Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#550) RedWing válasza fradi81 (#544) üzenetére


RedWing
aktív tag

Üdv fradi81!
Ha esetleg még aktuális lenne! :D

Nekem van egy Creative Inspire P380 2.1-es a koliban, már nem egy mai darab! :P de teljes mértékben meg vagyok elégedve vele! (Hallottam az utódokat is, bár csak pár perc erejéig, de azok se rosszak!) Kapott rendesen az évek folyamán!!! :DD
De ezek ellenére, igen jól tartja magát... a hangról: magasai kellemesek, egyáltalán nem bántóak, közepei igen erőteljesek, már-már tolakodóak(bár én ezt szeretem... :DDD ), a mély nagyon meggyőző és szépen adagolható...( szerintem...) Zenék: 60%-Progressive, Global, Trance 20%-ChillOut, Lounge, DnB 20%-Rap, HippHopp, RnB, egyéb... Mert ugye mindenkinek más az ízlése... :)) kb.: 12 m2 galériázott szoba, 3.80as belmagasság!!! Szerintem bőven elég...

Otthon más a helyzet... :C röviden: Denon 5.1 erölködő, 2 db 38cm kevlarmemb. SAL mély(különálló reflexládában)@2*2Ohm, front: 2*JAMO faláda + 8Ohm SAL hangszórók(2*16.5 cm mély, 1*10cm közép, kevlar magas), 2*sat.+center: gyári JAMO 8Ohm. 12 m2 szoba, 2.50es belmag.... Da oda már SOK!!! :DDD de én már csak ilyen vagyok... ;] Szerintem amíg nincs egy megfelelő nagyságú(min15-20 m2es) szoba, ahol el is tudod helyezni a hangszórókat(tényleg 5.1be), addig nem érdemes rááldozni a pénzt...szerintem(nekem se adja meg azt, amire számítottam...persze elképesztően szépen szól, meg hangosan, de mégse az igazi...mindenkinek keresnie kell egy alternatívát... szerintem...

bocs, de kicsit hosszúra sikeredett... :R

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.