Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Tütüm


Tütüm
aktív tag

Na megérkezett a Sonic Gear Tatoo 320-s,ugyan nem volt időm rendesen beröffenteni,de az alapján is amennyit tudtam most hallgatni,nagyon korrekt kis cucc!Igaz nagyon viszonyítási alapom nincs más hasonló hangrendszerekhez,de én meg vagyok elégedve. Szoftveresen kicsit kellett állítani rajta ennyi volt az egész. Basszus minimumon van mert szól mint az állat,és panelban nem akarom szomszédokat kiidegelni:) Úgy gondolom 9 ezerért simán megérte,nem zúg,nem sistereg,anyag is van benne.

(#1052) Alex91 válasza Tütüm (#1051) üzenetére


Alex91
félisten

Mobil telo hivasara ''bejelez''?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1053) Tütüm válasza Alex91 (#1052) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Nem,legalábbis smsre nem jelzett be,és ott van a teló az asztalon a hangfaltól nem messze:)

(#1054) Tütüm válasza Tütüm (#1053) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Bocs javítok,közben hívtak is és kicsit bejelzett:)

(#1055) Alex91 válasza Tütüm (#1054) üzenetére


Alex91
félisten

Hat igen...

Mondjuk kivancsi vagyok, hogy ezek a Logitech-ek erre hogyan viselkednek. Ez is egy fokmero...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1056) Tütüm válasza Alex91 (#1055) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Igen,énis kíváncsi lennék az X230ashoz viszonyítva ez milyen,tényleg ilyen szempontból nem tudok véleményt mondani,hülyeséget meg nem akarok írni. De szépen szól szerintem és tisztán. Ilyen árkategóriában szerintem jó nagyon:)

(#1057) Dave™ válasza Alex91 (#1055) üzenetére


Dave™
nagyúr

A Logi Z4 is ciripel, ha bejövő hívás van és mellette van a teló.

(#1058) Alex91 válasza Dave™ (#1057) üzenetére


Alex91
félisten

Na, a Klipsch-em pedig hivas ide-hivas oda mindig szepen szol :)!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1059) Tütüm válasza Alex91 (#1058) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Na jóóó,de az teljesen más kategória:)

(#1060) Alex91 válasza Tütüm (#1059) üzenetére


Alex91
félisten

Biztos, csak itt mindenki agyon dicseri a Logi cuccokat. Nem mondom, hogy xarok, de azt se hiszem, hogy nincs naluk jobb. (Mondjuk lehet, hogy kategorian belul ok a legjobbak, de ebben se vagyok biztos...)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1061) Alex91


Alex91
félisten

Amugy egy Z4 kerul 20k korul a Klipschem meg 24k-ba... Igaz, ez csak 2.0-as :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1062) Newyorker válasza rackman28282 (#1048) üzenetére


Newyorker
addikt

Hozd el unokatesód hangfalait és próbáld ki azzal!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1063) littlelion21


littlelion21
addikt

Üdv!
Meg tudnátok mondani,h mi lenne a legjobb választás 2.1-es hangfalak közül úgy 12.000Ft-ig? A márka mindegy, csak fadobozos legyen!
Köszi!

(#1064) Dub1988


Dub1988
csendes tag

Hello!

Ti melyiket vennetek v. ajanlanatok ?

- Logitech Z-2300 (THX-minösetessel es 2x40W+120W=200W RMS) kb. 31-32-33 ezer Ft
- Genius SW-5.1 Surround Home Theatre (4x15W+15W+45W=120W RMS) kb. 21-22-23 ezer Ft

Igazabol 2.1-hez lenne eleg helyem! De nem tom! dragabb vagy közel 10 ezerrel...
es a Genius-t iszonyat sokan dicserik ! iszonyat - iszonyat sokan (bar nem tom)! Lehet ettöl meg a dragabb 2.1-es Logitech sokkal jobb (THX minösitest kapott)!

Bar ''felek'' hogy a Logitech meg csak ''IZOMGEP'' (dönget mint allat) de amugy meg melankonikusabb zenek alatt nem igazan szep! Vagy ettöl nem kell felni ???

Ti megis az arat is tudva - melyiket vennetek v. ajanlanatok nekem ??? Segitsetek meg irjatok velemenyt ha van! Az lenne a tök jo, ha lenne itt olyan, akinek mind a 2 volt mar (van hasonlitasi alapja)!

MSN-en elerhetö vagyok - elsösorban ott keress!

(#1065) Alex91 válasza Dub1988 (#1064) üzenetére


Alex91
félisten

Vegyel egy Klipsch-t 24k-ert :)!

[link]

Olvasdd el a hozzaszolasokat is! Ott mar az 5.1-es Geniust nem annyira dicserik :D!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1066) VaniliásRönk válasza Dave™ (#1039) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Nézegettem a Logitech Z-4-et, meg olvasgattam is, és nem igazán tetszik, hogy nem bass-reflex a mélynyomó, már csak azért mert 20k-ért igazán beletolhattak volna egy nyamvadt műanyag hengert egy gyány módon kivágott lyukba az oldalán. :F Nem hiszem hogy ez annyira megnövelte volna az előállítási költségeket... :(((
A Trust SP-3900-at találtam még azóta ami talán nem olyan rossz, arról nincs esetleg tapasztalata valkinek?

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1067) BaLee válasza VaniliásRönk (#1066) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hozzáértők szemében (fülében :DDD ) az, hogy nem bass-reflex, hanem zárt rendszerű az inkább előny, mint hátrány de kövezzetek meg ha tévedek...

(#1068) VaniliásRönk válasza BaLee (#1067) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Biztos jót tesz a hangzásnak hogy a membrán nem tud mozogni a ''bezárt'' levegőtől. :) Nameg magának a membránnak is külön plussz lehet, így biztos tovább bírja. :))

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1069) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A levegő összenyomható. :D

(#1070) VaniliásRönk válasza BaLee (#1069) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Elvileg a víz is. :DDD

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1071) fero02 válasza BaLee (#1067) üzenetére


fero02
veterán

Részben igazad van! A zárt ládának sokkal több előnye van, mint hátránya szemben a reflex dobozokkal...

Ha valakinek szép, telt basszus kell, az tuti zárt ládát vesz. Ha dübögős, tücc tücc, akkor reflex. Persze nagyon ki van sarkítva.

(#1072) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hát röviden erre gondoltam csak azt akartam, hogy más írja le. Köszi. :)
Kocsiba is és számítógéphez is zárt ládát választottam.

(#1073) bebar


bebar
aktív tag

Ennek az X230-nak RCA-n megy a bemenet a mélyládába?

(#1074) lajos001 válasza bebar (#1073) üzenetére


lajos001
aktív tag

Nem, olyan mint a D-sub csatlakozó.

(#1075) bebar válasza lajos001 (#1074) üzenetére


bebar
aktív tag

Köszi!

Tehát másik hangfalat nem lehet rá kötni akkor.

(#1076) delirobi


delirobi
tag

Sziasztok! Most készülök beszerezni egy 2.1 -es rendszert csak nem tudom melyiket vagyem.
Ezen három között vacilálok

-Logitech X-230
[link]

-Genius SW-2.1 i1100 black
[link]

-Genius SW-F 2.1 1500
itt nem taléltam magyar linket de van ott alul egy angol táblázat
[link]


:)) Melyiket ajánljátok? :))

(#1077) delirobi


delirobi
tag

hahó vki aki ért hozzá válaszolna. vagy akinek van ezek közül valamelyik leírhatná a tapasztalatokat róla. :R

(#1078) delirobi


delirobi
tag

:) :DDD :D :((( :(( :( ;] :o :O :P ;) :B :U :F :R :)) :Y :C :DD :W

(#1079) Eagle16 válasza delirobi (#1078) üzenetére


Eagle16
addikt

Én a helyedben Geniust nem vennék, a Logitech már inkább, nekem X-210 van és jól szól az árához képest, szóval szerintem X-230.(van neki külön topicja is)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1080) delirobi


delirobi
tag

még vki vélemény?

(#1081) delirobi


delirobi
tag

:))

(#1082) delirobi


delirobi
tag

:W :)) :W

(#1083) bocX válasza delirobi (#1076) üzenetére


bocX
tag

na akkor én leirom a saját(!) szubjektív véleményem ez is hátha segít valamennyit.
szóval én is nézegettem a 2.1-eket. én anno logi z3at nézegettem.
én genius cuccokért nem vagyok oda, semmilyen formába, valahogy nem jön be.
pár hsz-t eolvasva más forumokba is a logit ajánlották. akik már vettek tapasztalatból irták hogy jok. szóval a x230 logi ár/teljesítmény arányban éri meg talán a legjobban. asszem 8k most az ára kb

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#1084) delirobi


delirobi
tag

aha köszi! De miért irtózik mindenki a Genius cuccoktól? A mélynyomója kb 10 cm-rel nagyobb mint a logiteché, meg van hozzá távirányíró. Engem meglehet győzni de leírás alapján a genius jobban teccik. A probléma csak az hogy én nem értek hozzá. Szóval biztos hogy jobban járok a logitechel???

(#1085) bocX válasza delirobi (#1084) üzenetére


bocX
tag

attól hogy nagyobb a mélye nem biztos hogy nagyobbat szól, max lehet huppog, vagy puffog - de ez csak egy feltevés, mert itt jelen esetben 10cm az más, mintha csak 2-3cm-ről beszélnénk - szal nem feltétlen mert nagyobb szebben szól. nekem a lényeg szép mély legyen, és nem feltétlen a tányér legyen batár nagy.
én totál szubjektív(!) választ irtam le - lehet kicsit elfogult vagyok.
nem vagyok hozzáértő a témában, engem hallás alapján győz meg leginkább. amit legtöbben leirnak, az csak irány, tapasztalat, kinek mi jön be, vélemények. ha nem hiszed, és van rá lehetőséged, akkor menj be egy nagyobb műszaki kereskedésbe (pl akár egy MM), és hallgasd meg mind2-t ha van rá lehetőséged és eldöntöd neked melyik teccik.
meg én ár/teljesítményt irtam. nemtudom a genius mibe kerül, nyilván a logiba is vannak drágább 2.1-ek, gondolom a geniusba ugyanigy. a geniusról nem sok tesztet olvastam, nemtudok nyilatkozni, az árát sem vágom.

de ha nem sürgős akkor várj még kicsit, majd jönnek a okosok, és ők megmondják mi a jó, én csak kis hal vagyok a vizben.

van geniusnak amit elég sokan szeretnek 5.1-es változata SPH-F vagy mi, van belőle több fajta 800as 1000es meg 1300as, vagy mittomén, lehet hüjeséget beszélek. pl csomóan odavannak érte, én spec én nem.
mondjuk legjobb a saját szerelésű dobozok, meg hangcuccok, csak ott jóval drágábban tudsz belőle kijönni, ha kicsivel normálisabb cuccot akarsz szvsz.

mindenesetre ez is csak egy vélemény a sok közül, amit én leirtam


jha, és azt vedd meg ami neked teccik!!! volt aki azért járt szarul, mert neki annyira nem jó a zenei hallása, megvett egy olyat amit igazából tesztek alapján nézett ki, merthogy jó, de igazából haverjánál nem hallott különösebben mást egy másik kiszemelt hangcucctól mint az övé, és megbánta mert a másik (haverjáé) az jobban teccett neki ;)


[Szerkesztve]

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#1086) delirobi


delirobi
tag

köszi. Még vki leírná a véleményét mert valszeg szerdán megyek venni. :))

(#1087) delirobi


delirobi
tag

:C :W :)) :W :C

(#1088) delirobi


delirobi
tag

:)) :R :DD :R :))

(#1089) delirobi


delirobi
tag

na lécci vki aki ért a témához írja le a véleményét. :R

(#1090) delirobi


delirobi
tag

Végül egy Trust SP-3800D -t vettem 15000Ft -ért. Nagyon nagyon állat. Alázza a kb 0-35000Ft-ig terjedő kategóriát. Tökéletesen tiszta a hangja. A mélynyomó meg vadállat. Mindenkinek ajánlom. :C

(#1091) BaLee válasza delirobi (#1090) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Van fogalmad milyen hangszórók találhatóak a 0-35000ft-os kategóriában vagy csak beírtad mert nagyot akartál mondani? :F

(#1092) delirobi válasza BaLee (#1091) üzenetére


delirobi
tag

Igen kb tudom. A boltban meg összehasonlítottam egy 45000-es 5.1-el és annál is sokkal szebben szólt. Mondjuk haverom egy hete vett egy Genius SW-HF 5.1 5000-et na kb minőségben egy szinten van vele, na jó azért az jobb ennél de nem nagy különbséggel, csak az ugye 5.1 :U

(#1093) VaniliásRönk válasza delirobi (#1090) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Én a Trust SP-3900-zal szemeztem, aztán végülis Logitech Z-4 lett... mit ne mondjak én nem estem tőle hasra, a szatelitek aránytalanul gyengék, kimondottan vérszegények, pláne a mélnyomóhoz képest, a 2-2 ''pressör drájver'' helyett igazán használhattak volna 1-1 rendes középsugárzót. :P Az equalizerrel bohóckodtam kicsit, így elmegy...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1094) Dave™ válasza VaniliásRönk (#1093) üzenetére


Dave™
nagyúr

a szatelitek úgy szólnak jól, ha a hangkártya wave out és master szabályzóit feltolod maxra vagy max-közeli értékre, a mélyet a login középnél lejjebb veszed, a hangerőt pedig a logi távján állítod be.

(#1095) VaniliásRönk válasza Dave™ (#1094) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Majd kipróbálom, mindenesetre nekem eddig nagy csalódás a Z-4, semmivel sem különbb a 230-asnál, csak valamivel erősebb, de engem a teljesítménynél jobban érdekelt volna a jó hangzás...
Ez első pár óra után nem igazán tetszett amit hallottam, hát letekertem min.-ra a mélyládát (addig is közép alatt volt), mivel a dübörgése mindent elnyom, és döbbenten hallottam, hogy nem nagyon hallok semmit, az a kevés is inkább csak erőtlen steril magas. Az egyik szatelit helyére rádugtam a régi szutyok sztereó hangfalam passzív felét (csak egy középsugárzó az egész), és megdöbbentő volt a különbség... ennyit a továbbfejlesztett szatelitekről, lenne még mit pofozni rajta. Szerintem ezt pl. egy Genius vagy egy Trust is tudja, amik mellesleg érezhetően olcsóbbak. Sőt, a Trust 3900-asnak van valami középsugárzó-félesége is, a semminél biztos többet ér.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1096) dany27


dany27
őstag

hali

szeretnék venni vmi hangcuccost csak nem tom eldönteni melyik szól jobban:
LOGITECH - Z-2300(2.1)
Genius SW-HF5.1 5000(5.1)
szerintetek myliknek vagy nagyobb ereje?? meg melyik jobb??
előre is köszi!

(#1097) Dave™ válasza dany27 (#1096) üzenetére


Dave™
nagyúr

igazság szerint amennyibe az első kerül, egy olcsó használt erősítő és két háromutas hangfal... Kegyetlen mélye van a Z2300-nak, de szépen szólni...na azt nem tud. Persze az összes PC-s rendszer elvérzik ilyen szempontból egy erősítős-hangfalas kivitellel szemben.

(#1098) L!NK->Q3 válasza Dave™ (#1097) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

ahogy mondod :C
minden hifi számtech hangfal elbújhat az erősítő+hangfal kombó mellet
ha zenehallgatásra akarod használni cuccot és nem filmre( 5.1 ;7.1) akkor erősítő+hangfal, mivel a zenék 99,99%-a sztereó
2-3albumom van csak ami 5.1
amióta megkaptam az első erölködőmet, azóta csak porosodik a genius HT, asszem oda is adom az ősöknek a dvd-hez mert zenehallgatásra kaki és nagy az alapzaja is

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#1099) dany27 válasza Dave™ (#1097) üzenetére


dany27
őstag

a z3000at azt volt szerencsém kipróbálni me hawernak az van de abból még a túlhúzásis ki van véve!!

Nem gondolkodtam még h erősítőt vegyek meg ahngfalat me azt hidtem az több!!

(#1100) L!NK->Q3 válasza dany27 (#1099) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

10-20ból megvan
és nem számít ha 30 éves
havernak a 2db 2utas Tesla lemezjátszó hangfal+erősítő gyönyörűen tisztán szól
minimum 30 éves a cucc

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.