Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) oliba válasza Ndruu (#1398) üzenetére


oliba
őstag

Úgy gondoltam, hogy melyik lenne neki a legjobb hangfalszett, amit ennyiből nem tud venni, mert ugye lehet venni tök gagyit is, meg jót is. Nekem X220-am van és nagyon jól teljesít, bár van egy problémám vele, de nem ide tartozik most.

Csak szimplán gépre 2.1, mivel 2.1-es topicba írtam, így nem akar 5.1-et se 2.0-át. Naszóval 2.1-es kellene jó hangzású, nem olyan dobozhangú fos és legyen azért basszus is rajta, de az annyira nem muszáj. Nem bánnám, ha minőségi lenne, ugyanis szeretnék minőségi cuccokat válogatni a gépéhez. Nem kell erősnek lennie, nem gyilkolni akar vele, csak a szobában a gép mellett hallja a zenét, meg a hangokat

[Szerkesztve]

(#1402) Ndruu válasza oliba (#1401) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link]

Creative P380 : akkor hallgassátok meg valahol ezt, Z-3 előtt nekem ilyen volt, meg voltam vele elégedve, csak egy kicsit több basszusra volt szükségem, ezért vettem a Z-3-at...
a P380-nak szebb a hangja, mint az X-230-nak (de mint mondtam, kérdezd csak meg vaniliásrönköt... asszem neki volt mindkettő)

a P380-nak van hangereje, de 7-8-as hangerőszint fölött már torzítani szokott, de semmi szükség rá, hogy akkora hangerőn szóljon; 4-5-ös bőven elég (gondolom nem házibulit fog szervezni a haverod...)

8k-ért már kapható

[de az X-220 is kapható még elvétve, ha az tetszik neki...]

Harrrr!!!!

(#1403) Pulsar


Pulsar
veterán

sziasztok!

Samsung SS3356-ről van valakinek valami véleménye?

(#1404) Blaise válasza Ndruu (#1402) üzenetére


Blaise
veterán

és megérte a z3-ra váltani ?

(#1405) Ndruu válasza Blaise (#1404) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

én nem csalódtam benne (nekem annyira nem számítanak a középhangok.. de azért mindenkinek akinek tanácsot adok, célszerű elmondani, hogy mik a Z-3 hiányosságai...)

első nap mikor hazahoztam, kinyitottam a dobozát, összeraktam a cuccot, rákötöttem gépre és negyed hangerőn, és fél basszuson anyámék már ordibáltak, hogy kapcsoljam ki mert megőrülnek (ha nincsenek itthon akkor bátran szoktam nyomni, hadd szóljon...)
nincs egy nagy hangereje, de a mélyek terjednek mint az állat, azokat lehet hallani az egész házban (kis ház amúgy...))

azért van itt nekem egy Sennheiser HD202 a csendesebb napokra...
szóval összességében nem csalódtam benne (más már csalódott...) de ez az én szerény véleményem...
Elvégre mindenkinek más a hallása, van amire érzékeny, másra kevésbé... különbözőek vagyunk, így kerek a világ

most tervezem még egy Genius 1250X beszerzését, így talán ki tudok alakítani egy 4.1-es rendszert (a Z-3 is 40W összességében, meg az 1250X is, szal nem fogják egymást túlkiabálni)

[Szerkesztve]

Harrrr!!!!

(#1406) Blaise válasza Ndruu (#1405) üzenetére


Blaise
veterán

Én is valami közepes 2.1 rendszert szeretnék, de most a z3-nak kicsit felment az ára.... :)

Meg azt is tudni kéne, hogy egy notebook hangkártyája mennyire tudja meghajtani :U

[Szerkesztve]

(#1407) oliba válasza Ndruu (#1402) üzenetére


oliba
őstag

Mivel hallgatni nem nagyon szoktuk, meg amúgyis kishíjján botfülüek vagyunk hangfal tekintetében, ezért lényegtelen. A kevés basszus nem lényeges, mivel nem szereti nagyon.
Köszi a helpet!

(#1408) Ndruu válasza Blaise (#1406) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

notebookról nem tudok nyilatkozni (egyszerű az ok, nem értek hozzá... nincs és nem is lesz notebookom, nem az én pénztárcámnak találták ki...)

sajnos így ajánlani sem tudok semmilyen hangrendszert, lévén nem tudom mit tud egy laptop hangkártyája...
de notebook topikban megkérdezheted - hátha vannak akik otthon 2.1-es rendszert használnak hozzá - hogy kihajtja-e rendesen

Harrrr!!!!

(#1409) oliba válasza Ndruu (#1408) üzenetére


oliba
őstag

Közbe haverom mondta, hogy ahonnan akar rendelni ott X210, X230 és X240 van. Azt szeretné megkérdezni, hogy melyiket érdemesebb megrendelni? Én már mondjuk hallottam az X230-at, szerintem nem volt rossz, de ha jobb a 240-es akkor inkább az

(#1410) Ndruu válasza oliba (#1409) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

nem tudok nyilatkozni sem az X210-ről, sem az X-240-ről, mert egyiket sem hallottam még... az X-230-at hallottam már (szvsz sem volt túl rossz hangja (bár nekem kevés...), de van akinek nem tetszik...)

X-240-ről teszt : [link]

az X-230 erősebb (32W) az X-240-nel szemben (25W), de ez nem jelent sokat... az X-240-en van vezetékes távirányító (iPod dokkolóval egybeépítve... de minek...:) ) az X-230-on meg a szatelliten van rajta a vezérlő...

meghallgatjátok, aztán ha vmelyik tetszik, azt veszitek

Harrrr!!!!

(#1411) oliba válasza Ndruu (#1410) üzenetére


oliba
őstag

Aham és szerinted keszthelyen mit lehet meghallgatni? Esetleg mondjam a futárnak, hogy lécci az összeset hozd ide, összedugom és megmondom melyiket veszem meg? :DDD

Köszi a válaszokat, akkor ezek szerinte nem rossz az X2xx széria.

(#1412) Ndruu válasza oliba (#1411) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

láttam h keszthelyiek vagytok, gondoltam h nem egyszerű az esetetek... ott nyilván nem ilyen egyszerű a vásárlás...
azért sok sikert és remélem megtaláljátok a megfelelő darabot!;)

Harrrr!!!!

(#1413) oliba válasza Ndruu (#1412) üzenetére


oliba
őstag

Köszi szépen
Majd lehet, hogy írok mi a helyzet az új hangfallal és bejött-e neki?!
Thx :R

(#1414) Blaise


Blaise
veterán

Azon gondolkodtam, h lehet hogy jobban megérné nekem egy jobbfajta 2.0 rendszer, mint egy alsó kategóriás 2.1. Konkrétan egy ilyen [link]

Főleg zenehallgatásra kéne, néha film. Vélemény ? :R

(#1415) Ndruu válasza Blaise (#1414) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Már egy ideje vesézgetjük itt a topikban ezt a jószágot... mint látod a neve Genius 1250X, és ha beírtad volna a keresőbe, akkor biztos megtaláltad volna róla a véleményeket...

de megkönnyítem a dolgodat :

AtHoS cucca : [link]

Mosómedve cucca : [link]

Harrrr!!!!

(#1416) Blaise válasza Ndruu (#1415) üzenetére


Blaise
veterán

nem látom a fától az erdőt :R

(#1417) AtHoS válasza AtHoS (#1386) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na kicsit odacsavarva megnéztem mit is bírnak a hangfalak Genius 1250x

XP master Volume 90%
XP wave volume 90%

Normális minőségű hanganyagról meghajtva olyan 70%-os hangerőig nem tapasztaltam észrevehető torzítást. 70% fölé meg nemigen volt szükség emelni a hangerőt, mert már így is borzasztóan hangos volt.

Kicsit meglepődtem, mikor egy erőteljesebb mély rész áradt a hangfalakból. A hangfal mögött olyan 25-30cm-es távolságban lévő falinaptár majd leröpült a falról. Rendesen lebegtette a reflexnyílásból kitóduló légnyomás.

Le a kalappal előtte. Egyre jobban tetszik ez a hangfal :C

read-only mode on the forum

(#1418) Denyiro


Denyiro
tag

Üdvözlök mindenkit! Szeretnék tanácsot kérni tőletek, a fórum tagjaitól. Egy Samsung SyncMaster 941MP LCD monitorom van, amelybe TV tuner van és televízióként is használható magában. Ehhez keresnék hangszórót, amelyet rá tudok csatlakoztatni. 2.0-ás hangfal bőven megtenné részemre. A Klipsch ProMedia Ultra 2.0 szerkezete megfogta a fantáziám, bár nem olcsó mulatság. Szerintetek ezt tudnám közvetlenül csatlakoztatni hozzá?

Denyiro

(#1419) Ndruu válasza Denyiro (#1418) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

1. nem tudom miért tetted OFF-ba, de mind1...:F

2. ha van a monitoron 3.5mm-es Jack output, vagy esetleg RCA kimenet, akkor bármilyen audió-eszközt rá tudsz kötni, aminek van Jack csatlakozója... tehát legyen az egy Hi-Fi erősítője (RCA), vagy egy aktív hangfalszett (Jack)...

3. a monitorodban van beépített hangszóró, gondolom nem vagy megelégedve a 2x3W-os teljesítményével... 2.0 vagy 2.1 közül válogathatsz

2.0-ból ha van pénzed, akkor akármit vehetsz (a Klipsch ProMedia Ultra 2.0 22-23ezer forintba kerül, nem olcsó mulatság...), viszont ha gondolod, akkor spórolhatsz is, nem igazán fog a minőség romlására menni... ott van rögtön a Genius 1250X... páran írtak már szépeket róla (el lehet olvasni, itt van a topikban...) és ha megfelel (persze meg kell hallgatni előtte) akkor a jó boltokban már 10ezer forintért hozzá is juthatsz...
szép méretes darab, és 40W az összteljesítménye, ami jóval több, mint a monitoré:)
Méretei: (szélesség*magasság*mélység): 180 x 335 x 212 mm
Tömege: 9,7 kg
bizonyos környezetbe jól is mutat, nagyon impozáns darab
Kép róla : [link]

2.1-ből is lehet válogatni, hiszen ezek a rendszerek is csak egy Jack csatlakozóval kapcsolódnak a forráshoz... a kisebb régió szereplői lehetnek a Logitech és a Creative 2.1-es rendszerei (Logitech X-230, vagy Creative P380, ezek 30-35W-ot tudnak)
nagyobb kategóriába sorolnám a Logitech Z-2300-at (ez a 200W-os szörny már sok mindenre képes, például átrendezi a polcok tartalmát a szobában...) újonnan sajna 33ezer forintba kerül, de használtan a Klipsch ProMedia Ultra 2.0 árán van, azaz 22-23k)

jó mazsolázást

Harrrr!!!!

(#1420) Ndruu válasza Denyiro (#1418) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

ment vissza is a mail! :);)

Harrrr!!!!

(#1421) medvegy


medvegy
aktív tag

Van vkinek logitech z4-e? érdekelnének róla a vélemények....

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#1422) Ndruu válasza medvegy (#1421) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

VaniliásRönknek pl. van... írj neki privátot, de úgyis csak fikázni fogja, mert neki nem tetszik... másról nem tudok...

Harrrr!!!!

(#1423) medvegy válasza Ndruu (#1422) üzenetére


medvegy
aktív tag

thx

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#1424) Coyot válasza medvegy (#1421) üzenetére


Coyot
őstag

Nekem is az van, nemrég vettem, határozottan jobb, mint a régi philips a2.3:D
amugy semmi bajom vele, de ha nem fontos a dizájn, akkor a z3-e is jó választás lehet. Mélyügyileg uazok, egymás mellett viszont a Z-4 és a Z-3, között kihallani a magas és közepek közti külnönbséget, a z4es javára:), iagzából egy audomesternek kellene meghallgatnia, mivel nem vagyok egy zenemágus :B

Má' nem

(#1425) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

no sikerült beszereznem egy logitech z-2300-at.z-3 volt elötte ugyhogy a kettöt tudom összehasonlitani.nagyon durván ugy mondanám a 2300 annyival szol jobban mint a z-3 amennyivel többe is kerül.de összehasonlitva sajnos ez igy is van :Y.a mély s a magas hangok a z-3 bol sem hiányoztak a közepe volt vérszegény,na a 2300-nál sem tökéletes de sokkal több közepe van.valahogy élettel telibb lett a tér.hozzáteszem csak hangszeres zenét hallgatok(pink floyd,mark knopfler,dire straits,sting,eric clapton,santana).kiváncsiságbol egy ora hallgatás után visszakötöttem a z-3-at,ugyanazzal a cd-vel hallgattam meg :Y de 5 perc után visszakötöttem a 2300-at.senki nem akarok győzködni de nekem nagyon bejött a csere.14nm-es szobába nekem nem kell jobb 2.1-es cucc.

(#1426) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ha esetleg valaki Logitech Z3 -at szeretne magáénak tudni, az benézhet az apróhirdetések közé és megtalálja az én rendszeremet.

Úgy döntöttem, 2.1-ről 5.1-re váltok, így most a Z3 csak áll a dobozában.

Remélem érdekel valakit :)

Harrrr!!!!

(#1427) Mr_Oizo


Mr_Oizo
csendes tag

Sziasztok!

Mostanában tervezem, hogy veszek egy 2.1-es hangfalszettet, és találtam elég jókat, persze ilyen 10000Ft körül gondolom csak, és nem tudom melyiket válasszam. Ebben szeretném kikérni a segítségeteket:

modecom mc-9860: [link] - ezt 8500Ft-ért tudnám venni egy boltban.

Creative Inspire T3100 2.1:[link]

Logitech X-230 New 2.1:[link]

Creative Inspire P380 2.1:[link]

A Modecom mc-9860 nagyon megtetszett, mivel elég jókat írtak róla a teszten, meg elég szépen is néz ki:). Meg a magas hangfalai 2x15w, a 2x6w-al szemben, és mélynyomója is 25w, meg az egyik helyen írták hogy nagyon szépen szól.

Előre is köszönöm a segítségeteket! :R

Üdv.: Mr. Oizo

(#1428) AtHoS válasza Mr_Oizo (#1427) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ndruu korábbi infója [link] [link] alapján a Logitech X-230 helyett jobb választásnak tűnik a Creative P380

A többiről majd Ndruu nyilatkozik :R

read-only mode on the forum

(#1429) Mr_Oizo válasza AtHoS (#1428) üzenetére


Mr_Oizo
csendes tag

Köszi a linkeket! Akkor várom Ndruu nyilatkozását :D.

(#1430) Ndruu válasza Mr_Oizo (#1429) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link] itt van info a Logitech X-230 tulajoktól, egyesek meg vannak vele elégedve, mások nem... persze ez azért is van, mert senkinek nem egyforma a hallása...

a Modecom-ról nem tudok nyilatkozni, sosem láttam, sosem hallottam... tesztek írnak róla szépet, én azt mondom meg kell hallgatni, és azután lehet dönteni...

a Creative termékei jók szoktak lenni, elég kiegyensúlyozott a hangjuk (az árukhoz képest persze...) Az Inspire T3100 és a P380 ugyanazokkal a adatokkal rendelkezik, még azt is meg merném kockáztatni, hogy ugyanaz van bennük, csak a ''tálalás'' más... és az áruk is kb. egyforma... pár száz forint eltérés van a kettő között... (2x6W + 17W)

én rendelkeztem régebben P380-nal, szép hangja volt a maga kategóriájában, bár attól függ milyen zenét hallgat rajta az ember... Ha nem akarsz (és nem vagy..) basszusközpotú lenni, akkor a P380 jó választás lehet (bár kicsit régi széria...) mégis jó... a T3100 pedig sztem ugyanúgy szól, mint a P380, úgyhogy ha a modernebb dizájn tetszik, akkor azt is veheted.

Logitech X-230-at még nem hallottam szólni (csak X-530-at... nagyjából ugyanaz, csak erősebb és 5.1-es) az X-530-nak elég jó hangja volt, kb olyan hangképpel, mint a P380, csak a magasak jobban érvényesültek...

mindig azt mondom itt a fórumon, amit tanultam : MEGHALLGAT (ha lehetséges...), DÖNT, aztán MEGVESZ
ne az én véleménymre alapova vegyél meg bármit is, mert lehet hogy tök más a hallásunk...

Sok sikert!

ja és privizz rá VaniliásRönk-re, ő is tud pár dolgot mondani a P380-ról meg az X-230-ról

[Szerkesztve]

Harrrr!!!!

(#1431) Mr_Oizo válasza Ndruu (#1430) üzenetére


Mr_Oizo
csendes tag

Köszönöm szépen az infókat! Szerintem Modecom-ot fogom megkockáztatni, mert a magasak 2x15 watt + a mélynyomó is nagyobb az adatok alapján. Meg a design nagyon bejön nekem. Igaz a Creative-ról is csak jó véleménnyel tudok lenni, de ha azok közül választanék, akkor a t3100-at venném, mert az jobban néz ki sztem de adatok meg vélemények alapján tényleg ugyanazt tudják.

Engem még ezaz FDD2 technológia érdekel hogy ez pontosan mit is takar, mert a Modecom-ban sztem nincs ilyen, a creative-ben vagy a logitechben meg van ha jól emlékszem. Ez sokat jelent??? Azt tudom hogy a basszust jobban elosztja, egyenletesebben?

Tényleg, még egy kérdés: Hol tudnám kipróbálni pl. a Modecomot??

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1432) Ndruu válasza Mr_Oizo (#1431) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A Modecom-ot Google alapján kisebb számítástechnikai áruházak forgalmazzák... náluk nem nagyon lehet meghallgatni, nem szokták engedni az ilyen boltokban... MM-ben vagy szaturnuszban még nem láttam ilyet (bár amilyen sűrűn én járok oda...:) )
bár a PH-n a tesztben nem írtak róla rosszat, lehet hogy jól szól, de sajna nem tudok olyan helyet, ahol meg lehetne hallgatni...

FDD2 ® technológia (Logitech) pedig a telítettebb hangképére felelős, és nem a mélyekkel van kapcsolatban, hanem a közép- és magashangokkal... valahogy egyenletesen eloszlatja a hangot a térben és így úgy érződik, mintha ''teltebb'' lenne a hangkép... (kis fizikával megmagyarázható... hullámok, kioltás, erősítés... blablabla)
marketingduma, de van benne valami...

2.1-helyett akár 2.0 is lehet (persze, ezt csak úgy említem...)
Genius 1250X, szép is és állítólag a hangja is szép

egetrengető basszust egyiktől sem kell (nem is lehet...) elvárni, de azért van bennük elég, hogy egy kisebb/közepes szobát bezengjenek...

Harrrr!!!!

(#1433) FireFoxer


FireFoxer
tag

hi all

Bocs hogy ide írok de hirtelen nem találtam jobbat a probléma meg igencsak zavaró.
Tehát van egy 2.1 es Philips hangfalam amit ha bekapcsolok a bal oldali hangszóró elkezd ''búgni''... van hogy abbahagyja .(néha) , de esetleg nemtudja valaki ennek az okát ?

előre is köszi :P

bakfitty...

(#1434) Ndruu válasza FireFoxer (#1433) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

nincs is igazán rá topik (van két Hangfal probléma topik, de azokat hamarosan bezáratom, mert senki nem írt beléjük,pár újoncot kivéve...)

mi a pontos típusa?? pár oka lehet, azért kérdezem...

Harrrr!!!!

(#1435) FireFoxer válasza Ndruu (#1434) üzenetére


FireFoxer
tag

PHILIPS MMS-231/00

nem mai csirke az biztos, még anno TESCO ban vásárolt, de nagyon jó amúgy.

bakfitty...

(#1436) wwhy válasza FireFoxer (#1433) üzenetére


wwhy
veterán

Viszonylag 1xű: a trafó tekercselése ''laza''. Gariba javítani szokták (az utóbbi időben tipikus genius probléma volt a a Gxx-10 sorozatnál (sima 2 db. hangszóró).

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1437) FireFoxer válasza wwhy (#1436) üzenetére


FireFoxer
tag

Már nem garis, valahogy én megtudom ezt javítani ? :U

bakfitty...

(#1438) Ndruu válasza FireFoxer (#1435) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

ha jól látom képek alapján, akkor a bal oldali szatellitben van a hangerő szabályzó... a trafó meg ha jól tudom, akkor a 2.1-es rendszerek többségénél a mélynyomóban van elhelyezve (vagy esetleg külső trafója van... pl. Creative P380)

hiba az lehet inkább, hogy a bal oldali hangszóró közelében van valamilyen elektonikai eszköz, ami megzavarhatja (egy kis elektronika a hangerő szabályzó környékén is szokott lenni)
ha átrendezted nem régiben a cuccot, akkor próbáld meg átvariálni, úgy hogy jó legyen... tedd át a bal oldalit a jobb oldali helyére és fordítva...

másik eset az elektronika hibája, lehet az, amit mondtak itt előttem, hogy trafó hiba, ami miatt csak a bal oldali hangszóró búg... de lehet az erősítő hibája is (földhurok esetén szokott búgni...)

Harrrr!!!!

(#1439) Mr_Oizo


Mr_Oizo
csendes tag

Köszönöm az infókat! :R

(#1440) 3aTi3


3aTi3
tag

Sziaztok; átolvastam jópár hsz-t, de szinte mindenhol 10-ért keresnek hangszórót. Nekem 20e lenne rá, de kicsit szétnézve nem találtam olyan igazán jó választást.

eddig egy z4-et néztem ki, de arról se mondanak tul sok jót (vaniliásrönk).
a creative cuccok között meg nem találtam kinézetre megfelelőt. az i-trugue sorozat legtöbb darabja nekem már tul hivalkodó, a gigaworks t20 meg ugy érzem kevés lenne zenéhez.
az 1250x meg egy kicsit nagy lenne az asztalomra (koliszobába kéne, ezért szeretnék vékony szatellites 2.1-et, h maradjon hely az asztalon)
most nézem az edigitalnál az Altec Lansing FX4021 cuccot, kinézetre ez pl. bejönne, de irnak ilyet hozzá, h ''az 5.25'' méretű mélynyomó a kétszer ekkora méretű hangszórókhoz mérhető hangzást biztosít''; ez mit jelenthet, és mekkora az az 5.25''?

Szóval segitsetek lécci 20 rugóm lenne a cuccra, zenéhez, filmhez kell, a kis méret pedig előny. Tudtok vmit ajánlani? Sürgős lenne, mert zene nélkül vagyok a szobában már 2. napja, és igy nem élet az élet :)

hmm... jobban megnéztem a creative holnapját és van pár i-trigue ami tetszik. a 3300 mondjuk pont benne van az árban és elég tetszetős (nem olyan gagyi a dizájn mint a 3400-nál)
ugyhogy lehet h ez lesz... vkinek tapasztalat róla esetleg?

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#1441) 3aTi3


3aTi3
tag

na időközben megtaláltam a prohardveres 3300 tesztet. nem könnyítette meg a döntést, de valszeg ilyen lesz...

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#1442) AtHoS válasza 3aTi3 (#1440) üzenetére


AtHoS
nagyúr

'' mekkora az az 5.25'' ''

Viszonyításképpen egy számítógépházban a nagyobb darabokat 5.25''-os helyre lehet beépíteni (pl. DVDíró, MobilRack keret, stb...)

[Szerkesztve]

read-only mode on the forum

(#1443) Ndruu válasza 3aTi3 (#1440) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

5.25 inch = 13.335 cm

amúgy nem ismerem a creative új hangszóróit, de a P380 óta biztos javultak, és már az is a kategóriájában elég szépen szólt...

Harrrr!!!!

(#1444) Batman


Batman
őstag

Hellosztok!

Nem tudja valaki hol lehet pesten kapni Codegen Unitek SP-622 hangfalat?
Előre is köszi.


üdv

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#1445) Ndruu válasza Batman (#1444) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hát elég kevesen forgalmaznak újabb tervezésű Codegen hangszórókat, én még nem láttam egyik boltban sem, de lehet, hogy vmi kisebb számítástechnikai bolt, vagy esetleg vmi nagyobb multihiperszuper áruház árulja...

egy helyet azért találtam (igaz, nem pest, de még csak nem is Budapest... viszont van web-rendelés és házhozszállítás is 1200Ft)

[link]
az oldal legalján (5400Ft + 1200Ft p.k. = 6600Ft)

Harrrr!!!!

(#1446) Alex91 válasza 3aTi3 (#1440) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

Mondjuk kicsit dragabb, de eleg apro, es tan annyira nem is szol rosszul...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1447) Batman válasza Ndruu (#1445) üzenetére


Batman
őstag

Pedig állítólag, elég jol szól és nincs vele semmi probléma ezért nem is értem , miért ilyen nehéz hozzájutni.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#1448) 3aTi3


3aTi3
tag

Alex: köszi a tippet, de sajnos a jbl-en a myélnyomóján vannak a kezelőszervek, amit az asztal alatt körülményes állítgatni; és a formája sem jön be annyira.

Végülis a z-4-et vettem meg, a főbb befolyásoló tényezők: szép és volt a közeli boltban :)
És a vezetékes távirányítóján van füles kimenet, ami koliban ugyancsak jól jön.

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#1449) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

bár én most már nem követem a 2.1-es vonalat, de a Genius megerősíti jelenlétét ezen a piacon is (hogy kis hazánkban ebből mifog megvalósulni, vagy mi nem, az talány...)

4új 2.1-es várományos van a Genius kínálatában (kíváncsi lennék a hangjukra)

SW-V2.1 1500
info : [link]
kép : [link]

SW-F2.1 1500
info : [link]
kép : [link]

SW-V2.1 1250
info : [link]
kép : [link]

SW-HF2.1 1250
info : [link]
kép : [link]

a V2.1 1250 és a HF2.1 1250 elég szépen néznek ki, remélem a hangjuk is olyan szép:)

bár én most már biztos nem cserélem le a Logitech Z-5300-amat...

[Szerkesztve]

Harrrr!!!!

(#1450) 3aTi3


3aTi3
tag

ezek az uj geniusok tleg nagyon szépek..

a z4-emmel viszont nem vagyok teljesen megelégedve. egy elosztóra van dugva a hűtővel, és mikor az bekapcsol, elég éles pattanás hallatszik a hangszóróból :S
ez általános probléma, vagy a logitech hiányossága?

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.