Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#225496) Hasaggymeg válasza gergo5991 (#225491) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

szerintetek megéri használtan venni 1-2 éves mtb-t valami alap felszereltséggel 500 euró körül és rádobni egy xt váltót meg egy jobb telót, vagy használtan 1000 euróig venni valamit? ...szerintem igen, megéri, vagyis legalább 1000 euróig venni valamit, alatta nem lesz jó a váz sem. Ami a linkelt bringákat illeti, nem kell attól félni, hogy kipróbálta maratonon is, attól az még tökéletes lehet, át kell nézni rendesen vásárlás előtt és a váz legyen annyira korszerű (kúpos fejcső, átütős és esetleg boost-os) amennyire csak lehet, hisz arra építkezel.

#225493 Sped...éppen tegnap cikkeztek/híradóztak erről és bár még mindig a kerékpárosok vezetik a baleseti listát, gyorsan zárkóznak felfelé a rolleresek is, akiknek ráadásul pl. ~25%-a ittasan karambolozott. :U Szerintem a legjobb már messziről jelezni érkezésed így a szokásos hátranézés, kacsázás, össze-vissza történő lehúzódási kísérletek jó eséllyel már odaérkezésed előtt lejátszódnak, esélyt adva így egy balesetmentes egymás melletti elhaladásra. :F Én amit újabban észrevettem és roppant balesetveszélyesnek tartok a kerékpárúton hagyott, ide-oda eldőlt rollerek melyet ha valamiért (félhomály, sötétség, lámpa hiánya, figyelmetlenség stb.) nem veszel észre bizony könnyen csúnya vége lehet. :(

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.