Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) tundra válasza vizslakutya (#249) üzenetére


tundra
tag

Tudom hogy nem magadnak vetted, de kipróbáltad?:)

Érdekelne a véleményed. Elsősorban a hangminőségre gondolok.
Milyen a magas tartomány?
Tényleg lemegy 30 Hz-ig?
Kidolgozásra milyen?

Ja és mennyi volt szállítással?

(#252) Kharesz


Kharesz
tag

ÜDV!!

Beillesztem az url-t a 3 hangfalnak, akinek van véleménye írja meg kösszy!

1. http://www.ozaki.com.tw/global/modules/showroom/item.php?pID=20

2. http://www.ramiris.hu/termek.php?cikkszam=06821&csoport=Hangsz%F3r% F3&page=1

3. http://www.ozaki.com.tw/global/modules/showroom/item.php?pID=21

(#253) AMD Power válasza vizslakutya (#249) üzenetére


AMD Power
titán

Végre egy ember aki tudot jót írni az Ozaki-ról! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#254) lukylac


lukylac
csendes tag

Sztok!

Én tegnap vettem egy SP-622-t 5940 Ft-ért (bruttó), és ezért az árért nagyon megérte. Dögös a mélye, talán egy kis csillapító anyagot még elbírna a mélynyomó, de nincs ezzel semmi baj. A magasak + közepek is tűrhetőek. Nem torzít be idő előtt, hozzáteszem, ha nincs túlvezérelve.
Nem akartam nagyobb összeget áldozni hangkütyüre, mert otthol ott a jó kis Yamaha NS-G40MK II + Technics SA-EX-120, stb. viszont a gépem az albiban és néha már nyomja a fejem az örökös fejhallgatón keresztüli tvzés, filmnézés, mp3 hallgatás. Aki nem akar sok pénzt áldozni ilyen ''prüntyögőkre'' szerintem jó vétel a 622-es.

üdv.

Ha már egyszer épíłtkezik...

(#255) AMD Power válasza lukylac (#254) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam van egy eladó SP-688 2.1-s Fa mély , Fa Satelit. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#256) vizslakutya válasza tundra (#251) üzenetére


vizslakutya
senior tag

természetesen kipróbáltuk.
Herzet nem tudok neked mondani csak filhallást.
az pedig nagyon jonak tűnik.kellemesen jönnek a magasak nincs benn cin.
a mélynyomó az pedig fantaszkikus.
külalakra is nagyon precízen van megcsinálva.a talpát elfordítva a magasnak egyszerűen fel lehet szerelni a falra.a mély doboza fából van és hátul van potmétere.a jobb magasrol lehet vezérelni a hangerőt és ott a fejhallgató kimenet is.
15000.- felett vidékre ingyér viszik/pesten 10000.- felett/.:C

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#257) tundra válasza vizslakutya (#256) üzenetére


tundra
tag

Tegnap előtt megrendeltem én is a brivertől. Tegnap felhívtam őket, hogy mondjanak valamit a szállításról. Azt mondták az ügyfélszolgálaton, hogy ma szállítja le a futár. Sajnos mégsem hozták, de remélem holnap már ideér.:)

Hogy érted azt hogy nincs benne cin? Nem sugározza le a 15-20Khz körüli frekvenciákat, vagy úgy érted hogy nincs túlhangsúlyozva, ércesen kiemelve ez a tartomány Ez azért is érdekes, mert nics a satellitben külön magassugárzó, hanem két egyforma közép-magas hangszóró párhuzamosan sugároz le egy igen széles frekvenciatartományt.
A középfrekvencia(ez kb az emberi hang tartománya) a tesztek szerint egyáltalán nem szorul a háttérbe, mint a legtöbb pc-s hangszórónál. Neked mi erről a véleményed?

(#258) vizslakutya válasza tundra (#257) üzenetére


vizslakutya
senior tag

sajnos én csak egyszerű felhasználó vagyok aki szereti tisztán és jó hangzással hallgatni a minőségi zenét.
tehát ezért nem tudok neked adatokkal szolgálni.
a cin-re azt értem a magam nyelvén,hogy nincs bántóan magas hang az összképpben.
ugy is mondhatnám,hogy minden olyan szépen egybeszól nem külön -külön jönnek elő.

többek közt ezért használom a kb 25 éves GRUNDIG tornyomat,amit el nem cserélnék semmilyen szépen villódzó mai darabért.
ott én keverem ki a hangzást nem pedig előre van programozva + két bassreflex SONY hangfal gondoskodik a megfelelő hangokról.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#259) nandip válasza lukylac (#254) üzenetére


nandip
csendes tag

Hello lukyac!

Engem az érdekelne hogy hol lehet ilyen olcsón hozzájutni az Unitek SP-622 hez?
Van web címe?
Van abban a boltban memória is? mert nekem szükségem lenne 256MB DDR-re.
(Pontosan: 256MB/166MHz PC2700(DDR333)).
Előre is köszi az infot.

(#260) tundra


tundra
tag

Tegnap meghozták a hangszórót!

Ha valaki nem tudná, a Logitech X-230-as cuccáról van szó.

Összehasonlítási alapom a munkahelyemen lévő Altec 221-es személyében volt.

Szóval valami hasonlóra számítottam mint külső kidolgozásra, mint hangminőségre. Hiszen kb ugyan annyiba kerülnek. Amikor kicsomagoltam a szatelliteket, meglepődtem a kellemes formán és méginkább a kidolgozás minőségén. A mélynyomó megjelenése meg egyszerűen letaglózott! Én még ilyen szépen kivitelezett pc-s hangszórót nem láttam! Megjegyzem nem láttam még valami sokat, de akkor is. Az altecnél jóval igényesebb a formaterve, a kidolgozása, de még a műanyagok minősége is. Szóval a külsővel tökéletesen meg voltam elégedve, és gondoltam magamban, hogy ha hozza a 221 ''hangját'', akkor már megérte a pénzét.
Már éppen nekiáltam rákötni az Audigy 2 zs kimenetére, amikor eszembe jutott hogy mi lenne ha meghajtanám a DENON cd játszómmal, és kihajtanám belőle az elérhető minőségi maximumot. Így legalább rögtön tisztában lennék a rendszer képességeivel. Átalakító híjján rákotöttem a fejhallgató kimenetre, és feltettem kedvenc Joe Cocker lemezem. Na ami ezután következett, attól majdnem leesett az állam. A 221-es kissé dobozos, műanyagos(ám de kifejezetten élvezhető) hangja után, nem akartam elhinni, hogy egy alig több mint tízezer forintos hangszórónak ennyire összerakott, már már hi-fis hangja legyen. Ami azonnal feltűnt, az a rendszer muzikalitása, vagyis hogy kifejezetten jól éreztem magam, ha szólt belőle a zene.:) Nem érezni a hangjában semelyik frekvenciasávban kiemelést, és nagyon egyenletesnek tűnik. Az igazán magas hangok talán egy kicsit visszafogotabbak, de nagyon meghatározza a jelenlétüket a felvétel is. A közép tartomány, ami a legtöbb szatellit/szub kombó leggyengébb pontja(a HI-FI ben is), itt valahogy mégis jelen van. Joe Cocker rekedtes hangját meglepően jól adta vissza. A kis szub láda meg félelmetes hogy mit produkál. Érezhetően elég mélyre lemegy(teszt szerint 32Hz) ahoz hogy komolyan lehessen venni. De nem valami loudneses terjengő maszlag jön belőle, hanem érezhetően hangolt, feszes, kemény basszus.
A kis Logi összességében az árához képest igencsak élvezhető hangot produkál. Maximáli hangerőben a 221-es szerintem többre képes, de nálam ez nem szempont. Amúgy egy átlagos méretű szobát könnyedén ''beénekel'', de házibulira nem jó választás.
Szállítási költséggel együtt bruttó 13.790 Ft, ami eleinte egy pc-s hanszóróért kicsit soknak(fölöslegesnek?) tűnt, de így utólag már nem is tűnik olyan soknak az álltala nyújtott minőségért cserébe. Szóval azon ritka esetek közé tartozik, amikor úgy érzem, hogy értéket kapok a pénzemért, és megnyugtat a gondolat, hogy jól döntöttem.

tundra

(#261) vizslakutya válasza tundra (#260) üzenetére


vizslakutya
senior tag

örülök,hogy neked is sikerült megszerezni a cuccot.:C

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#262) wid22


wid22
aktív tag


Megszeretném kérdezni hogy ismeritek e a Genius SP-Q2 2.1
Milyen a hangzása .

(#263) Majstor


Majstor
senior tag

Nagyon kell odafigyelni 2.1-es hangrendszerek vásárlásakor a mélynyomókra (Wooferekre)... ha az ember olyat vesz amely wooferje ''ŰberErős'' akkor az >teljesen ellnyomja a tobbit és max. 'drumm n base' zenét tud halgatni...
UI: Abban az esetben ez nem hátrány ha a woofer rendelkezik szabályzóval (és megfelelő lábakon van lefektetve a földre...mert az alattad lakó szomszéd nem fog neked tapsolni a ritmusra!)
:D

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#264) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

a mélynyomót hova célszerű rakni,hogy ne uralkodjon a zenén?
jelenleg az íroasztal alatt van .
de mintha nagyon elnyomna mindent a mély.a magasak fel vannak rakva a falra.:Y

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#265) válasza vizslakutya (#264) üzenetére



addikt

Hagyd ott a mélynyomót és kicsit vedd le a basszust.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#266) vizslakutya válasza (#265) üzenetére


vizslakutya
senior tag

már levettem a minimumra.a kártyán is visszahúztam a basst.
de ez a logitech akkorát nyom,hogy néha már soknak tűnik.
:F

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#267) válasza vizslakutya (#266) üzenetére



addikt

Hmm, akkor a 2.1et cseréld le 2.0ra...:)

Vagy a Logitechet valami más cuccra, mondjuk Altecre.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#268) vizslakutya válasza (#267) üzenetére


vizslakutya
senior tag

az jó lenne,csak most vettem egy hete.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#269) válasza vizslakutya (#268) üzenetére



addikt

Akkor még jó áron el tudod adni, vagy keress valami bajt benne és vidd vissza.:)

Egyébként meg ha ilyen vacak 1500Ftos számítógép hangszórópárról álltál át 2.1re(nemtudom miről váltottál), lehet hogy csak szokni kell egy kicsit és jó lesz.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#270) Baboon válasza vizslakutya (#268) üzenetére


Baboon
senior tag

Nincs mese, rakd el onnan a mélynyomót.Természetesen az asztal alól a legerőteljesebb a mély.Ergo rakd magadtól jó távolra.De amúgy nehéz elhinnem hogy ennyire erős lenne a mélye.Lehet nem a mély a jó hanem a satellit rossz :D

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#271) DDL válasza vizslakutya (#266) üzenetére


DDL
őstag

Tedd egy kisszékre.

Üdv: DDL

Messziről jött ember azt mond amit akar. http://logout.hu/blog/ddl/index.html

(#272) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A creative p380 ról mi a szakvélemény???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#273) Protezis válasza Vangelis (#272) üzenetére


Protezis
őstag

Én kb 1 hónapon belül szeretnék venni 2.1-et, és a Creative p380-at néztem ki. Viszont utána jártam, és a t3000 szatelitjei 2 utasok. Valahol a p380 drágább, mint máshol a t3000. Hallani nem hallottam egyiket se, de van ilyen topik: Bővebben: link

(#274) Vangelis válasza Protezis (#273) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Csak azért mert megvettem..de mindegy.
Fa a mélynyomó..+

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#275) Florin


Florin
csendes tag

Hi!

Ezekről tudtok valamit? Van valamelyik valakinek?

Unitek SP-968 2.1
2.1 hangszóró rendszer
Kimenő teljesítmény: 2 x 10W + 30W (RMS)
Frekvencia átvitel:
Mélynyomó: 30 Hz - 180 Hz
Hangszórók: 150 Hz - 20 kHz
LCD kijelző, ezüst szín, fadobozos mélynyomó

Unitek SP-868
2.1 hangszóró rendszer
Kimenő teljesítmény: 2 x 10W + 30W (RMS)
Frekvencia átvitel:
Mélynyomó: 20 Hz - 180 Hz
Hangszórók: 150 Hz - 20 kHz
Fekete szín, fadobozos, távirányító

(#276) Protezis válasza Vangelis (#274) üzenetére


Protezis
őstag

Akkor nem szóltam :DD
Viszont kifaggatnálak. Hogy szól??

(#277) Vangelis válasza Protezis (#276) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tedd azt..szól mint állat. Egy jó kis vortex mx300 al meghajtva:DDD:DDD

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#278) AMD Power válasza Vangelis (#277) üzenetére


AMD Power
titán

T3000 valóban csak annyiból jobb ,hogy 2 utas a satelit benne , és nem 75 dB jel zaj viszony hanem 80dB! De ezt a Creative Klub topicba már megbeszéltük!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#279) Protezis válasza AMD Power (#278) üzenetére


Protezis
őstag

Igen. Velem :)
De az, hogy 2 utas, elviekben dob azért a minőségen, nem? Ezzel nem leszólni akarom a p380-at, nagyon is örülnék egy olyannak!

Vangelis: nem rossz kártya az, régen olyat akartam. Akkor még a live! volt a legjobb, és a legdrágább (home kategóriában!) :)

(#280) Vangelis válasza Protezis (#279) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én még mindig ezt használom és amíg van benne élet ezt is fogom...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#281) AMD Power válasza Protezis (#279) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem az , hogy 2 utas biztos számít! Szerintem biztos van hangzásba jelentősége!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#282) neduddki válasza Vangelis (#277) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ugya arra gondolssz hogy diamond mx300 vortes 2-es csip???:- )))

Protezis: az live!-ok egyszeruen nem votlka beszeloviszonyban vele, merfoldekkel utanna baktattak:- ))) /a belole kiarado hangminiosegre gonsolvan.../

udv

neduddki

p.s. a t3000-es folotteb szeretem ahog szol foleg annyi pizi, a p380-at emg meg nem hallotam meg ken hallgani abool is egyet:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#283) Vangelis válasza neduddki (#282) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze.....a király.
Igen mérföldekkel utánna baktattak..és még mindig ott baktat nagyon sok hangkártya.
Ezért nem cserélem le én sem.:DDD
2.1 hez kiváló.

Gyere és halgasd meg:DDD

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#284) Protezis válasza neduddki (#282) üzenetére


Protezis
őstag

Én egy szám.tech újság tesztje alapján állítottam ezt, szubjektív vélemyényem nincs, mert még látni se láttam valóságban. Sorry :B

(#285) Vangelis válasza Protezis (#284) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem látni kell hallani
:DDD

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#286) Vangelis válasza Vangelis (#285) üzenetére


Vangelis
nagyúr

És érezzzzzzzzzzni:D

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#287) Protezis


Protezis
őstag

Úgy alakult, hogy max 40000 Ft-ból kellene szám.tech cuccot kinézni magamnak. Furcsa, de semmire sincs szükségem, ha nagyban akarnám fejleszteni a gépemet, akkor meg nem elég a 40 k, szóval úgy döntöttem, hangrendszert veszek, az még nincs.
Eredetileg egy Creative T3000-et szerettem volna, de akkor még nem 40k volt a limit. Szóval rákerestem depon, és megakadt a szemem ezen: Logitech Z-2300, Bővebben: link
* Satellites: 80 watts RMS (2 x 40W)
* Subwoofer: 120 watts RMS
THX minősítésű, gondolom tényleg jól szól :)
Kérdésem: az árából kb mennyi a THX pecsét? Megéri az árát? Ez tényleg ekkora teljesítményű? Szóval minden vélemény érdekel. Ja, mellesleg pont illene az új Casetek 1016 házamhoz, legalábbis színvilágban :))

(#288) Protezis


Protezis
őstag

Megtaláltam ezt a topikot: Bővebben: link
És ezt a boltot:
Bővebben: link
Ez elírás? Vagy akkor most mennyibe is kerülnek ezek a THX-es csodák? :F

(#289) Protezis


Protezis
őstag

Szóval úgy is feltehetném a kérdésemet, hogy 30-40k-ból milyen 2.1-et javasol a nagyérdemű? ;)
Szóval ZUP, mert már mondanom kellene, mi kőőő'.

(#290) Nyuf válasza Protezis (#289) üzenetére


Nyuf
senior tag

Sztem ne költs ennyit szgépes hangfalra.Ha zenehallgatásra kell akkor inkább vegyél külön rendszert és azt kösd a gépre, ha meg játékra akkor egy 15-20k -s is böven elég.

Debian amd64 sarge

(#291) Protezis válasza Nyuf (#290) üzenetére


Protezis
őstag

Ennyit nem is költenék, de mint mondtam, 40k-t kell szám.tech cuccra elköltenem. És egyszerűen nem tudok mit kérni. Vinyó nem kell, proc csere? Sokkal nagyobb nem menne bele lapba, mem nem fér bele több, játszani nem játszok, így videokari se kell új, moncsit, házat most vettem, hangkarit is. DVD-író 3 hónapos. Ja, hdd-t is nem rég vettem. Itthoni gépbe jó lenne egy Tualatin cerka, de az nincs újonnan, legalábbis értelmes áron.
Új alaplap proci együttesre meg nem elég a 40, megpótolni meg nem szándékozom. Szóval elég nagy problémával küzdök. Gondoltam én TV-tunere is, de kábeltv nincs albiban, itthon 2 TV, én amúgy sem TV-zek. Kérjek dvd lemezt 40k-ért? :Y

Szóval ezért gondoltam egy 2.1-re. Az 5.1-ektől herótom van, ki nem állom őket. Inkább legyen egy normális 2.1 :)

Mod: Ja, gondoltam még SCSI cumóra is, de újra nem elég 40, TFT-t csak nagyon gyengét kapok. Néztem még UPS-t, de eddig nem láttam szükségét. Genius bill király, MS WheelMouse egér tökéletes Photoshopra meg Dreamweaverre, sőt, olykor-olykor még CS-re is, meg War3-ra is :B
Mit lehet még népbe rakni? Digi kari nem kell, nem szoktam videókkal foglalkozni, bár volt már rá példa. Floppy-drive tökéletesen műkszik. Táp? Akkor inkább egy 2.1 :C
Rajztábla: nem vagyok egy ügyes rajzoló. Más egyszerűen nem jut eszembe.

[Szerkesztve]

(#292) Nyuf válasza Protezis (#291) üzenetére


Nyuf
senior tag

Madzagnélküli egér esetleg vmi jó billentyüzet?Sokat tud ám dobni a komforton hidd el.

szerk:látom közben meg is válaszoltad

[Szerkesztve]

Debian amd64 sarge

(#293) Sardaukar válasza Protezis (#289) üzenetére


Sardaukar
csendes tag

Szerintem ha 2.1-es hangfal mellett döntesz, akkor a legjobb választás egy Altec Lansing lesz. MX5021 típus még kijön bruttó 40-ből simán és ennél nem nagyon fox jobbat találni 2.1-ben. Persze lehet, hogy egy Logitech jobban néz ki és jobb a reklámja, de hangminőségben kikap egy Altec Lansingtől. Mellesleg ennek is van THX minősítése (no nem mintha ezeknél a hangszóróknál sokat nyomna a latba) és távirányítója. A mélyládája pedig valóban leadja az 50 wattot és valszeg veri is azokat a kevésbé márkás vetélytársakat, amelyekre ráírják a 100-200 wattot (most nem kifejezetten a Logitechre gondoltam). Egyébként jó hangkártyával (legalább egy Audigy) tényleg nagyon királyul szól és olcsóbb (de ennél jóval drágább) ''hifi''-rendszereket is lenyomja hangminőségben és hangerőben is.

Lehet ezekkel zenét hallgatni és élvezni is. Audiofil persze korántsem éri be ennyivel, de az nem is ennyi pénzért vesz hangrendszert és nem a géphez építi.
Másfelől pedig azért is járnál jobban egy hangszóróval, mert ez nem avul el 5 év múlva sem, nem úgy mint egy proci, alaplap, vagy videókártya. Sokkal értékállóbb befektetés.

Nekem is Altec Lansingem van, ezért mertem ajánlani.

Peace is not an option.

(#294) Protezis válasza Sardaukar (#293) üzenetére


Protezis
őstag

Kösz, végre egy válasz hangfal ügyben. Utánajárok, bár Altec Lansingok vékonyított formája nem jön be, de megnézem.

(#295) hesszan


hesszan
aktív tag

Üdv. Tegnap vettünk Codegen sp-622. 5550ft ért. (google: ''sp622''+''ár'' :DDD) Hihetetlenül tetszik. pláne ennyi pénzért. Aki olcsót, hangosat, szerintem szépen szólót (nem vettem észre hogy torzítana nagy hangerőnél (is7 alaplapi hangkari csutka, volume csutka, bass csutka) mind három fadobozos. Szerintem ne gondolkozzatok hogy mit vegyetek ilyen áron. A boltba ki is lehetett próbálni. Bár az elsönek a mélydoboz ezüst ''díszboritása'' alá levegö szorult, de amikor megemlítettem, h nem tetszik bontották a következő ilyen hangfalat! Nagyon örülök hogy megvettük. jó cucc.(és kedvesek voltak végig)

Sungdurung

(#296) Sardaukar válasza Protezis (#294) üzenetére


Sardaukar
csendes tag

Hát igen, a vékonyítottak nekem sem jönnek be (és azok speciel nem is érik meg az árukat). Ez az MX5021-es viszont nem annyira laposított. Egyébként hozzáteszem, hogy ezt hangfalat csak akkor vedd meg, ha elsősorban zene hallgatására kívánod használni. Játékhoz, filmhez nem kell ilyen árfekvésű.

Nekem CS21-em van, annál viszont az MX5021 nagyaságrenddel jobb. Utóbbiban annyi az eltérés, hogy a középmélyből dupla hangszórója van, tehát kiküszöböli a pc-s hanxórókra jellemző középmély hiányt. A ''csipogója'' megegyezik az enyémmel. A mélynyomója is lényegében ugyanaz, kicsit átalakítva. Tehát végülis hasonló konstrukció, mint az enyém (ezért is próbállak rábeszélni), csak ez egy jobban hangolt, tuningolt és MINŐSÉGIBB változata. Már bánom is, hogy annak idején nem ezt vettem meg én is :O Amúgy milyen hangkarid van? Még annyit, hogy meg fox lepődni, hogy ebben a kis cuccban micsoda erő lakozik és milyen színvonalt üt meg.

Peace is not an option.

(#297) Harrylles válasza Sardaukar (#296) üzenetére


Harrylles
aktív tag

Egy SB Live! 5.1-em van. Nem azért kérek ilyen hangfalat, mert szükségem van rá, hanem azért, mert másra nincs szükségem :) (Munka fejében kapok szám.tech cuccot)
Valószínűleg a logitechet kérem. Tudod... szerelem első látásra :))

Wáááááá. Bocs. Öcsém :(((

[Szerkesztve]

(#298) wid22


wid22
aktív tag

Hello

Ismeri valaki az Unitec SP 688 t és a SP 420 t?
Ezek a tipusok vannak jó árba nálunk és nem találok a neten semmit ezekröl.
Kösz

(#299) bumper


bumper
senior tag

Szasztok

Logitech X-230 -ast ki ismeri?
Azt tudom hogy a hangja szép harmnónikus, jó basszal,
de mennyire képes betölteni egy 15 négyzetméteres szobát?
Van benne KRAFT?:Y

Zsolt

(#300) bumper válasza bumper (#299) üzenetére


bumper
senior tag

Kedves Tundra nálad az elmúlt pár hónap alatt hogyan szerepelt az X-230-as ?
Még mindig ugyanaz a véleményed róla, képes betölteni a teret a szobában?

Zsolt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.