Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Ndruu válasza 3aTi3 (#1450) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

nekem a Z-3-mal sosem volt ilyen problémám... egy hatos elosztóról megy a gép, a monitor, a hangszóró, a telefontöltő, a nyomtató, meg egy dvd lejátszó... egyik sem nagy fogyasztó (legalább is a hűtővel nem ér fel a teljesítményük...), de sosem pattogott... a Z-5300 sem pattog, pedig az régebbi széria :)

- vagy cseréld le az elosztót (ha vmi teszkós akkor mindenképpen)
- vagy át kell dugni a hűtőt máshova (vagy a hangszórót)

Harrrr!!!!

(#1452) wid22


wid22
aktív tag

Creative SBS 380 2.1 Ez milyen? Ismeri valaki?

SBS mit jelent?

(#1453) Ndruu válasza wid22 (#1452) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Creative SBS 380
a Creative az SBS-sel a kis méretű és teljesítményű hangszóróit jelöli, legyen az 2.0 vagy 2.1, vagy akár 5.1... viszonylag kompaktak és a szatellitek általában slim design-nal rendelkeznek

nem tudom mire kell, de gondolom nem őrjítő hangorkánra vágysz, ha ilyet szemeltél ki (2 * 3W + 6W = 12W) az ára 5-6 ezer forint között mozog, teljesítményben kicsit nagyobb a Creative P380 (29W) 7-8 ezerért már kapható (jól lement az ára... igaz nem mai darab:) de szépen szól )
Logitech is rendelkezik kis teljesítményű hangszórókkal (S200, S220, de ezek nem sokat érnek...) inkább akkor a legkisebb X, a Logitech X-210 (25W) elég szépen szól (meglepően szépen a méretéhez képest) és 6-7 ezer forint körül már ő is beszerezhető

Harrrr!!!!

(#1454) wid22 válasza Ndruu (#1453) üzenetére


wid22
aktív tag

Kösz a választ nálunk pécsen már csak SBS 380 van nincs másik 5200 fr árba jó. 15 négyzetméteres szobába lenne a hangerö se lényeges szépen szóljon az a lényeg.

[Szerkesztve]

(#1455) Ndruu válasza wid22 (#1454) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

15nm az nem olyan kicsi ( a hangszóró méreteihez és teljesítményéhez mérve ), de sztem 12W egy (3*5m-es szobába) lehet hogy kevés lesz... főleg úgy, hogy a szatellitek 3W-ot tudnak fejenként, ez nem sokkal több, mint egy Sokol rádió hangszórójának teljesítménye, de mondjuk ha (nem hiperszuperultramodern) TV mellé menne a kicsike kiegészítő hangszórónak, akkor arra sztem elég... vagy ha csak egy MP3 lejátszó fogja meghajtani, akkor is jó

mondjuk mindezt én írom, aki 280W-tal nem tud mit kezdeni, de előtte egy Logitech Z-3 volt, ami a 40W-jával nem volt elég (egy szobát beszólt (kb. 9-10nm) de a másikban már nem nagyon lehetett hallani (persze teljesen mások az igényeink, így nem mondhatom meg neked, hogy mi lenne jó számodra, csak találgatok)

mindenesetre ahogy írtad, hogy nem a hangerő a lényeg, úgy minden bizonnyal elégnek kell lennie a kis SBS 380-nak (sztem tiszta hangja van, igaz az SBS 380-at még nem hallottam szólni, de a Creative márkából már nem egy fajtát hallottam, így állítom, hogy szép hangjuk szokott lenni)

ha van rá ott lehetőség, akkor hallgasd meg, és utána dönts... általában ez jól bevált módszer, mert ha esetleg nem tetszik a hangja, akkor még mindig mondhatod azt, hogy köszönöm nem! ;)

sok sikert a választáshoz!

ja és írd majd meg a véleményedet róla (kíváncsi vagyok rá)

Ndruu

Harrrr!!!!

(#1456) Viktor77 válasza Ndruu (#1449) üzenetére


Viktor77
titán

Jó, hogy mutattad a linket, mert a 2.0-ás hangfalaknál a lap alján megláttam az 1250X utódját (amivel én veszettül meg vagyok elégedve), a 2000X-et. Hát, gyönyörű.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1457) Ndruu válasza Viktor77 (#1456) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

tényleg gyönyörű darab ez a 2000X... nem is láttam ezt az oldalon... sztem az ára is jól fog alakulni (13-15k közé árazzák, ha el akarják majd adni...) szép darab valóban :C

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1458) wid22 válasza Viktor77 (#1456) üzenetére


wid22
aktív tag

Én is nézegetek egy Genius HF 1250x t de nincs mély nyomoja nem gond attol még jól szól? Nekem X 230 s om van a gyerenek akarok játékra meg zenére normális hangfalat. Ez jó lenne? 5000ft lenne használtan. Csak a mélynyomó hiánya aggaszt.

(#1459) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Üdv!

Most állok majd hangfalvásárlás előtt, és érdekelne hogy ti milyet ajánlotok. 15-17e Ft-om lenne rá, egy 4-5 éves genius 4.1-em van, annál rosszabbat nem szeretnék venni. Zenére, filmezésre elég a 2.1, vagy nézzek inkább 5.1-et? A 2.0-ások is tetszenek, ott csak a mélynyomó hiánya aggaszt, szeretem ha egy hangszóró a mélyebb frekiket is tolja vmilyen szinten, minél lineárisabban. (Mondjuk tudom hogy ennyi pénzért örülhetek ha már az egyik elfogadhatóan teljesül.) Szóval Ti mire szavaztok, milyen hangfalra? :)

(#1460) WN31RD válasza Bazsee71 (#1459) üzenetére


WN31RD
addikt

A zenék túlnyomó többsége úgyis csak két csatornás, tehát ha ez a fő szempont, akkor abszolút fölösleges a sok.1. A filmek többsége is bőven élvezhető sztereoban, ráadásul, ha esetleg mp3-as divxekről van szó jellemzően, akkor ugye megint fel sem merül a sok.1.

A mélynyomó hiányáról lásd az 5.1-es topicban írtakat: Csak a saját füleddel döntheted ezt el.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#1461) Bazsee71 válasza WN31RD (#1460) üzenetére


Bazsee71
őstag

Akkor áthozom ide a kérdést. Bp-en hova érdemes elmenni hallgatózni, milyen üzletekben? Nem rég vagyok fent, így nem igazán tudom, időm meg nincs mindenhova elmenni. :F

(#1462) TomBoy1986 válasza Bazsee71 (#1459) üzenetére


TomBoy1986
veterán

2.1-esben ezek vannak 18K-n belül, amik érdmesek a megvásárlásra:

[link]
[link]

És van a Creativenak is jó cucca, de azt nem találtam árlistában.

Amúgy ha picit többet is ki tudsz szorítani, akkor ezt javaslom: [link] (én 27K-ért vettem tavaly)
Kissé hiányzik a közép belőle, de a mély kárpótolja nagyon is :)

Vagy ez: [link] (Saturnban meg tudod hallgatni).

[Szerkesztve]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#1463) Bazsee71 válasza TomBoy1986 (#1462) üzenetére


Bazsee71
őstag

Köszi szépen! Annak a Creative-nak leírnád azért a típusát? Csak mert akkor azt is felírom a listára. :)

(#1464) WN31RD válasza Bazsee71 (#1461) üzenetére


WN31RD
addikt

Szerintem ismerőshöz érdemes menni. Hacsak nem sok 100e-ért veszel hifit, nemigen találsz olyan helyet, ahol normálisan meghallgathatod a cuccokat.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#1465) TomBoy1986 válasza Bazsee71 (#1463) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Meglepő volt számomra, mikor hallottam, de nagyon szépen szól (rokonom vett egy ilyet)

[link]

És az ennél erősebb I-Trigue-k is jók lehetnek :)

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#1466) Bazsee71 válasza WN31RD (#1464) üzenetére


Bazsee71
őstag

Ez itt a gubanc, hogy itt még egy ismerős sincs....de majd megoldom valahogy! Igazából az időhiány a gondom. :F

(#1467) TomBoy1986 válasza Bazsee71 (#1466) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Másikban is mondtam, hogy a Media Marktban és a Saturnban érdmes hallgatózni. Sok ki van állítva, de vásárolni nem szabad ott, mert sokkal drágább.

Tehát meghallgatod, s elmész :D

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#1468) WN31RD válasza Bazsee71 (#1466) üzenetére


WN31RD
addikt

Hát igen... Vehetsz jó hangfalat (de szinte bármire igaz ez) hosszas utánajárással, sok idő és energia befektetésével, vagy igen sok pénzért, vagy akkor, ha óriási mázlid van. Válassz egyet! :D

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#1469) Bazsee71 válasza TomBoy1986 (#1465) üzenetére


Bazsee71
őstag

Nem lehet hogy ez az utódja és már csak ez van:[link]?

mod.: találtam egy helyen 3200-ast:[link]

[Szerkesztve]

(#1470) Bazsee71 válasza TomBoy1986 (#1467) üzenetére


Bazsee71
őstag

Alapból úgy álltam hozzá hogy nem veszek ezeken a helyeken, pl a MM-ban a genius 5.1-ese 40e Ft volt...horror. :W

(#1471) TomBoy1986 válasza Bazsee71 (#1469) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Ezek egyszerre jelentek meg, de biztosan használható kis hangfal.

Amúgy panelben lakik és a szomszéd már néhányszor átjött szólni neki, hogy hangos a cucca.

Tudom, Geniusom is van a DVD-hez (DHT-510, az első fadobozos Genius), s én is 24.5K-ért vettem lassan 2 éve. Aztán bemegyek a Saturnba 1 évvel ezelőtt, s meglátom, hogy 34K :DD :C

[Szerkesztve]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#1472) Viktor77 válasza wid22 (#1458) üzenetére


Viktor77
titán

Ne aggasszon.

Én elektronikus tánczenét és rap-et hallgatok (ahol ugye nem hátrány a sok mély), és mégis bőven elégnek találom. Egy 12-15 nm-es szobát bőven beszól, hogy a saját hangod nem fogod hallani. Azért két 13cm-es mélyközép az nem semmi. Full fa az egész, nagyon igényes a megjelenése is. Egyetlen hátránya, hogy elég nagy, így kisebb asztalokon nem nagyon fér el. Ha nincs hely egy mélynyomónak, akkor a legjobb választás.

Írtad, hogy használtan. Akkor esetleg meg tudod hallgatni és az alapján dönteni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1473) wid22 válasza Viktor77 (#1472) üzenetére


wid22
aktív tag

Ja mondta a srác hogy halgassam meg de majd akkor ithon ha tényleg jól szól. Majd az asztal mellé rakom mert pici azasztal ép elfér rajta a billentyü.

(#1474) zsoleer


zsoleer
senior tag

sziasztok!

kéne nekem 1 kis segitség hogy mit tudtok az:SONICGEAR EVO 5 tipusu hangfalrol külsöre nagyon bejön de nem tudom milyen hogy szol milyen a teljesitmény stb tud valaki rola valamit?? köszi

(#1475) fradi81 válasza zsoleer (#1474) üzenetére


fradi81
veterán

Nem a külső számít, inkább márkásat vegyél. vagy egy olcsó erősítő+olcsó hangfalak még mindig sokkal jobban jársz :)

moto g72, Ninebot d28e

(#1476) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Egyre jobban meg vagyok kavarodva....végigolvastam a fórumot, de csak tanácstalanabb vagyok. Már nem tudom hogy mi jobb, z3 vagy z4, creative-ok ehhez képest hogy szerepelnek, hogy teljesít mélyhangoknál az 1250x, már az is átfutott az agyamon hogy legyen e x530-as...holnap reggel asszem nyakamba veszem a várost, de ha valaki tudna még vmi nagyon frankó infóval szolgálni, annak nagyon örülnék, mert nagy most a káosz. :B

Pár napja laptopról hallgatom a zenét, szóval képzelhetitek....igaz hogy Altec Lansing hangszórók vannak benne, na de akkor is! :)

(#1477) Bazsee71 válasza Bazsee71 (#1476) üzenetére


Bazsee71
őstag

A körbenézés nem jött össze, szóval a helyzet változatlan...

(#1478) Bazsee71 válasza Bazsee71 (#1477) üzenetére


Bazsee71
őstag

Senki többet? :F

(#1479) Ndruu válasza Bazsee71 (#1478) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

úgyis neked kell eldönteni, nem rajtunk fog múlni, hogy mit választasz...

1. először is azt döntsd el, hogy elég a sztereó is, vagy kell az 5.1-es térhangzás...

2. mire van szükséged, mire használnád, mekkora basszus kell, vagy ha az nem lényeg, akkor mennyire legyen egyenletes a hangzás, stb, stb...

3. ha ez megvan és úgy döntöttél, hogy elég a sztereó, akkor jöhetnek szóba a Logitech X-230, Logitech Z-3, Logitech Z-4, Creative P380, Inspire szériából pár darab, Genius SP-HF 1250X

- Logitech Z-3 és Z-4 nagyjából ugyanúgy szólnak... nagyjából...
- Logitech X-230 elég jól szól, tiszta a hangja, de nem olyan egetverő benne a basszus, szerintem
- Creative P380 nagyon el van találva, bár kicsit öreg darab, de összességében szép a hangja, és a többi Inspire is nagyjából úgy szól, mint a P380, ha nem jobban...
- Genius SP-HF1250X-ről meg kb 100hsz-sal visszább találsz egy elég jó leírást... nem egetrengető a basszusa, de az összképe szép, tiszta, egyenletes, hangereje is megfelelő állítólag

- az X-530 más tészta, mert 5.1, de elég jó hangja van sztem... egyik barátomnak ilyen van, és egy kisebb ''házibulit'' már átélt... tiszta magasai, elég jó közepei, és jó mélye van (értem ez alatt, hogy nem torzít, de csodát ettől se várj...) hangerő bőven elég (főleg panelbe... oda még sok is...) 60%-nál már nem nagyon lehet hallani a másik beszédét...

jobb lenne, ha egy körút során valahova betérve meghallgatnád a kiszemelt alanyokat, úgy a biztos...

próbáltam összefoglalni, de ezek mind az én véleményeim (és lehet, hogy különbözik a hallásunk)

viszonyítási alapul amiket élőben hallottam :
- Z-3 : ilyenem volt egy évig
- Z-4 : boltban hallottam, tényleg közel azonos a hangja a Z-3-éval... különbség a design és a távirányítón lévő basszus szabályzó (a Z-3-mon a mélynyomón van...)
- P380 : ilyenem is volt 1,5 évig (szerettem, csak aztán váltottam az erősebb basszusú Z-3-ra)
- X-530 : erről elmeséltem már...
- X-230 : ugyanaz mint az X-530, csak kisebb teljesítménnyel
- 1250X : nem hallottam még élőben, de egy ekkora szörnytől elvárható a szép hang... ha kell és lehet akkor Viktorhoz átugrok és meghallgatom neked :D na jó csak viccelek... (ha ez tetszik akkor Viktor77-nek elvileg ilyen van, ő ír róla véleményt

remélem összefoglaltam... Sok sikert a vásárláshoz!
Ndruu

[Szerkesztve]

Harrrr!!!!

(#1480) Bazsee71 válasza Ndruu (#1479) üzenetére


Bazsee71
őstag

Köszi szépen, sokat segít! 1250x-re lennék kíváncsi, lehet utána járok. Még egy kérdés: Creative-oknál melyik jobb mondjuk a Logitech Z4-nél?

(#1481) Ndruu válasza Bazsee71 (#1480) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

1250X-et elég kevés helyen lehet meghallgatni, mert én még nem láttam nagyobb áruházakban kirakva... ha van ott Kaposvár környékén vki akinek van, akkor beszélj meg vele egy talit és hallgasd meg élőben...

Creative I-Trigue 3300 vagy Creative I-Trigue 3400... ezek vannak a Z-4-gyel egy teljesítmény-szinten, valahol olvastam hogy a 3300-nak elég jó adottságai vannak...

3300 : [link]
3400 : [link]

Harrrr!!!!

(#1482) Bazsee71 válasza Ndruu (#1481) üzenetére


Bazsee71
őstag

Köszi, mivel a Genius-t nem tudom meghallgatni (nagy vszínűséggel), ezért azzal nem nagyon foglalkozom, nem akarok zsákbamacskát. Bp-en tanulok, szóval lehetőségem van körbenézni, időm nincs nagyon. De a héten alakul valami, akármelyik lesz a befutó, beszámolok róla. :)

(#1483) Bazsee71 válasza Ndruu (#1481) üzenetére


Bazsee71
őstag

Uhh, ez a 3300-as nagyon bejön, de nemigen lehet már kapni. :(

(#1484) wid22


wid22
aktív tag

Én javaslom aGeniust mégha Denius akkor is ma vettem és valami eszméletlenül szól a 1250X röl van szó a X230 X530 HIFI erösitö hangfalal ezeket elnyomja hangzásba és hangeröben egyaránt,
[link]
Reklámnélkül eldöntöd kell e . Én csak ajánlom meghallgatás után.

(#1485) sgergi válasza Bazsee71 (#1482) üzenetére


sgergi
veterán

Érdekes módon ma láttam a Westendben lévő MM-ben kirakva Genius 1250x-et, és ki is lehet próbálni.

(#1486) Bazsee71 válasza wid22 (#1484) üzenetére


Bazsee71
őstag

Itt Bp-en kéne találnom vmi helyet ahol meg lehet hallgatni, igazából a basszust (tudom, nem ez a lényeg, de ha már ennyi pénzért nem is audiofil, legalább dübörögjön) tartom így láttatlanban a gyenge pontjának. Esetleg egy rövid élménybeszámolót ha írnál Te is. :B

(#1487) Bazsee71 válasza sgergi (#1485) üzenetére


Bazsee71
őstag

Akkor holnap lehet hogy célba veszem a westendet, lesz rá egy kis időm ha minden jól megy, köszi a tippet!! :R

(#1488) wid22


wid22
aktív tag

A megadott linken ingyen kiszálitják bárhova.
És van mély ha kell dübörög. At Audi Hifi t simán lrnyomja tisztán is szól hangosan és jó a mély is.

(#1489) Bazsee71 válasza wid22 (#1488) üzenetére


Bazsee71
őstag

Jaja azt néztem, de pl Hammon-nál jóval olcsóbban van, egy kis buszozás meg megér annyit, ha az lesz. Majd meghallgatom, viszonyítok, és akkor már világos lesz minden. :)

(#1490) Viktor77 válasza Bazsee71 (#1489) üzenetére


Viktor77
titán

Én is Hammonnál vettem annó.

Viszont a buszozásba számold bele, hogy nem kis hangfalakról van szó, a dobozáról meg nem is beszélve. Én is kocsival mentem érte. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1491) Bazsee71 válasza Viktor77 (#1490) üzenetére


Bazsee71
őstag

Gondoltam rá, de lenne segítségem. :U

Holnap megyek hallgatózni, ha esetleg pont ezt a párost nem sikerülne meghallgatnom: Z3 v Z4? Megér a Z4 3400 Ft-tal többet? Előre is köszi! :R

[Szerkesztve]

(#1492) Bazsee71 válasza Bazsee71 (#1491) üzenetére


Bazsee71
őstag

Hát persze hogy nem tudtam meghallgatni...ma egésznapos leltár van. :(((

(#1493) Bazsee71 válasza Bazsee71 (#1492) üzenetére


Bazsee71
őstag

Elhelyezési és praktikussági okokból kifolyólag egy Z4-est rendeltem, jövő héten elvileg meg is lesz, tesztelés után majd írok róla beszámolót. ;)

(#1494) zsoleer


zsoleer
senior tag

hello
kéne 1 kis segitség nem találok nagyon infot a sonicgear evo 7 modeljérol illetve az ego 6-rol továbbá a genius swi-2.1 1100 illetve a creative t3100 szerintek melyiket érdemes megvenni köszi elöre is

(#1495) dogó


dogó
csendes tag

Természetes hogy LOGITECH X230 2.1 verhetetlen ebben az árban hangzásban.

(#1496) Damage


Damage
senior tag

Laptop mellé szeretnék egy aránylag normális hangszórópárost, vagy 2.1-es rendszert. Asztali gépem mellé egy Genius SW 5.1 HT-t használok, amivel teljesen meg vagyok elégedve. Hasonló erővel rendelkezőt szeretnék a másik gép mellé. Meghallgattam élőben a Logitech Z3, Z4, és Z2300-ast. Előbbi kettőnek a kis hangszóróját elég gyengének találtam, a mély jól szólt. A Z2300 sem szólt akkorát, mint amennyibe kerül. A Genius 1250x elég jól szólt és méretes hangfalpár. Azon gondolkozom, hogy megvárom a ''nagytesót'', a 2000X-et, ami már 60W-os. Nem tud valaki bővebb infot vele kapcsolatban, lehet már valahol itthon kapni? Esetleg számtechboltosok nem tudják, hogy mikora várható? Csehországban található boltok árlistáján már láttam szereplni, átszámítva 10-12 ezer Ft-ért. Ez szerintem elég korrekt ár érte.
A Logitech (habár nagy favorit nálam bill. és egerek terén) számomra csalódás volt. Ugyanúgy a Cambridge és Altec is. Lehet, hogy a felső kategóriás cuccai jól szólnak, de egy hangfal párért vagy 2.1-es rendszerértnem szeretnék 30 ezret vagy többet kiadni. A Klipsch is ezért esett ki nálam.
Infokat kérnék a Genius 2000X megjelenésével kapcsolatban. Jelezzetek, ha meglátjátok itthon! Előre is kösz'...

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#1497) Cyrin válasza Damage (#1496) üzenetére


Cyrin
addikt

Nagy durranás lesz ez a 2000x ezért az árért.

(#1498) Damage válasza Cyrin (#1497) üzenetére


Damage
senior tag

Én is így gondolom, csak legyen itthon nem szürkeimportból...
Mikor lesz itthon és hol?!

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#1499) TomBoy1986 válasza Damage (#1496) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Nekem van Z-2300-am és Genius DHT-510-em is, s a Genius hangereje sehol sincs a Logitechéhez képest (torzításmentesre gondolok).

Ráadásul a Logitechet (Mistralban) 27.5K-ért vettem, míg a Geniust 24.5K-ért... :U

Viszont tagadhatatlanul hiányzik az erős közép a Logitechből.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#1500) Damage válasza TomBoy1986 (#1499) üzenetére


Damage
senior tag

34 ezer alatt nem lehet most Z2300-at venni, egy dolog, hogy mennyiért jutottál hozzá anno. Én meghallgattam és teljesen máshogy látom (hallom). A Z2300-as mélye dübörög, a szatelitek meg erősen felejtősek. THX ide vagy oda, a Genius 1250X-e jobban (szebben) szólt és az 5.1 (DHT-510) meg erősen alázta. Lehet, hogy az én fülemmel van a gond, nem tudom. Saját szubjektív tapasztalat. Nem akarom a Logitechet fikázni, hiszen erőteljesen húz a szívem ez a márka felé. Egér, klaviatúra stb. A Genius-t soha nem szerettem és nem soroltam a felsőbb márkák között. Mégis jobban szól szerintem. Ezért is jelenthetem ki, minden előítélet és elfogultság nélkül, hogy jobban szól a Genius.
Ne haragudj, de az meg egy hülyeség, hogy a DHT 510-es hangereje sehol nincs a Z2300-hoz képest.... Lehet, hogy én fogtam ki egy ''hibás'' Z2300-ast vagy egy tuning Genius-t, de ez utóbbi hangereje lenyomta a Logitech-et (torzításmentesen). Amiket kipróbáltam (original CD-k): Jean Michel Jarre, Samael, Prodigy, CoD, Napalm Death.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.