Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, tudom, a szervizeket nem szokás dicsérni. Mégis, a lehetőségekhez képest, Budapest budai oldalán, vagy a megyében melyik szervizt tartjátok elfogadhatónak? Vagy a legkevésbé nem ajánlottnak? Köszi!

(#6602) macilaci78 válasza janosibaja (#6601) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kia Lurdy nem rossz. A használtan vett autónkat az első tulaj is ide hordta, nekünk is megfelel.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#6603) Palesz191


Palesz191
aktív tag

Sziasztok
2021es Kia Ceed 998ccm
Mitől lehet, hogy a fogyasztást ilyen nagynak írja?
Viszont tényleges fogyasztás nem ilyen sok hanem a szokásos 6-7 liter.
Úgy viselkedik, hogy amikor pl nagy gáz akkor úgy mutatja alig fogyaszt, ha el engedem a gázt vagy tempomat akkor meg majdnemhogy 30 liter :Y pont fordítva
Lehet ezzel valamit kezdeni? A mostani kötelező szerviz után vettem észre de már azóta eltelt másfél hét.. :R

(#6604) kisza25 válasza Palesz191 (#6603) üzenetére


kisza25
félisten

Mert km/L-re van állítva, ha 1liter 17,6 km,az 5,68 liter/100km
És logikusan, ha többet fogyaszt kevesebb a km, ha kevesebbet akkor meg több

[ Szerkesztve ]

Seat Ibiza 1,4 ideges:)

(#6605) prsq válasza Palesz191 (#6603) üzenetére


prsq
tag

Mielőtt azt kérdezed, hogy ez meg mire jó, az amerikaiak mérik mpg-ben (miles per gallon) a fogyasztást, ez ugyanaz az elv (adott mennyiségű üzemanyaggal mennyit megy el az autó, a szám minél nagyobb, annál takarékosabb), csak európai mértékegységre váltva.

Vagyis nem mindegy, hogy km/L vagy L/km. :D

(#6606) Palesz191 válasza prsq (#6605) üzenetére


Palesz191
aktív tag

Huh köszönöm
Észre se vettem
Nekem nem így volt szeritnem vska mkst tűnt fel de akkor meg nézem hol lehet át állítani.

Vagy lehet mindig így volt.?!

(#6607) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

KIA/Hyundain (Venga/IX20) a fékfolyadék feletti műanyag elemet, hogy hozzáférjek, hogy lehet levenni?
A két elöl lévő "patent" egyértelmű utána? Kicsit kijön de utána elakad.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6608) Robi_73 válasza Dare2Live (#6607) üzenetére


Robi_73
őstag

Nem kell levenni semmit! A gumitömítés jobb oldali végét, sarkát kiakasztod és meghúzod magadféle a műanyag tálcát és a tömítéssel együtt félrehajtod.

Robi73

(#6609) tboy93


tboy93
nagyúr

2022 ceed (faceliftes), gold+ada, 8"-os navi. Az AA megy vezeték nélkül. Vajon a carplay is tudja ezt?

[ Szerkesztve ]

(#6610) Cikó válasza tboy93 (#6609) üzenetére


Cikó
tag

2021 már faceliftes változat, szimpla Gold felszereltséggel tudja a vezeték nélkülit.

(#6611) tboy93 válasza Cikó (#6610) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szuper, köszi.

(#6612) Dare2Live válasza Robi_73 (#6608) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

köszönöm! holnap kipróbálom!

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6613) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Kia Sportage IV-hez mennyibe kerülhet újonnan egy hátsó ajtó kárpit?
Lehet, hogy nem jól keresek, de nem igazán találok, csak bontós megoldást.

Köszönöm a segítséget. :R

(#6614) user2 válasza tboy93 (#6555) üzenetére


user2
csendes tag

Ma* figyeltem ezt a klíma dolgot, amit írtál. Nekem nem csinálja.

*Eddig elvoltam nélküle.

(#6615) tboy93 válasza user2 (#6614) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az enyém már biztos szét van hajtva. Elértem a 20.000km-t ;]

(#6616) SafE84 válasza user2 (#6614) üzenetére


SafE84
tag

Nekem is csinálta már. Bár az esetek nagy részében nem esik le 500-ig a fordulatszám és pár "próbálkozás" után beáll ~stabilan

(#6617) user2


user2
csendes tag

Srácok, van ez a fícsör, hogy automatikusan belső keringtetésre kapcsol az autó, ha szélvédőt mosok. Ez kikapcsolható valahol/valahogy? A menüben nem találkoztam vele...

(#6618) SafE84 válasza user2 (#6617) üzenetére


SafE84
tag

Sőt, nekem még a klímát is bekapcsolja addig úgy, hogy nem jelzi a gombnál.

(#6619) tboy93 válasza user2 (#6614) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem sem mindig. A héten volt hogy csinálta volt hogy nem.

(#6620) user2 válasza SafE84 (#6618) üzenetére


user2
csendes tag

Aha! Akkor ezért érzem ilyenkor, hogy hideget fúj. Ezért is kapcsolnám ki, ha lehet.
(...és még csodálkoztam is, hogy mintha motor járása is változna ilyenkor picit. Mint mikor bekapcsolom a klímát. De nem úgy, mint tboy-nál. :DDD )

(#6621) jbnd-007


jbnd-007
tag

Egy i30 és egy cee'd tulaj volna olyan kedves és megmérné nekem, hogy milyen hosszú tárgy fér be a csomagtartóba ha a hátsó ülést lehajtjuk? Sehol nem találtam meg ezt az adatot.

(#6622) tboy93 válasza jbnd-007 (#6621) üzenetére


tboy93
nagyúr

Na de melyik generáció?

(#6623) user2 válasza tboy93 (#6622) üzenetére


user2
csendes tag

...és kombi vagy ötajtós?

(#6624) jbnd-007 válasza tboy93 (#6622) üzenetére


jbnd-007
tag

Hát olyan 4-6 éves autók között nézelődök. És szerintem az ötajtós, a 4.3 méter hosszú, mert a kombi be se férne a garázsba. :)

(#6625) vihartigris válasza jbnd-007 (#6621) üzenetére


vihartigris
őstag

Az első ülés támlájáig vagy meddig mérjük?

bármi reciproka a semmi

(#6626) user2 válasza jbnd-007 (#6624) üzenetére


user2
csendes tag

Ötajtós, Gold, MY2023: A lehajtott hátsó ülésre fektetett mérőszalaggal az első ülésig a csomitartó pereméig 152-3cm koppig.

A legkeskenyebb részen, az üléstámlák mögött 103cm széles.

Megjegyzés:
183cm vagyok, az első ülés ehhez beállítva.
Koppig: az első ülés támlája íves, tehát a fenti 152cm úgy igaz, ha valami laposat teszel be. Ha magasabb és elér a hátsó ülés hátraívelő részéhez, akkor az levesz kb 10cm-t.

Ja, legyen kép is! :D

[ Szerkesztve ]

(#6627) jbnd-007 válasza vihartigris (#6625) üzenetére


jbnd-007
tag

Igen. Arra vagyok kíváncsi, hogy befér-e a biciklim. :)

(#6628) jbnd-007 válasza user2 (#6626) üzenetére


jbnd-007
tag

Köszönöm! Ugyan a legfontosabb biciklimnek ez nem elég, de az alternatívák elférhetnek az első kerék leszerelésével.

(#6629) Szabcsi88@ válasza user2 (#2052) üzenetére


Szabcsi88@
friss újonc

Szia. Valamit ki tudtál deríteni,hogy mitől csinálta az autó? Mert az enyém is ezt kezdte el,és hibát nem találnak..

(#6630) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem annyira gyenge az alapjárat, ha nincs elég gáz akkor a lefulladásgátló közbelép. Azért lehet ez talán, főleg hidegen.
Ha van kellő gáz mellé, sose “rángat”/“akadozik”.

Meg az 1 és 2 kuplungra gázra nagyon érzékeny amúgyis. Ha nincs meg a finom láb összhang. :)

Worst case lehet kezdődő kuplung kopás/“felégés” is ha sokat van csúsztatva.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6631) Terentius válasza FollowTheORI (#6630) üzenetére


Terentius
őstag

Nem lehet, hogy csak nincs elég gáz és a lefulladáshoz közel van a fordulatszám?

Saját kérdés. 2018 i30 Fastback- 2 zónás digitklíma, Ha mondjuk 22 fokra állítom és nem akarom, hogy benne maradjon a nedvesség, hanem kiszárítom, akkor elég az A/C-gombot megnyomni és akkor csak ventillátor módban dolgozik? Mert ha lecsavarom a minimum 15,5 fokra miután kinyomtam az A/C-t, akkor turbó módban fúj de nem hűti le jobban a levegőt, mert nincs klíma. Jól gondolom, hogy a két megoldás igazából mindegy, mert ugyanazt érem el vele? Elpárolog a kondenzált víz, azt leszámítva, hogy büdösebb levegő kezd el fél perccel később jönni. Vagy nincs értelme a klíma szárításnak itt mint az otthoni split klímáknál?

OnePlus 12 16/512

(#6632) tboy93 válasza Terentius (#6631) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én régen szárítottam, manapság már nem. Pollenszűrő csere legyen max évente.

(#6633) user2 válasza Szabcsi88@ (#6629) üzenetére


user2
csendes tag

Mikori és mennyit futott?
(Csak mert a a miénk pár hónapos volt mikor ezt csinálta, aztán elmúlt. Az ok sosem derült ki.)

[ Szerkesztve ]

(#6634) Dare2Live válasza Terentius (#6631) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Elég kinyomni az ACt.

Értelme van kérdés melyik érdekel/zavar jobban.
Ha nem szárítod ki elöbb utobb megjelenik a gomba/mocsárszag.
Ha kiszárítod akkor meg kiszárításnál érzed ahogy a pára bejön.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6635) macilaci78 válasza Dare2Live (#6634) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vettem egy konnektorról üzemelő ózongenerátort, néha beteszem a kocsiba is. Alapvetően a bukósisakhoz használom.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#6636) Dare2Live válasza macilaci78 (#6635) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nekem is van berakom pl a hokis táskába, hokis cucc mellé ami nagyon masszívan büdös és volt nincs büdi. Ilyesmire, bukósisakra is... hibátlan.

De aútós mocsárszagnak mint halottnak a csók. 3ht ment kocsiba valamit csökkentett is de 2hét után uaz volt. Ami itt nekem segített az a párologtató + légkonditisztító.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6637) macilaci78 válasza Dare2Live (#6636) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kocsiba, ha már tenyészik valami, mint szagforrás, akkor lehet, érdemes betenni hetente kúra jelleggel. Vagy ha meguntad, akkor elvinni egy olyan klímáshoz, aki szét is szedi és rendesen kitisztítja a csepptálcát, nem csak habot fúj be a réseken.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#6638) c0dered


c0dered
csendes tag

Leírnám keddi kalandomat (nincs happy end :(( ).
Szóval egy 2022-es gyártású Tucson MHEVet nyúzok már több, mint két éve. Kb 66e km-t tettünk bele, rajtam és a feleségemen kívül más nem is vezette.
Teljesen meg vagyok vele elégedve (első Hyundai a családban), azaz voltam, keddig.

Az történt ugyanis, hogy az M7esen, Nagykanizsa felé haladva valahol Zamárdi / Balatonendréd magasságában, ahol épp sávelhúzás miatt csak egy sávon haladtunk DNY felé, szóval itt az autó se szó, se beszéd elvette a gyújtást, kb 80-90-es tempónál (fordulatszámmérő nullán koppan). Eközben heves bimmbammolások közepette felvillan több hibajelző is, én meg azt se tudtam, hova nyúljak, lévén ott pont nem volt leállósáv (!), mögöttem meg jött egy kamion.

(Megjegyzés: azt nem tudom felidézni, hogy egyébként épp vitorlázni kívánt-e az autó, és amiatt vette el a gyújtást)

Reflexből rápöttyintettem a fékre, ez talán ért is valamit a kamionosnál, mert észrevette, hogy lassulok, és heves dudálás közepette satufékezett mögöttem, majd belémszállt. Az autó utána kontrolláltan megállt, én meg a sokkból kimászva hívtam a 112-t (A műszerfalat nem fotóztam le sajnos).
A rendőrség kijött, a kocsit elvitték egy nem túl messzi Hyundai szervizhez, ahol lassan talán nekiállnak a javításnak is.
Ja, és az autót a szervizhez érve be tudtuk indítani :F

Az a kérdésem az egybegyűltekhez, hogy tapasztalt-e valaki hasonlót az aktuális Hyundai 1.6TGDI + 48V rendszerrel, azaz hogy menet közben, minden előjel nélkül egyszerűen csak elveszi a gyújtást úgy, hogy az nem jön már vissza.
Szeretnék hasonló eseteket gyűjteni, és azokkal felszerelkezve némi nyomást gyakorolni a szervizre, hogy nézzenek rendesen utána a hibának, mert ennek a fele sem tréfa.

(#6639) tboy93 válasza c0dered (#6638) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jesszus, ez nem hangzik tul jol :( Szemelyi serules nem történt?

(#6640) macilaci78 válasza c0dered (#6638) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az nájsz! :(
Típus specifikus fb-csoportban javaslom feltenni a kérdést. Esetleg Kiának is van a platformon modellje.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#6641) c0dered válasza tboy93 (#6639) üzenetére


c0dered
csendes tag

Meghúzódott a nyakam, meg a könyöklő lenyúzta a könyökömet, de kb ennyi

(#6642) c0dered válasza macilaci78 (#6640) üzenetére


c0dered
csendes tag

Sajnos gyűlölöm a facebookot, de talán ezúttal kivételt teszek... (a Sportage ugyanezzel a hajtáslánccal bír amúgy)

(#6643) vihartigris válasza c0dered (#6641) üzenetére


vihartigris
őstag

Legjobbakat!

bármi reciproka a semmi

(#6644) Dare2Live válasza macilaci78 (#6637) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Amikor mocsáraszag van akkor a résekbe hab kb annyit ér mint az ozon. Nem sokat.
Megoldást már leírtam: Párologtatóra légkonditisztító.

Mocsárszag esetén a klímát szét kell szedni szerintem a klímások találták ki. Persze megoldja a problémát de érdemben nem jobb mint a párologtatóra légkonditisztító viszont ahoz képest baromi drága.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6645) Dare2Live válasza c0dered (#6638) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

:(

Utólag könnyű okosnak lenni de lehet ha vészvillogsz és nem fékezel nem jön beléd a kamion.

Mindha az új Niro is csinált volna ilyesmit.... de már nincs időm ránézni forumokra félév+ volt amikor olvashattam.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6646) Dare2Live válasza c0dered (#6638) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

[link]
"Hyundai/Kia vehicles with Gamma 1.6L Gasoline Direct Injection engines were defective – different engine, same complaints: stalling, excessive oil consumption and fires."

Kaptak büntit, meg volt visszahívás ennek ellenére tovább forgalmazták hibásan. Amire USben kaptak újhabb büntit visszahívást.

Röviden: KIA/Hyundai tud a dologról. De még az USben is leszarták bünti ellenére. EUban a fenti elképzelhetetlen: Triplán leszarják.

:(

szerk: Az első link részletes, jobb de itt egy rövidebb magyar. [link]

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6647) c0dered válasza Dare2Live (#6645) üzenetére


c0dered
csendes tag

A vészvillogás talán segített volna, de igazából az zavart meg, hogy nem volt leállósáv (az első dolog, ami az eszembe jutott, hogy le kéne húzódni, ugyanis).
Ugyanakkor tényleg csak rápöttyintettem a fékre, és tényleg nem telt el túl sok idő a motor leállása, és az ütközés között (érzésre kb 5 mp).

Azon gondolkodtam, hogy egyébként akár az autó magától is bekapcsolhatná a vészvillogót, ha menet közben (hibás működés miatt) leáll a motor.

(#6648) user2 válasza c0dered (#6647) üzenetére


user2
csendes tag

Naja, meg ha a sok barom tartaná a követési távolságot... :W

(#6649) trec12


trec12
addikt

Sziasztok! Kia Ceed 1.4 T-GDI 5 éves 58e km, új kuplungot kapott gariban, három hónap után megint újra cserélték a kuplungot mert a diag. rossznak mutatta. Szó nélkül megint kicserélték. De ma már megint dadogott mindössze 250 km után. :(( Diag biztos kilőné megint, hogy ez nem ok. :( Most akkor mi jön? Komplett váltócsere? De ez a váltó saját maga felzabálja a kuplungtárcsákat? :U

[ Szerkesztve ]

(#6650) tboy93 válasza trec12 (#6649) üzenetére


tboy93
nagyúr

Valto csere is lehet belőle, igen.

(#6651) trec12 válasza tboy93 (#6650) üzenetére


trec12
addikt

Köszi, remélem mert minden szempontból ennek kell(ene) következnie.
(Korábban más gond is volt a váltóval, sorjás szinkrongyűrű miatt a 3. sebességet egyre többször nem kapcsolta vagy egy év volt mire helyre tették :(( ) Szóval ha lecserélnék a váltót akkor nyugodnék meg. Valamennyire.

[ Szerkesztve ]

(#6652) user2 válasza trec12 (#6651) üzenetére


user2
csendes tag

Ez manuális vagy automata?

(#6653) trec12 válasza user2 (#6652) üzenetére


trec12
addikt

DCT.

(#6654) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok,
Fedélzeti számítógépet (infotainment) frissíteni mennyire lehetséges? Az alany egy 2018-as Hyundai I20 72hp Life felszereltség, 1-2 napja próbálkozok lefrissíteni, gyári appot már megtaláltam, USB-re ki is írtam, viszont akármelyik USB-jébe dugom a kocsinak sehol se ismeri fel csak médialejátszásra. Van valami trükkje a dolognak? Netes videók olyan helyet mutatnak ahol nekem nincs portom, szóval az valószínű másik modell lehet. Nincs benne gyári navi, de az infotainment ránézésre a "Standard Gen 4"'-re vagy "Gen 5-re" hasonlít leginkább

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#6655) c0dered válasza trec12 (#6649) üzenetére


c0dered
csendes tag

A "dadogást" körbeírnád kicsit?

(#6656) trec12 válasza c0dered (#6655) üzenetére


trec12
addikt

Hasonló ahhoz mikor indulásnál valaki bénázik pl. a kézi váltós autónál és elkezd rángatózni az autó. Kis gázadásos indulásnál fordul elő leginkább ahogy lelépsz a fékről és elkezded finoman a gázt adni. Ez az elején alig-alig érezhető még ritkán csinálja de idővel egyre gyakoribbá válik. Ha már nagyon megkopott a tárcsa akkor előfordulhat, hogy indulás után állóra kell fékezni mert azt hiszed kis túlzással szétesik az autó. Utána már elindul normálisan. Érdekes, hogy nem mindig csinálja de ahogy írtam egyre gyakoribbá és erőteljesebbé válik a jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#6657) c0dered válasza trec12 (#6656) üzenetére


c0dered
csendes tag

Hm, ezt néha produkálja a szerencsétlenül járt Tucsonom is. Szóval erre kuplungot szoktak cserélni?

(#6658) trec12 válasza c0dered (#6657) üzenetére


trec12
addikt

Van a DCT váltóra egy diagnosztikai vizsgálat. Az egyértelműen kimutatja, hogy kuplungos-e az autó.

(#6659) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok!
Hyundai i30 2013-as
Tompított fényszóróban ha cserélem az izzót, mi a folyamat? Behelyezéskor el kell fordítani 45 fokos szögben, vagy nem kell?

OnePlus 12

(#6660) Terentius


Terentius
őstag

Sziasztok!

Összetörtem egy 2018-as I30 Fastbacket. Az első ajtó kuka, sárvédő is sérült, küszöb, oszlop részben. Mekkora nagyságrend ennek a javítása kb.?

OnePlus 12 16/512

(#6661) tboy93 válasza Terentius (#6660) üzenetére


tboy93
nagyúr

Első blikkre szerintem simán lehet gtk is. Fotó, kitakart rendszámmal van esetleg?

Ez itt bruttó 2,7M volt :) Motortérben kb semmi nem sérült.

(#6662) Terentius válasza tboy93 (#6661) üzenetére


Terentius
őstag

OnePlus 12 16/512

(#6663) tboy93 válasza Terentius (#6662) üzenetére


tboy93
nagyúr

Casco van?

(#6664) Terentius válasza tboy93 (#6663) üzenetére


Terentius
őstag

Nincs

OnePlus 12 16/512

(#6665) tboy93 válasza Terentius (#6664) üzenetére


tboy93
nagyúr

Öreg hiba :(

Egy ajtó fixen cserés, én neten ebből nem láttam bontottat (de lehet van), fix hogy nem pár tízezres tétel. A sárvédő, hátsó ajtó, küszöb az egy jó karosszériás által talán menthető, a kérdés az oszlop. Erre jön a fényezés, ami a legalapabb helyen is már simán 90 / elem, de nekem mazda 6-on a márkaszerviz 260-ért fényezett le egyetlen elemet le/fel szereléssel.

Akárhogy nézem, szerintem ez simán milliós javítás lehet (márkaszervizben meg ez 2-essel fog kezdődni)

(#6666) Dare2Live válasza sharkypeti (#6659) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Vengan cseréltem ~1hete ott úgy volt. Fél órát elszöszöltem vele végül feleségem keze rakta be. Amúgy annyira nem nehéz csak elsőre...
Csináltam képet link hátha segít. [link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6667) Terentius válasza tboy93 (#6665) üzenetére


Terentius
őstag

Márkaszerviz ajánlatát várom, egy karosszériásnál 1,8 milliót mondtak legrosszabb esetben.

OnePlus 12 16/512

(#6668) tboy93 válasza Terentius (#6667) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hja. Márkaszerviz tuti 2-essel fog kezdődni. (Ha nem 3)

(#6669) Terentius


Terentius
őstag

Azt nem tudja valaki, hogy a sima i30 és a fastback első ajtaja kompatibilis?

OnePlus 12 16/512

(#6670) tboy93


tboy93
nagyúr


Feltűnt.

(#6671) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok!
Úgyhagyott világítás miatt teljesen meghalt az akkumulátorom. Csak bikázással lehetett beindítani, hogy le tudjak menni a villamosságiba akksi cserére. Lágy hibrid és gondolom a lámpa miatt a start-stop is csak narancssárgn világít, nem kapcsol be (az külön a hátsó 48V akksiról megy, gondolom a check engine miatt nem indul be)
Viszont már a bikázás után kigyulladt a check engine, ez mennyire normális? A villamosságiban csak az egyik műszer talált hibakódokat, de annak ismeretlen volt, nem tudták emiatt törölni, de egyébként nem tapasztalok semmi problémát.
Van esély, hogy magától eltűnik vagy márkaszervíz ?

[ Szerkesztve ]

(#6672) FollowTheORI válasza tepenzed (#6671) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én mindenképp megnézetném, nem e valami elszállt a bikázás miatt az elektronikában, és azért jelez.

Persze ha semmi komoly panasz nincs, lehet csak valami “reset” kell neki az aksicsere miatt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6673) tepenzed válasza FollowTheORI (#6672) üzenetére


tepenzed
őstag

Közben kialudt :)

(#6674) Steady74


Steady74
addikt

Sziasztok. 2023-as KIA Sorento Android autos megoldással copok. Samsung Galaxy S22 a teló, indítom a waze-t, majd feldugom az autóra a telót, majd 1-2-5perc után a telefon nem válaszol üzenettel eldobja a telefont, és utána hiába húzom ki a kábelt és dugom újra fel, nem látja kábelen a telót. Közben bt-n meg csatlakozik a telefon. A kereskedés, ahonnan vettük az autót, nem adnak választ a jelzett problémára. Szerintetek mi lehet a gond? A telón az Android a legfrissebb, tövbféle kábelt is próbáltam már, a helyzet ugyan az. Köszi előre is.

(#6675) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok!
Hyundai i30 2013-as kombi csomagtérajtó zárját (mikrokapcsolót) hogyan kell kicserélni?
Van erről valami leírás?
Köszi.

OnePlus 12

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.