Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8851) mzso


mzso
veterán

Helló!
Van egy régi hotmail-es e-mail címem. Ezt korábban a gmail-ből pop3-mal értem el, de már vagy két éve meghalt. Manapság, hogy tudom szinkronizálni onnan a leveleket?

(#8852) Jarod1 válasza mzso (#8851) üzenetére


Jarod1
addikt

nem szűnt meg?

(#8853) mzso válasza Jarod1 (#8852) üzenetére


mzso
veterán

Nem.
Beléptem most is: megadtam ezeket az adatokat a gmail-ben, de nem ment:
" POP server: nameoutlook.office365.com

POP port: 995"

Azt írja "szerver hibát adott vissza: „Logon failure: unknown user name or bad password.”". De ez nem igaz. Az imént használtam ugyanezeket az adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#8854) Jarod1 válasza mzso (#8853) üzenetére


Jarod1
addikt

aztán nem hotmailes email adatokat adtad meg?

(#8855) mzso válasza Jarod1 (#8854) üzenetére


mzso
veterán

Az mit jelent? Az email cím az hotmail domain-nel létezik. Mást nem lehet megadni.

(#8856) madle


madle
őstag

Sziasztok!

olyan kerdesem lenne, hogy volt nagyon regen egy nevemmel kezdodo majd @hotmail.com-ra vegzodo emailem, amit kb 10 eve nem hasznaltam. Emlekek miatt kivancsisagbol probaltam belepni, de jelszavam elfelejtettem, a biztonsagi kerdesre meg nem emlekszem. Kitoltottem a helyreallito utlapot, de ott sem tudtam megadni email cimeket, akikkel kontaktolhattam rola, igy nem engedelyeztek a helyreallitast. Van nemi esely megoldani igy a jelszo helyreallitast vagy eselytelen?
koszonom!!

(#8857) Jarod1 válasza madle (#8856) üzenetére


Jarod1
addikt

megszűnt,, illetve onnan tudhatod meg hogy küldj oda 1 emailt, ha visszapattan akkor megszűnt...

(#8858) madle válasza Jarod1 (#8857) üzenetére


madle
őstag

Küldtem rá egy levelet, de nem dobta vissza, elvileg élő még a cím.

(#8859) mzso válasza mzso (#8853) üzenetére


mzso
veterán

Nem jutottam semmire.
Töröltem ezt az accountout, és hozzáadtam újra a gmailify opcióval, jelentsen ez bármit is.

Ezzel sikerült csak itt nem jöttek fel beállítások. Úhgyogy pl külön kellett szűrőt létrehoznom, hogy felcímkézze a gmail a hotmail-es címre küldött e-maileket.

(#8860) tomi_x


tomi_x
tag

Sziasztok !
Egy olyan kérdésem lenne, hogy tudok-e az outlookban egy szabályhoz gyorsgombot kitenni a menü szalagra ?

Előre is köszi a segítséget.
tomi

(#8861) 6030D


6030D
Ármester

Sziasztok!

@outlook.hu címről ha Gmailre küldök mailt, akkor az alábbi hibaüzenet jön.
Your message couldn't be delivered because the recipient's email server (outside Office 365) suspected that your message was spam. To fix this, try to modify your message, or change how you're sending the message, using the guidance in this article: E-mailing Best Practices for Senders. Then resend your message. If you continue to experience the problem, contact the recipient by some other means (by phone, for example) and ask them to ask their email admin to add your email address or your domain name (the text after the "@" symbol in your email address) to their allowed senders list.
For Email Admins
When Office 365 tried to send the message to the next email server outside of Office 365 the external email server returned the error below. This indicates the recipient's email server (or their email filtering service) suspected the sender's message is spam. If the sender isn't able to fix the problem by modifying their message then contact the recipient's email admin and ask them to add your domain name, or the sender's email address, to their list of allowed senders.
While the sender may be able to alter the message contents to fix this, it's likely that only the recipient's email admin can fix this problem. Unfortunately, Office 365 support is unlikely to be able to help fix these kinds of externally reported errors.

mx.google.com a következő hibaüzenetet adta:
Remote server returned message detected as spam -> 550 5.7.1 [2a01:111:f403:2e08::801 19] Gmail has detected that this message;is likely suspicious due to the very low reputation of the sending;domain. To best protect our users from spam, the message has been;blocked. For more information, go to; https://support.google.com/mail/answer/188131 h3-20020a37c443000000b00788136b7872si1508238qkm.175 - gsmtp

Kolléganőmnek szintén. Blacklistet megnéztük, ott nincs fent. Mi lehet a gond?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#8862) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Sziasztok!

Rákerestem erre a topikra. Igyekeztem tájékozódni, de mivel egy megoldási kísérletre sem jött el a megoldás - hozzátok fordulok.
Eddig szép nyugodtan tette a dolgát... Majd a géphez adott Outlook meg akarta újítani magát. Sosem engedtem.
De egyszercsak csuklott a gép egyet és lőn - telepítette a friss, rettenetes, kusza - használhatatlan és áttekinthetetlen új szoftvert.
Mivel a trágya kinézettel napi 1-2 hirdetés is érkezett - visszaállítottam a kényelmes, megszokott régire.
Innentől javítást kért és február közepe óta nem kisérelt meg levelet sem letölteni. Se ki - se be!
Elvégeztem a javítást... Vagyis kattintottam a javítás gombra... ami nulla visszajelzést adott.
Semmi reakció.

Mit lehet még csinálni? Abszolut semmi változást nem látok sehol. Kapcsolók maradtak, beállítások szintén. Van ami eddig sem volt bekapcsolva soha, így nem a játék optimalizáció és felolvasás a baj.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8863) BigManus válasza Polarstar (#8862) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Szerintem nagyban segítene, ha tudnánk vajon melyik verzióról van szó... Esetleg miről mire frissítet?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8864) Polarstar válasza BigManus (#8863) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Elég önálló vagyok és szemfüles. Újrakezdtem a beállítások átnézését.
Kezdtem azzal, hogy a Surface szoftvert is bekapcsoltam. És beléptem a microsofthoz is.
Jött a szokásos csuklás.
Innentől kezdve a beállításokban feltünt, hogy a E-mail hozzáférés ki volt kapcsolódva.
Ahogy átkapcsoltam, elkezdtek ömleni a levelek. :DDD
Most arra gondolok, hogy az új kinézetű Outlook kinyírása büntiből kikapcsolta a beállítást. Én ugyanis ennek a közelébe sem jártam a gép megvétele után.
Nagyon rafkós! Droidnál már megszoktam, hogy gyomlálni kell a frissítések után.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8865) Polarstar válasza Polarstar (#8864) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Óh, de szép kis program!
Tegnap letöltötte a fontos leveleket. Ma bezzeg újra eljátszotta a nagy javítani kellene drámát.
Ez egy hulladék!
Nagyon bosszant, hogy ennyire hülyének gondolják a felhasználót. Eddig minden ment 2 évig. Most mi a nem jó?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8866) csiak


csiak
tag

Sziasztok,

Céges saját szerveren futó emailcímre érkező naptárbejegyzéseket, és meeting-meghívókat szeretnék online szinkronizálni, mivel az Microsoft Outlook 365 kliensem Win11-alatt nem működik megfelően (nem tölti be az érkező leveleket, csak restart után egyetlen alkalommal). Hogyan tudnám Thunderbird, vagy egyéb online naptárkezelőbe szinkronizálni a jelenlegi naptáramat? Köszi a helpet!

[ Szerkesztve ]

"Sok loot disznót győz!"

(#8867) Jarod1 válasza csiak (#8866) üzenetére


Jarod1
addikt

outlook google celendar sync
[link]

(#8868) flash-


flash-
veterán

Sziasztok!

Outlook - ban megformazok egy emailt (eltero szinek, betumeretek) elkuldom aztán elkuldottekben mar nem mutatja a formazasokat. Azt írja a cimzett alatt : "Átalakítottuk az üzenetet egyszerű szöveges formátumra"

De ha erre az irasra rakattintok akkor a formazott modot jeleniti meg.

Kérdés : akkor most akinek elkuldtem a levelet az miképp latja? Formazva vagy formazatlanul?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#8869) sazo válasza 6030D (#8861) üzenetére


sazo
tag

Szia,

Megoldódott a problémád? Ma Én is ugyanebbe futottam bele ...

Z

(#8870) 6030D válasza sazo (#8869) üzenetére


6030D
Ármester

Szia. Még nem, de nem tudunk mit tenni, központi hiba, dolgoznak rajta.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#8871) Peace


Peace
nagyúr

Segítsetek PLZ! Ebben a fenomenálisan csodálatos új Outlook-ban hogy lehet Teams meeting gombot hozzáadni? Nekem még a "klasszik" M365-ös Outlook van a gépemen és nekem nagyon szépen van add-in menüpont meg minden, amit megszoktam. De ebben az újban már semmi hasonlót nem találok......

(#8872) Lisztok


Lisztok
újonc

Sziasztok!

Mitől lehet az, hogy egy ideje ha e-mailt szeretnék írni webes outlookról gmail-es címre, akkor visszadobja pár perc múlva, hogy spamnak tekinti az e-mailemet ezért nem kézbesíti. Találkozott már innen valaki hasonló problémával?

(#8873) hotkar válasza Lisztok (#8872) üzenetére


hotkar
aktív tag

(#8874) Lisztok válasza hotkar (#8873) üzenetére


Lisztok
újonc

Köszönöm!

(#8875) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Azért ez szép teljesítmény. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8876) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! Újabban outlookos email címről, nem tudok gmailre küldeni levelet. Visszadobja mindent. A levelezőmbe nem lett állítva semmi. Segítségeteket kérném.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8877) BigManus válasza zorzy4 (#8876) üzenetére


BigManus
addikt

Ha kicsit vissza olvasol, volt már.
Microsoft tud róla, de nem foglalkoznak a dologgal.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8878) zorzy4 válasza BigManus (#8877) üzenetére


zorzy4
őstag

Ok köszönöm.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8879) 6030D


6030D
Ármester

Elvileg megoldódott a Gmail spam probléma, ma nem jött egyik partnertől sem hibaüzenet. :C

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#8880) ph2012


ph2012
senior tag

Szeretnék előfizetni a Microsoft 365 Personal szolgáltatásra. A kártya adatok kitöltésénél CVV kód van. Nekem a K&H kártyámon CVC kód van. Máshol tudok internetes vásárlást csinálni ezzel a kártyával, de itt nem. Képen is mutatom: [link]
Hogy tudnák vásárolni a CVC kódos kártyámmal? Köszi a választ.

(#8881) ph2012


ph2012
senior tag

Néhány naponta néhány száz e-mail szoktam elküldeni. Amiatt, hogy ez gyorsan menjen meg akartam venni a Microsoft 365 Personal-t. Chat-eltem a Microsoft külföldi ügyfélszolgálatával és azt írta, hogy a Personal napi 5000 e-mail enged elküldeni. Megvettem de nem engedi. Néhány száz e-mailt sem enged egyszerre elküldeni.
Ti mit tudtok erről? A Microsoft 365 Personal enged napi 5000 e-mailt elküldeni?
Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

(#8882) ph2012


ph2012
senior tag

A Microsoft 365 Personal enged napi 5000 e-mailt elküldeni?
Köszi a választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.