Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) Laza... válasza Mobildeck (#68998) üzenetére


Laza...
addikt

Életem első (és tuti utolsó) Aliexpresses rendelése. Még mindenkit igyekeztem Aliról lebeszélni, de beleugrottam most. De még 1x majd ha 2 anyám lesz, sosem bíztam bennük, ez most csak megerősített

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#69002) Upo válasza fotosjani (#68988) üzenetére


Upo
addikt

Most nézem, van egy külön lapja az akciónak.
A gyorsan "elfogyottaknál" is jelez még pár darabot de már a régi áron.

Eszerint volt 500 db de gyorsan szétkapkodtuk.

A DG2014 nem kell akutyának se? Van még 50db 140-ért -2$ a "youtube" kuponnal.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#69003) Mobildeck válasza kgymac (#69000) üzenetére


Mobildeck
tag

az nem olyan vészes még így sem, itt in stock volt, és nem írtak hogy bármi akadálya lenne a szállításnak.
vámra, adókra kiváncsi leszek, azt gondolom majd helyben a dhlesnek kell kifizetni, de akármennyit is mond majd én tejelek, onnan már nem engedem sehova a kicsikét :DDD

(#69001) Laza... : alin eladótól függ hogy hogy kapod meg, nem? olyan mint kb az ebay, nem? (nem tudom, csak így rémlik) de bevallom én sem rendelnék onnan :(

[ Szerkesztve ]

[2007] [sajnos nem mindig tudok a privátokra időben válaszolni]

(#69004) kobipeti válasza Mobildeck (#68993) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Nekem minideal-en 6 nap volt DHL-lel két doogee dg350, lehet Én vagyok a kivétel akinek ideért?

(#69005) benceman00


benceman00
tag

Hello
A telefonomon (Neken N6) nem akar működni a DHCP, egyszerűen nem kér le ip-t. Ha állítok statikus IP-t akkor tökéletesen működik. Újraindítás nem segít, több routeren is próbáltam. Eddig működött de egy napja bemondta az unalmast. Szerintem szoftveres gond lesz. Köszi előre is a segítséget.

Üdv, ASZPi

(#69006) fotosjani válasza Upo (#69002) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Hmmm, akkor lehet még is lesz belőle valami.

Két hete a Focal-on akciózták a DG2014-et $120-ért.

#69004 kobipeti DG350 GPS téren hogy dolgozik meg vagy elégedve vele?

[ Szerkesztve ]

(#69007) svgyula válasza Laza... (#69001) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nos lehet nekem mindig mákom volt? Vagy mindig szerencsém volt( :F )
Velem mindig udvariasak voltak és ha valamiért nem tudtak szállítani értesítettek és
az utolsó fillérig visszautalták a pénzemet. Soha nem is vergődtek ha azt mondtam
hogy köszönöm mégsem kérem. A mostani utolsó rendelésem LED égő 3héten belül simán itt volt a kezemben. Nem lehet hogy a szakállag nem tetszik nekik :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#69008) Laza... válasza svgyula (#69007) üzenetére


Laza...
addikt

Az eladó sem emailre, sem chaten nem válaszol. Sok gyémántos, az Alin 2007 óta jelen levő árus. De mondom, nekem első/utolsó vásárlásom Alin. Soha többet...

Never give up!

(#69009) Krinyo


Krinyo
senior tag

Megjött az arany T100S, szombaton feladták, ma kihozta a DHL. 86,5-ben állt meg összesen. Tinydealról, 2750-es akkuval érkezett, két tokkal (egy sima hátlap és egy flipes képernyővédős) szintén arany színben, egy kijelzővédő feltéve, egy plusz a dobozban.

Elképesztő a kijelző, brutális a teljesítmény. Első bekapcsolás után 1,5 GB free memória, 6 GB a programoknak dedikálva, 22 GB az adatoknak... irigylem akié lett. :)

[ Szerkesztve ]

(#69010) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Nekem hál' istennek semmi gondom nem volt alival...az elmúlt 3 hónapban 5 db rendelésem jött meg tőlük 4 - 200$ közt.A kommunikáció mindnél problémamentes volt és gyors.Talán annyi esetleg hogy a telefonnál amit rendeltem 2hét kellett hogy életre keljen a TN.De ez nem csak az alira jellemző...arról nem is beszélve ott az alinak a vásárló védelme ami működik.Persze hozzá tartozik hogy ez is csak egy nagy "piac":)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#69011) svgyula válasza Laza... (#69008) üzenetére


svgyula
addikt

A szakáll volt ott a gond! :DDD Látod nekem csak a füleim nagyok és hegyesek ezért szeretnek velem üzletelni :))

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#69012) margithid


margithid
veterán

A lenovo S660ról, hogyhogy nem esik annyi szó? 185$, 3000es aksi, fém. elég jó vétel.

(#69013) Laza... válasza svgyula (#69011) üzenetére


Laza...
addikt

Bolond :DDD

Never give up!

(#69014) WOT-H-A-C válasza margithid (#69012) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ennyiért kapsz jiayu-t,saomit,ájnyút is hd kijelzővel is.....egyenlőre szerintem nem besztbuj persze csak szvsz....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#69015) Graphics válasza margithid (#69012) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egyelőre még az S650 nagyobb sikert él. Ugyanaz a hardver,vas, aksi igaz kisebb, de 40$-ral olcsóbb.

S660-ról a ma kapott infóim alapján még mindig az az állítás, hogy fém hátlapos.

Próbálom feltúrni a netet. Amúgy akár fém, akár műanyag, szintén ajánlott.

Etotalk-nál kérdeztem: fém, videón is
Pandawill: fém

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#69016) svgyula


svgyula
addikt

Tisztelt Urak!
Ha valakit nem érdekel a magyar nyelv de a fém ház meg a 2/32Gb akkor itt az alkalom
Ennél occóbb nem lehet kíccí kínai :DDD

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#69017) RVR400 válasza Laza... (#69008) üzenetére


RVR400
veterán

Ilyenkor szoktuk elmondani, hogy kosárba rakáskor látszik a processing time, mielőtt kifizetnéd, és ha sokallod, akkor még mindig megteheted, hogy visszalépsz, és rákérdezel az eladóra. Nem az eladón múlik, hogy Te anélkül elfogadod a feltételeit, hogy elolvasnád, aztán pedig reklamálsz.
Értsd jól, én most vettem egy cuccot, de 50 nap processing time van megadva. Nem sürgős, de jó lenne, ha 2 héten belül feladná. Ha megteszi, akkor megköszönöm, ha nem, akkor szó nélkül tudok pénzt visszakérni, és nem fogom szidni a fajtáját, mivel vásárlás előtt már látszott az 50 nap...

(#69016) svgyula: NO FEEDBACK SCORE.... Sok sikert a kamikázéknak!

(Jól figyeljenek, mert csak egyszer mutatom meg... :D )

[ Szerkesztve ]

(#69018) Graphics válasza margithid (#69012) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az első értelmes videó a Lenovo S660 hátlapját illetően!

Tehát teljes, szálcsiszolt fém hátlap 2:03-tól, kopkoppkopp.

Vegyétek-vigyétek :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#69019) Laza... válasza RVR400 (#69017) üzenetére


Laza...
addikt

Processing time 10 nap, de (akkor még) chaten 3, max. 4 napot mondott. Tudom, hinni a templomban kell :DDD

Never give up!

(#69020) WOT-H-A-C válasza svgyula (#69016) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Na ezt hívják orosz rulettnek!!!:D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#69021) margithid válasza Graphics (#69015) üzenetére


margithid
veterán

Az S650 csak 2000es aksival van, azért szerintem az igencsak nem mindegy.

(#69022) kmarci25 válasza Mobildeck (#68993) üzenetére


kmarci25
veterán

Minideal, iNew v3. Rendelés pénteken, következő szerdán átadták a DHL-nek, pénteken Magyarországon volt, kedden hozta a futár. Ez ha jól számolom 12 naptári nap, 8 munkanap. Azt hozzáteszem, hogy a rendelést követő hétfőn, kedden és szerdán minden reggel azzal kezdtem, hogy chaten írtam a minideal-nek, hogy adják fel a csomagom. Minden nap megígérték, hogy aznap feladják, ez szerdára sikerült is... :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#69023) upbuvar válasza fotosjani (#68957) üzenetére


upbuvar
tag

Kösz a tippet, az előbb rendeltem is egyet. :R

(#69024) Graphics válasza margithid (#69021) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mind mondottam, 40-50$ különbség van a kettő között, valakinek ennyit nem ér meg a fém hátlap, meg a nagyobb aksi, főképp , ha minden nap tölti :)

Csak 2000-es aksiból is ki lehet hozni 2 napot, aktív használattal... De többet is, csak optimalizálni kell.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#69025) blackfox válasza svgyula (#69016) üzenetére


blackfox
csendes tag

Bocs,hogy bele szólók,de szerintem 0 feedbackes boltot ne ajánlj mert ha valaki ráfázik majd téged szid amiért ajánlottad.

(#69026) fateless válasza svgyula (#69016) üzenetére


fateless
veterán

Amellett, amit már írtak, hogy 0 feedback, az is ott van, hogy 1/4GB verzió és 2/32GB. Tehát ha mégis elpostázna valamit az eladó és valami véletlen folytán ez a készülék lenne benne, ezért az árért akkor is az alap változatot kapnád.
De ha megnézed a többi termékét is, akkor már biztos, hogy nem ajánlanád, mert egyértelmű, hogy a szokásos csalók egyike. Árul még "olcsóbban" is ilyet. De ha lehet, senki ne rendeljen inkább...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#69027) Dhampir válasza Graphics (#68992) üzenetére


Dhampir
félisten

A WayteQ Talk 5H kijelzője porosodik.

(#68989) vapega

No, ennek örülök.

[ Szerkesztve ]

(#69028) WOT-H-A-C válasza blackfox (#69025) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ezt nyilván nem komolyan gondolta csak ironizált!!! Poén volt!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#69029) blackfox


blackfox
csendes tag

Ha valaki G5 keres megbizható eladótol akkor annak itt [link].Őket szivesen ajánlom,már vásáróltam tőlük és nagyon korrektek,e-mailra bármilyen kérdésre hamar válaszolnak és fizetés után 1 napon belül postáznak!Nekem az Inew V3 tőlük van,azóta sincs semmi baja,tökéletesen müködik.5 nap alatt itt volt DHL-el.

[ Szerkesztve ]

(#69030) blackfox válasza WOT-H-A-C (#69028) üzenetére


blackfox
csendes tag

Az oké,de ha valaki nem érti a poént és berendel akkor az ő anyukályát szidják,szerintem nem hiányzik az senkinek!

(#69031) WOT-H-A-C válasza blackfox (#69030) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Persze igazad van abban amit mondasz de szvsz eggyértelmű volt!!! Mindegy a lényeg hogy személyi sérülés nem történt!!!:D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#69032) blackfox válasza WOT-H-A-C (#69031) üzenetére


blackfox
csendes tag

Igen neked nekem meg még sok embernek de járnak ide olyanok is akkik csak most gondolkoznak Kinai telefon vásárláson,nekik bezavaró lehet ha valaki valamit ajánl!És nincs tisztában avval.hogy Aliról CSAK 98% feedbackes boltból lehet rendelni

[ Szerkesztve ]

(#69033) citkar válasza blackfox (#69029) üzenetére


citkar
addikt

MTK65892 chipset :D

(#69034) Crytek


Crytek
veterán

Az ilyesmi napon is tölthető cuccok érnek valamit vagy ezek bovlik?

Next PC Upgrade: 2022

(#69035) blackfox válasza citkar (#69033) üzenetére


blackfox
csendes tag

Köszi,ezt én is benéztem.Amugy nem értem mert 3 helyen 6592 szerpel egy helyen 6589T,de a kis kinaiak már csak ilyenek,nem figyelnek oda ezekre a dolgokra.Ha valakit viszont érdekel a tipus akkor vásárlás előtt ugy is rákérdez,hogy akkor ez itt micsoda.A boltra visszatérve viszont van náluk egy magyar srác az ügyfélszogálatukon,én anno vele egyeztettem a vásárlás előtt!!!

(#69036) Dominó85 válasza blackfox (#69032) üzenetére


Dominó85
veterán

98%-os volt az a kretén kínai is aki hamis TN-vel etet. Egy jó hete még 2 gyémántos eladó volt, most az Alibaba ledegradálta 3 pecsétes eladóvá, mivel jelenleg 6 dispute van nyitva ellene... Csak azért írom, hogy nem százalék függő a dolog. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#69037) blackfox válasza Dominó85 (#69036) üzenetére


blackfox
csendes tag

Igazad van,sajnos a kinaiaknál ez előfordul.Nekem eddig szerncsém volt velük(Ali 25 rendelés) viszonylag,habár nekem is volt problémás rendelésem de az Ali korrektül orvosolta mindegyiket és 3 napon belül a számlámon volt a pénz!!Az a helyzet hogy szerintem nincs 100%-os Kinai webshop sem.Régota olvasom itt a forumot de nem tudnék olyan webshopot megemliteni akivel valamelyikőnknek ne lett volna problémája.
A tanácsom,hogy azonnal indits egy vitát és kérj egy teljes visszatérítést.Ird le a megyjegyzésbe,hogy az eladó hazudik és csak hiteget,az Alinál elolvasnak állítolag minden megnyitott vitát és hamar lezárják azzal,hogy visszautalják a pénzed!

[ Szerkesztve ]

(#69038) clava01


clava01
tag

Sziasztok most regisztráltam az Antelifra meg néztem valami youtubos linket a csatornájukon rákkatintottam egy linkre és behozta a Newman n2 telefon 110 dolcsiért ilyen van? nem átverés?

(#69039) Laza... válasza clava01 (#69038) üzenetére


Laza...
addikt

Nem. Volt az olcsóbb is :)

Never give up!

(#69040) bence562


bence562
csendes tag

Hello!

Segítséget szeretnék kérni telóvásárlással kapcsolatban. Az igényeim a jobb játékok futtatásában és a netezésben ki is merül ezért egy 5"-es kijelző és a hd-s kijelző az elvárásom ami biztos, viszont a 8 magban még nem vagyok biztos hogy kell-e. Konkrét típusok amiket néztem:

ThL W200

Jiayu G4C

Amoi A900W

Cubot X6

Inew V3

Ezekkel a telókkal kapcsolatban pedig hogy melyiknek van és milyen támogatottsága ha bajom lenne vele?

(#69041) Laza... válasza bence562 (#69040) üzenetére


Laza...
addikt

Ezek közül az iNEW v3, de még inkább a ThL w200s (8mag) lehet befutó. (szerintem)

Never give up!

(#69042) bence562 válasza Laza... (#69041) üzenetére


bence562
csendes tag

Eddig a Cubot X6-ot néztem, de akkor gondolom nem valami nagy az itthoni támogatottsága, viszont láttam hogy az inew V3 már van feketében is, így számomra sokkal inkább bejön. Illetve az ár maximum 175$ lehet.

[ Szerkesztve ]

(#69043) clava01


clava01
tag

feltennék még egy újabb kérdést hasnolóan mint előttem szóló

Inew V3

Inew I300

vagy doogee 2014

az Inew I3000 támogatom az többihez képest "nagy" aksi miatt minidealon elivleg a 16 GB os 150 dolcsi.

(#69044) Laza... válasza bence562 (#69042) üzenetére


Laza...
addikt

Cubotot azért nem mondtam, mert kamerában a leggyengébb, és lényegesen kisebb a támogatottsága. A ThL-nek, és az iNEW telóknak elég nagy tábora, fóruma van

Never give up!

(#69045) 105kacsa válasza bence562 (#69040) üzenetére


105kacsa
őstag

Ez is jó lesz, érdemes megfontolni [link]

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#69046) diegho válasza bence562 (#69040) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha a THL W200S mellett döntenél keress meg ;)

(#69047) fotosjani


fotosjani
aktív tag

Ennyire rugalmas a Doogee Turbo DG2014? videó 10:40

(#69048) benceman00


benceman00
tag

Telefonom nem csatlakozik fel a routerre megáll az IP cím lekérése pontnál, statikus IP-vel működik de dhcpvel nem, más routernél is ugyan ez a gond. Tudtok valami megoldást? Eddig jó volt a dhcp is.

Üdv, ASZPi

(#69049) futizoli válasza blackfox (#69029) üzenetére


futizoli
tag

..én a Jiayu G5 L-t a mixeshop-tól rendeltem, 208 dollár szerintem nagyon jó ár érte, és itt volt egy hét alatt..
Már 'magyarul is tud' tökéletesen... :)

(#69050) Graphics válasza fotosjani (#69047) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Műanyag, ahogy ráfeszített bármelyik telefon hajlik :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.