Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) mpeti66 válasza b0bcat (#62987) üzenetére


mpeti66
csendes tag

Majd el felejtem, az volt az érdekes hogy " farmarootal " alapból rootolva volt a telefon! :Y

(#63002) Sanyesz. válasza CoolBoy323 (#63000) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én is ezzel rootoltam a THL-t. Csak felpakol egy csodálatos, kínai SU-t. :))

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#63003) slezakimi válasza Sanyesz. (#63002) üzenetére


slezakimi
senior tag

Szia.

Utána leszeded a marketból a supersu.-t. ezt

Ez felülirja leszedi a kínait és máris jó :)

üdv :)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#63004) MotorBoy79 válasza MotorBoy79 (#62951) üzenetére


MotorBoy79
tag

Helyesbítek: nem G3T, hanem G4a, de a probléma továbbra is fennáll. :(

[ Szerkesztve ]

(#63005) mong08 válasza MotorBoy79 (#63004) üzenetére


mong08
tag

Lehet tévedek, de a gyári beállításokat csak eredeti recovery esetén szabad használni..
Nem volt recovery csere rajta ?
Ha cserélt volt a recovery akkor abban kell alapra állítani a telót..
elvileg egy idő után kijön a bootloop-ból.. (remélhetőleg) türelem.. türelem.. hagyni kell bekapcsolva és várni..

Cappa72 tollából.. 39573,49242,62798 hozzászólások..

[ Szerkesztve ]

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#63006) Sanyesz. válasza slezakimi (#63003) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Emlékeim szerint nem írta felül. Ott van mind a kettő.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#63007) sanyee75 válasza diegho (#62991) üzenetére


sanyee75
tag

Tehát ha jól értelmezem akkor ha a mixeshop.com-ról rendelek, és EUEXP1-et választom(53 dollárért 7-12 nap) szállítás gyanánt, akkor nincs ÁFA és VÁM?

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#63008) CsaBully válasza Sanyesz. (#62992) üzenetére


CsaBully
aktív tag

fura dolog ez az OTG mert nekem pl a zp980+ leírásában fel sem tüntették,de megjött kipróbáltam és működik..pen drive,egér,bill próba volt..még a vezeték nélküli kijelzőt nem próbáltam..de majd este.. :) ja az már nem OTG..

[ Szerkesztve ]

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#63009) diegho válasza sanyee75 (#63007) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen.

(#63010) hungobungo válasza sanyee75 (#63007) üzenetére


hungobungo
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#63011) hungobungo válasza CsaBully (#63008) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Szia, Miracast-ot mivel tudod tesztelni? A TV-d tudja, vagy vettél egy vevőt? Engem például érdekelne, hogy hd videó tartalmakkal, játékokkal hogyan boldogul, mekkora a lag, stb. de gondolom másokat is, örülnénk, ha írnál róla.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#63012) Sanyesz. válasza hungobungo (#63011) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Látom, van nálad egy THL T100s. Megtennéd, hogy az OTG-t letesztelnéd. Nálam nem megy. :R

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#63013) medica válasza Zeki (#62976) üzenetére


medica
senior tag

kelet belga

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#63014) slezakimi válasza Sanyesz. (#63006) üzenetére


slezakimi
senior tag

Nálam mikor rákattintottam a supersura, szólt hogy frissíteni kell a binárist,majd frissítés közbe hogy van már root megpróbálja eltávolitani.Leokéztam és csak az angol maradt. :-)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#63015) diegho


diegho
nagyúr

Az olasz antelife nem szállít egész EU-ba?

(#63016) tolvaj! válasza MotorBoy79 (#63004) üzenetére


tolvaj!
őstag

ugyanaz.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#63017) Secretknight válasza mpeti66 (#62962) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Szia!
Nekem is van ilyen.Több is,mert sok kínai csodát adtam már el :).Ez az A6W van nekem 512/4 gb.A kamera szar.A GPS közepes ,kint hamar talál jelet épp az előbb használtam,kocsiban.Az akksi baromi érdekes.Alapból a 2200-ast raktam bele,feltöltöttem és használtam. Hát...1 napot bír talán.Próbaképp beleraktam az 1800-ast ,és megdöbbenésemre még egyszer annyi ideig bírja!Na erre varrjál gombot :).
A tft kijelző olyan amilyen,szerintem tök jó,szemből :) ,mert a betekintési szöge,az nem nagyon van oldalról.De a fényerő,színek stb.tök jó.Nekem 20100 ft volt a coolicool-tól,EU szállítással ingyen DHL-el,6 nap alatt itt volt (több is).Most is van nekik készleten 4 színben.
A framaroot frankón rootolja.
Mióta ilyen minőségben jelen vannak ezek a telefonok,eszembe sem jut szolgáltatói telefonon gondolkodni :W

(#63018) CsaBully válasza hungobungo (#63011) üzenetére


CsaBully
aktív tag

fingom sincs még..egy smart-os Lg tv-m van azzal gondoltam megpróbálom..volt vmi funkció az Lg remote app-ban is amit még nem tapasztaltam ki szóval megpróbálom összházasítani őket este

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#63019) diegho


diegho
nagyúr

Huawei Honor 3C-t hol lehet az előre beharangozott áron kapni? Minden hírben 130$-t olvasok, erre 200 felett látok csak.

(#63020) Storms


Storms
őstag

üdv

megéri Haier W910-et venni? Van valami negatívuma? Mennyre "gagyi" a fogása, azaz nagyon műanyag olcsó hatása van? Kijelző mennyire pixeles? Látom a Home és egyéb gombokat a kijelzőre tették át, ez már el is vesz némi helyet a kijelzőből, igy akkor ez nem is 4,5"-es?! :( Van rá magyar nyelvű szoftver? Lehet hogy benevezek egyre a G300-am után. Épp telefon vásárlás előtt állok.

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#63021) blueye válasza Storms (#63020) üzenetére


blueye
veterán

Nézz el ide: [link]

(#63022) Laza... válasza diegho (#63019) üzenetére


Laza...
addikt

Lehet a TD verzió volt annyi. Mindenhol összevisszaság van, van ahol 1GB RAM, van ahol 2GB van írva (közel azonos árban)

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#63023) cappa72 válasza Laza... (#63022) üzenetére


cappa72
nagyúr

Lehet a TD verzió volt annyi. Mindenhol összevisszaság van, van ahol 1GB ROM, van ahol 2GB van írva (közel azonos árban)
Ekkora ROM-mal nem is vennék semmit mostanában.
Min. 4GB-tal. ;) Akkor már igen.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#63024) Laza... válasza cappa72 (#63023) üzenetére


Laza...
addikt

Javítva, köszi ;)

Never give up!

(#63025) vaki válasza Storms (#63020) üzenetére


vaki
aktív tag

Nekem is ilyen telóm van, én teljesen elégedett vagyok vele, a maga árkategóriájában nagyon jó vétel.

A kijelző attól még 4,5"-es marad, csak nem 1280x720as felbontása lesz, hanem "csak" 1180x720. Ez bizonyos progiknál (pl hárombetűs navi) okozhat gondot, de általában nem jellemző. Szerintem semennyire nem pixeles, legalábbis nekem nem tűnt fel :)
A teló hátlapja picit nyöszörög, de amúgy teljesen korrekt. Gyárilag van rajta magyar nyelv - én a pandawillről rendeltem, de valószínű így van máshol is.

Ami hátránya szerintem:
- akksit nem tudsz benne cserélni, csak komolyabb szervizeléssel
- nekem picit nagy a mérete, főleg így hogy a gombokat átrakták, így is van alul egy sáv, ami üres, szvsz lehetne annyival kisebb
- időnként előfordul (kb 10-ből 1), hogy aki hív, az valamiért nagyon rosszul hall, ugyanakkor én simán hallom amit ő mond - ha újrahívom, akkor meg jó

A felhasználóbarát felhasználó

(#63026) Attee88 válasza CoolBoy323 (#63000) üzenetére


Attee88
csendes tag

Ha ezzel megpróbálom és nemsikerül, esetleg sikerül, de vissza szeretném állítani arra van lehetőség?

Attee88

(#63027) CsaBully válasza Evita85 (#62905) üzenetére


CsaBully
aktív tag

Ha a Zopo zp980+-t nézted arról tudok neked infot adni..van értesítő led rajta,ami vagy 4 színben biztos tud villogni,1gb sztem mindenre elég(mondjuk nem játszom rajta nagy játékokat,lehet akkor kevés lenne)

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#63028) b0bcat válasza Storms (#63020) üzenetére


b0bcat
addikt

A legjobb telefonom idáig a W910, pedig fordult meg már a kezemben tucatnyi androidos készülék. :K Nagyon bejött. Nem hibátlan persze ez sem (a 2 és fél napos üzemidő számomra kicsit kevés, de csak mert korábban ennek a duplájához voltam szokva), de az eddigi készülékek közül ez követeli a legkevesebb kompromisszumot. A kijelzője "retina", úgyhogy arra biztosan nem lenne panaszod. :N Gyárilag tud magyarul a rendszer, és nekem a stock ICS-sel sincs semmi bajom. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#63029) Zeki válasza Storms (#63020) üzenetére


Zeki
nagyúr

Anno a Haier W910 volt a bestbuy, 120-130 dollár körül szórták. De csak 1 simes, így offtopik. :)

(#63030) Storms válasza Zeki (#63029) üzenetére


Storms
őstag

Okéés, elnézést hogy ide írtam :) Most mennyit érhet használtan egy ilyen készülék?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#63031) Storms válasza diegho (#63019) üzenetére


Storms
őstag

[link]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#63032) fateless válasza diegho (#63019) üzenetére


fateless
veterán

Az előre beharangozott áron árulják mindenhol - ha ismered az előre beharangozott árak "jelentését"
A 130USD az a kínai árat jelenti. Tehát kint Kínában ennyiért lehet megvenni a gyártótól. Persze nem olyan módon, hogy besétálsz a gyárkapu melletti boltba, ahol aztán megveszed...

A gyártói árra azért még rájön némi költség, mire a boltból a mi kezünkbe eljut, a 200USD körüli bolti áron már a bolt haszna és a postaköltség is rajta van az egyéb költségekkel együtt.

Sajnos a hírekben mindig a gyári ár szerepel, ami eléggé megtévesztő - így van ez a Jiayu F1-gyel is, amit postaköltséggel együtt 76USD-ért meg lehet venni már (a szoftver pedig hamarosan meglesz rá). Persze mindenki 10.000Ft-ért várja, de az nagyon téves várakozás, az olcsó USA-ban sem lesz annyi...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#63033) Maximum1 válasza vaki (#63025) üzenetére


Maximum1
őstag

"- időnként előfordul (kb 10-ből 1), hogy aki hív, az valamiért nagyon rosszul hall,...."
Van rá megoldás.
Kb. ennyi az összes probléma a telefonnal.

[ Szerkesztve ]

(#63034) r3dwo0d


r3dwo0d
tag

Kijelzőcserében jártas budapesti van itt? Egy ZTE Blade Superen kéne kicserélni, az alkatrész megvan, de nem vagyok jártas a dologban, így segítséget kérnék. Vagy ha tudnátok ajánlani boltot ahol dolgoznak hozott alkatrésszel, azt is megköszönném! :R

(#63035) diegho válasza fateless (#63032) üzenetére


diegho
nagyúr

Ismerem a jelentését és pont a linkelt 42000-es aprós ár miatt kérdeztem, hogy hol 130$, hiszen ezek szerint valakinek megéri 42-ért adni őket.

(#63036) aytukabozs válasza atv72 (#61502) üzenetére


aytukabozs
addikt

üdv, merre jár a teló? Valami csoda folytán nem jött meg? Kéne némi feedback, lehet én is veszek 1-et (megint lesz pandáéknál olcsóér :) )

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#63037) Laza... válasza diegho (#63035) üzenetére


Laza...
addikt

Az a Huawei Honor 3C L

Never give up!

(#63038) sbe561 válasza bb71 (#62977) üzenetére


sbe561
tag

Szintén zenész! :C :))

(#63039) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Sziasztok!
EU-n belüli kínai telefonboltokat keresek, mint pl. a zopomobilestore.lv
Tudtok ilyeneket mondani? Lehetőleg természetesen megbízhatókat!
Köszi szépen!

https://rendeljkinait.hu/

(#63040) Zeki válasza mrgergoke (#63039) üzenetére


Zeki
nagyúr

comebuy.com de nem minden van german warehouseban.

Vagy Hungubungo kínai-angol spanja, akinek az árlistája ez, és mindent tartalmaz az ár. A cucc angliából jön.

[ Szerkesztve ]

(#63041) mrgergoke válasza Zeki (#63040) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszönöm! További webshopokat várok még!

https://rendeljkinait.hu/

(#63042) Zeki válasza mrgergoke (#63041) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azt várhatsz, talán 1-2 lett még említve, ami most nem jut eszembe.

(#63043) mrgergoke válasza Zeki (#63042) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Hátha majd eszedbe jut :)

https://rendeljkinait.hu/

(#63044) pinterto válasza mrgergoke (#63041) üzenetére


pinterto
tag

[mixeshop]

Itt Magyarország kiválasztása után az EUXP1 szállítást választva +52,93 $-ért EU-ból jön a telefon.

(#63045) mrgergoke válasza pinterto (#63044) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszönöm!

https://rendeljkinait.hu/

(#63046) citkar


citkar
addikt

Egész dizájnos, 7 colos phablet. Gondolom valahonnan szerezték a dizájnt, esetleg tudja valaki miről másolták?

(#63047) Gino20


Gino20
őstag

Sziasztok!

Rendeltem egy ZP998-at ami ma meg is jött, de az istennek sem tudom bekapcsolni :W Töltőre sem reagál. Valami ötlet, tanács?

(#63048) mrgergoke válasza Gino20 (#63047) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Nézd meg az akksit, hátha neked is raktak rá átlátszó kis fóliát az érintkezőire. Újabban ez a szokásuk. Ha nem mondja szobatársam múltkor, akkor én sem kapcsolom be a telefonom :)

https://rendeljkinait.hu/

(#63049) Sanyesz. válasza Gino20 (#63047) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Banális dolog, de nincs leragasztva az akku érintkező? Nekem több készülék is így érkezett az utóbbi időben.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#63050) Gino20


Gino20
őstag

Uhhhh :W láttam valamit, de azt hittem az csak az aksi irányát jelöli majd jött a pánik :W
Köszönet e apró, de idegeket megnyugtató és hasznos választ ( Lám csoda működik :) )

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.