Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) RedWing válasza SSlyTR (#1899) üzenetére


RedWing
aktív tag

Sonic-ot én sem ajánlom! Nagyon gagyi!
Én kellemesen csalódtam a Genius-ban, jó hangja volt. A Logi sem rossz választás. Ha több mélyet szeretnél, akkor mindenképp Logi. 2000X-re várni szerintem felesleges. Annyival nem lesz jobb/másabb. Én a Logit venném ezek közül. (nálam inkább 2.1 mint 2.0 jön be, na jó, igazából 5.1 :B ) Esetleg hallgas meg egy Z-2300-at is.

[ Szerkesztve ]

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#1902) Ndruu válasza RedWing (#1901) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Egy pécsi boltban van Genius SP-HF 2000X... 9600Ft (Genius 2.0 topikban több indo van róla, az egyik fórumtárs jóvoltából)

Harrrr!!!!

(#1903) RedWing válasza Ndruu (#1902) üzenetére


RedWing
aktív tag

Hát nem tudom, én akkor is inkább a Logi 2.1-et venném! :B :R

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#1904) TomBoy1986 válasza RedWing (#1903) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Pedig a Z-4 és Z-3 nem éri meg az árát :(

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#1905) RedWing válasza TomBoy1986 (#1904) üzenetére


RedWing
aktív tag

Ezzel tisztában vagyok! A felkínált lehetőségekre mondtam, h. azokból a Logi-t venném.
Az már más kérdés, h. milyen ár/érték arányú a cucc...
:B :R

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#1906) Aranygyerek


Aranygyerek
aktív tag

Na ma megérkezett a Creative Inspire T3100.Nagyon meglepett a hangja és a külseje.Jó szívvel tudom ajánlani mostantól.Én 9 kft alatt jutottam hozzá.

Privire válaszolni illik.

(#1907) Kami11


Kami11
őstag

A Razer is beszállt a hangfal üzlebe! Új termékük:
Razer Mako 2.1

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1908) Ronnie12


Ronnie12
tag

Szerintetek zenehallgatáshoz (leginkább mp3, néha Lossless) és filmnézéshez érdemes 5.1-es hangfalat venni, vagy elég a 2.1 is? Elég nagy szobám van, tehát az 5.1 nem fog olyan jól szólni, ugyanis csak úgy tudom elrendezni őket, hogy viszonylag messze lennének egymástól. A térhatáson kívül minőségben van különbség egy Logitech X-230 2.1 és egy Logitech X-530 5.1 között?

(#1909) Ndruu válasza Ronnie12 (#1908) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Minőségben nincs különbség a 230 és az 530 között, teljesítményben egy kicsit nagyobb, mert 5.1, de hangminőségben teljesen egyformák. Térhatást leszámítva. (Normális térhanghoz kell egy olyan hangkártya, ami rendesen kiosztja a hátsó hangszórókra is a jelet. Néha az alaplapiak ezt nem tudják, vagy maga a rendszer nem szeretné:D Mókás egy állat ez az 530)

Harrrr!!!!

(#1910) Ronnie12 válasza Ndruu (#1909) üzenetére


Ronnie12
tag

De szerinted melyiket vegyem zenehallgatáshoz és filmnézéshez. Mind a kettőn átlagban ugyanolyan minőségben szól a zene? Vagy valamelyik jobb? Egyébként alaplapi hangkártyával használom majd.

[ Szerkesztve ]

(#1911) Ndruu válasza Ronnie12 (#1910) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szerintem... Szerintem...:F :DDD

Meg kell mondanom, mindig ezt kérdezik tőlem.
"Szerinted mit kellene/melyiket vegyem..."
Mivel nem én fogom hallgatni, ezért neked kell eldöntened, hogy a DVD film nézést vagy a zenehallgatást részesíted előnyben.
Az 5.1 gyakorlatilag felesleges a zenehallgatáshoz (kivéve ha DVD Audio), de filmnézéshez tökéletes.
A 2.1 zenehallgatáshoz bőven elég, filmeket is jól lehet rajta nézni, de a térhangzásnak akkor fújtak.
Az 5.1-nek nagyobb a teljesítménye, tehát ha zenét szeretnél hallgatni rajta, akkor ez a plusz teljesítmény előnyt jelent. (32W vs. 70W)

Ha jó áron találsz X-530-at, akkor megéri az árát (14-15e újonnan)
X-230 8-9e körül mozog...

Ha jól láttam az adatlapodon, akkor van egy jó P35 chipsetes deszkád, amin elvileg jó integrált hangkártya van, azzal mindenképpen kell, hogy szóljon rendesen az 5.1.;)

Harrrr!!!!

(#1912) Ronnie12 válasza Ndruu (#1911) üzenetére


Ronnie12
tag

Bizony. P35-ös alaplapom van Realtek hangkártyával.Szerintem akkor végül az 5.1-est veszem meg. Mert az alkalmas zenehallgatásra és filmnézésre is.

Köszi a segítséget,
Ronnie

(#1913) Ndruu válasza Ronnie12 (#1912) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Persze, hogy a lényeget felejtettem el mondani...

Ha van rá lehetőséged, akkor próbáld ki valamelyik nagyáruházban a szóban forgó hangrendszereket. Vagy esetleg egy ismerőstől kérd el az 5.1-es rendszerét és próbáld ki a gépeddel.

Mindig ezt szoktam javasolni, hogy meghallgat, dönt, megvesz (csak most kiment a fejemből...).

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1914) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Üdv a topiclakóknak (remélem vannak azért:D ;] )!

Gondolom errefelé igen szokásos lesz a kérdésem. Nem is szeretném elismételni a topic címét mégegyszer. :D

Szóval ne kíméljetek az ötletekkel! Melyik legyen az áldozat?

Árban bizonyos korlátok közt rugalmas vagyok,szóval először tekintsük a legjobbat,aztán onnan majd szépítünk,ha tűréshatáron kívül esne az árcímke:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1915) Alex91 válasza Nyugdíjas (#1914) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

Ezzel kezdjed...! :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1916) Nyugdíjas válasza Alex91 (#1915) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jajj, ne!
Almás cuccokat nekem ne mutassatok!
Sosem tudtam nekik ellenállni,aztán utóbb mindig a pénztárcám bánta a dolgot:DDD ;]

Valószinü ez lesz egyébként. én is ezt nézegettem:DD

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1917) Schanyee


Schanyee
senior tag

Max 20ezer Ft-os kategóriában milyen hangfalat ajánlotok filmnézéshez? Zenére van egy nagyon jól szóló sztereó "rendszerem", amit tuti nem köröz le, de filmezéshez gondoltam kellene valami mélynyomó is, de egy ládát kicsit drága lenne építeni.

Érdemes összekötni a két db kb 90W-os (külön erősítőről üzemelő) hangfalat egy ilyen rendszerrel?

Most eddig a Creative P5800-at néztem ki, illetve nem értem miért drágább mindenhol a T6100. Igazából 2.1-en is gondolkodom, ha van olyan ami ezen az áron lenne és sokkal jobb hangminőséget adna a mélynyomója.

(#1918) SsPL711 válasza Schanyee (#1917) üzenetére


SsPL711
őstag

Szia!

Szerintem nem érdemes összekötnöd a meglévő rendszered egy PC-s hangrendszerrel.
A 90W-os hangfalaidat meg sem fogja közelíteni egy ilyen PC-s rendszer. Ezek a 2.1-es 5.1-es rendszerek szatellit hangszórói nagyon kis teljesítményűek és jó esetben max. 2utasok. Miért nem veszel inkább egy aktív SUB-ot, 30ezerér már elég jókat lehet kapni.
Inkább gyűjts még a 20ezerhez és vegyél egy aktív SUB-ot én ezt ajánlom, de majd a többiek megmondják a frankót :)

Üdv mindenkinek!

SsPL711

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#1919) RedWing válasza Schanyee (#1917) üzenetére


RedWing
aktív tag

Mindenképpen a saját igényeid legyenek a mervadóak! Ha úgy gondolod, h. elegendő a meglévő hangfalaid teljesítménye, minősége, de kevesled a mélyet, akkor inkább egy aktív mély. Ha viszont filmezésnél igényelnéd mondjuk az 5.1-et akkor az említett Creativ-ok is jók lehetnek! Ha teheted hallgasd meg mindenképpen a kiszemelt áldozatokat egy multinál és döntsön a füled! 20k-ig én személy szerint Creative-ot ajánlanék, fa Genius-t ennyiért még nem kapsz. (hozzáteszem én elfogult vagyok a Creative-al! ;) ). Nekem annó egy 2.1 P380-asom volt, erről a szériáról csak jókat tudok mondani! Nagyon jó ár/érték arányú cucc!
De nem tudom eléggé hangsúlyozni, h. a füled döntsön!!! :R

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#1920) Schanyee


Schanyee
senior tag

Hát még mindig nem tudtam dönteni. A kérdésem itt kicsit tovább fejtettem. :B

(#1921) Ndruu válasza Schanyee (#1920) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Egy Logitech Z-5300-hoz mit szólnál? Igaz, hogy használt (nem tudom, hogy állsz a használt cuccokkal), de nagyon jó hangja van, 5.1-es, 280W RMS...
Brekk kollága árulja itt a PH-n, kérdezz rá nála, ha érdekel. Nekem ilyen van, nem bántam meg, hogy megvettem.

Harrrr!!!!

(#1922) shteer válasza Nyugdíjas (#1916) üzenetére


shteer
titán

mert Neked már nem is jó egy X-230 ;]

..szerintem jónak tűnik

(#1923) Schanyee válasza Ndruu (#1921) üzenetére


Schanyee
senior tag

Kösz, hogy szóltál, utánanézek!

Igazából hangfalaknál nem tudom mi romolhat el. A hangerőszabályzó az tudom könnyen romlik, de konkrétan ilyen hangfalakkal még nem volt dolgom, szóval ehhez nem igazán értek. Ezért kétes számomra a használt vétele, de egyébként lehet ilyet választok, mert így sokkal drágább cucchoz juthatok.

(#1924) mmdms válasza Schanyee (#1923) üzenetére


mmdms
addikt

sziasztok!
7-7,5k ért mien 2.1-et ajánlanátok?
esetleg egy linket si szívesen fogadnék az ajánlás mellé, hogy honnan...
üdv:mmdms

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#1925) Ndruu válasza mmdms (#1924) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ilyen árkategóriában legjobb választás (a 2.1-es rendszerek közül) a Creative vagy a Logitech.

Logitech X-210újonnan PH-ról 6kboltból 7,2k
Logitech X-230újonnan most drága, amúgy 8,5k █ használtan itt kérdezd
Creative A300újonnan 7,5k
Creative Inspire P380újonnan 9k körülhasználtan 5k
Creative Inspire T3100újonnan 8khasználtan 7k

Fujitsu-Siemens Soundsystem DS2100
Állítólag ennek is szép hangja van, a topikban találsz róla véleményt.
Meg a többiről is, rövi kis leírást...

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1926) Elydan


Elydan
aktív tag

Nekem egy logitech x230 van már több mint egy éve,és nagyon meg vagyok vele elégedve. Mindenkinek csak ajánlani tudom. (bár tény,hogy a boltban most elég drága...)

(#1927) csusza` válasza Ndruu (#1925) üzenetére


csusza`
senior tag

Ezek közül amiket ajánlottál melyik a "legcombosabb"? Nekem zenére, játszani ill. "mozizni")na jó, inkább filmezni kéne.Logi X-230-at is vegyük hozzá. Mit gondoltok, melyik a legmegfelelőbb? A lényeg, hogy 10e FT-ban megálljon a dolog. :R
Ja és még valami. Létezik olyan, amihez vezeték nélküli táviránytót adnak? Vagy ez inkább az 5.1nél jellemzőbb?

[ Szerkesztve ]

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1928) Ndruu válasza csusza` (#1927) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Logitech X-210 - 25W
Logitech X-230 - 32W
Creative A300 - 21W
Creative Inspire P380 - 29W
Creative Inspire T3100 - 29W

X-230 újonnan most drága, a legjobb ár/érték aránnyal a Creative P380 és T3100 rendelkezik.
Creative P380 bőven megfelel egy kisebb szobába (10-12 m²).

A Creative-nek vannak gyermekbetegségei, erről már beszéltem korábban, a Logitech meg kicsit drágább, mint a Creative.

Távirányítós ebben az árkategóriában nincs. Kb. itt kezdődik

Harrrr!!!!

(#1929) csusza` válasza Ndruu (#1928) üzenetére


csusza`
senior tag

Hát, Logi X-230 és a Crea T3100 között vacilálok erősen. :K

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1930) Gyusz válasza Ndruu (#1928) üzenetére


Gyusz
őstag

Creative-nak milyen gyermekbetegséget említettél? Nagyjából követtem a topikot, de nem emlékszem ilyesmire.

(#1931) Ndruu válasza Gyusz (#1930) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A hangerő-szabályzók szoktak fél-egy év után bekrepálni. Oxidálódik a belső felületük és szabályozás közben recseg. (Ez a gyermekbetegsége...)
Hallottam már P380-nál, A300-nál, meg volt még egy (nem emlékszem a nevére..).

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1932) csusza` válasza Ndruu (#1931) üzenetére


csusza`
senior tag

Te az x-230 és a t3100 közül melyiket vennéd?figyelembe véve az árukat is persze.

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1933) Ndruu válasza csusza` (#1932) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Logitech X-230:
- Egyutas szatellitek
- Mélynyomó: erős, jól összerakott darab, nagyon alacsony frekvenciánál már csak szuszog...
- Hangerő: lehet neki "küldeni" a hangerőt, nagy hangerő mellett érdemes levenni a mélyet.

Creative Inspire T3100:
- Kétutas szatellitek
- Mélynyomó: zenében, játékokban, filmeknél jól teljesít, nagyon alacsony frekvenciánál ez is csak szuszog...
- Hangerő: 7-8-as hangerőszintig lehet feltolni, utána általában torzít (P380), nagy hangerőnél itt is érdemes levenni a basszust.

Az, hogy én melyiket venném, az teljesen mindegy, mert nem én fogom hallgatni. A legjobb ilyenkor az, ha elmegy az ember egy nagy áruházba, ott meghallgatja a kiszemelt áldozatokat (ha van belőle kiállító termék), aztán eldönti, hogy melyiknek van jobb hangja, utána pedig hazamegy és megnézi az interneten, hogy hol a legolcsóbb.
Meghallgat, dönt, megvesz.

Mindkettő jó választás lehet.;)

Harrrr!!!!

(#1934) csusza` válasza Ndruu (#1933) üzenetére


csusza`
senior tag

Meghallgatnám én,de Siófokon csak a Tászkaú' van,mint nagy áruház! :DDD Meg aztán úgy néz ki, hogy postán lenne rendelve a cucc,tehát azért itt érdeklődöm, mi a jobb döntés...

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1935) Ndruu válasza csusza` (#1934) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szinte gondoltam.. Volt már pár érdeklődő, aki vidéki és nem tudta meghallgatni a tesztalanyokat.
Semmi baj ilyenkor. Az marad, hogy egy kis angol tudás segítségével a netet kell böngészni, X-230 review, T3100 review, vásárlói véleményeket keresni, az alapján lehet átlagolni, hogy melyik az igényeknek megfelelőbb.
Remélem egy kis angol tudás van a kezedben, ha nincs, akkor megpróbálhatok segíteni egy kis fordítással.

Harrrr!!!!

(#1936) csusza` válasza Ndruu (#1935) üzenetére


csusza`
senior tag

:) Az angol nem probléma. Neki is kezdek.

Találtam nagyon jó áron egy T3100-ast, konkrétan 10FT-al 7e alatt. Csak Pesten... :W

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1937) Ndruu válasza csusza` (#1936) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, néztem Alvin apróját... Látom ő nem vállalja a postázást... Nekem eddig még nem volt bajom a postával, de ez nem egy kis csomag és nem olcsó a feladása sem.
Én szívesen segítenék, Alvin nincs messze tőlem, de egy ekkora cuccot postázni...

Hát akkor keresgélj, hátha találsz jó áron vmi webshopban...
Sok sikert;)

Harrrr!!!!

(#1938) csusza` válasza Ndruu (#1937) üzenetére


csusza`
senior tag

Köszönöm, remélem szerencsével járok. Na igen a posta. De az a baj, hogy lövésem sincs, hogy tudnék érte elmenni. Ilyenkor egy átok vidéken lakni. :((( Pedig fasza lett volna ennyiért szerintem nagyon.

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1939) csusza` válasza Ndruu (#1937) üzenetére


csusza`
senior tag

Kaptam egy bazijó ajánlatot, a t3100ra 7.8e, az x-230 8.9e. És még lehet, hogy a postát is bevállalják. Nagyon sok ilyenkor a PK?Alvinét gondolkodás nélkül megvenném, ha el tudnék menni Pestre...Így viszont marad továbbra is a fejtörés :W

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1940) Ndruu válasza csusza` (#1939) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

1490Ft a legolcsóbb szállítás postával. (10kg-ig, mert 5kg-nál nehezebb)
Posta oldalán megtalálod a díjszabást...
Akkor Alviné 5990+p.k.-gel lenne 7480, vagy biztosított csomaggal 5990+1690=7680
Éjszaka még ezt számolgattam, de már nem volt erőm beírni...:)

Harrrr!!!!

(#1941) csusza` válasza Ndruu (#1940) üzenetére


csusza`
senior tag

Mily' kedves vagy! :) Nem sokan segítenek ennyit! :C

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1942) mmdms válasza csusza` (#1941) üzenetére


mmdms
addikt

Én is köszönöm a kispénzű vásárlók nevében!!! :)

na ezt NDRUU-nak akartam :DDD

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#1943) csusza` válasza mmdms (#1942) üzenetére


csusza`
senior tag

Nem baj, megköszönted Nekem is! :DDD

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1944) Ndruu válasza mmdms (#1942) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1945) olacs


olacs
csendes tag

Sziasztok!

Valaki valami véleményt tud-e nekem írni egy bizonyos Speedlink Serenity XXL 2.1-es hangfalszettről? A magyar forgalmazó üzletkötője szerint a legjobb, dehát melyik kereskedő nem dícséri a saját portékáját ugyebár :D

Itt egy kép róla:
[link]

A gyártó honlapon fennt vannak a műszaki adatok is

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1946) RedWing válasza olacs (#1945) üzenetére


RedWing
aktív tag

Ém még nem láttam/hallottam sehol, pedig megfordultam mostanában pár helyen...
Meghallgatás nélkül szerintem ne vedd meg! Ennyiért én inkább ezen gondolkoznék el:
[link]
Ez legalább garantált minőség! ;)
De ilyen ár környékén azért kapni bevált darabokat szép számmal:
Logitech X-620; Z-10; Sony SRS-ZP1000

[ Szerkesztve ]

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#1947) olacs válasza RedWing (#1946) üzenetére


olacs
csendes tag

Nemsokára érkezik a boltba egy ilyen Speedlink Serenity, majd leteszteljük a kollégával :C

(#1948) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

20-30.000ft közt milyen hangfalat érdemes megnézni, meghallgatni?

Hugomnak lesz, szoval kell a mély, ezen felül jo lenne ha fa lenne, más kritérium nincs. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1949) Ndruu válasza Dare2Live (#1948) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

20-30k között... Az már az értelmes kategória. Ha 2.1, akkor már minőségi darabokat lehet ennyiért, ha 5.1, akkor használtan vannak nagyon jó cuccok.

2.1-ből:
Ha a teljesítmény a fontos, akkor Logitech Z-2300.
Ha a teljesítmény és a minőség is szempont, valamint egy egyszerű és szép design kell, akkor Altec Lansing MX5021 vagy FX4021.
Ha csak a design fontos, akkor JBL Creature II / Spot / Spyro, de ezek nem dübörögnek annyira. Kicsi a teljesítményük.

5.1-ből:
24-25k-ért lehet használtan Logitech Z-5300-at venni (Brekk mester árulja itt a PH-n).

2.0-ból lehet még Klipsch Promedia Ultra 2.0, ha olcsóbban is jó, akkor Genius 2000X (Genius SP-HF 2000X a teljes neve) (bár ezt nagyon kevés helyen kapni és ha van is, akkor 1-2 nap alatt elkapkodják).

A JBL-t nem ismerem, de nagyon tetszetős darabok. Nem tudom mennyi garancia van rá.
Altec Lansing egy nagyon jó márka, profi cuccok. Szintén nem tudom, mennyi garanciát vállal a gyártó, de biztos nem aprózza el.
Logitech-et azért preferálom, mert elég jó hangrendszereket gyártanak és a hangjuk is korrekt. A garanciát maximális korrektséggel intézik. (Legalább 2 év garancia szokott a termékeikre lenni.)
Klipsch is profi márka, de nagyon drága, így ebből a keretből "csak" egy 2.0-ra "futja".
Genius-ról a saját (Genius 2.0-ás topikban) topikjában olvashatsz bővebb infót.

Szerintem az Altec Lansing MX5021, FX4021, Logitech Z-2300, Logitech Z-5300 a legjobb választás. Ezek közül már csak a design és a hangminőség dönthet. Érdemes őket meghallgatni, ha van rá lehetőség.

Harrrr!!!!

(#1950) Dare2Live válasza Ndruu (#1949) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

köszönöm

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.