Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) hungobungo válasza sandrik (#1000) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Szia,

Van egy kínai haverom, az küldte. Semmit nem fizettem pluszba, mert ugye vele meg ugye meg lehetett beszélni, hogy mit írjon rá a dobozra.
Mondjuk kíváncsi lettem volna arra, hogy mit mondtak a vámosok amikor meglátták a magyar "ajándék" feliratot a dobozon :)

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1002) sandrik válasza hungobungo (#1001) üzenetére


sandrik
csendes tag

Jók ezek a haverok :-)

(#1003) hungobungo válasza sandrik (#1002) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Amúgy egy China Post csomag az esetek 99%-ban simán ideér 12-14 munkanap alatt, kapsz egy tracking kódot, és a Posta weboldalán ( http://posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomkovetes ) tudod figyelni, hogy éppen hol tart a csomag.

Mindenképpen a többiek által itt ajánlott, nagy oldalakról rendelj, de rendelés ELŐTT kérdezd meg tőlük, hogy van-e raktáron, és hogy rá tudnak-e írni "bármit" a csomagra.

Egyik ismerősöm pont most járt úgy, hogy az egyik magyar fórumon is ajánlott de kisebb oldalról rendelt (geartaker.com) és basztak neki küldeni a megrendelt tabletet. Még a kínai haverom is írt nekik kínai rendőrséggel fenyegető levelet, és semmit hatása nem volt :(

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1004) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Megválnék etotalktól rendelt, kiválóan működő kétkártyás készülékemtől. Custom rom van rajta, akit érdekel keressen meg privátban!

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1005) barobag válasza hungobungo (#999) üzenetére


barobag
csendes tag

Szia HUNGOBUNGO!
Az érdekelne, hogy a ZOPO ZP100 esetén mindkét sim elküldi-e a számot híváskor, a hívott számra (persze ha be van állítva). Kiegészítő füles állítólag szintén elég jó, erről tudsz infót adni.
Android market (vagy most hogy hívják?) megy rajta, flash fut?
Ja és ha megkérdezhetem mennyi volt a vége?

kösz a nép nevében!

(#1006) jFox válasza hadaway74 (#996) üzenetére


jFox
őstag

Szia!

Megtaláltam. A SuperOneClick 2.3-as változatával root-oltam a telefont.
Kell hozzá a telefon USB drivere, meg debug módba kell kapcsolni a telefon USB portját.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1007) hungobungo válasza barobag (#1005) üzenetére


hungobungo
aktív tag

"mindkét sim elküldi-e a számot híváskor, a hívott számra (persze ha be van állítva)"
A számkijelzésre gondolsz? Miért ne küldené el?

A Market megy rajta, bár én kicsit túlbutítottam a telefont, és megöltem a gyárit :), de van egy Oldmarket nevű csomag, amivel a régi market felületre vissza lehet váltani, ezt raktam rá végül (nem volt kedvem újraflash-elni miután mindent beállítottam) - ezt egyébként mindenkinek ajánlom, régi market felület a legújabb cuccokkal, sokkal gyorsabb mint az új csempés felület.

A Flash 11 is simán fut, de hát csúnya is lenne, ha egy 1Ghz-es cortex9-es proci nem vinné :)
Kínában simán meg lehet rendelni a gyártó oldalán, 1200 juan-ért, ez most kb. 43-44 ezer forint, plusz a csomagküldés, amivel együtt legrosszabb esetben 50 ezer a gép.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1008) hungobungo válasza barobag (#1005) üzenetére


hungobungo
aktív tag

"mindkét sim elküldi-e a számot híváskor, a hívott számra (persze ha be van állítva). "
Ha arra gondolsz, hogy egyszerre elküldi-e, akkor természetesen nem, hiszen egy valaki egyszerre csak az egyik simet hívja...

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1009) zarew válasza janakbacsi (#1004) üzenetére


zarew
senior tag

Szia!
Kérlek áruld el miert adod el az egy hetes várva vart telódat?Van valami ami nem tetszik benne?

(#1010) Nyurga válasza janakbacsi (#1004) üzenetére


Nyurga
tag

kereslek, de nem jön válasz, aktuális még a dolog?

Ha privátot írsz, írd bele, hogy mivel kapcsolatban kerestél! Az egyszerűbb kommunikáció érdekében, telefonon: +36702577646

(#1011) indigo válasza zarew (#1009) üzenetére


indigo
aktív tag

Szerintem az A65-öt adja el, nem az A750-t.

(#1012) Oppszi válasza indigo (#1011) üzenetére


Oppszi
csendes tag

Szerintem egy régebben vásárolt, magyar nyelv nélküli, valami G11-et akar eladni.

(#1013) janakbacsi válasza zarew (#1009) üzenetére


janakbacsi
őstag

nem azt akarom eladni, hanem a g11i pro-t.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1014) janakbacsi válasza Nyurga (#1010) üzenetére


janakbacsi
őstag

írtam választ privátra

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1015) janakbacsi válasza janakbacsi (#1014) üzenetére


janakbacsi
őstag

a

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1016) hadaway74 válasza jFox (#1006) üzenetére


hadaway74
tag

Koszonom. De a drivert honnan szedted le? Nekem a telohoz nem adtak cd t.

megyek mert jövök.

(#1017) jFox válasza hadaway74 (#1016) üzenetére


jFox
őstag

Ez jó kérdés, akkor guglizta egy csomót és meg lett. Majd szét nézek a gépen, szerintem nem töröltem le. Csak nekem FG8-am van MTK6516-os chipset-tel. De lehet hogy jó a driver más MTK-s telóhoz is.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1018) zarew válasza janakbacsi (#1013) üzenetére


zarew
senior tag

na jó akkor megnyugodtam.

(#1019) GBRDVD


GBRDVD
tag

Megjött nekem is a Lenovo A750, de sajnos nincs időm nagyon foglalkozni vele. Valaki, aki tapasztaltabb, megírja, hogyan kezdjek hozzá a konfigurálgatásának, milyen fórumon vannak használható dolgok hozzá, stb?

(#1020) gtr323 válasza GBRDVD (#1019) üzenetére


gtr323
tag

Orosz Lenovo A750 fórum
Célszerű angolra fordítani, hacsak nem megy a cirillbetűs nyelv.

[ Szerkesztve ]

(#1021) k.mark87


k.mark87
tag

Sziasztok KétSIMűek :)

Egy ismerős kérdezgeti mit tudna venni, hogy két telefon helyett egyet hordhasson magánál. Dualsimekben már nem vagyok annyira képben (bezzeg a régi szép időkben :D) így engem is érdekel a téma. Láttam itt sokan Lenovoztok, importáltok meg ezt azt csináltok.

Neki (meg hamarosan talán nekem is) ennél némileg felhasználóbarátabb megoldás kellene. Valami itthon is kapható cucc amit megnyomkodhatunk és tud magyarul, van garancia meg ilyenek....
Az illető a billentyűzetes (de okos!) telefonokat preferálja, sajnos ha jól sejtem ez a ritkább. Nekem jó lenne táccsos, viszont tényleg legyen okos :) 800mhz, 5mp, android alá nem adom :) Létezik ilyen ? A kettő közül akármelyik...
Valami rémlik, hogy volt egy teszt dualsimes készülékről itt arénán és egész jó volt, de nem találom... vagy csak hallucináltam.

(#1022) k.mark87 válasza k.mark87 (#1021) üzenetére


k.mark87
tag

meg van :) alcatel 918D
csak még nem nagyon lehet itthon kapni :\

gombosra tipp ? :) qwerty, normál is oké

(#1023) amacuse válasza k.mark87 (#1022) üzenetére


amacuse
csendes tag

Hello !

qwerty -be nézd meg esetleg a Samsung Galaxy Y Pro Duos -t

(#1024) k.mark87 válasza amacuse (#1023) üzenetére


k.mark87
tag

nagyon köszi! egész tűrhetőnek tűnik :)

(#1025) amacuse válasza k.mark87 (#1024) üzenetére


amacuse
csendes tag

Szivesen

(#1026) süti5 válasza k.mark87 (#1021) üzenetére


süti5
őstag

Én a héten vettem gigabyte g1310-est, 30-ért van a speedshopnál:)
Angol nyelvű, de magyar gari van rá, 5mp-es, android, de csak 528mhz, viszont már kapacitív a kijelzője. Egy magyar nyelvű teszt van róla csak, angolul több is.

(#1027) barobag válasza hungobungo (#1008) üzenetére


barobag
csendes tag

Köszi az infókat!
Bocs hogy csak most reagálok de nem voltam gép közelben!
Ha esetleg még tudsz néhány időközben fellelt pozitívumot vagy hibát a ZOPO ZP100 -ról, azt továbbra is szívesen és nagy várakozással olvasnám (és talán mások is!)
Még egyszer köszönet!

(#1028) Moric válasza hungobungo (#1007) üzenetére


Moric
aktív tag

Milyen meghajtó programmal sikerült csatlakoztatni a telefont?

Nekem win7-en felkiáltó jeles az mtk65xx eszköz.
Találtam néhány meghajtót hozzá, de azok mind 6218-hoz valóak, nem települnek fel.

Van már Android 4.0 a ZP100-hoz. Ki próbálja ki először? ;)

[ Szerkesztve ]

(#1029) hungobungo válasza Moric (#1028) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Üdv,

Egy hibája van, amiről olvastam eddig (de javítható): a Market nem az én hibámból döglött meg, mint ahogy írtam, hanem alapból csak a kínai piac van rajta. Ezt a root-olás után simán a market felmásolásával (pl. a com.android.vending-3.5.16.apk -t) a /system/app mappába és a hozzáférési jogok kiosztásával javítani lehet.
Én a korábban említett Oldmarket-tel oldottam meg, ami még gyorsabb is, és automatikusan elvégzi a fenti műveleteket, csak root-olni kell a telefont előtte.

Android 4 szerintem még nincs egy fogalomban lévő mtk6575-ös telón sem (a zopo fórumán már van fejlesztői videó róla), ehhez még tutira nem adtak ki.

Amúgy táblagépen és telefonon már teszteltem, és bár rendszer szinten jobban állítható, alkalmazás szinten meg pofásabbak az újabb naptár/gmail/stb. felületek, annyit nem ad hozzá egy telefonhoz, hogy ezért várjon valaki, max. a plázapistikéknek lehet fontos...

Akit érdekel, megvan a ZOPO ZP100-as külalakjának ihletője, keressetek rá a HTC X515E (Rider) telefonokra.

Itt vannak képek:
http://product.pchome.net/mobile_phone_htc_htcrider/picmore-321444-7291054-184.html

A zopomobile fórumban olyat olvastam, hogy a G14-es, HTC-khez (pl. Sensation) gyártott aksival kompatibilis az, ami benne van, illetve a fenti HTC-hez gyártott védőtok is jó hozzá.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1030) hungobungo válasza hungobungo (#1029) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Ez mekkora, a zopomobile oldalán a legfrissebb ápr. 19-i firmware neve: MP_MT75_h932_h5500_zwx_20120419-203646_ZYQ_PC.rar

Van egy teló, a Hero H5500-as, ami külsőre és belsőre egy az egyben ugyanez.
A fájlnévben biztosan nem véletlenül szerepel a modell szám,vagyis ugyanaz a firmware van mindegyik gépen.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1031) Moric válasza hungobungo (#1029) üzenetére


Moric
aktív tag

A kínai piacnak is megvan az előnye. ;)

Szerintem az enyém már root-olva érkezett. Egyenlőre nem férek hozzá usb porton, mert nem találtam megfelelő driver-t a win7-hez.

Android 4-et most 20.-ra harangozták be. Reggel le is jött egy rom, ami zp100 Android 4.0-nak hívja magát. Amint tudok ránézek.

Elsőre is látszott, hogy a Zopo Htc másolat. Klónok klónja. :)
Van egy érzésem, hogy a Htc közreműködésével, mert a többi klónhoz képest nagyon nyíltan csinálják.

Nekem egyenlőre minden új, ez az első Androidos telom, még barátkozunk.
Videókon láttam különböző skin-eket, azt hittem gyárilag adnak hozzá néhányat. Mint kiderült, nem. Skin-t nehéz feltenni rá (előtte nem ártana még megtalálni honét lehet letölteni )?

(#1032) hungobungo válasza Moric (#1031) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Szia,

Ide tettem fel a Drivereket és a flashelő programot:

http://www.mediafire.com/?bx7ksaymd1n82

Hamarosan tolom fel a hivatalos firmware-t is, meg ha van rá igény, akkor azt hogy hogyan kell flash-elni.

Moric: ha nem akarsz magaddal kib*szni, NE rakd fel, mert tutira nem hivatalos verzió. A fejlesztők bloggolnak a zopomobile fórumán, és még vannak gondjai...

"Skin" a launcher-ekhez van. A személyes kedvencem a Go Launcher EX, a gyári úgyis szar.
Ehhez van magyar nyelvi addon, és tök sok saját widget és skin tölthető le hozzá.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1033) hungobungo válasza hungobungo (#1032) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Ahhoz, hogy adb módban tudd berhelni a programot, be kell kapcsolni a debug módot:

Settings > Applications > Development and enable USB debugging

Ez már megvolt?

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1034) Moric válasza hungobungo (#1032) üzenetére


Moric
aktív tag

Kösz!

Megnéztem a drivert, nekem is ez van meg, ezt a 6218-as mtk-hoz írták.
Neked ezzel működött, akkor nekifekszem, módosítom a driver-t, hogy felmenjen.

Utánanézek hogyan működnek a lancher-ek.

Igen, szerintem debug módban van az usb, legalább is a fejlécben azt írja.

A 4.0 bétát biztos nem teszem fel. Ahogy olvasgatom még a hivatalos verziókkal is vannak problémák. Ráérek, megvárom míg kiforrja magát.

(#1035) hungobungo válasza Moric (#1034) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Szerintem ugyanazt a programot kell/lehet használni az összes újabb mediatek-es rendszerhez.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1036) pakics


pakics
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Van egy kínai androidos mobilom. Megy rajta a market, de sajnos nem nagyon értem :). Próbáltam feltenni egy új marketet ami angol. Az indításnál kiírja, hogy be kell állítani egy fiókat. Nem is lenne ezzel gáz, de egyszerűen nem tudok hozzáadni google fiókot. Nem is dobja fel mint lehetőséget.

Külföldi oldalakon azt mondják telepítenem kell a Google Apps Package-t. Nem tudjaátok ezt, hogy kell. Mert ez nem csak egy apk alkalmazás, hanem ha jól érzem ezzel módosítom a rendszer filokat is.

Mit tudtok erről?

Esetleg van megoldás ezt kikerülni, mert nem akarom egyből elcseszni a telót.

Bocsi kezdő vagyok androidba.

Pakics

(#1037) hungobungo válasza pakics (#1036) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Szia,

Javaslom a fent említett Oldmarket programot:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1240344

Mindent feltesz, amit kell, és a régi Market (a felülete régi, ugyanazokat a programokat fogod látni) biztosan menni fog a gépeden.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1038) hhjani


hhjani
csendes tag

A véleményeteket szeretném kikérni az alábbi kütyüről.
http://www.fastcardtech.com/goods-7193-IHTC+ONE+X+Android+23+MTK6575+CPU+43+inch+retina+capacitive+Multi-touch+Screen+GPS+WIFI+dual+sim+3G+smart+phone.html

Esetleg tudtok jobbat ajánlani ebben az árkategóriában?
Rendelt már valaki a fastcardtech.com-ról?

(#1039) hungobungo válasza hhjani (#1038) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Szia, ez egy az egyben a B79M, csak másképp hívják. Biztosan valamelyik marketinges kitalálta, hogy "Há nevezzük át arra amiről klónoztuk", (HTC ONE 4G+) "vagy várjá', írjuk elé hogy I, és akkor nem mondhatják hogy ez egy hamisítvány!" ;)

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1040) k0vi80


k0vi80
csendes tag

Kezdek összezavarodni. Az egyik kínai eladó a Lenovo A750-t jobbnak mondja, mint a Zopo ZP100. Két oldallal arrébb fordítva vélekedik. A másik kínai oldalon szintén hol, az egyiket Istenítik, hol a másikat. ÁÁÁÁÁÁÁÁ Így nem lehet dönteni :-(

(#1041) hhjani válasza hungobungo (#1039) üzenetére


hhjani
csendes tag

Látom, hogy ugyanaz, mint a B79M, csak azt nem értem, hogy akkor a B79M is dual core-os?

(#1042) Moric


Moric
aktív tag

A legtöbb webáruház specifikáció leírása össze van csapva. Nem tudni melyik sora igaz.

Mikor én nézelődtem a B79 azért esett ki, mert sok helyen eleinte a kijelzőt 260K-nak írták. Most már a legtöbb helyen javították 16M színre. Videoról meg látni, hogy milyen színmélységgel dolgozik nem lehet.

A képeket a IHTC meg a Star nekem teljesen egyformának tűnik, én nem látok különbséget, ettől még lehet. A Starhoz is Htc felíratos töltőt mellékelnek...

Végignézitek a mtk6575 köré épülő telefonokat, nagyon hasonlítanak egymásra. Sok érzésem szerint csak a külső műanyag burkolatban különbözik egymástól.

Nincs olyan, hogy az egyik 6575-ös chip egymagos a másik meg kétmagos. 6573 az egymagos. Valahol láttam táblázatban összehasonlítva az mtk chipek tulajdonságát. Megtalálom újra, felteszem ide is.

(#1043) hungobungo válasza hhjani (#1041) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Egyik SEM duál kóros abban az értelemben amiben te gondolod.
A grafikus magot szokták huszárosan külön magnak reklámozni.

Már megbocsáss, de meg tudod magyarázni, hogy miért kellene neked személy szerint több magos proci egy telefonba? A játékokhoz a 3D gyorsító fontos, a többi szutyoksághoz meg egy 1 Ghz-es cortex A9 bőven elég. A 3D gyorsító ebben a gépben egy túlhúzott, de régebbi SGX531-es, amivel azért még szépen elmegy a legtöbb 3D-s játék.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1044) hungobungo válasza hungobungo (#1043) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Itt van egy csomó benchmark eredmény, talán nem hazudik nagyon (figyelem: a Quadrant Advanced más, mint a sima Quadrant, ne hasonlítástok össze a két eltérő programmal kapott pontszámokat!):

Kínai teszt

Az összehasonlításban szereplő MSM7227A proci van pl ebben is:
Galaxy_Ace_Plus_teszt
Az ára/tudása vicces a mi kínai csodáink árához/tudásához képest. :)

A Texas Instruments OMAP3620 proci meg ebben:
Motorola DEFY+

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1045) Moric válasza hungobungo (#1044) üzenetére


Moric
aktív tag

Beelőztél. :R

A hivatalos mtk6575 ömlengés.

Ez meg egy táblázat orosz forrásból. Igaz, a 6575 nem 65nm, hanem 40nm.
A 6573-hoz (ARM11) képest a 6575 (Cortex A9) azonos órajelen kb. 20%-kal tud többet, a gpu meg dupla teljesítményre képes.

(#1046) Moric


Moric
aktív tag

Aki nem boldogulna a kínai market-tel annak itt a lehetőség a váltásra.

(#1047) hhjani válasza hungobungo (#1043) üzenetére


hhjani
csendes tag

Ezek szerint a 6575-ös telefonok mindegyikében 1Ghz-es proci van.
A B79M-nek és a IHTC One X-nek is 1 Ghz-es a grafikus procija van.
S ezért a kettőt együtt mondják 2Ghz-esnek?

Nem feltétlenül kell több magos proci a telefonba, de szeretném a pénzemért a lehető legjobb és legtovább használható telefont venni. Ezért kérdezlek Titeket, hozzáértőket, hogy mit éri meg jelenleg a legjobban megvenni $200 körüli áron?

(#1048) hungobungo válasza hhjani (#1047) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Szép is lenne az 1 Ghz-es GPU az 1 Ghz-es CPU mellett!
A mobil GPU sebességek általában 200-300 MHz körüliek.

Én még sehol nem láttam 2GHz-esnek írni egyik mtk6575-ös telefont sem, de ha Te igen, akkor kerüld el azt a helyet...

A telefonod nem a CPU magoktól lesz tovább használható, hidd el :)

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1049) hungobungo válasza Moric (#1045) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Szerintem ez a 6573-hoz képest 20% plusz nem igaz, ha csak az órajel különbséget nézzük (650Mhz vs. 1 Ghz), és az architektúrális különbséget nem (Arm11 vs. Arm7 cortex9) akkor sem.

Valószínűleg nem akarták a saját mainstream 6573-as procijukra azt mondani, hogy régi szar. ;)

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#1050) hungobungo válasza hungobungo (#1048) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Érdemes megnézni az oldal alján lévő Series 5 táblázatot:

http://en.wikipedia.org/wiki/PowerVR

Ehhez képes a mi telónkban ha jól olvastam (és lehet hinni az infóknak), a SGX531 Ultra azt jelenti, hogy 300Mhz-en van meghajtva/túlhajtva a GPU, ezért a fillrate kb. 50%-kal több, mint 200Mhz-en, az orosz forrásból a táblázatban a számokon is kb. ez látszik.

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.