Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Alex91 válasza Bazsee71 (#1198) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

egy kis adalek...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1202) Bazsee71 válasza djtoomi (#1199) üzenetére


Bazsee71
őstag

Lehet az lesz, h spórolok még egy jó darabig, de egy olyan Geniusra mindig fájt a fogam. Majd mondogatom magamnak, h türelem, türelem... :DDD

Köszi mindegyikőtöknek!

(#1203) Bazsee71 válasza Alex91 (#1200) üzenetére


Bazsee71
őstag

Ez kész hímestojás....majd inkább hallgatom itthon a spec. edition Videotonokat, azok odateszik magukat rendesen....úgy az egész környéknek is. :D

(#1204) kolnay


kolnay
senior tag

Sziasztok!
Ti milyen hangfalat ajánlanátok max 12K-ért?
Valami olyan kéne aminek jó hosszú a távvezérlője,mert a mélynyomót a földre akarom tenni.

Tyűű, de meleg van!

(#1205) Ndruu válasza VaniliásRönk (#1174) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

valahogy így néz ki a Z3 subjának belső felépítése...
az előlapját nem rajzoltam meg, mert minek... de remélem érthető a rajz

[link] --- hátulról ( sorry, rossz lett a megvilágítás)
[link] --- előlről
[link] --- metszet1
[link] --- metszet2

Harrrr!!!!

(#1206) Bazsee71 válasza Ndruu (#1205) üzenetére


Bazsee71
őstag

Milyen progival csináltad?

(#1207) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

Üdv all!
Logitech s200at néztem ki keresztlányomnak br5300huf
milyen a hangzás? érdemes-e 7-8k körül venni, ha igen akkor milyet
thx all

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#1208) Stig20 válasza Dr. Lecter (#1185) üzenetére


Stig20
tag

Én pont pár nappal ezelőtt vettem 3100-as Creative-ot. Hát nem olyan zúzós, hallottam már jobbat de nekem megteszi. A mély szerintem lehetne erősebb. Egyébként a specifikációja pont olyan mint a P380-nak.

(#1209) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!
Jelenleg egy [link] hangfalam van és szerintetek érdemes e leváltani egy Logitech X-230 vagy Z3 ra?
Hirtelen ezeket néztem ki amik árban is jónak tűntek. (A szobám 4x6os)
5.1 es hangalat akartam eredetileg, de aztán inkább csak zenére meg játékra kell úgyhogy szerintem maradnék a sub+2 speaker konfigurációnál.

Xbox GT: nozsolt

(#1210) shteer válasza nofi (#1209) üzenetére


shteer
titán

játékban ütős ám az 5.1-es hangzás... sztem gondold át ha újat veszel

..szerintem jónak tűnik

(#1211) Mauzes


Mauzes
őstag


Üdv!

Elsősorban zenéhez szeretnék 2.1-es hangrendszert venni. Egy SB Audigy 2 ZS hangkarim van, főleg jazz-t hallgatok, + blues-t, world-music jellegű dolgokat, gitárzenéket, metal-t és komolyzenét. Elég sok cd-m van, a gépen lossless fájlok és komolyabb mp3-ak vannak nagyrészt. De lennének egyéb kérdéseim is. Szóval:

1. 25k-ig milyen 2.1 rendszert ajánlottok? ( Tapasztalat, csak mert láttam erre ajánlásokat: Creative P380 nagyon gyenge...)

2. Hosszútávon lehet, hogy érdemesebb lenne hifi-s cuccot összerakni, de az a probléma, hogy egyeltalán nem értek hozzá. Esetleg ajánlhatnátok olyan honlapokat, cikkeket, hasonlókat, ahol részletesen van szó erről, egészen az alapoktól kezdve, mert tényleg nem vágom!

3. Fateromnak kellene a dvd-lejátszóhoz 5.1 rendszer. Milyen lehetőségei vannak egyrészt 15k körül, másrészt 25k körül?


Előre is köszi! :R

(#1212) nofi válasza shteer (#1210) üzenetére


nofi
őstag

Nekem csak egy mezei SB Live! 1024em van, ami nemhiszem hogy nagyon maghajtana komolyabb szórókat. Játéknál meg valóban király lehet, de ott azért előfordul, hogy fejessel tolom a mikrofon miatt és akkor már mindegy milyen a rendszer.
Szal akkor inkább azt mondom elsősorban zene és másodlagos a játék.

Egyébként 5.1-el a legfőbb bajom az, hogy azért komolyabb ára van. Én olyan 15körül gondoltam 2.1-be, de h 5.1 lenne akkor 20-25 alatt nemnagyon éri meg venni semmit ahogy nézelődtem, bár lehet csak nem ástam bele magam komolyabban :F

Xbox GT: nozsolt

(#1213) slayer006 válasza nofi (#1212) üzenetére


slayer006
addikt

[link]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#1214) shteer válasza nofi (#1212) üzenetére


shteer
titán

szvsz ez nagyon jó kis hangfal: [link]

az sb live elég jó hangkari, messze felülmúlja az integrált megoldásokat... bár ha valóban nem érzed szükségét a mikofonos gamelés miatt akkor az oldalon találsz olcsón 2.1-es hangfalat is ;)

nekem pl az x-230 is bejön, de kár h a Z-3e nincs raktáron :(

..szerintem jónak tűnik

(#1215) nofi


nofi
őstag

Fú most belinkeltetek 2 olyat amibe egyből beleszerettem :R
Árban mondjuk van egy 10es difi, de egyébként ha jól nézem az értékeket a Genius kb dupla teljesítményt nyújt a Logitech-hez képest. Kérdés, hogy vajon megéri e tekintve, hogy végülis ''csak'' egy szobába lesz. Geniusból a régi HT-t volt szerencsém tesztelni haveromnál egy Rammstein diszkográfiával, Logitechből viszont csak az X-210hez volt szerencsém...
Részemről szeretem ha szépen duruzsol a basszus, szóval minőségileg is érezni az árkülönbözetet?

Xbox GT: nozsolt

(#1216) Ndruu válasza Bazsee71 (#1206) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

mayácskában... de pssszt:):))

csak kb. 5perc alatt összedobtam... nem a részletesség volt a cél:)

[Szerkesztve]

Harrrr!!!!

(#1217) nLali


nLali
senior tag

Sziasztok!
Klipsch Promedia Ultra 2.0 cuccról van valakinek véleménye?20K nál többet nem szívesen adnék 2.0 szettért..Logitechet inkább ne is javasoljátok,mert az X230at majdnem lehánytam,olyan szörnyen szól..Nem túl hangos,de legalább sz@r a hangja...Minden szett érdekel 20K körül,szal bátran a véleményekkel!!Kössz

[Szerkesztve]

(#1218) Shadows


Shadows
senior tag

nekem p380 van és meg vok elégedve kb 4 éve!!! genius sw-hf5 5000 lesz 24k-t megér

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#1219) nLali válasza Shadows (#1218) üzenetére


nLali
senior tag

Az első nem tetszik,a második meg semennyire nem szól szépen...valami naon hiányzik belőle.De azért kössz!!

[Szerkesztve]

(#1220) VaniliásRönk válasza Ndruu (#1205) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Wow, grat, szép munka.
Annó érvelt valaki azzal, hogy azért jó a zárt láda, mert a minőségi hangrandszerek mellé is ilyet adnak, biztos nem véletlen. Naná hogy nem az, a komoly hangrendszereknek komoly front hangfalai vannak, amik lazán lemennek 50Hz-ig, azalatt meg tényleg csak puffogni kell, arra való a zárt láda.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1221) r9550


r9550
senior tag

sztem ilyet vegyetek :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
[link]
[link]
[link]

(#1222) Alex91 válasza nLali (#1217) üzenetére


Alex91
félisten

En megvagyok vele elegedve, az en fulemnek szepen szol...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1223) Blaise


Blaise
veterán

üdv !

10k alatti kategóriában mi a legjobb vásár ?

Én a Logitech X230-ra gondoltam :R

(#1224) VaniliásRönk válasza Blaise (#1223) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Az X-230 egy kalap fos, ha jót akarsz magadnak Creative P380-at veszel ebben a kategóriában.

Szerk.: [link]

[Szerkesztve]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1225) egysrác válasza Blaise (#1223) üzenetére


egysrác
csendes tag

Szerintem menj el Mediamarktba és hallgasd meg. Én pont a Creative P380-at tartam egy hulladéknak.

(#1226) VaniliásRönk válasza egysrác (#1225) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Megkérdezhetem milyen zenéket hallgatsz? Egészen véletlenül nem technót? :U

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1227) Blaise válasza VaniliásRönk (#1224) üzenetére


Blaise
veterán

Logitech Z3 az milyen ? Épp egy kicsit túlcsúszik a 10k határon, de ahol eddig olvastam mindenki ajánlja

(#1228) VaniliásRönk válasza Blaise (#1227) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Z-4-em van, még az is sz@r, a középtartomány nagyon gyenge, technóhoz persze ez is ideális... :(((

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1229) Blaise válasza VaniliásRönk (#1228) üzenetére


Blaise
veterán

Én igazából midnenféle zenét hallgatok (technót nem :D) Ehhez ideális a 2.1 hangfal vagy jobban járnék hogyha rádobok párezer ft-ot, és veszek valami olcsóbb 5.1 szettet ?

(#1230) VaniliásRönk válasza Blaise (#1229) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Zenéhez tök felesleges az 5.1, mondanám hogy inkább egy komolyabb 2.1-eset, de nem nagyon van. :(

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1231) Blaise válasza VaniliásRönk (#1230) üzenetére


Blaise
veterán

Ahogy nézem az edigital oldalát minden 2.1 hangfalnál azt írják kommentbe hogy istencsászár ennél jobb nincs stb... :D

Mi az igazság ?

(#1232) VaniliásRönk válasza Blaise (#1231) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Az hogy a vevők többsége igénytelen diszkópatkány, nekik csak az számít hogy üssön a mély, meg csicseregjenek valamit a szatelitek, aki igényesebb és nem szintetikus zenét hallgat, az viszont ált. csalódik a torz frekvenciatartományok miatt, a P380-nak nem a teljesítménye az erőssége, hanem hogy egyenletesebb a hangképe, nem emeli ki annyira a magasakat, ill. a bass-reflex subláda képes valamilyen szinten visszaadni a vibráló mélyhangokat, Z-3/Z-4 subládája erre teljes mértékben alkalmatlan.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1233) Blaise válasza VaniliásRönk (#1232) üzenetére


Blaise
veterán

Kösz a segítséget, megpróbálok néhányat meghallgatni a Media Markt-ban :R

(#1234) VaniliásRönk válasza Blaise (#1231) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ha jobbat akarsz ez a következő lépcső. [link] De ennek is van egy nyűgje, picit igénytelenül van öszerakva a mélyláda, ha nagyon feltekered a hangerőt akkor rezonál benne 1-2 alkatrész, bele kell nyomni még egy kis műgyantát. [link]

Szerk.: Naja, örök dilemma. :)) Nekem a Vista+OpenAL a gondom, előbb-utóbb úgyis váltok rá, vagyis X-Fi Gamer lenne a minimum, nem úszhatom meg egy használt Audigy 2-vel... :(

De szerintem egy jobb hangfal+alaplapi recsegő még mindig jobban szól, mint egy tré cucc akár X-Fi Platinummal. ;)

[Szerkesztve]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1235) Blaise válasza VaniliásRönk (#1234) üzenetére


Blaise
veterán

Néztem ezt is, 20k körül már lehet kapni [link], de nem tudom ennek megfelel-e az alaplapi Realtek hangcucc...akkor meg kéne mellé venni egy ''rendes'' hangkártyát :U

[Szerkesztve]

(#1236) VaniliásRönk válasza Blaise (#1235) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Most nézem nem mai csikre az alaplapod, azon tényleg elég kacat lehet még a Realtek, amellé érdemes venni egy C-Media 8738-as hangkarit, 1k-ért a tied, szépen szól.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1237) Blaise válasza VaniliásRönk (#1236) üzenetére


Blaise
veterán

Először egy X-Fi Audio-t akartam de letettem róla [link]

Egyenlőre egy Audigy SE tűnik befutónak 5k-ért

(#1238) VaniliásRönk válasza Blaise (#1237) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Audigy SE-t felejtsd el, ugyanolyan átb@szás mint az X-Fi Xtreme Audio, 6-7k-ért meg rendes Audigy 2-t kapsz, ha már ennyit kiadsz legyen értelme.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1239) Blaise válasza VaniliásRönk (#1238) üzenetére


Blaise
veterán

újan nem látok sehol :(

[Szerkesztve]

(#1240) fero02 válasza Blaise (#1239) üzenetére


fero02
veterán

Nézz szét a [link] -n, hátha...

(#1241) VaniliásRönk válasza Blaise (#1239) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Kicsit öregecske már az Audigy 2 ahhoz hogy kiskerben megkapd, egyértelmű hogy használtan kell keresned egyet, meg kiskerben nem is 6-7k lenne. ;)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1242) djtoomi válasza Blaise (#1239) üzenetére


djtoomi
addikt

Használtban keress,audigy 2 nagyon szépen szol. ;) És a genius 5.1 ht-je nagyon jo,nekem 3600-as van,apum most vett magának csütörtökön 5000-est,még ojbb,én is lecserélem arra.Ha gondolod enyém elado,18-ért.Fél éves. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1243) Blaise


Blaise
veterán

Egy Logitech X-230 és egy Z-3 között mi a különbség ?

(#1244) VaniliásRönk válasza Blaise (#1243) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Előbbi még utóbbinál is gyengébb szatelitekkel van ''megáldva''. :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1245) Blaise válasza VaniliásRönk (#1244) üzenetére


Blaise
veterán

Ez már jó cucc ? :D [link]

Igazából nem tudom, hogy ebben mi kerül 30k-ba :U

(#1246) neduddki válasza Blaise (#1245) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Mivel 250d mar nincs:- ( [link]

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1247) Blaise válasza neduddki (#1246) üzenetére


Blaise
veterán

Az ok, h nincs de egy 2.1-es cucc 30k :Y
Majd holnap (ma :D) elolvasom a linkelt topicot :R

[Szerkesztve]

(#1248) neduddki válasza Blaise (#1247) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

En meg 45 nakker nettoje vettem:- ) /mod: vagy megtobbe... de regin si volt..../
A mostani hangfalaim darabja, pedig 90 rugo volt, pedig 2.0-sak:- ))) /de szivem szerint a 560/db-ot ittem volna haza:- )/
Doncs el minoseget akarsz vay ocsot?
A klipset neezted mar?

udv

neduddki

mod: [link]

[kép]


[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1249) Blaise válasza neduddki (#1248) üzenetére


Blaise
veterán

Háát....minőséget akarok olcsón :)

Igazából az eddigi álomhatár 10k volt de az előző postok alapján úgy látom hogy jó cuccot ennyiért nem kapok. Ez a Z-2300 kezd tetszeni :D

mod: Klipsch ProMedia 2.1 bruttó 72k...na ez már nagyon sok :D

[Szerkesztve]

(#1250) Fooler89


Fooler89
őstag

Helloztok!

Igazábol nem értek semmihez, szóval jöhet a fejtágítás. Egy 2.1 hangfal kéne, nem olyan óriási teljesítménnyel Trance zenéhez.Nem tudom mennyire van köze a közép és magas hangokhoz, de hogy egy kis mély kell hozzá az biztos. Szóval valami mélybe erős, olcsó kis hangfalat keresnék. Segítséget előre köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.