Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) h_and válasza krystman (#600) üzenetére


h_and
tag

szia!
Az szeretném kérdezni, hogy adtak e az X-230-hoz adaptert,amivel lehet asztali dvd-lejátszóhoz csatlakoztatni, mert ahoz piros és sárga színkódolt kábel kell, és nem a zöld.
köszi

(#602) paramparya válasza h_and (#601) üzenetére


paramparya
őstag

Adnak hozzá jack-rca átalakítót, így már egy szabvány rca-rca kábellel rá tudod kötni az asztali lejátszóra...

(#603) h_and válasza paramparya (#602) üzenetére


h_and
tag

köszi

(#604) eastsider válasza paramparya (#602) üzenetére


eastsider
nagyúr

a hangfalakat olyanba kell bedugni mint egy soros port? :F
ilyet még nem láttam :)


[link]

[link]

ezen a sima hangszórók is fadobozosak? :F
vhol mintha azt olvastam volna :)

[Szerkesztve]

(#605) paramparya válasza eastsider (#604) üzenetére


paramparya
őstag

Neeem :) Kijön belőle egy jack dugóban végződő kábel (mintha egy fülhallgató lenne pl.), és ahhoz van egy átalakító, aminek egyik vége jack-aljzat (lyuk :) ), a másik vége két rca-aljat (szintén lyukak: bal és jobb csatorna).

A szateliteket én is fának olvastam vhol, de nem azok: jó minőségű műanyag...

Jaa, és a soros portnak tűnő csatlakozó csak a mély és a jobb szatelit közt van, ott megy az áram, és visszafelé a jel :)

[Szerkesztve]

(#606) eastsider válasza paramparya (#605) üzenetére


eastsider
nagyúr

jah arra gondoltam arra a portra
a másik egyértelmű :D

a mélynyomó az is műanyag? :F

(#607) paramparya válasza eastsider (#606) üzenetére


paramparya
őstag

Nem, az fa

És nagyon faszán szól a cucc!! ;]

(#608) eastsider válasza paramparya (#607) üzenetére


eastsider
nagyúr

de várom, h meglegyen most wantedbe, vgay vmi fasza zewnét betolni, a basszus miatt :D
vgay CoD ha lesz LAN ezt fogom vinni, úgyis mindenki visz.ó, és b**znak fülhallgatót hozni :D

már csak az a kérdés, h hol van raktáron :)

most ebbe hol van 64 watt??
nem 32 összesen? :F
2*6+20

[Szerkesztve]

(#609) paramparya válasza eastsider (#608) üzenetére


paramparya
őstag

extémdidzsitelben van, onnan rendeltem, pont 200 pézzel van 10k fölött, és 10k fölött országos ingyenes házhozszállítás van, nekem is megjött péntekre, mikor kedd éjszaka rendeltem, és szerdán márc. 15.-e volt :)

RMS: 64W
Total Peak Power: 32W
(Dobozról)

[Szerkesztve]

(#610) eastsider válasza paramparya (#609) üzenetére


eastsider
nagyúr

aszta akkor onnnan rendelem
ez az ingyenes kiszállítás tetszik :D
aha értem az értékeket vagy mégsem :F

(#611) paramparya válasza eastsider (#610) üzenetére


paramparya
őstag

Én sem értem, de szól és kész... ;]
Ha windowsban sincs minden max-on, és a hangfal is félig van állítva, már leviszi a fejem :DD

(#612) eastsider válasza paramparya (#611) üzenetére


eastsider
nagyúr

az a jó :)
ingyen mindenhová szállít az eksztrém digitál?
akár a dunántulra is a balaton délipartjára is? :DD
az egész ország?
nekik ebbe mi a jó? :F
több tőle a vásárlójuk?
:D

(#613) paramparya válasza eastsider (#612) üzenetére


paramparya
őstag

Hát, nekem Verpelétre hozták, szóval sztem mindenhová :)
Gondolom 10k fölött van annyi hasznuk, hogy megérje a gls-t fizetni (nem biztos, hogy 10,2k nál a legjobb nekik, de ez van ;] )

(#614) Csabesz_45 válasza emvy (#588) üzenetére


Csabesz_45
csendes tag

Szia, a THX-et George Lucas találta ki, a starwars filmeken ilyen hang van és azt teljes egészébe csak a THX minősétésű hangszóró adja vissza mellesleg szigorú a szabvány és változik a technika fejlődésével. (PC hangszórók közül úgy 10 db kapta meg azt a minősítést)

(#615) eastsider válasza paramparya (#613) üzenetére


eastsider
nagyúr

az a lényeg, h nekünk jó legyen :D
csak nehogy hirtelen levigyék az árát 9.999FT-ra :D :Y :DD

(#616) paramparya válasza eastsider (#615) üzenetére


paramparya
őstag

Csak nem... :) Rendelj mellé valami 100ft-os cuccot, az a biztos :)

(#617) emvy válasza Csabesz_45 (#614) üzenetére


emvy
nagyúr

Ha alpári lennék, akkor simán annyit írnék, hogy ''na meg a nagy lóxxxxt'', de nem vagyok. PC hangszóróknál valóban ez az arány, de akár egy gumilabda is megkaphatná a THX minősítést, ha Lucas bácsi elég dollárt kapna a gumilabdagyártó multicégtől.
Szóval ennek nézz utána, mert egyáltalán nem az a helyzet, ami a te fejedben van. :)

while (!sleep) sheep++;

(#618) Csabesz_45 válasza emvy (#617) üzenetére


Csabesz_45
csendes tag

Azért ez túlzás, én csak tényeket írtam le aminek van valóság alapja. De ha amit te mondasz igaz lenne akkor minden bizonnyal összes creative és logitech hangszóróra odaírnák hogy thx de ez nem így van amit meg is értek.

(#619) eastsider válasza Csabesz_45 (#618) üzenetére


eastsider
nagyúr

honnan gondolod, h nem lefizetésen alapszik?

ezt nem teszik ki a creative meg a logi honlapjára 70 pontos betűmérettel
ez is vmi minősítés mint az EAX az meg creative asszem :)

(#620) krystman válasza h_and (#601) üzenetére


krystman
őstag

Bocs a késői válaszért.Igen.Adtak hozzá átalakítót DVD-hez és konzolokhoz is.Még egyszer.Nagyon megéri az árát.Ja!Én is az Extrem Digitaltól rendeltem meg.10.200.-ft volt és teljesen ingyen szállították ki.Pedig én vidéki vagyok.

(#621) paramparya válasza eastsider (#619) üzenetére


paramparya
őstag

EAX nem minősítés, hanem effektek.

(#622) eastsider válasza paramparya (#621) üzenetére


eastsider
nagyúr

jah igaz
a lapom integráltja vágja :D
szoktam vele hülyülni, h pölö benyomom, h water, és tök úgy hangzik tényleg mintha vízben lenne a zene :D
egyszer véletlen úgyhagytam játék előtt :D :Y :DD

(#623) emvy válasza Csabesz_45 (#618) üzenetére


emvy
nagyúr

Szerinted egy húszezer forintos, árához mérten elfogadható, de objektíve irgalmatlan sz#r hangrendszer bármit képes visszaadni a moziélményből? Hát nem - sajnos. Ezek a cuccok bizonyos frekvenciasávokban +10-15 dB-s kiemeléssekel-csillapítással dolgoznak, rendkívül magas a torzításuk. A Creative és a Logi is azért nem rakja rá mindegyik cuccára, hogy differenciálja őket, különböző vásárlókört érjen el velük. Az emberek szónikus műveltsége rendkívül alacsony, a legtöbben a fent említett 10 dB-s kiemelést nem ismerik fel. Nem azért, mert rossz a fülük, hanem mert nem figyelnek oda rá. Némi ''tanulás'' után egyből rájön mindenki.

while (!sleep) sheep++;

(#624) Csabesz_45 válasza emvy (#623) üzenetére


Csabesz_45
csendes tag

2.1 nem is arra való hogy 5.1-es hanggal rendelkező filmeket nézzel vele, célnak megfelel ha nincs 5.1, de lagalább az a 2.1 rendesen szóljon. De ha ez szar akkor a pc hangszórók nagy részét nem is lehetne minősíteni annyira rosszak. Ha veszel mondjuk egy házimozi rendszert 80000-100000 Ft-ért azok meg se közelítik ezt a tiszta hangzást, az össze tartományban vannak hiányosságaik.

A hűde jó az meg megfizethetetlen, sonyból van olyan hangszóró amiből 1 pár 2 milla, na ez biztos jobb, sokkal jobb de ki vesz ilyet?

(#625) emvy válasza Csabesz_45 (#624) üzenetére


emvy
nagyúr

Sztereó rendszert 100000 forintból könnyű összehozni. Jót, mármint.

while (!sleep) sheep++;

(#626) neduddki válasza Csabesz_45 (#624) üzenetére


neduddki
nagyúr

hi!

aZ emlegetett hazimozirendszerekhez ennyit: [link] elso es utolso...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#627) vcsabesz


vcsabesz
tag

Sziasztok!

Hangminőségre milyen ez a logitech x230-as szett? Azt már sokan írtátok, hogy a szub nagyot üt de kíváncsi lennék, hogy mennyire jók a közép és magas hangjai.

(#628) eastsider válasza vcsabesz (#627) üzenetére


eastsider
nagyúr

na erre én iskiváncsi lennék, van egy teszt hwt-n csak hirtelen nem találom

viszont ezt találtam: :)
[link]
bár nem sokat ér

tesztet megtaláltam: :D
[link]

[Szerkesztve]

(#629) Interceptor


Interceptor
addikt

Hi!

A Creative SBS 380 2.1 ről mi a véleményetek?Filmnézéshez kéne,fontos lenne hogy a mélyet is jól kihozza.Érdemes ilyet venni?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#630) -=Lord Tom=- válasza vcsabesz (#627) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

Nagyon szép hangja van sztem, én mindenkinek csak ajánlani tudom...

(#631) krystman válasza vcsabesz (#627) üzenetére


krystman
őstag

A magasak szerintem nagyon szépen szólnak.Én teljesen lehidaltam,hogy milyen magas hangok jönnek ki belőle.Magasból nincs hiány benne.Közép is szépen szól.

(#632) emitter


emitter
őstag

Sziasztok!

max 6-8 ezer Huf alatt szeretnék venni lehetőleg 2.1-es szettet, mit tudtok ajánlani?
erről vélemény? [link]

előre is köszi!

amúgy mit lehet tudni ezekről a hipervékony sztereó hangszórókról? minőségben is vannak olyan jók, mint dizájnban?

(#633) emitter válasza emitter (#632) üzenetére


emitter
őstag

még ezek is szóba jöhetnek, legalábbis külsőre mindegyik tetszetős...
[link]

szerk: meg ez is [link] SW-Flat2.1 500 -> 7800Ft

[Szerkesztve]

(#634) emitter válasza emitter (#633) üzenetére


emitter
őstag

egy reggeli up!

visszaolvasva látom, hogy a Logitech X230-at az alsókategória királyának tartjátok - ez azt jelenti, hogy az általam nézegetett cuccok nyomába sem erednek?

nekem nagyon tetszik dizájnra a Genius SW-Flat2.1 500-as modell, és pont szépen beférne vékonyságával az asztalomra... viszont a frekitartománya nem túl jó, meg hát a mély része is tök vékony, nem tudom, hogy jól vissza tudja-e adni a mélyeket ezzel a technológiával :U

(#635) emitter válasza emitter (#634) üzenetére


emitter
őstag

esti up!

(#636) emitter válasza emitter (#635) üzenetére


emitter
őstag

ömm, lehet, h leteszek róla, és inkább gyűjtök még egy jobb mikro-hifire... csak az pár tizessel följebb van :U

szerk: ja azért lenne jó a hifi mert ha van aux-bemenete, rá tudnám kötni a pc-t, é megspórolnék egy ilyen aktív hangfalszettet

[Szerkesztve]

(#637) eastsider


eastsider
nagyúr

megjött az x-230 :R
basszust komolyan tolja, csak a DSUB nekem pöttyet rövid

[Szerkesztve]

(#638) Alex91 válasza emitter (#636) üzenetére


Alex91
félisten

http://prohardver.hu/c.php?mod=20&id=882

Na, ilyet vegyel! :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#639) emitter válasza Alex91 (#638) üzenetére


emitter
őstag

elhiszem h király a hangja, de nekem sajna szűkebbre van szabva a pénztárcám :( max egy 10 ropit szánnék ilyesmire

(#640) lajos001 válasza emitter (#639) üzenetére


lajos001
aktív tag

Én viszont erősen gondolkodom rajta! :F

(#641) Alex91 válasza lajos001 (#640) üzenetére


Alex91
félisten

Nem tudom, hogy mashoz kepest hogyan szol, de en megvagyok vele elegedve :). Lehet, hogy olcsobb hangfal is hozza ezt a minoseget, de en igy utolag mar nem sajnalom a ra kifizetett penzt...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#642) canniball válasza Alex91 (#638) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem kétlem hogy a maga kategóriájában jó, de ebből az összegből két 2.1-t is meg lehet venni...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#643) Alex91 válasza canniball (#642) üzenetére


Alex91
félisten

A .1 nelkul is jol szol :D!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#644) eastsider válasza eastsider (#637) üzenetére


eastsider
nagyúr

visszatérve az X-230-ra nagyion komoly az egész :R
baszus nincs eltúlozva pont jó (oblivionba tesztelve :D )
a szatelitek elején ilyen háló van, tök jól néz ki :D tényleg nem fából vannak, de a mélynyomó igen, viszont a szatelitek nagyon jó minőségű műanyagból vannak
nem recseg max hangerön és basson se és töik tiszták úgy is a hangok :R

[Szerkesztve]

(#645) canniball válasza Alex91 (#643) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem kétlem, nem is a .1 létéről vagy nem létéről szólt a hsz.-m, hanem arról, ami a Ft elé van írva. :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#646) lajos001 válasza canniball (#642) üzenetére


lajos001
aktív tag

Természetesen, sőt 5db. virslit is! ;) És akkor még marad 20 rongyod meg a csend, mivel utálod hallgatni őket. ;]

Sajnos most nincs időm, hogy meghallgassam, de ha kicsit is jobban szól mint a Z3 akkor gondolkodás nélkül megveszem.

[Szerkesztve]

(#647) emitter válasza lajos001 (#646) üzenetére


emitter
őstag

tényleg nem értem - ennyi pénzből az ember már két normális fa hangfalat vesz, mondjuk 20-as mélynyomókkal, stb. Én a pc-m mellé nem vennék ennyiért hangfalat.. [no offense]

(#648) canniball válasza lajos001 (#646) üzenetére


canniball
nagyúr

''És akkor még marad 20 rongyod meg a csend, mivel utálod hallgatni őket.''
Ezt nem igazán értem... :F

Minden esetre egy ilyen Klipsch cucc 25 ropi, egy Logitech z3 pedig megvan 15-ből. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#649) lajos001 válasza canniball (#648) üzenetére


lajos001
aktív tag

Azzal azt akartam mondani, hogy lehet venni olcsó cuccot, de minek ha olyan minősége van, hogy nincs kedved hallgatni.
Ahogy olvastam a z3 már nem az a gyenge kategória, de ha 25-ért kapok jobb hangú hangfalakat akkor megveszem. Ennyit még szánok rá.

[Szerkesztve]

(#650) canniball válasza lajos001 (#649) üzenetére


canniball
nagyúr

''...lehet venni olcsó cuccot, de minek ha olyan minősége van, hogy nincs kedved hallgatni.''
Hát az olcsóság elég relatív. A 15k-ért már kapható z3-mam a 25k-s Klipsch-hez képest olcsó és mégis van kedvem hallgatni...nem is kicsi. :D
Ha tudod hallgasd meg őket (illetve minél többet) és dönts ez alapján! ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.