Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77151) Lauda válasza t72killer (#77150) üzenetére


Lauda
félisten

Mennyire? :)

(#77152) t72killer válasza Lauda (#77151) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

87.16%-kal.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#77153) Lauda válasza t72killer (#77152) üzenetére


Lauda
félisten

87.16%-kal több ember halt meg uk-ben a járvány miatt? :F

Én ebbe belefáradtam. Ha ez nyugtat meg, keresd csak a tömegsírokat kínában továbbra is. ;) Szerintem ennek semmi alapja nincs amit írsz. A mindenre kiterjedő cenzúra viszont tény.

[ Szerkesztve ]

(#77154) lacafaca


lacafaca
őstag

amúgy nekem lenne egy tök jó javaslatom ennek a szar helyzetnek a kezelésére: mobil app, fölteszed, vállalod a pp-t (megírhatják kedvükre mindenféle ijesztgetéssel, hótmindegy) és mész ahová akarsz. a veszélyeztetetteknek kijárási tilalom 0/24-ben, a rettegők meg nem mennek szintén sehová, amíg meg nem kapják a várva várt szurit, vagy ha akarnak menni, csak pipálják az appban ők is és onnantól már nincs rinya...na deal? :U ...persze ez nem menne semmiképpen, mivel a "tervben" nem ez a forgatókönyv :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#77155) Coyot válasza lacafaca (#77154) üzenetére


Coyot
őstag

a forgatókönyv amit már megírtak mindenki előtt de csak a látók látnak bele igazán, de nem teljesen, mert akkor miről lehet látni jövő héten. az hogy ki mit ír nem számít, a látás maga a tény, hogy láttok kinyitja a szemetek tinektek is majd, ha megtanultok a dolgok mögé nézni, de majd csak akkor és akkor újra igazam lesz és véglegesen.

facalaca könyve 2. § (1)

Má' nem

(#77156) Wn2tl válasza lacafaca (#77154) üzenetére


Wn2tl
tag

A mobil appot a magyar kormány is be akarta vezetni. Valahol elakadt a dolog szerencsére.
Ugyanolyan kétségeim lennének azzal kapcsolatban, mint a vakcinainfo esetén. És nem alaptalnul. Már elkezdték a gátlástalan lopakodókampányt. Az adatbázist tovább fogják használni kreatívan.

(#77157) viharhozo válasza Citroware (#77130) üzenetére


viharhozo
addikt

14 napos karanten van minden beutazonak. Legalabbis azt mondtak, h a Sino****-vakcinat vizsgalo magyar orvoscsoport eloszor ket hetig a papirokat nezegeti egy szallodaban, utana mehetnek a gyarba nezelodni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#77158) Csatravi válasza Asbee (#77012) üzenetére


Csatravi
senior tag

" ...mégis mennek a második oltások"
Miért ne mennének? Szó sem volt arról, hogy megakadt volna, hisz a második adagra félre van téve az oltás. A héten már sorban mennek tőlünk is a másodikra.

"aki megkapta egytől egyig láz, fejfájás, gyengeség."
Az mennyi ember pontosan?
Lázas senki nem volt tőlünk. (Láz=38 fok vagy afelett)

(#77159) Huha81


Huha81
tag

A németeknél valami nagyon elgurult, ha ez igaz: [link]
Képesek 2000€-t kiadni a csodakoktélért, de ne legyen már 30€ a vakcina? Hol ebben a logika?

(#77160) Csatravi válasza lacafaca (#77154) üzenetére


Csatravi
senior tag

Akinek meg nincs okostelefonja annak égessék a homlokába a billogot?

(#77162) Huha81 válasza #20749568 (#77161) üzenetére


Huha81
tag

Nyilván, ha azt mondják a kórházban, hogy fizess 2000-et és nincs mitől tartani, akkor az ember szó nélkül csenget. Nekem csak az elv a furcsa.

(#77164) Asbee válasza Csatravi (#77158) üzenetére


Asbee
veterán

Nem volt félre téve ez nem igaz. Legalább is a megyében nem. Több embert is tájékoztattak, hogy a második csúszni fog, de végül érkezett szállítmány.

[ Szerkesztve ]

(#77165) Huha81 válasza #20749568 (#77163) üzenetére


Huha81
tag

Nálunk még mindig az megy, hogy csak EU vakcina lesz. Megy is a hőbörgés miatta. Most nincs elég beteg a kórházakban, ezért megint hoznak a franciáktól vagy a portugáloktól.

(#77166) Csatravi


Csatravi
senior tag

(#77167) lacos001 válasza Csatravi (#77166) üzenetére


lacos001
senior tag

Kiskegyed? Fürge ujjak?...
A Covid későbbi következménye ettől sokkal ütősebb..

(#77168) Csatravi válasza lacos001 (#77167) üzenetére


Csatravi
senior tag

Miért nem azt nézed mi van bele írva.
De hogy igényed kielégítve legyen :)
[link] [link]
Amúgy ne becsüld alá ennek súlyosságát mert ez igen komoly következményekkel járhat ha nem kapják el időben.

(#77169) lacafaca válasza Csatravi (#77160) üzenetére


lacafaca
őstag

nem, annak nyomtatnak egy plasztikot...ne vetítsed ki a vágyaidat a csillagosztással kapcsolatban a zseniális ötletemre :P nem a veszélyes egyedeket kell stigmatizálni ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#77170) lacafaca


lacafaca
őstag

ikea kajálda ma :D még jó, hogy ezek a helyek nem célpontjai a kis dögnek, kerüli őket, mint ördög a tömjént

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#77172) Cyrin válasza lacafaca (#77170) üzenetére


Cyrin
addikt

Tegnap a bevásárlóközpontokban is ez volt Szegeden. Húztunk onnan minél előbb, Lidl-be nem is mentünk inkább.
Szombaton kipróbáltam, és holnaptól átállok FFP2-es maszkra, max fél nap használat után lefertőtlenítem és még másnap használom fél napot (8 óra van ráírva). Sokkal-sokkal jobb mint a műtős maszk amit eddig hordtam.
Rendeltem 50 db CE jelölésűt, és 50 db kínai jelölésűt. Legalább összehasonlítom őket.

(#77173) Csatravi válasza lacafaca (#77169) üzenetére


Csatravi
senior tag

".ne vetítsed ki a vágyaidat a csillagosztással kapcsolatban a zseniális ötletemre "

Miről beszél?!
Jobb lenne ha kezeltetnéd magad! És az sem érdekel ha most kitiltanak engem emiatt de te nem vagy más csak egy okoskodó, öntelt, ócska troll. És most finoman fogalmaztam csak hogy PC maradjak. Azt hiszed ha minden mondatod után szmájlikat használsz akkor az már mindenhol elmegy mert vigyorogsz mint egy hülyegyerek?

(#77174) lacafaca válasza #20749568 (#77171) üzenetére


lacafaca
őstag

ez az...agyrém de tényleg..nem is értem emiatt miért nem mennek a kkv-sek neki jogi úton az idióta rendelkezéseknek, aztán majd mindjárt tiszta víz kerülne a pohárba.

Csatravi :DDD ízirájder...árt az egészségnek;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#77175) Parci válasza lacafaca (#77170) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

darwin-díjas azért, mintha sehol máshol nem lehetne enni a büdös pesten

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#77176) lacafaca válasza Parci (#77175) üzenetére


lacafaca
őstag

ismerek olyan embert, aki csak emiatt képes elmenni innen, hogy ott egyen...aztán ha már ott van, vesz magának meg pár ismerősének pár lapraszeret vackot is :D na ahhoz kell elvetemültnek lenni

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#77177) t72killer válasza lacos001 (#77167) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mótvá más forrásból is.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#77179) ubyegon2 válasza lacafaca (#77170) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Bisztrónkból elvitelre vásárolhatsz by Ikea Budapest

Maszkban vásárolnak a népek, mi a gond ezzel, enni csak kell mindenkinek?

Ja és nincs Ikea kajálda sehol nyitva! :N Néha látóasszonyoknak is pihentetnie kell a szemit, hogy később jobban lásson.

vesz magának meg pár ismerősének pár lapraszeret vackot is

Ezt se tudod megcsinálni, neten megrendeled, ami kell és a mélygarázsban átveszed. Onnan vidékről nem túl kemény ilyen marhaságokat irkálni?

[ Szerkesztve ]

(#77180) lacafaca válasza ubyegon2 (#77179) üzenetére


lacafaca
őstag

nekem aztán az ég világon semmi...ha rajtam múlna(aki legény a gáton), ott is elfogyaszthatná

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#77181) ubyegon2 válasza lacafaca (#77180) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Felőlem is, de nem lehet, mint ahogy a vásárlótérben sem kóricálhatsz. Legalábbis 3-4 napja így volt, mikor rendelni akartam onnan. Nekem 3-4 km-re van, így el tudtam volna gurulni, de nem lehet. (csak ahogy írtam)

Asszem látóasszonyi továbbképzésre leszel vezényelve. :K

[ Szerkesztve ]

(#77182) lacafaca válasza ubyegon2 (#77181) üzenetére


lacafaca
őstag

de sorbaállni a kajáldánál lehet...nab+ :N

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#77183) Parci válasza ubyegon2 (#77179) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

most lehet így sorbanállni ott a kajáldánál? mert ha igen, nincs nagy különbség, hogy elvitel miatt rohad ott a másik nyakán vagy "ittfogyasztás lesz". mire a kasszához ér, kicserélik a szaftot egymás fejéből párszor :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#77184) 01andris válasza Huha81 (#77159) üzenetére


01andris
tag

Be volt ide is rendelve a cikk szerint :W ,azóta egy szó nincs róla. :W
[link]

(#77185) ubyegon2 válasza lacafaca (#77182) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

de sorbaállni a kajáldánál lehet

Másképp nem lehet megoldani az eladást, enni meg kell, Tescoban is így állnak sorba kb. No de ha mindenki maszkban van, mi a gond? Mindenhová járj maszkba, ja persze csak eddig mehetsz, utána kijárási tilalom, szóval tényleg lásd már be, hogy itt sok ember van, így megy. Értem én, mikor a topik agglomerációs vagy tanyasi lakói okoskodnak, hogyan kéne milliós/ százezres településen élni, csak éppen néha fárasztó. ;) Mit javasoltok, hogyan oldják meg a pesti népek a tápanyagbevitelt?

(#77183) Parci

most lehet így sorbanállni ott a kajáldánál?

Nem tudom, ott nem voltam személyesen, Facebookot sem láttam mostanában, amúgy amit ott látok időnként, az is kb nulla tájékozódási értékkel bír. De amit írsz, az alapján akkor a maszkviselésnek semmi értelme nincs. :D (én egyébként be nem állok covidmentes időkben se ilyen tülekedős sorba, ha nem vagyok kényszer alatt) :N

azt hittem becsapott a ménkű a PH-ba, mert kb 10 percig nem tudtam elküldeni ezt a hsz-t brühühü

[ Szerkesztve ]

(#77186) lacafaca válasza ubyegon2 (#77185) üzenetére


lacafaca
őstag

ha annyira nagy a baj, akkor zárjanak be mindent és oldják meg a kiszállítást, ha mégse, akkor meg hagyják abba a színjátékot...mégegyszer, nekem semmi bajom azzal, hogy mehetnek oda sorbaállni...sőt..

jaja parci, nézz a szerveresek körmére, egyre gyakoribb a leállásotok

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#77188) Parci válasza ubyegon2 (#77185) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha sokat vagy zárt térben egy csomó emberrel, akkor nem tesz ám csodát a maszk, pláne úgy nem, ahogy/amit az egyszeri user hord. nem valami varázserővel bíró páncél az.

a képen látott szitu szerintem nettó öngól, megmondom őszintén, akkor inkább főzök. vagy, ha nincs rá idő valamiért, rendelek. miért zárnám össze magam 50 másik emberrel, ha nem muszáj?

ennyire azért nem jó az a kaja :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#77189) ubyegon2 válasza lacafaca (#77186) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

ha annyira nagy a baj, akkor zárjanak be mindent és oldják meg a kiszállítást

Ja, itt Pesten nem is lenne nehéz megoldani! :D Amúgy az abbahagyással már elég sokan kezdenek egyetérteni. Semmi nem változik, semmi előrelépés, az emberek agyvize kezd forrni sok helyen már......

(#77188) Parci

ha sokat vagy zárt térben egy csomó emberrel, akkor nem tesz ám csodát a maszk

Persze, nyilvánvaló, ahogy az is, hogy semmi nem tesz nemhogy csodát, hanem semmit. Nagyon kezd leülni az előrelépés, azt érzik az emberek. Ennek egyenes következménye a belekaka, ami egyébként sokaknál eddig is megvolt. Sokáig nem tolerálják már a népek a kormányok lacafacázását. (sorrx laca) :D

ennyire azért nem jó az a kaja

Nem hát, de mire a Tescoban kifizettem mindent az automata kasszánál 10 perc ugyanilyen tülekedés volt és mint említettem, enni meg kell. Ha én is a káposztáshordóról kepeszkedve számlálnám a baromfiakat meg lábasjószágokat, más lenne a helyzet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#77190) lacafaca válasza ubyegon2 (#77189) üzenetére


lacafaca
őstag

le vagy maradva/csukva a 3. szemed: nem tartok állatokat :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#77191) Csatravi válasza ubyegon2 (#77185) üzenetére


Csatravi
senior tag

"azt hittem becsapott a ménkű a PH-ba, mert kb 10 percig nem tudtam elküldeni ezt a hsz-t"

A komplett net vacakolt, nem csak a PH.

[ Szerkesztve ]

(#77192) ubyegon2 válasza lacafaca (#77190) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

le vagy maradva/csukva a 3. szemed

B+ szerinted 24/24-ben fárasztom én a gubóimat? :D

nem tartok állatokat

Pedig az jó dolog, egy jó sertésű disznónál nincs klasszabb valami! :) Meg a többi....ezek szerint tojást is a Lidl-ben veszed? ;]

[ Szerkesztve ]

(#77193) Parci válasza ubyegon2 (#77192) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igaz nylonvidéki ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#77194) pit stop válasza #20749568 (#77171) üzenetére


pit stop
addikt

Ha kinn szabadtéren kígyózik a sor jobb, mint ha benn zárt térben lenne. Annak aki meg nem ismeri a távolság szót még lehet segíteni értelmezni.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#77195) lacafaca válasza ubyegon2 (#77192) üzenetére


lacafaca
őstag

ezt már egyszer elmeséltem...keress rá vissza...lidl persze, csak ha akciós egy szerszám ami kell, de azt is inkább zsibiről, aztán megcsinálom :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#77197) ubyegon2 válasza Parci (#77193) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Azaz! Most jól lebukott. :K

(#77195) lacafaca

Tudom, hogy mesélted már, ha valaki nekem ír valamit, arra jó ideig emlékszem, minimim fő vonalaiban. Félelmetes, de ez van, otthon meg mire kiérek a konyhába és onnan vissza, már kapom is a kérdést, hogy akkor nem hoztad be? :D

[ Szerkesztve ]

(#77198) lacafaca válasza #20749568 (#77196) üzenetére


lacafaca
őstag

ez jó...borotvára német :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#77199) Lauda válasza headhunter (#77187) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon jó, köszi. :D

(#77200) lacafaca válasza ubyegon2 (#77197) üzenetére


lacafaca
őstag

papírkutya vagyok...aki ugat, de egyeltalán nem harap ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.