Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Cloud


Cloud
tag

Hogy ne csak szidjam a Creative-t: ezek itt elég jók lehetnek, bár nem 2.1 egyik sem.

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#1652) Cloud


Cloud
tag

Na ez az, amit nagyon szívesen elviselnék a szobámban (többek között): Bose Companion 5.

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#1653) Skynet258 válasza Cloud (#1652) üzenetére


Skynet258
veterán

Buzi kompánia? Hát te tudod...

Bocs de elolvastam, és ez ugrott be :P

https://geekpulse.hu

(#1654) Cloud válasza Skynet258 (#1653) üzenetére


Cloud
tag

2.1-es cuccért annyit nem adok, amennyit a Bose kér érte, de azért tudhat valamit. A Bose amúgysem arról híres, hogy vacak cuccokat gyárt.

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#1655) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Valaki nem tudja véletlenül, hogy a Logitech S200-val a fejhalgató hangerejét is lehet állítani?

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#1656) Lntos válasza lakatosturbo (#1655) üzenetére


Lntos
csendes tag

Helló. Nos, ti a Logitech x-230-at vagy a Logitech x-530-at ajánlanátok nekem? (9000, 14000 Ft) Fontos: filmnézésre nem kell, szinte sosem nézek..
Zenére, és játékra kéne. (főleg F1) mással nem is játszok. (azzal viszont eleget) A szoba amibe lenne kb 20 négyzetméter.

www.f1teamhungary.extra.hu -Lntos- Celeron 2.66Ghz-512ddr-9600xt-Genius Twin Wheel F1-Logitech x530(f1 ligara kell csak..)-Playstation 2+games

(#1657) jozsi86


jozsi86
tag

Hello. 2.1-es hangrendszer szeretnék venni olcsón hangosat.
2 db-ot néztem ki eddig,de sajna nem találtam róluk még véleményezést a neten,ezért ha vkinek van ilyenje leírhatná róla a véleményét..
Áruk kb ugyan annyi 5500ft, és engem az a 40W R.M.S (20W Subwoofer, >80dB) vonz.
Nem túl márkásak, de hát nem is adok hangversenyt a lényeg az hogy dügörögjön :D
1. DELUX DLS-2101 hangszóró 2.1 szett
R.M.S. : 1 x 5.25" / 20W + 2 x 2.5" / 8W
Subwoofer: 30 Hz -150 Hz,
Méret: 224 x 243 x 228 mm
Satellit: 150 Hz - 18 KHz, méret: 116 x 148 x 96 mm
[link]

2.EasyTouch ET-691 2.1 MANIAC
[link]
2 x 10W/satellite; 20W/Subwoofer
Out impedance 4 Ohms
Pick music power 1200W

[ Szerkesztve ]

(#1658) Ndruu válasza jozsi86 (#1657) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Milyen árban láttad ezeket a cuccokat?
A Delux "ismertebb", mint az EasyTouch, bár egyik sem nagyon elterjedt idehaza. Érdemes lenne vásárlás előtt meghallgatni őket, akkor biztos nem tehetsz rossz lóra.

Azt is érdemes még megfontolni, hogy mennyire fontos az élettartam, valamint a garancia. Lehet, hogy ezekre a termékekre nincs is garancia (vagy nagyon kevés) és akkor már érdemesebb befektetni egy Genius, Logitech, vagy Creative rendszerbe.

Harrrr!!!!

(#1659) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok.
Gondoltam lecserélem a jó kis Genius HT 5000-rest egy 2.1 esre.Nem használom ki az 5.1-et, és kéne valami jó kis zenehallgatásra, filmre alkalmas hangfalszett.
Ami szóba jöhetne: Logitech Z-3e, Z-4e, Z-2300, mondjuk utóbbi árban kicsit húzós nekem, de kiváncsi lennék a véleményekre.Mivel több a Z-3, mint a Z-4?
Vagy esetleg érdemes lenne a Z-2300-at venni?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#1660) Ndruu válasza Ace Ventura (#1659) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

"Mivel több a Z-3, mint a Z-4?"

Semmivel. A Z-4 állítólag kicsit több a Z-3-nál.
A különbség a szatellitekben rejlik, méghozzá azok felépítésében. A Z-4-nek állítólag szebb a közép- és magas tartománya.
A Z-3-ról tudok nyilatkozni (volt szerencsém hozzá 1 évig). A közép tartomány sajnos eléggé elmaradott, a magasok még viszonylag tűrhetőek. A mély egyesek szerint csak puffog (az igaz, hogy kicsit tól van méretezve a szatellitek teljesítményéhez képest), szerintem elég jól teljesít főleg a rezonancia frekvencia környékén (35-40Hz környékén) szépen berezonálnak az ajtók, ablakok. Sokat azért nem kell tőle elvárni. A Z-4 kb. ugyanez, de a középek és magasok (narancsok és klementinek... bocs ez csak beugrott...:D) egy fokkal jobbak.

A Z-2300 jóval többet tud ezeknél. Mind teljesítményben, mind a hangképet nézve. Ez a rendszer nagyot üt, az biztos.
Használtan 20-25k között lehet találni belőle, újonnan tényleg drága. Mondjuk én 3 hónapja vettem egy Z-5300-at 24k-ért... De a Z-2300 is megér legalább 20k-t.
Hangjáról nem tudok nyilatkozni, még nem hallottam élőben. Itt egy tesztecske róla.
Itt is van róla pár info.

Megvétel előtt a szokásos... Tudod? Meghallgat, tetszik/nem tetszik, megvesz/másik után néz! ;)

Harrrr!!!!

(#1661) Ace Ventura válasza Ndruu (#1660) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Ja, bocsi rosszul fogalmaztam.Szóval a Z4 mivel jobb, mint a Z3, de ezt akkor kiveséztük.Meggmondom öszintén hogy elegem lett a Genius HT 5000-resből, és egy minőségibb 2.1-es elég lenne.Zenére sztem előnyösebb egy jobb 2.1-es, és ugy 11 nm-en nem kell hogy kiüsse az ablakot.
Lényeg, hogy tisztán, és szépen szóljon.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#1662) Ndruu válasza Ace Ventura (#1661) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Akkora szobába elég a Z-3 vagy a Z-4 is. Nekem is kb. akkor a szobám, de sajnos a Z-3-nál annyira kevés volt a közép tartomány, hogy filmnézésnél fél hangerőre kellett tekerni, hogy rendesen lehessen hallani a beszédet is. De olyankor a mély meg már az utcára is kihallatszott. Zenére még megfelelő, de csak addig, amíg a gép előtt ülsz és a szatellitek közvetelenül a füledre sugároznak.
Z-4 lehet, hogy egy kicsit jobb... Passz.
Z-2300-zal ilyen gondok nem merülnek fel valószínűleg, ugyanis abban kicsivel nagyobb a szatellitek hangszórója. És a THX is sejtet valamit...

Sztem a Genius sem olyan rossz, de az 5000 szériára sokan panaszkodnak. 3600-as jobb volt, nem volt vele ennyi gond.
Én amivel megpróbálkoznék még a helyedben az a "kis" Genius SP-HF 1250X. Igaz, hogy csak 2.0-ás, de nagyon szép a hangja. És nem is olyan drága, egy kis szobát bőven megtölt hanggal.

Harrrr!!!!

(#1663) Ace Ventura válasza Ndruu (#1662) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Szerintem Z-2300 lesz belőle.Láttam itt a PH-n eladót, de nem jelentkezik a srác.
Szeretnék minnél tisztább hangzást.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#1664) Fecos15


Fecos15
tag

Hali mindenkinek szeretnék egy ütős szép hangzású 2.1 est tudnátok valmit ajánlani 30 ezer környékén!

(#1665) TopaMo


TopaMo
aktív tag

Néhány tapasztalat a kisebb kategóriájú szettekről:

Logitech x-230, még az első széria!
Pc mellett szépen szól, bár kevés a közép, és sok a basszus.
(le is tekertem az 1/4-ére)
Amúgy tisztán szól, és nem is torz.

Genius 3600 5.1 Home fadobozos szintén első széria!
Házimozihoz használtam szépen állítgatható.
A mélyláda a kategória győztese (szerintem).
A szatelitek nem a legjobbak, de ennyiért hasonló nemigazán van.
Az új szériákat pedig csak szidják.

Jókat hallni az említett 1250x-es ugyan csak sztereó Genius-ról is.
Én nemsokára kipróbálom kiváncsiságból.

Remélem valaki hasznát veszi az infónak!

[ Szerkesztve ]

(#1666) Fecos15 válasza TopaMo (#1665) üzenetére


Fecos15
tag

És a Z-2300 mit gondolsz? :F

(#1667) Fecos15


Fecos15
tag

Ja és van egy olyan 2.1 Altec Lansing Mx-5021 ez van oylan jó mint a z-2300 :F
Mert ez is THX es! ;)

(#1668) Alex91 válasza Fecos15 (#1664) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

Pl.
:)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1669) Alex91 válasza Alex91 (#1668) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

Esetleg ezt is elolvasni...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1670) Fecos15 válasza Alex91 (#1668) üzenetére


Fecos15
tag

Hát nem is tudom elég furcsa a formája :D de nincs olyan jó mint a z-2300 as vagy a mX5021 es

(#1671) Ndruu válasza Fecos15 (#1664) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Három lehetőséget mondok.

1. Logitech Z-2300 (ez úgy szimplán jó...)
2. Altec Lansing FX4021 (ez nem olyan nagy teljesítményű, de nagyon nagyon ütős)
3. Creative Megaworks 250D (elég ritka, mert már nem mai csirke) (ja... és drága is)

Én mindegyiknek 10/9-et adnék, de te döntesz. Megvétel előtt szinte már kötelező meghallgatni őket. Aztán lehet dönteni.

Harrrr!!!!

(#1672) TopaMo válasza Fecos15 (#1666) üzenetére


TopaMo
aktív tag

Én a kétutas, vagy háromutas szateliteket komázom!
Ha lehet fadoboz, és min 8cm középmély + magas
és egy méretes mélyláda!

(#1673) TopaMo válasza Ndruu (#1671) üzenetére


TopaMo
aktív tag

Én a három közül biztos a 2300-at választanám!
Bár az Altec mélyládája komoly cucc, viszont a szatelitek?

(#1674) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok!

Hangfalszett vásárlás elött állok, 2.1-es rendszerben gondolkodom. Ki néztem magamnak a Logitech X-230-t aztán beleolvastam ebbe a topicba, meg két linkbe és már nem vagyok benne biztos, hogy olyan jó választás.

Dilema: melyik a jobb?

Logitech X-230
Logitech Z-3e

A Logitech X-230-ról jobban megoszló véleményeket olvastam mint a Z-3e-ről. Viszont valóban megéri a Z-3e-t venni? Tényleg annyival töbet tud, meg jobb?? Már csak az árkülönbség miatt is érdekelne...

Vagy ha esetleg valaki másfajtát tud 10-15.000Ft között arra is nyitott vagyok.

Ja és persze a hangerő. Nem vagyok tisztába a dolgokkal de 32 ill. 40Watt teljesítmény nem gyenge egy kicsit? Okay, hogy egy szobába kell de akkor is... vagy ez normális?

A másik kérdés (bár ez már lehet, hogy OFF), hogy milyen hangkártyát érdemes vennem ezekhez a rendszerekhez? Kell-e egyáltalán vagy jó az integrált is? A gépet főleg játékra, filmre és zene hallgatásra használom...

Előre is köszönöm a segítségeket!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#1675) Ndruu válasza BenJoe80 (#1674) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az X-230 olcsóbb, mint a Z-3.

Aztán... Melyik a jobb? Ezt bizony neked kell eldöntened. El kell menni pl. egy Media Markt-ba (westend) és meg kell hallgatni őket. Már ha vannak...

Egy kisebb szobába bőven elég mindkettő teljesítménye, TV-re kötve csodákra képes, nagyon megdobja a TV nézés élvezetét (nem a reklámokra gondolok...).

Szerintem semmivel nem tud többet a Z-3 az X-230-nál. Teljesítményben is hasonlóak, és kb. hangkép szempontjából is.
A Z-3 nagyobb, masszívabb benyomást kelt az emberekben, mélyben tényleg erősebb, mint az X-230, de a közép tartománya szerintem kevés. Az X-230 meg úgy átlagosan véve is jó. Nem kiváló, csak jó. Mindkettőnek 5/4-et adnék, de más-más tulajdonságaik miatt kapják meg a 4 csillagot a maguk kategóriájában.
X-230 vélemények
X-230 Tesztecske 1- és 2.
Z-3 teszt és még egy angolul

Tiéd a döntés. A Te fülednek kell, hogy megfeleljen a hangzása, úgyhogy meghallgat, dönt, aztán megvesz! ;)

Harrrr!!!!

(#1676) BenJoe80 válasza Ndruu (#1675) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Köszi Ndruu... ez nagy segítség volt és asszem maradok a X-230-nál. Máshol is érdeklődtem és a hallottak, olvasottak alapján egyre jobban hiszem, hogy a Z-3e nem éri meg azt az 5-6.000Ft különbséget. Nem tud annyival többet...

Arra, amire nekem kell, játékok, filmek, zene ez a 2.1-es rendszer bőven elegendő és ha a teljesítmény egy szobába kielégítő, akkor nincs min tovább filózni.

Azt azért hagy kérdezzem meg, hogy még is milyen hang-kártyát ajánlott ehez a cucchoz?

Nekem jelenleg egy 5-6 éves SoundBlaster Live! 5.1-esem van és az eddig nagyon is megfelelt. Tehát játékokra, filmekre, zenére és alkalmi felvételekre gitárral. Valamilyen hasonlót keresnék csak újabbat...

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#1677) Ndruu válasza BenJoe80 (#1676) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

15-20 m²-en elegendő hangja van az X-230-nak. Nagyobb nappaliban már máshogy szól, de gondolom nem nagy nappaliba kell, hanem csak egy normál szobába.

Az a SoundBlaster bőven elég lesz hozzá. Jó kis kártya az. Ezek a relatíve olcsóbb hangrendszerek nem igényelnek nagyobbat. Még egy integrált hangkártyával is jól tudnak szólni. Mivel 2.1 azaz csak sztereó, semmi különleges Dolby vagy 5.1 nem kell hozzá.

Harrrr!!!!

(#1678) Fecos15


Fecos15
tag

Okés én szerintem tudom hogy a z-2300 mat veszem,remélem nem csajódok benne!
De talátam it még egyet szeritetek ez is megéri az árát talán jobb a z-2300nál :F ?
http://www.gepbolt.hu/termek.php?t=58725134&f=SPK&o=0

[ Szerkesztve ]

(#1679) BenJoe80 válasza Ndruu (#1677) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Ühüm... és ezt a hangkártyát lehet még újonan kapni vagy valami hasonlót? Mint már említettem van vagy 5-6 éves (talán több is) és már eléggé ki van; megérdemli már a nyugdíjaztatást.

[ Szerkesztve ]

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#1680) Ndruu válasza BenJoe80 (#1679) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Foggalmam sincs, hogy lehet-e még újonnan kapni vagy sem. Audigy 1, vagy Audigy 2 lenne a legjobb, de vannak olcsóbbak is. Pár példa:

SoundBlaster Audigy 7.1 OEM újonnan és használtan
Creative Audigy SE 5.1
Sound Blaster Audigy 2
Ezek minőségiek, lehet, hogy nem is lenne erre szükséged, de a Milyen hangkártyát vegyek? topikban segítenek.

Harrrr!!!!

(#1681) BenJoe80 válasza Ndruu (#1680) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Ühüm... köszi!

Most lehet, hogy "hüjét" fogok kérdezni, de a jelenlegi hang-kártyámmal tudtam olyat, hogy egy sávba felvettem, mialatt egy másik sávból (vagy többől) lejátszott. Tehát egyszerre volt képes leadni és felvenni is.

Például az ezelötti SoundBlaster 128-om (de rég volt!) ezt nem tudta; vagy lejátszott vagy felvett.

Ez azért jó volna, már csak azért is, mert a Cakewalk SONAR - amit használok - ilyen elven működik.

[ Szerkesztve ]

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#1682) kvadrat05 válasza Ace Ventura (#1663) üzenetére


kvadrat05
csendes tag

Nekem van egy Z 2300-as gépem. Féléves sincs. Most újra jobb anyagiak közé " keveredtem " s vennék egy rádióerősítőt hangfalakkal, úgyhogy eladnám a kicsikét.
Nem fogsz csalódni. :DD

Borbély László
70/9474123

(#1683) TopaMo válasza Fecos15 (#1678) üzenetére


TopaMo
aktív tag

Ez elég ütősnek tűnik!!! Altec befutónak tűnik!

(#1684) TopaMo válasza TopaMo (#1683) üzenetére


TopaMo
aktív tag

Mégse most nézem az altec slim satelitjeit.
Átvert a kép, pedig három hangszórós szatelitek.
Mégis csak logitech, a lényeg a THX!!!

(#1685) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Na... a 1681-re semmi reakció? Tényleg ekkora "hüjeséget" kérdeztem volna? :B

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#1686) simondr


simondr
senior tag

hi all!
én egy jobbfajta 2.1et szeretnék venni ami feltétel: távirányito!!!
tudtok ajánlani valamit?

(#1687) netmesterke


netmesterke
aktív tag

Hali! Logitech s 220-ról tud valaki véleményt mondani?

(#1688) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

BenJoe80

Hangkártya topikba tedd fel, ott jobban értenek hozzá. ;)
Ha egy régi hangkártya tudta, akkor egy Audigy-nek is tudnia kellene. Hacsak nem volt a régi valami profi hangkártya...
════════════════════════════════════════

simondr

A jobbik fajtából én csak az Altec Lansing FX4021-et tudom mondani, aminek távirányítója is van. A Logitech, Creative mind-mind vezetékes távirányítós.
Volt egy hete meghirdetve az aprók között egy darab FX4021... Egész jó árban.
════════════════════════════════════════

netmesterke

S-220 Szerintem sem egy nagy durranás. Meg kell hallgatni. MM-ben vagy fukarban szokott lenni kitéve, meg lehet hallgatni.
Helyette inkább akkor egy Logitech X-210, X-230, Creative Inspire T3100, Creative Inspire P380.

Harrrr!!!!

(#1689) Daneeka


Daneeka
senior tag

Az X-230-tól árban mennyivel felfele lehet érezhető hangminőség különbséget hallani? Pl 15-20k-ig van olyan amit érdemes lehet helyette venni?

(#1690) Daneeka válasza Daneeka (#1689) üzenetére


Daneeka
senior tag

Bocs a repostért de letisztult két versenyzőre a kérdésem:

Kis szoba, főleg zene, film.

Genius 1250X vagy Logitech Z3? Igazából csak a hangminőség érdekel.

(#1691) Ndruu válasza Daneeka (#1690) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az 1250X-nek sokkal kiegyensúlyozottabb a hangképe. A Z-3 középtartománya gyenge, a mélye meg egyeseknek túl erős lehet, vagy csak "puffog".

Kis szobába tökéletes választás az 1250X. Pár hibája van, de szerintem még így is jobban megéri, mint a Z-3 (ha a hangminőség a lényeg).

Ja, és olcsóbb is...

Harrrr!!!!

(#1692) Daneeka válasza Ndruu (#1691) üzenetére


Daneeka
senior tag

És ha nagyon el akarok szállni és később vennék a 1250X mellé egy Z3-ast, hogy legyen egy 4.1 szettem, ennek lenen értelme?

(#1693) Ndruu válasza Daneeka (#1692) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Én is azon gondolkodtam régebben...
Z-3-asom volt és gondoltam a térhangzás miatt legyen mellé egy 1250X is. Hát inkább észhez kaptam, eladtam a Z-3-at és annak az összegéből, meg amit még az 1250X-re fordítottam volna, vettem egy 5.1-es rendszert. Logitech Z-5300 (280W RMS kicsit jobb mint a két rendszer külön...) 24ezerért használtan...

Amúgy sem lenne sok értelme, mert ha két rendszert vennél, akkor sem tudnád összhangba hozni őket.

Harrrr!!!!

(#1694) BenJoe80 válasza Ndruu (#1688) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Roger that...!

Ebben van valami. Azt nem mondanám, hogy a SoundBlaster 5.1 Live! profi. Inkább afféle "garage-record" cucc.

Azért kössz az infót!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#1695) Eagle16 válasza Ndruu (#1691) üzenetére


Eagle16
addikt

Ez az 1250X úgy megtetszett, hogy szerintem meglepem magam vele karácsonyra :D
Most egy X-210-em van, a mélyek nagyon dübörögnek, de a középtartomány sehol nincs :(
Pedig nekem a kiegyensúlyozott hangkép fontos, mert mindeféle zenét hallgatok, és sokszor nézek filmeket a PC-n. Ha megérkezett, egy Logout-os cikkben lehet hogy beszámolok a kis Genius-ról :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1696) Ndruu válasza Eagle16 (#1695) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Várjuk, várjuk :C:C;)

Harrrr!!!!

(#1697) Daneeka válasza Eagle16 (#1695) üzenetére


Daneeka
senior tag

Kár, hogy te is karácsonyra tervezed mert különben megvártam volna a teszted, de akkor asszem megrendelek én is egy 1250X-et.

Egyébként egy Creative GigaWorks T20 mennyivel szólhat jobban mint agy 1250X?

[ Szerkesztve ]

(#1698) Eagle16 válasza Daneeka (#1697) üzenetére


Eagle16
addikt

Az a karácsonyra nálam azt jelenti hogy még 1 hét kb. :D
Szóval ha gondolod meg is várhatod. (még a héten tervezem megrendelni)

Ennek a Creativnak szép ára van. Én az 1250X-et az edigital-tól rendelem, 9700Ft csak :)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1699) netmesterke


netmesterke
aktív tag

Hali!
http://www.genius.hu/genius2/termlap.php?ssz=152&kateg=6&oldal=2
Ennek a 2.1-nek tulajdonképpen milyen csatija van? Az mit jelent hogy in-line csatlakozó?

(#1700) Daneeka válasza Eagle16 (#1698) üzenetére


Daneeka
senior tag

Végülis a problémát egy huszárvágással rövidre zártam. Vettem a budaörsi MM-ben egy Creative Gigaworks T20-at 14,9K Ennyiért szerintem megérte. Majd valamikor (lehet csak karácsony után) írok róla egy tesztecskét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.