Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) @ngel válasza Alex91 (#899) üzenetére


@ngel
tag

Most már én is ott tartok, hogy Klipsch 2.0 vagy Creative T20 2.0.....
Gyakorlatilag szinte minden 2.1-es szettet végignéztem a neten az elmúlt két napban. A BOSE elég drága, de egy meghallgatást talán megér, hátha.... A JBL felejtős, mert nincs az a pénz amiért én kiraknék az asztalomra két ilyen UFO fejet.... :)

[Szerkesztve]

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#902) Newyorker


Newyorker
addikt

SonicGear BT3 2.1 hangfalrendszerről mi a vélemányetek?
Logitech jobb márka?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#903) neduddki válasza @ngel (#901) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Es mi van a genelec projectel???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#904) @ngel válasza neduddki (#903) üzenetére


@ngel
tag

:) Az is folyamatban van! Most jön az a fázis, hogy végighallgatom a városban az összes fellelhető hangrendszert BOSE-tól M-Audio-ig, Genelec-től Klipsch-ig mindent! Sőt most már az is lehet, hogy egy sztereó erősítő lesz, és két jobb fajta passzív hangfal.... Azt hinné az ember, hogy minnél többet olvas, annál okosabb lesz, pedig pont fordítva van! Minnél többet olvasok, annál inkább bizonytalanodom el, hogy tulajdonképpen mit is akarok pontosan! :) Fura!

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#905) @ngel válasza Newyorker (#902) üzenetére


@ngel
tag

Attól függ melyik Logitech-el kellene összehasonlítani?!

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#906) Newyorker válasza @ngel (#904) üzenetére


Newyorker
addikt

Vegyél Logi z-3e-t, az jó cucc :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#907) L.Misi


L.Misi
csendes tag

Nekem egy SONIC GEAR EVO K550 FX 2.1 hangfalszettem van,és király zenéhez is,játékhoz is! :) :) :)

(#908) Newyorker


Newyorker
addikt

SonicGear BT3 2.1 hangfalrendszerről mi a vélemányetek?
Ismeri valaki?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#909) neduddki válasza @ngel (#904) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MOst eppen hangkartya kevegeles van utkozben egosys dicsergetik, cska kivancsi lennek jtekban ez mi tud??? [link]
vagy lehet hogy: Prodigy 192 , Prodigy 7.1???

udv

neduddki

mod: a masik lehetosegek meg: [link] vagy http://www.m-audio.com/products/en_us/Audiophile2496-main.html

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#910) Toncsi válasza neduddki (#909) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Hello!

Játékban az égvilágon semmit, ezek profi sztereo (2.0) kártyák. Sztem az Eax-ot nem támogatják. A helyedben még számításba venném az E-mu kártyákat is, mert ár/minőség arányban ők a legjobbak. Hangminőség terén meg kategórián felüli. Az M-Audio-nak e két kártyájának hangminőségéről nem sok jót tudok mondani (ellentétben az elnevezéssel, persze egy Audigynél sokkal jobb), viszont MacOS/Linux alatt is megy (ellentétben az E-mukkal).
A többi kártyát személyesen nem ismerem.

http://www.hitspace.hu/ -n találsz info-t E-mu és M-Audio kártyákról.

(#911) Toncsi válasza Toncsi (#910) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Bocsi a két Audiotrack Prodigy kari támogatja az EAX-ot és többcsatornásak...

(#912) @ngel válasza neduddki (#909) üzenetére


@ngel
tag

Ez a Juli@ jópofa! Sokat nem tudok segíteni hangkártyával kapcsolatban, de valószínűleg egyik sem szólhat rosszul! Igaz, a Genelec-kel biztos egyből kiderülne a különbség!

1 kérdés: leveleztem egy sráccal, akinek M-Audio LX4-ese volt, és azt mondta, hogy a Genius 5.1 HT is sokkal jobban szól, a Logitech Z-5500-zal meg össze sem lehet hasonlítani! Ezt olvasva teljesen elbizonytalanodtam, hogy egyáltalán szabad-e ''végfelhasználónak'' studio monitort vennie? Neduddki: te zenét készítesz is, vagy csak hallgatod? Mert ha a studio monitorok nem kifejezetten zenehallgatásra vannak kitalálva, hanem inkább a zene hibáit hozzák ki, akkor nekem elég lenne egy Altec vagy akár egy Genius is! (még a gondolata is fáj, hogy vegyek egy Geniust! :) )
Szóval mi lehet rossz egy studio monitoron? Nem lehet rajta élvezni a zenét?

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#913) Newyorker


Newyorker
addikt

Maradok Logitech z-3e-nél, talán ezt dícsérték a legtöbben :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#914) Athis válasza golyani (#804) üzenetére


Athis
tag

Nekem eddig Logitech X-230 jól szolgált én csak ajánlani tudom a Logit!
Z-3 neked. !!!

BURN BABY BURN.

(#915) Athis válasza Newyorker (#913) üzenetére


Athis
tag

Szerintem a Z3 jo választás!

BURN BABY BURN.

(#916) Newyorker válasza Athis (#915) üzenetére


Newyorker
addikt

Remélem jól döntöttem :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#917) khron


khron
tag

logitech!!!
2300-as volt, amit 5450-re cseréltem. Mindkettő ott van a toppon.

WANTED: minden ami - SEGA -

(#918) Newyorker válasza khron (#917) üzenetére


Newyorker
addikt

Nekem bőven elég a 2.1es rendszer, mivel játszani mindig fejhallgatóval játszom, ez csak ilyen zenehallgatásra kell inkább, arra meg remélem jó lesz!Remélem kicsit azért remegteti majd a szobát :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#919) HEMP


HEMP
aktív tag

Szerintem a Creative P380-as rendszere iszonyat jól szól! Fadobozos a mélynyomó, zéró torzítás, érdemes figyelembe venni, szerintem.... :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#920) Newyorker válasza HEMP (#919) üzenetére


Newyorker
addikt

Creativeba a T3100asat néztem ki, de inkább erre a Logi Z-re-re beszéltek rá, aszonták nem fogom megbánni, hogy ezt választom!

Teljesítményben jóval erősebbnek tűnik a Logi, tudom árban is :)

[Szerkesztve]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#921) neduddki válasza Toncsi (#910) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Igen kosoznom at letten en is iranyitva a emu 1212 fel ha jopl emlezema szmara, cska az bisztosan nem megy jatekkal /mar tegyuk hozza hogy amaennyit en jaccom.... havonta-2havonta nemi auto verseny/ a juli meg allitolag ottna is tud vmit...

udv

neduddki

mod: m-audiobaol most modtak egy pcmacis vmi negycsatornas dogot /200rugo ujonnan/de nem tm aszmat, csek nem birja a visztat /en sem:- )))/ ill. meg pci-ben

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#922) neduddki válasza @ngel (#912) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Egywszeruan aszt imadom a Genelcben hog nem takarget nem ad hozza hanem kihoz mindent, nyugot kellemesm, ZSENIALIS!!! mongyuk ne akrj rajta tucc tucc-ot hallgatni... en csak zenet hallgatok nagy neha... megneha ralokom a tv-re is
az bisztos hog hihetlenul kihozza dogokat mar ez a ksi vacak is:- )))
amug a 5.1-es fa genusi jaccani meg dvd-re oke, de zenre inkabb ne mert elsirod magad, meg az en kepzetlen fuleimenk is.
Mint mar Nked irtam tejjensmas mitn a 250d az sokklaidegesbb tolakodobb, legsizvesebben a gep melle is beszerenek meg egy parat... /vagy tvmelle szerzek egy 1032-t a 8020-asopkat meg betolom a gep melle:- )))/
Van egy DVD-Aidio lemezem amit a Aud2Plat melle adtak, es van rajta nehany szam, ami igencsak zavarba hozozt mar sok mindent /250d-t is/ hat a G-tmeg nem tutta:- )))
Amugy pont a G-miatt anyazom pl. a Romeo&Juliete-et /errol mar orjongtem korabban is:- )))/, a francia cd qva jo egyben van az egesz, a magyar boseggel tulhozott mejjek, framcia dvd ... hmmmm hat ott ma rne mvoltka topon a hangmernokok, vagy tulozttna is elhabnyagoltak a 2.1-et de az mar balhes, es akkor a magayr dvd, hat rugdosnam egy darabig aki aszt keverte..:- (((

udv

neduddki

p.s. amugy nehany studioban jartas esmeros eztet favorizlaja /arat inkabb ne nezd meg meg akciosan sem:- )))/:
[kép]
[link]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#923) HEMP válasza Newyorker (#920) üzenetére


HEMP
aktív tag

Hidd el nem jobb a Logitech, csak nagyobb névvel többet tudnak kérni...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#924) neduddki válasza Newyorker (#920) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

Nkem volt szerencsem /bal/ vegighallgatni a T2900-T3000-T3100 sorban de nem voltam tole hasresve, tolakszik szetesik a hangkep meg ijjenke /vagy ebben a kategoriban ijenket ne varjnk el???:- )))/ jo mongyuk akkoiban a 250d-hez voltma szokva az meg aze cska ocosbb- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#925) Newyorker válasza neduddki (#924) üzenetére


Newyorker
addikt

És Logi z-3e-vel volt már dolgod?
Összehasonlításképp az előbb felsoroltakhoz képest amit írtál?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#926) neduddki válasza Newyorker (#925) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Az eddi gkimaradt z eletmeful fulees utjan:- ))) bocsanat

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#927) Newyorker válasza neduddki (#926) üzenetére


Newyorker
addikt

Semmi gáz :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#928) @ngel válasza neduddki (#922) üzenetére


@ngel
tag

Köszi!

A Genelec brutál, és ez még csak a legkisebb! Képzelheted a nagyobbakat (pl 1032), huh....
Dynaudio szintén profi, meg is kérik az árát! :U
Én igazából valami olyasmit keresek, aminek tiszta sztereóképe van és olyan mélyre megy, amennyire csak lehet.... És szeretném mindezt kihozni 100k-ból....
Na most ez a 2 dolog sajnos egyszerre nem megy! :) Nagyon nem!

Körülnéztem mégegyszer az absolute.hu-n, és találtam egy (talán) ideális jelöltet a Behringer Truth B2030A személyében. Erről vki? Neduddki? Én is inkább ''zenét'' hallgatok, ezért gondoltam rá, hogy jó lesz egy studio monitor is.

P.S.: megnéztem még a Harman-Kardon SoundSticks II-t is, de mikor megláttam, hogy a szatelitek alig több, mint 1/2 kilósak...... Hát inkább nem.... :)


[Szerkesztve]

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#929) @ngel


@ngel
tag

Jah, jó kis összehasonlíó cikk:

Harman-Kardon SoundSticksII vs ''tákolmány'' :)

[link]

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#930) egysrác válasza Newyorker (#920) üzenetére


egysrác
csendes tag

Szia!

Nekem is egy Logitech Z3e van, és nagyon jó kis cucc. Egyik ismerősömnek van Logitech X230-a, az is szebben szól a Creative P380-ál. Vásárlás előtt össze lett hasonlítva a kettő.
Azt tudni kell, hogy a Z3e zárt mélynyomós!

(#931) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Aki Sonic Gear-t akar venni az nézze meg a magyar honlapot a speckókért [link].
A terméket meg lehet hallgatni, az importőr szegedi boltjában. Nagyon kedvelt modellek az EVO széria, Blue Thunder 1 és az EGO 5.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#932) Newyorker válasza egysrác (#930) üzenetére


Newyorker
addikt

Gondolom, akkor te full elégedett vagy vele
Nagyot nyom a mélynyomó?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#933) Newyorker válasza Abu85 (#931) üzenetére


Newyorker
addikt

Jó márka ez?
Nem nagyon elterjedt :(

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#934) uRSul


uRSul
tag

Logitech x230 és z3e között mi a különbség?
Inkább hangzásbeli különbség érdekelne, tudom, hogy a z-nél van távirányító, de talán nem az a legfontosabb!

(#935) egysrác válasza Newyorker (#932) üzenetére


egysrác
csendes tag

Igen én elégedett vagyok vele, a mélyet érezni is lehet. Igaz nekem 16nm-es a szoba, ide már kevéske, de nem nem is azért vettem, hogy törjön ki az ablak.

(#936) BaLee válasza uRSul (#934) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nekem egyik sincs de ahogy nézem a Z3 zárt mélynyomós az x230 pedig nyitott. A zárt rendszerű ládák sokak szerint szebb mélyhangokat adnak nagyobb tartományban a nyitott mélnyomók pedig nagyobbat szólnak.
Ha nem falat akarsz bontani szerintem Z3.

(#937) uRSul válasza BaLee (#936) üzenetére


uRSul
tag

Köszi, bár igazság szerint saját füllel kellene hallani a különbséget!

Kíváncsi vagyok olyanok véleményére is, akik már hallották mindkettőt!


[Szerkesztve]

(#938) egysrác válasza uRSul (#937) üzenetére


egysrác
csendes tag

Én mindkettőt hallottam, nagyot szól az X-230 is de a Z3e szebben és nagyobb hangerőn sem szenved.

(#939) uRSul válasza egysrác (#938) üzenetére


uRSul
tag

Akkor ezek szerint megér plusz 5e Ft-ot?

(#940) egysrác válasza uRSul (#939) üzenetére


egysrác
csendes tag

Szerintem meg, de ezt neked kell eldöntened, hogy szánsz-e rá annyival többet. Hallgasd meg előtte, és azt vedd meg amelyik jobban tetszik. Lehet, hogy neked nem jön be, de én most is a Z3e-t választanám.

(#941) uRSul


uRSul
tag

Már csak azt kellene tudni, hogy hol lehet ilyet kapni?

(#942) bebar


bebar
aktív tag

Nem tudja valaki véletlenül, hogy az X-530-nak milyen hosszúak a kábelei?

U.I.: Nekem Z-2300 van..

[Szerkesztve]

(#943) egysrác válasza uRSul (#941) üzenetére


egysrác
csendes tag

A számtech boltokba szokott lenni ilyen vagy neten az edigitalnál. Melyik környékén laksz? Miskolc körül tudok boltot ahol van ilyen.

(#944) uRSul válasza egysrác (#943) üzenetére


uRSul
tag

Ismerek én is több helyet, de mindenhol csak a Z3-at látom (bár ezt sem olyan sok helyen), sima Z3 és Z3e között is nagy a különbség?

[Szerkesztve]

(#945) Abu85 válasza Newyorker (#933) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Logitech x230-ról váltottam, EVO 7-re, szerintem jobban szól. Amúgy úgytom ugyanaz a cég fejleszt mindkettőnek, és még a Speedlink-nek is.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#946) Newyorker válasza uRSul (#941) üzenetére


Newyorker
addikt

Szinte az összes számzech boltban van!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#947) egysrác válasza uRSul (#944) üzenetére


egysrác
csendes tag

Annyi a különbség a kettő közt, hogy a Z3 famintás, a Z3-e pedig fekete színű.

(#948) Newyorker válasza egysrác (#947) üzenetére


Newyorker
addikt

Nekem a sima z3 nem nagyon jön be, az e az jobban tetszik, meg talán az elterjedtebben is lehet kapni

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#949) uRSul


uRSul
tag

Technikailag semmi különbség nincs Z3 és Z3e között?

(#950) Newyorker válasza uRSul (#949) üzenetére


Newyorker
addikt

Tudomásom szerint semmi, ráadásul asszem van z-3i is, az meg fehér, de lehet most BMW-vel keverem :DD

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.