Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) #35692544 válasza Alex91 (#849) üzenetére


#35692544
törölt tag

max 15k-t szeretnék erre áldozni

(#852) Alex91 válasza #35692544 (#851) üzenetére


Alex91
félisten

Ennyi penzert 2.0-ban talan ez:

[link]

Vagy 2.1-es Logitech x-230, esetleg Z3.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#853) #35692544 válasza Alex91 (#852) üzenetére


#35692544
törölt tag

pont ezt néztem ki én is vagy az x-230 at
melyik a jobb? pc-hez játék és zenehalgatásra

(#854) djtoomi válasza Alex91 (#852) üzenetére


djtoomi
addikt

nekem volt az általad ajánlott genius-om az inkább filmre jóde zenére meg játékra x230 vagy z3.én inkább x230-at vennék.olyanom is volt az eddigi legjobb 2.1-es amit hallottam a z2200 után.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#855) Alex91 válasza #35692544 (#853) üzenetére


Alex91
félisten

Itt bizta a tobbseg az x-230-at mondana...

Egyiket se hallottam, de a Geniust is dicsertek. Szerintem, ha nagyon basszus imado vagy x-230, ha meg az egyenletes hangzast szereted, akkor mehet a Genius is.

(Nekem a Klipsch van, jol szol, de arban ugye kicsit tobb ezeknel.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#856) #35692544 válasza Alex91 (#855) üzenetére


#35692544
törölt tag

hi
megvettem a géniust igaz csak 2.0-ás de nagyon ütős :W még az alaplapi hangkarival is majd később veszek egy jobbat

(#857) Alex91 válasza #35692544 (#856) üzenetére


Alex91
félisten

Akkor hasznald egeszseggel! :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#858) oil


oil
tag

Logitech Z-2300!

(#859) #35692544 válasza Alex91 (#857) üzenetére


#35692544
törölt tag

thx :R

(#860) Newyorker


Newyorker
addikt

Sziasztok!

Most melyik 2.1est érdemest venni? (ne a legdrágábbat írjátok, hanem amely a legjobban megéri)

Márka, stb.?


Köszönöm!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#861) Rowboy válasza Newyorker (#860) üzenetére


Rowboy
csendes tag

Én a Logitech z3-e mellett döntenék, nem a legdrágább(14 ezer), és nagyon jó. Már 2 órája boldog tulajdonosa vagyok :) Itt mindenki nyugodt szívvel ajánlja szerintem.

(#862) Newyorker válasza Rowboy (#861) üzenetére


Newyorker
addikt

Még Creative-t néztem, no meg a Logi-t!
Erős a mélynyomó és kis hangszórók nem nevetségesen kicsik?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#863) Newyorker


Newyorker
addikt

Creative, vagy Logitech ez itt a kérdés?
z-3i hol a legolcsóbb?

Én még Creative T-3100-ra gobdoltam, vajh e jobb, vagy a z-3i?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#864) t1 válasza Newyorker (#860) üzenetére


t1
addikt

Logitech X-230 kb 11 rugó

(#865) hetman84


hetman84
csendes tag

Sziasztok!
Lécci segítsetek!
Milyen módon csatlakozik egy 2.1-es hangfalrendszer a Pchez?
Mi az hogy S/PDIF out jack? Mire tudom használni?
Logitech Hangszóró S-200 2.1 erről a hangfalról mit tudtok?
Asus P4V8X-X alaplapom van.
Előre is köszi

[Szerkesztve]

(#866) Newyorker


Newyorker
addikt

Creative-t, vagy Logitech-et érdemes venni?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#867) djtoomi válasza Newyorker (#866) üzenetére


djtoomi
addikt

logitech sokkal jobb.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#868) Newyorker


Newyorker
addikt

A z-3-nak erős a mélynyomója és a kicsi hangszórók nem nevetségesen kicsik?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#869) Rowboy válasza Newyorker (#868) üzenetére


Rowboy
csendes tag

Kicsik, de rohadt nehezek:) 17'' TFT-m van, nem WS-es, és arányaiban még illik hozzá. Egy 21'' mellett már lehet, hogy túl kicsinek érezhetném. De engem nem zavar, ráadásul az eddigi geniusom 3x ekkora volt, és teljesítményben meg sem közelítette (mondjuk az sima sztereó volt). Szóval én nem aggódnék a méret miatt. A mély meg tényleg brutálisan jól szól, negyedre van kb. feltekerve, és remeg az egér, amikor játszom:)

Amúgy itt Pécsen 9.600Ft az x230 és 14.400Ft a z3-e az infolexben


[Szerkesztve]

(#870) Newyorker válasza Rowboy (#869) üzenetére


Newyorker
addikt

Ahham, köszi, csak attól félek, hogy gyengék a kicsik!
Jól néz ki élőben?
Hangja gondolom üt!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#871) Rowboy válasza Newyorker (#870) üzenetére


Rowboy
csendes tag

Elég szubjektív, hogy tetszik-e vagy sem. A legdurvább az volt, amikor kivettem, és kék színűek voltak:) persze valami védőfólia volt rajta. Maxon még nem hallgattam, azt hiszem itt olvastam, hogy az első 20-30 órában szoktatni kell a működéshez, de nekem eddig elég a teljesítménye, hangerő és minőség terén is. Mondjuk nem egy raktárépület közepén ülök, hanem egy panelszobában:) Ha van lehetőséged, próbáld ki élőben ill. nézegess róla képeket, pl.: guglin, vagy én is küldhetek az enyémről. Amúgy rosszabra számítottam, szóval lehet azért tetszik ennyire. A hangszórók talapzata a képeken nekem túl markánsnak/nagynak tűntek, de abszolút nem zavar élőben. Ami nem tetszik, az a levehető védőháló, kicsit bugyután eláll a hangszóróktól. De ha gondolod küldök róla képet.

(#872) Newyorker válasza Rowboy (#871) üzenetére


Newyorker
addikt

Igen jöhetne kép :)
s.zsolt@vnet.hu

köszönöm

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#873) Newyorker


Newyorker
addikt

Akkor aszongyátok, h Logitech z-3-al elégedett leszek?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#874) djtoomi válasza Newyorker (#873) üzenetére


djtoomi
addikt

nem.vagy z3e vagy x230.z3-at feljtsd már el.te eldöntötted magadban hogy z3?és akárki akármit mond te azt veszel?ha z3 akkor csakis z3e vagy x230

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#875) Newyorker válasza djtoomi (#874) üzenetére


Newyorker
addikt

Jaja z-3e-re gondolok, amikor sima z-3-at írok :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#876) Newyorker


Newyorker
addikt

Akkor asszem Logitechre megyek reá, mivel szinte mindeki ezt ajánlja és nem a Creativet!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#877) @ngel


@ngel
tag

Üdv!

Én ezt néztem ki, erről nem tud valaki véleményt mondani? Olvasni eddig csak jót olvastam, a boltban sajnos nem lehet kipróbálni, ezért keresek valakit, aki már hallot ilyet vagy M-Audio-t (a.k.a. Midiland) egyáltalán.

[link]

Nem olcsó, de ha már vennék egy 2.1-es szettet, akkor csakis minőségit szeretnék. Eddig egy Creative 250D ''THX''-em volt, de olyan iszonytató hiss szólt a szetelitekből - még elnémítva is - hogy inkább visszavittem, és visszakértem a pénzt! (egyébként 4-szer cserélték másfél év alatt!) Így Creative felejtős lett számomra, Logitech állítólag nem tud hangfalat gyártani, Altec valahogy nem az igazi, Klipsch-et meg már nem lehet itthon kapni....

Tehát M-Audio?

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#878) Alex91


Alex91
félisten

Nincs Klipsch? Az gaz... :(

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#879) @ngel válasza Alex91 (#878) üzenetére


@ngel
tag

Van, de csak a a Promedia Ultra 2.0.... Egyébként biztos jól szól....
A Promedia Ultra 2.1 és 5.1 azt hiszem itt is volt teszteleve a PH!-n és a 2.1es szettek között a Cambridge MW 250D THX nyert, amit aztán meg is vettem, és meg is bántam :)
M-Audioról nem hallottál még?

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#880) Alex91 válasza @ngel (#879) üzenetére


Alex91
félisten

Pedig jo a 2.0-as Ultra is :).

Akkor vegyel ilyet!

[link]

Erre is sokan eskusznek :)!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#881) @ngel válasza Alex91 (#880) üzenetére


@ngel
tag

Ismerem, néztem már én is... Gyönyörű a cucc, de félek tőle, hogy nem szólhat túl jól.. Remélem nem sértek meg senkit, és persze tisztában vagyok vele, hogy a Harman Kardon cég nem adja akármihez a nevét, de nekem meggyőződésem, hogy ebből a 42.900 forintből kb 20% a dizájnra ment el.... A Harman Kardon név még 25%..... a marketing még 10% és akkor ki kell hozni egy komplett 2.1-es szettet kb 20.000 forintból.... :) Szóval biztos vagyok benne, hogy jól szól, és szép is, és jó érzés a havernak azt mondani ''nézdwazzeharmankardonomvan'', de.... Nem tudom! Az M-Audio-t valószínűleg baltával faragták, és nem is akkora név, de olyan érzésem van, mintha ők a külcsín helyett a belbecsre fókuszáltak volna. És személy szerint nekem ez fontosabb! :)

[Szerkesztve]

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#882) Alex91 válasza @ngel (#881) üzenetére


Alex91
félisten

Most nezted vagy hallgattad? Mert nem mindegy! :D

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#883) djtoomi válasza @ngel (#881) üzenetére


djtoomi
addikt

hidfd el.én hallgattam azt a harman-t és egy khhhmmm extra profi hangcucc.az m-audio-nak nem ezt hanem az ugyanilyen 5.1-esét is halgattam haveromnak olyan van.de az eg dolog hogy néz ki de az én genius sw 5.1 ht 3600w pmpo-m százszor jobb nála

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#884) @ngel válasza djtoomi (#883) üzenetére


@ngel
tag

''genius sw 5.1 ht 3600w pmpo-m százszor jobb nála'' - ezt most ugye nem mondod komolyan? :) Az lehet, hogy a Harman Kardon jól szól, de a Genius még egeret se nagyon tud gyártani..... ;)
Én így meghallgatás nélkül ki merem jelenteni, hogy az M-Audio zenére (amire nekem kell) messze jobb mint bármelyik Creative, Klipsch, Logitech, Altec Lansing, Genius x.1-es rendszer! (és ezzel mintegy 30.000 PH! olvasó hördült föl egyszerre! :) )

Egyébként ha nem gond, akkor meg tudnád adni a haverod e-mail címét priviben? Lenne egy pár kérdésem a cuccal kapcsolatban!



[Szerkesztve]

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#885) @ngel válasza Alex91 (#882) üzenetére


@ngel
tag

Ránéztem, és olyan volt, mintha hallottam volna! :))

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#886) djtoomi válasza @ngel (#884) üzenetére


djtoomi
addikt

de a geniusnak ez a hangfalsszettje bárktiől kérdezed a legjobb a kategóriában.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#887) @ngel válasza djtoomi (#886) üzenetére


@ngel
tag

Na de akkor tisztázzuk, hogy pontosan melyik kategóriáról, milyen célú felhasználásról beszélünk.... Ez itt a 2.1 topik, nyilván mozira, játékra ezek a rendszerek nem a legjobbak. Te pl mire használod főleg a Geniust?

[Szerkesztve]

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#888) Alex91 válasza @ngel (#885) üzenetére


Alex91
félisten

Hat, ne itelj elso latasra! :D

Amugy valoszinuleg M-Audio se lehet rossz...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#889) @ngel válasza Alex91 (#888) üzenetére


@ngel
tag

Nem, egyébként biztos nagyon jól szól a SoundSticks, és túlzottan belelkesedtem az M-Audio-val kapcsolatban! :) Ahhoz mit szólsz, hogy a Genius 5.1 jobban szól, mint az LX4 5.1?

[Szerkesztve]

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#890) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Sziasztok
3-4ezer körül melyik hangfalat tudnátok ajánlani?
Egy ismerősömnek kellene, gondolom a DANA nem nyerő választás :)

(#891) Alex91 válasza Chesterfield (#890) üzenetére


Alex91
félisten

Ebben az arkategoriaban, szintemindegy mit vesz.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#892) Chesterfield válasza Alex91 (#891) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Sejtettem hogy ilyesmi választ kapok. Mi az az ár, amiért már elfogadható hangzást lehet kapni?

(#893) golyani válasza Chesterfield (#892) üzenetére


golyani
addikt

logi X-230 12k körül.

(#894) mexx0407 válasza Chesterfield (#892) üzenetére


mexx0407
tag

hello nekem egy LOGITECH -x230-van 2.1es és nagyon meg vagyok vele elégedve
nagyon jó!
az ára is elfogadható/11.000Huf

[Szerkesztve]

(#895) Alex91 válasza Chesterfield (#892) üzenetére


Alex91
félisten

duplaja, triplaja

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#896) @ngel válasza Alex91 (#895) üzenetére


@ngel
tag

Alex: mit vennél pc-hez, főleg zenehallgatáshoz most 30-50k körül? Mert most úgy néz ki ez az M-Audio nem a legjobb választás! :)

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#897) Toncsi válasza @ngel (#877) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Ennyi pénzért már egy egész tisztességes Hi-fi erősítő+polchangfal párost össze lehet állítani használtan. Nem tudom mi a célod vele, de ha csak zenehallgatásra használod, és nem akarsz zenét kreálni is, akkor felejtsd el az M-audiot. (És az összes monitor hangdobozt)
Igaz még nem hallottam ilyet, de sztem nagyon drága ahhoz képest, amit tud. Már csak pl. a Mylar magassugárzóból is arra lehet következtetni, h nem legjobb hangminőség elérése volt a cél, mert ilyet még csak az olcsó kompakt hangdobozokban láttam. Ez a upgrade-ljük 5.1-re meg szintén elég gyanús... jó kis reklámfogás, h később még több pénzt kihúzzanak a zsebedből... de a te pénzed, te döntésed.

(#898) Newyorker


Newyorker
addikt

SonicGear BT3 2.1 hangfalrendszerről mi a vélemányetek?
Logitech jobb márka?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#899) Alex91 válasza @ngel (#896) üzenetére


Alex91
félisten

Nekem Klipsch 2.0 van...

De en nem vagyok ebben kompetens :). Mindenki olyat vesz, amit akar! Szerintem a Soundstick is jo lehet, bar erdekes a design. Aztan vannak itt a Creativ es Logitech cuccok ekkora arfekvesben. (Mondjuk szerintem ezek kommersz kategoria...)

Ugye kerdeses, hogy milyen fuled, meg igenyeid, izlesed van. Nezz vegig par tesztet es hatha segit. (De lehet, hogy a tesztelo nem a te fuledddel hallgatja :D.)

Vagy itt van ez is:

[link]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#900) Alex91 válasza @ngel (#896) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

Vagy ez, de ez 90k-ba kerul :DD!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.