Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) Krinyo válasza Atomcsirke (#41000) üzenetére


Krinyo
senior tag

De nem keves a hod, ez valami mas problema. Es gondolom MTK sajatossag, mert masoknak is gond van ezekkel az appokkal.

(#41002) fil válasza Krinyo (#40999) üzenetére


fil
őstag

Ez milyen app?

(#41003) Atomcsirke válasza Krinyo (#41001) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Igen, ezért is gondolkodom egy Qualcomm-os készüléken, legalább le lehetne ellenőrizni ezeket a sanda gyanúkat, de egyelőre nem találtam besztbájt az aktuális kínálatban. Ami van, az főleg Huawei, esetleg Lenovo, és többnyire mind 512 MB RAM-os, vagy valami más hendikepje van.

[ Szerkesztve ]

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#41004) instantwater válasza anonym1s (#40989) üzenetére


instantwater
addikt

Húúúú, kössszzzíííí, végre nem kell gép! :D
Na már csak olyan program kéne amivel az eredeti recoveryt lehet menteni gép nélkül, de olyan úgysem lesz :D

(#41005) Krinyo válasza fil (#41002) üzenetére


Krinyo
senior tag

AndroiTS

(#41006) Lampard19 válasza fil (#41002) üzenetére


Lampard19
tag

Sziasztok.

Mitől lehet, hogy a vadonatúj vowney-m valami brutális halk telefonálás közben, buszon semmit se hallottam, majd bent egy plázában ahol azért nem olyan halk a környezet mint a pusztán hanem van egy kis nyüzsi, de már ott sem!! :F Teljesen befoktam a másik fülem, hogy halljak 1-2 szót a másik féltől
Itthon a csöndes szobában is feltűnt, hogy elég halk de akkor nemfoglalkoztam vele mert azért itt hallottam mindent. De ez kb használhatatlan jelenleg, mindenféle utcai telefonálásra.

Modacos rom van fent, valaki találkozott már ilyennel, tudja e hol lehet akár szoftveresen felerősíteni a másik félt?

(#41007) instantwater


instantwater
addikt

Nagy gebasz van a P780 nal.....
Most totál kiábrándultam...

(#41008) Gyuc válasza gg72 (#40969) üzenetére


Gyuc
aktív tag

Sziasztok!
Én rákérdeztem a ggekbuyingnál,hogy legyenek kedvesek a korrekt méretet megadni erre azt írták vissza ,hogy ők azt használják,de szerintem is a 9,3mm cubot méret lesz.

(#41009) vegyszer


vegyszer
addikt

xiaomi Red Rice
Itt W+G-t ír...

:Y

Hátha lesz ebből valami.

(ha más nem, korrektúra)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#41010) Brain75


Brain75
senior tag

Emberek.

Én nagyon új vagyok ebben a topikban, de szeretnék feltenni egy kérdést.

Olyan telefont keresek ami tudja a következőket:

4,5" - 5" HD IPS vagy Amoled kijelző (720x1280)
Dual sim és Dual standby.
Quad core
Cserélhető akkumulátor.
Nem túl magas ár.

Tudnátok pár típust adni ami megfelel ezeknek a követelményeknek ?!

Üdv

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#41011) Gyuc válasza cappa72 (#40812) üzenetére


Gyuc
aktív tag

Szia!

3an rendeltünk itt múlt héten TS7-et nekik írtam,hogy a presell ellenére már úton van,meg volt egy kételkedő,hogy vajh mikor küldik mert presell...(off-ra tettem amúgy)

[ Szerkesztve ]

(#41012) Brain75 válasza Gyuc (#41011) üzenetére


Brain75
senior tag

Ezt nekem írtad? vagy Csak pont most válaszoltál valakinek ?

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#41013) Art73


Art73
csendes tag

Sziasztok !

Tengda T94-ről tapasztalatok érdekelnének...

(#41014) San398 válasza vegyszer (#41009) üzenetére


San398
őstag

Sziasztok!
Ma láttam egy 5"-os Akai dual sim-es telefont. Rá kellett jönnöm hogy óriási lenne nekem az 5" kijelző. Legyetek szívesek ajánlani nekem maximum 4,5"-os kijelzőjű telefont.
A kitételek dual SIM, 1GB RAM, 4-8 GB ROM, minél nagyobb kapacitású akku
Vélemények esetleg a Jiayu G3S-ről? Akku meddig bírja, GPS milyen megbízható?
Köszi.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#41015) Atomcsirke válasza vegyszer (#41009) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Figyeld a hozzászólásokat is lent!

No WCDMA?
Reply:
It only support GSM. Thanks

Nu, akkor most vattafák? :C :U :DD

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#41016) Atomcsirke válasza San398 (#41014) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Egyvalamire én is rájöttem már, hogy különféle ötcollok vannak ám!

Elsősorban a szélességet figyeld, de a méret-érzetbe a vastagság is bejátszik picit.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#41017) tvamos válasza instantwater (#41007) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez egy igen szep gesztus a 4pda.ru-tol. Vagy hogyan szervezodnek ezek tulajdonkeppen? Vajon a mi erdekeinkben is fellepne valaki hasonlo esetben a gyarto fele?
Remelem lesz valami folytatasa ennek a dolognak!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#41018) palocz válasza Krinyo (#40997) üzenetére


palocz
tag

de nekem azt írja hogy a 12 gigából van 738 mega szabad hej

06703448537 ezen keress ha nem válaszolok

(#41019) Brain75 válasza palocz (#41018) üzenetére


Brain75
senior tag

"hej" de jó helyen van ez. :))

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#41020) Atomcsirke válasza vegyszer (#41009) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Amúgy ebben a beharangozóban szintén valami olyasmit szellőztetnek, hogy képes lesz "európai háromgére" is.

Ami viszont elszomorít, az ez: Unfortunately the Xiaomi Hongmi is highly unlikely to leave China.

Hajj, pedig erősen "musthave"-gyanús kis cucc, remélem, ha kikerül nemzetközi értékesítésbe, nem kapnak vérszemet a kereskedők... :U

[ Szerkesztve ]

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#41021) gg72 válasza Gyuc (#41008) üzenetére


gg72
veterán

Amúgy nézem a focalprice oldalát, ahol frissítették a Cubot One fotóit és ezek alapján már valóban elmondható, hogy (külsőre) totál megegyezik a TS7-el:
[link]
[link]

(#41022) Zeki válasza gg72 (#41021) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valóban. És mind HTC One utánérzés.

(#41023) palocz válasza Brain75 (#41019) üzenetére


palocz
tag

Ezt hogy érted?

06703448537 ezen keress ha nem válaszolok

(#41024) CoolBoy323 válasza Zeki (#41022) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

az meg Jiayu G3 koppintás :P

(#41025) Brain75 válasza palocz (#41023) üzenetére


Brain75
senior tag

Nem kötözködés képen írtam csak azért mert a hely az ly-os. :) :)

Más.

Erre valaki tud pár infót adni??

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#41026) tolvaj! válasza Brain75 (#41025) üzenetére


tolvaj!
őstag

Thl w100
Vowney v5
Jiayu g3s, g4.

Gondolom a cserélhető nem arra vonatkozik, hogy két akku van hozzá, hanem arra, hogy levehető a hátlap. Amúgy pedig nem nyelvtan topic.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#41027) anonym1s válasza sajtjani (#40998) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Helyes a sejtesem, miszerint te mar voltal ennek a shenzeni nagyaruhaznak az irodajaban, hogy tudod a lanyok csinosak? :)
Vettem eszre hogy gyakorlatilag nincs ugyfelszolgalatuk, de elmeletileg van:
Telephone:
0086-132-67158289 (8 AM-10 PM)
es ha van telefonos, akkor sejtesem szerint a telefon mellett van egy laptop is, szoval megtehetnek hogy valaszolnak mail-ekre.
Nem baj, csak erkezzen meg minel hamarabb es eppsegben, akkor egy rossz szavam nem lesz az uzletukre :)

"Bocsássatok meg hogy leírom, de ez a cseteléses, levélírós, kérdezgetős, imélezős faszság csak ránk és az ukránokra jellemző europában szerintem ( ahogy olvasgatom a klf forumokat)."

Kis tevedesben leledzel. Ez egyaltalan nem Magyar, Orosz, vagy barmilyen kelet europai sajatossag, hanem emberi tulajdonsag, ami fellelheto a vilag barmely pontjan.
En angliaban elek, rengeteg cuccot adtam mar el ebay-en, es tizbol 9szer erdeklodtek az angolok uzenetben! Senki nem hivott fel, mindenki uzent ebayen keresztul, mert az ingyenes, a telefon meg nem!

A magyarok a magyarokat szidjak, ocsaroljak, leminositik, es szegyellik hogy magyarok, ez az egyetlen magyar sajatossag, semmi mas!
9 eve elek angliaban, de meg egyetlen angolt sem hallottam aki a sajat fajtajat szidta volna.
Ez a kulonbseg Magyar es Angol kozott, a Magyar szegyelli a szarmazasat, az Angol meg buszke ra.

(#41028) anonym1s válasza anonym1s (#40817) üzenetére


anonym1s
őstag

Megtalaltam a prima telefont :)
Mindenben megfelel az elvarasaimnak :) csak baszott draga.
Ez az, itt olvashato rola teszt, de ez a speed valtozat, ebben csak 2500mah akksi van, nekem a diamond valtozat kell, amiben 3000mah akksi van.
Itt egy video rola.
Itt lehet megvenni.
Persze meg lehet mashol is venni, ez csak egy az uzletek kozul.
Prima gep, leiras szerint :)

(#41029) bigrock válasza anonym1s (#41027) üzenetére


bigrock
addikt

Az utolsó mondatodat azért gondold át mégegyszer.

[ Szerkesztve ]

(#41030) Brain75 válasza tolvaj! (#41026) üzenetére


Brain75
senior tag

Hello

Thl w100 - Nem HD a kijelzője.
Vowney v5 - Ez nem olyan rossz, csak kicsit kevésnek tartom a 4Gb ROM-ot.
Jiayu g3s, g4. - Ez a legjobban bejövős, de ebben is kevéslem a 4GB ROM-ot.

Esetleg tudtok olyan telefont ami nagyjából G3S, de több ROM (8 vagy 16 Gb) van benne ?

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#41031) GIJoe válasza Brain75 (#41030) üzenetére


GIJoe
addikt

veszek 32 Gb micro SD na bum v 64et...m ez nem a ram belső SD

(#41032) Lampard19 válasza Brain75 (#41030) üzenetére


Lampard19
tag

Olcsóbb egy memória kártya. A vowney úgy van particionálva, hogy egy darab fotót nem enged ellőni ameddig nincs benne kártya (Nesze neked 4 gb :D ), tehát érdemes azzal is számolni mindenképpen. Cserébe viszont mindent fellehet tenni a kártyára és szinte megkapod belső memóriának.

(#41033) Brain75 válasza GIJoe (#41031) üzenetére


Brain75
senior tag

Jelen pillanatban egy Galaxy s3-at nyúzok, de kellene egy olyan telefon amibe 2 sim megy és mind a kettő működik együtt.

A meló miatt 3 telefont cipelek magammal és ezt már meguntam.
Az s3-nál nem lehet semmit a memória kártyára telepíteni. Ha betelik a 11,8 Gb szabad hely (a 16-ból ennyi használható) akkor onnantól kezdve nem lehet mit telepíteni.

Ezeknél a telefonoknál ha 4gb a belső memória és belerakok egy 16-os kártyát akkor arra is tudok telepíteni programokat ?

Lampard19

És a G3S is használható így ?

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#41034) tolvaj! válasza Brain75 (#41030) üzenetére


tolvaj!
őstag

G4 advance.... 32 giga rom már csak elég :) s3 -ra is tudsz, root nélkül, mert egyre több program támogatja az sd kártyára telepítést.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#41035) Hellknight


Hellknight
csendes tag

Sziasztok!
Miután meggyőztek arról, hogy a kevéssé ismert márka, de legalább márka jobb választás, mint a klón telefonok, elkezdtem nézelődni a telefonok között:

http://www.muszakibazar.hu/muszakibazar/eshop/5-1-Mobiltelefonok/32-3-4-processzormag-Quad-Core/5/279-INEW-I7000-5-HD-IPS-Android-4-2-1-MTK6589-3G-okos-telefon-Magyar-nyelv
http://www.muszakibazar.hu/muszakibazar/eshop/5-1-Mobiltelefonok/32-3-4-processzormag-Quad-Core/5/167-Feiteng-H9500-Dual-Sim-5-MTK6589-Android-4-2-1-3G-telefon-Magyar-nyelv-Feher
http://www.muszakibazar.hu/muszakibazar/eshop/5-1-Mobiltelefonok/32-3-4-processzormag-Quad-Core/5/111-CAESAR-H7500-5-Dual-Sim-MTK6589-feher-mobiltelefon
http://www.muszakibazar.hu/muszakibazar/eshop/5-1-Mobiltelefonok/32-3-4-processzormag-Quad-Core/5/62-ZOPO-ZP810-MTK6589-4-Core-Android4-1-3G-okos-telefon

Az lenne a kérdésem, hogy ezekkel a márkákkal kapcsolatban valakinek van-e már tapasztalata, honnan tudhatom meg, hogy az INew, Feiteng, Zopo, Caesar közül melyiket érdemes választani? Árban, tudásban, kinézetben kvázi megegyeznek, így nem tudom melyik mellett lenne érdemes dönteni...

(#41036) Lampard19 válasza Brain75 (#41033) üzenetére


Lampard19
tag

Nem tudom, vowney-m van így azt azért tudtam mondani.
De a preferált telepítési helyet bármelyik telefonon kilehet választani, sd kártyára. Tehát ha nemis teljesen az sd-re hagyatkozik akkor is meglehet adni, hogy inkább azt használja.

(#41037) Zeki válasza Brain75 (#41033) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hogy együtt?
Együtt vannak standby mode-ban, vagy mindkettőnek van külön belső antennája, és akár egyszerr vagy mindkettőn elérhető?
Azaz dual standby, vagy dual active?
Ebből az utóbbiból elég kevés van. Nekem most egy sem jut eszembe.

(#41038) tolvaj! válasza Zeki (#41037) üzenetére


tolvaj!
őstag

Az eredeti HSZében dual standbyt kérdezett.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#41039) anonym1s válasza bigrock (#41029) üzenetére


anonym1s
őstag

Nincs mit atgondolni, ez tapasztalat.

(#41040) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Tervezek a közeljövőben rendelni egy új készüléket, ami a jó öreg SGS-t váltaná le.

Árban 40-50ezer magyar fizetőeszközre gondoltam, ha kicsit több nem gond, de azért ne szálljon el.

Ami kéne :

- erős proci MTK6589 vagy MTK6589T vagy egyéb ajánlott
- erős grafikai egység
- 1 vagy 2 GB RAM
- igazából a ROM mérete a legkisebb gond, mivel MicroSD-vel bővíthetőek
- IPS vagy AMOLED 4,5" vagy 5" értelmes felbontással (ahogy hallottam FullHD felesleges)
- GorillaGlass
- szép kialakítás, jó összeszerelési minőség, jó anyaghasználat
- amennyire lehet normális hang chip (zenelejátszáshoz, hallgatáshoz)
- mikrofon legyen normális helyen, legyek jól hallható a telefonálás közben és én is értsem amit mondanak.
- legyenek rá, hozzá ROM-ok, root, ilyesmi
- normális méretű akkumulátor ami kivehető (tehát nem beépített)

Remélem nem állítottam teljesíthetetlen kritériumokat.

A válaszadóknak előre is köszönöm :R

(#41041) Crytek válasza anonym1s (#41028) üzenetére


Crytek
veterán

AAAAA egy ilyen kéne nekem 4.3'-ba venném azonnal!

Next PC Upgrade: 2022

(#41042) vegyszer válasza Lampard19 (#41032) üzenetére


vegyszer
addikt

de ha meg nem így lenne partícionálva, előbb utóbb megtennéd magad, hogy ilyen legyen...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#41043) milestone


milestone
tag

Korábban írtam, hogy vettem egy Iocean X7-et és Cubot A6589-et.
Az első gyönyörű kívül-belül, nagyon szép (szögletes, nem az a Samu szappantartó forma), gyönyörű a kijelzője (tényleg!), kézbeillik, nem nehéz, meglepően szép képeket készít, de a GPS sajnos gyenge. Nekem az fontos, naponta használom a Waze-t. A FHD inkább hátrány, túl aprók a betűk.

A máodik hardveresen rendben van, nagyon gyors, GPS, wifi jó, akku erős (3600-as), de túl nagy (5,8"-os) és nehéz (kb. 230g), fényes, csúszós a hátlapja, (nagyon) nem egykezes, ill. a kijelzőjével is elégedetlen vagyok. Olyan sápadt.

Már tudom, mit szeretnék.
Létezik ilyen paraméterekkel rendelkező kínai telefon?
- 5" (nem több, nem kevesebb), valódi IPS kijelző, szép képpel
- szigorúan HD felbontás
- GPS, wifi
- erős (min. 3000-es) akku
- 2 normál SIM-foglalat (ideálisan mindkét foglalat tudja a 3G-t)
- alul van a k.....tt USB-csatlakozó (egyre gyakoribb az, hogy felül van. Autóban nagyon nem szerencsés)

Befutó eddig a Newman K1 (USB fent sajnos). Egyéb javaslatok esetleg? Másik jelölt a V987, de az nem IPS, USB oldalt.
A P780 túl drága, és egyre gyakrabban olvasok itt különféle hibákról (USB fent!).

[ Szerkesztve ]

(#41044) b0bcat válasza Hellknight (#41035) üzenetére


b0bcat
addikt

Szerintem a sorrend:

1. Zopo
2. Feiteng
3. Caesar
4. iNew

(Az utolsó kettő egymáshoz való viszonyában nem vagyok 100%-ig biztos...)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#41045) Hellknight válasza b0bcat (#41044) üzenetére


Hellknight
csendes tag

Köszi az infót!
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy ezen az oldalon levő márkák közül ha ki kéne választanod egy top3-at (vagy top 5-öt) akkor az kb hogy nézni ki? Mert én pl. a Lenovo-n és a Bedove-n kívül a többiről soha nem hallottam.
http://www.muszakibazar.hu/muszakibazar/eshop/5-1-Mobiltelefonok/32-3-4-processzormag-Quad-Core (gyártónál listázva legördülő sávban ott van az összes)
Köszi előre is!

(#41046) b0bcat válasza Hellknight (#41045) üzenetére


b0bcat
addikt

Szerintem ne is nézegesd ezt az oldalt! :( Kínai telefont Kínából rendelünk! ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#41047) paripácska válasza csonkadavid (#35885) üzenetére


paripácska
csendes tag

Szia.
Lenovo A800 kapcsolatban tudnál segíteni, hogyan lehet a romot telepíteni, amit linkeltél?
Próóbáltam, de nekem nem megy.

(#41048) ouzohuto válasza b0bcat (#41044) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Jaja az inew azert hazankba is szallitgat ugye

XiaomI RedmI Note|||

(#41049) kisskerko válasza scream (#41040) üzenetére


kisskerko
tag

jiayu g3s? vagy a minideales T-s változat
vagy pedig thl w200, csak annak aránylag kicsi az akksija (1800 mAh ) és nem GG

[ Szerkesztve ]

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#41050) w.miki


w.miki
veterán

Ha Voda 3G-n is használható telefont szeretnék, akkor mit is kell néznem?
... úgy látom akkor tulajdonképpen nem is marad semmi???

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.