a 2100-as akksi miatt fázom...

RVR400: Esetleg pár gondolatot tudnál írni a telóról?

[ Szerkesztve ]

(#119025) akos727 válasza RVR400 (#119015) üzenetére


akos727
senior tag

Te jó ég, el nem merem képzelni, mire lehet képes akkor az X5-é. :)

(#119026) woodworm válasza akos727 (#119025) üzenetére


woodworm
veterán

Kicsivel jobb, mint a bankautomatás felvételek alapján kiadott körözési képek. :DDD

(#119027) zolipapa66 válasza woodworm (#119026) üzenetére


zolipapa66
tag

:C :DD

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#119028) janakbacsi


janakbacsi
őstag

oukitel u7 pro-t kellene újra flash-elni, de ezt a hibát dobja a flashtool. mit lehet a hiba?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#119029) WOT-H-A-C válasza janakbacsi (#119028) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Próbáld másik flashtoolsal vagy másik scatter-el.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119030) osztszoroz válasza janakbacsi (#119028) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

másik usb portot,illetve kábelt is érdemes kipróbálni,illetve driver telepítés utáni win rebootot. :K

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#119031) janakbacsi válasza WOT-H-A-C (#119029) üzenetére


janakbacsi
őstag

itt azt írják, ezzel a programmal kell flash-elni, valami flash spmdt de nem működik ezzel sem. már szétb.....sz az ideg.
[link]

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#119032) WOT-H-A-C válasza janakbacsi (#119031) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én azért csak megpróbálnám valami régebbi flashtoolsal, ehelyett. Ha jól értem ez egy ráncfelvart flashtools pár új funkcióval, kicsit kicicomázva. Ezt én még nem próbáltam. :N

Illetve, ha jól gondolom egy másik reco-t akarsz rávarázsolni, ugye?(abból gondolom, hogy csak blokk van bejelölve a képeden flash-elésre.)

Szerk: Elég rosz a kép, de mintha a reco img lenne az. :)

Na táltam egy ilyet. Sajnos nem tudom most letölteni, hogy belenézzek, de itt is flashtools t javasolnak. (én gondolkodtam még a MUT-on esetleg) Lehet, hogy ugyanaz amit te is csinálsz.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119033) RVR400 válasza WOT-H-A-C (#119032) üzenetére


RVR400
veterán

Egy recovery flashelés megoldható fastboot alatt is, talán egyszerűbb, mint 10 Flashtoolt kipróbálni.

(#119034) WOT-H-A-C válasza RVR400 (#119033) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igy van! Ha van fastboot mód elérés, akkor semmi gond! :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119035) janakbacsi válasza WOT-H-A-C (#119032) üzenetére


janakbacsi
őstag

igen, azt próbáltam én is. többféle flashtools-al próbáltam már, de nem jó. csak recovery-t vagy teljes romot, de nem megy. a needrom-on azt írják, hogy van ddr2 és ddr3 verzió ebből a telefonból, de én nem tudom, hogy ez melyik.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#119036) WOT-H-A-C válasza janakbacsi (#119035) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Akkor itt van a kutya elásva. Próbáld a másikat, de legyen mentés a működő rendszerről.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119037) janakbacsi válasza WOT-H-A-C (#119036) üzenetére


janakbacsi
őstag

épp ez az. nincs működő rendszer. nem indul el a telefon.
hogy kell fastboot módban recoveryt flash-elni?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#119038) RVR400 válasza janakbacsi (#119037) üzenetére


RVR400
veterán

fastboot flash recovery recovery.img

Driverek és fastboot.exe legyen, meg persze recovery.img. :)

(#119039) WOT-H-A-C válasza RVR400 (#119038) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Minek bele kétszer a "recovery" ?

Fastboot flash "recovery file név". img Legalábbis én így szoktam ráküldeni. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119040) janakbacsi válasza RVR400 (#119038) üzenetére


janakbacsi
őstag

honnan legyen fastboot.exe? keressek rá guglival?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#119041) svgyula válasza janakbacsi (#119031) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ezt írják "SPMultiPortFlashDownloadProject.exe" Rádugás közben próbáld nyomni valamelyik hangerő gombot. Ez a 65XX verzió nem lesz jó hozzá az újabb Flashtools! Anno' a Cubot GT99 is csak ezzel működött!

Ilyet keress.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#119042) janakbacsi válasza RVR400 (#119038) üzenetére


janakbacsi
őstag

ez történt. mia baj?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#119043) woodworm válasza svgyula (#119041) üzenetére


woodworm
veterán

Kivett aksival az egész panel áram alá kerül, hogy érzékeljen ilyesmit?
Nem kötözködni akarok, én is újonc mtk-s vagyok.

(#119044) WOT-H-A-C válasza janakbacsi (#119042) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Írd be légyszives a következő parancsot.

adb drvices

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119045) janakbacsi válasza svgyula (#119041) üzenetére


janakbacsi
őstag

ez van nekem.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#119046) janakbacsi válasza WOT-H-A-C (#119044) üzenetére


janakbacsi
őstag

megtörtént

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#119047) svgyula válasza janakbacsi (#119045) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Akkor ha beolvastattál mindent (*.bin, Scatterfile.txt)aksi ki a "start all" elindít! Nyomni valamelyik hangerő és vagy bekapcsoló gombot, rádug aksi be. Azt hogy milyen "gomb" variáció lehet, ami sokszor típusfüggő, sajna nem tudom megmondani. El kell indulni ez után.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#119048) WOT-H-A-C válasza janakbacsi (#119046) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

De mi a kimenet? :D Arra lenne szükségem. Hogy mit ír a parancs után.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119049) RVR400 válasza janakbacsi (#119042) üzenetére


RVR400
veterán

Szerintem kuka lesz a teló. Mi volt az előzmény, amitől nem működik?

(#119050) janakbacsi válasza WOT-H-A-C (#119048) üzenetére


janakbacsi
őstag

ezt

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.