Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#260501) Badboys


Badboys
őstag

Kérdezni szeretném, hogy valóban mennyire igaz az állítás amit ma a szerelő mondott. sajnos már nagyon nem hiszek bennük. Adott egy 9 sebességes monti 1 év után be adta az unalmast a kazetta test. Állítása szerint valami nagyon minőségi aggyal volt szerelve, de úgy ráhúzták a gyárban, hogy hosszabbítóval sem lehetett megindítani így sajnos agyastól kellett cserélni. Most egy 4 ipari csapágyas Novatek került bele Simanoval szerelve az egész kerékpár. Ki akartam cseréltetni a láncot Srammra és Sram racsnira. Azt mondták lehetséges a csere csak ember nincs aki összehangolja a váltóval. Igaz az állítás? Vagy csak ők nem akarnak vele foglalkozni. A novatek agy azért került bele mert az előző kerékpárba Shimano Deore lett szerelve és totál sz@r volt. Esetleg magában a lánc kompatibilis a Shimano racsnival és be is állítható hozzá a váltó? Köszönöm a segítséget. Nem akartam hosszabb litániát írni mert lehetne egy regényt is akár. Ahogy kezdődött a kerékpár históriám 3 éve és most hol tartók. Ma már azt mondtam el sem megyek úgy megutáltam a kerékpárokat. :W

(#260502) vallas válasza fulton (#260485) üzenetére


vallas
senior tag

Hát azt hiszem holnap pedig szükség lesz rá.... bár gondolom ez sem csodaszer...
Szóval holnap meglátjuk mit bír a szervezet...
meg a smoove-t is kipróbálom esőbe.... nektek :D

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#260503) Hasaggymeg válasza ReFleXx (#260484) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Azt sem törlöm csak egyes menetek után a ráragadt portól, homoktól.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#260504) Hasaggymeg válasza Badboys (#260501) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mi az, hogy racsni? Gondolom a sorra gondolsz. [link] Olyan, hogy Sram 9es lánc nem megy 9es Shimano sorral nincs, de olyan sem nagyon, hogy a kilences Sram sor nem megy a kilences Shimi váltóval. :F Olvastasd el velük ezt. :D [link]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#260505) MZsoltee válasza MZsoltee (#260473) üzenetére


MZsoltee
veterán

:U :B

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#260506) LénaLeila


LénaLeila
újonc

Szép napot! Vettem egy biciklit, amit a pasi rakott össze akitől vettem, elvileg amire nekem kell arra jó lett volna, de mégsem jó, mert marha nehezen lehet tekerni, (ha létezik ilyen) hátul 6-os racsni van, de az utolsó legnagyobbat nem lehet használni, elől 3 van, de ott is csak a középsőt lehet használni, azért lett ilyen, mert mikor mindet lehetett használni, akkor valamiért elszakította a láncot, igazából nem is értek nagyon hozzá, ezért kérnék itt segítséget, ő azt mondja az a baj, hogy nagy a súly, ( nem tud vele mit csinálni, (kettőnk súlya max 85kg) igazából gyermekemet hordom vele edzésre, játszótére, oviba, ami kb 800méter, valamint néha elmegyek vele vasárolni, max 1km. Szerintetek ezzel tényleg nem lehet mit csinálni, vagy esetleg lecserelni a hátsó racsnikat nagyobbra (ha létezik egyáltalán ilyen) vagy valami ötlet, meghallgatok mindent, egyelőre nincs pénzem másikra, a jövőbe tervbe van egy elektromos, addig ezzel kell beérnem, 😭 ja igen, és ha a második legnagyobbon van akkor olyan, hogy tekerek, de olyan mint ha egyhelyben állnék, alig haladok valamit. Hálásan köszönöm a segítséget :R

(#260507) Hasaggymeg válasza LénaLeila (#260506) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Milyen kerékpár, dobj egy fotót róla...olyan, hogy túl nagy a súly, ami 85 kg, aligha létezik, meg mi az, hogy nem lehet csak egy tányért használni elől mert eltépi a láncot?! :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#260508) balintbaba válasza Hasaggymeg (#260504) üzenetére


balintbaba
tag

+1

Gond nélkül fog futni a Sram kazetta+lánc a többi Shimano alkatrésszel. Én is kérdeztem már hasonlót, 12 sebis AXS első- és hátsó váltó Shimano hajtáson, szerelő azt mondta, hogy nem fog működni - 5000 km után is örömmel használom.

(#260509) Fall-N válasza balintbaba (#260508) üzenetére


Fall-N
veterán

Idióták azért. Hányszor hallottam, hogy Shimano sorral csak Shimano lánc működik csak jól, mert "együtt tervezik" (egymáshoz talán?) őket. Ezért veszek SunRacet. ;] Ezzel szemben arra kell figyelni, hogy azonos "sebességes" legyen mindkettő. Bár ez sem mindig igaz, mert a MicroSHIFT például az Advent X valtóhoz 11 sebességes láncot ajánl, a váltás meg 1x10. Hajtóműnél meg totál mindegy, csak ne SS lánc legyen. Főleg NarrowWide nem engedi a láncot a fogprofilok miatt leesni, mozogni.

Egyébként is sokan használnak SRAM láncot Shimano hajtás és váltó mellett, mert elég tartósak.

[ Szerkesztve ]

(#260510) ReFleXx válasza Dark Archon (#260500) üzenetére


ReFleXx
addikt

Pont most fogy el mucoff, szal 1x sikerult elaznom vele, ja es nem is szakado esoben tekertem, hanem rogton utana, de az is eleg volt neki, meg mindegy is volt mer felcsap ugyis.
Amugy volt mar aki probalta a Soudalt es a Smoovet is? Mennyire hasonlitanak/kulonboznek?
A Soudalt eddig csak a montira kentem, esot nem kaptam meg el vele, de a mucoffhoz kepest sokkal dzsuvasabb melo a felappliklasa, habar legutobb mar ugy csinaltam, hogy felcsopogtettem a lancszemekre hagytam egy estet szaradni a lakasban, majd figyelve arra hogy szardas utan ne tekerjem meg a lancot odakint hajtottam csak meg egy rovid teszt koron, igy nem a lakasbam pergett le a szaraz viaszos felesleg

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#260511) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Van esetleg Budapesten (meg esetlegebb Del-Pesten) valakinek RFR (Cube) "gyorszárhoz" kulcsa?
Es ki is tudna esetleg szombaton segiteni?
Vasarnap/hetfon indulnank turazni, es sehol sem lelem az enyemet :W gyorsan kicserelnem gyorszárra.

Regebbi, ilyen tipus. Sajnos nem talaltam jobb kepet.
[link]

Elore is koszonom!
Jelige: egy probat megert :))

Szerk: B-terv: esetleg otlet, hogy tudom ertelmesen leszedni a kulcs nelkul? :B

[ Szerkesztve ]

(#260512) Ringman válasza ReFleXx (#260488) üzenetére


Ringman
nagyúr

Ez egy eso utan durva, amugy Sram nalam jobban rozsdal, mint a kmc vagy a shimano lanc

[ Szerkesztve ]

(#260513) ReFleXx válasza Ringman (#260512) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ha meg akkor este attorlom a lancot es atfujom akar egy wd40el akkor valszeg nem igy nezett volna ki masnap delre, de csak ugy leraktam 11km vizes tekeres utan vizesen. Ez meg a gyari 7-8 eves lanc rajta, ami egy beugro kategorias lanc, KMC Z8.
egyebkent a dragabb (bevonatolt?) lancok is berozsdasodnak ha nincsenek rendesen lekezelve es eso kapja oket?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#260514) ReFleXx válasza PROHARDVER! (#1) üzenetére


ReFleXx
addikt

Mas, 12-32T kazetta helyett felrakhatok 11-32T vagy 11-34T kazettat?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#260515) Hasaggymeg válasza Peterhappy (#260511) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Milyen kulcs, ez nem sima ötös imbusznyílás? :F

ReFleXx...fel tenni fel tudsz, kérdés váltód tudja-e kezelni illetve elég-e még a lánc a 34-hez. A válasz mind2re nagy valószínűséggel igen.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#260516) Fall-N válasza ReFleXx (#260513) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem eddig a nikkel bevonatú SunRace nem rozsdásodott. De a barna bevonatú PYC lánc sem.

(#260517) bardi válasza Hasaggymeg (#260515) üzenetére


bardi
aktív tag

5 lapú, nem 6.

'92 Honda VFR 750

(#260518) Peterhappy válasza bardi (#260517) üzenetére


Peterhappy
őstag

Koszonom, igen! Es picit szukul befele a menete.
A nyeregnel levot sikerult leszednem laposfeju+csillag csavarhuzo egyuttes hasznalataval, de ez nem adja meg magat, es felek, elnyalom a menetet.

(#260519) orbano


orbano
félisten

Ez jó lehet nekem? Elég jó árban van és minden paraméter stimmel, brutál könnyűnek tűnik ennyiért :Y
45-55 közötti gravel abroncs menne rá, és a kényelem is fontos szempont merev villa miatt, de azért egy 20 centis droptól ne roggyon össze :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#260521) Hasaggymeg válasza orbano (#260519) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Milyen bringára is kell tulajdonképp? A hangja az tetszeni fog. ;] [link]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#260522) orbano válasza Hasaggymeg (#260521) üzenetére


orbano
félisten

Giant Toughroad Jelenleg Giant saját márkás kerekek vannak rajta, 19mm etrto, 45-ös gravel gumikkal.
Valszeg 55-ös gravel gumik mennének az új kerékre.
Vegyesen használom/használnám városban, <100km-es aszfalt/vegyes túrákra, illetve hétvégente a hegyekben lightos montizásra nem túl nagy tempóval, eléggé kezdő vagyok.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#260523) LénaLeila válasza Hasaggymeg (#260507) üzenetére


LénaLeila
újonc

Nem a bicikli súlya 85kg, hanem a mi súlyunk, amivel a biciklit terheljük, de később lefényképezem. :R

(#260524) parandroid válasza LénaLeila (#260506) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Többet ne állj szóba azzal a kóklerrel, hülyeségeket beszél. Vagy nem ért hozzá, vagy téged szivat.

Mindezzel együtt a 3x6-os váltó alapján is az az érzésem, hog nem az év vétele volt a bicikli sem, plusz ki tudja, milyen állapotban van, meg mit kókányolt rajta a tehetséges eladó, szóval az is lehet, hogy tenyleg nem lehet beállítani, de ez a vonat már elment. Tanulópénz, legközelebb megbízhatóság az ár előtt, különben csak kidobott pénz, amit elköltöttél.

Ez a 85kg meg megint kamu, hacsak nem valami gyerekbicikliről beszélünk. A magyar felnőtt népesség kb fele 85kg fölött van, akkor ők nem ülhetnek biciklire?

Mindenestre sokat nem fogunk tudni így online segíteni, meg kellene azt a biciklit nézetni egy rendes szerelővel, bár előre félek tőle, mit fog mondani.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#260525) .LnB válasza 6030D (#260394) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak volt tegnap egy kis "négy órácska" idő, amikor tudtam tekerni. :D
Direkt mentem is, amennyit tudtam, mert ma-holnap gondoltam nem fogok tudni tekerni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#260526) Hasaggymeg válasza LénaLeila (#260523) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Gondoltam, 85 kg-os kerékpárt még én sem láttam. :)

parandroid...azért van az a teszkós csoda mely hajtásának már a 85 kg is sok. :D

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#260527) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Csekk dísz áut! [link]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#260528) orbano válasza LénaLeila (#260506) üzenetére


orbano
félisten

Szabad kérdeznem mennyit adtál ki egy ilyen bringáért?

A vér nem válik VAZZE!™

(#260529) Napfénysüti válasza parandroid (#260524) üzenetére

Sajnos esélyes hogy ez valami nagyon noname bringa lesz, kíváncsi vagyok a képekre.

Més que un club!

(#260530) Friczy válasza arcitec (#260489) üzenetére


Friczy
senior tag

Van wet és dry egyaránt, én mindkettőből vettem, mostanában a dryt használom. Továbbra is váltogatom a láncokat, de eső után a dry olajozását meg kell ismételni minél hamarabb. Rozsdás ugyan nem lett, de volt, hogy nyikorgott a hajtás, amikor nem kentem újra.

(#260531) andrisbandi válasza Hasaggymeg (#260521) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nekem is furának tűnt ez a montis sor aszfaltosra.

Próbáltam utána nézni gyárilag van e ilyesmi megoldás. Flat bar gravel, mtb casette, one big CHAINRING.
Van :DDD
Ilyesmi bicókat listáznak itt, mindeféle hajtással; best-hybrid-bikes-for-men

SPECIALIZED SIRRUS 6.0 kép
Cassette SRAM PG-1230 Eagle, 11-50t
Chainring 40T

Marin DSX kép
CASSETTE SunRace 11-Speed, 11-51T
Chainrings 42T

Ezek szerint össze lehet barkácsolni egyszeres hajtást aszfaltosra montis sorral.
Nem semmi lehet a váltó csapkodásgátló feladata picire váltva. Nekem ez a legnagyobb xatka egyszeresnél könnyűbe váltva hatalmas elöl a lánckerék (is), gondolom jóval hosszabb lánc kell, de leváltva mégis jó lesz a lánchosszúság.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#260532) Hasaggymeg válasza andrisbandi (#260531) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Azt a hosszú láncot hosszú váltókanál veszi fel, ezért nincs is rövid kanalas 1/11, 12.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#260533) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Sziasztok!

Garmin 830-ast használok a bringákon.
Ehhez kellene kiegészítésnek valamilyen okosóra (Garmin természetesen előnyben).
Az elvárás pulzus, oxigénszint mérés. Mit tudnátok ajánlani.
Lehetőleg ne a legdrágábbal kezdjük. :)

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#260534) LénaLeila válasza orbano (#260528) üzenetére


LénaLeila
újonc

🤣 10.000ft volt. 😂

(#260535) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok

Kicsit off a kérdés, de hátha, nem bicós téma :D

Adott egy fűkasza, aminek a szára, ahol a hevederre van rögzítve, na ott kikopott. Csatolok hozzá képet: [kép]

Nos, oda szeretnék valami védő cuccost venni, hogy ha a hevederen van, akkor ne kopjon ki. Azért is írtam ide, mivel én defektgátló szalagra gondoltam, hogy azt rá tekerem és kész. Mennyire puha, tekerhető az a szalag? ( Nem használtam még ). Esetleg ötletet, tippet elfogadok a szalaggal kapcsolatban, hogy valami mással esetleg tudom e helyettesíteni. De szerintem, ez nem lenne rossz megoldás.
Illetve ki milyen szalagot ajánlana? Ami vastag, tehát nem kopig, és könnyen tekerhető.

Mint írtam, tudom, hogy nem ide illik, de pont azért ide írtam, mert ez az ötletem támadt, és véleményt szeretnék kérni! :R

[ Szerkesztve ]

(#260536) LénaLeila válasza Hasaggymeg (#260526) üzenetére


LénaLeila
újonc

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] Hát ilyen képek sikerültek, remélem látszik is valami, igen gondolt rá, hogy elviszem rendes szerelőhöz, csak gondoltam elöszőr itt kérek segítséget, hogy egyáltalán érdemes e odavinnem vagy hagyjam a francba és tényleg tanulópénz volt.

[ Szerkesztve ]

(#260537) ReFleXx válasza LénaLeila (#260506) üzenetére


ReFleXx
addikt

“ja igen, és ha a második legnagyobbon van akkor olyan, hogy tekerek, de olyan mint ha egyhelyben állnék, alig haladok valamit”
Hat ez ilyen, minel nagyobb hatul a fogaskerek, annal tobbet kell tekerni a tempo tartasahoz :D
Nem tudom elkepzelni hogy a lancszakadasert mi mas lenne a felelos mint maga a lanc.
Van egy keped errol a bringarol?

egyebkent nalad szakadt el a lanc vagy ezt o mondta hogy akkor elszakitja? hany lanc szakadt el?

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#260538) LénaLeila válasza ReFleXx (#260537) üzenetére


LénaLeila
újonc

Azt már megoldotta, rakott rá másik láncot, az most úgy néz ki, hogy jó, fentebb tettem fel képet, elég bénán sikerült, de remélem a lényeg látszik

(#260539) balintbaba válasza Mezga Aladár (#260533) üzenetére


balintbaba
tag

Mire szeretnéd használni? Itt van egy lista, azokról a Garmin órákról, amik tovább tudják küldeni a pulzust a 830-adra.

Ezekből amelyik tetszik.

(#260540) ReFleXx válasza LénaLeila (#260538) üzenetére


ReFleXx
addikt

Akkor most mar csak az a problema hogy elso valtas nem megy a hatsonal meg nem megy fel a legnagyobbra?
Ha csak ennyi akkor ezzel az 5 fokozattal ami van ellehet lenni ha nem kell nagyon dombra maszni

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#260541) LénaLeila válasza ReFleXx (#260540) üzenetére


LénaLeila
újonc

Hát pont ez a bajom, hogy elég magas emelkedő van ahogy viszem edzésre a gyereket, igazából engem csak az érdekelne, hogy lehet e másik racsnit vagy váltót rátenni, amivel kicsit könnyebben lehetne tekerni, (és ha igen, akkor tudtok tipust, ajánlani?) vagy ez ilyen? Amúgy ahogy tekerem eléggé recseg-ropog valami ott a pedál környékén is.

(#260542) Badboys válasza Hasaggymeg (#260504) üzenetére


Badboys
őstag

Igen valóban a sorra gondoltam. Köszönöm a segítséget elolvastam a neked válaszolókat is a témában. Vissza rendeltem a Sram láncot és a sort. remélem megoldja a problémámat. A linkelt írás nagyon hasznos olvasmány azt is köszönöm. Remélem megoldják a be állítást normálisan és nem cseszik el már azért is, hogy nekik legyen igazuk. Sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak az ez előtti kerékpár kapcsán. Viszont abba bele untam, hogy 2 évente cserélgessem őket újra. Ez mos 1 éves erre azt mondja vegyek megint újat. Vegyen a hóhér inkább marad a motor és az autó bár nagyon nem szívesen mondanék le a napi kerékpározásról.

(#260543) Mezga Aladár válasza balintbaba (#260539) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Kerékpározáskor a 830 Sensor Bundle használom.
Amikor nem bringázok akkor a pulzus, oxigénszint, alvás monitorozására.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#260544) Maximum1 válasza Mezga Aladár (#260543) üzenetére


Maximum1
őstag

Garmin Forerunner 255
Ebben már az új szenzorok vannak, vagy használtan fenix 6-ot, 7-et
HRV lista, ezt azért tudja amit veszel.
Bumszliba van az instinct 2 és a legújabb 2X

[ Szerkesztve ]

(#260545) Maximum1 válasza Maximum1 (#260544) üzenetére


Maximum1
őstag

2X

(#260546) Mezga Aladár válasza Maximum1 (#260544) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Köszönöm.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#260547) ZolkoW válasza zeus_2k14 (#260535) üzenetére


ZolkoW
őstag

ittmit szeretnél mitől megvédeni? az alucsövet?
továbbra is az a tippem, mint low-cost vázvédő fóliának: 3M márkájú vastag átlátszó ragasztószalag, mostanában 1200 Ft-ért láttam az 5m x 5cm-es gurigát.
a defektgátló úgy tudom, nem ragasztós..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#260548) Fall-N válasza andrisbandi (#260531) üzenetére


Fall-N
veterán

Attól függ. Nekem hosszú kanalas Altus váltó van, első NarrowWide meg 36T, így relatív hosszú a lánc, mégsem csapkodja. Pedig az Altus rugóereje lepkefing egy Deorehoz képest is. Viszont előbb - utóbb váltok majd 10s Deore-ra ha már nem kapni 9s váltókart a Deore 9s M592-höz. Vagy bevállalom a SunRace 9s RDM900-as váltót (M9), abban van clutch, max fogszám 51T és 1x9-re van tervezve. Utóbbi azért is jó lenne, mert nem kéne rögtön vennem 9s sort és láncot, mert be lehet állítani 8s-re (addig maradna az Altus váltókar).

Néztem az 1x11 és 1x12 Deoret és SLX-et, nem is drága a váltó és a kar hozzá, csak a fogaskoszorú az. Az még ide a Síkságra overkill lenne. Na meg nem kell nekem microspline, akkor max az 1x11 játszana.

(#260549) Dark Archon válasza parandroid (#260524) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nem feltétlenül kamu a 85 kg, nejem régi Kellys bringájának megengedett terhelése 70 kg volt. A 3*6 meg valszeg 3*7, csak el lett számolva.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#260550) vallas


vallas
senior tag

Elengedtem a versenyt, annyira fos az idő... :O :O :O
De úgy gondoltam többe lenne a kopás/ saját egészségem mint a 12 ezres nevezés...
Majd letekerem máskor jobb időben...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.