Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38551) Locutus


Locutus
veterán

Ismerősnek csütörtökön rendelte el a háziorvos, hogy tesztelve legyen. Ma hívták, hogy hát sorry, de csak pár nap múlva jönnek majd valamikor, mert túl vannak terhelve...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#38552) Cs1csó válasza Locutus (#38551) üzenetére


Cs1csó
félisten

Másfél hónapja vidéki megye amikor ahhoz a megyéhez kb. 30 fertőzött volt írva: túlterheltek voltak. Gondolom, 1db autó van reggel 8-tól délután 4-ig, egy megyére ekkora kapacitást nem nagy művészet túlterhelni.

(#38553) bigdady válasza Ispy (#38544) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hát akkor nem sokra mentünk a sztorival :DDD

(#38554) Csatravi


Csatravi
senior tag

Be kellene csukni az állatkert kapuját!

(#38555) t72killer válasza envagyok (#38550) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tengerpart ok, bevásárlóközpontok, éttermek, bulihelyek?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#38556) seredy


seredy
tag

Ma gimis tanári értekezleten mondtak olyat, hogy ha a gyerek covid pozitív, a hozzátartozóknak nem kell házi karanténba menni, ez tényleg így van, vagy csak én hallottam felre valamit?

(#38557) bigdady válasza seredy (#38556) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ezeket jó lenne tudni igen most mi az előírás.

Nekem ismerősömék tavasszal így gyerek miatt kompletten karanténba kellett vonuljanak. De teszt senkin nem volt csak a gyereken és csak egy, és 14 nap után mehettek ha betegeke ha nem. Narancs sárga matrica rendőr ellenőrzéssel.

Másik ismi piros matricás volt mert gyanús volt és ott család nem került karanténba.

Harmadik ismi negatív tesztre is karantént kapott tavasszal, mert tesztelték vagyis gyanús volt.

Némileg összevisszaság van/volt akkor :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38558) radi8tor válasza bigdady (#38557) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hoho. Amikor egy ajtóra kikerül a piros matrica akkor mindenki aki ott él karanténbe kerül. De úgy látszik ezt a yardok is már lazábban kezelik mert tavasszal minden nap létszám ellenőrzés volt az ajtóban.

⭐ Stella

(#38559) bigdady válasza radi8tor (#38558) üzenetére


bigdady
nagyúr

Honnan tudná a rendőr kivel lakik és hányan laknak ott, ha valaki ezt a címet adja majd meg tartózkodásinak amikor hazajön külföldről? És mondom nem is volt a családtag karanténban de piros matrica kint volt.

[ Szerkesztve ]

(#38560) Micsurin válasza radi8tor (#38558) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szegények lennének utcák itt a településen ahol egyes házakban a fél ukrán maffiát össze kéne számolják akkora forgószínpad lenne az ajtóban. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38563) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Hoho, Gödény és a bandája tüntetést szerveznek 11-ére a "normális életért". Érdemes beleolvasni a facebook csoportjukba, a mélysötétség ijesztő példája.

Edit: Ja látom már volt, akkor bocs :)

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#38564) Sir Pocok válasza Ezekiell (#38563) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Ha belügyminisztériumnak van egy kicsi esze is akkor nem fogja engedni őket tüntetni.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#38565) Micsurin válasza Csatravi (#38562) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor újra megkérdezem, ez mégis miért van szabadlábon? Tavasszal a hírhamisító öregre majd, hogy az ajtót törték rá és vitték el ez meg még mindig teszi magát.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38566) lacos001 válasza Micsurin (#38565) üzenetére


lacos001
senior tag

Mert "semmi" rossz nincsen abban amit csinál? ne nekem ugorjatok ezért
Nem véletlenül nincsen még letiltva, elrabolva, seggbe@@@@@@, kicsit megpofozva.
Ide-oda hívogatják...meghallgatják. És?
Ugyanúgy pörög tovább az ő részéről az ő oldala, a másik oldalról is a szokásos dolgok.
Majd egyszer befejeződik minden...
Teljesen ugyanez a koreográfia itt is nálunk és más országokban is.

[ Szerkesztve ]

(#38567) Ezekiell válasza lacos001 (#38566) üzenetére


Ezekiell
veterán

De, van benne rossz. Aktívan hátráltatja a járvány elleni védekezést a maszkellenes és oltásellenes propagandájával és dezinformációs baromságaival, anyagi haszonszerzés céljából.

A két oldal nem egyenlő, ne tegyünk úgy. Én se kérdezem meg Fülöp Zsombor lakatos mestert amikor egy szoftver architektúráját tervezem, hogy most szerinte microservices vagy monolit alapú legyen-e a cucc. Biztos van véleménye, csak éppen az enyém (mint hozzáértő szekember) ér valamit, az övé meg nem. És ő se kérdez meg engem a saját munkájáról, mert fingom nincs róla, és a véleményem még fingot se ér. Gödény véleménye ugyanezzel a súllyal esik latba.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#38568) IG55


IG55
senior tag

Szintet lépett ma a maszkviselés téma. Arra utasított az iskola gondnoka, hogy vegyem le a maszkot. Fiamért mentem, és be kell mondani az iskola bejáratánál az ajtóban, hogy kiért jöttem. Ilyenkor beszól, és kiküldik a gyereket. Úgy vettem ki, hogy bejáratott szövege volt ez a "vegye le a maszkot, mert nem értem, amit mond". Nem vettem, mégis megértette.
Értem én, hogy portás, vagy bármi is legyen a titulusa, de ennél tényleg nem lehet több agysejtje?

(#38569) radi8tor válasza bigdady (#38559) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolom valami adatlapot ki kell tölteni. Narxis ezeket mesélte tavasszal: [link]

⭐ Stella

(#38570) Rage47


Rage47
veterán

Merkely interjú
[link]

[ Szerkesztve ]

(#38571) idegen lény válasza IG55 (#38568) üzenetére


idegen lény
őstag

A képen a következők lehetnek: 1 személy, , szöveg, amely így szól: „EMLÉKEZTETŐ: Darth Vader egyszer levette a maszkját, és öt percen belül meghalt.”

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#38572) Micsurin válasza Rage47 (#38570) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A kommentek megérnek egy misét...

lacos001 mert nettó veszély amit művel ezzel a szervezkedéssel végkép. Ha az 50-60 éves apád anyád elmenne majd meghalna mindenki mosná kezeit mert felnőtt emberek, de mégis miért és ki által lettek volna odacsődítve? :U Azon túl, hogy ja tudom maguknak köszönhetik...és ha a hülye gyerek majd onnan viszi haza? Esetleg az iskolában lepasszolja és haver anyja-apja fogja a rövidet kihúzni?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38573) Hieronymus válasza idegen lény (#38403) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"...a kesztyű hamis biztonságérzetet ad..."

Miért?
Nem szoktuk nyalogatni a kesztyűt.
Egyszer használatos kesztyűt szoktunk használni. Tiszta kézre felhúzva, maximum 4 óránként cserélve.
Levenni úgy kell, hogy az első kesztyű belselyéhez nem szabad érni. A másodiknál a külsejéhez. A levett kesztyű kifordított belsejébe kerül az első. Csinálni egyszerűbb mint leírni. Az aktuális külső felületén legfeljebb a kézről származó baktériumok lehetnek. Így már biztonságosan lehet a szemétbe helyezni, ha nincs speciális gyűjtő.
A művelet után kézmosás kötelező!.
Mi ebben a hamis biztonság?

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#38574) IG55 válasza idegen lény (#38571) üzenetére


IG55
senior tag

A csaj meg ott áll állmelegítőben, miközben az összes szülővel szemtől szembe kommunikál. Az iskola melletti kisboltban, ahova az összes gyerek jár reggel, meg a pultos csávót még a látszat sem érdekli, közelében nincs maszk. :((

(#38575) radi8tor válasza Rage47 (#38570) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jájj ez a maszk-színészkedés az interjú elején minek kell. :D

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#38576) Kékes525


Kékes525
félisten

Megint elmentem a volt általános iskolám mellett és láttam, hogy az udvaron nagyon sok gyerek van és rohangálnak összevissza, mint rendesen. 3 tanító néni volt velük. Egyiken nem volt maszk, a másiknak az orra ki volt belőle, míg a harmadik rendesen hordta. Mi lesz itt? :F

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38577) radi8tor válasza Kékes525 (#38576) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Udvaron? Semmi gond nem lesz belőle.

⭐ Stella

(#38578) Kékes525 válasza radi8tor (#38577) üzenetére


Kékes525
félisten

A szabad levegő nem kizáró ok, közel sem. Legfeljebb kisebb az esély, de ha a távolságtartás nincs meg akkor bizony gond és nem is kicsi.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38579) Ricardo válasza radi8tor (#38577) üzenetére


Ricardo
félisten

Gondolod aki szabad levegőn kipakolja az orrát, zárt térbe ráhúzza a maszkot? :U

(#38580) Kékes525 válasza Ricardo (#38579) üzenetére


Kékes525
félisten

A szabad levegőn maszk nélkül csak akkor nem gond, ha a távolságtartás megvan (1.5-2m). Másrészt a gyerekek kiabáltak, ami intenzív légzés és így több vírust is üríthetnek. Úgyhogy bőven elkaphatják egymástól.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38581) Micsurin válasza radi8tor (#38575) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Pont azért ami miatt a politikusokon is kellett volna, hogy legyen már az eleje óta.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38582) radi8tor válasza Micsurin (#38581) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De akkor minek veszik le, ez a színjáték benne. Gondolom nem tesztelik naponta Sváby-t mielőtt Merkely-vel egy légtérbe kerül...

⭐ Stella

(#38583) #22743424


#22743424
törölt tag

Fizetés, táppénz vagy egyik sem jár a karantén alatt? [link]

(#38584) nobela


nobela
senior tag

Pöcsmaszkos idióták mindenhol...

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#38585) S e t h válasza Kékes525 (#38576) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szinte minden iskolában így van.
Nem bírom én már ezt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#38586) rin33


rin33
senior tag

Aki átesett a betegségen az a kesőbbiekben kerülhet karanténba?

(#38587) Csatravi válasza rin33 (#38586) üzenetére


Csatravi
senior tag

Ha újra elkapja akkor igen.

(#38588) rin33 válasza Csatravi (#38587) üzenetére


rin33
senior tag

Közben megtaláltam:
,,Már átesett a betegségen: nem kell karanténba vonulnia annak, aki valamilyen hivatalos irattal (pl. zárójelentéssel, egészségügyi szolgáltató vagy hatóság által kiállított más igazolással) bizonyítja , hogy a belépést megelőző 6 hónapon belül már átesett a koronavírus-fertőzésen."
[Forrás]

(#38589) Csatravi válasza rin33 (#38588) üzenetére


Csatravi
senior tag

Ez nem zárja ki azt amit írtam.

(#38590) Parci válasza Rage47 (#38570) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azért ez egy értelmes csávó

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#38592) nobela válasza Jablocskov (#38591) üzenetére


nobela
senior tag

Nagyon jó cikk, valóban.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#38593) Alex91


Alex91
félisten

Majd meg kiderul, hogy a sved modell lesz a jo...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#38594) Lauda válasza Jablocskov (#38591) üzenetére


Lauda
félisten

Az a probléma szerintem, hogy mivel a kiindulási alap (pozitívok száma, kórházban fekvők száma, tesztek száma, kontkatkutatások stb stb ) egy manuálisan kezelt valami (viktor, mennyi legyen a mai új fertőzött szám), tehát független a járvány valódi terjedésétől és méretétől, ezek a cikkek Münchausen báró kalandjai - nak a szintjén mozognak. Ez nem a cikkíró hibája. Estimesének megfelel a téma iránt érdeklődőknek.

[ Szerkesztve ]

(#38595) #22743424 válasza Alex91 (#38593) üzenetére


#22743424
törölt tag

Nem is tudom [link] :R

(#38596) Citroware


Citroware
addikt

Megemlítésre való tekintettel szerkesztettem, bár szerintem mindannyian tudjuk, hogy igaz, csak nem szabad róla beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#38597) radi8tor válasza Citroware (#38596) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Romániában is ez van állítólag. Ott még fizetnek is érte.

⭐ Stella

(#38598) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

óvatosan ezekkel az állításokkal, mert picit btk-szagúak, ha nem bizonyíthatók...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#38599) Csatravi válasza Citroware (#38596) üzenetére


Csatravi
senior tag

Főleg ha a Gődénytől vagy a hívőitől hallottad.

(#38600) Citroware válasza Csatravi (#38599) üzenetére


Citroware
addikt

Konkrét húsvér különböző ismerősöktől hallottam, nemcsak internetről.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.