Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#29051) HKorn válasza Mercutio_ (#29050) üzenetére


HKorn
addikt

Az nem a Regatta?

Run&Ride

(#29052) Greentea válasza robag93 (#29034) üzenetére


Greentea
senior tag

We regret to inform you that part of your order is not deliverable.We will refund the purchase amount to the payment method used. Please find further details in your order overview. As compensation, you will receive a Ft 3 000 voucher, which will be added to your account.

Na ilyen is van.. Hát szomorú, inkább küldték volna a pólót..

2x2 néha 5

(#29053) fekomat válasza toompa (#29019) üzenetére


fekomat
tag

Végül tényleg az lett a jó méret, ami sima tornacipőből, nem gondoltam volna, de legalább már ezt is tudom.
Viszont nagy csalódás a korábban linkelt cipő, mert ez műbőr.
Szóval megy is vissza az emagnak, mert ők bőrnek írták, megnevezésében és leírásában is :(((

(#29054) csincse válasza tomszli11 (#28993) üzenetére


csincse
csendes tag

Szia!
Itt valószínűleg nem a cipőkkel lesz a probléma.
Én első körben javasolnék neked egy talp diagnosztikát.
Ezek általában ingyenes vizsgálatok, ahol lemérik a talpad terhelését és annak megfelelő talpbetétet készítenek neked. (Én legutóbb egy 23.000 ft-os ajánlatot kaptam talpbetétre)
2-3 hét alatt elkészül és rakosgathatod cipő fajtáktól függően.
Miskolcon ismerek ilyet helyet(talpcentrum.hu), de biztos a te közeledben is van hasonló.
Az említett Hoka cipő is segíthet, ezzel a betéttel kombinálva pedig jackpot lehet.

(#29055) grizlisandor válasza grizlisandor (#29031) üzenetére


grizlisandor
addikt

Persze, hogy megvettem az összes sárga boxert, erre a kéket is leakciózzák. :DDD

(#29056) Mr.Csizmás válasza grizlisandor (#29055) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

látja más is asszonyon/gyereken kívül rajtad? :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29057) grizlisandor válasza Mr.Csizmás (#29056) üzenetére


grizlisandor
addikt

Legyen ilyen meg olyan színű is. :B

(#29058) WayneGace


WayneGace
őstag

Mammut bakancs. Elég nagy learázás, még sok méret van.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#29059) Brave_86


Brave_86
aktív tag

BS
Vasárnap rendeltem egy cipőt, hétfőn feladták, az imént átvettem a futártól. :C

(#29060) flash-


flash-
veterán

Sziasztok!

Hosszú ujjas, enyhen, epphogy karcsusitott (de nem ez a testhezálló kidobófiús szteccs,) fehér ferfi inget öltönyhöz ami nem műszál, de nem is kell hogy premium legyen, szóval ilyet hol erdemes venni? Westendbe lenne nekem praktikus.. (esetleg nyugati pu. környeken)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#29061) kpetyke


kpetyke
tag

Sziasztok! Tudok ajánlani jóárasított hosszabb, vagy íves aljú pólókat? Ha nincs jóárasítva akkor is érdekel, mit érdemes figyelni :D

Ez a típus pl eléggé bevált, de jó áron, jó színben és méretben hónapok óta nincs:
https://www.hollisterco.com/shop/eu/p/curved-hem-crew-t-shirt-5-pack-53499888

(#29062) EG0 válasza kpetyke (#29061) üzenetére


EG0
aktív tag

Esetleg G-Star Lash pólók? Időnként egészen jó akciók vannak rá, pl. eMAG-on most van 7-8e-ért is.

(#29063) Mr.Csizmás válasza flash- (#29060) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

mr.sale, kb. 5 perc séta a nyugatitól

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29064) AIex válasza flash- (#29060) üzenetére


AIex
tag

Annak idején, Saxo londonban vettem ilyen inget, akkor a sima karcsúsitott volt a slim, és nagyon testhezálló, feszülős pedig a super slim.

(#29065) kpetyke válasza EG0 (#29062) üzenetére


kpetyke
tag

Igen, pontosan ilyeneket keresek, köszi! Mondjuk szívesebben adnék darabjáért 4-5k-t és vennék 10-et egyszerre különböző színekben :))
Off offja: Saxo szóba került, úgy áll rajtam onnan minden mintha egy széles hordót vennék fel, vállban nagy, de a köldököm kilóg ;]

[ Szerkesztve ]

(#29066) joe979 válasza kpetyke (#29065) üzenetére


joe979
aktív tag

Jack & Jones Brody szériát is nézd meg . Árban az 5-ős Pack pont azaz árfekves amit keresel .

Szissz

(#29067) mert_csokis válasza flash- (#29060) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Én vagy 6 éve a C&A-ban vettem ilyen fehér inget alkalomra. Az is slim fazon volt, és nagyon kellemes anyagú. Nem volt sprőd, még közvetlenül mosás után felvéve sem.
Egy kört érdemes lehet tenni náluk.
De szerintem minden fast fashion árul slim fazonú, fehér inget. Alap darab.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#29068) kpetyke válasza tomszli11 (#28993) üzenetére


kpetyke
tag

A deszkás cipők mind ”laposak” én is hasonló csónakban eveztem, az a lényeg, hogy magas sarkú cipőt vegyél, mint a legtöbb futócipő (Nike structure/pegasus, asics, hoka, stb általában 30k+ os szériái. A talpnak kell hogy valamennyi puhasága legyen, de ne legyen túl puha. Próbálj meg pár jó futócipőt (Spuri) hogy tudd mihez hasonlítani.

hmm fordítva rendezte a PH első megnyitására a fórumot :D
@Joe Koszi!

[ Szerkesztve ]

(#29069) Xtomi


Xtomi
tag

Kupont osztanak az about you-n, de csak 20%-ost kaptam
Whatsapp üzenet +4915154287385 Szeretném megfejteni a rejtvényt!
Keresek valamit, ami csillog és nem hiányozhat egy születésnapi buliról. Kitalálod, mi lehet az? Pezsgő pl

(#29070) Studi válasza Xtomi (#29069) üzenetére


Studi
addikt

Elvileg 100 szó van, amit elfogad, és aki valamelyik szót elsők között találja ki, annak jár 50%, aztán folyamatosan csökken. Mivel már fut egy ideje, így 20%-os kuponokat lehet leginkább szerezni.

(#29071) Xtomi válasza Studi (#29070) üzenetére


Xtomi
tag

Sajnos amilyen áraik vannak mostanában csak a 40-50%-os kuponok értékesek, így kuka

(#29072) flash- válasza mert_csokis (#29067) üzenetére


flash-
veterán

Megprobalom, illetve valaki közben adta a tippet a goldenland márkára, regebben volt mar ilyen markaju ingem, elég pamutnak tünt 😄 ahogy kollega mondta mr sale is ezt arulja, de szoktam latni magan ruhaboltokban is hogy árulják

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#29073) erh75


erh75
tag

AboutYou-n most már nem lehet letölteni a visszaküldési cimkét MPL esetében ? A múlt héten még le lehetett tölteni miután kiválasztottam az MPL-es visszaküldést és hogy én adom fel.

(#29074) Lauda válasza erh75 (#29073) üzenetére


Lauda
félisten

Valószínűleg lejárt a rendeléstől számított 90 nap. Ha még bent vagy az átvételtől számított 90 napban, az ügyfélszolgálat küld neked címkét emailben.

(#29075) erh75 válasza Lauda (#29074) üzenetére


erh75
tag

Tegnap vettem át a csomagot, úgyhogy valami más lesz a gond. A csomagban ami van QR kód az is jó lesz a postán ? mert eddig mindig vittem a kinyomtatott címkét amit ott ráragasztottak a csomagra.

(#29076) Lauda válasza erh75 (#29075) üzenetére


Lauda
félisten

A visszaküldési űrlapon találod a visszaküldési címkét. About you esetén nem kell nyomtatni, küldik a címkét a visszárúhoz. Ha esetleg valami oknál fogva nincs bent az űrlap, akkor kell csak nyomtatni.

[ Szerkesztve ]

(#29077) fateless válasza tomszli11 (#28993) üzenetére


fateless
veterán

Ahogy írták (meg írtuk korábban, ha jól emlékszem), futó- és gyaloglócipőket nézd meg.
De bátran próbáld ki a decathlon futó- és gyaloglócipőit is (ezt lehagytam múltkor, saját márkást is érdemes megnézni), ott ráadásul szó szerint kipróbálhatod 1-200m-t sétálva bennük.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.